Maliye

19 En İyi Tıbbi Sınav Hayat Sigortası Şirketleri

İşte Well Kept Cüzdan'da, bir hayat sigortası poliçesine sahip olmanın sağlam bir mali plan için kritik bir bileşen olduğuna inanıyoruz.

Eğer kendi hesabınıza sigortalı olduğunuz noktadan mali olarak bağımsız değilseniz (yani, paranızda yeterli paranız varsa ve sevdiklerinize maddi olarak maddi olarak katılabileceğinizi düşünürseniz), hayat sigortası bir zorunluluktur. .

Doğru yaşam sigortası politikasını bulmak, özellikle de daha yaşlıysanız ya da şu anda Diyabet veya Kalp Hastalığı gibi önceden var olan tıbbi rahatsızlıklardan muzdaripseniz, ezici bir görev olabilir.

Sigorta şirketleri riski en aza indirgemek için çalıştıkları için, genellikle poliçe miktarını nakit olarak tahsil etme riski taşıyan kişilere hayat sigortası poliçeleri satmaya isteksizdirler.

Birçok sigorta şirketi, şirketlerin riski en aza indirmelerine yardımcı olmak ve potansiyel poliçe sahiplerinin kısa sürede sigorta avantajlarından yararlanmayacağından emin olmak için bir hayat sigortası poliçesi almanın bir parçası olarak tıbbi sınavlara ihtiyaç duymaktadır.

Ancak, muhtemel poliçe sahiplerinin tıbbi muayeneye sahip olmalarını gerektirmeyen bazı hayat sigortası şirketleri bulunmaktadır.

Aşağıda, daha belirgin olan hiçbir tıbbi muayene hayat sigortası şirketlerinin bir listesini, ailenizi ve sevdiklerinizi korumak için bir hayat sigortası poliçesi satın almadan önce bilmeniz gereken diğer değerli bilgileri bir araya getirdik.

Top No Tıbbi Sınav Hayat Sigorta Şirketlerinin 19

Burada, tıbbi muayene politikalarında uzmanlaşan daha büyük, daha tanınmış hayat sigortası şirketlerinden bazılarına ilişkin bilgileri içeren bir liste yer almaktadır.

Bazı şirketlerin, ön tıbbi muayenelere ihtiyaç duymamalarına rağmen, başvuru sırasında sağlığınız hakkında bazı sorular sorabilirler veya bazen başvuru sahiplerinin belirli durumlarda tıbbi sınavlara girmelerini isteyebilirler.

1. Haven Yaşam

Haven Life, InstantTerm adlı tıbbi bir muayene politikası sunmamaktadır. InstantTerm başvuruları, başvuru sırasındaki sağlıklarıyla ilgili bazı kişisel soruları yanıtlar ve Haven bu bilgiyi onay kararı vermek için analiz eder.

Bazı durumlarda, kapsama alanını bitirmek için bir tıbbi sınava ihtiyaç olabilir, ancak uygulama tıbbi sorulardan tamamen arınmış olmadığı için ve sağladığınız bilgilere dayanarak bazı tıbbi analizler yapıldığından, genellikle Cennet ile astronomik olarak yüksek oranlar bulamazsınız. Birçok tıbbi muayene şirketi ile yaptığınız.

Haven Life'ın tıbbi muayene sigortası poliçesi, A.M.'yi kazanan Massachusetts Mutual Life Insurance Company tarafından yayınlandı. Best'in en yüksek A ++ derecesi.

2. Ethos

Ethos, hayat sigortasını bireyler ve aileler için mümkün olduğunca basit hale getirmeyi amaçlamaktadır. Aslında, hiçbir tıbbi sınav kapsamı politikası uygulaması, on dakika kadar kısa bir sürede onaylanabilir.

Halen 45 eyalette lisanslı ve faaliyet gösteren Ethos, Stanford Business School'da oda arkadaşı tarafından başlatıldı.

Amaçları, insanlar ve aileler için basit, uygun fiyatlı ve anlaşılır geleneksel ve tıbbi muayene hayat sigortası seçenekleri sunmaktı.

Ethos hayat sigortası poliçeleri sigorta devi Assurity tarafından garanti altına alınmıştır, bu yüzden söz verdikleri sözleri teslim etmek için onlara güvenebilirsiniz.

3. John Hancock

John Hancock 150 yıldan beri sigortacılıkta. On, on beş ve yirmi yıllık dönem hayat sigortası poliçeleri sunarlar.

John Hancock ile hak kazanırsanız 1 milyon dolarlık bir teminat alabilirsiniz. Bu, tıbbi muayene sigortası endüstrisindeki en yüksek kazanç ödemelerinden biridir.

Gerekli herhangi bir tıbbi muayene olmamakla birlikte, başvuru sürecinde sadece birkaç sağlık sorununun yanıtlanmasını istemektedirler.

