Maliye

Videoları (ve TV) izlemek için ödenmesi gereken 21 kolay yolu

Videoları çevrimiçi olarak izlemek isterseniz, bunun için neden ödeme yapılmıyor?

Video ve televizyon izlemek için size para ödeyecek birçok şirket var.

Boş zamanlarınızda video izlemeye başlamak için bu siteleri ziyaret edin.

Videoları İzlemek İçin Ücret Nasıl Gidilir?

1. Swagbucks

Çevrimiçi para kazanmanın en kolay yollarından biri Swagbucks'tır. Dünyadan haberler, spor karşılaşmaları ve diğer temalı videolardan çeşitli videolar izlediğiniz için para kazanacaksınız. Sponsorlu videoları izlemek için ödeme yapmak bile mümkündür.

Videoları izlemek için ödeme almanın yanı sıra, internette sörf yapmak, çevrimiçi anketler yapmak ve hatta çevrimiçi alışveriş yapmak da yapabilirsiniz.

Ödemeye hazır olduğunuzda, hediye kartlarınız veya PayPal paranız için paranızı kullanabilirsiniz. Seçim senin.

Bahşiş: Ticari aralar sırasında anket almak için size para gönderin. Olan bir anket var Junkie göz atınTrustpilot derecesi 8,9 / 10.

2. Gelen Kutusu Dolar

Gelen Kutusu Dolar ayrıca, günlük olarak çeşitli kısa videoların izlenmesini de sağlar. Önde gelen Swagbucks alternatiflerinden biri olarak, anketleri tamamlayarak, çevrimiçi oyunlar oynayarak, web aramaları gerçekleştirerek ve promosyon tekliflerine kaydolurken de para kazanacaksınız.

Gelen Kutulardan gönderilen sponsorlu e-postaları açmak için her gün ödeme alabilirsiniz. Bu Swagbucks alternatifini de beğenebilirsiniz çünkü nakit para ile ödeyebilirsiniz. ilk 5 $ 'ı sadece kaydolmak için kazanın. Şimdiye kadar, Inbox Dolar üyeleri ödülleri 57 milyon doları aştı!

3. Perk.tv

Perk, kısa videolar izleyerek para kazanmak istiyorsanız Viggle'a bir kardeş sitesi ve daha iyi bir seçenek.

Perk Puanı kazanabileceğiniz yollardan bazıları şunlardır:

 • Film ve uygulama fragmanlarını izlemek
 • Popüler videoları izleme
 • Pop sınavlarını cevaplama
 • Perk'de web araması yapmak
 • Çevrim içi Alışveris
 • Yeni uygulamaları indirmek ve denemek

Perk Puanları nakit, hediye kartları, ürünler veya hayır kurumlarına bağışta bulunmak için kullanabilirsiniz.

Perk Puanı kazanmanın yanı sıra, piyangoya girebilmek için kullanılabilecek Perk Tokenleri de kazanabilirsiniz.

Potansiyel ödüllerin bazıları, nakit ödüller, hediye kartları ve video oyun konsolları dahil elektronik ürünlerdir.

4. Ulusal Tüketici Paneli

Ulusal Tüketici Paneli, Nielsen ve IRi arasında insanların çeşitli konularda fikirlerini izleyen bir ortak girişimdir. NCP, öncelikle satın aldığınız ürünleri tararken alışveriş alışkanlıklarınızı takip etmeye odaklanırken, aynı zamanda reklam kampanyaları ve ürün alanlarında fikirlerinizi toplamanız için video anketleri de sağlar.

NCP'ye başlamak için bir Apple veya Android cihazına sahip olmak en iyisidir. Uyumlu bir akıllı telefonunuz yoksa, Ulusal Tüketici Paneli size bir barkod tarayıcı da gönderecektir.

5. Netflix'i izleyin

En popüler abonelik video akışı hizmeti olarak Netflix, düzenli olarak abonelere doğru önerilerde bulunmak üzere programlarını izlemek ve etiketlemek için düzenli olarak “taggers” ı işe alır.

