">
Maliye

Ücretsiz İnternet almak için 9 Legit Yolları

Ekstra para bulabilmeniz için günlük öğelerin maliyetlerini düşürmekle ilgileniyor musunuz? Fazladan para bulmak, borçlarını ödemek ya da diğer finansal hedeflere ulaşmak için harika bir yol olabilir.

Neredeyse herkesin her ay ödeme yapmaya alışkın olduğu bir maliyet, İnternet erişimini karşılamanın maliyetidir. Ancak İnternet erişimini tamamen ücretsiz almanın bir yolu olduğunu bilmiyor olabilirsiniz.

Aylık İnternet erişim faturanızın maliyetinden memnun değilseniz, bu seçeneklerden bazılarını ücretsiz İnternet erişimi için denemek isteyebilirsiniz. Net'e ücretsiz erişim sağlayan şirketlerden yararlanarak, her yıl yüzlerce dolar tasarruf edebilirsiniz.

Örneğin, şu andaki İnternet faturanız ayda 40 ABD dolarıysa, yalnızca kullanıma geçiyorsa ücretsiz İnternet seçenekleri yılda 480 $ tasarruf edebilir. Yılda 480 dolar, bir haftasonu tatili için bir odaya ya da kahvaltıya para ödeyebilir ya da 401k'ınıza güzel bir ek para yatırabilir.

Ücretsiz veya ucuz İnternet erişimi elde etmek için bu seçeneklere göz atın. İnternet maliyetlerinden tasarruf etmenize yardımcı olabilecek bir veya daha fazlasını bulmanız sürpriz olabilir.

1. ÖzgürlükPop

FreedomPop, internete ücretsiz erişim için en cömert planlardan birini taşır. İşte nasıl çalışıyor. Size küçük bir kablosuz yönlendirici erişim noktası gönderirler. Cihazı yanınızda taşıyın ve internet erişimine ihtiyaç duyduğunuzda cihazı açın. Nerede olursanız olun, ihtiyacınız olduğu sürece göz atmanıza izin verir.

Cihazda para yatırılmasını isterler, ancak cihazı bir yıl içinde iade ettiğiniz sürece, tam bir geri ödeme alırsınız. FreedomPop kullanmaya devam etmeye karar verirseniz, cihazı saklayın ve ödemeyi cihaz için ödeme olarak tutar.

FreedomPop size izin veriyor Her ay ücretsiz planlarıyla 500 MB'lık ÜCRETSİZ veri. Bu, çoğu hafif kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamalıdır, ancak daha fazla veriye ihtiyacınız varsa, diğer planlarından birine geçmek isteyebilirsiniz.

Örneğin, ayda sadece 19.99 dolara mal olan 2GB'lık bir plana sahipler. FreedomPop'teki diğer seçenekler ücretsiz olmasa bile, mevcut İnternet servis planınızdan daha az paraya mal olabilir.

2. NetZero

NetZero, 1998'den beri mevcut olan en eski İnternet sağlayıcılarından biridir. FreedomPop'tan farklı çalışır. NetZero ile İnternet'e CD kurulumu veya bir mobil yönlendirici kullanmak yerine indirilen yazılım ile erişebilirsiniz.

NetZero, ücretsiz İnternet erişimini ayda 10 saat ile sınırlandırıyorBu yüzden bu seçenek, hafif kullanıcılar için de en iyi şekilde çalışacaktır. NetZero'nun “hiçbir yükümlülük” politikası vardır, bu da hizmetlerini kullanmak için bir sözleşme imzalamanız gerekmediği anlamına gelir. Daha fazla İnternet erişimi ile ilgileniyorsanız, aylık ücrete tabi olan diğer aylık planları öne çıkarırlar.

Daha fazla İnternet erişimi isteyen kullanıcılar için düşük maliyetli plan seçeneklerinden bazıları.

NetZero DSL Geniş Bant

Bu paket, arazi hattınızı bağlamadan çok daha hızlı bağlantı hızları sağlar. Ayda 26.95 dolara kadar alabilirsiniz.

Mobil Veri Planları

NetZero ayrıca süper uygun fiyatlı mobil veri planlarına sahiptir. Telefonunuzda İnternet erişimine sahip olmak istiyorsanız, ancak çok fazla ödeme yapmak istemiyorsanız, buradaki seçeneklerden bazıları aşağıda belirtilmiştir.

 • Aylık 200 MB veri: tamamen ücretsiz
 • Aylık 500 MB veri: Ayda 17,95 ABD doları
 • Aylık 1 GB veri: Ayda 27,45 ABD doları
 • Ayda 2 GB veri: 42,95 ABD doları

Telefonunuzda az veri kullanmıyorsanız ücretsiz seçenek harika olabilir. Acil durumlar veya nadir erişim ihtiyaçları için veriye sahip olursunuz ve ücretsiz edinebilirsiniz.

