Maliye

14 Anneler için Evde İşlerde Meşru Konaklama (ve Daha Fazlası)

Birçok nedenden ötürü, insanlar evde anne olarak kalırken para kazanmanın meşru yollarını daha aktif olarak arıyorlar.

Neyse ki, giderek daha fazla şirket bu gerçeği kabul ediyor ve evden çalışmak isteyen veya ihtiyaç duyan insan sayısının artması için iş pozisyonu niteliklerini ayarlıyor.

İster evde ya da evde çalışmak isteyen bir adam olsun, fırsatlar sonsuzdur. Ancak, dikkatli olmanız gerekir.

Evde Tüm İşler Kalmaya Değer Değil

Dolandırıcılığınız olan evde annelerin kalması için bazı işler olsa da, kendi evinizin rahatlığında çalışmanıza izin veren çok sayıda yasal görev mevcuttur.

Kendi evinizin rahatlığında yapabileceğiniz gerçek işler bulmak istiyorsanız, bol miktarda mevcut olduğundan emin olun. Önemli olan, evde çalışan anneler için hangi işlerin yasal olduğunu öğrenmek, hangi işlerin mevcut olduğunu bulmak ve bu işlere nasıl başvurulacağını öğrenmek.

Evdeki annelerde kalmak için çoğu iş için, bir bilgisayara, iyi bir İnternet bağlantısına ve muhtemelen bir telefon hattına ve bir kulaklığa sahip olmanız gerekir. Ev işlerinde kalmak için arama yaparken aklınızda bulundurun.

Evdeki annelerde kalmak için bu meşru işlerin listesi ile, evden çalışmak ve beceri ve ilgi alanları için en uygun iş türlerini öğrenmek istiyorsanız, mevcut olan birçok seçeneği arayabilirsiniz.

1. Veri Giriş İşleri

Eğer harika yazım becerileriniz varsa (en az 45 ve bazen 60 kelime / dakika, yüksek doğruluk seviyesi ile birlikte), evden işe giriş veri girişi için uygun olabilirsiniz.

Veri girişinde çalışan insanlar temel olarak bir dokümandan bir belgeye başka bir belgeye girerler. Veri girişi işleri için mevcut açıklıkları paylaşan birkaç şirket var. İşte bulduğumuz bazı şeyler.

Axion Veri Giriş Hizmetleri

Axion Data Entry Services, diğer şirketlerden veri girişi ihtiyaçlarını karşılayan bir şirkettir. Şirket çok yoğun olmasına rağmen, düşük bir devir oranına sahiptir ve her zaman işe alınmaz.

Axion için çalışmak isteyen insanlar kendi web sitelerine kayıt olabilirler ve isimlerini iş için uygun kişiler listesine alabilirler. Veri giriş işleri için parça başına ödeme yaparlar ve eğer onlarla iş yaparsanız, kendi gelir kayıtlarınızı saklamakla sorumlu bağımsız bir yüklenici olarak değerlendirilirsiniz.

Burada uygulayın: //axiondata.com/

Dion Veri Çözümleri

Dion Data Solutions, şirket içi veri girişi çalışanlarının yanı sıra evden işyerinde veri girişi çalışanlarına sahip ulusal bir şirkettir. Bu yazıdan şu anda ev işlerinden veri girişi isteyen kişilerin başvurularını kabul ediyorlar, ancak bu her an değişebilir.

Burada uygulayın: //www.diondatasolutions.net/opportunities.htm

fotokopi

Neredeyse herkes bu tanınmış şirketi duydu. Xerox genellikle çeşitli alanlarda ev işçilerini işe alır, veri girişi bunlardan biri olur.

Evden veri girişinde çalışmak için daha fazla fırsat arıyorsanız, “evden veri girişi işleri” ifadesini aratın ve bu alanda işe alım yapan daha meşru şirketler arayın.

