">
Maliye

Küçük İşletmeler İçin En İyi 800 Numaralı Hizmet

İşletmeniz için 800 numara almayı düşündünüz mü? Belki de yeni bir iş kurdunuz ve daha geniş bir müşteri kitlesine hitap etmek istiyorsunuz. Ya da belki kurulu bir işsiniz ve sizi coğrafi alanınıza sınırlamayan 800'lük bir numaraya sahip olmanın güvenilirlik ve güven faktörü olmasını istiyorsunuz.

Ücretsiz numaralar sadece büyük şirket devleri tarafından kullanılıyormuş gibi görünebilir, ancak teknoloji nedeniyle herhangi bir küçük işletme veya girişimcinin uygun bir şirkette sizin için uygun olanı seçmesi koşuluyla, uygun bir fiyata 800'lü bir rakam elde edebilirsiniz. iş ihtiyaçları.

Arama işleminde size yardımcı olmak için, 800 numara sunan ve sizin ve işletmeniz için doğru olup olmadığına dair dört farklı şirketi karşılaştıracağım.

800 Numara Karşılaştırması

Dörtden fazla seçenek olsa da, bu makale için 1-800 arası rakamı sunan en iyi dört şirkete odaklanacağım.

1. Çekirge

En sevdiğim telefon servisi, kişisel olarak kullandığım gibi çekirge. Uygulamaya kullanıcı dostu ve hatta birden fazla çalışanı varsa bile sınırsız uzantıları olabilir.

Şu anda dört farklı plan sunuyorlar:

 • Dakikada 6 sent ek ücretle 12 $
 • 500 $ için ayda 24 $ (bu plan iki telefon numarası içerir)
 • 2000 dakika için 49 dolar
 • 10.000 dakika için ayda 199 dolar (bu plan üç 800 rakam içerir)

Bu yazının ardından, dört planın tümü de 30 günlük para iade garantisi ile birlikte serbest aktivasyona sahip.

30 gün boyunca risksiz bir şekilde deneyin ve buraya tıklayarak 75 $ kazanın.

2. Halka Merkez

Ring Central'in ücretsiz deneme olanağı sunduğuna dikkat edin, böylece ücretsiz olarak deneyebilir ve sizin için uygun olup olmadığına bakın.

Onların 800 sayı planları şöyle:

 • Pro Plan, $ 9.99'un düşük fiyatı için ayda 300 dakika içerir
 • Pro Plus Planı, 19.99 $ için ayda 1000 dakika içerir
 • Pro Power Plan, 24.99 $ için ayda 2000 dakika içerir

Ring Central hakkında bilmeniz gereken iki şey var.

Birincisi, 30 ABD doları etkinleştirme ücreti Diğer şirketler hiç bir aktivasyonla sizi vuramazlar. İkincisi, onlar sesli mesaj metne dönüştürülemiyor diğer hizmetler gibi olabilir.

3. eVoice

Üçüncü şirket eVoice olarak adlandırılmaktadır. Diğer birçok şirket gibi, eVoice de tüm planlarıyla 30 günlük ücretsiz deneme sunuyor.

EVOICE ayrıca, her boyuttaki işletmeler için günde 24 saat, 7 günlük bir otomatik görevli, evinize, ofisinize ve cep telefonu numaranıza çağrı yönlendirmeye ve mesajların e-postanıza gönderilmesine veya cep telefonunuzu bir metin olarak.

EVoice, iş istemcileri için seçim yapılabilecek dört farklı plana sahiptir. Her planın detayları aşağıda listelenmiştir.

12.99 dolarlık plan

EVoice'nin aylık 12.99 $ 'lık planıyla, toplam 6 numaraya (yerel veya ücretsiz), iki uzantıya ilişkin seçeneklere erişebilir ve plana 300 dakika izin verilir. Yeni veya daha küçük bir işletme için çok uygun bir plan.