Tüm açık pozisyonlar Netflix iş panosunda yayınlanır. Tagger pozisyonları en finansal olarak kazançlı değildir ve uzun saatler gerektirebilir. Ancak, içerik takibi izlemeyi seviyorsanız veya Netflix'in sunabileceği herhangi bir şey izlemeyi seviyorsanız, bu harika bir fırsat olabilir.

6. Viggle

Viggle, favori TV şovlarınızı izleyerek para kazanmanızı kolaylaştırır. Tek yapmanız gereken, TV izlerken veya Netflix, Amazon veya Hulu'da akış yaparken “uygulamaya dokunun”. Dakikada bir tane artı bonus kazanacaksınız.

Bazı şovlar, 10 dakikalık bir puan kazanmanızı sağlayan 10x bonus sunar. Video izlemeyi eğlenceli hale getirmek için Viggle, daha fazla puan kazanmak için arkadaşlarınızla etkileşimde bulunma fırsatlarını ve fırsatlarını sunuyor. Viggle, mevcut favorilerinize ek olarak yeni gösterileri izlemek için ekstra puanlar bile sunacak.

Viggle ile izlemeye başlamak için bir Android veya Apple cihazına ihtiyacınız olacak. Puanlar hediye kartları, ödüller veya ön ödemeli banka kartı ile nakit olarak kullanılabilir.

7. YouTube Videolarını İzle

Herhangi bir konuda hemen video izleyebilmenizi sağlayan başka bir video hizmeti de YouTube. Paid2YouTube, videoları izlemek için size ödeme yapacak.

Web sitelerinde yayınlanan YouTube videolarını izlemek için para kazanırsınız. Kazanç potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmak için videoları derecelendirmek, yorum bırakmak, YouTube kanallarına abone olmak ve arkadaşlarınıza katılmak için zaman ayırın. 10 ABD doları kazandıktan sonra, Paid2YouTube size PayPal üzerinden ödeme yapar.

8. Nielsen Dijital Ses

Birçok ev kablo TV kablosunu keserek ve TV şovlarını ve videolarını çevrimiçi oynatırken TV izleme alışkanlıklarını ölçmek için kullanılan yöntemler değişti. Nielsen Digital Voice, Nielsen uygulamasını indirerek, bilgisayarınızda veya mobil cihazınızda neleri izlediğinizi dünyaya söylemenizi sağlar.

Video izlemek için ödüller kazanmanın yanı sıra, ek web etkinliğiniz için de ödüllendirilirsiniz.

Ödüller kazanacak ve ayrıca aylık nakit ödül çizimlerine gireceksiniz. Nielsen her ay en az 10.000 dolar veriyor ve 400'den fazla üye daha küçük para ödülü kazanıyor. Anketlere katılmak için ek ödüller kazanmak da mümkündür.

9. Nielsen TV Puanları

Hala geleneksel televizyon izliyorsanız, bir Nielsen ailesi olarak para kazanabilirsiniz. Onlarca yıldır “Nielsen Aileleri”, televizyon şovlarının, izlediklerini gösteren hane halkı izlemesi için birincil etkendir.

Bu heyecan verici bir fırsat olsa da, katılımcılar rastgele seçilir ve bir başvuru süreci yoktur. Bir davet için posta kutunuzu izlemeniz gerekir. Seçtiyseniz, çabalarınız için size ödeyecekler.

Nielsen, Şubat, Mayıs, Temmuz ve Kasım aylarında "süpürme" sezonunda daha fazla aile davet ediyor.

10. HitBliss

HitBliss, ticari reklamları izleyerek ödül kazanmanızı sağlar.Hedeflediğiniz reklamları izlemek ve fikirlerinizi paylaşmak için reklam deneyiminizi kişiselleştirirseniz size daha fazla ödeme yaparlar.

