Maliye

2018 yılında bir ev satın almak için en iyi 11 ipotek borç verenler

Ev almak büyük bir karardır. Hayatınızda sahip olabileceğiniz en büyük finansal taahhüt ve kafa karıştırıcı süreç çok hızlı bir şekilde gerçekleşebilir.

Benim durumumda, çok hızlı.

Evimi öğle yemeğinde bir emlakçıyla gördüm, öğleden sonra kalifiye oldum ve saat 17: 00'de bir teklifte bulundum. Ve sonra 7 de kabul edilen bir karşı teklif.

Çok sevindim, sonunda sevdiğim bir ev buldum. Daha sonra o gece hayatımın en büyük kararını aynı günde yaptım.

Bu tür bir yatırım ve taahhüt için hazır mısınız? Daha önce 2018'de İyi Korunmuş Cüzdan 1000 kişi üzerinde bir anket gerçekleştirdi ve% 13'ünün artan mortgage oranlarının bir ev satın almalarına izin vermeyeceğini söylediğini belirtti. Diğer% 59 ise, yükselen oranların nasıl etkileyeceğinden emin değil!

Ancak, bir ev satın almaya hazır olan% 28'lik biriyseniz, harika bir ev ve daha iyi bir faiz oranı elde etmenizi sağlamak için hazırlıklara ihtiyacınız var.

Bir ev satın almak ve onunla birlikte gelen evraklar ezici olabilir. Deneyimi olabildiğince zahmetsiz hale getirmeye yardımcı olmak için ücretleri ve ücretleri karşılaştırmak en iyisidir.

Umarım en iyi mortgage kredisi verenlerin bu listesi, sizin ve aileniz için harika bir ipotek sağlamanıza yardımcı olacaktır.

En İyi 11 Mortgage Kredisi

1. LoanDepot

LoanDepot, yeni konut kredilerinde ve refinansmanlarda 100 milyar doları aşan en iyi mortgage kredilerinden biridir. Büyük bir şey, onların hangi tip borcunun seçtiğinize dair aracılarının ödenmemesidir. Bu, kendi çıkarlarına değil, kendi çıkarına bakmaya çalışan bir mali danışman gibidir!

LoanDepot tarafından sunulan kredi türleri:

 • Sabit Oranlı Kredi
 • Ayarlanabilir Fiyatlı İpotek
 • Jumbo-İpotek
 • VA Kredisi
 • FHA Kredisi

ayrıntılar

Kredi Deposu'nun% 1-5'lik bir menşeli ücreti vardır. Daha düşük bir kredi puanı ile, listede diğer borç verenlere kıyasla nispeten yüksek olan% 4-5'e daha yakın ödeme yapmanız gerekebilir.

Başvuru süreci Kredi Deposu başlamak için birkaç seçenek vardır. ABD'de olağanüstü müşteri hizmetleri ve 1,700'den fazla lisanslı kredi teklifleri olduğu için gerçek anlamda birisiyle ilk konuştuğunuz kişi. Kredinin geri kalanı için bu kredi memuru ile çalışacaksınız.

Farklı borç türlerine göre farklı seçenekler sunmaya ve bütçenizi de gözden geçirmelerine yardımcı olacaklar. Evinizi bulduğunuzda, kapanış tarihini borç verenle birlikte planlayacaksınız ve tüm evrakların tamamlandığından emin olacaksınız.

Artı, Kredi Depot da gelecekte de yapmak için mantıklı ise refinansman konusunda uzmanlaşmıştır.

Kredi Deposu Kullanmalı mıyım?

Kredi Deposu, farklı türde krediler, kişiselleştirilmiş hizmet ve gelecekte yeniden finansman dahil olmak üzere bir çok büyük faydaya sahiptir. Yeterli kredi puanınız olduğu sürece Kredi Deposu mükemmel bir seçim olduğunu düşünüyorum. % 5 kaynak ücreti çok yüksek!

2. Garantili Oranı

Garantili Oran, 2016 yılında yeniden finanse etmek için kullandığım kişisel deneyime sahip olduğum bir başka büyük mortgage kredisidir. 2000 yılında ilk dijital mortgage hizmeti olarak kredi işlemlerine başlamıştır. Refinansmanımı yaptığımda her şeyi basit ve kolay hale getiren çevrimiçi bir şey yaptım.