29.99 dolarlık plan

Aylık 29.99 dolarlık plan, web sitesine göre eVoice’in en popüler planı. Bu planla, işletmenizin toplam 15 numaraya (yerel veya ücretsiz) erişebilmesi, 5 uzantıya kadar kullanabileceği seçenekler ve kullanılabilecek 1000 dakika süresi vardır.

49.99 dolarlık plan

EVoice'in aylık 49.99 $ 'lık planında, işletmenizin toplam 30 numaraya (yerel veya ücretsiz), 10 uzantıya ve 2000 kullanılabilir dakikaya erişmesi sağlanır.

Bu plan daha büyük bir iş için iyi çalışır.

79.99 dolarlık plan

Şirketin aylık 79.99 dolarlık planı, işletme sahiplerine 45 numaraya (yerel veya ücretsiz), 15 uzantıya ve 4000 kullanılabilir dakikaya kadar erişim sağlıyor.

Bu, büyük bir işiniz varsa veya müşterilerle yapılan aramalarda oldukça fazla zaman geçirirseniz, tercih edeceğiniz bir plan olacaktır.

Ayda 4000 dakikalık bir limite ulaşmak için sizin ve çalışanlarınızın ayda bir telefonla ayda en az altmış altı saatini harcamaları gerekir.

EVoice planlarının tümü, müşterilerin dakika başına 3,9 sent'lik bir fiyat karşılığında ek dakika satın almalarına izin veriyor.

eVoice, planlarının her biriyle daha fazla sayı içermekte gibi görünüyordu; bu da, birkaç ücretsiz numaraya sahip olmak isteyen veya ihtiyaç duyan işletmeler için iyi bir avantaj olurdu.

Ancak, 10.000 dakikalık artı aralıkta bir dakika planı içermez. daha büyük bir işiniz varsa iyi bir uyum olmayabilir.

4. Phone.com

Listede sonraki sırada Phone.com var.

Phone.com'un farklı küçük işletme ihtiyaçlarını karşılamak için sadece üç farklı planı vardır:

 • 100 dakika için 9,99 ABD doları
 • 500 dakika için 19.99 $
 • 1000 dakika için 29.99 $

Tüm planlar şunları içerir:

 • Yerel veya ücretsiz bir numara
 • Entegre mobil uygulama
 • Sınırsız kullanıcı
 • Müzik tutun
 • İsme göre arama dizini (uzantılara sahip birden çok çalışanınız varsa harika)
 • Çağrı tarama
 • Arama kaydı
 • Çağrı yönlendirme zamanlamaları
 • E-postaya faksla
 • E-postaya sesli posta
 • Ve dahası

Phone.com ile yapılan tüm planların 30-gün para iade garantisi Müşterilerin seçtikleri planın küçük işletmeler için doğru olup olmadığını belirlemesine yardımcı olmak. Almakİlk 6 ayda% 15 indirim Bu bağlantı aracılığıyla hizmetin.

5. Özgürlük Sesi

FreedomVoice kendilerini “küçük işlerin sesi” olarak adlandırıyor. 1996'dan beri etraftalar ve 2016'da GoDaddy tarafından satın alındılar.

FreedomVoice, işinizin birkaç farklı şekilde 800 sayısını almasına yardımcı olur.

CloudNumber

FreedomVoice'in CloudNumber planı, işinizin kişisel akıllı telefonunuzun rahatlığından daha profesyonel bir görünüme sahip olmasına yardımcı olur.

CloudNumber uygulamasıyla, 800 numaralı çağrılarınız akıllı telefonunuza doğru gitmeye başlayarak kişisel telefonunuzu kişisel 800 numaradan iş istemcilerinden almayı ve geri göndermenizi sağlayan bir yöntem sunar.

CloudNumber servisi ayrıca, müşteriye telefona hemen cevap veremediğini bildiren profesyonel bir mesajla sanal bir görevli sağlar.

FreedomVoice ile seçebileceğiniz üç CloudNumber planı var.