Burada uygulayın: //www.xerox.com/en-us/jobs/work-from-home

2. Müşteri Hizmet Temsilcisi İşler

İnsanlarla çalışmaktan hoşlanıyorsanız, onlara emir verme veya müşteri hizmetleriyle ilgili sorunlarınızda yardımcı olma ve problem çözme konularında yardımcı olmak istiyorsanız, evden bir müşteri hizmetleri temsilcisi işi yapmak isteyebilirsiniz.

Müşteri hizmetleri işlerini evden işe alan şirketler genellikle çalışanların çalışmasını istedikleri belirli vardiyalara sahiptir. Bilgisayarınız, telefon hattınız ve kulaklığınızla, şirketin telefon sistemine bağlanır ve gelen müşteri servis çağrılarının döngüsüne dahil olursunuz.

Kişiler şirketin müşteri hizmetleri telefon numarasını aradıklarında, size veya evde çalışan diğer müşteri hizmetleri temsilcilerinden birine bağlanırlar. Onlara sorunlarıyla yardımcı olabilir veya onların sorularını cevaplayabilirsiniz.

Endişe ne yapacağını bilemezsin? Endişeye gerek yok: Evden müşteri hizmetleri temsilcilerinden işe alınan çoğu şirket, tüm müşteri kaygılarının yanıtlarını hızlı bir şekilde arayabilmenizi sağlayan çevrimiçi veya indirilebilir bir çalışan kılavuzuna erişim içerir.

Uzaktan çalışmak için müşteri hizmetleri temsilcilerini işe alan birkaç şirket:

U Mesafeli

İyi bilinen hareketli şirket olan U-Haul, genellikle evden çalışabilen müşteri hizmetleri temsilcilerini işe alır. Onlarla potansiyel iş bulmak için, Uhaul.com'a gidin ve sayfanın yarısına kadar “Şirket Bilgisi” yazan kategoriyi seçin.

“Şirket bilgileri” altında, U-Haul ile müşteri hizmetleri temsilciliğine nasıl başvurulacağını gösteren “Kariyer fırsatları” yazan bir sekme bulacaksınız. U-Haul ve onların çevrimiçi müşteri hizmetleri işleri hakkında net bir gerçektir: 16 yaşından küçükler gibi müşteri hizmet temsilcilerini işe alırlar.

Gençler için çevrimiçi çevrimiçi meşru online işlerle makalemize bakın, gençler çevrimiçi para kazanabilirler.

Burada uygulayın: //www.uhaul.com/

fotokopi

Evden veri giriş pozisyonu için işe aldıkları gibi, Xerox evden de çalışabilen çağrı merkezi temsilcilerini işe alır. Ayrıca ev işlerinde dikkate almak isteyebileceğiniz birkaç başka pozisyon için de işe alırlar.

 • Kalite kontrol
 • Yazılım Programlama
 • İdari / İş Desteği
 • Sistem Geliştirme

Xerox'un sunduğu fırsatlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için yukarıdaki bağlantıya tıklamanız yeterlidir.

Burada uygulayın: //www.xerox.com/en-us/jobs/work-from-home

Sykes

Sykes, evden çalışmak için müşteri hizmetleri temsilcilerini işe alma konusunda uzmanlaşmış bir dış kaynak şirketidir. Ev şirketlerinin en popüler çalışmalarından biri, düzenli bir maaşın yanı sıra çağrı merkezi temsilcilerine bir dizi ek avantaj sunuyor.

Burada uygulayın: //www.sykes.com/jobs/work-at-home/

3. Yetenek Temelli Fırsatlar

Dokuzdan fazlaya odaklı olmayan ev işlerinde kalmak istiyorsanız, yetenek tabanlı, kısa vadeli işler yapmayı düşünebilir ya da kreasyonlarınızı çevrimiçi satarak para kazanmak için çalışmayı düşünebilirsiniz.

Fiverr gibi web siteleri, insanların evden çalışarak iş tabanlı konser, sanat tabanlı konser, yazı bazlı konser vb.

