Maliye

Focus T25 Workout: Şekilde Geri Dönme Zamanı

Neredeyse iki yıl önce ofiste kilo verme yarışmasında birincilik aldım ve 150 dolar civarında bir yer kazandım. Neredeyse 20 kilo verdim ve yaklaşık 180 liraya inmiştim. İyi hissettirdi, ancak yarışma bittikten sonra momentum da sona erdi. Dün eşim bana yeni bir antrenman deniyor Focus T25 Egzersiz ve günde sadece 25 dakika nasıldı. Bu bana çok çekici geldi çünkü aynı şirket (Beachbody) tarafından yaratılan P90x'ı denedim ve bu egzersizler bir saat sürdü. Zaman zaman programım çok telaşlı olduğu için sürekli olarak günde 1 saat egzersiz yapmak zordu.

Şekilde geri dönme başlangıç ​​noktasında

Eh, ben 9 DVD's, bir beslenme planı, bir egzersiz takvim ve 15lb direnç bandı dahil Focus T25 Egzersiz baz paketi satın almaya karar verdim. Bu sabah kendimi tarttım ve 208 kilo aldım. Bu, son iki yılda 28 pound kazandığım anlamına geliyor ve antrenmanımla ilgili ciddi olmaya başlama zamanı. Beni yanlış anlamayın, ben bir fitness somunu değilim ya da resimdeki adam gibi altı pakete sahip olmayı umursamıyorum. Bu evin etrafındaki şeyleri kaldırdığım zaman aldığım hafif bel ağrısını ortadan kaldırmayı umursuyorum. Ayrıca, ailemle arkadaşlarıyla ve ailemle birlikte 100 metrelik nefesimi kaybetmemeye de dikkat ediyorum.

İlk Odak T25 Egzersiz deneyimim

Bu sabah eşim ve ben Cardio olan ilk antrenman yaptım. İlk başta, sadece 25 dakika olduğu için bunun büyük bir sorun olmayacağını düşündüm, ama yanılmışım. Belki ilk 5 dakikaya yetişemedim ama sonra hızımı değiştirmem ve değiştiriciyi yapan kızı takip etmem gerekiyordu. Bir değiştirici nedir? Şekle girmeyi kolaylaştırmak isteyenler için antrenmanın değiştirilmiş bir versiyonudur. En azından ilk birkaç hafta boyunca değiştiriciyi takip edeceğimi ve tam gazın rahat geçmesini sağlayacağımı düşünüyorum.

Geçmişte neler yaptım ve neden T25 ile gidiyorum

Yukarıda bahsettiğim gibi, P90x'i denedim ama o zamanlar benim için çok fazla oldu. Egzersizler T25'in iki katı uzunluğundaydı ve haftada 6 gündü. Sadece günlük programıma sığabilecek bir şey değildi. Bu yıl spor salonuna da üye oldum. Haftada 1-3 kez gittim, ama ağırlıklı olarak ağırlık kaldırmak için, ama kardiyoya çok fazla odaklandım ya da yalınlaştım. Son olarak, size kilo vermek için ödeme yaptıkları Sağlıklı Ücret'i denedim, ancak bu bir antrenman programı değil. Bu sadece bir yarışmadır, bu yüzden kaydolmak için bir egzersiz planı yapmanız gerekir.

T25 Workout'a bir şans vereceğim. Sen nasılsın?

Hiç bir antrenman programı yaptın mı? Deneyimin nasıldı? Almayı umduğun sonuçları aldın mı?

Resim Kredisi: Bewithcin 'Kitchen

Videoyu izle: FOCUS T25 Egzersiz - YENİ Shaun T 25 Dakika Egzersizler

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Columbus Hayat Sigorta Şirketi İnceleme
Maliye

Columbus Hayat Sigorta Şirketi İnceleme

Satın alma hayat sigortası kapsamı, genel finansal planınızın önemli bir bileşeni olabilir. Bunun nedeni, hayat sigortası gelirlerinin, sevilmeyen kişileriniz arasında maddi sıkıntı çeken veya düşünülemez durumda gelecekte yaşamlarına devam edebilmeleri arasındaki farkı ifade etmesidir. Bir hayat sigortası poliçesi aldığınızda, akılda tutulması gereken önemli bazı kriterler vardır.
Devamını Oku
Koruyucu Hayat Sigorta Şirketi İncelemesi
Maliye

Koruyucu Hayat Sigorta Şirketi İncelemesi

Koruyucu hayat sigortası şirketi müthiş bir rekor ya da müşterileri ile birlikte çalışıyor ve mevcut en iyi hayat sigortası oranlarını sunabiliyor. Hayat sigortası için alışveriş yaptıysanız, kapsama alanınızı nasıl ve nereden alacağınızı belirlerken aklınızda bulundurmanız gereken bazı önemli değişkenlerin olduğunun farkındasınızdır.
Devamını Oku
Erken Emeklilik için Nasıl Bir Plan Yapılır?
Maliye

Erken Emeklilik için Nasıl Bir Plan Yapılır?

Hepimiz Sayın Para Bıyık ve Yakup'un Erken Emekli Aşırı'daki gibi büyük hikayelerini gördük. 30 yaşından itibaren emekli olmak istemeyebilirsiniz, en azından bugünün ulusal ortalama emeklilik yaşından daha erken emekli olabilmek düşüncesini eğlendiriyor olabilirsiniz, ki bu şu anda erkekler için 64 ve kadınlar için 62'dir.
Devamını Oku
Groupon Kuponları ile Para Tasarrufu Fırsatları bulun
Maliye

Groupon Kuponları ile Para Tasarrufu Fırsatları bulun

Groupon kuponlarıyla nasıl para biriktirilirsiniz. Muhtemelen Groupon'u duydunuz ya da kullandınız. Groupon, tüketicilerin hem gündelik ürünler üzerinde hem de tatil ve diğer kaçamaklar gibi ara sıra müthiş indirimler sunarak, yılda binlerce dolar tasarruf etmelerine yardımcı oluyor. Şimdi Groupon'daki arkadaşlarımız, Groupon Coupons departmanı aracılığıyla bizimle paylaşmak için daha da fazla para tasarrufu sağlayan fırsatlara sahip.
Devamını Oku