 • Aylık 9,95 ABD doları olan ve ayda 400 dakika sunan START planı
 • Ayda 19.95 dolara mal olan ve ayda 1200 dakika sunan EDGE planı
 • Aylık 29,95 dolar olan ve ayda 3000 dakika sunan SUITE planı

CloudPhone

FreedomVoice'in CloudPhone planı, gerçek iş telefonlarına ihtiyaç duyan bir tuğla ve harç lokasyonu olan işletmeler içindir.

CloudPhone servisi, satın alım için seçim yapabilmeniz için üç farklı telefon sunuyor. Servisin kendisi ayda 29,95 dolar ile başlıyor.

FreedomVoice'in Cloudphone servisi hakkında daha fazla bilgi için, buraya tıklayın.

6. RingBoost

RingBoost, vanity numaraları dahil olmak üzere, işletmelere hem yerel hem de ücretsiz numaralar sağlar. Şirket, işletmelerin seçim yapabilmeleri için altı farklı mevcut plana sahiptir. İşte her planın bazı detayları.

Ekonomi Planı

Ringboost'un Ekonomi planı, ayda oldukça uygun 99 sente mal oluyor. Bununla birlikte, bu plana sıfır dakika eklenir ve kullanılan her dakika 6 senttir.

Deluxe Plan

Şirketin Deluxe planı aylık 10,99 dolar ve 250 dakikaya mal oluyor. Kullanılan her ek dakika size 5 sente mal olacak.

Premium Plan

Ringboost'un Premium Planı aylık 19,99 dolar ve 500 dakika ücrete tabidir. Deluxe planında olduğu gibi, kullanılan dakikalar dakika başına 5 sente mal oluyor.

Gümüş Plan

Ringboost ile Gümüş planı aylık 19,99 $ ve 1000 dakika dakika içerir. Ekstra dakika dakika başına 5 sent.

Altın Plan

Ringboost'un Gold planı aylık 59.99 dolar, kullanım için 1500 dakika ücrete tabidir. Bu plan ile ekstra dakika dakika başına sadece 4 sent.

Platin Planı

Bu plan, daha büyük işletmeler veya çok sayıda çağrıyı işleyen şirket içindir. Kullanılabilen dakikalar 2000 ile geliyor ve kullanılan her bir dakika dakika 4 sent.

Ringboost'un çok çeşitli plan seçeneklerine sahip olmasına rağmen, planlarının fiyatlarının bir kısmını diğer 800 numara sağlayıcılardan daha pahalı bulabilirsiniz.

7. Vonage

Vonage, cep telefonu servisi ve sanal telefon hizmeti için uzun zamandır biliniyor, ancak 800 numara reklam dünyasında bu kadar belirgin olmadı.

Web siteleri kontrol edilmeye değer olsa da, potansiyel müşterilere fiyatlandırma veya mevcut planlar hakkında hiçbir şey söylemedikleri söylenemez - ziyaretçilere işlerinin büyüklüğünü soruyor ve ardından bir teklif almak için onları aramak üzere yönlendiriyor.

Diğer İş Telefonu Özellikleri

Çoğu şirket, planlarının yanı sıra bazıları sesli mesaj, konferans görüşme seçenekleri, çağrı yönlendirme ve numaranızı sabit hat ya da cep telefonuna bağlayabilen bir dizi başka özellik sunar. Bu özelliklerin her birinde daha fazla bilgi var.

Konferans Çağrısı Yetenekleri

Evet, işiniz için bir 800 rakamı kullanarak, çalışanlarınız ve müşterilerinizle konferans görüşmelerine kolayca erişebilirsiniz. Konferans görüşmelerinizin profesyonelliği ve net bağlantıları rakipsizdir.

Uzman Sayı Seçenekleri

Özel sayı seçenekleri mevcut ve potansiyel müşterilerin telefon numaranızı daha kolay hatırlamasına yardımcı olabilir.

Örneğin, bir peyzaj işiniz varsa, telefon numaranız için 1-800-CUT-LAWN gibi bir sayı seçebilirsiniz.

