Maliye

Boş Zamanlarında Para Kazanmak İçin 10+ Legit Mobile Apps

Yan hustling, geleceğin dalgasıdır. Terimleriniz üzerinde çalışmak için pek çok seçeneğiyle, bir yan koşmaya (veya ikiye) başlamak için bir neden yoktur.

Burada listelenen mobil uygulamalar, istediğiniz zaman para kazanmanın on yolunu sunar.

Bu listeyle ilgili en önemli şey, her uygulamanın farklı şekilde çalışması ve her birinin zamanınızın farklı miktarlarda olması.

Bu, birkaç boş dakika aldığınızda bazı uygulamaları ve birkaç boş saatiniz olduğunda diğer uygulamaları çalıştırabileceğiniz anlamına gelir - ve hepsi sizin için daha fazla para kazanır.

Nakit üreten mobil uygulamaların listesine bakın ve bugün finansal hedeflerinize ulaşmak için para kazanmaya başlayın.

Legit Para Kazanma Mobil Uygulamaları

1. Paribus

Gerekli minimum süre: 5 Dakika

Paribus, çevrimiçi olarak satın aldığınız ürünlerde daha düşük fiyatlar için izledikleri mağazaları arayan tamamen ücretsiz bir hizmettir. Paribus uygulaması satın aldığınız bir şey için daha düşük bir fiyat saptadığında, farkın% 100'ünü geri ödersiniz!

Boş zamanlarında para kazanmak, telefonunuza kolayca indirilebilecek birçok farklı uygulama sayesinde kolaydır.

2. Başarı

Gerekli minimum süre: 30 Dakika

Başarı, normal günlük aktivitelerinizin sadece birkaç dakikasını alır ve sağlığınızı korumak için (ya da en azından siz yapıyor olmalısınız!) Sizi ödüllendirir.

Bu, adımlarınızı ve aktivitelerinizi izleme ve senkronize etme, yiyeceklerinizin fotoğraflarını gönderme ve daha fazlası gibi şeyler için puan sağlar.

En kolay yanı, zaten FitBit, MyFitnessPal veya Apple'ın Sağlık uygulaması gibi bir sağlık uygulaması kullanıyorsanız, Başarı verilerin çoğunu buradan alabilir.

Her 10.000 Başarı puanı size 10 $ nakit ödül kazandıracak.

3. Rize

Gerekli minimum süre: 5 Dakika

Rize, hedeflerinizi belirlemenize ve tasarruflarınızda% 0,9 faiz kazanmanıza yardımcı olarak tasarruf ettiğiniz paradan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olan yeni bir uygulamadır.

Uygulama, Noel için tasarruf, acil durum fonu, tatil ve daha fazlası gibi sınırsız sayıda tasarruf hedefi belirlemenize olanak tanır.

Ayrıca, Rize hesabınıza istediğiniz zaman para girebilmenizi ve kaydetmeniz için aylık asgari ücret talep etmemenizi de sağlarlar.

Uygulama aynı zamanda benzersizdir, çünkü yalnızca kullanıcılardan hizmeti kullanmak için istedikleri şeyi ödemelerini istemektedir. uygulamada ücret yok.

4. Kapı Sinyali

Gerekli minimum süre: 1 Saat

Door Dash bugüne kadar 10 milyondan fazla sipariş aldı, bu da “dashörler” için 10 milyondan fazla gelir getiren fırsat anlamına geliyor.

Door Dash, çok az ihbarda bulunan müşteriler tarafından sipariş edilen yiyecekleri sunmaya istekli sürücülerle restoran sahiplerini ağırlıyor.

Kapı Dash için bir dasher olarak, müşterilere restoran yemekleri ve diğer malları teslim edeceksiniz. Kapı Dash Mobil Uygulaması, istediğiniz zaman teslim işlerini kabul etmeyi süper kolaylaştırır.

Bir dasher olmak için onaylandıktan sonra, teslimatlar için uygun olduğunuzda oturum açmak ve olmadığınızda oturumu kapatmak için sadece Kapı Dash uygulamanızı kullanırsınız.

Bir teslimat mevcut olduğunda, almak isteyip istemediğinize siz karar verirsiniz. Kapı Dash ödeme ile ilgilenir ve haftalık olarak baz alır. Birçok gösterge de ipuçları kazanır.

5. Birch Finance

Gerekli minimum süre: 5 dakika

Birch Finans, zaten yapmakta olduğunuz alışveriş için nakit para kazanmanıza yardımcı olabilecek benzersiz bir uygulamadır.

Diğer birçok nakit geri ödemeli uygulamadan benzersizdir çünkü harcamalarınızı analiz eder. Ardından, mümkün olduğu kadar fazla nakit para kazanmanıza yardımcı olmak için harcama modelleriniz için en uygun kredi kartlarıyla ilgili önerilerde bulunur.

