">
Maliye

Kesinlikle Yeni Bir Ebeveyn Olmanız Gereken 10 Ürün

Bebek sahibi olmak heyecan vericidir ve ilk bebeğinize sahip olmak öğrenmeniz ve satın almanız için tonlarca yeni şey olduğu anlamına gelir. Karım Kim ve ben geçen sene ilk bebeğimiz ve ikinci ayımız birkaç ay önce. Son olarak, yeni ebeveynler için hangi bebek öğelerinin en önemli olduğu hakkında öğrendiklerimizi paylaşabileceğimiz bir yarı uzmanı yeterince hissettim.

Sahip Olmanız Gereken 10 Bebek Öğesi

Oğlumuz için düzenli olarak kullandığımız on ürün ve hangi markaları en çok beğendiğimiz.

Bir araba koltuğu

Bu, yeni bir ebeveyn olarak ihtiyacınız olacak en bariz öğelerden biridir. Ancak, ilk çocuğumuz olduğunda çok yardımcı bulduğumuz bir şey, bebek arabamızı kilitlemek için yapılmış bir araba koltuğuna sahipti.

Bu tür bir sistemi tavsiye etmemin sebebi, oğlumuzun araba koltuğunda uyuyacağı zaman, araba koltuğumuzu alıp onu rahatsız etmeden doğrudan pusete bırakabileceğimiz. Bu bizim oğlumuzun uyku programına en az aksama ile gitmemiz gereken yere gitmemize izin verdi. Graco SnugRide Click 35 Bebek Oto Koltuğu'nu satın aldık ve sevdik!

Graco SnugRide Click 35 Bebek Oto Koltuğu Fiyatı Tıklayın: Hemen Satın Al Amazon

Bir Bebek Taşıyıcı

Bir bebeği taşımak çok yorucu olabilir. Bunu ilk elden deneyimlerinden biliyorum.

İşte bu yüzden, bebeği taşımakta kolaylık sağlayan bir bebek taşıyıcı olan Baby Kitten'i almaya karar verdik. Oğlumuz şu anda 14 aylık ve karım hala Bebek Kedimizi günlük olarak kullanıyor.

ORIJINAL Pamuk Wrap-tarzı Bebek Taşıyıcı, Siyah, Küçük Fiyat: KAM

Bir oyun parkı

Oğlumuz mobil olduğunda çok belirgin hale gelen bir şey, evin etrafında bir şeyler yapmanın ve aynı zamanda sürünen ya da yürüyen bir bebeği izlemenin çok zor olduğuydu. Onu kovalarken, onu fişten uzak tutup, masalardan falan çalmaktan uzak tutardım.

Oyun parkı, bulaşık, çamaşır vb. Şeyler yapabilmem için içeride tutmakta çok yardımcı oldu. Otomatik Katlanır Ayaklı Graco Pack N Play Playard'ımız var. Finn daha gençken bunu daha çok kullandık, ama yine de şehirde oturmak için dışarı çıktığımızda kullanıyoruz.

Graco Pack 'n Play Playard On The Go, Pasadena Fiyat: Hemen Al Amazon'da

bebek bezleri

Bu başka bir no-brainer değil, ama işaret etmek istediğim bir şey, bebek bezi söz konusu olduğunda seçenekler var.

Birçok insanın zamanla çok para kazandığı bez bezleri yapabilirsiniz. Bununla birlikte, normal tek kullanımlık çocuk bezleriyle gitmeye karar verdik ve marka gittikçe, sizin için ne ödeme yaptığınızı bulduk.

Belirli markaları veya jenerik markaları satın almaya karar verdiğimiz ve Luvs çocuk bezi ile gerçekten iyi bir başarı yakaladığımız yerlere yeterince darbe yaşadık. Luvs markası, yine de patlamaları durduracak ve sınırlayacak en ucuz bebek bezi markasıydı.