İşlerin ücreti 5 $ 'dan başlar ve sonra işin yapacağı zaman ve çaba miktarına bağlı olarak oradan yukarı gider.

Örneğin, veri girişi yapmaktan hoşlanıyorsanız ve iyi iseniz, beş veya on dolarlık bir saat için veri girişi işi yapmayı teklif edebilirsiniz. Ya da yirmi dolar için üç saatlik veri girişi.

Grafik tasarım alanında becerileriniz varsa, yirmi dolar için bir şirket logosu oluşturmayı önerebilirsiniz. Eğer bir şairseniz, bir kişinin sevdiği birine 5 dolarlık bir şiir sunmayı teklif edebilirsiniz.

İşin uzunluğu ve sunduğunuz hizmetlerin zorluğu tamamen size kalmış. Fiverr gibi sitelerde bir sağlayıcı olarak, sadece hizmetlerinizi sunun ve işinize yarayacak herhangi bir teklifin kabul edilip edilmeyeceğine karar verin.

Burada uygulayın: //www.fiverr.com/

Benzer şekilde, CafePress gibi siteler tasarımlarınızı kendi web sitelerinde oluşturmanıza ve sergilemenize izin verir. Bir hesap oluşturup tasarımlarınızı bu hesaba yükledikten sonra, CafePress bu tasarımları aşağıdaki gibi ürünlerde satışa sunmaktadır:

 • T-shirt
 • Seyahat kupaları
 • duvar Sanatı
 • Beyzbol şapkaları
 • Tampon çıkartmaları
 • Duş perdesi
 • yorgan

Tasarımlarınızla birlikte satışa sunulan diğer birçok ürünü de sunuyorlar. Birisi tasarımlarınızdan birini bir öğede satın aldığında, CafePress size PayPal yatırma yoluyla ödeme yapar. Satış şansınızı artırmak için, sosyal medya hesaplarınızda tasarımlarınız hakkında kelime yayılmasına yardımcı olabilirsiniz.

Burada uygulayın: //wellkeptwallet.com/go/cafepress

Fiverr gibi sitelerdeki ya da Cafepress'teki satış tasarımları, burada listelenen diğer işler gibi düzenli bir maaş teklif edemez, ancak geleneksel bir işin yükümlülüğü olmaksızın potansiyel olarak gelir elde etme fırsatı sunar. Ev programlarında çalışma programlarında esnekliğe ihtiyaç duyan anneler için de harikalar.

4. Sağlık Endüstrisi İşleri

Sağlık sektöründe çalışan bir deneyiminiz varsa ya da sağlık hizmetlerinde çalışmak gibi bir düşünceniz varsa, ev çalışanlarından tıbbi kodlama, tıbbi faturalandırma ve tıbbi transkripsiyon gibi farklı işler yapmak için işe alım yapan birkaç şirket var.

Tıbbi kodlama

Tıbbi kodlama tıbbi prosedürleri, hizmetleri ve ekipmanları standart alfanümerik kodlara dönüştürmeyi içerir. Bu, sağlık sağlayıcılarının faturalandırmanın doğru yapılmasını sağlamasına yardımcı olur.

Tıbbi Fatura

Bir tıbbi bilerin görevi, sağlık sigortası şirketlerine geri ödeme için gönderilen talepleri işlemektir.

Medikal transkripsiyon

Tıbbi transkripsiyoncular bir doktorun veya başka bir sağlık çalışanının kayıtlı dikteini dinler ve daha sonra bu bilgileri diğer belgelere yazar.

Nasıl transkripsiyonist olunur hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Her Yerde Transkribe Edin!

Günümüzün sanal istihdam dünyasında, bu tipte sağlık sektörü işlerini evden çalışma ortamında işe alan birkaç şirket var. Burada şu anda işe alınabilecek birkaç şirketin bağlantıları var.

