Maliye

Ücretsiz Cep Telefonu Hizmeti almak için 10 Legit Yolları

Herkesin şu anda her zaman bir cep telefonu var gibi görünüyor. Onları her yere taşıyoruz.

Çoğumuzun artık cep telefonlarımızda ne kadar bağımlı olduğu neredeyse korkunç. Aslında, cep telefonumu unuttuğumda, pantolonumu evde unutmuşum gibi hissettiriyor.

Çoğu insan onları aramak ve metin kullanmak için kullanır, ancak diğerleri de eklenmiş veri özelliklerini kullanır. Cep telefonunuzu nasıl kullanırsanız kullanın, herkesin deneyiminin en az favori kısmı faturadır. Artık ayın o acı dolu bölümünde yaşamak zorunda değilsiniz.

Yanlış plana kaydolursanız cep telefonu faturaları gerçekten pahalı olabilir. Demek istediğim gülünç pahalı. Bazı insanlar kelimenin tam anlamıyla cep telefonu servis sağlayıcısına ayda yüzlerce dolar ödüyorlar, ama artık kimse bunu yapmak zorunda değil!

Ücretsiz veya inanılmaz derecede ucuz bir cep telefonu planı almak için aşağıdaki seçeneklerden bazılarına göz atın.

Ücretsiz Telefon Hizmeti Almayı Planlıyor

1. FreedomPop'un Temel Planı

FreedomPop'un Temel 500 planı ile aylık fatura ödemeniz gerekmeyecek. Bu fırsattan yararlanmaya başlamak için bir defalık 9.99 $ 'lık bir aktivasyon ücreti ödemeniz gerekecektir.

Planda 500MB veri, 500 metin ve 200 dakikalık çağrı bulunuyor. Bu bölüme geçerseniz ücretlendirilirsiniz, bu nedenle ne kullandığınızı takip ettiğinizden emin olun.

Aylık tasarruflarınız üzerine, ücretsiz olarak ücretsiz bir ön elden sahip olunan Alcatel OneTouch Conquest akıllı telefon alacaksınız. Doğru, ücretsiz telefon servisinize gitmek için 150 dolarlık ücretsiz bir akıllı telefon.

Ayrıca, kötü bir cep telefonu değil. Kullanımda iken 16 saatlik bir pil ömrüne sahiptir, bekleme modundayken 500-saat pil ömrü, 5-inç dokunmatik ekran ve hem ön hem de arkaya bakan kameralar.

FreedomPop ayrıca, daha yüksek miktarlarda veriye sahip nispeten ucuz planlara sahiptir. Ücretsiz bölüme ihtiyaçlarınızı karşılamayacağını düşünmüyorsanız emin olun. FreedomPop ile kapsama hakkında daha fazla bilgi için web sitelerine göz atın.

2. Hücre Nuvo

Cell Nuvo'dan aylık ödeme yapmadan ücretsiz olarak kapsama alabilirsiniz. Serbest planda, sıfır dolar için 2.500 kredi alacaksınız.

Bu krediler metinlere, çağrılara ve verilere aktarılacak. Bir metin bir kredi kullanır. Bir dakikalık çağrı, 10 krediye eşittir ve bir megabayt 4G LTE verisi, 10 krediye eşittir.

Tüm bunlar kesinlikle aylık ücrete tabi değil! Gerçek olamayacak kadar iyi geliyor, ama bu, telefon faturanızın size hiçbir şey yapmasına izin vermenin meşru bir yoludur.

Bu temel plan Sonsuz plan olarak adlandırılır. Gerçekten cep telefonu kapsama alanına ihtiyacınız olup olmadığına bakmak için gerçekten iyi bir yer ama paranın karşılığını ödeyip bilmediğinizi bilmiyorsunuz. Bir cep telefonu servisini karşılayabilseniz bile, bedava her zaman daha iyidir.

Diğer Hücre Nuvo Planları

Cell Nuvo'daki ikinci seçenek, Flex planı. Ayda 19 dolar, ama 2,500 yerine 5.000 kredilik alacaksın. Kredilerinizi etkin bir şekilde ikiye katlayarak, konuşma, metin ve internette daha fazla gezinebilirsiniz. Bu seçenek ücretsiz olmasa da, hala çok uygun ve iyi bir seçenek.