Garantili Oranın sunduğu kredi türleri:

 • 15 veya 30 Yıl Sabit Faizli Krediler
 • Ayarlanabilir Fiyatlı İpotek
 • Jumbo-İpotek
 • VA Kredisi
 • FHA Kredisi
 • Sadece Faizsiz İpotekler

ayrıntılar

Garantili Oran öncelikli olarak yalnızca çevrimiçi olsa da, Amerika Birleşik Devletleri'nde de 170 şubesi var. Garantili Oran, bir başvuru göndermeden önce en az 620 kredi puanınızın olmasını tavsiye eder. Süreçte nispeten erken bir kredi kontrolü yaparlar, bu yüzden başvurunuzdan önce puanınızın yeterince yüksek olduğundan emin olun.

Garantili Oran, çok rekabetçi oranlara sahiptir ve bunları, kapanış maliyetlerine doğru uygulamak gibi herhangi bir borç verme ücretini dengelemek için çeşitli farklı seçenekler sunacaktır. Şahsen bunu sevdim, 30 ila 20 yıllık kredilerden kredimi yeniden finanse etmek için sadece 300 dolar harcamam gerekiyordu.

Onların online platformu da çok hızlı kapanış sürelerine yol açar! Araçlarını kullanarak, ipoteği tercih edilen kredi vadesi, faiz oranı ve en düşük aylık ödeme ile de sıralayabilirsiniz. Bu süper uygun ve mümkün olan en iyi krediyi elde ettiğinizden emin olabilirsiniz.

Bir kredi seçtikten sonra, tüm belgeleri dijital olarak yükleyebilir, imzalayabilir ve hatta telefonunuzu almadan, değerlendirmenizi planlayabilirsiniz. Artı, yardıma ihtiyacınız varsa, orada herhangi bir inceleme sitesinde% 95 veya üzeri parlayan değerlendirmeleri var.

Garantili Oranı Kullanmanız Gerekir mi?

Kendi deneyimlerime dayanarak ve online yorumları okuyarak, bunu krediniz için en iyi kredi olarak tavsiye ederim. Eğer rahatlığı ve çevrimiçi olan her şeyi yürüten biri iseniz, buradaki en iyi seçeneklerden biridir.

Ayrıca, çok rekabetçi fiyatlar, esnek krediler ve mükemmel müşteri hizmetleri var. “Sadece faiz” kredileri sunan birkaç borç verenlerden biri. Bu krediler, ödemelerinizin önümüzdeki aylarda artan gelir beklentisiyle kredinin başında ödemesini en aza indirir.

3. Roket İpoteği

Roket Mortgage, 2016 yılından bu yana bir ton popülerlik kazanmış yeni bir mortgage kredisidir. Reklamları her yerde görünmektedir ve platformlarını mobil uygulamalarıyla kullanmanın ne kadar kolay olduğunu anlamaktadırlar.

Rocket Mortgage tarafından sunulan kredi türleri:

 • Sabit Faizli Krediler
 • Ayarlanabilir Oranlı Krediler
 • Jumbo Kredileri
 • VA Kredisi
 • FHA Kredisi
 • Yeniden Finans

ayrıntılar

Roket İpotek, ev satın alma sürecini, herkesle konuşmaya gerek kalmadan işlem hakkında tonlarca öğrenebileceğiniz çevrimiçi uygulamalarıyla kolaylaştırır. % 3 kadar düşük ödemeli bir krediye hak kazanabilirsiniz. Aileniz size söyledikleri gibi% 20'ye ulaşmanıza gerek yok!

Menfaat ücretleri de% 0,5 gibi inanılmaz derecede düşük. VA veya FHA kredileri gibi bir şey seçerseniz, ücret biraz daha yüksektir, ancak çoğu zaman% 1'in altındadır.400.000 $ 'lık bir kredi için, sadece yaklaşık 2,000 ile 4,000 dolar arasında bir ücret ödeyeceksiniz.

Rocket Mortgage ile başlamak kolaydır. Uygulamayı indirerek veya çevrimiçi uygulayarak başlayın. İşlem sırasında sorularınız varsa, süreç boyunca size yol gösterecek yararlı videolara da sahip olacaksınız. Eğer borç verenlerle uğraşmak istemiyorsanız biriyle konuşmaya gerek yok.

Roket İpoteği Kullanmalı mıyım?

En az insan etkileşimi ve hızlı kapanış zamanları istiyorsanız, Roket İpoteği olağanüstü bir seçenektir! Nitelikli kredi miktarınızı sadece birkaç dakika içinde almayı çok kolaylaştırıyor ve hepsi telefonunuzdan yapılabilir.

Tüm platform ve süreç, mümkün olduğunca kolay hale getirmek için çok kullanıcı dostu ve eğiticidir. Hizmet herkese uygun olmayacak olsa da, bin yıllıklar ya da sürecin hızla ilerlemesini isteyen biri için harika bir seçenek!