Online başvurduktan sonra onay kararınızı üç ila beş gün içinde alabileceksiniz.

4. Ana Finansal Grup

Birçok tıbbi muayene firması sadece 250.000 dolara kadar daha küçük politikalar sunsa da, Principal Financial Group, nitelikli başvuru sahipleri için 1 milyon dolara kadar teminat sunan başka bir şirkettir.

Temel Hızlandırılmış Underwriting programı ile, paramedikal profesyoneller ile uzun bekleyişleri ve anlaşmazlıkları ortadan kaldırabilirsiniz.

Başvuranlar için uzun sınavlar ve kan testleri gerekli değildir ve onay sonuçlarınızı 48 saat içinde alabilirsiniz.

Uygulama bilgilerinizi analiz ederek ve sürüş geçmişiniz gibi diğer faktörleri kontrol ederek, Temel Finansal Grup, çoğu zaman bilgilendirilmiş bir yüklenim kararını vermek için ihtiyaç duydukları bilgilerin çoğunu alabilir.

5. güvence

Assurity, vadeli ve tüm hayat sigortası poliçeleri sunar ve 100 yılı aşkın bir süredir faaliyette bulunmaktadır.

Medikal Olmayan Dönem 350 politikası, herhangi bir tıbbi muayeneye gerek duymadan 18-65 yaşlarındaki kişiler için 350.000 $ 'a kadar hayat sigortası poliçeleri sunmaktadır.

Şirket, gerekli tıbbi muayeneyi gerektirmeden tüm yaşam politikalarını sunmaktadır, ancak bu politikalar için dikkate alınmak üzere mevcut sağlık durumunuzla ilgili bazı özel soruları yanıtlamanız gerekecektir.

6. Sadakat

1896'da kurulan Fidelity Life, bireysel ihtiyaçlarınıza göre farklı yaşam sigortası poliçeleri ve planları sunar.

Fidelity ile hiçbir tıbbi sınav politikası olmadığı sürece, RAPIDecision Express olarak adlandırılan bir politika sunarlar.

Onların RAPIDecision Express politikası, sağlık muayenesi gerekmeden, 25.000 ila 250.000 dolar arasında vadeli hayat sigortası (on, onbeş, yirmi, otuz yıllık dönem) politikası sunmaktadır. Politika onayı için birkaç soruya cevap vermeniz gerekecektir.

Fidelity aynı zamanda 30.000 $ 'a kadar kapsama alanı olan bir kaç tane sağlık muayenesi yapmıyor. Bununla birlikte, bu politikalar nihai masrafları karşılayacak ve ailenizi uzun vadede finansal olarak korumak için fazla çaba göstermeyecektir.

7. Sagicor

Sagicor 175 yılı aşkın bir süredir sigortacılık sektöründe çalışıyor.Sağlık sigortası poliçeleri, 25.000 ila 500.000 ABD Doları arasında değişen ödemelerle birlikte, başka hiçbir tıbbi muayene şirketinin sunmadığı tekliflerden daha fazladır.

Sagicor, kolay bir başvuru süreci ve hızlı onay geri dönüş süresi için bir üne sahiptir. A.M. ile A- (“mükemmel” olarak kabul edilir) derecesine sahiptirler. En iyisi ve müşterilere kaliteli hizmet ve ürünler sunma konusunda uzun yıllara dayanan bir geçmişe sahibiz.

Çoğu kez başvuruda bulunanlar, sağlık muayenesi olmayan bir politika ürününe başvurmayı seçtikleri zaman, otuz dakikadan az bir sürede onay sonuçlarını alabilirler.

8. Transamerica

Transamerica, 1900'lerin başından beri bireylere ve ailelere hayat sigortası poliçeleri sağlıyor.

Şu anda 249.999 $ 'a kadar sağlık muayenesi sigortası poliçesi sunmuyorlar. Bu, paylaştığımız en yüksek politika tutarları arasında olmasa da, Transamerica mükemmel hizmetiyle tanınıyor.

A.M. En iyisi ve müşterileri mutlu etmek için çok çalışmanın bir itibarı var.

Transamerica, hayat sigortası ve diğer finansal ürünlerle birlikte yirmi milyondan fazla aileye ve bireye hizmet vermektedir.

9. Banner Yaşamı

Banner Hayat Sigortası Yasal ve Genel Amerika Şirket Sigortası'nın bir parçasıdır.

1836'da kurulan, Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya'da ofisleri var. Banner, on, on beş, yirmi, yirmi beş ve otuz yıllık dönemler için vadeli hayat sigortası poliçeleri sunar.

Bu kişiler, en yüksek kullanılabilir olanlardan biri olan 500.000 $ 'a kadar sağlık muayenesi politikaları sunmazlar - ancak başvuru sahiplerinin, bu politikalara hak kazanmak için yirmi ila elli yıl arasında olması gerekir.

