Maliye

Ücretsiz Çıkartmalar Gönderecek 29 Firma

Her tür şirketin, çocuklara ve yetişkinlere ücretsiz etiketler gönderdiğini öğrenmek için şaşırabilirsiniz.

Sanırım, işletmelerini tanıtmakla ilgili çok şey var, ama her iki durumda da sonuç, şirketlerle iletişim kurmak isteyen ve onlara sormak isteyen herkes için ücretsiz çıkartmalar.

Her şirketin ücretsiz çıkartmalar elde etmek için farklı gereksinimleri vardır. Bazıları sadece bir e-posta göndermenizi ve onlara sormanızı gerektirebilir. Diğerleri, belirli bir posta ücreti eklenmiş, kendinden adresli damgalanmış bir zarf göndermenizi isteyebilir.

Durum ne olursa olsun, alıcının çıkartmaları isteyen kısmında genellikle çok az iş gereklidir. Birisi neden bedava çıkartmalar istiyor?

Bahşiş: Belirli bir çıkartma ister ama paranız yok mu? Görüşlerinizi paylaşmak için Paypal ile size nakit gönderin. Olan bir anket var Junkie göz atınTrustpilot derecesi 8,9 / 10.

Çoğu zaman, markalı alışveriş yapan kullanıcılar, belirli bir markayı ne kadar sevdiklerini göstermek için ücretsiz çıkartmaları beğenebilirler. Ebeveynler ve eğitimciler çocukları iyi davranışlar için ödüllendirmek veya yaratıcı eğlence için bir çıkış sağlamak için ücretsiz çıkartmalar isteyebilirler.

En büyük kızım küçükken, çok fazla para harcadık. Bazı garip nedenlerden dolayı, televizyon izlerken otururken, babasının yüzünün her yerine sıvamayı severdi.

Çıkartmalar, ailemiz için iki kat avantaj sağladı: babasının yüzünü kapladıkları sırada saatlerce onu eğlendireceklerdi, ve kocamın üzerine ayak uydurmak için şantaja karşı kullanacak şantaj resimlerim var. tatlım listesi.

Ücretsiz Çıkartmalar Talep Edebilirsiniz Markalar

Herhangi bir nedenden ötürü çıkartmalar seviyorsanız, bunları nasıl alacağınıza dair gereksinimlerini karşıladığınız sürece size ücretsiz etiketler gönderecek bazı şirketler.

1. Billabong

Billabong, sörf ve plaj kıyafeti konusunda uzmanlaşmış bir giyim ve aksesuar şirketidir. T-shirt, tank üstleri ve tahta şort gibi eşyaları satıyorlar (sörf yapmak için sıklıkla giyilen uzun şortlar - evet, Wikipedia'ya bakmak zorundaydım. Yargılama yok. Ben Minnesota'danım.)

Ayrıca sırt çantaları, güneş gözlüğü, sandalet ve diğer plaj tipi aksesuarlar satıyorlar. Ücretsiz Billabong çıkartmalarınızı almak için buraya gidin. (Sadece ABD adresleri.)

2. Annie'nin

Organik yemek yemeyi seviyorsan, Annie'ninkini duymuş olabilirsin. Annie, oldukça lezzetli organik işlenmiş gıda yapımında uzmanlaşmıştır.

Büyük satıcılarından ikisi, Annie'nin Mac ve Peyniri ve onların Cheddar Bunnies'i (Goldfish'e benzer). Annie'yi daha yaygın benzer öğelere sağlıklı bir alternatif olarak çok satın alırdık.

Çocuklarıma kimyasalların hiçbiri olmadan istedikleri atıştırmalıkları verebileceğimi bildiğimi hissettim. Birçok Annie'nin etiketlerinden birini göndermek için bir link.