Steno Med

Steno Med evde çalışabilen tıbbi transkripsiyonistleri işe alır. Tıbbi terminoloji hakkında kapsamlı bilgi içeren potansiyel çalışanlar için bir gereksinim listesi bulunduğunu bilin.

Burada uygulayın: //www.stenomed.com/careers.htm

Aviacode

Aviacode, evden çalışmak için tıbbi kodlayıcıları işe alır. Web siteleri, tüm iş ayrıntılarını ve yükleniciyi veya çalışan gereksinimlerini açıklar.

Burada uygulayın: //www.aviacode.com/

Sağlık sektöründeki ev işlerinden, örneğin RN danışmanları ve sağlık hizmeti veren şirketler için müşteri hizmetleri işleri gibi başka çalışmalar da vardır.

5. Muhasebecilik veya Muhasebe İşleri

Eğer bir numara kişiyseniz, bu sizin evden çalışarak para kazanmanın iyi bir yolu olabilir.

Bookkeepers, şirketlerin QuickBooks gibi bilgisayar programlarına mali işlemler girerek gelir, gider ve diğer finansal bilgileri takip etmelerine yardımcı olur.

İhtiyacınız olan tek şey, şirketin bunu yapmak için kullandığı programın numarası ve erişimi olduğu için, pek çok şirket, ev sahiplerinin evlerinden çalışmasına izin verecek.

Birçok şirket, iş için uygun niteliklere sahip olmak için kullandıkları muhasebe programı hakkında kapsamlı bilgi sahibi olmak istemektedirler, ancak birçok popüler muhasebe yazılımı programının nasıl kullanılacağını açıklayan çevrimiçi eğiticiler bulunmaktadır.

Muhasebe konusunda bir dereceye sahipseniz veya bir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirseniz, sektörünüzdeki ev işlerinden de iş bulabilirsin. Muhasebecileri, muhasebecileri ve benzer finans uzmanlarını işe almak isteyen şirketlerden bazıları.

AccountingDepartment.com

AccountingDepartment.com, diğer şirketlere muhasebe ve muhasebe hizmetleri sunmaktadır. Halihazırda mevcut işleri aramak ve bir uygulamaya koymak için yukarıdaki linkten web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Burada uygulayın: //www.accountingdepartment.com/careers#fullcharge

Güvence Mali Yönetimi

Bu şirket, şirketlerin muhasebe ve muhasebe alanında uzaktan bağımsız sözleşmeli çalışanlar ekibi aracılığıyla finansal yönetim görevlerini dış kaynaklara yardımcı olur. Daha fazla bilgi için www.assurancefinancialmgmt.com adresini ziyaret edin.

Burada uygulayın: //www.assurancefinancialmgmt.com/

6. İş İlanı

İnsanlarla çalışmayı ve öğrenmelerine yardımcı olmayı seviyorsanız, çevrimiçi bir ders verme işi sizi ilgilendirebilir.Çevrimiçi ders işlerine gelince birkaç seçenek vardır.

Geleneksel Okul Konusu Dersi

Birçok şirket, geleneksel okul konularıyla her yaştan öğrenciye yardım etmek için çevrimiçi öğretmenler kiralamaktadır. Bazı öğrenciler matematik konusunda yardıma ihtiyaç duyabilir. Diğerleri, okuma ya da İngilizce konusunda yardıma ihtiyaç duyabilir, ve diğerlerinin de bilimi anlamada yardıma ihtiyacı olabilir.

Başkalarının öğrenmesine ve anlamasına yardımcı olmayı seviyorsanız, çevrimiçi bir öğretmen olarak kariyeriniz için uygun olabilecek birkaç şirket var. Bazı çevrimiçi ders veren şirketlerin, kabul edilmek üzere üniversitede 4 yıllık bir derece veya mevcut bir kayıt gerektirdiğini bilin.

Tutor.com

Tutor.com, öğretmenlerin bir dereceye sahip olmalarını ve uzmanlık alanlarında bir sınav yaptırmalarını gerektirir. Ayrıca, başvuru sahiplerinden bir yazı örneği sunmalarını ister.

