Maliye

Ev Deposu Çocuk Atölyesi: Ücretsiz Bir Şey Serin Yapın

Çocuklarım daha gençken, onları her ay Ana Depo Çocuk Atölyelerine götürürdüm. Bu atölyeler ücretsizdir ve çocukların kendi elleriyle özgürce serin bir şeyler yapmalarına izin verir.

Home Depot atölyeleri geçmişte birçok farklı projeyi içeriyor. Çocuklarımın ürettiği bazı projeler arasında bir alet kutusu, bir periskop ve bir kuş yuvası yer alıyor.

Bu atölyeler hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ailenize nasıl fayda sağlayabileceklerini öğrenmek ister misiniz? Daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

Ana Depo Çocuk Atölyelerine Kimler Katılabilir?

Çocuklar için bu inşaatçı atölyeleri, çoğu Home Depot konumunda 5-12 yaş arası çocuklara açıktır. Yaş gereksinimleriyle ilgili sorularınız varsa, yerel mağazanızla görüşmek isteyebilirsiniz.

Atölye dersinin tüm süresi boyunca çocuğunuzla yetişkin bir konaklama yapmanız gerekeceğini bilin. Bu yetişkin bir ebeveyn, büyükbaba veya başka bir vasi olabilir, ama bu bir olayın bir türü değil.

Ana Depo Çocuk Atölyeleri Nasıl Kayıt Olunur?

Ev Deposu Çocuk Atölyeleri için kayıt olmak kolaydır. Tek yapmanız gereken, Home Depot web sitesine gitmek. Bölgenizdeki atölyeleri bulmak için yakınınızdaki bir mağazayı bulmak için şehir, eyalet veya posta kodu girmeniz gerekir.

Bir mağaza seçtikten sonra, yaklaşan atölyelerini arayabilirsiniz. Atölyeler listesinden sağa doğru tarayacaksınız ve bir turuncu “kayıt” düğmesi olacak.

Bu düğmeye tıklayın ve çocuğunuzu sınıfa kaydedebilirsiniz. Çocuk atölyeleri için önceden kayıt olmak iki nedenden dolayı önemlidir:

  • İlk olarak, bir sınıf dolduğundan emin olmadığınızdan emin olmak istersiniz
  • İkincisi, bir derse olan bağlılığınızı ifade etmek istersiniz, bu nedenle ilgisizlik nedeniyle iptal edilmez.

Sadece derse girmeyi ve ders gününü kaydetmeyi seçerseniz, bu iki olaydan birinin meydana gelme riskini yaşayabilirsiniz. Bu nedenle, açılan kayıtlara izin verilmesine rağmen, sınıfa girmeme riskiniz vardır.

Ve sınıflar çoğu durumda “gereçler devam ederken” ile sınırlı olduğundan, çocuğunuz için ayrılmış bir kitleri olduğundan emin olmak için kayıt olmak isteyeceksiniz.

Ana Depodaki Çocuk Atölyelerini Neden Seviyorum

Çocuklarımı, katılabileceğim bu atölyelerden birine getirmenin birkaç nedeni var. Birincisi, bu sınıfların ebeveyn / koruyucu etkileşimi gerektirdiğini seviyorum. Ebeveynler ve diğer mentorlarla kaliteli zaman çocuklar için iyidir.

Ebeveyn / çocuk kalite zamanının müthiş bir kaynağı olmanın yanı sıra, çocuğunuz yaşam boyunca onlara yardımcı olacak bu atölye çalışmalarında beceri kazanacaktır.

Atölyeler, bir çekiç ve testerenin nasıl kullanılacağı gibi becerileri teşvik eder. Onlar da yaratıcılık öğretir ve sahip olduğumuz her şeyin bir yerden geldiğini gösterir. İstediğimiz anda hemen hemen her şeyin mevcut olduğu anlık bir tatminkarlık dünyasında yaşıyoruz.

Ev Deposu Çocuk Atölyeleri, çocuklar için kullandığımız her şeyin bir kişi tarafından yaratıldığını anlamanın bir yoludur. Oyuncaklar fabrikalarda üretiliyor ve bahçelerde yemek yetiştiriliyor. Giysiler dikilir ve oyunlar monte edilir.

Çocuklarınıza bir şeyler inşa etme deneyimini vererek onlara yaratıcı süreci anlamalarında yardımcı oluyorsunuz. “Eşyaların” sadece mağaza veya restoran raflarında sihirli bir şekilde görünmediğini öğrenecekler.

Üçüncüsü, bu ücretsiz atölyeler büyük bir özgür ve eğitici eğlence kaynağıdır. Ulaşım masraflarının yanı sıra, atölyeler bir kuruşa mal olmaz.

Yakınınızdaki bir Ana Depo konumunuz varsa, bu etkinlikleri takviminize eklemenizi kesinlikle öneririz.

Not: Tüm Ev Deposu lokasyonları çocukların atölyelerini sunmaz. Bu nedenle, düşmeden önce yerel mağazanızla kontrol etmenizi öneririz.