Bu nedenle onaylanmış yaş aralığı oldukça katı olmasına rağmen, politika tutarları oldukça cömerttir.

10. Americo

Americo Life Insurance Company, A.M.'nin “A” (mükemmel) derecesine sahip, köklü bir hayat sigortası şirketidir. En iyi.

Ayrıca Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en büyük özel, bağımsız sigorta gruplarından biridir.

Americo, yirmi otuz yıllık süre için gerekli tıbbi muayeneyi gerektirmeyen hayat sigortası poliçeleri sunmaktadır.

Politika için plan tutarı 250.000 $ 'a kadar ödeme yapıyor. Americo yüz yıldan fazla bir süredir faaliyet göstermektedir ve bugün piyasadaki en tanınmış sigorta şirketlerinden biridir.

11. Omaha'nın Karşılaşması

40 yaşın üzerindeyseniz, muhtemelen Omaha Sigorta reklamlarının karşılıklı olarak gittiği günleri hatırlayın.

Omaha'nın karşılıklı ortaklığı, yüz yıldan uzun bir süredir, ilk kuruluş sözleşmesi, 1909 yılında Karşılıklı Yardım ve Sağlık Derneği adı altında yapıldı.

Şirket hem dönem hem de tüm yaşamı bir sağlık sınavı hayat sigortası poliçesi sunmamaktadır. Otuz ila yetmiş dört yaş arasındaysanız 25.000 ila 100.000 dolar arasında bir sağlık muayenesi politikası almak için çevrimiçi olarak başvurabilirsiniz.

Daha fazla kapsama istiyorsanız ya da gerekli yaş aralığının dışındaysanız, şirket web sitesindeki bir bağlantı yoluyla bir sigorta acentesi yardımıyla bir başvuru yapma seçeneğiniz vardır.

Omaha'nın Siyaseti politikası ile başvurunuz hakkında birkaç tıbbi soruyu cevaplamanız gerekecektir.

12. Phoenix Yaşamı

Phoenix Hayat Sigortası Şirketi, listemizdeki en eski sigorta şirketlerinden biridir. 1851'de kurulan Phoenix, kesinlikle sigorta sektörünün öncüsüdür.

Şirketin Güvenli Liman Vadeli Hayat Süreci Politikası, hızlı bir onay sürecini hızlı bir şekilde alabilecek bir sağlık sigortası poliçesidir.

Bu politikanın bir başka büyük faydası da, kronik hastalık, kritik hastalık ve ölümcül hastalıklar gibi ekstra sigortalıların eklenmesine olanak sağlamasıdır.

Açıkçası, bu ekstra binicilerin eklenmesi bir poliçe sahibinin ödediği oranları artıracaktır, ancak bir müşterinin bunları temel dönem yaşam politikasının üstesinden gelmeyi seçmesi durumunda bunların kullanılabilir olduğunu bilmek güzeldir.

13. Ormancılar

Foresters, uzun zamandır devam eden hizmet geçmişi ve A.M.'nin “A” (mükemmel) notu ile başka bir hayat sigortası şirketidir. En iyi.

Kanada'da yaşayan ancak ABD'deki insanlara hayat sigortası poliçeleri sağlayan Foresters 1874 yılında kuruldu.

Şirketin en önemli tıbbi muayene sigortası poliçesi, Vadeli dönem vadeli hayat sigortası poliçenizdir. Bu politikayı on, on beş, yirmi, yirmi beş veya otuz yıllık vadede alabilirsiniz.

Onsekiz ila seksen yaşları arasındaki adaylar uygundur ve 400.000 $ 'a kadar bir politika değeri için onaylanabilir.

Onaylanan başvuru sahipleri için Ortak Taşıyıcı Kazayla Ölüm Süiti, Aile Sağlığı Yardımı sürücüsü veya Hızlandırılmış Ölüm Yardımı sürücüsü gibi ek biniciler dahil edilebilir.

14. Gerber

Gerber Life Insurance'ı duymuş olabilirsiniz. A.M.'nin “A” (mükemmel) notu ile birlikte. En iyisi, Gerber Life Insurance hem yetişkinler hem de gençler için hayat sigortası poliçeleri sağlamakla ünlüdür.

Gerber Life, sağlık muayenesi hayat sigortası için birkaç farklı seçeneğe sahiptir. Bunlardan ilki, insanlara elliden seksenlere kadar çok temel bir kapsama planıdır (5,000 $ 'dan 25,000 $' a kadar). Bu politikanın kabulü garanti edildiğinden, Garantili Hayat Sigortası Politikası olarak adlandırılır.

Bu daha küçük sağlık muayenesi politikasından hiç bir soru sorulmuyor - sadece al ve git.