Telefonunuza Faks

Cep telefonunuz için PDF olarak görüntülenen faksları alabilirsiniz. Geleneksel telefon hattınız yoksa ancak faks almak istiyorsanız, bu özellik harika bir özelliktir.

Özel Departman ve Çalışan Seçenekleri Ekleme

İşletmenizin daha profesyonel bir görünüme sahip olması için yardım etmek, 800'lük bir numara kullanmak için bir başka harika neden.

Müşterilere, işletmenizdeki bir dizi departmandan veya çalışandan seçim yapma seçeneği sunabilirsiniz. İşte bir örnek.

“Merhaba, (işletme adınıza) hoş geldiniz. Lütfen aşağıdaki seçeneklerden dikkatlice seçin. Sipariş vermek için 1'e basın. Onarım servisini programlamak için 2'ye basın. ”

Profesyonel bir ses sistemi, müşteriler ve potansiyel müşterilerle güven kuracak ve müşterileriniz için doğru bölgeyle iletişim kurmayı kolaylaştıracaktır.

Özel profesyonel selamlar

Çoğu şirket, müşterilerinize dünyanın her yerinden arama yapıyor olsa bile, özel işinize uyacak şekilde özelleştirilebilen bir telefon selamı ve telefon bağlantınız net ve profesyonel bir sondaj olacaktır.

Kötü telefon bağlantısı nedeniyle istemcilerinizi kaybetme riskiyle karşı karşıya kalmazsınız çünkü cep telefonunuzu veya müşterilerinizin aradıkları bir ev sabit hattını kullanmış olursunuz. Bunun yerine, işletmenizin olduğu kadar profesyonel ses çıkarmanıza yardımcı olacak uygun fiyatlı bir 800'lü plan seçin.

Yüklenecek Pahalı Donanım Yok

Çekirge ve diğer 800 numara sağlayıcılar, mevcut sabit hat veya cep telefonu hattınızla sanal bir düzeyde iş ortaklığı yapar. Bu, mevcut telefon sisteminize pahalı donanımlar gelip yüklemek için bir teknisyene gerek olmadığı anlamına gelir.

Pahalı bir donanım yok, donanım sistemlerinin satın alınması ve onarılmasında da para tasarrufu anlamına gelir.

Çağrı yönlendirme

800 numaradan cep telefonunuza yönlendirilen aramaları alın. Bu, istemiyorsanız, işinize hiç bir çağrı kaçırmanıza gerek olmadığı anlamına gelir.

Arayan kimliği

Bir işletme sahibi olarak, bazı çağrıların hemen yanıtlanması gerektiğini, bazı çağrıların da mevcut müşterinin ihtiyaçlarına göre hareket etmesini beklediğini biliyorsunuz.

Arayan Kimliği servisi ile, aramayı kabul etmek, çağrıyı sesli mesaja yönlendirmek ve hatta çağrıyı almanın aciliyetini belirlemek için arayarak aranan kişinin numarasını ve / veya adını görmek için seçenekler vardır.

Arayan Kimliği, işinizin profesyonelliğini yeni bir seviyeye çıkaracak olan 800'lü bir hizmetin sadece bir özelliği.

Günümüzün giderek yaygınlaşan 800 sayılık planlarıyla, hem büyük hem de küçük çok sayıda şirket, işlerinin bir 800'ünün kolaylığı ve profesyonelliğinden yararlanabilir.

Eskiden farklı olarak, işletmeniz için 800'lük bir sayı almak, bir ofis binasının bulunmasını gerektirmez ve bir gün bir kenara koyulmasını gerektirmez, böylece telefon teknisyenleri ofisinizde veya ofisinizde 800 numaraya kadar servisler kurabilir ve yükleyebilir. Telefonunuz.

Günümüzün uzaktan teknolojisi, basit bir telefon görüşmesiyle işletmeniz için 800 numaraya sahip olabileceğiniz anlamına gelir. Bu teknoloji aynı zamanda işiniz için 800 rakamın her zamankinden daha uygun olduğu anlamına gelir.