Bu temel noktalara ek olarak, şirket ayrıca akıllı telefonunuza indirebileceğiniz bir uygulamaya da sahiptir. Bu uygulamada oynadığınız daha fazla oyun, potansiyel olarak kazanabileceğiniz daha fazla kredi.

Cell Nuvo ile herhangi bir plan için, kendi cihazınızı plana getirmeniz gerekecektir. Uyumlu bir cihazın bir örneği, yaklaşık 40 dolara mal olan Moto E.

Ayrıca kendi şirketlerini satın alma seçeneğiniz var, ancak bu muhtemelen daha pahalı bir yol olacaktır. SIM kartlarını plana getirdiğiniz herhangi bir telefona koyarlar.

Hücre Nuvo, Verizon, AT & T, T-Mobile ve Sprint dahil olmak üzere birden çok ağ üzerinde çalışır. Bu sizin için harika çünkü bölgenizdeki (veya sık seyahat ettiğiniz bölgeler) en iyi kapsama alanı olan hizmeti seçebilirsiniz.

Bu şirkette çok para biriktiriyor olabilirsiniz.

3. FreeUP Mobile

FreeUP Mobile, ağlarına geçtiğinizde size bir aylık ücretsiz hizmet verecektir. Aldığınız plan, başlangıç ​​planı olarak adlandırılır ve 500 dakikalık çağrı veya 500 metin ve 100 MB veri içerir.

İlk ayın sonunda, ayda 10 dolara mal olan başlangıç ​​planına devam edebilirsiniz. Ya da daha pahalı planlarından birine geçebilirsiniz.

En pahalı planları 40 $ ve sınırsız konuşma, metin ve veri içerir. Aralarında çok çeşitli seçenekler vardır, bu yüzden sizin için en uygun maliyetli seçeneği seçin.

Uygun fiyatlı planlarına ek olarak, planlarını daha da ucuz hale getirmek için uygulamalarında puan kazanabilirsiniz. FreeUP ödülleri uygulaması sayesinde, anketler alabilir, çevrimiçi alışveriş yapabilir, arkadaşlarınıza başvurabilir ve ödül puanlarını yükseltmek için yerel teklifleri kullanabilirsiniz.

Bu puanlar aylık faturanızda kullanılabilir. Faturalarınızı önemli miktarda azaltılabilir, hatta ödülleri sistem üzerinden kaldırabilirsiniz.

Ücretsiz veya daha ucuz bir telefon hizmeti almak için çok özel bir yoldur, ancak bir atışa değer. Bir denemeden önce şirketin bölgenizde güvenilir bir hizmet olduğundan emin olun.

Çok Ucuz Cep Telefonu Hizmeti Almayı Planlıyor

4. Ting

Cep telefonu kullanımınızı sınırlandırabileceğinizi biliyorsanız Ting ucuz bir seçenektir. Sadece kullandığınız şey için ödeme yapmanız gerekiyor, bu yüzden ihtiyacınız olmayan şeyler için fazla ücret yok. Bir telefon hizmeti kullanmak için çok adil ve ekonomik bir yol gibi görünüyor.

Örneğin, bir ayda nakit sıkıntınız olacağını biliyorsanız, başka şeyler için para kazanmak için telefonunuzu daha az kullanabilirsiniz.

Kullandığınız hatların, dakikaların, mesajların ve verilerin sayısı telefonunuzda izlenecek ve böylece her zaman telefon faturanızın ne olacağını tam olarak bileceksiniz. Mevcut maliyetler satır başına 6 dolar, 100 dakika için 3 dolar, 100 metin için 2 dolar ve her 100 MB veri için 3 dolar.

Yine, sadece kullandığınız şey için ücretlendirilirsiniz. Yani bir ay hiçbir arama yapmazsanız, hiç bir dakika için ücretlendirilmeyeceksiniz.

Ting web sitesine göre, ortalama kullanıcı sadece hücre hizmetlerinde ayda 23 dolar harcıyor. Bu benim için büyük bir indirim olurdu, belki de sizin için!

