Maliye

Swagbucks gibi 19 En ─░yi Site

Çe┼čitli günlük çevrimiçi görevleri tamamlayarak para kazanmay─▒ seviyorsan─▒z, Swagbucks'─▒ tan─▒yabilirsiniz. Swagbucks gibi anketler almak, oyun oynamak, video izlemek ve sadece birkaç aktivite için çevrimiçi al─▒┼čveri┼č yapmak için para ödemeniz gereken ba┼čka birçok site var.

Çevrimiçi gelirinizi art─▒rmak için Swagbucks gibi bu alternatif siteleri kullanmay─▒ dü┼čünebilirsiniz.

Swagbucks gibi ba┼čka ödül siteleri var m─▒?

Swagbucks gibi en az 18 internet sitesi oldu─čunu ke┼čfedince ┼ča┼č─▒rabilirsiniz! Her site farkl─▒ ödül etkinlikleri ve ödeme yöntemleri sunar, böylece para kazanmak ve nas─▒l ödeme almak istedi─činize en uygun olan─▒ seçersiniz.

Bu di─čer sitelerin herhangi birine kat─▒lmak ücretsizdirBöylece ilk ödenen görevinizi tamamlad─▒─č─▒n─▒z an para kazanmaya ba┼čl─▒yorsunuz.

Swagbucks'ta para kazanman─▒n pek çok yolu oldu─čundan, yaln─▒zca bir veya iki farkl─▒ etkinli─če kat─▒labilir, örne─čin anketler alarak ve çevrimiçi al─▒┼čveri┼č yaparak ödül puanlar─▒ kazanabilirsiniz.

Bu liste, ödüller etkinli─či ile çe┼čitli alternatifleri kategorilere ay─▒r─▒r, böylece sizin için uygun olan siteyi kolayca bulabilirsiniz:

 • Sitelere Get-Paid
 • Online Anket Siteleri
 • Çevrim içi Al─▒┼čveris
 • Microtasks

Sitelere Get-Paid

Bu ilk bölüm Swagbucks'a en çok benzeyen siteleri içerir. Daha dü┼čük ödeme e┼čikleri veya ödenecek daha fazla f─▒rsat sunduklar─▒ için onlar─▒ Swagbucks'a tercih edebilirsiniz.

1. InboxDollars

InboxDollars, Swagbucks'a en benzer sitelerden biridir. E-posta okumak, video izlemek, anket yapmak, oyun oynamak ve tekliflere kaydolmak için para kazan─▒rs─▒n─▒z. Ayr─▒ca, ilk 5 $ '─▒ sadece kay─▒t oldu─čunuz için kazan─▒rs─▒n─▒z!

Swagbucks'la k─▒yasland─▒─č─▒nda Inbox Dollars'─▒n ödül sistemi çok basit. Tamamlad─▒─č─▒n─▒z her görevle parasal bir ödül kazan─▒rs─▒n─▒z. Posta çekleri, ön ödemeli Visa hediye kartlar─▒ veya perakende hediye kartlar─▒ için ödülleri kullanabilirsiniz.

Daha ─░yi ─░┼č Bürosu ile A + notu bulundu─čundan Inbox Dollars ile çevrimiçi para kazanabilece─činden emin olabilirsiniz.

2000'den beri Gelen Kutu Dolar üyeler 57 milyon dolar nakit ödüller yapt─▒.

Ayr─▒ca bir Android ve Apple uygulamas─▒, yolda para kazanmay─▒ kolayla┼čt─▒racak!

InboxDollars'da para kazanmak için ipuçlar─▒m─▒z─▒ okuyun; Bu yaz─▒ d─▒┼č─▒nda bugün okudu─čunuz en iyi ┼čey olabilir!

2. instaGC

Ba┼čka bir platform instaGC'dir. An─▒nda ödül da─č─▒t─▒m─▒ ve mü┼čteri hizmetleri için popülerler. Onlar─▒n 360'─▒n üzerinde farkl─▒ markan─▒n 1 $ hediye kart─▒ ödemesi öneriler listemiz için en dü┼čük ödeme ┼čart─▒d─▒r.

