Maliye

Focus T25 Workout: Şekilde Geri Dönme Zamanı

Neredeyse iki yıl önce ofiste kilo verme yarışmasında birincilik aldım ve 150 dolar civarında bir yer kazandım. Neredeyse 20 kilo verdim ve yaklaşık 180 liraya inmiştim. İyi hissettirdi, ancak yarışma bittikten sonra momentum da sona erdi. Dün eşim bana yeni bir antrenman deniyor Focus T25 Egzersiz ve günde sadece 25 dakika nasıldı. Bu bana çok çekici geldi çünkü aynı şirket (Beachbody) tarafından yaratılan P90x'ı denedim ve bu egzersizler bir saat sürdü. Zaman zaman programım çok telaşlı olduğu için sürekli olarak günde 1 saat egzersiz yapmak zordu.

Şekilde geri dönme başlangıç ​​noktasında

Eh, ben 9 DVD's, bir beslenme planı, bir egzersiz takvim ve 15lb direnç bandı dahil Focus T25 Egzersiz baz paketi satın almaya karar verdim. Bu sabah kendimi tarttım ve 208 kilo aldım. Bu, son iki yılda 28 pound kazandığım anlamına geliyor ve antrenmanımla ilgili ciddi olmaya başlama zamanı. Beni yanlış anlamayın, ben bir fitness somunu değilim ya da resimdeki adam gibi altı pakete sahip olmayı umursamıyorum. Bu evin etrafındaki şeyleri kaldırdığım zaman aldığım hafif bel ağrısını ortadan kaldırmayı umursuyorum. Ayrıca, ailemle arkadaşlarıyla ve ailemle birlikte 100 metrelik nefesimi kaybetmemeye de dikkat ediyorum.

İlk Odak T25 Egzersiz deneyimim

Bu sabah eşim ve ben Cardio olan ilk antrenman yaptım. İlk başta, sadece 25 dakika olduğu için bunun büyük bir sorun olmayacağını düşündüm, ama yanılmışım. Belki ilk 5 dakikaya yetişemedim ama sonra hızımı değiştirmem ve değiştiriciyi yapan kızı takip etmem gerekiyordu. Bir değiştirici nedir? Şekle girmeyi kolaylaştırmak isteyenler için antrenmanın değiştirilmiş bir versiyonudur. En azından ilk birkaç hafta boyunca değiştiriciyi takip edeceğimi ve tam gazın rahat geçmesini sağlayacağımı düşünüyorum.

Geçmişte neler yaptım ve neden T25 ile gidiyorum

Yukarıda bahsettiğim gibi, P90x'i denedim ama o zamanlar benim için çok fazla oldu. Egzersizler T25'in iki katı uzunluğundaydı ve haftada 6 gündü. Sadece günlük programıma sığabilecek bir şey değildi. Bu yıl spor salonuna da üye oldum. Haftada 1-3 kez gittim, ama ağırlıklı olarak ağırlık kaldırmak için, ama kardiyoya çok fazla odaklandım ya da yalınlaştım. Son olarak, size kilo vermek için ödeme yaptıkları Sağlıklı Ücret'i denedim, ancak bu bir antrenman programı değil. Bu sadece bir yarışmadır, bu yüzden kaydolmak için bir egzersiz planı yapmanız gerekir.

T25 Workout'a bir şans vereceğim. Sen nasılsın?

Hiç bir antrenman programı yaptın mı? Deneyimin nasıldı? Almayı umduğun sonuçları aldın mı?

Resim Kredisi: Bewithcin 'Kitchen

Videoyu izle: FOCUS T25 Egzersiz - YENİ Shaun T 25 Dakika Egzersizler

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Fotoğraf Çevrimiçi Satış 29 En İyi Yerler
Maliye

Fotoğraf Çevrimiçi Satış 29 En İyi Yerler

Ekstra para kazanmaya başlamanın en iyi yollarından biri, hobilerinizden ve tutkularından para kazanmaktır. En çok keyif aldığınız şeyi yapmak için para kazanıyorsunuz, aynı zamanda zaten yetenekli ve zaten gerekli ekipmana sahip olabilirsiniz. Fotoğraf, doğal güzelliğe ya da kendi profesyonel resimlerimizi çekecek donanıma sahip olmadığımızdan ve fotoğraflarınızı online satarak para kazanabileceğinizden bir istisna değildir.
Devamını Oku
Muazzam Mali Olarak Başarılı 7 Kişi Yapmayı Reddetti
Maliye

Muazzam Mali Olarak Başarılı 7 Kişi Yapmayı Reddetti

Ulaşmak istediğiniz birkaç finansal hedef nelerdir? Belki de borçlarını ödemek, emeklilik için 2 milyon dolar tasarruf etmek ya da olabileceğini düşündüğünden fazlasını vermek istersiniz. Hayatta gitmek istediğiniz yere ulaşmanın en iyi yollarından biri, gelmiş olanların hayatlarına bakmaktır. Bu hedefleri nasıl başardılar?
Devamını Oku
Başarılı Bir Emeklilik İçin 457 Planınız Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Maliye

Başarılı Bir Emeklilik İçin 457 Planınız Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Farklı emeklilik planları söz konusu olduğunda, farkında olabileceğinizden daha fazlası var: 401k, 403b'ler, Keogh Planları, DB (k) 'ler. Başın dönüyor mu? Daha az bilinen bir emeklilik planı, 457 Planıdır (genellikle Ertelenmiş Tazminat planı veya Ertelenmiş Comp olarak adlandırılır). Daha az bilinen bir emeklilik çünkü sadece belirli türdeki çalışanlara sunuldu.
Devamını Oku
Yeni Başlayanlar İçin Kuponlama: Başlamanız Gereken Her Şey
Maliye

Yeni Başlayanlar İçin Kuponlama: Başlamanız Gereken Her Şey

Kuponla nasıl başlayacağınızı hiç merak ettiniz mi? Kuponlama size büyük para kazandırabilir. Öğrenme Kanalının Aşırı Kuponunun bir bölümünü izlediyseniz, ne hakkında konuştuğumu biliyorsunuz. Şovda yer alan çocuklar ve baylar, genellikle bir marketten, bakkalla dolu bir marketle ve hemen hemen ücretsiz olarak yürürler.
Devamını Oku