Ting'in sözleşmesi yoktur ve istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Büyük bir artı, hiçbir ek ücret ödemeden 60'tan fazla ülkeye uluslararası aramalar ve metinler gönderebilirsiniz.

5. Cumhuriyet Kablosuz

Cumhuriyet Kablosuz popüler bir fiyatlı cep telefonu servis sağlayıcısıdır. Onlar wifi tabanlı hücre servis sağlayıcı olarak büyük bir üne sahip çünkü onlar en uzun etrafında olmuştur. Birçok kullanıcıya göre her zaman gerçekten iyi bir iş çıkardılar.

Republic Wireless'daki en ucuz plan ayda sadece 15 dolardan başlıyor. Bunun için 15 dolar, sınırsız konuşma ve metin alacaksınız. Bu mükemmel bir anlaşma! Veriye ihtiyacınız varsa, en temel planla ihtiyaç duyulan şekilde satın alma seçeneğine sahipsiniz. Veri GB başına 5 dolar.

Republic Wireless, bir sözleşme imzalamanızı gerektirmez ve istediğiniz zaman ayrılabilirsiniz.

Kendi telefonunu getirebilirsin. Ağlarında ne tür bir telefonla kullanabileceğiniz konusunda çok az kısıtlama var gibi görünüyor.

6. Tüketici Hücresel

Tüketici Hücresel, yüksek oranda derecelendirilmiş bir hücre servis sağlayıcısıdır. Üst üste dört yıl boyunca “Sözleşmesiz Değer Sağlayıcılar arasında Müşteri Hizmetlerinde En Yüksek” için J. D. Güç ödülünü kazandı. Ayrıca, iPhone X dahil olmak üzere günümüzün en iyi akıllı telefonlarının çoğunu taşır.

Tüketici Cellular ile alabileceğiniz en ucuz aylık plan sadece 20 $ 'dır. Bu size 250 dakikalık çağrı, 250 MB veri ve sınırsız mesajlaşmanızı sağlayacaktır. AARP üyesi olursanız, faturanızın% 5'ini alırsınız.

Tüketici Hücresel ile bir sözleşme imzalamanıza gerek yoktur, bu nedenle planınızı istediğiniz zaman serbest bırakabilirsiniz. Bu çeşit bir esneklik, çoğumuz için önemlidir.

Tüketici Hücresi tarafından sağlanan hücre servisi ülke çapındadır, bu yüzden eyaletlerin etrafında seyahat edebilir ve kapsama alanını kaybetmezsiniz. Şirket ayrıca 30 günlük risksiz garantiye sahiptir. Yani ilk paranızdan memnun değilseniz, hizmeti iptal edebilir ve bir başkasını deneyebilirsiniz.

7. Sayfa Artı Hücresel

Page Plus Cellular'da ayda sadece 12 dolarlık bir telefon planı alabilirsiniz. Plan uygun bir şekilde “12 dolar” olarak adlandırılıyor.

Plan 500 dakika, 500 metin mesajı ve 100MB veri ile geliyor. Bütün bunlar sadece 12 $ için!

Limiti aşarsanız, şirket otomatik olarak ücret alacağından, dakikalar, mesajlar ve veriler dahilinde kalma konusunda dikkatli olmanız gerekir.

Muhtemel aşırı harcamaların bazı örnekleri, dakika başına 0,15, metnin başına 0,05, MB başına 0,10 ve uluslararası metin mesajları için .20'dir. Kaydolmadan önce planın kurallarını bildiğinizden emin olun.

Bu küçük ücretler eklenebilir ve ayın sonunda büyük bir faturaya takılmak istemezsiniz.

Bu 12 dolarlık planla ilgili bir not, bunun 3G planı olması. Bu plana bir 4G cihazı getiremezsiniz. Pek çok uygun fiyatlı 3G telefon seçeneği vardır, ancak bu plana kaydolmadan önce seçeneklerinizi beğendiğinizden emin olun.

8. Proje Fi

Project Fi, her gün kullandığınız bir marka tarafından sunulur, Google. Dev teknoloji şirketi, Project Fi girişimiyle telefon hizmeti işine giriyor.