HitBliss'in iyi bir fırsat olabileceğinin bir başka nedeni, istediğiniz kadar çok (veya az) reklam izleyebilmenizdir. Hoşlanmadığınız markaları ve ürünleri bile atlayabilirsiniz. Ayrıca, Hit Bliss birden fazla cihazda reklam izleyebilmenizi sağlar.

HitBliss ile paranız ödenmezken, filmler, TV şovları ve müzik dahil dijital ödüller için ödül puanlarını kullanabilirsiniz.

11. Slidejoy

Akıllı telefonunuzda etkileşimli reklamlardan hoşlanıyorsanız, Slidejoy'yi deneyin.

Kaydettiğinizde, telefonunuzun kilidini açtığınızda Slidejoy bir reklam gösterecektir. Sola kaydırıldığında, sola kaydırılırken reklam reddedilir ve reklamla etkileşime girerek reklamla etkileşimde bulunmak için reklamverenin web sitesine yönlendirilir.

Bu reklamlar arasında YouTube videolarını izlemek, reklamverenin web sitesine göz atmak, dijital kupon etkinleştirmek veya Google Play kredisi kazanmak sayılabilir. Adil olmayı sağlamak için, reklamı etkileşimde tutarsanız veya reddederseniz aynı tutarı kazanırsınız. Ayrıca, arkadaşlara yönlendirmek ve Facebook hesabınızı bağlamak için puan kazanabilirsiniz.

Şimdilik, Slidejoy sadece Apple ve Android akıllı telefonlarda kullanılabilir. Slidejoy tablet uyumlu hale getirme planları var.

12. Başarı Bux

Başarı Bux, 2012 yılında oluşturulan nispeten yeni bir ödül sitesidir, ancak şimdiden 134.000'den fazla kayıtlı üyeden 21.000 ABD Doları'nın üzerinde ödül kazanmıştır. Reklamları izlemek için farklı “teklif duvarları” vardır. Ve hatta radyo dinleyebilmek için ödeme alabilirsiniz.

Video izleyerek ve müzik dinleyerek para kazanmanın yanı sıra anketleri doldurmak, web'de gezinmek, ürünü denemek ve arkadaşlara başvurmak için de ödeme alacaksınız.

Swagbucks ve Inbox Dolar gibi çevrimiçi web siteleri, diğer tüm “işlemlerin krikosu” ile karşılaştırıldığında, Success Bux çok düşük bir ödeme eşiğine sahip. Hesap bakiyeniz 1,10 ABD dolarına ulaştığında PayPal ödemesini isteyebilirsiniz.

Cömert ödeme politikaları nedeniyle haftalık olarak ödeme yapabilirsiniz.

13. QuikRewards

Video izlemeyi ve diğer çevrimiçi görevleri tamamlamanızı sağlayan başka bir site de QuikRewards'tır. Çevrimiçi topluluktan birçok kişi, ABD, Kanada ve İngiltere’nin sakinlerine açık olduğu için QuikRewards’u tercih ediyor.

Videoları izlemenin yanı sıra, en az üç günlük anket, e-postaları okuma ve en az% 25 para kazanma fırsatı sunan günlük bir alışveriş fırsatı da dahil olmak üzere ek para kazanma fırsatları için kaydolabilirsiniz. Amazon dahil favori restoran ve mağazalarınıza PayPal nakit ve hediye kartları için puan kazanabilirsiniz.

14. İş Listeleri Ara

Ayrıca Eğlence Kariyerleri ve Gerçekten de çevrimiçi iş ilanları arayabilirsiniz. Bu sitelerdeki iş listelerinin çoğu tam zamanlı konumlar içindir, ancak bazı yarı zamanlı girişleri de bulabilirsiniz. Denenecek bazı anahtar kelimeler arasında “TV izleme cihazı” veya “içerik küratörü” bulunur.

