Maliye

DAHA FAZLA BİLGİ!

Resim kredisi: Flickr

Henüz okul zımbaları için alışveriş yapma şansınız olmadıysa, korkmayın, daha fazla indirim var! 250.000 artı perakendeciden gelen e-ticaret verilerine göre, 9 Eylül haftasıinci okul fırsatlarına geri dönüş için en uygun zamandır. Eylül ayının ikinci haftası en kötü haftaya göre% 18 daha fazla satışa sahiptir (Temmuz ayının ilk günü). Bunları okul tasarrufu yönergelerine uyarak takip et.

Karşılaştırma dükkanı

Mega indirimler veren büyük parlak işaretler mutlaka en iyi fiyatları belirtmemektedir. Perakende ortamına girmeden önce cazip mağazalarda alışveriş yapmanın ve inanılmaz derecede büyük fiyat indirimlerinin her şeyin iyi bir satın alma gibi görünmesini sağlayan bazı karşılaştırmalı alışverişler yapın. PriceGrabber.com büyük büyük kutu ve çevrimiçi perakendecileri karşılaştırmak için iyi bir başlangıç ​​noktasıdır. Zaten mağazadaysanız, ürün barkodlarını taramak için RedLaser uygulamasını indirin ve mağaza içi fiyatı çevrimiçi olarak listelenen fiyatla veya yakınınızdaki diğer satıcılarla otomatik olarak karşılaştırın.

Fiyat Eşleşmesi

Eğer araştırmalarınız başka bir yerde daha ucuz bir fiyat ortaya çıkarsa, kayıt ve müşteri hizmetleri masasında bir fiyat eşleşmesi isteyin. Pek çok mağaza, özellikle büyük büyük perakendeciler, rekabetin fiyatını bile karşılayacak, hatta yenecek.

Örneğin, bu yaz sezonu Staples, okuldaki tüm geri öğelerinde% 110'luk bir fiyat eşleşmesini garanti ediyor. Bu, rakiplerin fiyatını karşılamaya ek olarak, size ürün üzerinde ekstra% 10 indirim yapacağınız anlamına gelir. Sadece bu değil, Staples, satın alma işleminizden sonra iki haftaya kadar geriye dönük olarak fiyat garantisi veriyor!

İndiriminizi Satın Alın

Mağaza içi fırsatlardan yararlanmanın yanı sıra, daha fazla tasarruf için seçtiğiniz mağazaya indirimli bir hediye çeki satın alabilirsiniz. Giftcard.com gibi siteler, başkalarının satmayı düşündüğü hediye kartlarında% 25'e kadar tasarruf edebilir.

Abone ol

Bunlar ve diğer kırmızı sıcak fırsatlar gibi promosyonlar hakkında bilgi sahibi olduğunuzdan emin olmak için, size en yakın perakendecilerdeki e-posta güncellemelerine kaydolun. Facebook ve Twitter gibi sosyal medya kanallarını takip etmek, en güncel fırsatlardan ve mevcut bilgilerinden yararlanmanın başka bir yoludur.

Gerçekten İhtiyacınız Olanları Değerlendirin

Mağazanın arkasındaki okul alışveriş listesine geri dönmeden önce, evinizde sahip olduğunuz şeyin envanterini alın. Geçen sene neleri geri alabilir ve geri dönüştürebilirsiniz? Sırt? Kurşunkalem? İşaretleyiciler? Defterler? Evin etrafındaki küçük bir arama, önemli tasarruflara ve perakende satış koridorlarında daha az zaman harcayabilir.

Alternatif düşünün

 Kendi kendini yöneten envanteriniz, aslında okul öğelerine daha fazla geri dönmeniz gerektiğini kanıtlıyorsa, alternatif satıcıları varsayılan satıcılara sunmadan önce alternatiflerinizi araştırın. Kitaplardan kıyafetlere her şey takas edilebilir, takas edilebilir veya indirimli mağazalarda veya Craigslist veya Freecycle gibi sitelerde daha az bulunabilir. Grafik hesap makineleri gibi daha uzmanlaşmış ürünlerin uygun fiyatlı sürümleri için, eBay'deki seçime göz atın veya yeni bir nottan satın alın.

Okul alışverişine nasıl geri döndün?

Videoyu izle: Daha Fazla Bilgi Edinin, Daha İyi Yönetin - FreeStyle Libre

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Kiralık Ücretsiz 8 Yolları
Maliye

Kiralık Ücretsiz 8 Yolları

Bir evde ya da apartmanda tamamen ücretsiz ve ipoteksiz kiralık tamamen farklı seçenekler olduğunu bilmiyor olabilirsiniz. Çoğu kişi sadece kira veya ipotek maliyetlerinin hayatın bir parçası olduğunu varsaymaktadır ve bu tür masrafları azaltmak veya ortadan kaldırmak için aşağıdaki yöntemleri dikkate almamaktadır. Kiralık kiranın bedeli bedava mı?
Devamını Oku
Allstate Hayat Sigortası Şirketi İnceleme
Maliye

Allstate Hayat Sigortası Şirketi İnceleme

Hayat sigortası almaya karar verdiğinizde ortaya çıkan bazı değişkenler var. Bu önemli ürün, genellikle eksiksiz ve iyi tasarlanmış bir finansal planın anahtar bileşenidir. Bunun nedeni, bir hayat sigortası poliçesinden elde edilen gelirlerin, sevdiğiniz ve önemsediğiniz kişilerin, günlük yaşam masraflarıyla ya da ödenmemiş - bazen de aşırı - borçlanma endişesi olmadan devam edebilmelerini sağlamaya yardımcı olabileceğidir.
Devamını Oku
Finansman Daire İncelemesi - Borçlular ve Yatırımcılar için P2P Kredileri
Maliye

Finansman Daire İncelemesi - Borçlular ve Yatırımcılar için P2P Kredileri

Finansman Çemberi, İnternet'te mevcut olan eşler arası (P2P) ödünç veren sitelerden birisidir. Okuyacağınız tüm Funding Circle incelemelerinde, şirketten ayıran şey, diğer tüm P2P borç verenlerinin yoğunlaştığı kişisel kredilere değil, işletme kredilerine odaklanmasıdır. Bu sadece borç alanlar için değil, aynı zamanda yatırımcılar için de önemli bir borç verme nişidir.
Devamını Oku
Pratikte Ücretsiz Olduğum Satın Aldığım 10 Şey
Maliye

Pratikte Ücretsiz Olduğum Satın Aldığım 10 Şey

Aşağıdaki katkı, MyMoneyDesign.com adresinden DJ'den alınmıştır. Teknoloji çılgın bir şeydir. Yirmi yıl önce, interneti kullanmak için “saat satın almak” zorundaydınız. (AOL'u hatırlıyor musunuz?) Şimdi çoğu planla, aynı fiyata istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Bu konsepti çocuklarımıza açıklamaya çalışıyorduk ve interneti kullanmak için saatlerce ödemek zorunda kaldıklarını akıllarına getiriyordu.
Devamını Oku