3. PETA Çocukları

Kar amacı gütmeyen PETA örgütü (Hayvanların Etik Tedavisi için Halk), hayvanların çocuk dostu bir şekilde korunmasına ilişkin bilgileri paylaşmaya odaklanan ve çocuklara Çocuk Kitaplığı adlı ücretsiz bir dergi gönderecek olan PETA Çocuk adlı bir alt kuruluşa sahiptir. Hayvanlara yardım etmek.

Dergide çocuklar için yaban hayatını nasıl koruyacakları, zulmü içermeyen ürünler satın alabilecekleri ve daha fazlası hakkında ipuçları paylaşılıyor. Bilgilendirici makalelerin yanı sıra, PETA Kids dergisinde ayrıca bulmacalar, sınavlar ve ücretsiz çıkartmalar da bulunuyor.

İşte ücretsiz PETA Kids dergisinin çıkartmalarını isteyin.

4. RVCA

RVCA, “geleneksel aksiyon sporu kıyafetlerinin sınırlarını aşmak” konusunda uzmanlaşmış bir spor giyim mağazasıdır.

Web sitelerini ararken, sadece spor / aksiyon giymek için değil, aynı zamanda çok çeşitli gündelik kıyafetler satıyorlar.

Ben sattıkları stilleri ve zevkli tasarımları ile hoş bir sürpriz oldu. Eğer RVCA kıyafetlerini seviyorsanız, buraya giderek RVCA'dan marka adı etiketleri alabilirsiniz.

5. In-N-Out Burger

In-N-Out Burger'ın bunu isteyenlere bedava etiketler vereceğini söyleyen birkaç farklı web sitesi buldum. In-N-Out Burger, 1948'den beri çevrede bulunan ikonik bir fast food zinciridir.

In-N-Out Burger hayranları, burgerlerin, kızartmanın ve diğer yiyeceklerin yeminlerine uğruyor ve restoranın web sitesi “eski moda” yapımına katkıda bulunuyor.

Arizona, Kaliforniya, Nevada, Oregon, Teksas ve Utah'da restoran lokasyonları var. Bir mağaza konumuna gidebilir ve ücretsiz çıkartma talebinde bulunabilir veya ücretsiz çıkartma talebinde bulunmak için web sitesi iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

6. Patagonya

Patagonia, açık ve aktif kıyafet giyim ve giysiler konusunda uzmanlaşmış bir mağazadır. Wetsuits'ten karlara ve kayak kıyafetlerinden masa şortlarına kadar her şeyi satıyorlar.

Ayrıca uyku tulumları, seyahat çantaları, su şişeleri ve daha fazlasını da satıyorlar. Patagonia iletişim sayfasına giderseniz, mağaza katalogları veya evet, ücretsiz çıkartma gibi birkaç farklı öğe talep edebileceğiniz bir liste görürsünüz.

Çıkartma isteklerinin, kişi başına her dört ayda bir talep ile sınırlı olduğunu bilin.

7. Cotopaxi

Cotopaxi ayrıca açık hava aktiviteleri için aktif giysiler de satıyor. Online mağazalarında sırt çantaları ve dizüstü bilgisayar çantaları da dahil olmak üzere çeşitli dış mekan eşyalarının yanı sıra ceket, tişört, atlet, şort ve daha fazlasını bulacaksınız.

Cotopaxi logosu bir lamadır ve istek üzerine size ücretsiz bir llama etiketi gönderecektir. Sadece bu linki Cotopaxi web sitesine takip edin.

8. Güney Çapraz Giyim

Southern Cross Apparel, gerçekten cazip gündelik ve spor kıyafetleri satıyor. Kendimi tişörtler, şapkalar ve tişörtülerde ciddi miktarda nakit harcadığını görebiliyordum.

Ayrıca polo gömlekleri ve bazı aksesuarları da satıyorlar. Southern Cross'tan ücretsiz bir çıkartma almak için, sadece iletişim formunu doldurun.

9. MooseJaw

MooseJaw giyim eşyası, ayakkabı, yürüyüş ve kamp malzemeleri ve daha fazlasını satıyor. Tırmanma ekipmanları ve kar aktivitesi ekipmanı ve kıyafetleri de satıyorlar.