A┼ča─č─▒daki aktiviteler için puan kazan─▒rs─▒n─▒z:

 • Anketlerin tamamlanmas─▒
 • Videolar─▒ izleme
 • WebÔÇÖde arama yapmak
 • Çevrim içi Al─▒┼čveris

Her bir nokta bir kuru┼ča (100 puan = 1 dolar) tekabül eder ve sadece hediye kartlar─▒ için kullan─▒labilir.

Bir dezavantaj─▒ instaGC nakit hediye kartlar─▒ (PayPal nakit) sunmuyor olmas─▒d─▒r. Ancak, perakende ve restoran hediye kartlar─▒, düzenli aral─▒klarla yapt─▒─č─▒n─▒z bir i┼čletme için nakit olarak de─čerli olabilir.

─░nstaGC için kaydoldu─čunuzda ilk 10 puan─▒n─▒z─▒ kazand─▒n─▒z. Hemen daha fazla puan kazanmak için görevleri tamamlamaya ba┼člay─▒n. Sadece 90 puan daha kazanman─▒z gerekiyor ve her gün para kazanmaya ba┼člayabilirsiniz.

3. MyPoints

MyPoints, Swagbucks'─▒n karde┼č sitesidir ve 1996 y─▒l─▒ndan beridir. Anket yapmak, video izlemek, oyun oynamak, kuponlar─▒ kullanmak, e-hediye kartlar─▒ almak, internette gezinmek, sponsorlu e-postalar─▒ okumak ve çevrimiçi al─▒┼čveri┼č yapmak için para kazanabilirsiniz.

MyPoints ve Swagbucks'─▒n her ikisi de ayn─▒ ana ┼čirkete ait olsa da (Prodege), puan kazanmak için farkl─▒ ödemeler yap─▒yorlar. Hediye kartlar─▒ da farkl─▒ ödeme de─čerlerine sahiptir.

Puanlar─▒n─▒z─▒ PayPal nakit veya Visa ön ödemeli kartlar (nakit para isterseniz), 70'in üzerinde perakende hediye kart─▒ veya United Airlines'─▒n en yo─čun pilotlar─▒ için kullan─▒n.

Bu ödüllerin bir k─▒sm─▒ Swagbucks'ta mevcut de─čil, bu yüzden en az─▒ndan MyPoints hediye katalo─čunu taraman─▒n bir ba┼čka nedeni de.

4. PrizeRebel

PrizeRebel ile 10 saniye içinde para kazanmaya ba┼člay─▒n! Kay─▒t i┼čleminin ne kadar sürdü─čü budur. Swagbucks gibi, anketler alarak hediye kartlar─▒ veya nakit para için kullanabilece─činiz puanlar kazan─▒rs─▒n─▒z. 2007'den bu yana yedi milyon üye anketlerine kat─▒lm─▒┼čt─▒r. Swagbucks kadar çok f─▒rsat yoktur, ancak ödeme seçenekleri oldukça esnektir.

Bakiyeniz 5 $ 'a ula┼čt─▒─č─▒nda puanlar─▒n─▒z─▒ PayPal nakit olarak kullan─▒n. Bu tutar, di─čer ödeme alanlar─▒ndan daha dü┼čüktür. Di─čerleri her ödeme için 20 $ veya 50 $ gibi yüksek bir ödül dengesi gerektirir.

Puanlar─▒n─▒z─▒ 2 ABD dolar─▒ Amazon hediye kart─▒ için de kullanmak mümkün. Ya da Bitcoin gibi kripto paralar da ödeyecekler. PrizeRebel ayr─▒ca kazançlar─▒n─▒z─▒ do─črudan banka hesab─▒n─▒za yat─▒r─▒r.

5. Kazanç

EarningStation, Swagbucks gibi çe┼čitli çevrimiçi etkinlikleri tamamlayarak para kazanman─▒z─▒ sa─člayan ba┼čka bir sitedir. Teklifleri tamamlayarak, video izleyerek, çevrimiçi oyunlar oynayarak, e-posta okuyarak, anketler alarak ve arkada┼člara yönlendirerek para kazanabilirsiniz.