4. İlk İnternet Bankası

İlk İnternet Bankası olağanüstü müşteri hizmetleri ile başka bir üst borç veren! Her 50 eyalette hizmet sunarlar ve en yüksek kredi puanınız olmasa bile bir krediyi garantilemenize yardımcı olabilirler. Aşağı ödeme kaynağınız için ek belgeler gerektiriyorlar ve hatta 401K veya IRA gibi başka bir emeklilik hesabına karşı bir kredi almanıza izin veriyorlar.

İlk İnternet Bankası tarafından sunulan krediler:

 • Sabit Faizli Krediler
 • Ayarlanabilir Oranlı Krediler
 • Jumbo Kredileri
 • VA Kredisi
 • FHA Kredisi
 • Konut kredileri

ayrıntılar

İlk İnternet Bankasına başlamak için sadece çevrimiçi başvuruda bulunun. Ayrıca herhangi bir soruda yardımcı olabilecek kredi uzmanları (satış görevlisi değil) var. Bu, hangi türden bir krediye baskı yapılacağı anlamına gelmez ve bunları sahip olabileceğiniz sorular için bir kaynak olarak kullanabilirsiniz.

Ayrıca, web sitenizde, durumunuz için en iyi krediyi bulmak için bilgilendirici kılavuzlar, videolar ve farklı hesap makineleriyle çok açıklar. En sevdiğim bölüm bilgilendirme sözlüğüdür, böylece anlayamayacağınız herhangi bir terimi kontrol edebilirsiniz. Ev satın alma süreci basit değil, ancak bu kaynaklar bunu anlamasını çok kolaylaştırıyor.

İlk İnternet Bankasını Kullanmanız Gerekir mi?

İlk İnternet Bankası, kolaylık ve çabuk cevaplar bulmak gibi pek çok avantajı vardır. İster çevrimiçi kaynaklarını kullanın isterse bir kredi yetkilisi ile temasa geçin, kredinizle ilgili herhangi bir soruya yardım bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Ayrıca, kredi puanınız iyi değilse, bir FHA kredisi ek evrak ve minimum ödeme ile de güvence altına alabilirsiniz.

5. SunTrust

SunTrust, evinizi satın almaya başlamanıza yardımcı olacak bir ton seçenekle başka bir büyük borç veren.

Sun Trust tarafından sunulan kredi türleri:

 • Sabit Faizli Krediler (10, 15, 20, 25 veya 30 yıllık dönemler)
 • Ayarlanabilir Oranlı Krediler
 • Jumbo Kredileri
 • VA Kredisi
 • Ajans Uygun Fiyatlı Finansman (AAF): Bunlar, doğal afetlerden etkilenen alanların yanı sıra, daha düşük gelirli borç alanlarına yardımcı olacak kredilerdir.
 • Acente Artı Finansmanı: Bunlar, yüksek maliyetli konut kredileridir ve diğer şartları karşılıyorsanız, 679.650 $ 'a kadar finansman sağlar.
 • Doktor Kredisi Programı: Lisanslı bir hekim veya diş hekimiyseniz veya bir programa kayıtlıysanız,% 100 finansmana hak kazanabilirsiniz.
 • USDA Kırsal Kalkınma Kredileri - Peşinat ödemeye gerek yok!

ayrıntılar

Yukarıdan da görebileceğiniz gibi, SunTrust diğer kreditörlerin mevcut olmadığı çeşitli farklı kredi türleri sunuyor. Her çeşit borçluya yardım edebilecek APF'ler ve Doktor Kredileri gibi başka programlar sunarlar. Düşük gelirli veya daha yüksek gelirli ayraçlarda olsanız da SunTrust sizin için bir seçenek sunar.

SunTrust ile çalışmaya başlamak için çevrimiçi olabilir ve gerekli tüm evrakları tamamlayabilirsiniz. Çok büyük bir borç verenler ve başvuru sürecini olabildiğince kolaylaştırdılar.

SunTrust Kullanmalı mıyım?

SunTrust'ın, neredeyse her tür borçlu için çok farklı seçeneklere sahip olduğu için en iyi mortgage kredilerinden biri olduğunu düşünüyorum. Ayrıca, kredinizi güvence altına almak için olağanüstü müşteri hizmetleri ve çok basit bir başvuru süreci sunarlar.

6. Carrington Mortgage Hizmetleri

Carrington İpotek Hizmetleri, yıldızların kredi notundan daha azıyla bile bir ipotek almanıza yardımcı olur. İnsanlara devlet destekli mortgage kredileri temin etmede yardımcı oluyorlar. Ayrıca, herhangi bir sorunuz olursa çevrimiçi olarak başlayabilir ve bir şubeye girebilirsiniz.

