Maliye

Para için Kitap ve Ders Kitapları Online Satış 26 En İyi Yerler

Orada yatan eski kitapların var mı? Pekala, gelecekteki kullanımınız için hangi kitapları sadece toz toplayacaklardan korumak için karar verme zamanı. Okul kitapçığına gitmek yerine, kitap satın almanın yanı sıra daha fazla para kazanmak için ders kitaplarını kontrol etmek isteyebilirsiniz.

1. BookScouter

BookScouter, en fazla para için ders kitapları satan en iyi web sitesi olabilir çünkü 38 satıcının fiyatlarını bir kerede karşılaştırır. Tek yapmanız gereken ISBN numarasını girmek, en yüksek geri alım fiyatını seçmektir. ücretsiz gönder. Kitaplarınızı aldıktan sonra, ödeme alırsınız.

2. Decluttr

Decluttr ders kitapları, kitaplar, video oyunları, CD'ler, DVD'ler ve eski akıllı telefonlarınızı satmanıza olanak tanır. Tüm ürünleriniz için size bir satış fiyatı sunacaklar. onları ücretsiz gönderebilirsiniz. Ürünlerinizin Decluttr'un depolarından birine ulaşmasından bir gün sonra ödeme alacaksınız.

Bu, tekrar kullanamayacağınız ders kitaplarından sadece fazladan para kazanmanın iyi bir yolu değil, aynı zamanda yurt odasını dağınıklaştırabilir ve hatta eski akıllı telefonlarınızı ve tabletlerinizi satarak çalışmalarınızda Decluttr'u kullanmaya devam edebilirsiniz. ve video oyun konsolları.

3. Powell'ın

Portland, Oregon bölgesinde yaşıyorsanız, kitaplarınızı satın alınacak Powell'ın kitapçılarından herhangi birine alabilirsiniz. Ya da, ülkenizdeki herhangi bir yerden ücretsiz UPS Kara Taşımacılığı ile ders kitaplarınızı geri alacaklar. Nadir, eski veya basılı kitapların satılması durumunda Powell'ın başka bir iyi seçeneği var. Mağaza kredisiyle veya PayPal ile ödeme yapabilirsiniz.

4. Ders KitabıRush

Ders kitaplarına ek olarak, elektronik, oyunlar ve filmleri TextbookRush'da da satabilirsiniz! Birçok farklı konuda satışa sunulan 1 milyondan fazla ders kitabı var, bu yüzden ders kitaplarınızı TextbookRush'a geri satabiliyorsunuz.

Kitaplarınızı mobil uygulamalarıyla da satabilirsiniz. Kargo ücretsizdir ve nakit, PayPal veya mağaza kredisi ile ödeme yapabilirsiniz.

5. BookFinder.com

BookFinder.com 1997 yılından beri ders kitabı satın alma işleminde bulunmaktadır ve Forbes, The New York Times ve Lifehacker gibi büyük yayınlardan birçok olumlu övgü almıştır. Onlar birkaç satıcıların fiyatları karşılaştırarak ama daha antika görünümlü web sitesi ile BookScouter çok benzer.

Kargo ücretsizdir ve Kanada ve İngiltere'den bile kitap satın alırlar! Başlamak için sadece ISBN numaralarınızı girin.

6. FirstClassBooks.com

Ders kitaplarını satmakla birlikte, grafik hesap makinenizi FirstClassBooks.com'da da satabilirsiniz. Kitaplarınızı listeleyebilir ve ABD Posta Servisi veya FedEx kullanarak ücretsiz gönderim yapabilirsiniz.

Çekle veya PayPal ile ödeyecekler.

7. Chegg Kitaplar

Chegg çoğu ders kitabını satıyor ve gelecekteki öğrencilere kiralıyor. Bu seçenek, kitaplarınızı bir UPS Mağazasında bırakmak gerektiğinden biraz daha sınırlı olabilir. Kargo ücretsizdir ve siz onları postaladığınız günden itibaren 10-15 gün içinde elektronik olarak ödüyorlar.