Eğer açık hava sporları isterseniz ya da sadece güzel görünümlü açık spor tipi kıyafetler giymeyi seviyorsanız, şirketin satın alabileceğiniz geniş bir ürün listesi vardır.

İletişim formu ile sorarsanız, Moosejaw size ücretsiz çıkartmalar gönderecektir. Ne gibi göründüğünden emin değilim, ama iletişim formu alıntı “En sevdiğim Anneler Günü çıkartması” diyor. Bu ilginç olabilir.

10. Güney Lure

Neden spor giyim şirketleri insanlara ücretsiz çıkartmalar göndermek konusunda çok iyi? Southern Lure, istek üzerine gönderdikleri harika bir logoya sahiptir.

Ve eğer alışverişle ilgileniyorsanız, bazı harika rahat şapkalar, tişörtler, polo gömlekleri, erkekler için şortlar ve daha fazlasını satıyorlar.

11. Medi-Rozeti

Medi-Badge, diş hekimleri, doktor ofisleri, öğretmenler veya dans eğitmenleri gibi işletmelerin kullanabileceği çıkartmalar, lolipoplar ve diğer hediyeler satan bir şirkettir.

Ayrıca her siparişte bir adet ÜCRETSİZ çıkartma kağıdı veriyorlar. Sitede zaten satın alacağınız bir şey bulursanız, bu ücretsiz çıkartmalar almanın harika bir yolu olabilir.

12. Dakine

Dakine, snowboard / kayak ceketleri ve pantolonları, bisiklet şortları ve formaları, tahta şortları ve daha fazlası gibi çeşitli spor kıyafetlerini satan bir spor mağazasıdır.

Ayrıca, soğutucular, el çantaları, kılıflar ve seyahat çantaları da dahil olmak üzere bir dizi spor aksesuarları satıyorlar. Snowboard yapmak, sörf yapmak, bisiklete binmek veya benzer sporlar yapmak için seçebileceğiniz birçok eşya vardır.

Ücretsiz Dakine çıkartmalarınızı almak için, aşağıdaki adrese kendiniz adresli damgalanmış bir zarf gönderin.

Dakine
Attn: Etiket İsteği
603 Portway Ave
Hood River, OR 97031

13. Rip Kıvırmak

Rip Curl spor giyim ve gündelik giyim eşyası satıyor. Hatta sörf saatler ve eldiven ve şapka gibi kar aksesuarları satıyorlar.

Geçmişte, Rip Curl istek üzerine ücretsiz çıkartmalar gönderecekti. Şirket artık ücretsiz etiket taleplerini cevap vermiyor; Ancak, her satın alım ile birlikte ücretsiz bir çıkartma paketi içerirler. Eğer bu satın alacağınız bir şirketse, sadece bir satın alma yaparak Rip Curl'den ücretsiz etiketler alabilirsiniz.

14. Chaco

Chaco's, şık açık sandalet ve parmak arası terlik satan bir markalı mağazadır. Yaz modasına hoşça vakit geçirmek isterseniz, web sitelerinde satışa sunulan harika içerikleri bulacaksınız.

Şirket ayrıca şapkalar, çoraplar, kemerler, çantalar gibi diğer yürüyüş ekipmanı ve aksesuarları da satıyor ve hatta bir köpek dişli bölümüne sahip.

Ücretsiz bir Chaco çıkartması almak için buraya gidin.

15. Zumiez

Zumiez, kaykaylar, snowboardlar, snowboard botları, mücevherler, aksesuarlar ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli moda kıyafetlerinin yanı sıra spor malzemeleri satmaktadır.

Şirket size iki yöntemden birini ücretsiz etiketler verecek: herhangi bir mağaza konumuna girerek ücretsiz etiketler alabilirsiniz veya bir mağazaya seyahat yapmak istemiyorsanız, kendinize adresli bir damgalanmış zarf gönderebilirsiniz. Size ücretsiz çıkartmalar postalar.

