Maliye

Mail ile Ücretsiz Dergi Abonelikleri Almanın 3 Yolu

Ücretsiz dergi aboneliklerine ücretsiz olarak posta yoluyla erişmeyi mi düşünüyorsunuz? Seni bilmiyorum, ama dergileri internette okumaktan büyük bir hayran değilim. Kanepeye basmayı ve elimde bir dergi tutmayı, sessiz bir günde sayfaları gezmeyi tercih ederim.

Dergi abonelikleri pahalı olabilir. Ancak, bazı dergilere hiçbir ücret ödemeden abonelik almanın birkaç yolu vardır.

Bazı şirketler dergi aboneliğini ücretsiz veriyor. Ancak, kayıt işleminden önce her işlem hakkında bilmeniz gereken şeyler vardır. Dergi aboneliğinizi size ücretsiz olarak alabileceğiniz birkaç yol.

1. Bilgi için Borsada Ücretsiz Dergi Abonelikleri Sunan Firmalar Bulun

Bazı firmalar size bir kaç soru sorduğunuzda veya anketler alarak puan kazandığınızda size ücretsiz bir dergi aboneliği verecektir. Bu, ücretsiz dergi abonelikleri almanın en popüler yollarından biridir.

Burada sözü edilen şirketlerin her biri biraz farklı çalışıyor. Kaydolmadan önce iyi baskıyı okuduğunuzdan emin olun.

Merkür Dergileri

Merkür Dergileri kendini “ücretsiz iş yayınları için kaynağınız” olarak adlandırır. Sitelerine gittiğinizde size bir dizi basit talimat verilecek:

 1. Mercury Dergilere kendinizden biraz bahsedin, böylece size hangi yayınları ücretsiz göndermeleri gerektiğini belirleyebilirler.
 2. Seçtiğiniz listeden en fazla üç dergi seçin.
 3. Seçtiğiniz her dergi için abonelik formlarını doldurun.

Bu yazıdan, içerecek abonelikleri almayı seçebileceğiniz dergilerden bazıları:

 • Araba ve Sürücü
 • Şehir ve ülke
 • Veranda
 • Kadınlar Günü
 • Kırmızı Kitap
 • İyi temizlik
 • Marie Claire

Ve dahası. Kullanılabilir ücretsiz dergi abonelikleri değişiklik gösterebilir. Bu nedenle, şu anda sunduklarını görmek için siteye doğrudan gitmeniz gerekir.

Hepsi bu kadar var. Sırala.

Abonelik formlarını doldurduğunuzda bir dizi anket türü sorusu sorulur. Son sayfaya yönlendirilmeden önce soruları cevaplamanız gerekir. Dergi aboneliklerinizi evinize postayla gönderebilmeniz için adresinizi ve diğer bilgilerinizi doğrular.

Anket soruları dahilinde ürün veya hizmet satın almak veya kaydolmak için teklifler alabileceğinizi belirtmek önemlidir. Ücretsiz dergi aboneliğinizi almak için bu tekliflerden yararlanmaya mecbur değilsiniz, ancak dikkatli olmanızı ve herhangi bir teklif için istemeden kaydolmamanızı rica ediyorum.

Bunu yapmanın en iyi yolu, sizden istenirse kredi kartı bilgilerinizi ekranlardan hiçbirine vermediğinizden emin olmaktır. Ücretsiz dergi aboneliğinizi alabilmek için kredi kartı bilgilerinizi vermeniz gerekmeyecektir, bu yüzden eskiden söylediğiniz gibi, sadece hayır dediyseniz.

Ödüller Altın

Rewards Gold, anketleri yanıtlamak için size ödül puanları veren bir anket sitesidir. Katılmak ücretsizdir ve anketleri yanıtlamak için puan kazanabilirsiniz. Ayrıca, Rewards Gold'a veya onaylanan ortaklarından birine kaydolmak için puan kazanabilirsiniz. Ödül kazananlar için Rewards Gold'a ve ortaklarından birinden ürün veya hizmet almak için puan verilir.

Kazandığınız puanlar karşılığında ödül seçimleriniz arasında ücretsiz dergi aboneliği almayı seçebilirsiniz. Dergilere sunulan abonelikler dönüşümlüdür, ancak bu yazıdan itibaren mevcut olan dergi seçimlerinden bazıları şunlardır:

 • Şarap seyirci
 • Çeşitlilik
 • İnsanlar (İspanyolca versiyonu)
 • Golf haftası
 • Puro Aficionado
 • Öz

Yine, diğer şirketlerde olduğu gibi, sunulan dergiler de değişebilir. Ödüller Gold'la kazandığınız ödül puanlarının, kazandıkları ayın sonuna kadar bir yıl sonra sona ereceğini unutmayın. Bu nedenle, bir yıl içinde ücretsiz dergi aboneliğinizi veya başka bir ödülü almak için bunları kullanmanız gerekir.