Zamandan tasarruf etmenize ve kafa karışıklığından kaçınmanıza yardımcı olmak için piyasadaki tüm kredi kartı teklifleriyle uğraşır.

Ayrıca, harcamalarınızı nasıl analiz ettiğinden dolayı, bir miktar da kesinti yapmanız gerekebileceğini görmenize yardımcı olabilir.

6. Lyft

Gerekli minimum süre: 2 Saat

Lyft uygulaması Door Dash uygulamasına benzer şekilde çalışır. Tek fark, Kapı Dash size mal teslim ederken Lyft, insanları tercih ettikleri yerlere getiriyor.

Lyft'in sürmek için servisini duymuşsunuzdur, ama imzalamak için 300 dolarlık bir bonus ödediklerini biliyor muydunuz?

Lyft uygulaması, lütfen istediğiniz zaman giriş ve çıkış yapabilmenizi sağlar ve sizin için uygun olan yerde ve zamanlarda bisikletçileri kabul etmeyi çok kolaylaştırır. Lyft kılavuzumuzda daha fazlasını öğrenin.

7. Swagbucks

Gerekli minimum süre: 5 Dakika

Kapı Dash ve Lyft uygulamaları, bir saat veya daha fazla zamanınız varsa, daha iyi çalışacak olsa da, Swagbucks uygulamanızı istediğiniz zaman para kazanmak için kullanabilirsiniz.

Sadece birkaç dakikanız olsa bile Swagbucks uygulamasını kullanarak Swagbucks'ın üyelere şimdiye kadar ödemiş olduğu 200 milyon dolarlık bir parça kazanabilirsiniz.

Swagbucks, muhtemelen zaten zaten yaptığınız şeyler için puan kazanacaktır, örneğin:

  • Anket yapmak
  • Çevrim içi Alışveris
  • İnternette arama yapmak
  • Videoları izleme
  • Oyun oynamak

Birikmiş mağazalardan birine e-hediye kartı almak için birikmiş puanlarınızı kullanabilir veya puanlarınızı kullanarak PayPal hesabınıza nakit ödeme yapabilirsiniz.

8. Gelen Kutusu Dolar

Gerekli minimum süre: 5 Dakika

Gelen Kutusu Dolar, anket almak, çevrimiçi alışveriş yapmak, oyun oynamak ve daha fazlası için puan kazanmanızı sağlayacak harika bir uygulamadır. Kazanılan puanlar sizin için nakit olarak çevrilir.

Gelen Kutusu Dolar, üyelerine bugüne kadar 50 milyon dolar ödedi. Bu, yedeklenecek birkaç dakikanız olduğunda veya TV seyretmek gibi başka şeyler yaparken bile kullanabileceğiniz başka bir uygulama.

9. Ebatlar

Gerekli minimum süre: 5 Dakika

Çok fazla online alışveriş yapıyor musunuz? Öyleyse, alışveriş yaptığınız mağazalara yönlendirmek için Ebates uygulama portalını kullanarak her alışverişte cebinize para yatırırsınız.

Ebates, Ebates uygulaması aracılığıyla 2.000+ iş ortağı mağazasından birinde alışveriş yaptığınızda% 1 ile% 20 arasında değişen para iadeleri veriyor.

Ebates, Walmart ve Target gibi büyük kutu mağazalardan Sephora ve J. Crew gibi özel mağazalara kadar çeşitli mağazalara nakit para ödüyor.

10. AskTrim

Gerekli minimum süre: 5 Dakika

Uygulamayı indirdikten sonra, AskTrim işin çoğunu sizin için yapar. Aldığınız hizmetler hakkında sadece zaman zaman sorulara cevap vermeniz gerekecektir.

AskTrim kullanıcıları, hesaplarından istenmeyen ücret ve ücretleri bulmak ve kaldırmak için uygulamayı kullanarak, geçen ay yalnızca 1 milyon ABD dolarından fazla tasarruf etti.

İşte nasıl çalışıyor: AskTrim'in kontrol, tasarruf ve kredi kartı hesaplarınıza erişmesine izin vermeniz gerekiyor. Endişelenme, güvenli.

AskTrim, sürekli tekrarlanan ödemeler yapmaya devam etmek istediğinizden emin olmak için tekrarlayan abonelikler bulur ve uygulama üzerinden sizinle tekrar kontrol eder. Eğer yapmazsanız, faturacı ile iletişime geçip faturanızı iptal ederler.

Bonus: AskTrim ayrıca, otomatik sigorta ve kablo servisi gibi tutmak istediğiniz faturalarda ödediğiniz ücretleri de müzakere eder.

11. Ibotta

Gerekli minimum süre: 5 Dakika

Ibotta uygulaması her gün satın aldığınız şeylere para kazandırır. Ibotta, Ibotta üyelerine nakit geri ödemelerinde şu ana kadar 200 milyon doların üzerinde para ödedi.