Paten çıkartmalarından tampon etiketlere ve soyunma odasına veya yatak odası çıkartmalarına kadar çok çeşitli türde çıkartmalar gönderdikleri anlaşılıyor.

Web sitesi ayrıca, çıkartma paketlerinin her mevsimi değiştirdiğini ve müşterilerin ücretsiz çıkartma için birden fazla istek göndermeye davet edildiğini belirtiyor.

16. Sizi Etiketleyin

Sticker Çıkartma, çıkartma ve diğer eşyaları satan bir şirketsiniz. Talep üzerine, şirket size bir katalog ile birlikte ücretsiz etiket örnekleri göndereceklerini söylüyor.

Sadece Sayfa Hakkında Etiket'e gidin ve ücretsiz çıkartmalarınızı almak için formu doldurun.

17. Kanca ve Mücadele

Hook and Tackle, çeşitli farklı türde balıkçılık kıyafetleri satan bir mağazadır. Hem erkekler hem de kadınlar için ürünler satıyorlar, örneğin:

 • Performanslı balıkçılık tişörtleri
 • Günlük balıkçılık tişörtleri
 • Balık şort
 • Su şort
 • Kapüşonlular
 • Balıkçılık şapka ve şapkalar
 • Balıkçılık sırt çantaları ve iç izolatörler

Kanca ve Mücadele ücretsiz etiket sayfasını ziyaret ederseniz, şirket talep üzerine ücretsiz çıkartmalar gönderecektir.

18. Balık Hippisi

Balık Hippie, istek üzerine ücretsiz etiket gönderecek başka bir şirkettir. Onlar da serin bir logo var, bu yüzden serin bir ücretsiz etiket anlamına gelir.

Orada alışveriş yapmakla ilgileniyorsanız, gündelik elbise gömlekleri, beyzbol şapkaları ve performans hoodie de dahil olmak üzere, sıradan ve kıyafetlerin hoş bir karışımını satıyorlar. Şarap da satıyorlar. Evet, “şarap” dedim. ”İlginç bir şeylerin kombinasyonu, biliyorum, ama dürüstçe, gerçekten harika bir site.

19. Osprey

Açık hava etkinliklerini seviyorsanız, Osprey'yi duymuş olabilirsiniz. Osprey, çeşitli aktiviteler için sırt çantalarının ve seyahat çantalarının daha iyi bilinen perakendecilerinden biridir.

Yürüyüş sırt çantaları, seyahat çantaları, snowboard ve kayak sırt çantaları, spor çantaları, çocuk taşıyıcıları ve daha fazlasını satıyorlar.

Etiket talep sayfasına giderek ücretsiz Osprey çıkartmalarını alabilirsiniz.

20. Lauren James

Lauren James, kadın giyim ve aksesuar satan bir mağazadır. Kolej giyimi, dış giyim, tatil kıyafeti, gelinlik modelleri ve daha fazlasını satıyorlar.

Ayrıca dergiler ve planlamacılar, battaniyeler ve içecek gereçleri gibi aksesuarlar da satıyorlar. Ücretsiz Lauren James etiketiniz için, kendi web sitesine gidin.

21. Punisher Kaykaylar

Muhtemelen Punisher Kaykaylarının kaykay sattığını söylememe gerek yok. Ayrıca kask ve diğer malzemeleri de satıyorlar.

Ücretsiz Punisher Kaykaylar çıkartmaları için, sadece kendi web sitesinde bir form doldurun.

22. Dondurucu Etiketleri

Dondurucu Etiketleri, en düşük sıcaklıklara kadar dayanabilecek bir yapıştırıcıya sahip etiketler ve etiketler üreten bir şirkettir.

Web sitelerine giderseniz, seçtikleri bir tasarımın ücretsiz etiket örneklerini veya kendinizi evinizden basabileceğiniz boş etiket örnekleri alabilirsiniz.

