Maliye

Ebay'da Para Satışı Yapın

İnternetten satış yapmak, ekstra para kazanmak için iyi bir yoldur. Geçtiğimiz hafta sonu 5 $ 'lık bir bahçe satışında bir Modem / Router aldım ve eBay'de 60 dolara sattım. Bu tür bir kâr marjını seviyorsanız, internetten satış yaparken dikkat etmeniz gereken 5 şey:

1. Ebay'de Satış yaparken Bilmeniz Gerekenlerle Sopa
Tanıdık olduğunuz öğeleri arayın. Ben Ultimate Electronics'te çalışırdım, bu yüzden farklı elektronik parçaların değerine çok aşinayım. En çok hangi ürünleri biliyorsunuz? Gereksiz risk almaktan kaçınmak için bunları arayın.

2. Öğenin Ebay'de Sattığı Fiyatı Kontrol Edin
Satın almadan önce Ebay'de ürünü arayın (henüz yapmadıysanız Ebay Mobile Uygulamasını indirin. Hem Android hem de Apple için kullanılabilir). Kullan tamamlanmış liste aslında ne için sattığını görmek için özellik. Daha önce Craigslist Fast hakkında bir şeyler satma konusunda daha önce bahsettiğim gibi, insanların listelediği şeyin önemi yok. Önemli olan, insanların aslında belirli bir ürün için alıcıdan GET yapabildikleri şeydir.

3. Ebay'da Satmak için Sadece Kaliteli Öğeler Satın Alın
Bir keresinde kırık bir aksesuarla bir eşya aldım ve hiçbir aksesuar olmadan bir fiyatın altında bir fiyatla listeledim. Açıkçası bunun çatlamış olduğunu açıkladım ama yine de olumsuz geri bildirim aldım ve BÜYÜK bir güçlük vardı. SADECE tamamen işlevsel öğeler satın aldığınızdan ve çok iyi durumda olduğundan emin olun. Alt par ürünlerle uğraşmayın.

4. Ebay'de Satılmak üzere Yüksek Marjlı Mal Alımı
5 dolar ya da daha fazla kazanabileceğim eşyaları satardım. Bunu yapmanın zorluğu, iade edilen ilk ürüne para kaybetmeye başlamanızdır. Bu günlerde nakliye ucuz değil. Öğeyi yollamak için 5 dolar ödediğinizi söyleyelim. Bu, nakliye maliyetlerinde 10 ABD doları olduğunu ve ürünü tekrar satmaya çalıştığınız anlamına gelir. 20 $ veya daha fazla kazanamadığım sürece, genellikle öğelerle uğraşmayacağım.

5. Ebay üzerinde% 100 geribildirim
Geri bildirim sistemi sayesinde Ebay'da ürünleri satın alma konusunda çok rahatım. “Kötü” satıcıları ayıklamak için harika bir iş gibi görünüyor. Bir satıcı iseniz, alıcının% 100 memnun olduğundan emin olmak için elinden gelen her şeyi yapın. Bu, aşağıdakileri içerir ancak bunlarla sınırlı değildir:

- hızlı bir şekilde gemi öğeleri
- Ürünü açıkça tanımlayın
- Müşteriyle hemen iletişim kurabilir
- ürünü güvenli bir şekilde ulaştıracak şekilde paketleyin

Son zamanlarda Ebay'de bir şey sattın mı? Eğer öyleyse, ne tür bir para kazandın?

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Kötü Kredi Geçmişi Nasıl Temizlenir?
Maliye

Kötü Kredi Geçmişi Nasıl Temizlenir?

Borç ve bina zenginliklerini ödemek söz konusu olduğunda birçok insan için ilk adımlardan biri, kötü krediyi temizlemek için ne gerektiğini öğrenmektir. Gecelik bir kredi raporunun olması bir gecede gerçekleşmeyecek, ancak borçtan ve bina zenginliğinden kurtulma sürecinin hayati bir parçası. Bugün, kredi puanınızı iyileştirmek için gereken adımları ve kötü bir kredi raporunu temizlemenin yararlarını gözden geçireceğiz.
Devamını Oku
2018'de En İyi 17 Ücretsiz Uygulama
Maliye

2018'de En İyi 17 Ücretsiz Uygulama

Halihazırda pahalı hesap yönetimi ücretleri yatırıyor ve ödüyorsanız ya da yatırım yapmıyorsanız, ücrete tabi aracı kurumlar sizin tek seçeneğiniz olduğunu düşünürseniz, bu yatırım uygulamalarını değerlendirmenin vakti gelmiştir. Yatırım getirilerinize giren yıllık hesap ücretlerini ödemezsiniz. Günlük yatırım kararları ve portföy yeniden dengelenmesiyle ilgilenmek istemeyen “hands-off” yatırımcılar için, bu uygulamalardan bazıları bile tüm hesabınızı hiçbir ek ücret ödemeden yönetecek.
Devamını Oku
Çevrimiçi Gelir, bir Kitap Deal ve Daha Fazla 1689 $!
Maliye

Çevrimiçi Gelir, bir Kitap Deal ve Daha Fazla 1689 $!

Bu yüzden online gelirimi bildirmek için 10 ayım var ve Ocak ayından bu yana işlerimin nasıl ilerlediğini görmek heyecan verici. Çünkü bu benim ikinci en yüksek ayım. Burada önceki gelir raporlarımı gör. Sayılara girmeden önce heyecan verici haberlerim var. Kitap Anlaşmam var! Bir yayıncı, bir kitap yazmak için bir mali yazar arıyordu, Erken Nasıl Emekli Oldu ve yazmam için beni seçti!
Devamını Oku
Nitelikli Olanlar İçin Ücretsiz Aletler
Maliye

Nitelikli Olanlar İçin Ücretsiz Aletler

Kış mevsiminde, ücretsiz cihazların nasıl edinileceği hakkında bilgi paylaşmanın iyi bir zaman olduğunu düşündüm. Tamam, herkesin yararlanmayacağı gibi herkes bundan yararlanamaz. Düşük Gelir Konut Enerjisi Yardım Programı için kısa, LIHEAP olarak bilinen bir hükümet yardım programı vardır. Bu uzun süredir devam eden hükümet programı, düşük gelirli ve engelli vatandaşların bireylere ve ailelere enerji maliyetleriyle yardım eden girişimlerle güvenli ve sağlıklı kalmasına yardımcı oluyor.
Devamını Oku