Maliye

2017 için 15 En İyi Para Tasarrufu Uygulamaları

Bazı uygulamalar para kazanmanıza yardımcı olurken, size yardım etmeyi kolaylaştıran diğer kişiler var. kayıt etmek çeşitli şekillerde para.

Aşağıdaki 15 uygulama, cebinizde daha fazla para biriktirmenize yardımcı olacaktır. Ve listelenen uygulamaların birçoğu ücretsiz olarak indirildiğinden, bunları denemeniz ve ne kadar para biriktirebileceğinizi görmeniz riski yoktur.

1. Paribus

Paribus, son alışverişlerde paranızı geri almanıza yardımcı olan% 100 ücretsiz bir hizmettir. Paribus Makbuz Alıcısı e-posta gelen kutunuza yetkili erişim elde ettiğinde, son birkaç gün içinde yaptığınız alışverişlerde makbuzları arar.

Uygulama, daha sonra, satın aldığınız ve ödediğinizden daha düşük bir fiyata satışa çıkmış öğeleri aramaya yönelik mağaza reklamlarını tarar.

Paribus daha düşük bir fiyat bulduğunda, sizin adınıza mağaza ile iletişime geçer ve fiyat farkının geri ödenmesini talep ederler.

Fiyat farkı için uygunluk şartları karşılanırsa, mağaza, farkı kredi kartınıza geri öder veya mağaza politikasının ne olduğuna bağlı olarak para tasarrufu için bir mağaza kredisi yayınlar.

Bütün işleri yapıyorlar, tüm tasarrufları elde edersiniz.

2. Trim

Kırpma, çek ve kredi kartı hesaplarınızda gizli masraflar bularak paradan tasarruf etmenize yardımcı olur.

Kredi ve banka kartlarınıza otomatik olarak ücretlendirilen gizli abonelikleri biliyor musunuz? Dergi abonelikleri, spor salonu üyeliğiniz için otomatik yenileme vb. Gibi unuttuğunuz şeyler olabilirler.

Trim uygulaması onları tekrar arar ve yinelenen ücretlendirmeyi sürdürmekle ilgilenirseniz metin yoluyla size sorar. Değilseniz, Trim sizin için faturalama şirketi ile iletişime geçecek ve ücret veya hizmetin iptal edilmesini sağlayacaktır.

Trim, otomatik sigorta ve kablo faturalarında daha düşük fiyatlar elde etmek için bile işe yarayabilir.

Trim, paranızın tasarruf etmesini sağladığından özel bilgilerinizin güvende kalmasını sağlamak için 256-bit şifreleme ve iki faktörlü kimlik doğrulama ile banka düzeyinde güvenlik kullanır.

3. Ibotta

Ibotta size basit görevler için para tasarrufu sağlayan teklifler sunar.

İşte nasıl çalışır: Ibotta uygulamasını telefonunuza yükledikten sonra, soruları yanıtlama gibi hızlı ve kolay görevleri tamamlayarak telefonunuza harika para tasarrufu sağlayan teklifler ekleyebilirsiniz.

Avantajlardan yararlanmak istediğiniz para tasarrufu tekliflerini seçtikten sonra, mağazaya yapacağınız bir sonraki seyahatinizde satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Satın alma işlemini tamamladığınızda, makbuzun bir resmini çekin, Ibotta'ya gönderin ve paranızı doğrudan Ibotta hesabınıza iade edersiniz.

Daha sonra Ibotta ile kaydettiğiniz parayı PayPal hesabınıza aktarabilirsiniz.

4. Ebatlar

Ebates, her gün yaptığınız alışverişlerde tasarruf etmenize yardımcı olur. Uygulamanın kullanımı ücretsiz ve basittir.

Çevrimiçi alışverişinizi yapmadan önce, öncelikle Ebates'a eriştiğinizden emin olun. Alışveriş yapmak istediğiniz mağazaların web sitelerini Ebates portalından girmeyi seçerseniz, otomatik olarak satın alma işlemlerinde indirim alabilirsiniz.

Bilgisayarınızda Chrome kullanıyorsanız, kullanımı kolay uzantılarını yükleyebilirsiniz. Bu şekilde alışverişe başlamadan önce portala gitmek zorunda değilsiniz. Bir Ebates bağlantısının, katılımcı bir perakendecinin web sitesine her ne zaman ulaşabileceğini gösteren bir açılır pencere sizi uyaracaktır.

İndirimler% 2 ila% 40 arasında değişebilir ve Walmart, Target, Amazon, Kohl's, Macy's ve daha fazlası gibi binlerce mağazada bulunabilir.

İndirimli fiyatlar, satın almadan önce sepetinizde görünür, yani para tasarrufunuz gerçek zamanlı olarak gerçekleşir.

5. RetailMeNot

Kupon dev RetailMeNot'u duymuş olabilirsiniz. Peki, bu para tasarrufu şirketi para tasarrufu daha da kolaylaştıracak ücretsiz bir uygulama tanıttı.

