Maliye

DAHA FAZLA BİLGİ!

Resim kredisi: Flickr

Henüz okul zımbaları için alışveriş yapma şansınız olmadıysa, korkmayın, daha fazla indirim var! 250.000 artı perakendeciden gelen e-ticaret verilerine göre, 9 Eylül haftasıinci okul fırsatlarına geri dönüş için en uygun zamandır. Eylül ayının ikinci haftası en kötü haftaya göre% 18 daha fazla satışa sahiptir (Temmuz ayının ilk günü). Bunları okul tasarrufu yönergelerine uyarak takip et.

Karşılaştırma dükkanı

Mega indirimler veren büyük parlak işaretler mutlaka en iyi fiyatları belirtmemektedir. Perakende ortamına girmeden önce cazip mağazalarda alışveriş yapmanın ve inanılmaz derecede büyük fiyat indirimlerinin her şeyin iyi bir satın alma gibi görünmesini sağlayan bazı karşılaştırmalı alışverişler yapın. PriceGrabber.com büyük büyük kutu ve çevrimiçi perakendecileri karşılaştırmak için iyi bir başlangıç ​​noktasıdır. Zaten mağazadaysanız, ürün barkodlarını taramak için RedLaser uygulamasını indirin ve mağaza içi fiyatı çevrimiçi olarak listelenen fiyatla veya yakınınızdaki diğer satıcılarla otomatik olarak karşılaştırın.

Fiyat Eşleşmesi

Eğer araştırmalarınız başka bir yerde daha ucuz bir fiyat ortaya çıkarsa, kayıt ve müşteri hizmetleri masasında bir fiyat eşleşmesi isteyin. Pek çok mağaza, özellikle büyük büyük perakendeciler, rekabetin fiyatını bile karşılayacak, hatta yenecek.

Örneğin, bu yaz sezonu Staples, okuldaki tüm geri öğelerinde% 110'luk bir fiyat eşleşmesini garanti ediyor. Bu, rakiplerin fiyatını karşılamaya ek olarak, size ürün üzerinde ekstra% 10 indirim yapacağınız anlamına gelir. Sadece bu değil, Staples, satın alma işleminizden sonra iki haftaya kadar geriye dönük olarak fiyat garantisi veriyor!

İndiriminizi Satın Alın

Mağaza içi fırsatlardan yararlanmanın yanı sıra, daha fazla tasarruf için seçtiğiniz mağazaya indirimli bir hediye çeki satın alabilirsiniz. Giftcard.com gibi siteler, başkalarının satmayı düşündüğü hediye kartlarında% 25'e kadar tasarruf edebilir.

Abone ol

Bunlar ve diğer kırmızı sıcak fırsatlar gibi promosyonlar hakkında bilgi sahibi olduğunuzdan emin olmak için, size en yakın perakendecilerdeki e-posta güncellemelerine kaydolun. Facebook ve Twitter gibi sosyal medya kanallarını takip etmek, en güncel fırsatlardan ve mevcut bilgilerinden yararlanmanın başka bir yoludur.

Gerçekten İhtiyacınız Olanları Değerlendirin

Mağazanın arkasındaki okul alışveriş listesine geri dönmeden önce, evinizde sahip olduğunuz şeyin envanterini alın. Geçen sene neleri geri alabilir ve geri dönüştürebilirsiniz? Sırt? Kurşunkalem? İşaretleyiciler? Defterler? Evin etrafındaki küçük bir arama, önemli tasarruflara ve perakende satış koridorlarında daha az zaman harcayabilir.

Alternatif düşünün

 Kendi kendini yöneten envanteriniz, aslında okul öğelerine daha fazla geri dönmeniz gerektiğini kanıtlıyorsa, alternatif satıcıları varsayılan satıcılara sunmadan önce alternatiflerinizi araştırın. Kitaplardan kıyafetlere her şey takas edilebilir, takas edilebilir veya indirimli mağazalarda veya Craigslist veya Freecycle gibi sitelerde daha az bulunabilir. Grafik hesap makineleri gibi daha uzmanlaşmış ürünlerin uygun fiyatlı sürümleri için, eBay'deki seçime göz atın veya yeni bir nottan satın alın.

Okul alışverişine nasıl geri döndün?

Videoyu izle: Daha Fazla Bilgi Edinin, Daha İyi Yönetin - FreeStyle Libre

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Beyzbol Sezon Mayhem: Nasıl Seyahat Para Tasarruf Ediyoruz
Maliye

Beyzbol Sezon Mayhem: Nasıl Seyahat Para Tasarruf Ediyoruz

Aşağıdaki yazı Capital One® tarafından desteklendi. Tüm görüşlerim, kendi başıma ve bir başkası tarafından yönetilmiyor. GM BuyPower Card hakkında daha fazla bilgi için, buraya tıklayın. Karımı sosyal medyada takip ederseniz, muhtemelen bu yaz neler yaptığımızı biliyorsunuzdur. Çocuklarımız için beyzbol sezonunun kalınlığındayız, yani boş zamanlarımızın çoğunu ve hafta sonlarını beysbol turnuvalarına götürüp neşelendiriyoruz.
Devamını Oku
Honey Chrome Extension İncelemesi: Scam veya Legit?
Maliye

Honey Chrome Extension İncelemesi: Scam veya Legit?

Bal, Chrome, Safari, Opera, Microsoft Explorer ve Firefox ile çalışan ücretsiz bir tarayıcı uzantısıdır. Favori çevrimiçi mağazalarınız için ödeme yaparken kupon kodlarını otomatik olarak arayarak para tasarrufu yapmanıza yardımcı olur. Bal her zaman size zamanın yüzde 100'ünü kupon kodları bulamıyor olsa da, internetten alışveriş yapmaya eğilimliyseniz, indirmeye ve kullanmaya değecek ücretsiz bir uzantıdır.
Devamını Oku
4 Bu Genç Aile Nasıl Borç 40.000 $ Off Ücretli
Maliye

4 Bu Genç Aile Nasıl Borç 40.000 $ Off Ücretli

Bugün, kocasıyla birlikte on binlerce doların borcunu ödeyen Sarah'dan borç başarı hikayesini paylaşıyoruz! Bize biraz kendinden bahsedin Hi! Benim adım Sarah ve ben bir eşim ve evden çalışan bir anne ve iki küçük kızım, 2 ve 1 yaşlarım var. Kişisel finansmanı ve para kazanmayı veya tasarruf etmeyi içeren her şeyi seviyorum!
Devamını Oku
Blogundan 100.000 ABD Dolarını Nasıl Kullanıyor?
Maliye

Blogundan 100.000 ABD Dolarını Nasıl Kullanıyor?

İyi arkadaşım J. Money, bugün burada, Girişimci Başarı Hikayesini paylaşıyor ve hobi blogcumdan altı rakamlı bir gelir blogcuya nasıl gittiğini anlatıyor. Keyfini çıkarın! Bize biraz kendinizden bahsedin: Merhaba merhaba, bu, J. Money, BudgetsAreSexy'deki blogger ekstraorduru, sizi uyumayacağınız kişisel finans blogu ve RockstarFinance, en iyi finansal makaleleri çevrimiçi paylaşan bir yer.
Devamını Oku