Maliye

Tatil alışveriş için hızlı nakit nasıl yapılır

Pembe, bu bir uygulama, bazen etrafta dolaşmanın en elverişli yolu ve milyonların hedeflerine güvenli bir şekilde ulaşmalarına yardımcı oldu - ve geleneksel bir kabinden daha ucuz. Burada ne hakkında konuşuyoruz? Rideshare uygulaması, Lyft!

Muhtemelen bir binici oldunuz, ancak hiç sürücü olmayı düşündünüz mü? Tatillerin hızla yaklaşmasıyla, bu, yan gelir elde etmenin, kasiyerin veya borsada çalışan perakende satışının yanı sıra iş yerinde fazla mesai saatleri istemeniz için bir seçenek olabilir.

Bunu düşünün: insanlar tatil sezonunda daha fazla seyahat ederler, bu da çok ihtiyaç duyulan para kazanma potansiyelinizin bir Lyft sürücüsü olarak oldukça yüksek olabileceği anlamına gelir.

Şimdi düşünürseniz, ekstra bir para kazanmaya başlamak için iyi bir zaman olurdu, böylece Ocak ayında büyük bir kredi kartı faturasıyla sokulmayacaksınız, bir Lyft sürücüsü olarak çalışmak sadece gelir sorununuzun cevabı olabilir.

Neden Lytle için Sürüş Düşünmeli?

Tatil ve ek masrafları karşılamak için daha fazla para kazanmak istiyorsanız, Lyft'in sizin için en iyi seçenek olmasının birtakım nedenleri vardır.

Orada bir rideshare sürücü olmakla ilgilenen insanlar için başka seçenekler var, ancak Lyft diğer şirketlerin sunamayacağı yararları var.

Birincisi, Lyft, bazı şehirlerde, yeni sürücüler için Lyft ile bir sürücü olmak için 500 $ ya da daha fazla ekstra nakit bonuslar ödeme potansiyeline sahip olan kayıt bonusu programları yürütüyor.

Mevcut kayıt bonusu hakkında doğrudan Lyft ile kontrol edebilirsiniz.

Kendi web sitesine göre, bazı Lyft sürücüleri sadece hafta sonları arabayla sadece 800 dolar kazanabilirler.

Lyft, sürücüleri ve diğer çalışanları için destekleyici bir ortam ve pozitif bir kültür yaratmak için çok çalışmaktadır.

Lyft Sürücüsü Nasıl Olulur?

Lyft için bir sürücü olarak, insanları hedeflerine götürür ve bu süreçte para kazanırsınız. Lyft ile bir sürücü olmak için başvuru kolay. Sadece kendi web sitesine gidin ve Lyft sürücüsü olmak için yönergeleri izleyin.

Bir kişinin Lyft sürücüsü olarak onaylanması için gereken süre değişir, çünkü Lyft arka planın tüm potansiyel sürücülerini kontrol eder.

Sürecin devletinizdeki arka plan kontrolü için ne kadar hızlı olduğuna bağlı olarak, bir hafta kadar kısa bir sürede onaylanabilir veya daha uzun sürebilir.

Ayrıca bir Lyft sürücüsü olmak için araç ve diğer gereksinimler vardır.

Bir Lyft sürücüsü olmak istiyorsanız, en az 21 yaşında olmanız ve binicilere zaman ayırmanıza yardımcı olacak bir uygulamaya erişmek için bir iPhone veya Android telefona sahip olmanız gerekir.

Lyft onaylı araçlar en az beş kişinin oturması, her kişi için emniyet kemeri bulundurması ve dört kapılı olması gerekir (atlama kapıları dahil değildir, her kapı kendi tutamağına sahip olmalıdır).

Ayrıca, en az bir yaşında geçerli bir sürücü ehliyetine sahip olmanız ve aracınızın uygun bir sigorta taşıması gerekmektedir.

Lyft binici araçları için de yaş gereksinimleri vardır. Bir aracın yaş gereksinimi yaşadığınız şehre bağlıdır ve bu gereksinimler Lyft web sitesinde bulunabilir.

Kendi arabamı almazsam Lyft için sürebilir miyim?

Kendi aracınıza sahip olmasanız bile, Express Drive Kiralama Programı'nı kullanarak Lyft ile seyahat edebilirsiniz. Bu program hakkında daha fazla bilgi için Lyft web sitesine bakın.

Neden Lyft Sürücüsü Olmak Ekstra Para Kazanmak İçin Harika Bir Yoldur?

Lyft için sürüş ile ilgili güzel şeylerden biri, sürüş programınızı sizin için uygun olan saatlere göre belirlemenizdir.