Gerber ayrıca, hem dönem boyunca hem de tüm yaşam tarafında 150.000 dolara kadar fayda sağlayan bazı ilave, daha kapsamlı sağlık muayenesi politikalarına da sahiptir. Yukarıdaki politikalar hakkında daha fazla bilgiyi yukarıdaki Gerber'e tıklayarak öğrenebilirsiniz.

15. Amerikan Ulusal

Amerikan Ulusal Hayat Sigortası Şirketi, 25.000 ABD Dolarından 250.000 ABD Dolarına kadar çeşitli parasal sağlık politikaları sunmaktadır.

A.M.'den “A” notu ile birlikte. En iyi, Amerikan Ulusal süper hızlı onay süresine sahiptir - on beş dakikadan az.

Bu, yüz yıldan fazla bir süredir (1905'te başladı) ve uzun ömür boyu kaliteli hayat sigortası ürünleri sağlamaya kendini adamış bir başka şirkettir.

16. MetLife

MetLife, sigorta poliçelerini bulmada insanlara yardım etmenin uzun bir geçmişine sahip, tanınmış bir hayat sigortası taşıyıcısıdır. Onların hiçbir tıbbi sınav politikası, MetLife Hızlı Vadeli Hayat Sigortası, 500.000 $ ve on, on beş, yirmi, yirmi beş veya otuz yıllık terim kadar kapsama alanı sunuyor.

Bu politika için çevrimiçi veya telefon yoluyla başvurabilir ve MetLife web sitesi aynı gün bir yanıtınız olacağını belirtir. Bu bir sağlık sınavı politikası olmamasına rağmen, başvuru sürecinde bazı sağlık sorularına cevap vermek zorunda kalacaksınız, böylece şirket oranınızı daha iyi belirleyebilir.

17. Ulusal Batı

National Western Hayat Sigortası Şirketi, A.M. En iyi ve Colorado'da yer almaktadır. Tıbbi sınav politikaları söz konusu olmadığı sürece, tüm sigorta poliçeleri için üç farklı seçeneğin yanı sıra, dönem sigortası için üç farklı seçenek sunmaktadır.

Politika seçimleriyle on, onbeş, yirmi veya otuz yıl vadeli bir vade politikası alabilirsiniz. Ulusal Batı, 25.000 ila 250.000 $ arasında değişen teminat tutarları sunmaktadır. Uygun olmak için yirmi altmış beş yaş arasında olmanız gerekir.

Ulusal hiçbir tıbbi sınav kapsamı geçmediği sürece birçok seçenek sunar, ancak burada listelediğimiz diğer şirketlerle rekabet edebileceklerini kontrol etmek için oranları kontrol ettiğinizden emin olun.

18. Minnesota Hayat

Securian'ın bir bağlı kuruluşu olan Minnesota Life, Advantage Elite Select Life Express Sayı politikası olarak adlandırılan tıbbi bir muayene hayat sigortası poliçesine sahip değildir. Bu politikadaki kapsama tutarları 50.000 ABD Doları ile 249.999 arasında değişmektedir.

Şirket tıbbi muayeneye ihtiyaç duymazken, sürüş kaydınıza bakacak ve potansiyel olarak tıbbi kayıt talep edecektir. Bu politikaya uygun olmak için on altı ile altmış beş yaş arasında olmanız gerekir.

Minnesota Life ile, paylaştığımız diğer politikalardan bazılarında sizden daha yüksek fiyatları bulabilirsiniz. Bu nedenle karşılaştırma alışverişi çok önemlidir.

19. New York Yaşamı

New York Life'ın Basitleştirilmiş Vadeli Hayat Sigortası poliçesi, otuz ila yetmiş dört yaş arasındaki insanlar için 100.000 $ 'a kadar (10,000 $' lık) hiçbir tıbbi sınav kapsamı sunmamaktadır.

Bu politika bir Yıllık Yenileme Dönemi politikasıdır, bu da politikanın ömrü boyunca muhtemelen prim artışları yaşayacağınız anlamına gelir. New York Life ile prim fiyatları ortalamanın üzerindedir, bu da farklı şirketlerin sunduğu farklı oranlara dikkat etmesini ve satın alacağınız şirkete karar vermeden önce kapsamlı bir karşılaştırmalı alışveriş yapmasını önerir.

Bu tür tıbbi muayene politikalarını taşımayı tercih eden sigorta şirketlerine yönelik yüksek risk nedeniyle, politikaların genellikle tıbbi bir sınava ihtiyaç duyan geleneksel bir hayat sigortası poliçesinden daha pahalı olduğu tekrar edilmeye değer.

Bireysel durumunuz göz önüne alındığında, önce bir sınava girmeyi gerektiren bir politikaya hak kazanıp kazanamayacağınızı görmek için zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Geleneksel bir hayat sigortası poliçesi almaya hak kazanamayacağınızı biliyorsanız, sınav kapsamı olmayan şirketler söz konusu olduğunda çok çeşitli seçenekler var.