En az on gün boyunca günlük olarak EarningStation'─▒ ziyaret ederseniz ve arka arkaya 50 gün ziyaret ederseniz kazanma potansiyelinizi dört kat─▒na ç─▒kar─▒rsan─▒z puanlar─▒n─▒z─▒ iki kat─▒na ç─▒karacak Kazanç Streak özelli─či ile ek puan kazanmak da mümkündür.

Hesap bakiyeniz 10 ABD dolar─▒na ula┼čt─▒─č─▒nda ödeme isteyebilirsiniz. PayPal nakit almak istiyorsan─▒z, bakiyeniz Swagbucks ile 25 $ olmal─▒d─▒r. EarningStation'─▒n ayn─▒ aktivitelerin ço─čunu sundu─ču göz önünde bulunduruldu─čunda, Swagbucks olarak yar─▒m saatte ödeme talep edebilirsiniz!

6. MintVine

Ba┼čka bir esnek ödül sitesi MintVine. Anketler alarak, çevrimiçi ve yerel olarak al─▒┼čveri┼č yaparak, günlük anketlere kat─▒larak ve sosyal medyada etkile┼čim kurarak puan kazan─▒rs─▒n─▒z.

MintVine, ödemeleri yerel olarak sat─▒n alarak puan kazanmay─▒ tercih ederseniz, ödemeleri bu makalede listelenen di─čer sitelere göre daha yüksek olma e─čilimindedir. Onlar─▒n MVP referans program─▒, bahsi geçen arkada┼člar─▒n─▒z─▒n kazançlar─▒n─▒n% 15'ini kazanman─▒z─▒ sa─člar.

Bakiyeniz 1.000 puana ula┼čt─▒─č─▒nda (10 $ de─čerinde), size nakit ödeme yaparlar. MintVine size kat─▒lman─▒z için 200 puan ödüyor ve bir Dwolla do─črudan depozito hesab─▒yla ödeme yapmay─▒ seçti─činizde size küçük bir bonus bile sunabilir. Ayr─▒ca, perakende hediye kartlar─▒ için puanlar─▒n─▒z─▒ da kullanabilirsiniz.

7. Hediye Avc─▒s─▒ Kulübü

Gift Hunter Club, anketleri dinlemenin, video izlemenin, internette al─▒┼čveri┼č yapman─▒n ve arkada┼člara at─▒fta bulunman─▒n her zamanki f─▒rsatlar─▒na ek olarak müzik dinlemenizi sa─člar.

Nakit veya hediye kartlar─▒ için puan kullan─▒n.

Ödül bakiyeniz sadece 2 dolar nakit para kazanmak için en kolay sitelerden biri haline getirdi─činizde size PayPal paras─▒n─▒ öderler.

8. Hazine Askerleri

Maceray─▒ seviyorsan─▒z veya Indiana Jones film hayran─▒ysan─▒z, Treasure Trooper'─▒ deneyin. Her biri 1 TL'ye kadar ödeme yapan sekiz adet günlük ankete kat─▒labilirsiniz.. Ayr─▒ca, ücretli teklifleri tamamlayarak, çevrimiçi oyunlar oynayarak ve arkada┼člara yönlendirerek para kazanabilirsiniz.

Swagbucks gibi di─čer baz─▒ siteler gibi, Treasure Trooper da do─črudan referans kazanc─▒n─▒z─▒n% 20'sini ve ikincil sevk kazanc─▒n─▒z─▒n% 5'ini kazanman─▒z─▒ sa─člar.

Treasure Trooper'a kat─▒ld─▒─č─▒n─▒zda, tam anlam─▒yla ilk dolar─▒n─▒z─▒ kazanacaks─▒n─▒z. Nakit bakiyeniz 20 dolara ula┼čt─▒─č─▒nda, size an─▒nda ödeme yaparlar. ┼×imdiye kadar, Treasure Trooper üyeleri 7,2 milyon dolar nakit ödül kazand─▒lar.