3. Juno

Juno ücretsiz internet ve çeşitli ücretli internet erişim planları sunan başka bir taşıyıcıdır. Onların ücretsiz planı ayda on saat ile sınırlıdır Netzero ile olduğu gibi, ama hafif kullanıcılar için iyi olurdu. Juno ayrıca hiçbir yükümlülük, sözleşme politikası sunmuyor.

4. Ulusal Zincir Mağaza ve İşletmeleri

Ücretsiz İnternet erişimi elde etmenin bir başka yolu da, yakındaki ulusal zincir mağazalarından ve ücretsiz Wifi sunan işletmelerin avantajlarından faydalanmaktır. Birçok ulusal zincir mağazalar ve restoranlar müşteriler için ücretsiz internet erişimi sunmaktadır. Ücretsiz Wifi sunan ülke çapındaki en popüler zincirlerden bazıları şunlardır:

 • McDonald
 • panera ekmeği
 • Starbucks
 • Bütün gıdalar
 • Marriot Otelleri
 • Dunkin Donuts
 • Buffalo Wild Wings
 • Ofis deposu
 • Hedef
 • Barnes ve Noble
 • En iyi satın alım
 • Apple Mağazaları

Mağazalar ve işyerleri tarafından sunulan ücretsiz İnternet'i kullanıyorsanız para harcamanız gerekebileceğini unutmayın. Bu nedenle, alışverişinizle ilgili önceden plan yapmaya dikkat etmek isteyebilirsiniz.

Mağazalarda ve diğer yerlerde mevcut ücretsiz Wifi'den yararlanırken, planlanmamış bir alışveriş yapmamanızı taahhüt edin.

Bölgenizde ücretsiz internet erişimi bulabileceğiniz diğer yerler arasında havaalanları ve diğer yerel zincir dışı işletmeler olabilir. Ulusal olmayan işletmelerin çoğu ücretsiz Wifi sundukları takdirde bir işaret gönderir.

Bu ulusal mağazaların veya işletmelerin en az birini yarı düzenli olarak ziyaret ettiğiniz için, ücretsiz İnternet erişiminden faydalanabilirsiniz.

5. Wifi Ücretsiz Nokta

Ücretsiz Wi-Fi internet erişimi sunan bölgenizdeki yerel ve ulusal işletmeleri takip etmenize yardımcı olmak için, Wifi Free Spot adlı bir web sitesini kontrol edebilirsiniz.

Bu sitenin içinde bulunduğunuz ülkeye veya ülkeye tıklayarak erişebileceğiniz bir dizin vardır ve bu eyaletteki veya ülkedeki tüm ücretsiz Wifi yerlerini size gösterecektir.

Wifi Free Spot web sitesiyle ilgili en iyi şey, seyahat ediyorsanız ve seyahat ettiğiniz bölgede ücretsiz internet erişimi bulmak istiyorsanız gerçekten faydalı olabilir.

6. Yerel Kitaplığınız

Çoğu yerel kütüphanede İnternete ücretsiz olarak erişmenizi sağlayan bilgisayarlar bulunur. Tek yapmanız gereken bir kütüphane üyesi ve ücretsiz olan halk kütüphaneleri için.

İnternet erişimini almak için kütüphanede olmanız gerekecek, kütüphanede interneti kullanmanın pek çok güzel yanı var. Süper sessiz ve örneğin çok az kesintiye uğrayacaksınız. Evde her zaman bu kadar sessiz bir ortam olmayabilir.

Bir bonus olarak, evdeyken eve getirmek için ücretsiz kitaplar, dergiler ve DVD'ler ödünç alabilirsiniz.

7. Herkes Açık (Connect2Compete)

Everyone On, düşük gelirli ailelerin ücretsiz veya ucuza İnternet erişimine sahip olmalarına yardımcı olmaya adamış, kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. Siteye gittiğinizde, sitenin üst kısmındaki kırmızı “teklifleri bul” düğmesine basabilirsiniz.

Bonus: Bu programa hak kazanırsanız, süper ucuz cihazları da edinebilirsiniz. Nitelikli bireyler ve aileler genellikle ucuz dizüstü bilgisayarlara veya diğer cihazlara sahip olabilir.

Not: Belli düşük gelirli standartlara sahip olmanız veya bu anlaşmaya hak kazanabilmeniz için belirli kamu yardım programlarına katılmanız gerekir.

8. Yerel İnternet Servis Sağlayıcıları ile Kontrol Edin

Bu gerçeği tanıtmak istemeseler de, birçok yerel İSS, ücretsiz İnternet hizmeti almanın yollarını sunuyor. Paket paketleri ile belirli bir süre için ücretsiz İnternet hizmeti sunabilirler.