Hayat sigortası ihtiyaçlarınız için doğru ürünü ve şirketi bulmak için yukarıda belirtilen özen gösteriniz.

'Tıbbi Muayene Hayat Sigortası Yok' Nasıl Farklı?

Yukarıda bahsettiğimiz gibi, birçok hayat sigortası şirketi, başvuru sahiplerinin, hayat sigortası poliçesinin şirketin sigorta ekibince onaylanmasından önce, bir tıp uzmanı tarafından fiziksel muayene yaptırmasını şart koşmaktadır.

Bir hayat sigortası poliçesi için bu fiziksel muayeneyi yapma süreci, günümüz dünyasında oldukça akıcı hale gelmiştir, ancak hala sigorta şirketinin ve potansiyel politika sahibinin zaman alacağı ve politikanın reddedilmesinin somut nedenleri ile sonuçlanabilecektir.

Hayat sigortası şirketlerinin, politika onayınızın bir parçası olarak, gayet rahatsız edici olmayan bir sağlık muayenesinin yapılması için bir sağlık uzmanının evinize gelmesini planlaması yaygındır.

Paramedikal profesyonel evinize geldiğinde, adınız, adresiniz, sosyal güvenlik numaranız ve doğum tarihiniz gibi temel kişisel bilgileri alırlar.

Kan basıncınızın yanı sıra boyun ve kilonuzu da kontrol edeceklerdir. Çoğu durumda, bir idrar örneği ve kan örneği de alırlar.

Diğer sigorta türleri, hayat sigortası şirketin sınav politikalarına dayanarak yapılabilir.

Paramedikal uzmanı sınavla bittikten sonra, analiz için toplanan bilgileri gönderir ve herhangi bir laboratuvar sonucu başvurduğunuz hayat sigortası şirketine gönderilir.

Analizin sonuçları, onaylanıp onaylanmadığınızı ve ayrıca, taşımak istediğiniz hayat sigortası poliçesi için aylık veya yıllık prim maliyetinizin ne olacağını belirleyebilir.

Genel olarak sağlıklı kişiler genellikle bir politika için makul bir prim oranı talep edecek bir şirket bulabilirken, yaşlı veya büyük sağlık sorunlarından muzdarip olan kişiler genellikle daha yüksek primlerden tahsil edilecektir.

Çoğu zaman bu yüksek risk gruplarındaki kişilerin kapsama alanı tamamen reddedilir.

Tıbbi Sınav Yok Hayat Sigortası Hayat Sigortası Poliçesi Almayı Kolaylaştırabilir

Bununla birlikte, potansiyel poliçe sahipleri için tıbbi sınava ihtiyaç duymayan şirketler sağlık koşullarına, yaşına veya diğer faktörlere dayanarak reddedilen kapsama alanlarını ortadan kaldırmaya yardımcı olabilir.

Hiçbir sağlık muayenesi hayat sigortası poliçesi de yararlı zaman ve uygunluk faktörleri ile birlikte gelir.

Bir sağlık muayenesi gerektirmeyen bir hayat sigortası şirketi, potansiyel müşterileri ile bağlantı kurmak için paramedikal profesyonelleri beklemediğinden, daha kısa bir süre içinde bir politika için sizi onaylamış olabilir.

Ayrıca, altyazı uzmanlarını etkileyebilecek tıbbi sonuçları beklemiyorlar. Bu nedenle, başvuru sürecinize ve başvuru yaptığınız firmanın yazım kurallarına bağlı olarak tıbbi muayene hayat sigortası poliçeleri on ila on beş dakika kadar onaylanamaz.

Hayat sigortası kapsamı almayı düşünüyorsanız ancak yaşınıza veya önceden var olan tıbbi koşullara göre onaylanmaktan endişe ediyorsanız, potansiyel poliçe sahipleri için tıbbi muayene gerektirmeyen sigorta şirketlerine daha fazla bakmak isteyebilirsiniz.

Ancak, başvurmadan önce genel olarak hayat sigortası poliçeleri hakkında bilmeniz gereken başka bilgiler var.

Geleneksel veya Sağlıksız Sınav Hayat Döngüsü Politikasına Önemli Bileşenler

Hayat sigortası almak istediğiniz her zaman, bir şirketi seçmeden önce üç önemli unsuru göz önünde bulundurmak istersiniz.

Anlaşma şu: tüm sigorta şirketleri aynı değil. Birbirinden diğerine bazı temel benzerlikler olsa da, hepsinin farklı kuralları, düzenlemeleri, maliyetleri ve iş taktikleri vardır.

Kendiniz ve aileniz için hayat sigortası yaptırırken, öncelikli olarak üç ana faktöre odaklanmak önemlidir:

  • Fayda tutarları
  • Prim maliyetleri
  • Sigorta şirketi değerlendirmeleri

Fayda Tutarları

Bir hayat sigortası poliçesini düşünen herkesin farklı bir kapsamı olması gerekir ve bu miktarın ne kadar olduğunu anlamak için biraz zaman ayırmak isteyecektir.