RetailMeNot uygulaması hem mağaza içi satın alımlar hem de çevrimiçi satın alımlarla çalışır. Mağaza içi anlaşmalar için, ödeme sırasında kasiyere kuponu göstermeniz yeterlidir ve tasarrufunuzu yansıtmak için barkodu tarayabilirler.

Online alışveriş için kuponlar ödeme promosyon kodları ile erişilebilir.

Uygulama ayrıca, alışveriş yaptığınızda daha fazla para kazanmak istediğinizde size en yakın mağazalarda size sunulan ek fırsatları gösterir.

6. Keskin Yapış

Snip Snap uygulaması, yanlışlıkla kuponlarınızı evde bıraktığınızda para kaybetmekten kaçınmanıza yardımcı olur. Ücretsiz uygulama iki farklı şekilde çalışır.

İlk olarak, evde kestiğiniz kuponların fotoğraflarını çekmenize ve bunları kasada kasaya gösterebileceğiniz mobil kullanıma hazır tekliflere dönüştürmenizi sağlar.

İkincisi, Snip Snap kupon veritabanına erişmenizi sağlar, böylece kuponlarınızı hareket halindeyken bulabilirsiniz. Bu yolla, reklamları incelemek ve kağıtta kupon bulma konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

7. Bakkal IQ

Bakkal IQ, akıllı arama listesi ve barkod tarama gibi özelliklerle listenizi hızlı bir şekilde oluşturmanızı sağlayan sezgisel bir alışveriş listesidir.

Temel olarak, daha hızlı listeler oluşturmanıza yardımcı olmak için önceki alışveriş bilgilerini kullanarak market alışverişlerinizi daha kolay hale getirir.

Eşyaların para kazandıran tarafında, Bakkal IQ ayrıca Bakkal IQ hesabınızdan satın aldığınız ürünler için kupon yazdırmanıza veya e-posta göndermenize olanak veren bir özelliğe de sahiptir.

Bu uygulama, bakkal alışverişinizi kolaylaştırmanıza ve aynı zamanda para tasarrufu yapmanıza yardımcı olabilir.

8. Grupon

Groupon hisseleri, seyahat kaçamakları, restoran fırsatları, alışveriş, hizmetler ve daha fazlası gibi çeşitli alanlarda ilgilenmektedir.

Groupon uygulamasıyla, bu fırsatlara doğrudan akıllı telefonunuzdan erişebilirsiniz. Uygulama, nerede olursanız olun, Günün Anlaşması gibi hızlı ve kolay bir şekilde Groupon fırsatlarından yararlanmanıza yardımcı olacaktır.

9. Yaşayan Sosyal

Living Social, eğlence, hizmet ve seyahat olanaklarına büyük para tasarrufu sağlayan fırsatları paylaşan başka bir web sitesidir.

Groupon'a benzer şekilde Living Social, restoran ziyaretleri, kuyumculuk veya kıyafet alımları gibi eğlenceli şeylerde derin indirimlere erişim sağlar.

Canlı Sosyal uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek paylaştıkları fırsatlara anında erişebilirsiniz.

10.GasBuddy

GasBuddy size en yakın benzin fiyatlarını bulmak için hızlı ve kolay bir yol sunuyor. Sadece dolduracağınız posta kodunu girin ve GasBuddy en yakın benzin istasyonlarının ve mevcut galon fiyatlarının bir listesini dolduracaktır.

Son zamanlarda bölgemdeki doğalgaz aramalarında, iki istasyondan birkaç blokta galon başına 8 sent buldum.

GasBuddy uygulamasını kullandığınızda gazdan tasarruf etmek çok daha kolay.

11. BestParking

Sadece geçen hafta sadece bir olay doğrudan park için 16 $ harcadı, sadece caddenin karşısında ücretsiz park yeri olduğunu belirtti bulmak için.

Artık daha iyi bildiğim için, park yeri bulmam gerektiğinde En İyi Otopark uygulamasını kullanacağım. Bu uygulama, mevcut tüm park seçeneklerinizi ve ne kadar maliyete mal olacağını bulmak için bir şehir ve koordinasyon hedefi girmenizi sağlar.

Önemli yerler, müzeler, tiyatrolar ve daha fazlası gibi bir dizi farklı hedef seçenek arasından seçim yapabilirsiniz.

Bu sık seyahat edenler ve onlar için daha fazla otopark ödemek zorunda istemeyenler için harika bir uygulama.

12. Expensify

Bir işletme sahibiyseniz veya Uber veya Lyft için sürüş gibi bir yan işe koşarsanız, Expensify uygulaması hayatınızı daha kolay hale getirmenize yardımcı olabilir.

Expensify, sadece iş harcamalarının bir resmini çekerek harcama raporları oluşturmanıza ve sunmanıza yardımcı olur.