23. Sticker Mule

Sticker Mule, işletmeler ve bireyler için çıkartmalar üreten bir sitedir. Bazen sitede ücretsiz etiket paketleri sunacaklar. Ancak, her zaman 1 $ için 9 çıkartma örnek paketi gönderirler.

Bir bonus olarak, kendi çıkartmalarınızı yapmak için el yapımı özel tasarımlarınızı kullanmayı düşünüyorsanız, Sticker Mule size tasarımınızla birlikte özel bir örnek paketi de gönderecektir; Ücretsiz iki gün kargo ile 9 $ için 10 etiket.

Sadece eğlenmek için bazı freebie çıkartmaları (veya ucuz) istiyorsanız veya kendi çıkartmalarınızı tasarlarken etrafta oynamak istiyorsanız, bu temas kurmak için iyi bir şirket olabilir.

24. Jadelynn Brooke

Jadelynn Brooke, üç kız kardeşin sahip olduğu bir giyim mağazası. Kızlar, kızlar ve genç kadınlar için şirin, “mutlu” kıyafetler ve aksesuarlar sunuyor. Ayakkabı, şapka ve diğer aksesuarları da satıyorlar.

Yan not: Ayrıca, giyim ve aksesuar seçeneklerinin biraz daha büyüdüğü ATX Mafia adında bir kardeş sitesi var. Bu sitede, “inanç”, “tropik cennet” ve “anne patronu” gibi kıyafet koleksiyonlarını bulacaksınız.

Ücretsiz Jadelynn Brooke “Mutlu” etiketinizi almak için ücretsiz etiket formuna gitmek için bu linke tıklayın.

25. Pelikan Kıyısı Giyim Şirketi

Pelican Coast Clothing Company erkekler, kadınlar ve çocuklar için giyim ve aksesuar satıyor. Ancak sundukları tekliflerin çoğu erkekler için gibi görünüyor.

Kıyafetleri ve aksesuarları onlara nazik, havalı bir bakış sunuyor. Kadınlar için tişörtler, kravatlar ve yüzmek mayolardan elbise ve bluzlara kadar her şeyi satıyorlar.

Bonus: Ayrıca havalı görünümlü köpek tasmaları da satıyorlar. Aslında, köpek yaka sayfasını kontrol ettiğimde, yakaların çoğunun “tükenmiş” bir işareti vardı. Oldukça popüler olmalılar.

Ücretsiz Pelican Coast çıkartıcınızı (bu yazıdan seçebileceğiniz iki tane var) çıkartmak için bu linke tıklayın.

26. Heybo açık havada

Heybo Outdoors, erkekler, kadınlar ve gençler için çoğunlukla balıkçılık ve açık hava malzemeleri satıyor. Kıyafetlerinin çoğunun bir av / balıkçılık teması vardır. Örneğin, camo ceket ve gömlek satıyorlar.

Bununla birlikte, güzel düğmeli gömleklerin yer aldığı gündelik bir elbise bölümü var ve hatta bir camo yetenekli düğmeler sunuyor. “Aksesuarlar” bölümünde kemer, şapka, boksör ve daha fazlasını satıyorlar. Avlanma ve balık avı arkadaşlarınız ve aile üyeleriniz için harika şeyler bulacaksınız.

Ücretsiz Heybo etiketinizi almak için bu linke tıklayın. Bonus: Bu yazının yazıldığı tarihte, posta listesine kaydolduysanız ilk siparişinizde% 10 indirim yapacakları bir anlaşma yaptılar.

27. Mobile Bay

Mobile Bay, deniz temalı giyim ve aksesuar satıyor. Çoğunlukla erkek kıyafetlerine odaklanırlar ancak bazı kadın seçimleri de sunarlar. Erkek giyim alanında, gömlekli gömlekler, polo gömlekleri, dış giyim yelekleri ve aksesuarları sunulmaktadır.

Şapkalar, siperlikler, mayolar ve kozlar, aksesuar seçimini tamamlar. Kadınlar için, küçük olsa da, sevimli, tişört seçimi yaparlar. Ücretsiz Mobile Bay etiketinizi almak için bu bağlantıya tıklayın.

