Maliye

Her Yeni Ebeveynin Yapması Gereken 23 $ Finansal Taşıma

Yeni bir ebeveyn olduğunuzda, yapılması gereken birçok karar vardır. Çocuğun yatak odası için ne tür bir mobilyaya ihtiyacınız var? Ne tür bir araba koltuğu satın almanız gerekiyor? Kasabadan çıkman gerektiğinde çocuğunu kim izleyecek?

Bunlar şu anda ele alınması gereken önemli kararlar gibi görünse de, yapılması gereken diğer önemli bir karar var, ama çoğu insan göz ardı ediyor.

Beklenmedik bir şey olursa, aileniz maddi olarak iyileşir mi? 

Çoğu insan bu soruyu sormaz ve yapsalar bile, ciddi bir önem vermezler.

Genç ve bekâr olduğunuzda, bu gerekli olmayabilir. Bununla birlikte, evli olduğunuz ve gelirinize bağlı çocuklarınız olduğunda, gözden kaçan bir şey değildir.

Aileniz için ölmüş olmanız durumunda dikkatli olmanızın en iyi yolu, bir hayat sigortası poliçesi almaktır. Hayat sigortasının amacı, size bir şeylerin olması durumunda mali güvence sağlamaya yardımcı olmaktır.

Büyüyen bir aile olarak, bir ipotek gibi mali ihtiyaçlarınız, öğrenci kredilerini ödemeniz, çocuklara yönelik üniversite hesaplarını finanse etme vb. Var. Bir hayat sigortası poliçesi, bu yükümlülüklerin hala yerine getirilmesini sağlamaya yardımcı olabilir, mali geleceği hala korunur ve aileniz huzur veriyor.

İnsanların hayat sigortalarını dikkate almalarının ana nedenlerinden ikisi

  1. Hayat sigortasının uygun maliyetli olmadığını ve bu nedenle bir öncelik olmadığını düşünüyorlar.

Gerçek şu ki, hayat sigortası çoğu insanın düşündüğü kadar pahalı değil. 35 yaşında sağlıklı bir erkeğin 20 yıl, $ 500,000 vadeli bir hayat sigortası poliçesi ayda 22.25 $? Bu aile ile haftada bir gece dışarı yemek maliyeti daha azdır.

  1. Hayat sigortası satın almanın zorluk olacağını düşünüyorlar.

Çoğu insan hayat sigortası alma zahmetine girmek istemiyor. Geleneksel süreç, kapsama konusunda bir karar almak için birkaç hafta alır ve çok sayıda evrak, telefon konuşması ve tabii ki bir tıbbi muayeneyi içerir. Hayat sigortası poliçem ne zaman aldığımı hatırlıyorum, tıbbi muayeneyi planlamak benim için zorluydu ve bende bir takılıp kalmayı dört gözle beklemiyordum.

Çözüm

Hayat sigortası başlangıcı (MassMutual tarafından desteklenmektedir), hayat sigortasının tamamen online olarak sunulmasını sağlayan Haven Life olarak adlandırılmaktadır. Bazı başvuranlar kapsama alanını tamamlamak için tıbbi muayeneye gerek duymayabilirler.

Basit çevrimiçi başvuru süreci, kapsama konusunda anında bir karar verir ve onaylanırsa, aynı gün kapsamaya başlayabilirsiniz.

Bir karar için birkaç hafta beklemek yok.

Kapsamınızı tamamlamak için bir tıbbi sınava gerek duyuyorsanız, başvuruyu bir kez verdikten sonra bunu öğrenmeniz için 90 gününüz olacaktır.

Bu harika bir şey çünkü hayat sigortası alma süreci gerçekten çok zaman alıcıydı ve süreci 20 dakikadan daha kısa sürede gerçekleştirilebilecek kadar kolaylaştırmak için bir yol bulmuşlar. Ayrıca, yol boyunca sorularınız varsa, sohbet, e-posta ve telefon aracılığıyla müşteri desteği mevcuttur.

Ayrıca, yol boyunca sorularınız varsa, sohbet, e-posta ve telefon aracılığıyla müşteri desteği mevcuttur.

Onların Haven Vadeli politikası, 160 yılı aşkın bir süredir var olan ana şirketi MassMutual tarafından düzenlenmiştir. Hatta diğer sigorta şirketlerinin fiyatlarını karşılaştırmanıza izin verir, böylece sizin ve aileniz için en iyi anlaşma olup olmadığını görebilirsiniz.

Ücretsiz fiyat teklifi almak basit ve kolaydır

Fiyat almak için sadece aşağıdaki bilgileri isterler:

  • Cinsiyet
  • Doğum günü
  • Posta kodu
  • Sağlık durumu
  • Sigara içer misiniz
  • Ölüm yardım miktarı
  • İstediğiniz terimin uzunluğu

Tüm bu bilgilere kendim girmem 60 saniyeden az sürdü ve kapsama ne kadar tutacağına dair bir fikrim vardı.

Bunu yaptıktan sonra, yaşam tarzınız ve sağlık geçmişinizle ilgili bazı soruları yanıtlamak için sizi bir uygulama sayfasına yönlendirecektir.

Herşeyi 15 dakikadan az bir sürede tamamlayabilmelisiniz. Bu, aileniz için mali güvenliği ve önümüzdeki yirmi otuz yıl boyunca gönül rahatlığı sağlamak için kısa bir süredir.

Ailenizi korumak için hayat sigortanız var mı? Eğer öyleyse, bu süreç sizin için neye benziyordu? Lütfen aşağıdaki yorumları paylaşın.

Videoyu izle: Şimdi Ne Yapmalı? - Ebeveynler Çocuklarla Hangi Konularda Çıkmaza Giriyor? (5 Mayıs 2017)

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Hükümetten Ücretsiz Para Kazanmak için 26 Yasal Yol
Maliye

Hükümetten Ücretsiz Para Kazanmak için 26 Yasal Yol

Hükümetten ücretsiz para mı? Bunun gerçek olamayacak kadar iyi olduğunu düşünebilirsiniz, ama değil. Hükümetten para kazanmanın tek yolunun yıllık vergi iadeniz olduğunu düşünebilirsiniz, gerçeği bu kadar uzak değil. İster şansınız üzerinde olsun ister yeni bir iş kurmak için paraya ihtiyacınız olsun, herkesin aşağıdaki ipuçlarından en az birinden para kazanması mümkün.
Devamını Oku
Para ödüyor
Maliye

Para ödüyor

Hiç birisi bir şey hakkında ne kadar iyi bir anlaşma yaptığını söylemiş miydin? Eh, oldukça sık yaparım. Gerçek şu ki, bazen anlaşma gerçekten iyi bir anlaşma değil. Neden, sorabilirsin? Çünkü bir kredi karşılığında parayla aldılar. Örneğin sürdüğüm arabayı alalım. Geçen baharı özel bir partiden 2500 $ karşılığında aldım.
Devamını Oku
GFC TV Ep 005: Finansal Malpraktis tarafından Yandı Get Don't
Maliye

GFC TV Ep 005: Finansal Malpraktis tarafından Yandı Get Don't

Sahaya göz gezdirdiğim sırada, tam olarak ne yapacağımı biliyordum: Benim kısır Barry Sanders benzeri döndürme hareketlerinden birini kırmaya gidecektim. Sadece küçük bir problem vardı: Barry Sanders benzeri yeteneklere sahip değilim. Oh, evet, terbiyeli atletim. Fakat açık alanda böyle bir hamle yapmak benim için değil.
Devamını Oku