Şirketler, çeşitli kanalları izlemekten zevk alan ve gelecekteki programlama için kullanılacak klipleri çekebilen kişileri arıyor. Gece gösterileri veya haber programları için materyal önerebilirsiniz. Netflix tagger pozisyonları mevcut olmadığında bu başka bir seçenek olabilir.

15. AppNana

AppNana, farklı uygulamaları indirip test etmenizi sağlar. Çoğu uygulama sizi oyun oynamak için ödeyebilir olsa da, oyun dışı uygulamalar ve ücretli reklamlar da vardır. Amazon, iTunes, Google Play ve Xbox hediye kartları için kullanabileceğiniz tamamlanan her etkinlik için "nana" kazanacaksınız.

16. Creations Ödülleri

CreationsRewards, videoları izlemenizi ve çevrimiçi alışveriş yapmanızı, anketler almanızı, web sitelerini keşfetmenizi, trivia oyunlarını oynamanızı ve arkadaşlarınıza bakmanızı sağlar. Kazanç fırsatları neredeyse sınırsızdır ve ödül puanlarınız hediye kartları ve PayPal nakit olarak kullanılabilir. Yeni üyeler ayrıca 5 $ 'lık bir kayıt bonusu kazanabilirler.

17. Adfun

Adfun çevrimiçi para kazanmaya farklı bir yaklaşım getiriyor. Video izleyerek puan kazanabilir ve başkalarının izlemesi için videoları sosyal medyada paylaşarak kazançlarınızı artırabilirsiniz. Videoyla etkileşim kurduğunuz daha fazla arkadaş, size daha fazla puan verir.

Ödeme süreci, Adfun ile de benzersizdir. Teklif vermek ve ödüller için puan kazanmak suretiyle ödeme alırsınız. Seçimi yapılan açık artırmalarda, diğer arkadaşlarınız size teklif vermek için şansınız artar.

18. Kendi Videolarınızı Yapın

Video izlemek için para kazanmanın benzersiz bir yolu, kendi YouTube kanalınızı oluşturmaktır. Her zaman, insanlar belirli bir film veya TV şovuna tepkileriyle ilgili videolar yüklüyor. Kendi videolarınızı oluşturmak, satış ortaklığı pazarlaması ve tıklanabilir reklamlar ile görüşlerinizi ifade etmek için ödeme almak için harika bir yol olabilir.

Çevrimiçi ayak izinizi artırmak için videolarınızı Facebook Live'da da yayınlayabilir ve Bluehost'ta barındırılan kendi blogunuzu oluşturabilirsiniz. Ayrıca, blog'unuzu tüm filmleri veya bölümleri izlemek için zamanları olmayanlar için yorumlar, özetler yazabilir ve önerilerde bulunabilirsiniz.

19. SendEarnings

SendEarnings, anketleri alma, alışveriş yapma, dijital kuponları kullanma ve web'de arama yapma ile birlikte videoları çevrimiçi izlediğiniz için size para veren bir başka popüler web sitesidir. Nakit olarak ödenecek ve ilk 5 $ 'ı sadece kayıt olduğunuz için kazanacaksınız.

Bir yan not olarak, SendEarnings, bu makalede önerilen videoları izlemenizi sağlayan başka bir site olan Inbox Dollars'a aittir.

20. Tiyatro Kontrolörü Olun

Filmlere gitmeyi seviyorsanız, Market Force ile bir tiyatro kontrolörü olmak için ödeme alabilirsiniz. Teknik konum adı Sertifikalı Alan Yardımcısı (CFA) iken, aşağıdaki görevleri gerçekleştirmek için ödeme alabilirsiniz:

 • Özellik başlamadan önce reklâmları kaydedin
 • Kullanıcı sayısını sayın
 • İş gününün sonunda gişe bilgilerini al
 • Bilet fiyatları, patron sayımları, ses ve görüntü kalitesi vb. Dahil olmak üzere tiyatro bilgilerini gözden geçirin.
 • Gizemli Dükkan
 • Promosyon malzemesi birleştirin
 • Bu özellik bittikten sonra anket yapanlar

Çoğu ödev Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleşir. Bu görevleri yerine getirmek için ödeme alacaksınız ve ayrıca giriş biletinizin maliyetini de geri ödeyeceksiniz. Piyasa Gücü size bir izin belgesi de sunacaktır, bu yüzden reklam kaydetmeye ve yerinde araştırma yapmaya zorlanmayacaksınız.