8. Cash4Books

Cash4Books, Trustpilot'dan 5 yıldız derecesine sahiptir ve önceki satıcılardan birçok olumlu yorumu vardır. Kitaplarınızı çevrimiçi olarak listeliyor veya barkodlarını mobil uygulamalarıyla tarayın.

Fiyatlarını beğenirseniz, kitaplarınız Posta Servisi veya FedEx ile gönderilecektir. Gönderim yöntemi, kaç tane sattığınıza bağlıdır. ABD'nin batı kıyısında (Hillsboro, Oregon) yer aldıklarında, merkezlerine daha yakın yaşayanlar için ödemeleri daha hızlı işleyecekler.

Ödemeler çek veya PayPal ile yapılır. işlemek için ortalama 13 gün sürün “Kitaplarım” düğmesine tıkladığınızda. En son 3 yıl içinde yayınlanmış kitapları kabul etme ve çoğu türden kitap kabul etme olasılıkları yüksektir.

9. Kampüs Kitapları

CampusBooks, internete girdiği ve ders kitabı karşılaştırma nişında öncü olan başka bir sitedir. Burada neredeyse herhangi bir kitap satabilirsiniz, ancak tamamlayıcı materyal eksik olan kitapları kabul etmeyeceklerdir. Kampüs Kitapları size en iyi teklifi bulmak için buy Äúdozens geri alım sitelerinin fiyatlarını karşılaştırır.

Tavsiye ettikleri bir ipucu, daha güçlü talep nedeniyle daha yüksek bir fiyat almak için Ağustos veya Ocak ayı satmaktır.

Gönderim ücretsizdir ve çek, PayPal veya mağaza kredisiyle ödeme alabilirsiniz. Onlar da satış ders kitapları kolay hale getirmek için bir mobil uygulaması var.

10. ValoreBooks

ValoreBooks, yüzlerce alıcıdan fiyatları karşılaştırdığını iddia eden bir başka ders kitabı karşılaştırma sitesidir. Satılan kitaplar ücretsiz olarak gönderilir ve çekle veya PayPal ile ödenebilir.

Eğer ValoreBooks'a birden fazla kitap satıyorsanız, sadece 70 pound veya daha az olan kutuları kabul ederler. Bu ağırlığı aşarsanız, ek etiketler için onlarla iletişime geçmeniz gerekecektir.

11. Kitabınızı Geri Satın

Kitabınızı Sat Geri Al ders kitabınızı doğrudan sizden satın alır. Daha İyi İş Bürosu ile akredite edilmiş ve ders kitabı geri alımlarında milyonlarca dolar ödediler. Ayrıca, kitaplarınızı hızlı bir şekilde listelemenizi sağlayan bir mobil uygulamasına da sahipler.

Çoğu kitabı kabul etmelerine rağmen, yönergeleri, öğretmen veya eğitmen baskılarını, ansiklopedi setlerini veya ISBN'siz kitapları kabul etmeyeceklerini belirtir.

Nakliye USPS Media Mail veya FedEx Ground ile ücretsizdir. Çek veya PayPal ile ödeme yapabilirsiniz.

12. Barnes ve Noble

Barnes & Noble'ı ders kitabı işinde olduğunu düşünemezsiniz, ancak kullanılmış kitaplarınızı satın alacaklar. Minimum 10 ABD doları var ders kitaplarınızı Barnes & Noble ile satmak. Siparişler Posta Servisi ile gönderilir. Kitabı aldıktan sonra, çek veya PayPal ile size ödeyecekler.

Sadece bir seferde bir ISBN girmenize izin veriyorlar. Geri satmak için birden fazla kitabınız varsa, Barnes & Noble'ı kullanarak bunları ayrı ayrı listelemek birkaç dakika sürebilir.

