Maliye

Serbest Hedef Örnekleri Almak için 5 Yol

Ücretsiz Hedef örnekleri için bir İnternet araması yaparsanız, Target's Sample Spot sayfası üzerinden ücretsiz numune alabileceğiniz hakkında düzinelerce blog paylaşırsınız. Ne yazık ki, bu program artık mevcut değil, ancak hedeften ücretsiz örnekler ve başka şeyler alabilmenin birkaç yolu daha var.

Sanırım hepimiz özgür şeyler almaktan hoşlanıyoruz. Ücretsiz örnekler harika, ama daha cesur-layık olan ücretsiz şeyler almak güzel. En çok övündüğüm freebie? Kalbimin isteğine göre kullanabildiğim ücretsiz 30 dolar nakit.

Hedeften ücretsiz örnekler ve diğer şeyler almak isterseniz, okumaya devam edin. Hedefler dahil olmak üzere en sevdiğiniz mağazalarda ücretsiz örnek alabileceğiniz beş yol vardır.

1. Hedef Güzellik Kutusu veya diğer Örnek Kutusunu Alın

Her ay, Hedef, birçok farklı güzellik ürünü örneğini içeren bir güzellik kutusu sunuyor. Her ay farklıdır, fakat bu yazıyı yazdığım sırada kutuya baktığımda, Bayan Meyer'in vücut yıkaması, şampuan örneği, sabun ve mineral takviyesi içeren bazı cilt bakım ürünleri, dudak rengi örneği ve iki farklı örneği vardı. nemlendirici maske markaları.

Bu yazıdaki kutuda ayrıca 15 $ veya daha fazla güzellik satın alımında 3 dolarlık bir kupon var. Hedef zaman zaman bebek ürünleri veya sağlık ürünleri içeren örnek kutular sunar. Hedef web sitesine gidip “örnekleri” araştırarak örnek kutu tekliflerini buldum.

Derin indirimlerle satın alabileceğiniz başka örnek kutular da vardı.

Hedef Numune Kutuları Kutusunun, her ay nakliye ve elleçleme masraflarını ödemek için her ay 5,00 ila 10,00 dolar arasında bir maliyete sahip olduğunu unutmayın.

2. REDCard Bankamatik Kartınızı Kullanarak Ücretsiz Şeyler Alın

Hedef, REDCard adı verilen ve size en fazla% 5 indirim sunan bir banka kartı sunmaktadır. REDCard banka kartı, kontrol hesabınıza bağlanır ve böylece borç biriktirme riski olmadan harcama yapabilirsiniz. İndirimden yararlanarak tasarruf ettiğiniz paranın kaydını tutarsanız, tasarruflarınızı ücretsiz ürünler satın almak için kullanabilirsiniz.

3. Bebek Kayıtlarını Yaratarak Ücretsiz Bebek Örneklerini Alın

Yolda bir bebeğiniz varsa, bebeğiniz için Hedefe kayıt olabilirsiniz. Bebeğinizin Hedefe kaydolmasının faydalarından biri, ücretsiz bebek ve anne örnekleri içeren tüm hamile anneler için bir Hoş Geldiniz Seti göndermesidir.

Hoş Geldiniz kitinde bebek alımları ve yeni anne ürünleri için kullanabileceğiniz 50 $ değerinde numune ve kupon bulunmaktadır. Karşılama kitiniz, bebek losyonları, mendiller, bebek bezleri, formül örnekleri ve daha fazlası dahil olmak üzere herhangi bir sayıda ürünü içerebilir.

Bebeğinizi Target'ta kaydetmek için herhangi bir mağazaya gidebilir veya çevrimiçi kayıt yaptırabilirsiniz.

4. Ibotta ile alışveriş yapın

Son zamanlarda Ibotta ile alışverişe nasıl başladığımı ve bir haftadan daha az sürede 20 dolar kazandığımı yazdım. Eğer Target'da çok fazla alışveriş yaparsanız, Ibotta incelememizi kontrol etmenizi, Ibotta uygulamasını yüklemeyi ve alışveriş yapmadan önce Target hedeflerini kontrol etmenizi önemle tavsiye ederim.

Hedef (veya 300 mağazadan herhangi birine geri ödeme yaptığında) bir teklif bulduğunuzda ve bu parayı geri almak için kullandıysanız, Ibotta ile nakit dengesiniz artar. Tahakkuk eden bakiyenizi Paypal üzerinden ödeyebilirsiniz ya da bir Hedef hediye kartı almak ve tahakkuk eden Hedefi ücretsiz olarak almak için tahakkuk eden paranızı kullanabilirsiniz.

Alışveriş yaptığımda Ibotta'yı kullanarak iki haftadan kısa sürede 30 $ kazanabildim.

Not: Ibotta bazen 5 $, 10 $ ya da daha fazla bir üyelik bonusu sunar, bu da bir Hedef hediye kartına doğru kazancınızı artırmanıza yardımcı olur.

5. Anketleri ve diğer Görevleri tamamlayın

Kendinize düzenli olarak birkaç dakika (veya saat) boş zamanınız varsa, anketler ve diğer görevler alarak para kazanmayı düşünebilirsiniz.

Hedef ve diğer yerlerden ücretsiz hediye kartları kazanmanıza yardımcı olacak favori şirketlerimizden ikisi Survey Junkie ve Swagbucks'tır.

Anketi Junkie

Anket Junkie anketleri tamamlamak için size ödeme yapar. 5 milyondan fazla üye ile, doğru bir şeyler yapıyor olmalılar. Süreç oldukça basittir: anketleri sizlerle tamamladığınızda, Survey Junkie hesabınıza para yatırır.