9. CashCrate

Swagbucks gibi ba┼čka bir site CashCrate. Kaydolmak için 1 $ kazan─▒yorsunuz Çevrimiçi anketlerle para kazanabilir, internette al─▒┼čveri┼č yapabilir, oyun oynayabilir, yar─▒┼čmalar kazanabilir, di─čer üyelerle etkile┼čime geçebilir ve arkada┼člar─▒n─▒z─▒ da CashCrate'e kat─▒lmaya yönlendirebilir.

CashCrate, arkada┼člar─▒n─▒z─▒n kazand─▒─č─▒ tüm ödüllerin% 20'sini ve ÔÇťarkada┼člar─▒n─▒n arkada┼člar─▒n─▒nÔÇŁ kazand─▒─č─▒ kazançlar─▒n% 10'unu kazand─▒─č─▒n─▒z s─▒ral─▒ bir ödül program─▒na sahiptir.

Anket yapmak isterseniz, günde iki ankete kat─▒labilir ve ayda 50 dolara kadar kazanabilirsiniz. CashCrate arac─▒l─▒─č─▒yla di─čer etkinlikleri çevrimiçi olarak tamamlayarak daha da fazla para kazanabilirsiniz.

CashCrate'i be─čenebilirsin çünkü 20 dolar kazand─▒ktan sonra sana para ödüyorlar. Swagbucks ile nakit bakiyeniz en az 25 $ olmal─▒d─▒r. Ödül çekinizin çevrimiçi bir resmini gönderirseniz, Cashcrate size nakit para kazand─▒r─▒r. Böylece, bir dahaki çekinizi daha da kazanabilirsiniz!

CashCrate 2006'dan beridir, 2.000.000'den fazla üyesi var ve en az 13 ya┼č─▒nda olan herkesi kabul ediyor.

Anket Siteleri

Sadece Swagbucks'ta çevrimiçi anket almay─▒ tercih edebilirsiniz. Öyleyse, çevrimiçi bir anket sitesine kat─▒lmak, daha fazla anket davetiyesi ve daha yüksek ödemeler almak için zaman ay─▒rman─▒z için daha iyi bir yat─▒r─▒m getirisi olabilir.

10. Anket Junkie

Öncelikle anket yaparak para kazanmay─▒ seviyorsan─▒z, Survey Junkie en iyi sitelerden biridir. Hesap bakiyeniz 10 ABD dolar─▒na ula┼čt─▒─č─▒nda, herhangi bir cihazda anket alabilir ve PayPal veya elektronik hediye kartlar─▒ ile ödeme alabilirsiniz.

Profilinizi tamamlad─▒ktan ve puanlar─▒ düzenli olarak kulland─▒─č─▒n─▒z markalar─▒ ve perakendecileri etkilemenize olanak tan─▒yan anketlerle e┼čle┼čtirildikten sonra puan kazanmaya ba┼člayabilirsiniz.

Tüm ücretli anket sitelerinden Survey Junkie en tan─▒nm─▒┼člar─▒ndan biridir ve ayn─▒ zamanda daha s─▒k ödeme alman─▒z anlam─▒na gelen dü┼čük ödeme e┼či─čine sahiptir!

11. Yakalama Paneli

Dü┼čüncelerinizi ba┼čkalar─▒yla payla┼čmak ister misiniz? Bunu yapmak için para almak ister misiniz? Peki, bu tam olarak Catch Panel ile yapabilece─činiz ┼čey.

Asl─▒nda sizin fikrinizi tan─▒mak isteyen ve bunun için size para ödemek isteyen ┼čirketler var.

Catch Panel, Nestle, Walmart, McDonald's, Bose ve daha fazlas─▒ gibi markalarla çal─▒┼čt─▒.

Harika olan ┼čey, kat─▒l─▒m─▒n─▒z için Amazon hediye kodlar─▒nda ödeme alman─▒z. Kodlar─▒ elektronik olarak kullanabildi─činiz için Amazon'da al─▒┼čveri┼č yaparsan─▒z bu harikad─▒r.