Plan sınırsız arama ve mesajlaşma için 20 $ 'dan başlıyor. Daha sonra, MB başına 10 ABD doları için gereken verileri ekleyebilirsiniz. Şirket ayrıca 6GB’ya ulaştıktan sonra veri için sizi şarj etmeyi durduran fatura koruması da sunuyor. Bu noktadan sonra verileri kullanmaya devam edebilirsiniz, ancak artık ücretlendirilmeyeceksiniz.

Bu plandaki verilerin yapısı harika çünkü bazı aylarda verilere ve diğer aylara ihtiyacınız yok. Plan size gerekirse sınırsız veri kullanma seçeneğini sunar, ancak gelecek ay herhangi bir veri kullanamazsınız.

Bu özelliği şaşırtıcı buluyorum çünkü bazı aylar daha fazla seyahat edebiliyor ve çeşitli şeyler için veriye ihtiyacım olabiliyor, ancak diğer aylar sadece ay boyunca wifi kullanabiliyorum. Plan, sınırsız bir veri planı gibi gözüküyor, ancak yüksek fiyat etiketi olmadan.

Project Fi ile ilgili dikkat edilmesi gereken bir nokta, bir Google Akıllı Telefonu’nın satın alınmamış bir fiyattan satın alınması gerektiğidir. Diğer taşıyıcılarda, genellikle aylık hizmetlerine kaydolmak için sizi ikna etmek için bir telefonun maliyetini karşılamaya yardımcı olurlar. Ancak Google’ın Project Fi’i bunu yapmıyor.

Bazı telefonları için, ödemenizi aylar boyunca yayma seçeneğiniz var ancak bunlar hala çok pahalı telefonlar. Böyle bir telefonun ödemeye değip değmeyeceği size kalmış.

9. TracFone

TracFone, telefonlarını seyrek olarak kullanan herkes için inanılmaz derecede ucuz bir plana sahiptir. Sadece 9.99 dolarlık bir plana sahipler, artı planınızı otomatik olarak doldurursanız sadece 8,99 dolar olacak.

Bonus İpucu: Ebates kullanarak daha da tasarruf edebilirsiniz!

Plan sadece 30 dakikalık konuşma, metin veya veri kullanımı içerir. Her ne kadar bu çok az zamana sahip olsa da, o kadar fazla veriye ihtiyacınız yoksa hala iyi bir anlaşma.

Telefonunuzu kullanmayı çok bırakmanıza bile yardımcı olabilir. Telefon zamanınızın sınırlı olduğunu biliyorsanız, o zaman onu düşürme olasılığı daha yüksektir.

TracFone'un daha fazla seçenekle başka planları var, bu sayede ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir plan bulabilirsiniz. Bir zaman kartı için ön ödeme yapmak zorunda kalacaksınız, bu yüzden satın alma işleminizde yeterli dakika aldığınızdan emin olun.

10. Sprint

Evet biliyorum. Sprint indirimli bir telefon hizmeti değildir, ancak en iyi uluslararası fiyatlara sahip bir plan arıyorsanız Sprint sizin en ucuz seçenek olabilir.

Sprint ile ilgili bir plan için nispeten pahalı olan ayda 45 dolar gibi bir fiyat alabilirsiniz. Ancak, ülkeden dışarı çıkarken bir çok zaman geçirirseniz veya çok sayıda uluslararası arkadaş ve aile üyesine telefon ederseniz, diğer telefon hizmetleri faturalarınız çatıdan geçene kadar nikel yapabilir ve sizi dime indirebilir.

Sprint, birçok ülkede sınırsız metin ve 2G veri, artı konuşma yalnızca dakikada 20'dir. Diğer hizmet sağlayıcılarla karşılaştırıldığında, bu uluslararası planın aldığı kadar ucuz olabilir. Ülkeden çok fazla zaman geçirmeyi planlıyorsanız akılda kalmaya değer.

Ücretsiz Cep Telefonu Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki planların tümü, ücretsiz veya ucuz telefon hizmeti için harika seçeneklerdir, ancak ücretsiz bir cep telefonuyla daha çok ilgilenebilirsiniz. Ücretsiz cep telefonları söz konusu olduğunda çok seçeneğiniz var. Özgür şeyler her zaman iyidir.