28. Haley ve Hound

Haley ve Hound, kadınlar ve çocuklar için sevimli kıyafetler satıyor. Kadınlar için elbiseler, üstler, tunikler kazak ve mayo bulacaksınız. Onlar da bir artı boyutu bölüm var. Kızlar sitede çok güzel sevimli elbiseler bulacaklar ve hem erkekler hem de kızlar için çalışan tişörtler satıyorlar.

Dükkanda ayrıca sevimli aksesuarlar ve kırtasiye malzemeleri bulunmaktadır. Kolyeler, el çantaları, kapaklar ve daha fazlasını bulacaksınız. Mağazada ayrıca bir dizi Mommy & Me kıyafetleri de bulunuyor. Mommy & Me şeyler hakkında sevdiğim şey, tam olarak eşleşmiyor, ancak sevimli ve ücretsiz.

Ücretsiz Haley ve Hound çıkartıcınızı almak için bu linke tıklayın.

29. Altında

Under Under, erkek giyim ve aksesuarlarını ve köpeğiniz için de bir şeyler satan havalı bir sitedir. Sahada bir kadının deri tote çantası buldum. Ayrıca bazı gençlik tişörtleri vardı.

Bu sitenin hissi gerçekten güzeldi. Giyim rahat ama güzeldi. Onlar da erkekler için bazı daha rahat gömlekler ve bazı güzel tasarlanmış deri aksesuarlar vardı. Köpekler için tasmalar, tasmalar ve yataklar vardı.

Sitede sunulan her şey ABD'de yapıldı. Ücretsiz Over Under etiketinizi almak için bu linke tıklayın.

Ücretsiz Etiket Tekliflerinde Güncel Tutulacak Siteler

Doğrudan kendi şirketlerinden ücretsiz çıkartma gönderen yukarıda belirtilen sitelerin yanı sıra, birkaç freebie sitesi, ne zaman piyasaya çıktıklarında yeni ücretsiz etiket teklifleri gönderir. Burada birkaçını paylaşacağım.

Tatlı Ücretsiz Şeyler

Sweet Free Stuff, ücretsiz çıkartma göndermek isteyen şirketlere yönelik bağlantıları paylaşan bir freebie sitesidir. Onlar da ücretsiz örnekleri, ücretsiz bebek şeyler, ücretsiz kitaplar, ücretsiz doğum günü şeyler ve daha fazlası gibi ücretsiz olarak kepçe paylaşabilirsiniz.

Ayrıca evcil hayvan ürünleri, sağlık ve güzellik ve ücretsiz yiyecek öğeleri için ücretsiz kuponlar ve kuponlar ve eşyalar hakkındaki bilgileri paylaşırlar.

Ben Freebies Crave

Ben Crave Freebies ücretsiz çıkartmalar almak hakkında bilgi paylaşan başka bir freebie sitedir. Ücretsiz içerik almak için diğer kategoriler arasında, aşağıdakiler gibi daha fazla öğeyi nasıl bulacağınızı öğrenebilirsiniz:

 • Kayıtlar ve etkinliklere bilet
 • Bebek ve çocuk şeyler
 • Güzellik örnekleri
 • CD'ler ve DVD'ler
 • Cashback teklifleri
 • Temizlik ürünleri

Ayrıca mevcut çekiliş olayları hakkında bilgi paylaşıyor ve kuponları ve ilginizi çekebilecek diğer harika fırsatları paylaşıyorlar.

VonBeau.com

VonBeau.com, ücretsiz çıkartmalar ve diğer ücretsiz şeylerin nasıl elde edileceği hakkında bilgi paylaşımı ile uğraşmaktadır. Sitelerindeki kategoriler, erkek, kadın ve çocuk ürünleri, dergiler, sağlık, yiyecek ve evcil hayvan ürünleri alanlarında ücretsiz örnekleri içerir.