Postaya gönderilecek hediye kartlar─▒n─▒ beklemenize gerek yok.

Ya┼člar: Odak gruplar için 13+ ancak 18+

12. Görü┼č Karakol

Fikir Outpost, çe┼čitli konularda haftada en az bir kez bir anket daveti verecektir. Profilinize kat─▒lmak ve tamamlamak sadece birkaç dakika sürer.

Opinion Outpost'a kat─▒lman─▒n bir avantaj─▒, nakit veya hediye kartlar─▒ için 5 $ 'l─▒k çok makul bir ödül dengesi alabilmenizdir.

Ayr─▒ca üç ayda bir 10.000 $ nakit çekili┼če sahipler. Her anketi tamamlad─▒ktan sonra otomatik olarak girdi─činiz.

13. Harris Anketi

En eski ve sayg─▒n seçim ┼čirketlerinden biri Harris Poll. Tamamlamak için anket f─▒rsatlar─▒ sa─člamak için 74 Fortune 100 ┼čirketi ile çal─▒┼č─▒yorlar. Kulland─▒─č─▒n─▒z perakende ürünleri ve markalar─▒ hakk─▒ndaki dü┼čüncelerinizi payla┼č─▒n. Ayr─▒ca, devlet ve kar amac─▒ gütmeyen kurulu┼člar için perakende olmayan konular hakk─▒ndaki dü┼čüncelerinizi soran anketler de vard─▒r.

Her anketi tamamlad─▒ktan sonra Harris Puan-HI Puan─▒ kazan─▒rs─▒n─▒z. Hediye kartlar─▒ için puanlar─▒ kullan─▒n. Bir odak gruba kat─▒lmay─▒ seçtikleri taktirde size de nakit ödeme yaparlar.

Harris Poll'e kaydolduktan sonra, ilk anketinizi tamamlayarak puan kazanabileceksiniz. Ve, bir anketi tamamlad─▒ktan sonra Harris Poll'─▒n iki haftal─▒k ve üç ayl─▒k nakit çekili┼člerine otomatik olarak gireceksiniz.

14. PuanParazi

PayPal paras─▒, Bitcoin ve hediye kartlar─▒ için PointsPrizes'de kullanabilece─činiz puan kazan─▒n. Anketleri doldurarak, çekili┼če kaydolarak, uygulama indirerek, çevrimiçi al─▒┼čveri┼č yaparak ve arkada┼člara yönlendirerek puan kazan─▒rs─▒n─▒z.

PointsPrizes'e kat─▒lmak ücretsizdir. Bilgisayar─▒n─▒z ve mobil cihazlar─▒n─▒z─▒ korumak için virüs ve kötü amaçl─▒ yaz─▒l─▒mlara yönelik tüm teklifleri bile görüntüleyebilirler.

Belki de videolar─▒ izlemekten veya veri giri┼či veya web ara┼čt─▒rmas─▒ gibi h─▒zl─▒ görevleri yerine getirmekten sadece be┼č dakika veya daha k─▒sa bir süre almay─▒ seviyorsunuzdur.

15. Panel PayDay

Sadece kay─▒t olmak için 25 $ kazanabilirsiniz Panel PayDay ile.Panel PayDay taraf─▒ndan atanan göreve ba─čl─▒ olarak 1 ile 150 dolar aras─▒nda bir ücret kazanmak mümkündür.

Ücretli f─▒rsatlardan baz─▒lar─▒, çevrimiçi anketler, gizemli al─▒┼čveri┼č, odak gruplar─▒na kat─▒l─▒m ve di─čer çevrimiçi i┼čleri içerir. Çevrimiçi anketler genellikle Swagbucks ve Panel PayDay ile para kazanman─▒n en kazançl─▒ yolu. En yüksek ödeme yapan anketleri h─▒zl─▒ bir ┼čekilde bulman─▒za yard─▒mc─▒ olmak için Swagbucks'tan daha fazla günlük anket davetleri sunman─▒za yard─▒mc─▒ olabilir.