Kendinize neden bu kadar çok ücretsiz cep telefonu seçeneği olduğunu soruyor olabilirsiniz. Çünkü bazı taşıyıcılar planlarına kaydolmanızı istiyor.

Tüm bu planlar için aylık ücret ödemek zorunda kalacak olsanız da, ücretsiz bir cep telefonuna sahip olacaksınız. Böylece, sizin için neyin önemli olduğuna karar vermeniz gerekecek.

Bazı taşıyıcıların size ücretsiz bir telefon sundukları gibi görünebileceğini bilmelisiniz, ancak aslında çok yıllı bir sözleşme süresince ödeme yapıyorsunuz. Bazen telefonu sadece birkaç yıldır kiralayabiliyorsunuz, bu da telefonun aslında ücretsiz olmadığı anlamına geliyor. Kaydolmadan önce ücretsiz telefonunuzun tüm ayrıntılarını ve yeni servis planını okuduğunuzdan emin olun.

Ücretsiz telefon yerine indirimli bir telefon arıyorsanız, kullanılmış bir telefonu bulmak için en iyi yerler hakkında bu makaleye göz atın.

Bununla birlikte, sizin yararınıza kullanabileceğiniz birçok meşru ücretsiz cep telefonu anlaşması var. Ücretsiz bir cep telefonu önemlidir, daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

1. Samsung Galaxy J3 Prime

Samsung Galaxy J3 Prime'ı ücretsiz olarak alabilirsiniz. Bu telefon neredeyse 150 $ değerinde olduğunu düşünerek oldukça şaşırtıcı bir anlaşma. Bu telefonu ücretsiz alabilmek için MetroPCS ile sınırsız bir plana kaydolmanız gerekecek. Planda sınırsız konuşma ve metin bulunur, ancak kullandığınız miktara bağlı olarak veri eklemeniz gerekir.

Telefonun kendisi çok iyi bir akıllı telefon gibi görünüyor. 5 inç HD ekran, 13 saatlik pil ömrü, 5MP arka kamera, 2MP ön kamera ve 16 GB depolama gibi bazı harika özelliklere sahip. Tüm bu özellikler çoğumuzun bu telefonu sevdiğini gösteriyor.

Ücretsiz bir akıllı telefon arıyorsanız, o zaman bu gitmek için yol olabilir.

2. Motorola Moto E4

Motorola Moto E4, iddia edebileceğiniz başka bir harika ücretsiz telefon. Yine, sadece bu hizmete geçiş için size bu harika telefon vermeye istekli MetroPCS.

Moto E4, 8MP arka kamera, flaşlı 5 MP ön kamera, su itici kaplama, 16 GB depolama ve 5 inç HD ekran gibi iyi özelliklere sahip bir akıllı telefon. Bu telefonla ilgili en heyecan verici kısım suya dayanıklı olmasıdır, bu yüzden üzerine bir şey dökerseniz bu konuda endişelenmenize gerek yoktur. Suyun dışında çok fazla zaman geçirirseniz, sizin için mükemmel bir telefon olabilir.

MetroPCS ile sınırsız bir plana kaydolmanız gerekecek, ancak telefon kesinlikle ücretsiz olacak. Bu 129 $ 'lık orijinal bir fiyata, bu ücretsiz telefon çok önemli.

3. LG Aristo 2

LG Aristo 2 mükemmel bir kamera ile bir telefon arıyorsanız mükemmeldir. Telefonunuzda sürekli fotoğraf çekiyorsanız, bu sizin için mükemmel bir ücretsiz telefon. Arka kamera 13MP, ön kamera 5MP vardır. Bunların ikisi de en sevdiğiniz anların muhteşem fotoğraflarını çekecek.

Bu telefonun diğer özellikleri arasında 5 ”HD dokunmatik ekran, 16 GB depolama ve gelişmiş telefon güvenliği için yüz tanıma özelliği bulunuyor.

Bu telefonun orijinal fiyatı 139 $, ancak MetroPCS'e geçerek ücretsiz olarak alabilirsiniz.