Maalesef, yerel şubelerinin bulunduğu bir eyalette bulunmayabilirsiniz, bu yüzden kayıt yapmadan önce iki kez kontrol edin. Ve Vermont, Alaska, Massachusetts veya Kuzey Dakota'da yaşıyorsanız, uygun değilsiniz.

Carrington tarafından sunulan kredi türleri:

 • Sabit Faizli Krediler
 • Ayarlanabilir Oranlı Krediler
 • Jumbo Kredileri
 • VA Kredisi
 • FHA Kredileri (FHA 203K Streamline ve FHA 203K Full dahil)

ayrıntılar

Carrington'a başlamak için gereken minimum kredi puanı, 550'den fazla puana veya daha fazlasına sahip olduğu için bu listedeki borç verenlerden önemli ölçüde daha azdır. Krediyi geri ödemenin güvenilirliğini belirlemek için sadece kredi puanından daha fazlasını kullanırlar.

Yüksek bir kredi puanınız yoksa, aynı zamanda her bir krediyi manuel olarak yazdığı zaman miktarını artırırsanız bu işlem harikadır. Ayrıca gelirinizi, iş geçmişinizi ve varsa önceki mortgage ödemelerinizi de gözden geçirirler.

Belki Carrington ile çalışmanın en iyi yararı 13 adet ödeme yardımı programı ile ortaklıklarıdır. Bu 13 şehirden birinde yaşıyorsanız, sizi aşağı ödemeniz için ücretsiz paraya katkıda bulunabilecek kuruluşlarla eşleştireceklerdir.

Carrington Mortgage Hizmetlerini Kullanmanız Gerekir mi?

Carrington Mortgage Services, daha düşük bir kredi puanına sahipseniz ve nakit paranız varsa, mükemmel bir seçenektir. Diğer borç verenler, 650'den fazla kredi puanı almadan borçlulara şans vermezken, yardımcı olacak başka yöntemler kullanıyorlar. Ayrıca, onlar çevrimiçi eğitim bilgi ton var ve tüm ev satın alma sürecinde yürümek yardımcı olacaktır.

7. Citi İpoteği

Citi Mortgage, CitiBank'ın bir kolu ve ev satın alma ihtiyaçlarınız için bir ton farklı seçenekler sunuyor. Tüm 50 eyalette çalışırlar ve her tür borçlu için çeşitli seçenekler sunarlar.

Citi Mortgage tarafından sunulan kredi türleri:

 • Sabit Faizli Krediler
 • Ayarlanabilir Oranlı Krediler
 • Jumbo Kredileri
 • VA Kredisi
 • FHA Kredileri

ayrıntılar

Citi Mortgage, standart bir kredi seti sunar ve diğer borç verenler gibi çevrimiçi olarak belirli uygunluk şartlarına sahip değildir. Sahip oldukları tek fayda, güvenilirliğinizi belirlemek için sadece kredi puanından daha fazlasının kullanılmasıdır.

Bir başka muazzam şey ise, serbest meslek sahibi olmanız durumunda bir kredinin temin edilmesi için sizinle birlikte çalışacaklarıdır. Bir çok banka ve kredi birlikleri, iki yıl geçmiş iadeniz yoksa, bir krediyi güvence altına almayı zorlaştıran bağımsız çalışanlar için çok sıkı gerekliliklere sahiptir.

Citi Mortgage ile çalışmaya başlamak için, bir kişiyle konuşmayı tercih ederseniz çevrimiçi olabilirsiniz veya telefonu açabilirsiniz. Maalesef, başlamak için 100 ABD doları başvuru ücreti var. Tüm evraklarınızı gönderdikten sonra, size her bir kredi uygulanabilir faiz oranını göstereceklerdir.

Citibank'ı başka hizmetler için zaten kullanıyorsanız, faiz oranınızı daha da düşürmenize yardımcı olabilecek “ilişki fiyatlandırması” ndan da yararlanabilirsiniz.

Citi Mortgage Kullanmanız Gerekir mi?

Citi Mortgage, CitiBank gibi köklü bir markanın parçası olduklarından ve çevrimiçi olarak harika incelemeler yaptıkları için mükemmel bir seçenektir. Ayrıca, kendi hesabına çalışıyorsanız, sizinle birlikte çalışacak ve ek belgelerle bir kredi sağlamaya yardımcı olacaklardır.

8. ABD Bankası

ABD Bankası, tüm 50 eyalette borç verme hizmeti sunan bir başka büyük konut ipoteği borçlandırıcısıdır. Ayrıca, ev kredinizle daha fazla kişisel yardım almayı tercih ederseniz, 25'te yerel şubeler var.