13. eCampus

eCampus, gelecekteki alışverişlerde size para kazandıracak ödüller programı nedeniyle ders kitaplarınızı satın almak ve satmak için eğlenceli bir site olabilir. Birden çok ISBN'yi listelemenize ve çek, doğrudan ödeme veya kredi depolamanıza olanak tanır. Mağaza kredisi ve satılan kitap kitabı başına 1 eWard puanı seçerseniz satış fiyatı alırsınız.

Ödül puanları tahakkuk ettirmenin başka yolları vardır, ancak 175 puan 5 $ eCampus hediye kartı kazanıyor.

14. Ders Kitabı Geri Dönüşüm

Ders Kitabı Geri Dönüşüm, ders kitaplarının Eğitmenlerin Yayınlarını kabul eden birkaç siteden biridir. ISBN, kendi veritabanında listeleniyorsa, yalnızca kitap, öğrenci veya eğitmen almayı düşüneceklerdir. ISBN listelenmemişse, o kitabı şu anda satın almıyorlar.

Kıta Amerika Birleşik Devletleri'nde nakliye ücretsizdir. 1,75 dolar / lb var. Kitaplarınızı Alaska veya Hawaii'den gönderiyorsanız ek ücret tahsil edilir.

Ödemeler çek veya PayPal ile yapılır. Onlar, Moskova, Idaho'da bulunan ve 1997'den beri iş olmuştur. Ders Kitabı Geri Dönüşüm, gururla sektördeki en hızlı ödeme pencerelerinden bazılarına sahip olduğunu iddia ediyor.

15. BookByte

1999 yılında kurulan BookByte başka bir ders kitabı efsanesidir. Ders kitaplarını iyi durumda (asgari aşınma ve yıpranma) ve kabul edilebilir bir koşulu kabul ederler (kitap hala okunaklıysa hasarları ve yırtılmış sayfaları). Diğer ders kitabı şirketleri gibi kitaplar sadece iyi durumda kitap satın gibi bu yıpranmış kitaplarınız için bu seçeneği deneyebilirsiniz.

BookByte, Salem, Oregon'da yerleşiktir ve nakit, çek veya PayPal ile ödeme yapar.

16. Textbooks.com

Textbooks.com, stokta 10 milyondan fazla kitaba sahip olduğu için en büyük çevrimiçi satıcılardan biridir. Onlar da ders kitapları için en iyi dolar sunan üst düzeydedirler.

Teklifleriniz 30 gün boyunca iyidir ve satmaya karar verdiğinizde UPS ile ücretsiz olarak gönderilir. Kitaplarınızı aldıktan sonra ödeme çek veya PayPal ile ödenir.

17. Kiralamalar

Ders kitaplarını sadece ders kitaplarını kiralayan bir web sitesine satmayı düşünmemiş olabilirsiniz, ancak koleksiyonlarını bir şekilde inşa etmek zorundadırlar. Rentbooks, derste kullandığınız herhangi bir kitabı, ders kitabından, çalışma kitaplarından, kurgu yazdığınız ve kurgusal olmayan romanlara yazıyor.

Hatta eğitmenlerin yayınlarını, açıklamalı öğretim üyesinin baskılarını, çalışma belgelerini, çalışma kılavuzlarını ve uluslararası yayınları bile kabul ederler.

Fiyatlar 30 gün garantilidir ve çek veya PayPal ile ödenir.

18. CKY Kitaplar

Ders kitaplarınızı, filmlerinizi ve CD'lerinizi CKY Books'ta satmak. FedEx üzerinden gönderim ücretsizdir, ancak karşılanması gereken minimum 20 ABD dolarıdır. PayPal ya da çek ile ödeme alabilirsiniz. CKY Books Kentucky'nin merkezinde yer aldığı için Doğu Kıyısı'nda yaşıyorsanız bu satın alma hizmetini seçebilirsiniz.

19. Amazon

Amazon, yeni ve kullanılmış kitapların önde gelen satıcısıdır. Ayrıca ders kitapları satıyorlar ve kiralıyorlar ve satın alma fiyatının% 80'ine kadar para ödemek istiyorlar. Amazon’un satış fiyatını beğenmezseniz, kitaplarınızı her zaman üçüncü taraflar listesi olarak satabilirsiniz. Paraya ek olarak Amazon hediye kartları ile ödeme alabilirsiniz.