Ne kadar hayat sigortasına ihtiyacınız olduğuna karar vermek için çalışırken, mevcut ve gelecekteki gelir gereksinimlerini dikkate almak isteyeceksiniz.

Örneğin, evlenmeyi veya çocuk sahibi olmayı planlayan tek bir kişinin, evli ve çocuk sahibi bir kişi olarak hayat sigortası kapsamına girmesi gerekmeyecektir.

Kalan beklemeyi planlayan tek bir kişi, sadece gömülme masraflarını karşılayacak kadar büyük bir politikaya ihtiyaç duyacaktır, ancak bir aile ile evli olan bir kişi, kendi yaşam tarzını sürdürmek için ailesine yetecek kadar teminat satın almak isteyecektir. ve gelecekte ihtiyaç duyabilecekleri ekstraları ödeyebilirsiniz.

Kişisel finans dünyasında, yıllık harcamalarınızın yirmi katını kapsamadığınızı belirten genel bir kural, ne kadar hayat sigortası kapsamına ihtiyacınız olduğuna karar verirken başlamak için iyi bir hedef miktardır.

Yani, örneğin, beşli ailenizin aylık giderleri aylık 5000 dolar diyelim. Oradan başlayıp, gelecekteki enflasyon ve ek planlanmamış harcamalar için yüzde yirmi bir tampon ekleyin.

Bu, hayat sigortanızdaki hedef gelirinizin ayda 6000 dolar olacağını gösterir. Yıllık olarak, bu masrafları karşılamak için yılda 72.000 $ 'a kadar eklenir.

Ardından, bu yıllık gider hesaplamasını 72.000 dolar ve bunu yirmi kat artırırsınız. Bu, ailenizin giderlerini önümüzdeki yirmi yıl içinde karşılamak için ihtiyaç duyacağınız sigorta tazminatlarını 1.440.000 $ 'a kadar arttırır.

Küçük çocuklarınız varsa ve kolej, düğün veya diğer masrafları karşılamak için fazladan para harcamak istiyorsanız, her bir çocuğunuz için bu maliyetlere yönelik bir şey ödemek için politika parası miktarlarınızı artırmayı düşünebilirsiniz.

Bununla birlikte, yıllık harcamalar kuralınız 20x'dir. Bir dizi başka faktöre bağlı olarak daha fazla veya daha az kapsama ihtiyacınız olduğuna karar verebilirsiniz. Bu faktörlerin bazıları şunları içerebilir:

  • Tasarrufda ne kadar para var. Acil durum fonu ve diğer emeklilik dışı yatırımlarınızda önemli miktarda nakit varsa, daha az hayat sigortası teminatına sahip olabilirsiniz.
  • Ne kadar borç taşıyorsun. Bir ipotek ödemesi, öğrenci kredisi ödemesi, araç ödemesi veya başka bir tüketici borcu gibi borç ödemeleriniz varsa, bu ödemelerin sürdürülebilmesini sağlamak için hayat sigortası yardımlarından yeterli miktarda faydalandığınızdan emin olmak istersiniz. Çok az borcunuz varsa veya hiç borçlarınız yoksa, fazla kapsama ihtiyacınız olmayabilir.

Premium Maliyetler

Bir hayat sigortası poliçesiyle ilişkili prim maliyetleri önemlidir, çünkü bilmek isteyeceksiniz:

  1. Primlerin maliyeti mevcut bütçenize uygun olsun
  2. Her bir şirketin oranı bir diğerine kıyasla ne kadar rekabetçi?

Sonuçta, neden sigorta ya da başka bir şey için gerekenden daha fazla ödersiniz? Hayat sigortası için alışveriş yaparken, konuştuğunuz her şirketin bir listesini ve önceki paragraftaki alıştırmaya dayalı olarak ihtiyaç duyduğunuzu belirlediğiniz kapsama miktarı için prim maliyetlerinin ne olacağını öğrenmek faydalı olabilir.

Sağlık muayenesi hayat sigortası poliçelerinin tıbbi muayeneye ihtiyaç duymayacak kadar pahalı olmayacağını bilmek önemlidir. Muayene politikası olmaması için iki, üç hatta dört kat daha fazla primler ödeyebilirsiniz.

Bu bilgiler sizi rahatsız ediyorsa, en azından bir sağlık muayenesi gerektiren geleneksel bir hayat sigortası şirketi ile onay almaya çalışmayı düşünebilirsiniz.

Geleneksel hayat sigortası poliçesi kapsamı için onay alamazsanız, hiçbir tıbbi sınav şirketi ile ilerleyebilirsiniz.

