Maliye

Skillshare Gözden Geçirme: Side Gig Skills Herkes Gelirlerini Arttırmayı Öğrenebilir

Ödeme zamları sadece gerçekleşmez. Çoğu zaman, işyerinizde veya yanınızdaki rekabet gücünü korumak için yeni beceriler öğrenmeniz beklenir.

Zamanınız sınırlıdır, ancak ilerlemeyi sürdürmeyi öğrenmeye devam etmeniz gerektiğini biliyorsunuzdur. İşte bu yüzden hustlers, bir saatten daha kısa sürede yeni beceriler öğrenmek için Skillshare gibi çevrimiçi öğrenme hizmetleri kullanıyor! Ve Skillshare, okuyucularıma yeteneklerini geliştirmek için iki aylık ücretsiz bir deneme sunuyor - daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin!

Skillshare
4

özet

Skillshare, para kazanmak için gereken her şeyi kapsayan 17.000'den fazla video dersi sunuyor. Artı, okula geri dönmek daha ucuz ve daha hızlı.

 

Skillshare'da Ne Öğrenebilirsiniz?

Skillshare teklifleri 17.000'den fazla video dersi para kazanmak için herhangi bir beceriyi kapsayan. 9'dan 5'e kadar bir işte çalışmanız ve yıllık performans değerlendirmesinde patronunuzun tavsiye ettiği bazı yeni becerileri öğrenmeniz ya da web sitelerinin oluşturulmasına yönelik bir yan işe başlamak istiyorsanız ancak uzman kılavuzluğuna ihtiyacınız varsa Çevrimiçi hizmetlerinizin nasıl tanıtılacağını anlamanıza yardımcı olmak için.

Çoğu sınıf bir saat veya daha azdır, bu da öğrenmeyi kolay ve rahat bir hale getirir. Tüm sınıflar kendiliğinden yönlendirilir, böylece dersleri kendi zamanınızda tamamlayabilirsiniz.

Kendinden güdümlü derslere ek olarak, sınıf materyallerini güçlendiren projelere de katılabilirsiniz. Bir grupta öğrenmeyi tercih ediyorsanız veya bir kursu tamamladığınızdan emin olmak için ek bir hesap verebilirlik istiyorsanız, Skillshare ayrıca öğretmeniniz ve arkadaş sınıf arkadaşlarınızla etkileşimde bulunmak için atölye çalışmaları sunar.

Bazı atölyeler, takipçi takipçilerinizi 1.000 takipçinin nasıl artırılacağını öğrenmeyi içerir. Gündelik işinizde veya yan sıralarda zamanınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacak bir verimlilik atölyesi bile alabilirsiniz.

Herşey Web Sitesi Yönetimini Öğrenin

Belki bilgisayar becerilerinizde biraz pasifsiniz ve blogunuzdan para kazanmak için web sitesi yönetimi hakkında daha fazla bilgi edinmeniz gerekiyor. Bu durumda, bu popüler Skillshare sınıflarını düşünmelisiniz:

 • Google Analytics
 • SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)
 • Pazarlama
 • Microsoft Excel Pivot Tabloları Oluşturma

Google Analytics’te bir saatlik bir ders alarak, bir uzmandan öğrenebilir ve becerilerinizi güçlendirmek için sınıf projesini tamamlayabilirsiniz. Böylelikle, Analytics'e işte bir daha eriştiğinizde kendinize güvenle söyleyebilir, “Ben bilmek bu nasıl yapılır!"

Ayrıca “Intro to Mobile App Design” veya “3D Printing” gibi daha gelişmiş konularda da ders alabilirsiniz. Ayrıca, Skillshare eğitmenleri de nitelikli tasarım uzmanlarına yüksek talep ile grafik tasarım veya BT güvenliği gibi diğer ihtiyaçlarınızı da size öğretebilir. senin gibi!

İş Liderleri için de Sınıflar Var!

Tanıtılmadan önce liderlik becerileri gösterilmelidir. Skillshare eğitmenleri aynı zamanda sektörlerinde lider düşünce liderlerinden olan eğitmenlerden Yönetim ve Liderlik kursları sunmaktadır.

Örneğin, Sunum Essentials sınıfını Simon Sinek'in en çok izlenen ikinci TED konuşmasıMükemmel bir sözlü sunum yapmayı öğrenmek. Ya da popüler yazarın yazarı Joseph Grenny tarafından sunulan Önemli Konuşmalarını da düşünebilirsiniz. Önemli Konuşmalar iş liderliği kitap serisi.

Girişimciler ve Freelancerlar, Tekerleği Yeniden İnşa Etmemeli

Herhangi bir işte başarı, bir takım girişimidir. Bir serbest çalışan olarak, her şeyi kendin yapamazsın. Tekerleği yeniden icat etmeye çalışmak yerine, Skillshare muhtemelen aradığınız “kolun içinde” var!

Bunlar alabileceğiniz en yüksek dereceye sahip girişimci fikirli sınıflardan bazıları:

 • Size daha fazla satış alacak basit WordPress tasarım ipuçları
 • YouTube Kanalı oluşturma
 • Fikirleri Yüksek Büyüme İşlerine Dönüştürmek
 • Çevrimiçi Mağaza Kurmak
 • Kendini Tanıtma Sanatı

Kendi işinizi herhangi bir beceri veya hobi hakkında başlatabildiğiniz için, seçenekleriniz sınırsızdır. Beceri setinizi geliştirmeye yardımcı olabilecek bir Skillshare sınıfı olup olmadığını anlamak için hızlıca bir saniye bekleyin. Şanslar, son derece olumlu geri bildirimlerden seçim yapabileceğiniz birkaç tane olacak.