Kitabı bir ders kitabı geri alım sitesi tarafından sunulandan daha fazla satarak daha yüksek bir satış fiyatı elde etmek mümkündür. Sadece Amazon'un yaklaşık% 15 oranında küçük bir komisyon tutacağını ve nakliye masraflarını ödemekle yükümlü olduğunuzu unutmayın. Küçük bir nakliye kredisi alırsınız, ancak maliyet posta ve ambalaj malzemelerini dengelemek için yeterli olmayabilir.

20. Half.com

Ayrıca ders kitaplarınızı Half.com'da satmayı düşünebilirsiniz. Ücretleri genellikle Amazon'dan düşüktür ve ayrıca küçük bir gönderim kredisi alırsınız. Yarıda Satış, diğer sitelerin şu anda geri almadıkları veya düşük fiyatlar sunmadıkları kitaplar için iyi bir seçenektir. Amazon'da olduğu gibi, sadece bir kez satın alırken ödeme alırsınız ve diğer üniversite öğrencileri de kitaplarını listelediğinde kendinizi fiyatlandırma savaşında bulabilirsin.

Ayrıca, Half.com'un ana sitesi olan eBay'de bir açık artırmada veya Şimdi Satın Al listesinde satış yapmayı da düşünebilirsiniz.

21. CollegeBooksDirect.com

CollegeBooksDirect.com kitapları iyi durumda kabul eder. Kitabınızı ISBN’den başlayarak listeleyebilir ve çek veya PayPal ile ödeme alabilirsiniz. Şu anda 440.000'den fazla kitabı kabul ediyorlar ve küçük kitapçılardan biri.

22. Ders KitabıX

TextbookX, Amazon veya Half.com'a benzer. Kitabı bir TextbookX satıcısı olarak listeleyip birileri satın aldığında ödeme alırsınız. Satış komisyonu satış fiyatının% 15'i artı 1,50 dolar. Gönderim masraflarını dengelemek için küçük bir gönderim kredisi alırsınız.

Ödeme seçenekleri PayPal veya mağaza kredisi içerir. Mağaza kredisini seçerseniz% 5 bonus kazanacaksınız.

23. Kampüste Reklam Verme

Kampüsünüz, kitaplarınızı yayınlayabileceğiniz akademik bölüm, kütüphane veya öğrenci merkezinde bir ilan panosuna sahip olabilir. Bu, profesörler genellikle dersin bir sonraki dersi için aynı ders kitaplarına ihtiyaç duydukları için iyi bir seçenek olabilir.

Kitaplarınızı kitapçı ve çevrimiçi satıcılardan daha az fiyatla pazarlayarak, kitaplarınız için en yüksek doları alabilirsiniz. Ve, onları postalamak ve ödeme almak için uğraşmak zorunda kalma zahmetinden kurtarır.

24. Öğrenci 2 Öğrenci

Öğrenci 2 Öğrenci, ders kitaplarınızı çevrimiçi veya yerel olarak satmanıza olanak tanır. Bir kitabın ISBN'sini girdiğinizde, birkaç çevrimiçi satıcıdan geri alım fiyatlarını karşılaştıracak ve yerel kampüsünüzde de satabileceksiniz.

Yerel olarak sattığınız zaman, servis tamamen ücretsizdir ve alıcı, satın alma sırasında size nakit olarak öder. Bu temel olarak Craigslist'in üniversite ders kitabı sürümüdür.

25. AbeBooks

ISBN'leri olmayan veya uluslararası bir baskı satmaya çalıştığınız nadir veya eski bir kitabınız varsa, AbeBooks'u deneyebilirsiniz. Ders kitaplarınızı doğrudan sizden alacaklar ve FedEx ile ücretsiz gönderim yapacaklar.

