Maliye

Bir İşe Başlamadan Önce Dikkat Etmeniz Gereken 4 Şey

Bu günlerde herkesin göründüğü anlaşılıyor, uzmanlar kendi işinize sahip olmanın faydalarını gösteriyor. İşletme sahipliğinin kesinlikle kendi istekleri vardır. Sıçan ırkından ayrılmak ve kendi işini yapmak hakkında hayal etmek, tüm dünyadaki iş güçlüklerinin cevabı gibi geliyor ve bunun bir nedeni var.

  • “Adam” için çalışmak onun programına uyduğunuz anlamına gelir; kendiniz için çalışmak, kendinizinki yapmak demektir
  • Bir işveren için çalışmak genellikle gelirinizi sınırlar; kendiniz için çalışmak size daha fazla ödeme özgürlüğü verir
  • Bir işveren için çalışmak, işvereninizin sorumluluklarınızı, saatlerinizi, tatil günlerinizi ve hayatınızın 1 / 3'ü için olanların çoğunu belirlediği anlamına gelir; kendiniz için çalışmak, özgürlüğün ve spontan günlerin görüntülerini sahneliyor

Joe İstifleme Benjamins Girişimcilik Başarı Hikayesinde şöyle dedi: “Çok fazla insan“ kendi saatlerini ayarla ”düşüncesinin“ nadiren çalıştığı ”anlamına gelir. İşletme sahipliğinin kendi saatlerini ayarlama özgürlüğü potansiyeli var; Ancak, bir iş girişimine başlamadan önce, bir işe başlamadan önce düşünmek isteyebileceğiniz başka şeyler de vardır.

İş yoğunluğu

Başarılı bir işe başlamak ve sahip olmak neredeyse her zaman aylar ve aylar boyunca kuyruğunuzu saatlerce çalıştırmanız anlamına gelir. TV haberleri, hiç bir şey yapmadan milyonlarca yıl sürdüğü iddia edilen bronzlaşmış, iyi görünümlü, iyi giyimli “iş sahipleri” tarafından sıkıntı çekiyor. Hikayelerini indirgemenin yeri değil, bildiğim yüzlerce işletme sahibinden ve kendi kendime birkaç işletmeyi işletmek zorunda kaldım, henüz biriyle tanışmam ya da iyi bir gelir elde etme konusundaki tecrübem var. günde 3 saat çalışma değerinde. Tam tersine, şimdiye kadar tanıştığım her işletme sahibi, işlerini başarıya ulaştırmak ve sürdürmek için ne kadar çok çalıştıklarını vurguladı.

Başarılı bir iş insanına bakmak ve sahip oldukları özgürlüğü ve geliri görmek kolaydır, ancak çoğu kez görmediğimiz şey, bu başarının ardındaki aylar ve yıllar süren çalışmadır. Daha sonra, bu iş başarısından önce uzun saatler (ve bazen yıllar) için hazırlanmak iyi bir fikirdir.

Parasal Etki

Çoğu işletmenin, işe başlamak için en azından biraz parası vardır ve başlangıç ​​için bir miktar paraya mal olur. İş fikrinizin parasal maliyetini düşündünüz mü? Ayrıca, işinizi başarılı bir şekilde işten çıkarabilecek ve yine de günlük işinize devam edebilecek misiniz? Eğer değilse, aradaki (ve / veya bir aileyi) nasıl destekleyeceksiniz?

Bir işin parasal etkisi hafifçe alınmamalıdır. İşinizin ne kadarına mal olacağını hesaplamak için araştırma yapın ve daha sonra bu tahmini bir yastık için bunun üzerine% 20 daha ekleyin.

Oradan, hem işinize uygun bir şekilde başlayacak hem de bu arada kendinizi destekleyecek paranız olup olmadığını belirleyin.