ABD Bankası tarafından sunulan kredi türleri:

 • Sabit Faizli Krediler (Evin değerinin% 5'i kadar düşük peşin ödemeler)
 • Ayarlanabilir Oranlı Krediler
 • Jumbo Kredileri
 • VA Kredisi
 • FHA Kredileri
 • İnşaat ve Lot Kredileri (sadece fiziksel şubeleri bulunan eyaletlerde kullanılabilir)
 • Hisse Bazlı Ürünler (buna HELOC'lar, konut rehni kredileri ve refinansman seçenekleri dahildir)

ayrıntılar

ABD Bankası'na başlamak için çevrimiçi veya yerel bir şubede şahsen başvurunuz. ABD Doları ile herhangi bir kredi için başvuru ücreti yoktur ve standart kapanış ücreti uygulanır.

ABD Bankası ile çalışmanın en büyük avantajlarından biri, borç verenle iletişim kurmayı nasıl seçeceğinizdir. Tamamen çevrimiçi çalışabilir, doğrudan onları arayabilir veya 25 eyalette kişisel olarak çalışabilirsiniz. Bu, tüm süreç hakkında ek soruları olabilecek ilk kez çalışanlar için mükemmeldir.

Diğer online borç verenlerin bu listede yaptıkları oldukça fazla çevrimiçi kaynaklara sahip değiller, ancak tüm iletişim ile bunu telafi ediyorlar.

ABD Bankası Kullanmalı mıyım?

ABD Bankası, eski okul ve yeni okul kredilerinin bir karışımıdır. Eğer şahsen gitmeyi tercih ederseniz, bunu yapabilirsiniz ya da her şeyi çevrimiçi yapabilirsiniz. Ayrıca, diğer borç verenlerin İnşaat ve Lot Kredileri gibi olmayan farklı türde bir kredi sunarlar.

Ayrıca, zaten bir ev sahibi iseniz, ABD Bankası ile yeniden finanse etmek için çalışabilir, bir HELOC veya bir öz sermaye kredisi elde edebilirsiniz.

9. PennyMac

PennyMac, çevrimiçi veya evden eve satın alma sürecinde size yardımcı olabilecek çevrimiçi bir borç veren kişidir. Fiziksel konumları yoktur, ancak bu sizin için maliyetleri olabildiğince düşük tutmaya da yardımcı olur.

ParanMac tarafından sunulan kredi türleri:

 • Sabit Faizli Krediler
 • Ayarlanabilir Oranlı Krediler
 • Jumbo Kredileri
 • VA Kredisi (sıfır ödeme gerektirmez)
 • FHA Kredileri (genellikle% 3,5 peşinat ile başlarlar)
 • Yeniden finansman seçenekleri

ayrıntılar

PennyMac'in gelir gereksinimleri yoktur ve genellikle başlamak için 620 veya üzeri bir kredi puanı arar. FHA kredileri 580'de biraz daha düşük bir gereksinimdir. Ayrıca, kira ödeme geçmişinizi kredi başvurunuzun bir parçası olarak değerlendirecek az sayıda borç verenlerden biridir. Çoğu borç verenler bu kadar cömert değil!

Başlamak için kredilendirme sürecine başlamak için çevrimiçi olarak arayabilir veya çevrimiçi olabilirsiniz. PennyMac ile çalışmanın bir dezavantajı, 100 $ 'lık bir başvuru ücreti talep etmeleri, ancak gelecekteki kapanış maliyetlerine uygulanabilmeleridir.

Sadece çevrimiçi oldukları için onaylanması için gerekli tüm belgeleri yüklemenizi kolaylaştıran kullanımı kolay bir platformları var. Herhangi bir sorunuz varsa, ülke çapındaki çağrı merkezlerinde binlerce kredi memuru var.

PennyMac'in son büyük yardımcısı “hız kilidi” garantisidir. Başvuru sürecinin belirli bir aşamasında, başvuru sırasında arttığında bile en düşük kayıtlı faiz oranını garanti etmiş olursunuz.

PennyMac Kullanmalı mıyım?

PennyMac, eviniz için düşük maliyetli bir kredi sağlamanıza yardımcı olabilecek çok standart bir çevrimiçi borç veren. Olumsuzluklardan biri 100 $ başvuru ücreti ve 440 $ değerleme ücreti, ancak her ikisi de kapanış maliyetlerinin bir parçası olarak kullanılabilir.

10. Kalibre Ev Kredileri

Calibre Ev Kredileri ev kredisi ipotek ihtiyaçları için başka bir fantastik seçenek. Ülkedeki en büyük kredi sağlayıcılarından birisidir ve tüm borçlular için ürünler sunmaktadır. Calibre Ev Kredileri ortalamanın altında kredi puanınız olsa bile sizin için seçenekler var.