Ticaret Becerilerinin Öğrenilmesi Önemlidir

Çocuklarım Home Depot çocuk atölyelerinde öğretilenler gibi ticaret becerilerini öğrenmekten gerçekten çok yararlandılar.

Dört çocuğumdan bir kapı sapını tamir etmem, boya yapmama yardım et ya da küçük bir ev onarımı yapmamı isteyebilirim. Ve eğer bilmiyorlarsa, tereddüt etmeden öğrenirler.

Elinde bir şeyler yapmanın çok büyük bir güven oluşturucu olduğuna dair bir şey var. Günümüz dünyasında, eğitim zihnin becerilerine bedenin becerilerine göre daha fazla odaklanma eğilimindedir.

Bununla birlikte, her iki öğrenme türü de dünyada başarı için hayati önem taşımaktadır. Çocuklarınıza temel araç ve gereçlerle çalışmayı öğrenmelerine yardımcı olarak bir iyilik yapın.

Bunu sadece proje proje atölyelerine katılarak değil, aynı zamanda evin etrafında da yardım ederek yapabilirsiniz.

Gevşek vidaları sıkmalarını, ampulleri değiştirmelerini veya evde küçük projelerde yardımcı olmalarını isteyin. Öğrenecekleri beceriler paha biçilmez olacak.

Ev Deposu Çok Yetişkin Atölyeleri Var

Bunu bilmiyor olabilirsiniz, ancak Home Depot ayrıca çeşitli öğrenme alanlarında yetişkin atölyeleri de sunmaktadır. Çeşitli akşamlar ve hafta sonları sabahları yerel mağazanızda ücretsiz dersler bulabilirsiniz.

Şu anda bölgemdeki Ana Depodaki takvimdeki sınıfların bazıları şunlardır:

  • Vinil tahta döşeme nasıl kurulur
  • Izgara malzemeleri için ahşap raf nasıl yapılır
  • Organik bahçe
  • Kiremit blacksplash yükleme üzerine bir sınıf

Çocuk sınıflarında olduğu gibi, Home Depot'taki yetişkin sınıfları da ücretsizdir. İlgilendiğiniz sınıflarda kendinize yer ayırmak için önceden kayıt olduğunuzdan emin olun.

Yukarıda listelenenler gibi ev projelerinin nasıl yapıldığını öğrenmek, evde yapılan iyileştirmeler ve onarımlar için tasarruf etmenize yardımcı olabilir. Ev tadilat projelerinde büyük para biriktirmenize bile yardımcı olabilir.

Leonardo DaVinci, “Zihnin hiç bitmediği, asla korkmadığı ve asla pişman etmediği tek şey öğrenme” dedi.

Kendinize ve çocuğunuza, yukarıda belirtilenler gibi ücretsiz atölyelere katılarak yeni bir şeyler öğrenmenize yardımcı olun. Bahse girerim ki, ikiniz de öğrendiğiniz yeteneklerden memnun kalacaksınız.

Hiç ev geliştirme mağazasında veya başka bir yerde ücretsiz bir atölye yaptınız mı? Ne inşa ettin ya da öğrendin? Genel deneyim hakkında ne düşündün? Aşağıdaki yorumlar bölümünde paylaş.

Videoyu izle: Minecraft Cilt Yapımı - Nasıl Yapılır - Yeni Minecraft Skini

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

15 En İyi Diş Sigorta Planları
Maliye

15 En İyi Diş Sigorta Planları

Gerçekten diş sigortası planına ihtiyacınız var mı? Belki bunun yerine diş tasarruf planı almalısın? En iyi diş sigortası planları neler olduğunu sorguladıysanız, bu makale onları açıklığa kavuşturmaya ve kararınızı hızlı bir şekilde vermenize yardımcı olacaktır. En iyi diş sigortasını bulmak, özellikle işvereniniz herhangi bir şey sağlamazsa ya da kendi hesabınızı çalıştırıyorsanız, büyük bir acı olabilir.
Devamını Oku
Finansal Planlama Hedeflerini Belirlemek, Bu kadar Kolay
Maliye

Finansal Planlama Hedeflerini Belirlemek, Bu kadar Kolay

Finansal planlama hedefleriniz neler? Finansal planlama sürecini hep duyuyorsunuz. Benim neslimin çoğu, Gen X / Gen Y mürettebatı, finansal planlama hakkında düşünmüyor bile, çünkü bu çok uzak ve Amerikan Idol gibi daha önemli şeyler var. gasp> Bugün düşünmeye başlamanın ne kadar önemli olduğunu vurgulayamıyorum.
Devamını Oku
18 Altında 18 Para Kazanma Yolları
Maliye

18 Altında 18 Para Kazanma Yolları

Siz ya da gençleriniz benim gibi bir şey olsaydı, her zaman ihtiyaç duydukları ve istedikleri şeylerin hepsine harcayacakları biraz daha fazla paraları olmasını isterler. Gençken, para kazanmak için tek seçenek yerel bir mağazada ya da fast food birleşmesinde iş bulmaktı. Neyse ki, bugün teknoloji, ekstra para kazanmak isteyen gençler için daha fazla seçenek olduğu bir atmosfer yarattı.
Devamını Oku