Maliye

Video Oyunları satmak için en iyi yerler

Eski video oyunlarınızı cüzdanınıza birkaç ekstra dolar eklemek veya bir hobiden para kazanmak istiyorsanız, çevrimiçi video oyunları satarak para kazanabilirsiniz. Her yaştan yetişkinler için favori bir geçmiş zaman, her zaman bir çocuk veya lisede oynayabilecekleri en son sürümleri ve klasikleri arayan biri var.

Nakit için video oyunları satmaya hazır olduğunuzda, önce bu sitelerin birkaçına göz atın.

1. Oyuncular için Nakit (Üretilmiyor)

** Oyuncular için nakit artık işte değil **

Oyuncular için Nakit olarak, her oyun için trade-in değerini bulmak için video oyun başlıkları yazabilirsiniz.

Nintendo Gameboy, Sega Saturn ve Playstation 1 gibi platformlardan klasik oyunlar da dahil olmak üzere her platformdan başlıkları kabul ediyorlar. Seçkin oyunlarda, ekstra 10 $ kazanmanıza yardımcı olabilecek orijinal kullanım kılavuzlarına ve paketinize sahipseniz ek para kazanabilirsiniz. - Oyunun yaşına ve değerine bağlı olarak 20 dolar.

Hangi oyunları satacağınızı seçtikten sonra, Cash for Gamers, tüm siparişlerde ücretsiz nakliye hizmeti sunmakta ve hatta çoğu siparişte paketleme hizmeti sunacaktır. Eşyaları kendiniz gönderirseniz bir bonus sağlayacaktır. Oyuncular için nakit, video oyunlarınız alındıktan ve incelendikten sonra çek veya PayPal (seçtiğiniz) ile size ödeme yapar.

2. Decluttr

Elektronik bir şeyi satmanıza izin veren başka bir çevrimiçi site de Decluttr.

Bu sitede video oyunları, konsollar, teknik cihazlar, CD'ler, DVD'ler ve kitaplar satabilirsiniz. Teorik olarak, Decluttr, bir bahçe satışına sahip olmaktan veya her bir öğeyi ayrı ayrı listelemekten daha verimli olabilir, çünkü çok farklı öğeleri kabul ederler. Decluttr sadece PlayStation, Xbox ve Nintendo konsollarından oyunlar kabul eder.

Başlamak için video oyun kasasından barkodu girin. Gönderim ücretsizdir ve doğrudan ödeme, PayPal veya kağıt çekiyle ödeme alabilirsiniz. Başlamak için sadece 5 $ mal satmanız ve Decluttr'un eşyalarınızı aldıktan sonraki bir sonraki iş gününde ödeme yapmanız gerekiyor.

3. GameStop

Her hevesli oyuncu en azından oyun kariyerinde en az bir kez GameStop'u ziyaret etti.

En başarılı tuğla ve harç video oyun mağazası bayileri olarak GameStop, oyun alanında, kişisel ve çevrimiçi mağazalarda büyük bir varlığa sahiptir. Bu, oyunlarınızı çevrimiçi veya yerel GameStop mağazasında satabileceğiniz veya takas edebileceğiniz anlamına gelir.

Video oyunlarınızı mağaza kredisi için satıyorsanız, GameStop'un oyun işlemlerinde% 60'a varan bir kredi sunmasıyla daha büyük bir kredi alacaksınız. Video oyun sistemlerinizi, aksesuarlarınızı ve akıllı telefonlarınızı ayrıca nakit veya mağaza kredisi için de satabilirsiniz.

4. Amazon

Amazon, video oyunlarınızda ticaret yapmanızı sağlar veya bunları üçüncü taraflar listesi olarak satabilirsiniz. Paraya hemen ihtiyacınız varsa, diğer satıcılarla bir “fiyat savaşına” girebilmeniz için trade-in seçeneğini seçin. Üstelik ürününüzü ne kadar yüksek veya düşük tutarsanız verin, birisinin onu satın almasını beklemeniz gerekir. Amazon ticaret programının her zaman en yüksek ödeme oranına sahip olmadığını ve oyunlarınızı satmanın daha kazançlı olabileceğini unutmayın.