Calibre Ev Kredileri tarafından sunulan kredi türleri:

 • Sabit Faizli Krediler
  • Ev Olası Krediler (Freddie Mac'ten düşük kredi puanları ve peşinat ödemelerine izin veren bir program)
  • Ev Yenileme: Tadilat ve onarım için finansman
 • Ayarlanabilir Oranlı Krediler
 • Jumbo Kredileri (% 5 kadar düşük peşinatlarla 2,5 milyon dolara kadar alabilirsiniz)
 • VA Kredisi
 • FHA Kredileri
  • FHA 203K Sabit Oranlı Rehabilitasyon: Bu kredi, taşınmaya karar vermeden önce onarım veya yenileme işlemine yardımcı olacak bir onarım cihazı satın alıyor olmanızdır.
 • USDA Kredileri

ayrıntılar

Calibre ile çalışmaya başlamak için çevrimiçi başvuruda bulunabilirsiniz ya da bir kredi danışmanıyla konuşabilirsiniz ya da size yakın bir şube bulun. Çevrimiçi platformları basit ve takibi kolaydır, ayrıca herhangi bir sorunuz olursa sizi aramak için bir kredi memuru isteyebilirsiniz.

Elverişli, güvenli ve güvenli olan her şeyi elektronik olarak yükleyebilirsiniz. Artı, eğer Kalibre Ev Kredileri ile gitmeyi seçerseniz% 94 olasılıkla borç vereniniz olmaya devam edecektir.

Çoğu zaman bir kredi aldığınızda başka şirketler kredinizi satın alacak ve ipotek şirketlerini değiştireceksiniz. Üç yıllık ev sahipliğimde, özellikle vergi mevsimi boyunca her şeyi düzenli tutmak için acı veren beş farklı kredi verdim.

Calibre Ev Kredileri Kullanmalıyım?

Kalibre Ev Kredileri zaten güvence altında krediler milyarlarca kurulmuş bir borç veren. Kullanımı kolay bir platform, mükemmel müşteri hizmetleri ve çok sayıda kredi türü sunarlar.

İster küçük bir krediye ihtiyacınız olsun, ister kötü bir krediniz olsun ya da mükemmel bir krediniz olsun ve bir jumbo kredisine ihtiyacınız varsa, Calibre'nin bir dizi farklı seçeneği vardır. Artı, muhtemelen krediniz olduğu sürece onlarla çalışmaya devam edeceksiniz.

11. Ödünç Verme Ağacı

Bu listedeki son seçenek, aslında bir ipotek veren borç veren değil, mümkün olan en düşük fiyatı bulmanıza yardımcı olacak bir çevrimiçi pazar değildir. Ödünç Ağacı herhangi bir evrak göndermeden önce potansiyel bir kredi verene karar vermenize yardımcı olacak tüm bilgileri size verir.

 • Kredilendirme Kredisi, kredinizi şu şekilde değerlendirir:
 • Kredi notu
 • Borç / gelir oranı
 • Mevcut nakit (kapanış maliyetleri ve peşinat için)
 • İş geçmişi

Kredi Ağacı tarafından sunulan kredi türleri:

 • Sabit Faizli Krediler (uygun olmayan, alt prim ve portföy kredileri dahil)
 • Ayarlanabilir Oranlı Krediler
 • Jumbo Kredileri
 • VA Kredisi
 • FHA Kredileri

Ödünç Ağaç Kullanmalı mıyım?

Kredi Ağacı, borç verenleri karşılaştırmanıza ve en düşük faizli krediyi bulmanıza yardımcı olmak için harika bir seçenektir. Karar vermenizi kolaylaştırmak için borç verenler oranlarını ve ayrıntılarını sürekli olarak güncelliyorlar. Ayrıca, bunları otomatik, kişisel ve ticari krediler için de kullanabilirsiniz.

En İyi İpotek Kredilerini Seçecek 4 İpucu

1. Ev Alıştırma Süresini Anlayın

En iyi mortgage kredisini aramaya başladığınızda bir ev satın alma sürecini anlamak çok önemlidir. İpoteğiniz 10-30 yıl arasında değişecektir, bu yüzden bu sizin mali geleceğiniz için ne kadar büyük bir karar olduğunu hafife almayın. İşte basit bir bakış:

Fiyat aralığındaki evlere bakmaya başlamadan önce, kredi bilgilerinizi öğrenmek için ön yeterlilik almak en iyisidir. Bir kez kalifiye olduktan sonra evlere bakmaya başlayabilirsiniz. Ancak, bir ev için bir teklif yapmak istiyorsanız önceden onaylanmış olması gerekir.