Sadece primler değişeceğinden, listenizdeki birkaç şirketi aramayı unutmayın. Bir şirketin prim maliyetleri, başka bir şirketin prim oranlarından büyük ölçüde farklılık gösterebilir.

Sigorta Şirketi Değerlendirmeleri

Artık gerekli fayda miktarlarınızı belirlediniz ve şirketlerle prim oranlarını kontrol ettiniz, muhtemelen listenizi biraz daraltmış ve hangi sigorta şirketlerini daha fazla düşünmek istediğiniz konusunda daha net bir fikre sahip olursunuz.

Yani, bir sonraki adım her şirketin itibarını araştırmak ve değerlendirmektir.Daha iyi İş Bürosu'nun, düşündüğünüz her şirkete ait raporlama kaydını kontrol ederek başlayabilirsiniz.

BBB ana araştırma kaynağınız olmasa da, her bir şirkete karşı açılan şikâyetlerin türleri ve sayıları ile her şirketin kendisine karşı nasıl şikayette bulundukları hakkında fikir sahibi olmanıza yardımcı olabilir.

Bir şirket, iş etiği ile ilgili bir şey söyleyecek ve yüksek düzeyde müşteri hizmetleri ve memnuniyetine bağlı olup olmadıklarını söyleyen şikayetleri görmezden gelmek yerine tüketici şikayetleri çözüme kavuşturulursa.

Ayrıca, sigorta şirketlerini ve itibarlarını derecelendirmek amacıyla var olan birkaç şirket var. Bu işlevi yerine getiren ana şirketlerin dördü Standart ve Zayıf, Fitch, Moody's ve A.M. En iyi.

En popüler dört sigorta derecelendirme kuruluşu web sitesini ziyaret ederek, iş yapmayı düşündüğünüz hayat sigortası şirketleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Daha sonra, başka bir önemli konu hakkında konuşacağız: hayat sigortası ya da hayat sigortası dönemini seçmelisiniz.

Dönem ve Bütün Hayat Sigortası Arasındaki Fark Nedir?

Hayat sigortası şirketleri genellikle iki tür hayat sigortası sunar: vadeli sigorta veya tüm hayat sigortası.

Vadeli Sigorta

Vadeli sigorta genellikle belirli bir yıl boyunca sürer ve sonra sona erer. Tipik dönem hayat sigortası poliçesi on yıl ile otuz yıl arasında değişecektir.

Bir poliçe sahibi olarak, genellikle on, on beş, yirmi, yirmi beş veya otuz yıllık bir dönem seçip seçmeyeceğiniz konusunda bir seçiminiz olacaktır. Ancak, yirmi yıllık süre en yaygın görülen gibi görünüyor.

Vadeli hayat sigortası, tüm hayat sigortasından daha ucuz primlere sahiptir çünkü poliçe taşıyan sigorta şirketinin riski daha düşüktür.

Ayrıca, hayat sigortası poliçeleri genellikle tahakkuk eden bir nakit değeri taşımamaktadır. Sadece primlerini, sözleşmeyi imzaladığınızda kabul ettiğiniz dönem için belirli bir yıl boyunca ödersiniz ve bu süre dolduğunda politika iptal edilir.

Bütün Hayat Sigortası

Tüm Hayat Sigortası tam olarak budur: poliçe sahibinin hayatı için sürer. Yukarıda belirtildiği gibi, tüm hayat sigortası primleri daha yüksektir, çünkü sigorta şirketi bir noktada ödeme yapacaklarını bilir.

Çoğu hayat sigortası poliçesi, taşıdığınız süre boyunca bir tür nakit değer birikimi taşır, ancak politikanın nakit değeri oldukça yavaş büyür.

Bazı sigorta acenteleri, size bir hayat sigortası poliçesi satabilmek için zaman içinde bir nakit değeri tahakkuk eden bir yatırım olarak satmaya çalışabilir, ancak böyle bir “yatırım” için geri dönüş oranınız çok az olacaktır.

Dönem veya Tam Hayat Sigortası Seçmeliyim?

Bu harika bir soru. Hayat sigortasının amacı, geçtiğiniz takdirde ailenizin mali ihtiyaçlarını karşılayacağından, bir hayat sigortası poliçesi almadan önce kendinize sormanız gereken bir soru: “Finansal geleceğimin nasıl görünmesini istiyorum?”

Eğer planınız hayatınızın büyük bir kısmı için maaş ödemesi yapmaksa ve kendi sigortalı olmanıza yardımcı olacak bir servet oluşturmaya hiç bir ilginiz yoksa, tüm yaşam politikasına bakmaya değer olabilirsiniz.

Ancak, mali bağımsızlığa doğru sizi yönlendirecek bir mali planınız varsa ve yirmi yıl içinde sağlam bir mali tabloya sahip olmayı bekliyorsanız, daha uygun fiyatlı sigorta poliçeleri sizin için daha iyi bir seçenek olacaktır.