Değer Mags

Değer Mags, dergilere ücretsiz abonelikler gönderecek ya da dergi abonelikleri üzerinden de satın alabileceğiniz bir sitedir. Araştırmamı yaparken hazır bulundukları ücretsiz dergi teklifleri arasında Cosmopolitan, Gelin Rehberi, Fotoğraf Pro, İyi Temizlik, Marie Claire ve daha fazlası yer alıyor.

Value Mags aracılığıyla ücretsiz bir dergi aboneliği için kaydolduğunuzda, bir anket şirketinin üyesi olmak için kaydolmak gibi bir tekliften yararlanmanız gerekecektir.

Bununla birlikte, hiçbir zaman Değer Mag'larından para istemezsiniz. Aboneliğinizi asla otomatik olarak yenilemezler, bu da güzel. Değer Mags iş ortakları, şirketle olan ortaklıklarının bir parçası olarak seçtiğiniz dergi aboneliklerini öderler, böylece ödeme yapmak zorunda kalmazsınız.

Freebizmag

Freebizmag birçok iş ve ticaret dergisine ücretsiz abonelik sunuyor. Bu, işinizde veya sektörünüzde size yardımcı olabilecek dergiler sunmanın avantajlarından yararlanmak için ilginç bir teklif olabilir.

Ücretsiz dergi aboneliklerini almak için tanışmanız gereken niteliklerin olduğunu unutmayın. Nitelikler her derginin yayıncısı tarafından belirlenir.

Bu parça için araştırma yaptıkları ücretsiz dergi aboneliklerinden bazıları İçecek Endüstrisi, Kar Amacı Gütmeyen, Sağlık Yönetimi Teknolojisi, İnsan Kaynakları Yöneticisi ve daha fazlasını içeriyordu.

Bu site aynı zamanda ücretsiz beyaz belgeler (hükümet veya diğer yetkililer tarafından verilen raporlar veya öneriler) sunmaktadır. Ayrıca ücretsiz kullanım kılavuzları ve ücretsiz e-kitaplar da bulunmaktadır.

Ayrıca, sitelerinin bir üyesi olarak kaydolduğunuzda (katılmak ücretsiz), ücretsiz teklifler, çekilişler, hediye kartları ve e-posta gelen kutunuza gönderilecek diğer özel fırsatlarla ilgili bilgilere de erişebilirsiniz.

2. Doğrudan Dergi Şirketleri İletişim

Bazı dergi şirketleri, içeriklerini okumaya çalışırken denemenizi (ve umarız çengelinize) almanın bir yolu olarak dergilerine abonelikler vermekten memnuniyet duyar. Ya da bazı şirketler, mallarını ve hizmetlerini tanıtmanın bir yolu olarak dergi aboneliği yaparlar.

Çevrimiçi bulduğum ücretsiz dergi abonelikleri için bazı potansiyel seçenekler.

Buffalo Gelinler

Buffalo Gelinler her şey için bir kaynak düğün. İsminin resmi düğün deneyimini tam olarak göstermediğini biliyorum.

Sitelerinde, düğün, düğün anonsları, mücevher, sağlık ve güzellik gibi hizmetler için satıcı bilgilerini nasıl planlayacağınız ve daha fazlası hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Buffalo Brides web sitesine giderseniz, ücretsiz düğün planlayıcısı ve ücretsiz dergi aboneliği için bir teklif bulacaksınız. Sadece kayıt olun, yaklaşan etkinliğiniz hakkında onlara biraz bilgi verin ve dergi aboneliğinizi hiçbir ücret ödemeden alacaksınız.

Bebek ve Ebeveynlik Dergileri

Birçok Bebek ve Ebeveynlik dergisi web sitesi, ara sıra bekleyen ebeveynlere ücretsiz bir abonelik verecektir.

Bu teklifler farklı zamanlarda gelir ve devam eder, bu yüzden şu anda ücretsiz dergi abonelikleri veriyor olup olmadığını öğrenmek için bireysel magazin sitelerini kontrol etmeniz gerekir. Daha tanınmış bebek ve ebeveyn dergilerinden bazıları arasında American Baby, Ebeveynler Dergisi, Hamilelik Dergisi ve Family Fun dergisi yer alıyor.