İşletmenizin 800 sayının varlığından yararlanıp yararlanmayacağını belirlemek için kendinize sorabileceğiniz birkaç soru var. İşte bu soruların bir kısmını paylaşacağım.

Ayrı bir ofisi olan bir iş var mı?

İşletmeniz ister ev ofisinizden isterse ayrı bir kiralık ya da sahip olunan alan olsun, ister 800 numaraya sahip olmak, işletmenizin profesyonelliğin ortaya çıkmasını sağlar ve müşterileri ve potansiyel müşterilere, yaptığınız şey konusunda ciddi olduğunuzu gösterme yeteneğinizi geliştirir. İşletmenizi yönetmenize yardımcı olacak başka çalışanlarınız varsa, ayrı bir 800 numaralı telefon hattı zorunludur.

İşletmenizi Cep Telefonunuzdan Çalıştırıyor musunuz?

Kendi işlerini kendi başlarına yürüten serbest meslek sahipleri, kişisel cep telefonlarını iş telefonu olarak kullanırlar. Bununla ilgili bir sorun, bir telefon görüşmesi, işletme sahibinin tanıdığı bir numarayla göründüğü zaman, bunun bir işletme araması olup olmadığını bilmemeleridir. İşleri olarak cevap veriyorlar mı? Bir birey olarak cevap veriyorlar mı?

Mevcut cep telefonunuza ek bir gelen numara olarak bağlanabilecek 800'lük bir numarayla, bu sorun çözüldü. Günümüzün en iyi 800 numara hizmet şirketlerinden biri olan çekirge, çağrılarınız kişisel cep telefonuna yönlendirilse bile, 800 numaraya ayrı bir kimlikle gelen çağrıları gösterebilir.

Bu değerli hizmetle, her arayanın sizi kişisel olarak mı yoksa işiniz için mi çağırdığını bilirsiniz.

Birden Fazla Küçük İşletme Var mı?

Aynı soruyu kimin aradığını bilmemek ve birden fazla iş sahibi olanların var olup olmadığını bilmek ve aynı telefonu tüm bunları tanıtmak için kullanmak.

Çekirge, her bir işletme için 800'lük bir numarayla sizi kurabilir ve bir arayanın hangi işletmeyi aradığını belirler, böylece kaç işletme sahibi olursanız olun, telefonu açmadan önce nasıl cevap vereceğinizi bilebilirsiniz.

Müşterilere sunmak için ne düzeyde profesyonellik istiyorsun?

Bununla yüzleşelim: Bir 800 sayısı, bir profesyonele bir profesyonellik havası katıyor. İşinizi değerlendiren potansiyel müşteriler, profesyonelliğinizin ortaya çıkmasıyla işinizi profesyonel hale getirme adımını attığınızı bilerek ve uzun vadede, 800'lü bir hizmete yatırım yaptığınız için büyük olasılıkla teşvik edilecektir.

800 Numara Uygun Fiyatlı mı?

Gördüğünüz gibi, işinizin büyüklüğüne bağlı olarak ayda 12 $ 'dan ayda 200 dolara kadar değişen planlarda, en küçük işletmeler için bile 800'lük bir rakam yeterlidir. Çekirge ile işiniz ve iş bütçeniz için en uygun plan boyutunu seçebilirsiniz.

Yerel Alan Kodu ile Ayrı Bir İş Telefonu Numarası İstiyorsam Ne Yapmalıyım?

Bazı işletmeler, yerel alan koduna sahip bir iş telefonu numarasına sahip olarak, işlerini memleketlerinde yaşadıklarını bilerek müşterilere rahatlık sağlayarak daha fazla fayda sağlarlar. Çekirge, 800 adet kadar işiniz için yerel numaralar sağlama yeteneğine de sahiptir. En iyi ayağınızı öne çıkarmanıza yardımcı olacak hangi tür iş telefon numaranız olursa olsun, sizi ele geçirirsiniz.