Daha sonra bu parayı Paypal üzerinden nakit olarak ödeyebilir veya ücretsiz eşyalarınızı almak için Target (veya başka bir çok mağaza) anında hediye kartı alabilirsiniz. Anket Junkie, üye olmanız ve para ya da hediye kartı kazanmaya başlamak için 13 yaşından küçük üyelere izin veriyor.

Swagbucks

Swagbucks, küçük işler yapmak için nakit olarak veya hediye kartlarında ödediğiniz bir başka popüler sitedir. Şirket bugüne kadar 241 milyon dolarlık ödül ödedi ve bu yazıda yeni üyeler için 10 $ 'lık bir ikramiye bonusu var.

Swagbucks, aşağıdaki gibi bir dizi kolay görevi tamamlamanız için size ödeme yapacaktır:

  • Oyun oynamak
  • Videoları izleme
  • Anket yapmak
  • Net Arama
  • Çevrim içi Alışveris

Survey Junkie'de olduğu gibi, tamamladığınız her görev için puan veya nakit biriktireceksiniz. Minimum nakit çıkışı eşiğini kazandıktan sonra, ücretsiz Hedef hediye kartı almak ve ücretsiz ürün satın almak için birikmiş puanlarınızı kullanabilirsiniz. Ayrıca bir PayPal teminatı alabilir veya diğer mağazalara ücretsiz hediye kartları alabilirsiniz.

Hedef Örnek Nokta programının sona ermesiyle hayal kırıklığına uğramış birçok kişi var gibi görünüyor, ancak bu, ücretsiz numune almak ve Hedef'ten başka şeyler almak için başka seçenekleriniz olmadığı anlamına gelmez.

Ve hedef ücretsiz şeyler sunan tek şirket değil. Bu yazıya Ücretsiz Şeyler Çevrimiçi Getirmek için 26 Legit Yolu göz atın. Giderek daha fazla insan, şirketlerin cömertliğinden yararlanıyor ve paradan tasarruf etmek ve ücretsiz şeyler almak için farklı teknikler kullanıyor.

Bu programlardan biri, Walmart'ın Tasarruf Catcher'ı, sadece son dört yılda 130 dolardan fazla kazandı.Bu hayat değiştiren para olmasa da, burada ve orada bir Walmart makbuz numarasına girmek için 30 saniye almak için iyi bir miktar nakit.

Ücretsiz örnekleri ve diğer öğeleri kazanmanın farklı yollarının tümü ile, sizin için iyi çalışan birkaç tane bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Videoyu izle: Hedef Tanımlama

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Bu Aile Sadece 22 Ay İçinde 62.000 ABD Doları Borcunu Nasıl Ödeniyor?
Maliye

Bu Aile Sadece 22 Ay İçinde 62.000 ABD Doları Borcunu Nasıl Ödeniyor?

62.000 $ 'dan fazla borcu nasıl elde ettiniz? Bu borç ne türden oluşuyordu? Bu benim ve kocamdan toplam kombine borç oldu. Bunun ipotek veya öğrenci kredisi borcu olduğunu söyleyebilseydim, ama ne yazık ki kredi kartlarını ve kredileri kötüye kullanmanın neden olduğu en kötü şeydi. Yasal olarak 18 yaşından sonra kredi almaya hak kazandığımız andan itibaren borca ​​girdik, çünkü basitçe basitçe karşılayamadığımız şeyleri istedik.
Devamını Oku
Öğrenci Kredilerinizi Nasıl Artırırsınız ve Binlerce Kurtarınız
Maliye

Öğrenci Kredilerinizi Nasıl Artırırsınız ve Binlerce Kurtarınız

Öğrenci kredisi toplamları her yıl artmaya devam ettikçe, binlerce yıl boyunca su üstünde kalmak zorlaşıyor. Öğrenci kredilerini ele alırken faturalarını nasıl ödeyebilir, evden tasarruf edebilir ve emekliliğe yatırım yapabilirler? Sorun, çoğu kişinin anlaması zor görünüyor. İnsanlar daha fazla borçla mezun olmaya devam ettikçe ücretler durgun kalır.
Devamını Oku
Kötü Kredi Geçmişi Nasıl Temizlenir?
Maliye

Kötü Kredi Geçmişi Nasıl Temizlenir?

Borç ve bina zenginliklerini ödemek söz konusu olduğunda birçok insan için ilk adımlardan biri, kötü krediyi temizlemek için ne gerektiğini öğrenmektir. Gecelik bir kredi raporunun olması bir gecede gerçekleşmeyecek, ancak borçtan ve bina zenginliğinden kurtulma sürecinin hayati bir parçası. Bugün, kredi puanınızı iyileştirmek için gereken adımları ve kötü bir kredi raporunu temizlemenin yararlarını gözden geçireceğiz.
Devamını Oku
Ayrıca eğlenceli olan 30 ucuz hobiler
Maliye

Ayrıca eğlenceli olan 30 ucuz hobiler

Boş zamanlarında eğlenmek yüzlerce dolara mal olmaz. Bir milyoner ya da nakit sıkıntısı çeken bir üniversite öğrencisi olmanızın önemi yok, ucuz hobiler, zamanınızın eğlenceli, tutumlu ve etkili bir kullanımı. Ucuz hobiler, çok para harcamadan eğlenmenin yollarını bulmakta ve sonuç olarak para konusunda endişelenmek için fazla zaman harcamayan pek çok tutumlu insanın ortak bir özelliğidir.
Devamını Oku