5. SecondSpin

SecondSpin, video oyunlarınızı online satarak para kazanmak için başka bir seçenektir. Bu, daha yüksek yeniden satış değeri olan yeni video oyunları için daha iyi bir seçenek olabilir.

Video oyunlarınızı, müziklerinizi ve filmlerinizi satarak ne kadar para kazanabileceğinizi görmek için SecondSpin platformuna barkod yazın. PayPal, kağıt çeki veya mağaza kredisi ile ödeme alabilirsiniz. USPS medya posta ücretiyle gönderim için size geri ödeme yapacak ve video oyunlarınızı da satmak için fiziksel konumlarından birini de ziyaret edebilirsiniz.

6. Half.com

Half.com, Amazon'un üçüncü taraf listelerine benzeyen eBay'in kardeş sitesidir.

Herhangi bir video oyunu veya video oyun konsolunu Half'de satabilir ve UPC koduna yazarak başlayabilirsiniz. Bundan sonra, liste fiyatı, öğe açıklaması ve kısa bir açıklama seçersiniz. Ürün resimlerini de ekleyebilirsiniz. Bir ürün sattığı zaman, PayPal veya doğrudan depozito ile ödeme alabilirsiniz.

7. Eski Okul Oyunu Vault

Satmak için klasik oyunlarınız varsa, Old School Game Vault'u düşünebilirsiniz. Eski konsollarınız dahil olmak üzere klasik ve güncel başlıklar burada satıp satın alabilirsiniz.

Eski Okul Oyunu Vault birçok oyunu geri alacaktır, ancak birkaç sınırlama vardır. Birkaç yıldan fazla bir spor oyunu almayacaklar.

Ayrıca bir satış yapmak için en az 25 $ 'lık bir sipariş ve ücretsiz gönderim, oyun ve konsollarda en az 50 $' lık satış yapana kadar içeri girmiyor. Tüm ödemeler PayPal ile yapılır.

8. DK Oldies

DK Oldies, klasik video oyunlarınızı Atari 2600, Game Boy, Game Boy Color ve diğer birçok Sega ve Nintendo platformlarından satmak için başka bir yer. Ücretsiz gönderim almak için 50 ABD doları tutarında bir minimum satış zorunluluğu var. Oyunlarınızı mağaza kredisi için değiştirdiğinizde% 20 bonus kazanabilirsiniz. Mağaza kredisinin yanı sıra PayPal veya çek ile de ödeme yapabilirsiniz.

DK Oldies'in şu anda satın almakla ilgilendiği oyunların ve sistemlerin kısmi bir listesi var. Belirli bir oyun listede yoksa, olası satın alma fiyatını görmek için e-posta gönderebilir veya DK Oldies'i arayabilirsiniz.

9. Glyde

Glyde, video oyunları, tabletler, telefonlar ve hatta MacBook'lar satmanıza izin verir. Glyde ile, bir alıcı ürün listelemenizi satın alana kadar ödeme almazsınız. Video oyunlarınız satıldığında, Glyde size sattığınız oyunları müşteriye göndermek için size ön ödemeli bir posta kiti gönderecek.

Doğrudan ödeme, Bitcoin veya kağıt çekiyle ödeme alabilirsiniz. Postayla ödeme almayı seçtiğinizde 2 dolarlık bir ücret alınır.

Video oyunları listelenmek ücretsizdir, ancak Glyde sadece yeni sistemlerden oyunlar listeler. Oyunları listeleyecekleri en eski sistemler orijinal Xbox, Sony PlayStation 2, Nintendo Wii, Nintendo GameCube ve Nintendo 3DS / DS.