Gördüğünüz gibi, işiniz için 800 veya yerel bir telefon numarası, şirketinizin imajını daha yüksek bir profesyonellik seviyesine getirmenize yardımcı olacak uygun ve uygun bir seçenektir. 800 sayfalık veya yerel bir numaranın işletmeniz için uygun olup olmadığını görmek için Grasshopper ile ücretsiz deneme sürümünden yararlanın.

Telefon müşterileri ve telefonum işimin büyük bir bölümünü kullanıyor mu?

Bu soruya yalnızca siz cevap verebilirsiniz. Yanıt, kısmen müşteriniz için sağladığınız ürüne bağlıdır. Örneğin, bir serbest yazar, işletmeleri için ücretsiz bir numaraya sahip olmaktan pek de faydalanamaz; çünkü internet ve e-posta yoluyla çoğu ticari işlemi yapmak oldukça kolaydır ve kabul edilir.

Bununla birlikte, müşterilere bir şey sattığınız bir perakende satış işiniz varsa, ister tuğladan isterse mağazadan olsun, isterse bir çevrimiçi mağazadan olsun, 800 sayısı, profesyonellik ve Ayrıca bir siparişle ilgili soruları olması durumunda müşterilerin sizinle iletişim kurması için kolay bir yol olabilir.

Müşteriler ve Potansiyel Müşterilere Ne Kadar Profesyonellik Sunmak İsterim?

Bununla yüzleşelim: Bir 800 sayısı, bir profesyonele bir profesyonellik havası katıyor. İş türünü arayan potansiyel müşteriler, düşündükleri işletmenin, 800 numaraya hizmet veren bir şirkete yatırım yaparak kendilerini uzun vadede kurmak için adım atmayı seçtiğini bilerek daha rahat hissedebilirler.

İşim 800 numarayı alabilir mi?

Burada araştırdığımız tüm şirketler, herhangi bir büyüklükte işletme için çok uygun planlara sahiptir. Her ay, en küçük plan maliyetini bile karşılayamıyorsanız ve gelirinizi artırmak için herhangi bir faiz veya planınız yoksa, 800 sayısı akıllıca bir seçim olmayabilir.

Ancak, planınız işinizi büyütmeye devam edecekse, o zaman yatırım yapmaya değer olabilir.

İşimi büyütmek için gelecek planlarım nelerdir?

İşletmenizi müşteri görüşmelerini ve iletişim bilgilerini davet edecek şekilde genişletecek bir fikriniz veya planınız varsa, müşteriler için bu iletişim modunu kurmak ve almak için şimdi 800 rakamı uygulamaya koymak akıllıca bir fikir olabilir. İşletmenizin genişlemesinin uçuşa geçmesi için sağlam bir şekilde yerinde.

özet

“En ucuz 800 rakam” gibi bir ifadeyi ya da internette benzer bir şeyi ararsanız, aynı zamanda işletmeler için ayda iki dolara ya da ayda 5 dolara kadar 800 dolarlık hizmet veren birkaç şirket daha bulacaksınız.

Bu şekilde 800 tane numarayı sunan yasal şirketler olmasına rağmen, müşterilerinizin geri gelmesini istiyorsanız, işinizin gerçekten profesyonel bir görünüme sahip olması önemlidir.

Bu nedenle, işletme sahipleri için ücretsiz numaralar sağlama konusunda uzmanlaşmış olan ve yalnızca nakit para kazanmak için sektörde olmayan 800 numaraya hizmet veren bir hizmet sağlayıcısına sahip olmak daha iyi bir seçenek olabilir.

Grasshopper ve yukarıda bahsi geçenler gibi ücretsiz numara sağlayıcıları, iş telefonu sisteminizin arayanlara büyük bir ilk izlenim kazandırdığından emin olmak için işlerini yapar.