Luvs Çocuk bezi sz 1, 264 ct Fiyat: Hemen Al Amazon'da

bebek arabası

Daha önce bahsettiğim gibi, araba koltuğumuzla çalışan bir bebek arabası aldık. Bunu özellikle bebeğin doğmasından sonraki ilk altı ayda çok yardımcı olduğunu gördük.

Şimdi oğlumuzun bir yıldan fazla bu özelliği kullanmadığımızı söyleyeceğim, ama bu durumda bile, bu tür bir bebek arabası sistemi ile gitmek için iyi bir seçim olduğunu düşünüyorum.

Graco LiteRider Click Connect Gezginine sahibiz, ancak araba koltuğu ve bebek arabası olan paketi satın aldık. Buraya bakın.

Graco LiteRider Tıklayın Gezginci, Bottlecap Fiyatı: Hemen Al Amazon'da

Yüksek sandalye

Şimdi, yüksek sandalye için fazla bir şey yok; Çoğu sandalyeden daha yüksek olan küçük bir insan için bir sandalye. Öyle söyleniyorsa, yüksek sandalyemizden hoşlandığım tek özellik, oğlumuzun yediği yüksek sandalye tepsisinin ayarlanabilir olmasıdır.

Bu şekilde onu sandalyenin dışına çıkmaktan korur ve büyüdükçe onu ayarlayabiliriz, böylece sandalyeye daha rahat oturabilir. Tam olarak hangi yüksek sandalyeye sahip olduğumuzdan emin değilim, ama burada Amazon'da 4 yıldıza sahip olan ve Cosco Simple Fold High Chair isimli ucuz bir tanesi. Bu yeterli olmalı.

Cosco Basit Fold Yüksek Sandalye, Fil Kareler Fiyatı: $ 38.22 Buy Now Amazon'da

Bebek Şişeleri

Biberonların ne kullanacağı konusunda çok endişelendiğimi hiç düşünmemiştim. Ama oğlumuz ilk kez şişeleri kullanmaya başladığında, gazın yanlış tipte şişeden çok fazla hava solumasından nasıl rahatsız olduğunu fark ettim.

Lasinoh markasına rastlayana kadar farklı türde biberonlardan geçtik. Bu şişeleri, bebeğimizin emdiği hava miktarını sınırlamak için en etkili şekilde bulduk, böylece bir şişeden süt içerken daha az rahatsızlık duyuyor.

NaturalWave Nipel ile Lansinoh Besleme Şişe Fiyat: $ 16.99 Hemen Al Amazon'da

Uyku Çuvalı

Eşim ve ben için en önemli şeylerden biri, bebeğimiz varken, sadece bebeğimizin iyi bir gece uykusu olmasını değil, aynı zamanda iyi bir gece uykusu alacağımızı da biliyordu.

Biraz araştırma yaptıktan sonra, uyku çuvalının hepimizin iyi bir gece uykusu aldığından emin olmanın bir yolu olduğunu gördük. Temel olarak bebeğe güvenlik hissi verir ve kundaklamaktan çok daha kolaydır.

HALO SleepSack% 100 Pamuklu Giyilebilir Battaniye, Bebek Mavisi, X-Large Fiyat: $ 19.99 Hemen Al Amazon'da

Bebek bezi çantası

Bir bebek bezi çantasıyla ilgili hiçbir şey yoktur, ancak bu bir zorunluluktur. Bununla birlikte, tercih ettiğiniz bebek bezi çantasının, bebek mendilleri, bebek bezleri, sippy kupası, kıyafet değişimi, oyuncak gibi ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bebek eşyalarını taşımak için yeterli ceplere sahip olduğundan emin olmak önemlidir.

Skip Hop Duo Signature Bezi Çantası'nı kullanıyoruz ve ihtiyacımız olan her şeyi taşıyor.

Hop Duo İmza atla Multipockets, Bir Boyut, Chevron ile tüm Seyahat Bezi Çanta Tote Taşıma: Amazon Şimdi satın al

Bebek Kapısı

Bebek sahibi olmanın ilk birkaç ayı aldatıcı olabilir. Sadece orada yatıyorlar ve uyumaktalar, bazen yemek yemeye ve değişmeye ihtiyaç duyuyorlar. Ancak, etrafta gezinmeye başlar başlamaz, meraklı bir yaratık haline gelirler.