10. eBay

Koleksiyonunuzu en yüksek teklif veren kişiye satmak veya en büyük çevrimiçi pazarlardan birine maruz kalmak istediğinizde eBay'i deneyin. Oyun hesabınızı ya da para ya da biriktirmek için zaman kazandıran diğer tılsımlar gibi oyun içi eşyalarınızı satmak istiyorsanız iyi bir seçenek olabilir.

EBay ile, karşı teklifleri kabul etmenize izin veren açık artırma listeleri, "Hemen Satın Alın" anlık satış listeleri oluşturabilirsiniz. EBay'de satış yapmak, her bir öğeyi ayrı ayrı listelemek yerine bir paket satmayı tercih ederseniz iyi bir seçenek olabilir.

Örneğin, eski Nintendo 64'ü, daha yüksek bir satış fiyatı almak ve nakliye maliyetlerinden tasarruf etmek için Mario 64 (macera), Goldeneye (hareket) ve 1080 (spor) arasında değişen 13 oyun koleksiyonunuzla satmak isterseniz.

eBay ayrıca bir satıcı olmak istiyorsanız bir mağaza oluşturmayı kolaylaştırır. Bireysel satıcılar ayrıca her ay 50 ücretsiz giriş yapabilir ve satıcı ücretleri Amazon'dan daha ucuz olabilir.

11. Craigslist

Başka bir seçenek de video oyunlarınızı Craigslist'te yerel olarak satmaktır. Bu, tüm karları koruyacağınız için en maddi kazançlı seçenek olabilir. Bu, nakliye ücreti ve “orta adam” komisyonu anlamına gelmez.

Metin mesajlarına, telefon aramalarına ve e-postalara yanıt vermeniz gerektiğinden, yerel olarak satış yapmak daha büyük bir zaman yatırımı gerektirebilir. Ayrıca, potansiyel alıcıyı halka açık bir yerde karşılamanız gerekecek. Maruz kalma olasılığını artırmak için, bir Craigslist alternatifi üzerinde satış yapmayı düşünebilirsiniz.

12. Oyuncu Seçimleri

Oyun dünyası dijitalleştikçe, oyuncu hesaplarını da satabilirsiniz. Oyuncu hesaplarınızı, oyun jetonlarınızı, derileri ve CD anahtarlarınızı ve kodlarınızı satmak için PlayerAuctions gibi bir siteyi kullanın. PlayerAuctions'da listelemek ve PayPal ile ödeme almak ücretsizdir.

13. Gameflip

Gameflip, fiziksel veya dijital video oyun öğeleri satmanıza izin veren başka bir sitedir. Fiziksel öğeler için oyun diskleri, konsollar, oyuncaklar ve aksesuarlar satabilirsiniz.

Sadece ABD'yi yaşıyorsanız fiziksel ürünler satabilirsiniz, çünkü Gameflip yalnızca ABD adreslerine gönderilir. Dijital ürünler için oyun içi ürünler ve deriler, CD kodları ve anahtarları, hediye kartları ve dijital filmler satabilirsiniz.

Öğelerinizi sattıktan sonra ödeme alırsınız ve fiziksel öğeleri doğrudan alıcıya gönderirsiniz. Karınızı istediğiniz zaman banka hesabınıza, PayPal'a veya Gameflip mağaza kredisine geri çekmek mümkündür.

14. Oyuncu

Oyuncu hesaplarını RPG, spor, aksiyon ve hatta Xbox One ve YouTube hesapları için PlayerUp'ta satabileceğiniz bir başka site. Hesabınızı sattığınızda% 20 komisyon ücreti alınır ve toplu satıcılar için indirimler mevcuttur. Veya diğer PlayerUp kullanıcılarıyla da hesaplar arasında işlem yapabilirsiniz.

PlayerUp ile satış yaptığınızda, PayPal ve Skrill dahil olmak üzere 20'den fazla farklı ödeme yöntemi vardır.

Video oyun hesabınızı satmadan önce, her video oyunu şirketinin hesabını gerçek parayla hesabını satmasına izin vermediği için şartları ve koşulları okuyun. Üretici politika ihlalini tespit ederse, oyuncu hesabınız kapatılabilir.