İş telefonu servis sisteminiz her zaman tutumlu gitmek için iyi bir fikir değil, bunun yerine size en iyi fiyat ve hizmet dengesini veren şirketi bulmak daha iyi olabilir.

Başka bir deyişle, “ucuz” a çok odaklanmadan değeri arayın.

İşletmeniz için 800'lük bir rakam, potansiyel müşterilere, işletmeniz için önemli olduğu izlenimini verecektir.

İşletmenizin uzun vadede uğraşmasını istiyorsanız, 800 numara sağlayıcınızı akıllıca seçin.

İyi kurulmuş bir işletmenin görünümü, mükemmel bir ürün ve kaliteli müşteri hizmetleri ile mevcut ve gelecekteki iş büyümesi için harikalar yaratacaktır.

Bir 800 rakamı, uygun bir fiyat için ulusal bir şirketin görünümünü verebilir. Ücretsiz deneme sürümüne başlamak için yukarıdaki seçeneklerden birine tıklayın ve sizin için hangisinin en iyi olduğunu görün.

İşletmeniz için 800 numaranız var mı? Öyleyse, lütfen deneyimlerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın.

Videoyu izle: 800 sporcu ve aile tedirgin oldu

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

" width="370" height="280" alt="Bir İşe Başlamadan Önce Ne Yapmalı?"/>
Maliye

Bir İşe Başlamadan Önce Ne Yapmalı?

Görüntü kredisi: Flickr Well Kept Cüzdan'ın Girişimci Başarı Hikayelerinden herhangi birini okuduysanız veya herhangi bir podcast'imizi dinlediyseniz, kendi işinizi kurmayı düşünebilirsiniz. Girişimcilik, sıçan ırkını terk etmek ve kendi işinizi yapmak için harika bir yol olabilir, ancak bir işe başlamadan önce almanız gereken bazı önemli adımlar vardır.
Devamını Oku
Eşyalarınızı Yerel Olarak Satmak için En İyi 27 Uygulama
Maliye

Eşyalarınızı Yerel Olarak Satmak için En İyi 27 Uygulama

Yerel olarak bir şey satmak istiyor musunuz, bu nedenle tüm karınız nakliye masrafları için kaybolmuyor mu? Artık yerel olarak sahip olduğunuz neredeyse her şeyi satmak için bir uygulamayı kullanabilirsiniz. Daha küçük ürünleri çevrimiçi olarak satmak için kolay ve ağrısız hale getiren uygulamalar da vardır. Satmak için eski bir ait olduğunuz bir sonraki seferde bu uygulamaları deneyin.
Devamını Oku
GF ¢ 043: [Vaka Çalışması] Sadece 1 Milyon Dolarla Erken Emekli Olabilir misiniz?
Maliye

GF ¢ 043: [Vaka Çalışması] Sadece 1 Milyon Dolarla Erken Emekli Olabilir misiniz?

Http://traffic.libsyn.com/goodfinancialcents/GFC043_.mp3 1 milyon dolar ile erken emekli olmak istiyorum. Bu ifadenin hoş bir yüzüğü var, ha? Bir müşteriyle çalıştığımı düşünmüyorum, ancak erken emekli olmak istemiyordum ya da 1 milyon dolarlık bir portföyü olması durumunda kendinden geçmezler. Ama çoğumuzun bildiği gibi, 1 milyon dolar eskiden olduğu gibi değil.
Devamını Oku
Tatilinizden En İyi Çıkma
Maliye

Tatilinizden En İyi Çıkma

Kim ve ben bu hafta arkadaşlarını ziyaret eden Singapur'dayız. Bu yolculuğun gerçekleşmesi için 18 ay boyunca biriktik ve sonunda geldik. Hava alıştığımızdan biraz daha nemli, ama ada güzel ve insanlar harika. Seyahatlerimizin ortasında, tatilinizden en iyi şekilde yararlanmak için yapabileceğiniz 5 şeyi paylaşacağımı düşündüm: 1.
Devamını Oku