Maliye

Bu Adam Kredi Puanını 200 Puanın Üzerinde Nasıl Arttı?

Tim T. her zaman finansal olarak sorumlu olmaktan gurur duymuştu. Faturalarını zamanında ödedi, borç bakiyelerine bir kapak tuttu ve yapabileceği yerde para biriktirdi.

Ama bazen her zaman kontrolünüzde olmayan şeyler olur. Tim zorlu dönemlerden geçtikten sonra, korumak için çok sıkı bir şekilde çalıştığı kredi notu, kredi notları dünyasında “kötü” olarak nitelendirilen yaklaşık 500'e yakın bir düşüş gösterdi.

Görüyorsun, Tim birkaç yıl evlendiğinde, rüyasının kadınıyla tanıştığını düşündü. Onun arkasından, onaylanmamış alımlar yapmak için iyi adını ve kredi notunu kullandığını biliyordu.

Hesap açıp, onun adı altındaki satın alma işlemlerini yapardı, asla ödeme yapmazdı. Çünkü Tim, alımların farkında değildi, o da ödeme yapmıyordu.

Bu faturalar ödenmediği için, Tim'in kredi notu düştü. Ve biraz daha düştü. Tim, kredi puanını düzenli olarak kontrol etmediğinden, skoruna veya kredi itibarına ne olduğu hakkında hiçbir fikri yoktu.

Sonunda aldatıcı davranış ortaya çıktı ve Tim, kredi raporunun düşündüğü kadar temiz olmadığını öğrenmek için şok oldu.

Tim, kötü kredi notunun yaşamak istediği yaşama elverişli olmadığını biliyordu. Kötü bir kredi notunun iş bulma, kredileri onaylama ve yüksek sigorta oranlarına yol açabileceğini biliyordu.

Böylece, bir önceki iyi kredi durumunu geri kazanmak için bir göreve gitti. Kredi Susam'ın ücretsiz kredi izleme servisi Yol boyunca ona yardımcı olmak için.

Tim, Kredi Puanını “Kötü” den “Mükemmel” e Nasıl Yükseltti?

Tim boşandıktan sonra, hayatını yeniden inşa etmeye gitti ve kredi puanının 540'lık bir ezilmeye daldığını ve kredi raporunun tahsilat ve diğer ödenmemiş kalemleri içerdiğini şaşırttı.

Ancak Tim hayallerindeki peslerden vazgeçmek üzereydi. Bir şeyleri istedi: finansal güvenlik ve kendi evi gibi şeyler.

Tim Credit Susame'a katıldı ve ücretsiz kredi izleme hizmeti için kaydoldu. Kredi durumuyla ilgili tatsız kepçe aldı.

İşleri tersine çevirmek için ona bağlı olduğunu bilerek, Kredi Susam üyeliğini kullanarak kredi puanının nasıl yükseltileceğine ve kredi raporunun nasıl temizleneceğine dair ipuçları ve önerilerde bulundu.

Kredi Susam'ın tavsiyesini takiben borçlarını ödeyerek ve krediyi akıllıca kullanmayı uygulayarak haftalık olarak kredisini izledi.

Her hafta, borçlarını yeni “ücretli” olarak etiketledi ve kredi puanı yükseldi.

Kredi kartlarını düzenli olarak kullandı ve kredi itibarını yeniden inşa etmek için anında ödedi. Tim, Credit Susame ile sadece bir buçuk yıl çalıştıktan sonra, kredi notunu 200 puan artırdı.

Bugün, Tim'in kredi puanı 760'tır, ününü geri kazanmıştır ve finansal hayallerini gerçekleştirme yolunda ilerlemektedir.

Kredi Susam size nasıl yardımcı olabilir

Aynı şekilde, Credit Susame Tim'e yardım etti, size yardımcı olabilirler.

Kredi Susam'ın amacı, kendiniz için daha iyi bir finansal hayat yaratmanıza yardımcı olmaktır. Onların tamamen ücretsiz hizmet yardımcı olacaktır:

  • Kredi puanınızı izleyin ve kredi raporunuzdaki değişiklikleri yansıtan düzenli olarak "rapor kartları" göndererek kredi raporunuzu takip edin.
  • Ödenmemiş kredi ve kredi kartı bakiyeleri hakkında sizi bilgilendirin
  • Kredi raporunuzdaki herhangi bir değişiklik veya olası hileli faaliyete karşı sizi uyarın
  • Finansal hedefler belirlemede size yardımcı olur ve bu hedeflere ulaşmanıza yardımcı olabilecek bir teklif bulduğunda sizi uyarır.

Kredi Susam'ın ücretsiz hizmetleri herkese açıktır ve banka düzeyinde güvenlik uygulamaları kişisel bilgilerinizin her zaman güvenli ve güvenli bir şekilde saklanmasını sağlar.

Tim bu ücretsiz yardımdan yararlandı ve kredi sorunlarını bir kez ve herkes için fethetti.

Kötü Kredi Puanlarıyla Mücadele Edenlerin Önerileri

Kötü bir kredi notundan muzdarip olanlar ve kredi puanlarını ve raporlarını temizlemeyi umduklarında Tim'in en önemli tavsiyesi şudur:

“Bulunduğun yerden utanma. Ne yapılır bitti. Ancak, etrafınızdaki şeyleri değiştirmenize yardımcı olacak kaynaklardan yararlanın.

“Evet, kredi raporunuzun bir kopyasını yılda bir kez ücretsiz alabilirsiniz, ancak bu rapor kredi puanınızı içermez ve bir yıl kredinizin müthiş bir şekilde kötüye gitmesi için yeterli süredir.