Burada uygulayın: //www.tutor.com/apply/tutoring-faq

Chegg

Chegg eğitmenleri ortaokul ve lise öğrencilerine, üniversite öğrencilerine ve profesyonellere de yardımcı olur. Eğitmenler dört yıllık bir lisans derecesine sahip olmalı veya şu anda üniversiteye kayıtlı olmalıdır.

Burada uygulayın: //www.chegg.com/tutors/

kaydetmek

Kayıt ayrıca öğrencilerin çevrimiçi öğretmenlerin kullanımı yoluyla dersleri öğrenmelerine yardımcı olur, ancak öğretmenlerin gereksinimleri bazı şirketlerde olduğu kadar katı değildir. İlk iki dersinizi Enroll'la ücretsiz kredilendirmenin bir yolu olarak ücretsiz olarak öğretmeniz gerekeceğini bilin.

Burada uygulayın: //enroll.com/

İngilizce Dil Eğitimi

Eğitmenlerin, insanların doğal İngilizce dilini konuşmada daha iyi hale gelmelerine yardımcı olabileceği, çevrimiçi ders çalışma olanakları da bulunmaktadır. Bu tür eğitmenlerin gereksinimleri genellikle daha hafiftir.

Öğrencilerin İngilizce konuşma konusunda daha yetkin olmalarına yardımcı olmak için öğrencileriyle sohbet etmek için işe alınan üç şirket.

VIPKID

VIPKID, ABD vatandaşlarını Çin'de çocuklara İngilizce öğretmeye çağırdı. Müfredat ABD Ortak Çekirdek Devlet Standartlarına dayanmaktadır, VIPKID için çalışmak için bir lisans diplomasına sahip olmanız gerekmektedir.

Sözleşmeler 6 ay sürmektedir ve dönem sonunda yenilenebilir.

Öğretmek için, bir bilgisayara veya başka bir cihaza, kameraya ve mikrofonlu bir kulaklığa sahip olmanız gerekir.

Sınıflar bire birdir, yani binlerce mil uzaktaki bütün bir öğrenci sınıfını öğretmeyeceksin. Ayrıca, müfredat VIPKID tarafından hazırlandığından kendi öğretim materyallerinizi ve ders planlarınızı hazırlamak zorunda kalmazsınız.

Her ay doğrudan banka hesabınıza yatırılan saatte 14-22 ABD Doları arasında bir kazanç elde edebilirsiniz.

Burada uygulayın: //wellkeptwallet.com/go/vipkid

Samespeak

Samespeak, eğitmenleri, kullanım için konuşmaları içeren bir elkitabı sağlayarak İngilizceyi daha iyi öğrenecek ümitlerle doğal konuşmaları konuşur. Öğretmenler, öğrettikleri her yarım saat konuşma için 10 dolar ödüyorlar.

Öğretmen ihtiyaçlarına göre şu an işe alınabilir veya olmayabilir.

Burada uygulayın: //www.samespeak.com/

SkimaTalk

SkimaTalk, Samespeak'e benzer şekilde çalışarak insanların doğal konuşma yoluyla İngilizce dilini daha iyi öğrenmelerine yardımcı oluyor. Ödeme ölçeği, Samespeak'ın ödediği miktardan daha azdır, ancak İngilizce'yi öğretme ve aynı zamanda para kazanma konusunda deneyim kazanmak için harika bir yoldur.

Burada uygulayın: //www.skimatalk.com/en

7. Serbest Yazma ve Düzenleme İşleri

Yazmayı seviyorsanız, yazı alanında, evde anne olarak kalmayı tamamlayabileceğiniz bir iş bulabilirsin.

Upwork gibi sitelerde, blog işlerinden kopya yazma işlerine kadar çok çeşitli türde yazı işleri bulunmaktadır.