Ya da, bağlanmak için daha hızlı yollar yerine, çevirmeli ve çevirmeli ağ kullanıyorsanız, ücretsiz İnternet hizmeti sunabilirler. Anlaşmalar için mevcut İSS'nize başvurun. Ardından, rakip İnternet Servis Sağlayıcıları ile kontrol edin.

Rakip bir şirketten geçiş yapabilmeniz için ne tür teklifler sunabileceğinizi asla bilemezsiniz.

9. Tüm Ücretsiz İSS'yi Kontrol Edin

Ücretsiz İnternet erişimi almak için başka seçenekler arıyorsanız, Tüm Ücretsiz ISS web sitesine bakın. Bu, bölgenizdeki ücretsiz İnternet'i bulmak için eyalet veya posta koduyla arama yapmanıza yardımcı olacak bir arama motoru sitesidir.

Kullanmak tamamen ücretsiz ve evde ya da yolda olsanız ücretsiz internet bulmak için harika bir site.

Ücretsiz İnternet'e Güvenle Erişme

Ücretsiz genel İnternet sağlayıcılarının bazı güvenlik riskleri ile karşılaşabileceğini belirtmek önemlidir. Genel bir İnternet erişim mekanı kullandığınız zaman ağınızı başka insanlarla paylaştığınız için, başkalarının kişisel bilgilerinizi görebilmeleri veya bunlara erişebilmeleri için kendinizi riske atmış olabilirsiniz.

Tüm halka açık internet mekanları evde kullandığınız kadar güvenli değildir.Ücretsiz İnternet'ten yararlanırken güvenlik risklerini en aza indirmenin bazı yolları aşağıda verilmiştir.

Güvenli Web Sitelerini Mümkün Olduğu Kadar Kullanın

Ücretsiz genel erişim sitelerini kullanarak Net’e göz atarken, web sitelerini olabildiğince güvenli bir hale getirmek için göz atmayı sınırlandırmayı deneyin. Güvenli web siteleri sadece “http” yerine “https” ile başlar. Güvenli bağlantıları kullandığınızı bildiğiniz web siteleri içinde kalmak, güvenlik riskinizi en aza indirmenize yardımcı olabilir.

Hassas Bilgilerin Girilmesi Hakkında Dikkat Ediniz

Ücretsiz genel İnternet erişim siteleri, hassas kişisel bilgilere girmenin en güvenli yeri olmayabilir. Doğum tarihiniz, sosyal güvenlik numaranız, banka hesap bilgileriniz veya kredi kartı numaralarınız gibi bilgiler risk altında olabilir.

Bazen bunu yapmak için alışverişiniz veya banka hesabı mutabakatı gibi hassas bilgileri kullanmanız gerekir. Bu çevrimiçi görevleri evdeyken daha güvenli bir göz atma durumunda kaydetmek isteyebilirsiniz.

Genel bir internet erişim sitesi veya kablosuz hotspot sitesinde paylaşabileceğiniz daha az kişisel ve değerli bilgiler, daha iyi.

Ağı unut

Çoğu bilgisayar ve cihaz, ücretsiz ve diğer Wifi kodlarını hatırlar ve cihazınız kapsama alanında olduğunda bunlara otomatik olarak bağlanır. Bu uygulama, bilerek ücretsiz bir İnternet hizmeti kullanmıyorken bile bilgilerinizi açıkta bırakabilir.

Ağ ayarlarınızda “otomatik olarak bağlan” kutusunu işaretlememek, bu tür bir güvenlik riskinden kaçınmanıza yardımcı olacaktır. Bunu yapmak, kişisel bilgilerinizi istemeyerek kamuya açık Internet siteleri veya sıcak noktalar aracılığıyla açığa çıkarmadığınızdan emin olmanıza yardımcı olacaktır.

Bu Seçeneklerin Birleşimini Kullan

Başka bir plan, her zaman ücretsiz İnternet erişimine sahip olduğunuzdan emin olmak için bu seçeneklerin bir kombinasyonunu kullanmak olabilir. Örneğin, FreedomPop planını alabilir ve 500MB'lık verilerinizi her ay evde alabilirsiniz.

Bir zincir mağazasında veya ücretsiz İnternet erişimi sunan bir işte olduğunuzda kullanın. Ya da, belirli günlerde ücretsiz kütüphanelerini kullanmak için yerel kütüphaneye vurmak için bir plan yapın.

Size ücretsiz internet erişimi sağlayan birçok plan ve yeri bir araya getirerek, ödeme yapmak zorunda kalmadan düzenli olarak erişebilirsiniz. Açıkçası, bu çözümler herkes için çalışmayabilir.

