Maliye

Focus T25 Workout: Şekilde Geri Dönme Zamanı

Neredeyse iki yıl önce ofiste kilo verme yarışmasında birincilik aldım ve 150 dolar civarında bir yer kazandım. Neredeyse 20 kilo verdim ve yaklaşık 180 liraya inmiştim. İyi hissettirdi, ancak yarışma bittikten sonra momentum da sona erdi. Dün eşim bana yeni bir antrenman deniyor Focus T25 Egzersiz ve günde sadece 25 dakika nasıldı. Bu bana çok çekici geldi çünkü aynı şirket (Beachbody) tarafından yaratılan P90x'ı denedim ve bu egzersizler bir saat sürdü. Zaman zaman programım çok telaşlı olduğu için sürekli olarak günde 1 saat egzersiz yapmak zordu.

Şekilde geri dönme başlangıç ​​noktasında

Eh, ben 9 DVD's, bir beslenme planı, bir egzersiz takvim ve 15lb direnç bandı dahil Focus T25 Egzersiz baz paketi satın almaya karar verdim. Bu sabah kendimi tarttım ve 208 kilo aldım. Bu, son iki yılda 28 pound kazandığım anlamına geliyor ve antrenmanımla ilgili ciddi olmaya başlama zamanı. Beni yanlış anlamayın, ben bir fitness somunu değilim ya da resimdeki adam gibi altı pakete sahip olmayı umursamıyorum. Bu evin etrafındaki şeyleri kaldırdığım zaman aldığım hafif bel ağrısını ortadan kaldırmayı umursuyorum. Ayrıca, ailemle arkadaşlarıyla ve ailemle birlikte 100 metrelik nefesimi kaybetmemeye de dikkat ediyorum.

İlk Odak T25 Egzersiz deneyimim

Bu sabah eşim ve ben Cardio olan ilk antrenman yaptım. İlk başta, sadece 25 dakika olduğu için bunun büyük bir sorun olmayacağını düşündüm, ama yanılmışım. Belki ilk 5 dakikaya yetişemedim ama sonra hızımı değiştirmem ve değiştiriciyi yapan kızı takip etmem gerekiyordu. Bir değiştirici nedir? Şekle girmeyi kolaylaştırmak isteyenler için antrenmanın değiştirilmiş bir versiyonudur. En azından ilk birkaç hafta boyunca değiştiriciyi takip edeceğimi ve tam gazın rahat geçmesini sağlayacağımı düşünüyorum.

Geçmişte neler yaptım ve neden T25 ile gidiyorum

Yukarıda bahsettiğim gibi, P90x'i denedim ama o zamanlar benim için çok fazla oldu. Egzersizler T25'in iki katı uzunluğundaydı ve haftada 6 gündü. Sadece günlük programıma sığabilecek bir şey değildi. Bu yıl spor salonuna da üye oldum. Haftada 1-3 kez gittim, ama ağırlıklı olarak ağırlık kaldırmak için, ama kardiyoya çok fazla odaklandım ya da yalınlaştım. Son olarak, size kilo vermek için ödeme yaptıkları Sağlıklı Ücret'i denedim, ancak bu bir antrenman programı değil. Bu sadece bir yarışmadır, bu yüzden kaydolmak için bir egzersiz planı yapmanız gerekir.

T25 Workout'a bir şans vereceğim. Sen nasılsın?

Hiç bir antrenman programı yaptın mı? Deneyimin nasıldı? Almayı umduğun sonuçları aldın mı?

Resim Kredisi: Bewithcin 'Kitchen

Videoyu izle: FOCUS T25 Egzersiz - YENİ Shaun T 25 Dakika Egzersizler

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Finansal Planlama Hedeflerini Belirlemek, Bu kadar Kolay
Maliye

Finansal Planlama Hedeflerini Belirlemek, Bu kadar Kolay

Finansal planlama hedefleriniz neler? Finansal planlama sürecini hep duyuyorsunuz. Benim neslimin çoğu, Gen X / Gen Y mürettebatı, finansal planlama hakkında düşünmüyor bile, çünkü bu çok uzak ve Amerikan Idol gibi daha önemli şeyler var. gasp> Bugün düşünmeye başlamanın ne kadar önemli olduğunu vurgulayamıyorum.
Devamını Oku
Shopify ile Para Kazanma
Maliye

Shopify ile Para Kazanma

Kendi işine sahip olmayı hayal ediyor musun? Eğer öyleyse, yalnız değilsin. Pek çok insan kendi işini yürütmeyi ve daha kasvetli bir çıkmaz işin günlük işini bırakmayı çok isterdi. Başlayabileceğiniz pek çok işletme türü olsa da, kesinlikle düşünmeniz gereken bir şey e-ticaret. E-ticaret satışları son birkaç yılda katlanarak büyüdü ve devam etmesi bekleniyor.
Devamını Oku
Yetişkin Çocukların Desteklenmesi Emekliliğinizi Nasıl Kasıtabilir?
Maliye

Yetişkin Çocukların Desteklenmesi Emekliliğinizi Nasıl Kasıtabilir?

İlk kez emeklilik hakkında konuşmak için Jack ve Peggy ile oturduğumda, hemen bir çaresizlik hissi fark ettim. Umutlu emeklilik tarihinden sadece iki yıl uzakta, Jack sonsuza dek çalışmak zorunda kalabileceğinden endişe ediyordu. Peggy gözlerinde dikkatli bir bakışla koltuğunun etrafında karıştırdı. Sanki konuyu halihazırda değiştireceğimi ümit ediyordu - sanki o kadar çaresizce ihtiyaç duyduğu yardımı istemiyormuş gibi.
Devamını Oku