21. VeriTES ile Gizemli Alışveriş Yapın

VeriTES, yerel film tiyatrosunda gizemli bir müşteri ve gizli değerlendirici olmanızı sağlayan bir başka şirkettir. Ayrıca, bir özellik başlamadan önce fragmanları film ekranlarında filme almak ve dağıtıcı adına bilet satış bilgilerini toplamak gibi açık fırsatlar da sağlarlar.

Ön özellikli fragmanları filme almakla görevlendirildiyseniz, büyük olasılıkla ekrandan ekrana zıplamak zorunda olduğunuz gerçek özelliği izleyemezsiniz, ancak yine de eğlenceli bir deneyim olabilir.

özet

Hemen hemen her yerden videoları izlemek için ödeme alabilirsiniz. Evden ya da halka açık yerler ziyaret ederek para kazanmak mümkündür. Bir akıllı telefonunuz varsa, aynı zamanda yoldan da para kazanabilirsiniz.

Video ve film izleyerek para kazanmanın esnekliği, bunu herkes için eğlenceli ve yaratıcı bir fırsat kılan şeydir.

Televizyon ya da video izleyerek para kazandınız mı? Öyleyse, aşağıdaki deneyiminizi bildirin.

Videoyu izle: 30 GÜN ÖKÜZ GİBİ SPOR YAPMAK!

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

" width="370" height="280" alt="Paranızı Hızla Büyütmek için 1000 $ Yatırım Yapmanın 5 Akıllı Yolu"/>
Maliye

Paranızı Hızla Büyütmek için 1000 $ Yatırım Yapmanın 5 Akıllı Yolu

Yatırım yaparak servetinizi büyütmeye başlamak için binlerce dolara ihtiyacınız olduğunu düşünebilirsiniz, ancak inanıyorum ya da inanmayın ya da 1000 $ 'a sahip olsanız bile yatırım yapmaya başlamanın birçok yolu vardır. Günümüzün dünyasında, yatırım şirketleri, onlarca binlerce dolara sahip olmayanların para yatırıp, servetlerini de büyütmeleri gerektiğini fark ediyorlar.
Devamını Oku
Bu adam kendi işini başlatmak için işini nasıl bıraktı
Maliye

Bu adam kendi işini başlatmak için işini nasıl bıraktı

Bu, Girişimci Başarı Öyküleri adlı serimizin bir parçası. Bu öyküler, ister yarı zamanlı isterse tam zamanlı olsun, “kendi işini kurmaya” girişmiş olan bireyleri veya çiftleri içeriyor. Sunduğumuz işletme sahipleri, işletmelerine başlamalarına, bu yol boyunca öğrendiklerini ve diğer potansiyel girişimcilerin kendi işlerini kurmak için nasıl hazırlayabileceklerine dair ayrıntıları paylaşacak.
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="6 Kolay Adımda Nasıl Kontrol Yazılır"/>
Maliye

6 Kolay Adımda Nasıl Kontrol Yazılır

Çek yazmanızın gerekmesinin birkaç nedeni vardır. Örneğin, bazı işletmeler size bir kart swiping yerine bir çek yazmak için indirim verecektir. Bunun nedeni, işlem ücreti ödemek zorunda kalmadan paradan tasarruf etmeleridir. Eğer bir çek doldurursanız, bir zorluğun olmasını istemiyorsanız, bunu doğru şekilde yaptığınızdan emin olun.
Devamını Oku