Skillshare Maliyeti Ne Kadardır?

Bazı Skillshare sınıfları ücretsiz olarak kullanılabilir, ancak 17.000'den fazla derse, projeye ve atölyeye sınırsız erişim için aylık bir abonelik ödemeniz gerekecektir. Sadık bir iyi korunmuş cüzdan hazır olarak Premium üyelik iki aylık ay 17.000'den fazla sınıfa tam erişim için.

Skillshare Premium'un tüm avantajlarından yararlanacaksınız. Premium üye olmak, reklamları (ücretsiz kursların olduğu) olmadan çevrimdışı seyredebilmenizi ve izleyebildiğiniz kadar çok sayıda sınıfa kaydolmanızı sağlar.

İki aylık ücretsiz premium üyeliğiniz sona erdiğinde, Skillshare Premium erişimini almaya devam etmek için iki farklı plan vardır:

 • Yıllık- Yılda bir kez 99 dolar (ayda 8,25 dolar)
 • Aylık- Aylık 15 ABD doları faturalandırma (180 ABD doları)

Her ay sabit bir ücret ödeyeceğinizden, iş ile ilgili olmasalar bile, keyif alabileceğiniz diğer bazı dersleri de alabilirsiniz. Yemek yapmayı ve arkadaşlarınızı etkilemek istiyorsanız, bir şef gibi nasıl doğacağınızı öğrenmek için 12 dakikalık bıçak becerileri sınıfına katılabilirsiniz!

Skillshare'dan Bireysel Dersler Alabilir miyim?

“Kursa sahip olmamaya” karar vermeden önce, bu şekilde baktığınızda, diğer kurs geliştiricilerin 200 $ ile 2,000 $ arasında ücret alacağı aynı bilgileri alıyorsunuz. Malzemenin güncellenmemesi durumunda bu kurslardan bazıları modası geçebilir.

Malzemeye erişmek için bir kerede 300 $ harcayamayabilirsiniz. Skillshare ile aynı malzemeyi daha az alabilirsiniz.Ve, bir düz ücret için istediğiniz kadar çok sınıf alabilmek, aynı malzemeyi izlemek için yüzlerce dolar tasarruf etmenizi sağlayabilir.

özet

Hepimiz zamana ayak uydurmak için yeni beceriler öğrenmeye devam etmeliyiz. Okula dönmek, yaşam kalitenizi iyileştirmek için yeni beceriler öğrenmek için her zaman ilk seçeneğiniz olmamalıdır. Birçok durumda, aynı bilgiyi, maliyet ve zamanın bir kısmı için Skillshare gibi çevrimiçi öğrenme sitelerinde öğrenebilirsiniz. Gelirinizi daha hızlı artırabilir ve zamanınızı bir sonraki hedefe odaklanarak harcayabilirsiniz!

Kullanmayı unutma bizim bağlantımız Skillshare'a iki aylık ücretsiz sınırsız erişim elde etmek için!

Videoyu izle: İngiliz Dili Değiştirilen Savaş - Mini Savaşlar # 3

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Yatırım Gerektirmeyen 26 Ücretsiz Online İş
Maliye

Yatırım Gerektirmeyen 26 Ücretsiz Online İş

Para kazanmanın en iyi yollarından biri çevrimiçi. Boş zamanınızda birkaç ekstra dolar kazanmaya çalıştığınız için, yapmak istediğiniz son şey kar elde etmeye başlamadan önce çok fazla para yatırmaktır. Neyse ki, başlamak için sıfır sermaye gerektiren ve ilk işinizde gelir elde etmeye başlamanıza izin veren birçok iş var.
Devamını Oku
GFC TV Ep 012: Arsa Alış İyi Bir Fikir mi?
Maliye

GFC TV Ep 012: Arsa Alış İyi Bir Fikir mi?

Arsa satın almak iyi bir fikir mi? Başka bir GFC bölümünün, vergilerden satın almanın en iyi zamanı olan her şeyden bahsetmesi var mı? GFC Okuyucu Sor: Yakında 59 olacak ve 401k'mda emekli olacak ve yaklaşık 300.000 dolar alacak ve bu parayı tam olarak ödemek için mülk (sadece arazi) satın almak ve o zaman sadece ev inşa etmek için bir kredi almak istiyorum Emekli maaşımı ve karımın gelirini ipoteği ödeyeceğim.
Devamını Oku
Noter Olarak Para Kazanmak
Maliye

Noter Olarak Para Kazanmak

Belki de banka çalışanlarının ve seçkin işletmelerin çalışanlarının noter olabilecek tek kişiler olduğunu düşünebilirsiniz. Gerçek şu ki, neredeyse herkes yan not olarak ya da ek bir iş servisi olarak noter olarak para kazanabilir. Bu daha önce izlediğiniz bir gelir akışı olmamışsa, kendi noter damgasını almak için ne yapmanız gerektiğini gösteren bu adım adım kılavuz.
Devamını Oku
İkinci Bir İpotek Çekerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Maliye

İkinci Bir İpotek Çekerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dürüst olalım, ipotekleri karmaşık ve kafa karıştırıcı, ancak ikinci ipotek daha da karmaşık ve daha kafa karıştırıcı. İkinci bir ipotek, servetiniz için son derece yararlı bir araç olabilir ya da finansal bir tuzağa dönüşebilir. İkinci ipotek dünyasına girmeden önce, düşünmeniz gereken birkaç farklı şey var.
Devamını Oku