Upwork'de bir şirket için bir çalışma kitabı yazarak veya yayınlanmaya hazırlanma sürecinde olan bir kitabı kopyalayarak bir iş bulabilirsin.

Veya bir web sitesi veya blog için bir makale yazabilirsiniz. Blog ve web sitesi yazma işleri kişisel finans, ebeveynlik ve aile, güzellik ve moda, sağlık, hobi ve daha birçoğu gibi çeşitli ilgi alanlarına girmektedir.

Yazmak ilginizi çekiyorsa veya dilbilgisi konusunda iyiyseniz ve yazılı belgelerdeki dilbilgisi hatalarını buluyorsanız, bu tür işler evden para kazanmanın harika bir yolu olabilir. Ayrıca, Earn More Writing gibi bir dersle serbest yazar olarak nasıl para kazanacağınızı da öğrenebilirsiniz.

İlgili Podcast

8. Web Sitesi Test İşleri

Web sitelerinin işlevselliği ve performansı hakkında analiz etme ve geri bildirim verme fikrinden hoşlanıyorsanız, bir web sitesi testçisi olarak bir işi beğenebilirsiniz.

Web sitesi testi alanında profesyonel olarak, bir web sitesi adı ve bir sitenin kullanılabilirliğini ve performansını test etmenize yardımcı olacak bir dizi talimat verilecektir.

Amaç, bozuk bağlantıları, çevrimiçi alışveriş arızalarını veya web sitesinin kullanımı zor veya hoş olmayan hale getirebilecek diğer sorunları tanımlamak ve bildirmektir.

Kullanıcıların Test Etme ve Kullanıcıları gibi şirketler, kullanıcıların sitelerini ziyaret ederken mümkün olan en iyi deneyimi elde etmelerini sağlamak için web sitelerini, mobil uygulamaları ve diğer web erişim kanallarını test etmek amacıyla uzaktaki çalışanları işe alır.

Ev işinden bu tür bir iş hakkında güzel bir şey, iş görevlerinin çoğunun nispeten kısa olması ve her bir web sitesinin bir diğerinden farklı olmasıdır, bu yüzden işlerinde daha fazla çeşitliliğe sahip olmak isteyenler için harika bir iş olabilir.

9. Grafik Tasarım İşleri

Evden grafik tasarımcıları çeşitli iş türleri için işe alınabilir.

Bir grafik tasarımcısı olarak, bir işletme için bir logo oluşturmak, bir müşterinin web sitesini tasarlamak veya muhtemelen bir dergi reklamı veya posteri oluşturmak için işe alınabilirsiniz.

Grafik tasarımcısı olarak işe alınacak bir grafik tasarım derecesine ihtiyacınız yok. Bazı çevrimiçi şirketler tasarımcılarının bir derece tutmasını isterken, başkaları sizin yaptığınız işte iyi olduğunuz sürece sizi işe alır.

Size grafik tasarım hakkında da bilgi verebilecek web siteleri var, böylece bir grafik tasarımcısının ne yaptığını ve nasıl yaptığını öğrenebilirsiniz.

99 Tasarım ve Tasarım Kalabalığı gibi şirketler genellikle tasarımcıları müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak veya mevcut grafik tasarımcılarının listesine ekleyecek şekilde arıyor. Grafik tasarım dereceniz varsa veya logolar tasarlama yeteneğiniz varsa ve bu alan hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, bu sizin için harika bir iş olabilir.

10. Prova İşleri

Yazılı belgelerdeki hataları yakalamakta harikasınız mı? Eğer öyleyse, bir prova okuyucu olarak çalışmak isteyebilirsiniz.

Proofreading Services gibi şirketler, genellikle hem tam zamanlı hem de yarı zamanlı olarak evde çalışmak için prova okuma işlerini işe alırlar.

Ücret iyi: bu yazımdan sonra Proofreading Services web sitesi şu anda 17 ila 45 dolar arasında değişen işlerde çalışıyorlar.