Ayrıca, yaşlandıkça harcamalarınızın büyük olasılıkla azalacağını unutmamak önemlidir. Eviniz sonunda ödenecek ve çocuklarınız büyüyecek ve kendi başlarına hareket edecek.

Giderleriniz azaldıkça, hayat sigortanıza olan ihtiyaç da azalabilir. En azından, daha düşük ücretlere sahip daha düşük bir kazanç payına sahip bir politikaya geçebilirsiniz.

Nihayetinde, ne tür bir politika elde edersiniz - ister terim ister tüm yaşam olsun - ve hangi fayda miktarı size aittir.

Hayat sigortası kararlarınızı verirken ailenizin mevcut ve gelecekteki tüm ihtiyaçlarını dikkate aldığınızdan emin olun.

özet

Uygun hayat sigortası poliçelerine sahip olmak büyük bir sorun. Ailenizin korunmadığından ve beklenmedik bir şey olması durumunda mali açıdan sağlandığından emin olmak için çalışmak önemlidir.

Konunun konuşmak için eğlenceli olmasa da, yeterli hayat sigortası kapsamı almak, herhangi bir başarılı finansal planın önemli bir parçasıdır.

Hayat sigortası ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz, mevcut bağlantıların her birine yukarıdaki linklere tıklayabilir ya da hayat sigortası poliçesi konularında uzman bir sigorta acentesi ile şahsen tanışabilirsiniz.

Bununla birlikte, bir temsilci ile görüşmeden önce, hayat sigortası yardımları için mevcut farklı türdeki politikalara ve şirketlere aşina olduğunuzdan emin olun.

Tüm sigorta şirketleri aynı olmadığı için, politika türü ve karar vereceğiniz fayda miktarı hakkında karar vermeden önce birden fazla sigorta acentesi ile görüşmek isteyebilirsiniz.

Sertifikalı bir finansal planlayıcı, ihtiyaç duyduğunuz yaşam sigortası koşulları ve politika tutarları hakkında daha fazla karar vermenize yardımcı olabilir.

Hayat sigortası hakkında hiç düşündünüz mü ya da? Kendinden sigortalı olmak için mi çalışıyorsunuz?

Videoyu izle: TEDxOrangeCoast - Daniel Amen - Beynini Değiştir, Hayatını Değiştir

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

" width="370" height="280" alt="Başarılı Yatırım için Üç Basit Kural"/>
Maliye

Başarılı Yatırım için Üç Basit Kural

Yatırımcılığın en önemli üç kuralı, ilk işime girmeden önce daha deneyimli (daha eski) ailem ve arkadaşlarımdan aldığım talimatlara garip bir şekilde benziyor. İş çevresi son on yılda önemli ölçüde değişirken, arkadaşlarımın hiç olmadığı kadar tipik bir şekilde 8:00 ila 17:00 arası yapılandırılmış bir işte çalışıyorlar, prensipler hala geçerli.
Devamını Oku
Amica Hayat Sigortası İncelemesi
Maliye

Amica Hayat Sigortası İncelemesi

Hayat sigortası, birçok kişinin mali planlarının çok önemli bir bileşenidir. Bunun temel nedenlerinden biri, bir hayat sigortası poliçesinden elde edilen gelirlerin, borçlarını ödemek, günlük yaşam harcamaları için gelirin yerini almak ve sigortalıların cenaze ve diğer masraflarının yüksek olması gibi, kişinin hayatta kalanlarının birden fazla ihtiyacı için kullanılabilmesidir. son masraflar.
Devamını Oku
Grip aşısı yapmamanın gerçek maliyeti
Maliye

Grip aşısı yapmamanın gerçek maliyeti

Birçok insan, grip aşısı almaktan şüphelenir çünkü sağlıklı olduklarını ve grip hissetmeyeceklerini düşünürler. Çoğu kez, grip aşısının bir kişiye grip nasıl verildiği veya nasıl çalıştığı hakkında hikayeler anlatılır. Sonuçta, grip mevsiminde en çok hangi grip virüsünün olacağı konusunda eğitimli bir hesaplamadır, bu yüzden çekim yapmak insanları% 100 korumaz.
Devamını Oku
İhtiyaçlarınız İçin En İyi Sağlık Sigortasını Bulmak
Maliye

İhtiyaçlarınız İçin En İyi Sağlık Sigortasını Bulmak

Sağlığımız söz konusu olduğunda, mümkün olan en kaliteli bakımı elde etmek esastır. Bazıları için, işveren sponsorluğunda sağlık sigortası kapsamı bunun için bir seçenek. Ancak diğerleri için, pazara çıkmak ve bir birey ya da aile sağlık sigortası planı için alışveriş yapmak gereklidir. Seçim yapabileceğiniz birçok seçenek olduğundan, zor olabilir.
Devamını Oku