İşte nasıl çalışır: Alışveriş yapmadan önce, satın almak istediğiniz şeylerle ilgili fırsatları kontrol etmek için Ibotta uygulamanızı kullanırsınız.

Satın aldıktan sonra makbuzunuzun ekran görüntüsünü alırsınız ve Ibotta size para iadelerini verir. Ibotta iadesi uygulamasıyla para kazanmak için kolay bir pasta.

12. Decluttr

Gerekli minimum süre: 1 Saat

Decluttr, istenmeyen DVD'ler, CD'ler, video oyunları ve daha fazlası için size nakit ödeyecek bir şirkettir. Decluttr uygulaması ile, sadece eşyalarınız için ISBN numaralarını girersiniz ve size anında nakit teklif fiyatı verirsiniz.

Teklifini kabul ettikten sonra size ön ödemeli bir gönderim etiketi (ücretsiz olarak) gönderirler, onlara eşyalarınızı gönderirsiniz ve PayPal hesabınız üzerinden size nakit öderler. Gerçekten bu kadar kolay.

13. Şanslı

Gerekli minimum süre: 5 dakika

5 dakika dediğimde, 5 dakika burada 5 dakika demek istiyorum. O yüzdenLucktastic günlük ödüller, kazı kazan kartları oyunları, çekilişler ve daha fazlası olan bir uygulama.

Android ve iPhone kullanıcıları için kullanılabilir. İndirmek ve oynamak ücretsizdir! Lucktastic'teki bazı aktiviteler size nakit verecek ve diğerleri size jeton verecek.

Dwolla kullanarak 1 $ veya daha fazla nakit bakiyeleri çekilebilir. Jetonlar hediye kartları kazanmak ve Lucktastic'te yarışmalar ve çizimler girmek için kullanılabilir.

Lucktastic'in lansmanından beri 220.000'den fazla nakit kazananı oldu!

Nakit yapmak için yukarıdaki uygulamalardan herhangi birini kullandınız mı?

Paribus, verdiğimiz bağlantıları kullanarak Paribus'a kaydolduğunuzda bizi telafi eder.

Videoyu izle: Para Kazandıran 3 Mobil Uygulamayı Sınav

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Ucuz tuval baskılar satın almak için 8 yol
Maliye

Ucuz tuval baskılar satın almak için 8 yol

Bir sanat aşığı iseniz, duvarlara çekici tuval baskıları ve diğer duvar sanatı türleri ile kaplanma fikrini gerçekten beğenebilirsiniz. Kalbi şarkı yapan sanat hakkında bir şey var. Bir eve ya da müzeye kaç kez girdiniz ve duvarlarda görünenlerle tamamen içeri girdiniz. Misafir odasında asılı bir tuval resmi olan bir arkadaşım var.
Devamını Oku
Büyük Para Tasarrufu için 20 Ucuz Cep Telefonu Planları
Maliye

Büyük Para Tasarrufu için 20 Ucuz Cep Telefonu Planları

Cep telefonları pahalı. Sadece gerçek cihazlar pahalı olmakla kalmaz, Google Pixel ve iPhoneX size 999 doları geri yükler - ancak geldikleri veri planları da pahalıdır. Daha fazla veri ve ekstralar (sınırsız mesajlaşma, konuşma ve uluslararası dolaşım gibi), planınızı daha pahalıdır. Tüketiciler karşılayamayacakları planları tercih ediyorlar Credit Susam'ın bir araştırması, üyelerinden 5.000'ine baktı ve en yaygın faturalardan birinin koleksiyonlara girmesinin cep telefonu faturaları olduğunu ve
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="Sadece 2.5 Yılda 115 Bin $ 'lık Borcunu Kapamak İçin Ne Gerekir?"/>
Maliye

Sadece 2.5 Yılda 115 Bin $ 'lık Borcunu Kapamak İçin Ne Gerekir?

115.000 dolar borcunu nasıl aldın? 2003 yılında evlendik ve her biri evliliğe öğrenci kredi borcu getirdi. Her birimiz dereceleri elde etmek için özel üniversitelere gittik ve bu bizim borcumuzun büyük bir parçasıydı. Ayrıca bir araba kredisi ve bazı kredi kartı borcumuz vardı. 115.000 $ 'a kadar eklendi. O kadar borcunun olması ne hissetti?
Devamını Oku
Milyonerler Dünyada Nasıl Yaşıyor?
Maliye

Milyonerler Dünyada Nasıl Yaşıyor?

Riches Road: Global Superwealthy'nin Yolculuğunu Takip Etme başlıklı şu infografiye rastladım ve oldukça ilginç buldum. Dünyanın dört bir yanındaki insanların net değerlerini parçalamakla başlar ve dünya çapında varlıklı insanların mülklerini açığa çıkarmaya başlar.
Devamını Oku