Eğer bu sizin ilgilendiğiniz bir işse, bir prova okuma uzmanının çok detay odaklı olması gerektiğini ve İngilizce dilbilgisi kurallarını tam olarak bilmesini sağlayın. Biraz eğitime ihtiyacınız varsa, Her Yere Doğru Yayınlama'ya göz atın.

Burada uygulayın: //www.proofreadingservices.com/pages/careers

11. Sanal Asistan İşler

Sanal asistan olarak, çeşitli iş, sekreterlik ve idari görevler üstlenebilirsiniz.

Sanal asistan için işe alım yapan bir şirket, bazı veri girişi yapmanızı, hafif bir defter tutma veya sosyal medya hesaplarını yönetmenizi bekleyebilir.

Telefon görüşmeleri yapmanız veya temel teknik görevlerinizde yardımcı olmanız beklenebilir. Sanal asistan pozisyonları için reklam veren birkaç şirket var.

Belay Solutions, kalifiye sanal asistanlar havuzundan firmalar için sanal asistan çalışması sunar. Ekibinde olmak için başvuruda bulunursunuz ve kabul edilirse, belirlenmiş bir saatlik ücret için sözleşmeli bir sanal asistan olarak çalışır.

Burada uygulayın: //belaysolutions.com/services/assistants/

Zaman Etkisi, Belay'a benzer şekilde, farklı şirket ve görevler için sanal asistanlar işe alır. Kısa ve uzun vadeli sanal asistanlık pozisyonları sağlayarak çoğunlukla yarı zamanlı işlere odaklanıyorlar.

Burada uygulayın: //timeetc.com/us/be-a-virtual-assistant/

Organize olmanın ve çeşitli farklı görevlere sahip insanlara yardım etmenin iyi bir yoluysa, sanal asistanlık pozisyonu sizin için uygun olabilir.

Arkadaşım Kayla, evden çalışan bir sanal asistan. aylık 10.000 dolar kazanıyor. Başkalarının aynı şeyi yapmasına yardım etmek için bir kurs bile başlattı.

12. Çeviri İşleri

İspanyolca, Almanca veya İtalyanca gibi İngilizce dışında bir dilde yetkin iseniz, evde çalışmalarınızı çevirmen olarak bulabilirsiniz.

Çevirmen işleri aşağıdaki gibi çeşitli çalışma kapasitelerinden oluşabilir:

 • Bir telefon görüşmesi veya konferans görüşmesi sırasında konuşmayı çevirme
 • yazılı belgeleri bir dilden diğerine dönüştürme
 • veya toplantılar veya konferanslar sırasında sanal kapasitede çeviri yapmak.

Duyarlı Tercüme ve Abercap, evde iş çevirmenleri işe almak isteyen iki şirkettir.

Diğerleri için, bir Google araması yapabilirsiniz "evden çeviri işlerinden çalışmak". Sadece herhangi bir çevrimiçi şirketten iş almadan önce değerlendirmeleri kontrol ettiğinizden emin olun.

Burada uygulayın: //www.responsivetranslation.com/

Burada uygulayın: //www.abercap.com/careers/

13. 'İşleri Yazmaya Devam Et

İkna edici, iyi biçimlendirilmiş özgeçmiş yazmak için bir hediyeniz varsa, evden ücretli bir özgeçmiş "yazar" olarak çalışmayı düşünebilirsiniz.

Gerçekten de gibi şirketler genellikle serbest özgeçmiş yazarları için elverişli pozisyonlarını duyururlar.

Burada uygulayın: //www.indeed.com/q-Freelance-Resume-Writer-jobs.html

Profesyonel bir özgeçmişin yazarı, İngiliz dili hakkında tam bir bilgiye sahip olmalı ve bir kişinin iş ve eğitim deneyimine sahip olma ve onu etkili ve özverili bir özgeçmiş haline getirme hediyesi olmalıdır.