Ayrıca kupon bilgileri ve çekiliş bilgilerini paylaşırlar.

Yo! Ücretsiz örnekler

Yo! Free Samples, daha önce duymadığım bir freebie sitesi, ama çok fazla bilgi var. Ücretsiz etiket bölümü ile birlikte Yo! Ücretsiz Örnekler düğün freebies, eğlence freebies, ev örnekleri, sağlık örnekleri, ücretsiz gıda, ücretsiz giysi ve daha fazla bilgi paylaşır.

Sitede ayrıca bir tasarruf blogu, yarışma ve hediye bilgileri ve Amazon promosyon kodları da bulunuyor.

Cidden Ücretsiz Şeyler

Cidden Ücretsiz Şeyler, diğer şeylerin yanı sıra ücretsiz çıkartmalar hakkında bilgi paylaşan oldukça popüler bir freebie sitesidir. Bilginize, ben kontrol ettim diğer sitelerin çoğunda ortak değildi bu sitede bir sürü ücretsiz etiket bilgi bulundu.

Ücretsiz etiket bilgisi ile birlikte, site ücretsiz sağlık malzemelerine, ücretsiz yemek örneklerine, ücretsiz güzellik örneklerine, ücretsiz ev eşyalarına ve aynı zamanda piyango bilgisine bağlantılar paylaşmaktadır.

Ücretsiz Oyunlar

Free Stuff Times, ücretsiz çıkartma kategorisine sahip bir başka popüler freebie sitesidir. Ayrıca yarışmalar, hediyeler, kuponlar, sıcak fırsatlar ve bebek ürünleri, gıda örnekleri, güzellik örnekleri, e-kitaplar, dergiler ve daha birçok alanda ücretsiz örnekler de dahil olmak üzere bir dizi freebies hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Bay Free Stuff

Bay Free Stuff, ücretsiz örneklerin nasıl edinileceği hakkında bilgi paylaşan bir freebies web sitesidir. Kategorilerindeki ücretsiz etiketler için açık bir sekmesi olmasa da, siteyi aradığımda ücretsiz etiketler buldum.

Freebies.com

Freebies.com'un ücretsiz etiketler için belirli bir kategorisi yoktu, ancak sitelerinde ücretsiz etiket bilgilerini paylaştıklarını gösteren arama sonuçları vardı.

Bu, bir sitenin açık bir şekilde ücretsiz çıkartma yaptıklarını veya çıkartma yapan diğer şirketler hakkında bilgi paylaştıklarını açıkça ilan etmese de, bunu öğrenmek için arama yapmaktan asla sakınmamaktadır.

Özgür şeyleri seviyorum

I Love Free Things sitesi ücretsiz hediye hakkında oldukça fazla bilgi paylaşıyor. Ana sayfalarında, ücretsiz çıkartma yapan şirketlerle ilgili paylaşımlarda bulunan ayrı bir kategori var ve bununla paragrafın başlangıcında bağlantı kurdum.

Site ayrıca bebekler, güzellik ürünleri, kıyafetler, gıda örnekleri ve daha fazlası için ücretsiz ürünler alabileceğinizi paylaşıyor.

Freebies.org

Freebies.org, burada paylaştığım diğer birçok freebie site bağlantısı gibi. “Ücretsiz çıkartmalar” kategorisini bulmak için arama yapmak zorunda kaldım.

Bu sitede sağlık ve güzellik, ev ürünleri, kitaplar ve dergiler, evcil hayvan ürünleri, doğum günü serbestleri ve daha fazlası gibi bir dizi kategoriye ait çok sayıda başka freebie bilgisi var.

Ücretsiz Şeyler Bulucu

Ücretsiz Stuff Finder, diğer birçok sitede görmediğim ücretsiz çıkartma bağlantılarına sahip olan sitelerden biriydi.

Sitede başka birçok alışveriş ve kaydetme bilgisi de var.