Oğlumuz, örneğin, yapıştırılmamış bir şeyle çok ilgileniyor. Bu nedenle, elektronik ekipmanlarımızı korumak ve oğlumuzu tehlikeden uzak tutmak için bir bebek kapısına ihtiyacımız vardı. Yaz Bebek Güvenli Surround 6-Panel PlaySafe Playard kullanıyoruz.

Bebek kapılarını oğlumuzu güvende tutmak için etkili bir yol bulduk ve onu bir odada bırakabileceğimiz ve ona zararlı olabilecek şeylere giremeyeceğimiz için bize huzur vermelerini sağladık.

Yaz Bebek 6-Panel PlaySafe Playard Fiyatı: Şimdi Amazon'da Satın Alın

Bonus: Hayat Sigortası

Bir eşya tam olarak olmasa da, ailenize eklemeyi seçtiğinizde yapılması gereken bir başka önemli husus da hayat sigortasıdır. Hayat sigortasının para kaybı olduğunu düşünürdüm, ama şimdi bir ebeveynim, bana ya da eşime bir şey olursa, çocuklarımızın ilgileneceğinden emin olmak istiyorum.

Yeni bir ebeveyn olduğunuzda, hem yeni doğan hem de bebeğiniz için daha az stresli ve daha güvenli bir hayat yaratabilecek öğelere sahip olmanız önemlidir. Bu on ürün, yeni bebeğinizle daha huzurlu bir yaşama başlamak için iyi bir başlangıç ​​yapmanıza yardımcı olacaktır.

Videoyu izle: Çocuklarının Hayatını Mahveden Anne Babaların 10 Zararlı Özelliği

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

" width="370" height="280" alt="Bu çift, bir kampçıda yaşayarak 11 ay içinde 50,000 dolarlık borcu nasıl karşıladı?"/>
Maliye

Bu çift, bir kampçıda yaşayarak 11 ay içinde 50,000 dolarlık borcu nasıl karşıladı?

Borç içinde boğulduğumuz uzun zaman önceydi. Eğer bizim gibi bir şeyseniz, muhtemelen koleje gittiniz ve muhtemelen bunun üzerinde bir konut kredisi olmasa bile bir çeşit araç krediniz var demektir. 50.000 dolar borcunu nasıl aldın? Bu borç ne türden oluşuyordu? Eşim ve ben 2014 yılında evlendiğimizde, öğrenci kredileri, arabalar ve çeşitli tıbbi harcamalardan yaklaşık 50.000 dolar borç aldık.
Devamını Oku
Ucuz (Veya Serbest) Grip Vuruşları Almanın 13 Yolu
Maliye

Ucuz (Veya Serbest) Grip Vuruşları Almanın 13 Yolu

Bu hikayeyi, neredeyse hiç hasta olmadığım gerçeğiyle baş başa bırakayım. Muhtemelen burada bir böcek yakaladım, ama grip hastalığına yakalanmam için son derece nadir. Grip mevsimleri geldi ve gitti, ama her zaman iyi oldum. Birkaç kış öncesine kadar, Vancouver'a bir yolculuk yaptığımda ve daha sonra griple geri döndüğümde.
Devamını Oku
7 Bugünün Finansmanını İyileştirmek için Son Derece Kolay Yollar
Maliye

7 Bugünün Finansmanını İyileştirmek için Son Derece Kolay Yollar

Mevcut finansal durumunuz ne olursa olsun, her zaman geliştirebilirsiniz. Daha az para harcayarak, daha az para harcayarak veya alışveriş yaparak olsun, her zaman iyi ayarlanmış bir alan vardır, böylece finansal hedeflerinize ulaşmak için daha yakın olabilirsiniz. Size yardımcı olmak için, mali refahınızı iyileştirmek için yedi fikir aşağıda verilmiştir.
Devamını Oku