Çeşitli nedenlerle, bazı insanlar evde her zaman İnternet erişimine ihtiyaç duyabilirler. Bu durumda, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun bir İnternet servis planı bulun. Ücretsiz olmasa bile, size uygun fiyatlı İnternet planları sunacak yeterli İnternet Servis Sağlayıcısı var.

özet

İnternet faturanızda para tasarrufu yapmak istiyorsanız, yukarıda belirtilen yollardan biri sizin için doğru olabilir. Kaydedilen her dolar, finansal hedeflerinize daha fazla para demektir.

Ve eğer bu ücretsiz İnternet seçenekleri sizin için çalışmazsa, en azından daha uygun bir plan bulmaya çalışın. Bütçenizde daha fazla para bulabileceğiniz en iyi yollardan biri, bir Yarışma Her şey bütçesini yapmaktır.

Bütçenizdeki her bir satır öğesi üzerinden gidip, azaltmaya veya ortadan kaldırmaya çalıştığınız yer burasıdır. Örneğin, İnternet servis ve araba sigortası için daha düşük fiyatlar bulmak için alışveriş yapıyorsunuz. Ya da, aylık spor salonu üyeliğinizi bırakın ve evde veya dışarıda çalışmayı taahhüt ediyorsunuz.

Benzer şekilde, lokantada yemek yerine evde yemeyi tercih edersiniz. Veya, DIY saç ve tırnaklar için pahalı salon gezileri önerin. Bu harcama ayarlamalarını yapmak başlangıçta zor olabilir.

Ancak, sadece daha ucuza yapabileceğiniz şeyler için vermekten daha iyi para harcamayacağınızı düşünebilirsiniz. Birkaç ay için dene ve gör.

İnternet maliyetlerinizi ve diğer harcamalarınızı en aza indirerek, önemli finansal hedefler için daha fazla para kazanabilirsiniz. Sonuçta, internet için daha az para ödemek ve ipotek erken ödenmiş mi? Ya da araba sigortası için daha az para ödeyin ve bu parayı erken emekliliğe mi yatırın?

Eğer onu sallayabilirsiniz, ucuz veya ücretsiz internet erişimi sadece ihtiyaçlarınızı bulmak için işe yarayabilir. Diğer düşük giderlerle birlikte, daha ucuz (veya ücretsiz) İnternet erişimi, finansal hedeflerinizi düşündüğünüzden daha hızlı bir şekilde elde etmenize yardımcı olabilir.

Aşağıdaki ücretsiz İnternet seçeneklerinden hangileri denediniz? Ve denediğin şirketi nasıl sevdin? Aşağıdaki yorumlar bölümünde paylaşın.

Videoyu izle: Hayat için Ücretsiz İnternet Nasıl Gidilir?

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Amazon gibi 18 En İyi Site
Maliye

Amazon gibi 18 En İyi Site

Dağınıklıktan nefret ediyorum, çünkü zaten benim küçük apartmanımı çok daha küçük hissettiriyor. Her ne kadar adaletli olsa da, hiç kimsenin söylemiş olduğunu hiç düşünmedim, “Bütün bu dağınıklığı evimde seviyorum”, ama hepimiz için, hatta yüksek bir dağınıklık bilincine sahip olanlar bile oldu. Vaka noktası - depolama birimi sektörünün yıllık geliri 38 milyar dolar.
Devamını Oku
32 Meşru Ürün Test Fırsatları
Maliye

32 Meşru Ürün Test Fırsatları

Çevrimiçi para kazanmanın en heyecan verici yollarından biri, ürünleri test etmek. Şirketler sürekli olarak yeni ürünleri test etmek ve daha sonra geri bildiriminizi paylaşmak için size para ödüyorlar. Bu siteler, ürün test edenlerini arayan şirketlerle bağlantı kurmanıza yardımcı olacaktır. Ürünlerin test edilmesi, şirketlerin potansiyel müşterilerin isteklerini ve ihtiyaçlarını anlamalarına yardımcı olmak için çok önemli bir adımdır.
Devamını Oku
2018 yılında 12 En İyi Yatırım Blogları
Maliye

2018 yılında 12 En İyi Yatırım Blogları

Yüksek kaliteli, bilgilendirici bir bloga dönüşmek, yatırım hakkında daha fazla bilgi edinmenin en iyi (ve ücretsiz) yollarından biridir. Kişisel finans ve özellikle yatırım, anekdot hikayeleri ve başkalarının deneyimleri ile daha kolay anlaşılan konulardır. Yatırım yapmakla ilgileniyorsanız, aşağıdaki bloglardan ve web sitelerinden bazılarını kontrol ettiğinizden emin olun.
Devamını Oku