Tamamen Ücretsiz Şeyler

Tamamen Free Stuff, 1998'de başlamış en uzun serbest sitelerden biridir. Sitede “ücretsiz çıkartmalar” aradığımda, ücretsiz çıkartmaların bir listesini yaptı.

Bu kapsamlı ve kullanımı kolay freebie site paylaşımları ücretsiz evcil hayvan ürünleri, sağlık ve güzellik ürünleri, ev ve bahçe ürünleri, elektronik, ücretsiz gıda örnekleri ve daha fazlasını sunar.

Sadece Ücretsiz Şeyler

Sadece Ücretsiz Şeyler kullanımı kolay çekici bir web sitesi var. Ücretsiz çıkartma kategorisi de dahil olmak üzere tüm freebie kategorileri sol kenar çubuğunda listeleniyor ve favori freebies'lerinizi bulmanızı kolaylaştırıyor.

Bu sitenin bazı kategorileri, ücretsiz printables, ücretsiz kartpostallar, ücretsiz oyunlar ve ücretsiz yazılım öğeleri dahil birçok freebie sitesinde görmedim.

3000 Ücretsiz Goodies

3000 Free Goodies, ücretsiz çıkartmalar almak için bulacağınız en çekici site değil, kullanımı kolay ve üzerinde çok fazla bilgi var. İşte ücretsiz etiket bilgilerinin bağlantısı.

Bu sitede, ücretsiz şeyler almayı gerçekten seven kişiler için bir sürü bilgi var.

Freebies'e git

Go Freebies, daha popüler ücretsiz eşantiyon sitelerinden biridir ve çok fazla bilgi paylaşmaktadır. Sitede kullanılabilir ücretsiz çıkartmaların listesini almak için ücretsiz bir çıkartma araması yapmak zorunda kalacaksınız, ancak arama yaptığımda, birkaç sonuç döndürdüğü için sorun oldu.

Ücretsiz Stuff.com

Ücretsiz Stuff.com, ücretsiz çıkartmaları hakkında bilgi bulmak için biraz çalışmak zorunda kaldığım sitelerin başka biriydi, ama orada onlar için sitede birkaç bağlantı olmaktan çıktı.

Çıkartmalar hem özgür hem de çocuklar için hem çocuklar hem de yetişkinler için eğlencelidir. Çıkartmalardan hoşlanıyorsanız, bu liste size düzinelerce yapıldığından emin olmanıza yardımcı olur ve çoğu sadece bir e-posta veya mektup isteği göndererek erişilebilir.

Ücretsiz çıkartmalarınızı almanın ve onları başkalarıyla paylaşmanın keyfini çıkarın!

Videoyu izle: Bir bardak SU ile dilekleri yaparak !!

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

İhtiyati Hayat Sigortası Şirketi İncelemesi
Maliye

İhtiyati Hayat Sigortası Şirketi İncelemesi

İhtiyati Mali, Inc veya Pru, yaklaşık 140 yıldır finansal hizmetler ve sigortacılık sektöründe olmuştur. Şirket hem bireysel hem de ticari müşterilerin bu süre zarfında varlıklarını büyütmelerine ve korumalarına yardımcı oluyor. Pru, dünyadaki en büyük finansal hizmet kurumlarından biri olarak görülüyor.
Devamını Oku
10 Basit Adımda Bir Milyoner Olmak Nasıl
Maliye

10 Basit Adımda Bir Milyoner Olmak Nasıl

Bir milyoner olmak, çoğumuzun bir anda hayal ettiğimiz bir şeydir. Büyük miktarda servete sahip olanlara baktık, oraya nasıl gittiklerini ve oraya nasıl gidebileceğimizi merak ediyoruz. Ancak, servet yolu sabır gerektirir, ancak oraya ulaşmak için gereken adımlar nispeten basittir. Milyoner olmanın nasıl bir yol olacağını bilmek istiyorsanız, yolculuğunuza finansal özgürlüğe başlamak için aşağıdaki adımları takip edin.
Devamını Oku