26. Fakülte Kitapları

Bu son öneri 1975'ten beri iş hayatında.Fakülte üyeleri, ders kitaplarına daha çok yer vermekte, öğretim üyelerine ait kitapların yanı sıra öğrenci ders kitaplarını ve çalışma rehberlerini de kabul etmektedir. Öğrenim ücretini ödemeye yardımcı olmak için bir TA olarak çalışmış olsaydınız, belki de iş gereksinimlerinizi tamamlamak için bu özel sürümleri satın almanız gerekiyordu.

Bu listedeki diğer birkaç site de eğitmen baskılarını kabul eder, ancak Fakülte Kitapları ile daha iyi bir teklif alabilirsiniz.

özet

Ders kitaplarınızı en çok parayla satmak için birkaç farklı seçenek var. Onları kampüste (kitapçı olmadan) veya üçüncü taraf bir çevrimiçi satıcı olarak listeleyebilir, doğrudan bir geri alım şirketine satabilir veya bir geri ödeme karşılaştırma web sitesinden çevrimiçi fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Çoğu durumda, bir ders kitabı sattığınız zaman kampüs kitapçığınızı atlayarak daha fazla para kazanacaksınız.

Daha önce ders kitabı mı sattın? Eğer öyleyse, lütfen aşağıdaki yorumlarda deneyimlerinizi bildirin!

Videoyu izle: Büyülü Kitaplar. Minecraft English Hayatta Kalma Multiplayer. Bölüm 26

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Airbnb ile Para Kazanmak
Maliye

Airbnb ile Para Kazanmak

Sitede hep dışarıda ekstra para kazanmanın en iyi yollarından bahsediyoruz. Pizza dağıtımı gibi aktif gelir kaynaklarına yatırım yapan temettü gibi pasif gelir kaynaklarından gelir kazanma kabiliyetiniz gerçekten kendi elinizde. Eğer daha fazla nakit yapmak ve kiraya verebilir Evinizde fazladan bir oda var arıyorsanız, Airbnb gerçek para içine odayı açmak için çok iyi bir fırsat olabilir.
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="Amazon.com'da Büyük Anlaşma Scoring için 4 Sırları"/>
Maliye

Amazon.com'da Büyük Anlaşma Scoring için 4 Sırları

1. Amazon.com Fiyat Dalgalanmaları Amazon.com'un öğelerin fiyatını günlük veya hatta saatlik olarak değiştirdiği bilinen bir gerçektir. Bu konuda oldukça kapalıyken, yıllar içinde topladıkları satın alma eğilimlerini ve verilerini takip ettiklerini düşünüyorum. "Daha Sonra Kaydet" bölümünde, sepetinize ürün ekleyerek bunu avantajınıza kullandığınızdan emin olun.
Devamını Oku
Hayatınızın Olanaklarını Keşfetmek İçin 7 Adım
Maliye

Hayatınızın Olanaklarını Keşfetmek İçin 7 Adım

Aşağıdaki, Bert Purdy of IntentionalEmployee.com adresinden bir konuk gönderidir. Bu yıl başlarında benim bölgemdeki müşterileriyle çalıştığı için Bert ile kahve buluşma ayrıcalığına sahiptim. Bert mesajını benimle paylaşmaktan çok heyecan duyuyordu ve blogda bu misafir yazısını paylaşması için de çok heyecanlıyım.
Devamını Oku
Bir İşe Başlamadan Önce Dikkat Etmeniz Gereken 4 Şey
Maliye

Bir İşe Başlamadan Önce Dikkat Etmeniz Gereken 4 Şey

Bu günlerde herkesin göründüğü anlaşılıyor, uzmanlar kendi işinize sahip olmanın faydalarını gösteriyor. İşletme sahipliğinin kesinlikle kendi istekleri vardır. Sıçan ırkından ayrılmak ve kendi işini yapmak hakkında hayal etmek, tüm dünyadaki iş güçlüklerinin cevabı gibi geliyor ve bunun bir nedeni var.
Devamını Oku