Ayrıca, bazı mağaza bebek kayıtları, bebek kaydı için kaydolduğunuzda, bir hamileye, bebeğe veya ebeveynlik dergisine ücretsiz bir hediye olarak ücretsiz bir abonelik içerecektir. Daha fazla bilgi için bireysel mağazaları kontrol edin.

3. Freebie Web Sitelerini Kontrol Edin

Freebie web siteleri, ücretsiz dergi abonelikleri için teklifler bulmak ve değerli diğer birçok şeylere erişmek için değerli bir kaynak olabilir.

Ücretsiz dergi abonelikleri ve diğer şeylere erişmenizi sağlayacak iki düzineden fazla freebie sitesinde tam bir yazı yazdık, ancak burada ara sıra kontrol edebileceğiniz daha popüler freebie sitelerinin birkaçıdır. Şu anda herhangi bir ücretsiz dergi abonelik tekliflerini paylaşıyorum.

Ücretsiz Oyunlar

Ücretsiz Stuff Times dergiler, sağlık ve güzellik ürünleri, çocuk şeyler, evcil hayvan şeyler ve daha fazlası için hediye ve freebies hakkında bilgi paylaşır.

Ayrıca satın aldığınız ürünler için çekilişler, yarışmalar ve kuponlar hakkında bilgi paylaşırlar. Bu daha tanınmış freebie sitelerinden biri. Yeni freebie bilgilerini her gün bir ile birkaç kez paylaşıyorlar.

Ücretsiz sayfalar

Free Stuff, ücretsiz dergiler veya ücretsiz dergi abonelikleri hakkında bilgi edinebileceğiniz başka bir sitedir. Ayrıca, yiyecek örneklerinden, ücretsiz kitaplara ve e-kitaplara, ücretsiz hediye kartlarına ve daha fazlasına kadar, yüzlerce ücretsiz teklife de erişebilirler.

Kuponlar ve çekiliş giriş fırsatları, Free Stuff web sitesinde de paylaşılmaktadır.

Freebies'e git

Go Freebies web sitesine yönlendirme yaparsanız, web sitelerinin sağ tarafında bulunan soldaki sağdaki paylaşımlı ücretsiz tekliflerin bir listesini bulacaksınız. Ücretsiz dergilerin bir listesi ile birlikte, bebek ve çocuk şeyler, yiyecek ve yemek tarifleri, sağlık ve güzellik, evcil hayvan ürünleri ve daha fazlası için freebie bilgileri bulacaksınız.

Ve ücretsiz günlük haber bültenlerine kaydolursanız (tüm yeni freebie tekliflerine erken uyarı verirseniz) bir Amazon hediye kartı kazanabilirsiniz.

Sadece Ücretsiz Şeyler

Just Free Stuff web sitesi, mevcut ücretsiz dergi ve sol kenar çubuğunda açıkça listelenen diğer tekliflere erişim ile de elverişli bir şekilde düzenlenmiştir. Düzinelerce farklı kategoride freebies hakkında bilgi ile birlikte, bu sitenin aylık bir yarışma var. Ev eşyaları ve daha fazlası gibi çeşitli değerli eşyaları veriyorlar.

Ayrıca aylık yarışmalar ve diğer freebie fırsatları için eşantiyon öğeleri haber almak için posta listesi için kayıt olabilirsiniz.

Bay Free Stuff

Bay Free Stuff, sadece kitaplar, dergiler ve marketler, ev ve ofis, sağlık ve güzellik, evcil hayvanlar, hayvanlar ve diğerleri de dahil olmak üzere diğer kategoriler için bir freebie kategorisine sahiptir.

Ayrıca diğer sitelerin ve şirketlerin sunması gereken piyangolara girme fırsatlarını da paylaşıyorlar. Bonus: Bu sitede restoranlar ve diğer perakendeciler bulabilirsiniz. Bazıları doğum gününüzde veya doğum haftası / ayı boyunca size ücretsiz şeyler verecektir.

Özgür şeyleri seviyorum

I Love Free Things web sitesi, web sitelerinde sol açılan kenar çubuğunda ücretsiz dergiler ve diğer öğeler için teklifler paylaşıyor. Açılır çubuğa erişmek için web sitesinin en üstündeki menü simgesini tıklamanız yeterlidir.

Bu site ayrıca bir arama çubuğuna sahiptir, böylece ücretsiz dergi aboneliklerini kolayca arayabilirsiniz.