4. LG K20 Plus

LG K20 Plus cep telefonunun fiyatı 169 dolar iken, MetroPCS hizmete geçtiğinizde size ücretsiz olarak verilecek. Telefonun en iyi özellikleri arasında bir 5.3 ”HD ekran, 13 MP arka kamera, 5 MP ön kamera ve 32 GB depolama yer alıyor.

Tüm bu muhteşem özellikleri, sadece belirli MetroPCS planlarına üye olarak ücretsiz yapabilirsiniz. Ücretsiz bir telefon almak istiyorsanız, o zaman bu sizin en iyi seçeneğiniz olabilir.

Son Tavsiye

Her telefon servisinin iyi ve kötü nitelikleri vardır, yaşam tarzınız için en iyi hizmetin hangisi olduğuna karar vermeniz gerekecektir. Bir plana kaydolmadan önce telefon kullanımınızla ilgili gerçekçi olduğunuzdan emin olun, sizin için asla işe yaramayacak bir plana hapsolmak istemezsiniz.

Muhtemelen telefonunuzu her zaman kullanırsınız. Bir telefon ve sizi mutlu edecek bir plan seçmeye çalışın, ancak bankayı kırmayın.

Bu ay cep telefonu faturanı nasıl keseceksin?

Videoyu izle: Para Kazandıran 3 Mobil Uygulamayı Sınav

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

" width="370" height="280" alt="Cüzdanını Kontrol Et, Bu Nadir Dolar Faturaları İyi Para Değerindedir"/>
Maliye

Cüzdanını Kontrol Et, Bu Nadir Dolar Faturaları İyi Para Değerindedir

Çocukken, ailem küçük bir pazara sahipti, ve şimdi her şey babam, mağazamızda alışveriş yapan büyükanne ve büyükbabalardan gerçekten eski faturalar alacaktı. Babamın 1900'lü yılların başlarında bana bir dolarlık banknot gösterdiğini hatırlıyorum ve şöyle bir şeye benziyordu: Birkaç yıl önce babam bana yıllarca tuttuğu 200 dolarlık eski faturaları verdi.
Devamını Oku
Bütçeleme nedir ve neden bir bütçe önemlidir?
Maliye

Bütçeleme nedir ve neden bir bütçe önemlidir?

“Bütçelendirme” kelimesi aklınızda olumsuz düşünceler getirir mi? Yoksa bütçeyle yaratma ve yaşama düşüncesinde biraz bilgisiz misiniz yoksa göz korkutuyor musunuz? Burada bir yargı yok. Ben de aynı şekilde hissetmiştim. Bütçelemeyi okurken veya düşündüğümde bu düğümü midemde bulabilirim. Hayatımın geri kalanı için pirinç ve fasulye üzerinde yaşama vizyonları olurdu.
Devamını Oku
Lucktastic bir aldatmaca mı yoksa yasal mı?
Maliye

Lucktastic bir aldatmaca mı yoksa yasal mı?

Anında kazanma oyunları online oynamaktan hoşlanır mısınız? Eğer öyleyse, muhtemelen ücretsiz anında kazanmak kazı kazan kartları sunan Lucktastic uygulamasında tökezlediniz! Lucktastic bir aldatmaca mı? Bu Lucktastic incelemesi, tüm sorularınızı yanıtlar, böylece bilinçli bir karar verebilirsiniz. Birçok anlık kazan oyunu dolandırıcılığı vardır, ancak Lucktastic 220.000'den fazla kazanan ile yasal bir uygulamadır ve sürekli olarak # 1 yaşam tarzı uygulamalarından birine sahiptir!
Devamını Oku
Sesli Gözden Geçirme: Neye Gibi - ve Beğenmeyecek
Maliye

Sesli Gözden Geçirme: Neye Gibi - ve Beğenmeyecek

Okumayı seviyorsanız veya okumak için daha fazla zamanınız olsaydı, Audible hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Audible sesli kitaplara abonelik sağlayan bir Amazon şirketidir. İnsanların Sesli İşitmeyi Neden Seçtikleri Hizmetle ilgili gerçekten havalı şeylerden biri, Audible'ın kitap seçimlerinin genellikle iyi bilinen kitap anlatıları, aktörler ve aktrisler tarafından okunmasıdır.
Devamını Oku