Bir teklif kabul edildikten sonra 30-90 gün arasında değişen emanet dönemine girersiniz. Bu süreçte, ev sigortasını güvence altına almanız, bir incelemeden geçmeniz ve değerlendirmeniz gerekir. Emanet bittikten birkaç gün önce tüm evrakları imzalamak, kapanış masraflarını karşılamak ve anahtarlarınızı hareket ettirmek için buluşacaksınız!

2. Kredi Puanınızı Artırmaya Çalışın

2008 konut piyasası çöküşünden sonra bir ev satın almak geçmişte olduğundan çok daha fazla evrak gerektirir. Kredi puanınız, bir ev satın almaya hak kazanıp kazanmadığınızı belirlemede en büyük etkenlerden biridir. Hak kazanırsanız puanınız o kadar düşük olursa faiz oranınız o kadar yüksek olur.

Ücretsiz kredi raporlarınızı çekerek ve olası hataları doğrulayarak önceden kredi puanınızı oluşturmaya çalışın. Cevapsız ödemeler ve negatif kredi notları, kredi puanınızı düşürmede büyük rol oynayabilir.

Puanınızı artırmak için, yüksek faizli kredi kartı borcunu mümkün olan en kısa sürede ödemeye odaklanın. Kredi kartı borcunuz varsa borcunuzu da gelir oranını en aza indirmek için ne yapabileceğinizi ödersiniz. Kredi kullanım oranınız üzerinden% 30'un üzerinde kredi kullanım oranı üzerinde olumsuz bir işaret olabilir.

3. Ön Onay

İlk evimi aramaya gittiğimde, daha ön yeterlilik kazanmamıştım bile! Ön elemeyi ve ön-onayları bir kerede yapmak zorunda kaldım. Bu iş bir tonluk bir işti, ama çok organize olmanın sayesinde neyse ki hızlı bir süreçti. Yüksek bir kredi puanı da zarar vermedi.

Özellikle rekabetçi bir pazarda iseniz, bir ön onay mektubu almanızı öneririm önce ev avlanıyorsun. Ev satın alma süreci hızlı bir şekilde gerçekleşebilir ve önceden ön onay almadan hayallerinizdeki evi kaçırmayı sevmem.

4. Çeşitli Kredi Kuruluşlarından Fiyatları Karşılaştır

Önceden onaylandıktan sonra, tüm borç türleriyle fiyatları karşılaştırmaya başlayabilirsiniz. Kredi birliklerine, büyük bankalara gidebilir veya aşağıdaki en iyi mortgage borç verenlerden arama yapabilirsiniz.

Arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınızdan özel bir hesabınız yoksa, hangi borç verenin veya komisyoncunun çalışacağıyla ilgili öneriler isteyin.

Mortgage Kreditörleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İpotek için nasıl ön yeterlilik kazanırım?

Ön eleme kredinizi güvence altına almak için ilk adımdır. Unutmayın, ön yeterlilik aldıktan sonra, önceden onaylanmış ve ek belgeler sunmanız gerekecektir.

Ön yeterliliğe sahip olmak için, gelir ve borçlarınıza göre ne kadar borç alabileceğinizi ölçmek için bir borç verenle temel bilgileri doldurmanız gerekir. Tırnaklar evlere bakmaya başlamak için size genel bir tahminde bulunacaktır.

Ancak evinizde bir ön onay mektubunu güvence altına alarak bir teklifte bulunmak için daha fazla bilgiye ihtiyaç duyabilirsiniz. Ön onay, satıcıları, ev satın alma konusunda kararlı ve ciddi olduğunuzu gösterir.

Ön onay almak için aşağıdakiler dahil olmak üzere bir ton bilgi sağlamanız gerekir:

 • Son 2 yıl için vergiler
 • Banka ekstresi
 • İstihdam doğrulaması
 • Kredi notu ile ilgili olumsuz açıklamaların açıklanması

Borç veren, faiz oranınızı belirlemek için kredi puanınızı zorlayacaktır.Süreç hızlı değildir ve tüm ifadelerinizi kolaylaştıracak şekilde elektronik olarak hazırlamanızı öneririz.

Bir ipotek veren borç verende ne aramalıyım?

Bu büyük bir karardır ve mümkün olan en iyi krediyi bulmak için bol miktarda araştırma yapılmasını önerir. Birkaç borç veren seçin ve kredileri, faiz oranlarını ve tahmini aylık ödemelerinizin ne olacağını karşılaştırın.