Panel PayDay di─čer anket ┼čirketleri ile ortakla┼ča çal─▒┼č─▒yor ve her ay iki ila dört anketle e┼čle┼čtirmeye çal─▒┼čacak. Anket sa─člay─▒c─▒s─▒na ba─čl─▒ olarak nakit veya puan olarak ödenebilir.

Özellikle tam zamanl─▒ bir i┼činiz varsa, bu site iyi bir seçenek olabilir. Günde en az bir kez bir anketi tamamlamak için zaman─▒n─▒z olmayabilir, ancak yine de iyi para kazanmak istersiniz.

Online Al─▒┼čveri┼č Siteleri

Baz─▒ insanlar sadece al─▒┼čveri┼č yapmak için Swagbucks'─▒ kullan─▒rlar.

16. Ebates

Belkide öncelikle Swagbucks'─▒ kullan─▒yorsun online al─▒┼čveri┼č yaparak paran─▒z─▒ geri al─▒n. Ebates ile sadece al─▒┼čveri┼č için ödül kazan─▒rs─▒n─▒z. Ebates üzerinde Swagbucks'tan daha çok kazanabilirsiniz. Ebates, 2.000'den fazla çevrimiçi ma─čazada% 40'a kadar para kazand─▒─č─▒ndan, Swagbucks'─▒n sunmad─▒─č─▒ yerlerde al─▒┼čveri┼č yapmak için ödeme bile alabilirsiniz.

Kredi veya banka kart─▒n─▒z─▒ birbirine ba─člayarak, ayn─▒ zamanda 30'dan fazla ulusal perakendeci ve restorandaki ma─čaza içi al─▒┼čveri┼člerde de para kazanabilirsiniz. Ebates üç farkl─▒ ödeme yöntemi sunar:

 • PayPal nakit
 • Ka─č─▒t kontrol
 • Hediye Kartlar─▒

Her bir takvim çeyre─činin sonunda, para iadesi bakiyeniz en az 5,01 dolar oldu─čunda ödeme al─▒rs─▒n─▒z.

Bonus ─░pucu: Ebates ile ilk 25 TL'lik çevrimiçi al─▒┼čveri┼činizi yapt─▒ktan sonra 10 $ nakit bonus kazan─▒n.

17. Jobs2Shop

Jobs2Shop seni sa─člar gizemli al─▒┼čveri┼čle para kazan yerel bir i┼čletmede, fikir anketlerine kat─▒lmak, yeni ürünleri test etmek, ürün tekliflerine kaydolmak, oyun oynamak ve çevrimiçi kuponlar─▒ kullanmak.

Ayr─▒ca Jobs2Shop'a kat─▒lan her arkada┼č için 5 $ kazan─▒rs─▒n─▒z. Bu 5 $ ho┼č geldin bonusuna ek olarak Kat─▒larak otomatik olarak al─▒rs─▒n─▒z.

Nakit kazanmay─▒ kolayla┼čt─▒racak ek bonuslar nedeniyle Swagbucks yerine Jobs2Shop'u tercih edebilirsiniz. Swagbucks gibi, PayPal nakit olarak size ödeme yapmadan önce 25 $ kazanman─▒z gerekir.

Microtask Siteleri

18. MTurk

Swagbucks'─▒n─▒z─▒ Amazon hediye kartlar─▒n─▒zda m─▒ kullan─▒yorsunuz? Yukar─▒da listelenen sitelerin birço─ču Amazon hediye kartlar─▒ sunmaktad─▒r, ancak MTurk Amazon'un Swagbucks versiyonudur.

Swagbucks yerine, MTurk'taki çe┼čitli anketleri ve mikro i┼člemleri tamamlad─▒─č─▒n─▒zda Amazon hediye kodlar─▒ veya do─črudan banka havalesi ya da posta ile ödeme yapabilirsiniz.

