Maliye

Ebay'da Para Satışı Yapın

İnternetten satış yapmak, ekstra para kazanmak için iyi bir yoldur. Geçtiğimiz hafta sonu 5 $ 'lık bir bahçe satışında bir Modem / Router aldım ve eBay'de 60 dolara sattım. Bu tür bir kâr marjını seviyorsanız, internetten satış yaparken dikkat etmeniz gereken 5 şey:

1. Ebay'de Satış yaparken Bilmeniz Gerekenlerle Sopa
Tanıdık olduğunuz öğeleri arayın. Ben Ultimate Electronics'te çalışırdım, bu yüzden farklı elektronik parçaların değerine çok aşinayım. En çok hangi ürünleri biliyorsunuz? Gereksiz risk almaktan kaçınmak için bunları arayın.

2. Öğenin Ebay'de Sattığı Fiyatı Kontrol Edin
Satın almadan önce Ebay'de ürünü arayın (henüz yapmadıysanız Ebay Mobile Uygulamasını indirin. Hem Android hem de Apple için kullanılabilir). Kullan tamamlanmış liste aslında ne için sattığını görmek için özellik. Daha önce Craigslist Fast hakkında bir şeyler satma konusunda daha önce bahsettiğim gibi, insanların listelediği şeyin önemi yok. Önemli olan, insanların aslında belirli bir ürün için alıcıdan GET yapabildikleri şeydir.

3. Ebay'da Satmak için Sadece Kaliteli Öğeler Satın Alın
Bir keresinde kırık bir aksesuarla bir eşya aldım ve hiçbir aksesuar olmadan bir fiyatın altında bir fiyatla listeledim. Açıkçası bunun çatlamış olduğunu açıkladım ama yine de olumsuz geri bildirim aldım ve BÜYÜK bir güçlük vardı. SADECE tamamen işlevsel öğeler satın aldığınızdan ve çok iyi durumda olduğundan emin olun. Alt par ürünlerle uğraşmayın.

4. Ebay'de Satılmak üzere Yüksek Marjlı Mal Alımı
5 dolar ya da daha fazla kazanabileceğim eşyaları satardım. Bunu yapmanın zorluğu, iade edilen ilk ürüne para kaybetmeye başlamanızdır. Bu günlerde nakliye ucuz değil. Öğeyi yollamak için 5 dolar ödediğinizi söyleyelim. Bu, nakliye maliyetlerinde 10 ABD doları olduğunu ve ürünü tekrar satmaya çalıştığınız anlamına gelir. 20 $ veya daha fazla kazanamadığım sürece, genellikle öğelerle uğraşmayacağım.

5. Ebay üzerinde% 100 geribildirim
Geri bildirim sistemi sayesinde Ebay'da ürünleri satın alma konusunda çok rahatım. “Kötü” satıcıları ayıklamak için harika bir iş gibi görünüyor. Bir satıcı iseniz, alıcının% 100 memnun olduğundan emin olmak için elinden gelen her şeyi yapın. Bu, aşağıdakileri içerir ancak bunlarla sınırlı değildir:

- hızlı bir şekilde gemi öğeleri
- Ürünü açıkça tanımlayın
- Müşteriyle hemen iletişim kurabilir
- ürünü güvenli bir şekilde ulaştıracak şekilde paketleyin

Son zamanlarda Ebay'de bir şey sattın mı? Eğer öyleyse, ne tür bir para kazandın?

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

" width="370" height="280" alt="Noel için 24 Frugal Hediyelik Fikirler"/>
Maliye

Noel için 24 Frugal Hediyelik Fikirler

Tatilleri kutlamayı seviyorum. Onları kazandığımız hediyeleri açtıklarında çocuklarımın ve sevdiklerinin yüzlerindeki sevinci görmeyi çok seviyorum. Ben de para harcamayı seviyorum. Bu oldukça çelişkili bir ifade gibi görünebilir, ancak yıllar içinde öğrendiğim gibi, para biriktiren ancak yine de alıcıya neşe ve neşeye neşe getirecek tutumlu tatil hediyeleri vermenin yolları vardır.
Devamını Oku
Mücadele Her Şey Bütçesi
Maliye

Mücadele Her Şey Bütçesi

Kişisel finans bloglarının okuyucuları, yeni bir bütçe oluşturma ve para tasarrufu konusunda duyuyor olabilirler. Buna Meydan Okuma Herşey bütçesi denir. Challenge Her şeyin bütçesinin öncülerinden biri olan Jay Money of Bütçeler Sexy, şöyle açıklıyor: “Norm'a meydan okuma ve masraflarımın hayat kaliteden ödün vermeden olabildiğince düşük tutulması benim yeni zihniyetim.
Devamını Oku
Özel bir partiden kullanılmış bir araba nasıl alınır
Maliye

Özel bir partiden kullanılmış bir araba nasıl alınır

Pazartesi günü karımı yeni bir “kullanılmış” araba aldık. O, yaklaşık 3 yıl boyunca 1998 Honda Accord olan önceki arabasını sürdü ve yerini değiştirme zamanı geldi. İlk elden bilinen bir arabayı satın almanın sinir bozucu olabileceğini biliyorum, bu yüzden süreci daha iyi hale getirmek için bazı ipuçları: Bir Bayiden Kullanılmış Kullanılmış Bir Araba Almayın Çoğu zaman Craigslist üzerinde bir araba bulduğumda, bu konuda heyecanlanırım. .
Devamını Oku
Geico Hayat Sigortası İncelemesi
Maliye

Geico Hayat Sigortası İncelemesi

Hayat sigortası, herhangi bir genel mali planın önemli bir bileşenidir - yaşına veya iş durumuna bakılmaksızın. Bunun sebebi, sevilenlerin, cenaze masrafları ve diğer mali harcamalar da dahil olmak üzere, ödenmesi gereken büyük çaplı borçlarla karşı karşıya kalabilmeleridir. Hayat sigortası poliçelerinden elde edilen gelirler gelir vergisinden muaftır, bu nedenle sevdikler fonların tüm ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçları için kullanabilirler.
Devamını Oku