“Credit Susame ile kredinizi günlük olarak izleyebilir ve kredi raporunuzu temizlerken verdiğiniz tavsiyeleri ve / veya kredi notunuzu yükselterek kredi puanınızda gerçek zamanlı değişiklikleri görebilirsiniz. herhangi bir krediniz yok.

“Ve en iyi bölüm, Credit Susam'ın tamamen ücretsiz olmasıdır. Neden bir kişi değil Daha iyi bir yaşam sürmelerine yardımcı olabilecek ücretsiz bir kaynağın avantajlarından yararlanın.

Tim'in Yeni Kredi Puanı, Hayallerini Gerçekleştirmesine Nasıl Yardım Ediyor?

Bugün, Tim'in mükemmel kredi notu, hayatı başarılı bir şekilde yaşamasına yardımcı oluyor. Artık kötü kredi veya ödenmemiş faturalar yüzünden bir işi reddetmekten endişelenmek zorunda değil.

Ayrıca, kötü kredi nedeniyle daha yüksek sigorta ücretleri ödeyeceğini endişelendirmek zorunda değil.

Hepsinden iyisi, Tim'in büyük kredi notu, yeni evini inşa etmek için bir inşaat kredisi için onaylanmasını sağladı.

Kısa bir süre içinde o yeni inşaat evinde yaşayacak ve Credit Susame'nin ücretsiz hizmetlerinin yeni evini inşa etmek için onaylanmasına yardım etmede etkili olduğunu biliyor.

Kötü Kredi Sonsuza Kadar Kalmak zorunda değil

Kötü kredi olur. Tim'in dediği gibi, utanılacak bir şey değil. Ancak, kötü kredi puanlarının finansal hedeflerinize ulaşmanızı engellememesi de önemlidir.

Eğer kötü bir kredi ile uğraşıyorsanız veya kredi kullanmıyorsanız, Credit Susam'ın sunduğu güçlü araç ve hizmetlerden yararlanın ve bunları sağlam bir mali zemine geri dönmek için kullanın.

Kredi puanınız ve kredi notunuz iyi ise, Credit Sesame'nin ücretsiz servisini kullanmanız, bu şekilde kaldığından ve kredi raporunuzdaki gizli etkinliğin kredi puanınızı Tim'in yaptığı gibi mahvetmeyeceğinden emin olmanıza yardımcı olacaktır.

Kredi puanınızın ve kredi raporunuzun düzenli olarak izlenmesi, sağlıklı bir mali resmin sürdürülmesinin büyük bir parçasıdır.

Kredi Susamı, bugün ücretsiz kredi izleme hizmetlerine kaydolarak sağlıklı bir finansal hayat kazanmanıza ve korumanıza yardımcı olsun.

Videoyu izle: Roblox Robux Nasıl Alınır 2017

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

İyi için İstismar Posta Durdurmak için 3 Yolları
Maliye

İyi için İstismar Posta Durdurmak için 3 Yolları

Posta kutunuzu hiç açıp gereksiz postalarla dolu olduğunu gördünüz mü? Yığınlar arasından ayrıldıktan sonra, çoğunun kredi kartı anlaşmaları ve sadece çöp kutusuna giden sigorta teklifleri olduğunu fark etmiş olabilirsiniz. Postadan ayrılmanız gereken postaları ayırarak değerli zamanınızı boşa harcamayı bırakmanız güzel olmaz mıydı?
Devamını Oku
Şubat Blog Gelir Raporu
Maliye

Şubat Blog Gelir Raporu

Çevrimiçi gelir raporlarımı paylaşmaya karar verdim, böylece blog aracılığıyla nasıl para kazandığım hakkında ayrıntılı bilgi verebileceğim. Odağım gerçekten de yakın zamana kadar blog’dan doğrudan para kazanmıyor. Her ne kadar işimi bırakabildim ve üç yıl kadar önce finansal koç ve SEO uzmanı olarak kendim için çalışmaya başladım, diğer blog yazarlarının çevrimiçi gelir raporlarını okuyorum ve parayı bıraktığımı fark ettim. Tablo bu alanda şeyleri ince ayar yapmak için daha fazla çalışmıyor.
Devamını Oku
12 Paranın Yanında Para Kazanmaya Başlayan Hustles
Maliye

12 Paranın Yanında Para Kazanmaya Başlayan Hustles

18 ay içinde 52.000 $ 'lık borcunu ödediğimiz zaman, ekstra para kazanmaya yardımcı olmak için bir yan acele bulmak çok büyük oldu. Sonunda, blog yazmanın benim yankıları geleneksel 9'dan 5'e kadar olan işi aştı. Bir şey yapmanın en güzel yanı, hemen hemen herkes için seçenekler var. Fiziksel ya da finansal durumunuz ne olursa olsun, bazı parayı getirmek için taraftaki hustle'leri kullanma konusunda ciddi engeller yoktur.
Devamını Oku
Yaşına Göre En İyi 15 Hayat Sigortası Oranı
Maliye

Yaşına Göre En İyi 15 Hayat Sigortası Oranı

Ailelerimizi en uygun fiyata koruyabilmemiz için en iyi hayat sigortası oranlarını ödemek istiyoruz. Seçebileceğiniz birçok hayat sigortası şirketi ile her bir şirket aynı teminat tutarlarını ve politika koşullarını sunduğunda prim maliyetiniz en önemli karar faktörünüz olabilir. Hayat sigortası şirketleri size bir teklif sunarken pek çok faktörü göz önünde bulundurur.
Devamını Oku