Tatlı Ücretsiz Şeyler

Güzel düzenlenmiş web sitelerinde, sol taraftaki Sweet Free Stuff web sitesinde ücretsiz dergi ve dergi abonelikleri hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Bu site ücretsiz yemek, ücretsiz sağlık ve güzellik ürünleri, ücretsiz bebek malzemeleri, ücretsiz evcil hayvan malzemeleri, ücretsiz çıkartma, doğum günü freebies ve daha fazlası hakkında bilgi paylaşmaktadır.

Ben Freebies Crave

Ben Crave Freebies sitesinde, özellikle ücretsiz dergilere ayrılmış bir kategori var. Ayrıca ücretsiz biletler, ücretsiz kıyafetler ve aksesuarlar, ücretsiz DVD'ler ve CD'ler, ücretsiz hediye kartları ve kuponları, ücretsiz müzik ve filmler ve daha fazlasını paylaşırlar. Bu, ev, aile ve eğlence için yüzlerce ücretsiz şeye erişmenizi sağlayan iyi organize edilmiş başka bir sitedir.

özet

Ücretsiz dergi abonelikleri, dergilerin sadece e-sürümleri değil, e-sürümleri almak için genellikle evinize postalanan baskı sürümlerinden daha fazla fırsat olmasına rağmen.

Evinize postalanan ücretsiz yazdırma sürümlerine kaydolurken, kaydettiğiniz sitenin ince baskısını okuduğunuzdan emin olun. Bu tavsiyeyi e-versiyonlar için de takip etmek kötü bir fikir değil!

Bazı siteler ücretsiz bir dergi aboneliği almak için şartlara sahip olabilir. Önceden herhangi bir gereksinimi bilmek önemlidir.

Ayrıca, kredi kartı bilgilerinizi vermekten sakının. Gerçekten ücretsiz bir dergi abonelik teklifi buna ihtiyaç duymayacak.

Bunu verirseniz, borçlandırılmayacağınızdan emin olmak için kredi kartı ekstrelerini kontrol edin. Aboneliğiniz sona yaklaştığında da kontrol edin. Aboneliğinizin otomatik olarak yenilenmediğinden emin olun ve yenileme için sizden ücret alın.

Ücretsiz aboneliğinizi almak için anketler veya diğer etkinlikler gerektiğinde, paylaştığınız bilgilerin başka şirketlerle paylaşılabileceğini bilin. Her bir sitede bulunan iyi baskı ve / veya şartlar ve koşullar bilgi paylaşımı hakkında size daha fazla bilgi verebilir.

Posta yoluyla ücretsiz dergi abonelikleri almanın başka yollarını biliyor musunuz? Eğer öyleyse, aşağıdaki yorumları paylaşın.

Videoyu izle: GOLLERCEPTE ZATEN ABONESİNİZ ÇÖZÜMÜ! 3HAK YAPIMI.

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Peer to Peer Yatırım Yazılım - LendingRobot İnceleme
Maliye

Peer to Peer Yatırım Yazılım - LendingRobot İnceleme

LendingRobot, peer-to-peer (P2P) kredi platformu yatırımlarını tamamen otomatikleştiren bir hizmettir. Hizmet, bireysel yatırımcılar için kullanılabilir ve hem uygun maliyetli hem de kullanımı kolaydır. LendingRobot, bulut teknolojilerini makine öğrenimi algoritmalarıyla birleştirerek düşük riskte üstün getiriler sağlamaya çalışır.
Devamını Oku
Annelik izni: Bilmeniz gerekenler
Maliye

Annelik izni: Bilmeniz gerekenler

Ailenin yeni bir bebeği, eşit miktarda neşe ve iş getiren harika bir olaydır. Yakında çalışan bir anne olarak, annelikten nasıl ayrıldığınızı merak ediyor olabilirsiniz. Doğum izni ile ilgili kurallar nelerdir? Hazırlanmak için ne yapmam gerekiyor? Ödeyecek miyim? İşten ne kadar süre ayrılabilirim?
Devamını Oku
Voya Finansal Hayat Sigortası (Eski adıyla ING)
Maliye

Voya Finansal Hayat Sigortası (Eski adıyla ING)

Voya Financial, Inc., sigorta, emeklilik ve yatırım ürün ve hizmetleri konglomeralarının bir kombinasyonudur. Şirket, ABD çapında yaklaşık 13 milyon müşterinin - hem ticari hem de tüketici - finansal ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Voya'nın vizyonu, Amerika'nın Emeklilik Şirketi olmaktır - ve şirket, müşterilerinin zorlukların üstesinden gelmesine yardımcı olduğu için yoldadır. 7000'den fazla çalışanı ile emeklilik için tasarruf.
Devamını Oku