15. Trade4cash

Video oyunlarınızı satmak veya ticaret yapmak için başka bir seçenek de Trade4cash'tır. Uygun oyunlar ve konsollar şu anda Sony PS3 ve PS4, Xbox 360 ve Xbox One ve Nintendo Wii ve WiiU platformlarını içeriyor.

Trade4cash, Amazon ve GameStop dahil olmak üzere diğer ulusal perakendecilere göre daha yüksek bir ticaret değeri olduğunu iddia ediyor.

Ödeme seçenekleri PayPal, mağaza kredisi veya kağıt çeklerini içerir. Ayrıca, sosyal medyada da beğenerek% 5'lik bir katılım bonusu kazanabilirsiniz!

özet

Video oyunları başlıkları ve konsolları zamanla değişse de, klasik veya yeni video oyunlarınızı satmak için para kazanabilirsiniz. Ve çevrimiçi veya şahsen yapabilirsiniz. Video oyunları satmak, evinizi ya da yan işlerinizi yaparken hızlı bir toklama yapmak için kolay bir yol olabilir.

Videoyu izle: EN İYİ 5 YERLİ BİLGİSAYAR OYUNU

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Net Değerinizi 100.000 $ Arttırmak İçin 4 Basit Adım
Maliye

Net Değerinizi 100.000 $ Arttırmak İçin 4 Basit Adım

Sizin, aileniz ve hayalleriniz için 100.000 dolarlık bir anlamı ne olurdu? Bu tür para hayatınızı nasıl değiştirebilir? Gelecek beş yılda net değerinizi 100 bin dolar artırabilirseniz ne olur? Net değerinizi bu miktarda arttırmak, anıtsal bir görev gibi görünebilir. Ancak meselenin gerçeği, normal bir gelire sahip olağan kişi veya aile için bile yapılabilir.
Devamını Oku
Marijuana Kullanırsanız Hayat Sigortası İçin Onaylandı
Maliye

Marijuana Kullanırsanız Hayat Sigortası İçin Onaylandı

Esrar içiyor musun? Eğer öyleyse, bunu tartışmak istemediğini anlıyorum. Her ne kadar sosyal normlar (ve bazı eyaletlerin yasaları) yeşil, yapraklı şeylere karşı daha dostça gelişse de, işvereniniz veya komşularınız aynı şekilde hissetmeyebilirler. Hayat sigortanız ne düşünüyor? Ailenizi beklenmedik durumlardan korumak için başvuruda bulunduğunuzda, sigortacılar esrar kullanıp kullanmadığınızı sorabilir.
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="Aileniz İçin Doğru Hayat Sigortası Satın Alma"/>
Maliye

Aileniz İçin Doğru Hayat Sigortası Satın Alma

Ne kadar hayat sigortası almalı? Evlendikten ve çocuk sahibi olmanın sorumluluğunu üstlenmeye başladıktan sonra. 401 (k) 'ye birazını sokuyorsun, bir Roth IRA'nın yararları hakkında bir şeyler okuyorsun ve hayat sigortası almanız gerektiğini biliyorsun. Hayat sigortası birçok kez basit olmasına rağmen, insanlar tüm farklı seçeneklerle boğulmuş olurlar.
Devamını Oku
Ücretsiz Starbucks Hediye Kartları almak için 12 Legit Yolları
Maliye

Ücretsiz Starbucks Hediye Kartları almak için 12 Legit Yolları

Kahve hayranı mısınız? Bir latte aşığı mı? Bir espresso bağımlısı mı? Starbucks sadece bu içeceklerin hepsini sunmaz; Onlar kahvaltı sandviçler ve satış için pişmiş güzeller çeşitli güzel var. Sanatçı kızım Starbucks ve diğer kahve dükkanlarında biraz zaman harcıyor. Bir sebepten dolayı, sanatsal eserleri yaratmak için kahve dükkanı deneyimini mükemmel bulur.
Devamını Oku