MTurk, öncelikli olarak anketler için Swagbucks'─▒ kullan─▒rsan─▒z ve ÔÇťGörevlerÔÇŁ sekmesine kat─▒l─▒rsan─▒z de─čerli bir alternatiftir. MTurk'u manzara de─či┼čikli─či olarak tercih edebilirsiniz.

MTurk anketlerinin ço─ču, ABD üniversitesine devam eden lisans, yüksek lisans ve doktora adaylar─▒n─▒n ev sahipli─či yapt─▒─č─▒ akademik ara┼čt─▒rma anketleridir.

Mikroi┼člemleri tamamlamay─▒ seviyorsan─▒z, a┼ča─č─▒daki görevlerden baz─▒lar─▒ için MTurk'da daha fazla f─▒rsat bulacaks─▒n─▒z:

 • Veri giri┼či
 • Ses veya video ┼čark─▒ sözü çevirisi
 • Web ara┼čt─▒rmas─▒
 • Anket sonuçlar─▒n─▒ kategorize etmek

Tam zamanl─▒ bir sanal asistan olamayabilirsiniz, ancak bo┼č zamanlar─▒n─▒zda daha fazla para kazanmaya karar vermek için farkl─▒ yan ko┼čular ke┼čfetmenin e─členceli bir yolu olabilir.

19. Viggle

Swagbucks'ta video izlemek, puan kazanman─▒n e─členceli bir yolu olabilir, ancak platformdaki en dü┼čük ödeme yapan görevlerden biridir. Bunun yerine, Viggle'daki favori gösterilerinizi izlemeyi dü┼čünmelisiniz.

Canl─▒ içeri─či izlemeniz veya Hulu'da ertesi gün yay─▒nlaman─▒z durumunda hediye kartlar─▒ veya ürünler için kullanabilece─činiz ödüller kazan─▒rs─▒n─▒z. Ve daha fazla görüntüleme seçene─činiz var!

Neden bir Swagbucks Alternatif dü┼čünün?

Swagbucks çevrimiçi para kazanman─▒n e─členceli bir yoludur. Para kazanmak için seçim yapabilece─činiz çok farkl─▒ aktiviteleriniz var. Çe┼čitlilik, ÔÇťya┼čam─▒n baharat─▒ÔÇŁ olabilir, fakat ayn─▒ zamanda, nereye odaklanaca─č─▒n─▒z─▒ bilmiyorsan─▒z, Swagbucks'─▒ en üst düzeye ç─▒karmay─▒ da zorla┼čt─▒r─▒r.

Bu alternatif ödül siteleri, ço─ču durumda daha küçük olsa da, belirli bir web etkinli─činde uzmanla┼čmak istiyorsan─▒z daha yüksek ödemeler veya daha iyi ödül seçenekleri sunabilir. Swagbucks, en büyük ücretli ödeme platformudur. Bu nedenle, bazen çevrimiçi etkinlikleriniz için daha az ödeme yapmaktan kurtulabilirler çünkü daha küçük sitelerden daha fazla trafik al─▒rlar.

Swagbucks gibi daha küçük siteler, ziyaretçileri Swagbucks'tan uzakla┼čt─▒ran daha kazançl─▒ kazanç f─▒rsatlar─▒ sunabilir. Bu alternatifler herhangi bir de─čer sa─člamazsa, i┼č d─▒┼č─▒ kal─▒rlar, de─čil mi?

Swagbucks'tan daha küçük bir site kullanarak daha fazla para kazanabilece─činizi dü┼čünebilirsiniz. Öyleyse, yukar─▒da listelenen alternatif sitelerden birini denemeyi dü┼čünün.

özet

Swagbucks kullan─▒rken çevrimiçi para kazanmak için mükemmel bir yoldur, bu sizin tek seçene─činiz de─čil. Swagbucks gibi ba┼čka siteleri de seçebilir, çünkü bir ankete kat─▒ld─▒─č─▒n─▒zda, bir arkada┼č─▒n─▒za ba┼čvurdu─čunuzda veya bir ürün testi teklifini tamamlad─▒─č─▒n─▒zda daha yüksek etkinlik ödemeleri sunarlar.