Lyft için bir sürücü olarak çalışmak için müsait olduğunuzda oturum açmak için Lyft sürücüsü uygulamasını kullanın ve uygun olmadığında oturumu kapatın. Diğer bir deyişle, çalışmak istediğiniz saatleri seçersiniz.

App bölgelerinde sürmek olan sürücüleri anlatıyor. Bir sürücü işi isterse, binişi kabul eder ve yolcuyu alırlar.

Ayrıca, Lyft için sürüş yapmak kolaydır, çünkü hiçbir zaman ödemeleri toplama veya değişiklik yapma ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Lyft, parayı sürücüden toplar ve daha sonra haftalık olarak sürücüleri öder. Bonus: Birçok Lyft sürücüsü müşteriden de ipuçları alır, bu da tatil veya diğer harcamalar için cebinizde daha fazla nakit anlamına gelir.

Lyft için Ne Kadar Sürüş Yapabilirim?

Lyft'in web sitesinde, potansiyel sürücülerin haftada bir şehirdeki Lyft sürücüsü olarak ne kadar yapabileceklerini hesaplamasına olanak veren bir düğmesi vardır.

“Bir saat” ve büyük metropol şehirlerime girdiğimde, bu özellik bana bir Lyft sürücüsü olarak 28 dolara kadar para kazanabileceğimi söyledi.

Ücret oranları şehirden şehre değişecektir, ancak potansiyel bazı ciddi ek gelirler içindir.

Cuma geceleri, hafta sonları ve tatil günlerinde çalışan sürücüler, daha fazla binicinin olduğu büyük şehirlerde yaşayan sürücüler gibi, daha fazlasını yapma potansiyeline sahiptir.

Bu Tatilin Giderlerine Bir Plan Yaratın

Yeni Yıl'a, ekstra tatil masraflarından dolayı gelen dev bir kredi kartı faturasıyla başlamak eğlencelidir.

Bu masraflar oluşmaya başlamadan önce gelirinizi artırarak tatil giderleriniz için nakit ödeme yapmayı planlayın.

Bu ekstra parayı nasıl kazanacağınız konusunda çok fazla seçeneğiniz var, ancak ne zaman işe yarayacağınıza ve hangi işlerde çalışacağınıza karar vermenize izin veren bir şekilde para kazanabilmek hoş olmaz mıydı? almak?

Bir Lyft sürücüsü olmak, şartlarınıza ekstra para kazandırmak için harika bir seçenek olabilir. Şu an onlar yeni sürücüler için 250 $ bonus sunuyor İlk 30 günde 100 tur sürdü.

Burada bir Lyft sürücüsü olmak için kayıt olun!

Videoyu izle: LIL PUMP MAĞAZA 1000 $ AYAKKABI SATIN AL

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

2018'de En İyi 17 Banka
Maliye

2018'de En İyi 17 Banka

Muhtemelen bankaların çoğunun, bakiyeleri kontrol etmenize, ödemeleri yapmanıza, para transfer etmenize vb. Olanak sağlayan çevrimiçi yeteneklere sahip olduğunu zaten biliyorsunuzdur. Ancak, orada hiçbir yerde sadece tuğla-harç lokasyonu olmayan online bankalar da var. Bu çevrimiçi bankacılık şirketleri federal hükümet tarafından talep edilen aynı güvenlik ve diğer yüksek standartlarda tutulur ve iyi olanlar FDIC tarafından sigortalıdır; Bu bankaların çoğu için gerçek bir fiziksel yer bulamazsın
Devamını Oku
Üniversite Öğrencileri için 7 Büyük İşler
Maliye

Üniversite Öğrencileri için 7 Büyük İşler

Kolej maliyetleri hem öğrenciler hem de ebeveynler için giderek artan bir yük getiriyor. Bu yükü hafifletmenin bir yolu üniversite öğrencilerine iş bulmaktır, ancak bir işi tam zamanlı bir üniversite yüküyle dengelemek zor olabilir. Bugün üniversite öğrencileri için 7 harika işin bir listesini, üniversite öğrencilerinin yoğun programında çalışabilecek, ancak yine de iyi bir maaş kazanmayı başarabilecek işleri paylaşacağız.
Devamını Oku
Sadece 3 Yılda 80.000 $ 'lık Borcunun Ödenmesi
Maliye

Sadece 3 Yılda 80.000 $ 'lık Borcunun Ödenmesi

80 bin dolar borcunu nasıl aldın? Bu borç ne türden oluşuyordu? Tüm öğrenci kredisi borçlarıydı. Özel bir kolejde 4 yıl olan, yılda 50.000 dolara mal oluyor (collegedata.com'a göre). Okuldayken, anneme ne kadar öğrenci kredisinde sahip olduğumu sordum. Ve bir nedenden ötürü, asla cevabı almadık.
Devamını Oku