Bu tür bir iş için, kusursuz bir dilbilgisi becerileri ve güçlü iletişim becerileri bir zorunluluktur, çünkü bir özgeçmiş oluştururken yazmanızın amacı 'potansiyel işverenleri adayın iş için en iyi kişi olduğuna ikna etmektir.

14. Sohbet / E-posta Desteği İşleri

Bazı şirketler, işlerinde e-postalarını sohbet etmek ya da cevaplamak amacıyla ev çalışanları ya da yüklenicileri işe alırlar.

Bir sohbet veya e-posta çalışanının öncelikli hedefi, müşterilere, verdikleri bir sipariş, ihtiyaç duydukları bir ürün veya ihtiyaç duydukları bir hizmet hakkında soru sormalarına yardımcı olmaktır.

Sohbet ve e-posta destek işleriyle, Apple gibi bir şirkette sohbet danışmanı olarak doğrudan çalışabilirsiniz. Veya, diğer şirketler için sohbet hizmetleri veren Site Personeli gibi bir şirkette çalışabilirsiniz.

Burada uygulayın: //www.apple.com/jobs/us/aha.html

Burada uygulayın: //sitestaff.com/about

Günümüzün çalışma dünyası olan ilerici çevre ile, ev konforunda para kazanmak isteyen ev annelerinde kalmak için artan fırsatlar var. Evdeki annelerde kalmak için bu yasal işlerden biri, mükemmel iş / yaşam dengesini bulmak için ihtiyacınız olan şey olabilir.

Videoyu izle: Коли я буду коханою

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

En İyi Motosiklet Sigortası Satın Alın
Maliye

En İyi Motosiklet Sigortası Satın Alın

İki tekerlek veya dörtte, aynı hedefe sahip olursunuz: nereye gideceğinize ulaşmak için. Ama, bir araba ve bir motosiklet arasında ne fark var! Bisiklette, ön camın arkasındaki pasif bir görüntüleyiciden daha fazlasısınız, manzaranın bir parçasısınız. Motosiklet sigortanız, araba sigortanızla ortak bir hedefi paylaşsa da, farklı olmalıdır: mülkünüzü korumak ve en kötü ihtimalle bazı yedeklemeler sağlamak.
Devamını Oku
“Dolaylı Rollover” nedir? (ve neden dikkat etmelisin)
Maliye

“Dolaylı Rollover” nedir? (ve neden dikkat etmelisin)

Emeklilik hesaplarıyla bağlantılı olarak “rollover” terimini sıklıkla duyarız. İnsanlar çoğu zaman bir emeklilik hesabından diğerine para aktarır. En büyük rollover türlerinden biri, bir kişi işten ayrıldığında ve 401 (k) planını bir IRA'ya devrettiğinde ortaya çıkar (işte Roth IRA'ya 401 bin'lik bir rollover nasıl yapılır).
Devamını Oku
Bir araba kiralamak veya satın almak daha mı iyi?
Maliye

Bir araba kiralamak veya satın almak daha mı iyi?

Bir araba kiralama ya da satın alma kararı finansal sonuçlar doğursa da, bir anlaşma üzerinde tetiği çekmeden önce dikkate almanız gereken tek faktör değildir. Kişisel tadı ve yaşam tarzınız da bir araç almaya veya kiralamaya karar vermenizde önemli bir rol oynamalıdır. Arabalar söz konusu olduğunda, bir kişi diğeri için tamamen yanlış olabilir.
Devamını Oku
Mart Blog Gelir Raporu
Maliye

Mart Blog Gelir Raporu

Geçen ay blog'umdan ne kadar para kazandığımı tekrar paylaşmanın zamanı geldi. Geçtiğimiz ay, blogging gelirimi bildirdiğim ilk aydı, online blog geliri kaynaklarından 940 dolardan fazla para kazandım. Bu ay, bu seviyeyi aştığımı söylemekten mutluluk duyuyorum, ancak numaralara ulaşmadan önce, blog yazarak para kazanmaya başladığımın geçmişini paylaşıyorum.
Devamını Oku