Swagbucks gibi sitelerin ço─ču, daha s─▒k ödeme alman─▒z─▒ sa─člayan daha dü┼čük ödeme e┼čikleri var.

Videoyu izle: Swagbucks UK

Pop├╝ler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

├ťcretsiz diz├╝st├╝ bilgisayarlar almak i├žin 9 Legit yollar─▒
Maliye

├ťcretsiz diz├╝st├╝ bilgisayarlar almak i├žin 9 Legit yollar─▒

ÔÇť├ťcretsiz diz├╝st├╝ bilgisayar alman─▒n yollar─▒ÔÇŁ i├žin bir ─░nternet aramas─▒ yaparsan─▒z, orada bir dizi bilgi bulacaks─▒n─▒z. Bunun ├žo─ču sahte. Sadece bedava bir diz├╝st├╝ bilgisayar sahibi olmak m├╝mk├╝n de─čil. Ancak, baz─▒ durumlarda ├╝cretsiz bir diz├╝st├╝ bilgisayar─▒n─▒z olabilir. Di─čer durumlarda, son derece indirimli bir diz├╝st├╝ bilgisayar alabilirsiniz.
Devam─▒n─▒ Oku
Son Vasiyetin ve Ahitin
Maliye

Son Vasiyetin ve Ahitin

Bir emlak plan─▒ olu┼čturmak, son vasiyetinizi ve vasiyetlerinizi yazmak ve bir sa─čl─▒k hizmeti proxy tan─▒mlamak bir hafta sonu ge├žirmek i├žin e─členceli bir yol gibi g├Âr├╝nm├╝yor. Bununla birlikte, ya┼čam evraklar─▒n─▒z─▒ organize etmek ve mali planlar─▒n─▒z i├žin bir plan─▒n─▒z oldu─čundan emin olmak, yeti┼čkin olarak tamamlayabilece─činiz en ├Ânemli g├Ârevlerden baz─▒lar─▒d─▒r.
Devam─▒n─▒ Oku
Daha B├╝y├╝k Bir Ev'e Y├╝kseltilmeniz Gerekir mi?
Maliye

Daha B├╝y├╝k Bir Ev'e Y├╝kseltilmeniz Gerekir mi?

─░lk evimizde yakla┼č─▒k be┼č y─▒l ya┼čad─▒ktan sonra, y├╝kseltmeye haz─▒rd─▒k. Yolda ikinci bir ├žocukla (ve ├žok uzak olmayan bir gelecekte en az ├╝├žte biri) daha fazla alana ihtiyac─▒m─▒z vard─▒, bu y├╝zden daha b├╝y├╝k bir evin vakti oldu─čunu biliyorduk. Daha b├╝y├╝k bir ev sat─▒n almak yerine, r├╝ya evimizi in┼ča etmeyi tercih etti─čimizden biraz farkl─▒ bir yakla┼č─▒m geli┼čtirdik.
Devam─▒n─▒ Oku
Bor├ž Konsolidasyon Kredisi Sizin ─░├žin Do─čru mu?
Maliye

Bor├ž Konsolidasyon Kredisi Sizin ─░├žin Do─čru mu?

Kredi kart─▒ borcunu ├Âdemek i├žin ├žal─▒┼čmak ├žok zor bir i┼č olabilir, ancak ki┼čisel bir kredi almak, baz─▒ ki┼čilerin bor├žlar─▒n─▒ yeniden finanse etmelerine, daha d├╝┼č├╝k faiz oranlar─▒na sahip olmalar─▒na ve bor├žlar─▒n─▒ daha kolay y├Ânetmelerine yard─▒mc─▒ olabilir. Bor├ž konsolidasyon kredileri, bor├žlar─▒ ki┼čisel bir kredi olarak konsolide edildi─činden, daha fazla krediye sahip olduklar─▒nda borca ÔÇőÔÇődaha fazla girmemekle y├╝k├╝ml├╝ olanlar i├žin daha h─▒zl─▒ bor├ž geri ├Âdemesinin anahtar─▒ olabilir.
Devam─▒n─▒ Oku