">
Maliye

Milyonerlere Emülasyonuyla Borçtan 70 Bin $ Nasıl Ödeniyor?

Bize biraz kendinden bahset

Bir iş koçuyum ve 175 milyondan fazla kişiyle röportaj yaptığım bir web şovum var. Tüm görüşmeler sitemde ücretsizdir. Son Milyoner.

70.000 dolar borcunu nasıl aldın? Bu borç ne türden oluşuyordu?

Bir Honda Civic $ 19,300, bir öğrenci kredisi olan $ 3,400, ikinci bir öğrenci kredisi 22.780 $ ve bir ev kredisi toplamı 24.560 $ olan bir kredim vardı.

O kadar borcunun olması ne hissetti?

Constricting. İstediğim seçimleri yapamadım (işimi bırakmak gibi!) Çünkü çok fazla faturam vardı.

Ne kadar zamandır onu ödeyeceksin?

16 ay.

Bu süreçte size yardımcı olmak için hangi kaynakları kullandınız?

Kitaplar! İnternetin (8 yıl önce) çok fazla hikayesi veya podcasti yoktu ve bu yüzden birçok Dave Ramsey ve Suze Orman okudum. Ayrıca ekledi cesaret için her gün Dave Ramsey şovunu dinledim.

Yol boyunca herhangi bir zorlukla karşılaştın mı?

Bir TON! Yeni araba satmak için karar vermeliydik. Üzerinde sadece 1.000 mil vardı. Artı 16 ay içinde hamileyim - bu yüzden hepsini yapmam gerekti - işim fazla, borç ödemek, vb. Hamileydim!

Bu senin evliliğini nasıl etkiledi?

Bizi birbirine daha yakınlaştırdı - bir kez başlangıçtaki farklılıklarımızı aştık!

Borcunu öderken bir yaşamda ne yapıyordun?

Talepte bulunan bir video için proje yöneticisiydim. Zaman zaman kocam profesyonel bir hokkabazdı.

Paranı ödedikten sonra nasıl hissettin?

İNANILMAZ! Borcum bittikten birkaç ay sonra işimi bırakabildim.

Borcunu ödemek isteyen insanlar için ne gibi pratik ipuçları var?

Bununla devam et. Onu bir oyun gibi görmeyi seviyorum. Markete gidip ne kadar az harcayabileceğimizi görecektim. Bunu bir oyun gibi düşündüğünüzde çok daha eğlencelisiniz. Debt Ayrıca borcunu öderken bile yolculuğun tadını çıkarın!

Borçtan uzak kalmak ya da zenginlik oluşturmak için ne gibi adımlar atıyorsunuz?

Arabalar için para ödüyorum ve kredi almıyorum. Ve ben başarılı bir iş büyümeye başladım, bu yüzden şirkette daha önce yaptığımdan daha fazlasını yaptım VE istediğim özgürlüğe ve yaptığım işe olan tutkuma sahibim! Onu daha iyi hayal edemezdim 🙂

Borcunu çabucak ödemek ister misin? Yapabileceğiniz bazı şeyler şunlardır:

Daha düşük bir faiz oranı elde edin - SoFi, kredi kartı borcunuzu AutoPay ile% 6,574'e kadar düşürecek, böylece borçlarınızı daha da hızlı bir şekilde ödeyebilirsiniz. Öğrenci kredilerini yeniden finanse ediyorlar

Çevrimiçi anketler - Boş zamanlarınızda online anket almak için ödeme alabilirsiniz. Kontrol edilecek en saygın şirketlerden ikisi Anket Junkie ve Opinion Outpost. Daha fazla para kazanmak için daha fazla anket fırsatına sahip olmanız için kaydolmaktan çekinmeyin.

Kredinizi Kontrol Edin - Credit Susame gibi bir yasal şirket kullanarak ücretsiz bir kredi raporu ve kredi puanı alın.

Kabloyu kes - Kullanmadığınız kanallar için ödeme yapmaktan sıkıldınız mı? ESPN, Disney, AMC ve daha pek çok TV kanalını ayda sadece 20 dolara götürebileceğiniz SlingTV'ye göz atın!

Borç Kartopunu Kullan - 18 ayda 52.000 dolar borç ödemek için bu yöntemi kullandık. Ücretsiz Borç Kartopu çalışma sayfamı buradan indirin.

Jaime hakkında daha fazla şey öğrenmek ve milyoner olmak için milyonerlerden öğrenmek için, Jaime'nin sitesinde, Milyoner'e yönelebilirsiniz.

Not: Bu, önemli miktarda borç ödeyebilen insanlara sahip olan “Borç Başarı Öyküleri” adlı bir dizinin bir parçasıdır. Borç Başarı Hikayeniz varsa bunu duymak isterim. Lütfen detayları bana bildirmek için iletişim sayfasını ziyaret edin.

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Yatırım Planınızın Tabutunda 3 Tırnak
Maliye

Yatırım Planınızın Tabutunda 3 Tırnak

Yalnız paranın mutluluğu satın alabileceğine inanmıyorum, ama mutluluğu getiren şeyleri yapmak için zaman harcayabiliyorsunuz. Para seçenekleri ve artan esnekliği sağlar ve aynı zamanda uzun ömür ve yaşam kalitesinin önemli bir göstergesidir. Paranın hayatımızdaki önemli rolü olduğu düşünüldüğünde, bizi kötü bir parasal pozisyona götürecek şeyleri değerlendirmek için zaman harcamak hem gerekli hem de akıllıcadır.
Devamını Oku
Daha büyük bir araba için tasarruf için 6 adım
Maliye

Daha büyük bir araba için tasarruf için 6 adım

Kariyerinizde ilerledikçe ve daha fazla para kazanmaya başladığınızda, daha büyük bir ev, fantezi elektronikler ve elbette garajınızda yepyeni bir araba için çamura bakmak doğaldır. Daha fazla kazanmaya başladığınızda, ne kadar ileri gidebileceğinizi değil, ne alabileceğiniz konusunda düşünmeye başlamak kolaydır. Yaşamboyu enflasyon, eğer kontrol edilmezse, mallarınızda mutlak hasara yol açabilir.
Devamını Oku
GFC 088: 3 Herkesin Emekliliğinden Önce Yapması Gereken Yaşam Kararları
Maliye

GFC 088: 3 Herkesin Emekliliğinden Önce Yapması Gereken Yaşam Kararları

Http://traffic.libsyn.com/goodfinancialcents/GFC_088_3_Lifestyle_Decisions_for_Retirment_.mp3 Birgün rahatça emekli olmak istiyorsanız, ördeklerinizi olabildiğince erken bir yerde toplamak çok önemlidir. İş sponsorluğundaki 401 (k) hesabınıza büyük yatırımlar yaparak, bir IRA ve / veya aracılık hesabıyla birikimlerinizi ekleyerek, borcunuzu en aza indirerek ve tüm penniesinizi izlerken, kendinizi emeklilik başarısı için ayarlayabilirsiniz.
Devamını Oku