Her borç verenle birlikte değerlendirmek için bir başka şey de, maliyetleri kapatmak için borçlu olduğunuz tutardır. Kapanış maliyetleri, anlaşmayı kapatmak zorunda olduğunuz kredi tutarının% 3-5'i kadardır. Bu, evinizin satın alınmasına bağlı olarak hızlı bir şekilde toplanabilir.

İyi borç verenler bunu kontrol etmeli ve kapanış maliyetlerini azaltmak için ekstra puan ödemek gibi şeyler bulmalıdır. Ayrıca, satıcıyı bir yüzde almak için alıp alamayacağınızı görmek için emlakçınızla görüşün. Hatta birazcık sayıyor!

Borç Verme Hakkındaki Son Düşünceler

Unutmayın, bir ev satın almak büyük bir anlaşma ve büyük bir mali taahhüt. İlk kez bir ev sahibi olmak istemiyorsanız, evinizi aramaya başlamadan önce hazırlıklı olduğunuzdan emin olun.

İşlemi olabildiğince kolaylaştırmak için kredi puanınızı iyileştirmenin yollarını bulun, tüm gelirlerinizi, borçlarınızı ve diğer finansal bilgilerinizi alın. Ayrıca, alıcı ve satıcı arasında bir ton bilgi değişimi olduğu için bazı hıçkırıklar için plan yapın.

Hazırlandıktan sonra, kredi puanınıza ve gerekli kredi türüne uyacak olanları bulmak için en iyi mortgage borç verenleri listesini kullanın. İlk evinize sahip olmak için iyi şanslar!

Bu borç verenlerden herhangi birini kullandınız mı? Ev satın alma deneyiminiz nedir?Yorumlarda bize bildirin!

Videoyu izle: Barimar barışı e-devlet barışı müracat nasıl barışı affı affı

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Daha İyi Para Alışkanlıkları Yapmanın Rutinine Girmenin 5 Yolu
Maliye

Daha İyi Para Alışkanlıkları Yapmanın Rutinine Girmenin 5 Yolu

Herkes para yönetimi uzmanı olmak istiyor. Sonuçta, kim para stresiyle uğraşmayı gerçekten seviyor? Bu yolculuğun ilk adımı, bu makaleyi okuyorsanız, muhtemelen bir değişiklik yapmanız gereken bir değişiklik yapmanız gerektiğini farketmektir. Ardından, kendinizi yeni alışkanlıklarınıza eğitmeniz gerekir. Bir gecede gerçekleşmez ve vagonu bir iki kez düşürseniz bile çok fazla bağlılık gerektirir.
Devamını Oku
GFC 083: Nakitte 1,5 Milyon Dolar - Ne Yapmalıyım?
Maliye

GFC 083: Nakitte 1,5 Milyon Dolar - Ne Yapmalıyım?

Http://traffic.libsyn.com/goodfinancialcents/GFC_083_I_Have_1.5_Million_in_Cash_-_What_Should_I_Do_edited.mp3 Sadece bir parça gayrimenkul sattınız ve yedi rakamlı bir düşüş yaşadılar; iyi “problem”, değil mi? Ama bu kadar paraya, hayatınızın geri kalanı için sonunu yapacak şekilde nasıl yatırım yapıyorsunuz?
Devamını Oku
Para Öğretimi İngilizce Çevrimiçi yapmak için 5 Yolları
Maliye

Para Öğretimi İngilizce Çevrimiçi yapmak için 5 Yolları

Çocukların öğrenmesine yardımcı olmak ve fazladan para kazanmaya çalışmak istiyorsanız, çevrimiçi İngilizce öğretmeyi düşünmelisiniz. Dershane ve öğretim yan hustles çeşitli farklı seçenekler gelir ve farklı özel ders şirketleri için çeşitli nitelikleri vardır. Çevrimiçi bir öğretmen olarak, sahip olmanız gereken temel nitelikler öğretmek istediğiniz konuların ustalığı ve harika bir öğretmen olması için gereken sabır ve tutkudır.
Devamını Oku
İşsiz Olduğunda Bütçenizi Nasıl Yapabilirsiniz?
Maliye

İşsiz Olduğunda Bütçenizi Nasıl Yapabilirsiniz?

İşsizlik maliyenizi önemli ölçüde değiştirebilir - elbette. Ve bu büyük değişim ile bütçenizi düzeltmeniz gerekiyor. İyi bir kurtarılmış bir acil durum fonu olsa bile, bütçenizi düzeltmek yine de iyi bir fikirdir. Bu sayede acil durum fonu daha yavaş bir hızda tükenecek, daha uzun süre dayanacak ve bir iş bulmanız için gereken ek süreyi size verecektir.
Devamını Oku