İşletmenin Satış Açıları

Ne tür bir işletmeye başlamış olursanız olun, işinizi doğru bir şekilde teşvik edecekseniz, biraz satış elemanı olmak zorunda kalacaksınız. Pazarlamak için kimse yoksa, tanıtımını yaptığınız ürün veya hizmet satılamaz. 5 yıl önce konuştuğum bir adam işten çıktıktan sonra kendi işini kurmayı düşünüyordu. Sonra onun sigorta acentesi ona bu tavsiyeyi verdi:

“Sigortacılık işine girdiğimde, ilk 9 ayını günde 12 saat kapı çalmaya harcadım. Şimdi başarılı bir işim var, ancak hizmetlerimi satmaya çalıştığım 9 ay, hayatımda yaşadığım en zor şeydi. Bir satıcı olmaya hazır değilseniz, kendi işinize başlama.

İşini kaybetmiş olan, bir satış elemanı olmadığını bilerek, o zaman o zaman karar verdi ve orada bir iş sahibi olmaktan çok bir çalışan olmaktan daha mutlu olduğunu söyledi. Satışlar sizin işiniz değilse, ya bir işletme sahibi olma hayalinizi tekrar gözden geçirin ya da işinizin satış yönünü ele alacak bir ortak bulun.

Reddetme Unsuru

Hizmetinizi veya ürününüzü satmak için çalışırken çaldığınız kapıların tümü için muhtemelen% 3'lük bir başarı oranı elde edersiniz. İyi bir satış elemanı olmanın bir parçası, reddetmeyi fırlatabilir ve tekrar hareket edebilir. John Wayne'in söylediği gibi,
“Cesaret ölüme korkuyor ama yine de hüzünleniyor”

Başarılı bir iş yürütmenin bir parçası, yüzlerce “hayır” dan sonra bile, reddetme korkusunu bir kenara bırakmak ve işinizi teşvik etmek anlamına gelir.

Bir işletmenin başarılı olmak için en iyi şansa sahip olması için işletme sahibinin ne beklemeye başlamadan önce bilmesi gerekir. Ayrıca, bir iş sahibi olduğunda, nesnelerin plana göre nadiren gittiğini bilmeleri gerekir. Bu hakikati hatırlayarak ve yukarıda listelenen bir işletme sahibi olmanın 4 yönünü göz önünde bulundurarak, iş planına girmeden önce iş planınızın sağlam bir şekilde yürümesine yardımcı olabilirsiniz.

Videoyu izle: Amazona Başlamadan Önce Dikkat Etmeniz 5

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Ücretsiz Amazon Prime almak için 10 Ways
Maliye

Ücretsiz Amazon Prime almak için 10 Ways

Amazon Prime’ın 2005’ten beri olduğunu biliyor muydunuz ve şu an 2017’den beri 80 milyondan fazla Amerikan üyesi var mı? Entrepreneur.com'a göre, Mart 2015'te sadece 40 milyon Amazon Prime üyesi vardı. Evet, Amazon sadece iki yıl içinde Prime üyelerini ikiye katladı! Bu istatistiklere göre, Amerikan hanelerinin% 64'ü aktif Amazon Prime üyeleridir.
Devamını Oku
SBLI Hayat Sigorta Şirketi İncelemesi
Maliye

SBLI Hayat Sigorta Şirketi İncelemesi

Hayat sigortası için başvurduysanız, aklınızda bulundurmanız gereken birkaç önemli kriter olduğunu biliyorsunuz. Bunlardan biri, sahip olmanız gereken sigorta korumasıdır. Bunun sebebi, önemsediğiniz kişilerin, devam etmekte olan yaşam giderlerini ödemek ve yaşam tarzlarını önemli ölçüde değiştirmek zorunda kalmamak için belirli borçları ödemek ya da yeterli paraya sahip olmak için yeterli faydayı sağlayacağından emin olmaktır.
Devamını Oku
Her zamankinden daha hızlı öğrenci kredileri ödemek nasıl
Maliye

Her zamankinden daha hızlı öğrenci kredileri ödemek nasıl

Öğrenci kredilerinizi daha hızlı ödemeye mi çalışıyorsunuz? Yalnız değilsin. 2018'de, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki toplam öğrenci kredi borcu seviyesi 1.5 trilyon dolar civarındadır. Bu tüm zamanların en yükseği. Ve yeni borçluların ve bileşik faizlerin sürekli akışı sayesinde, sayı saniyede 2,726 dolara tırmanmaya devam ediyor.
Devamını Oku