Yani, gaz tankını şirket işi için doldurursanız, benzin istasyonu faturasının resmini çekin. Ardından, Expensify SmartScan teknolojisini kullanarak bir masraf raporu oluşturacaktır.

Expensify, iş harcamalarınızla daha organize olmanıza yardımcı olacak, böylece ciddi para biriktirmenizi sağlayacak vergi indirimlerini kaçırmayacaksınız.

13. Kampüs Özel

Kampüs Özel uygulaması üniversite öğrencilerine ve kolejlerin yakınında bulunan veya ziyaret edenlere yöneliktir.

Bu ne işe yarıyor? Kampüs Özel uygulaması, yıl boyunca işletmelerden birden fazla teklif almanıza ve sadakat puanlarını ödüllendirmenize yardımcı olur.

Restoran yemeklerinde fırsatlar bulun, kampüs yakınında daireler ve daha fazlasını arayın. Yemek ya da hizmetlerle ilgili fırsatlar arayan üniversite öğrencileri için harika bir kaynak.

14. Tasarruf Catcher

Walmart sık sık alışveriş yaparsanız, Walmart Tasarruf Catcher uygulamasını şiddetle tavsiye ederim. Tasarruf Catcher, Walmart makbuz numaralarınızı girmenizi ve böylece daha düşük fiyatlar için çevre mağazalarda arama yapabilmenizi sağlar.

Daha düşük bir fiyat bulduğunda, sanal bir Walmart hediye kartına bir kredi alırsınız. Tasarruf Catcher uygulaması size elle girerek, size zaman ve para tasarrufu yerine, makbuz numaralarını taramanızı sağlar.

15. SavingStar

SavingStar, bakkaliye tasarruf etmenize yardımcı olan ücretsiz bir uygulamaya sahiptir. SavingStar uygulamasını kullanarak, mağazada satın aldığınız ürünlerde para tasarrufu sağlayan kuponlar için web'de arama yapabilirsiniz.

Anında tasarruf için kayıtlı bir kredi kartı veya banka kartını (katılımcı mağazalarda) kullanabilir veya geri ödemenizi almak için makbuzunuzu tarayabilirsiniz.

Kaydettiğiniz para, SavingStar hesabınıza gider ve daha sonra PayPal hesabınıza, banka hesabınıza veya en sevdiğiniz hayır kurumunuza bağışlanabilir.

Doğru akıllı telefon uygulamalarını parmaklarınızın ucunda bulursanız, para tasarrufu yapmanın sıkıntısı yoktur.

Para biriktirmeye yardımcı olmak için şu uygulamalardan hangilerini kullandınız?

Paribus, verdiğimiz bağlantıları kullanarak Paribus'a kaydolduğunuzda bizi telafi eder.

Videoyu izle: PARAMI NASIL YÖNETİRİM? MATERYALİST BİR VİDEODUR!

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Parasız Haftasonu İçin 53 Etkinlik
Maliye

Parasız Haftasonu İçin 53 Etkinlik

Sporu seven bir adam olarak, kendimden daha fazla (daha fazla olmasa bile) sporu sevmeye başlayan 3 oğlan çocuğa sahip olmaktan çok kendimi fazlasıyla önemsiyorum. Haftasonları geçirdiğimiz en iyi zamanlardan bazıları, herhangi bir topla oynuyor: beyzbol, futbol, ​​kickball. Heck, herhangi bir top çalışacak! Kırılmadan aile zamanını seven herhangi bir aile için, bu sahip olabileceğiniz en iyi zamanlardan biridir.
Devamını Oku
Accordia Hayat Sigorta Şirketi İnceleme
Maliye

Accordia Hayat Sigorta Şirketi İnceleme

Hayat sigortasının satın alınması, neredeyse herkesin genel finansal portföyünün önemli bir parçasıdır. Bunun bir nedeni, bu önemli finansal aracın, sevdiklerinizi, beklenmedik hallerde, nihai giderler, borçların ödenmesi ve / veya yaşam giderleri gibi konularda başka varlıklara harcamaktan korumaya yardımcı olabileceğidir.
Devamını Oku
'Her Zaman Kalite Satın Almayı Öneren 3 Problem
Maliye

'Her Zaman Kalite Satın Almayı Öneren 3 Problem

Ucuza alın ve size mal olacak. Şüphesiz bu tavsiyenin bir versiyonunu daha önce duymuştunuz. Teorik olarak mantıklı. Ucuz hurda satın almak yerine, zaman ve zamanı tekrar değiştirmeniz gerekir; bu pahalı ve savurgandır, kalıcı olacak kaliteli ürünler alırsınız. Uzun vadede tasarruf edersiniz. Bu tavsiye teoride mantıklı olsa da, uygulamada bu kadar basit değildir.
Devamını Oku
Kiralık Ücretsiz 8 Yolları
Maliye

Kiralık Ücretsiz 8 Yolları

Bir evde ya da apartmanda tamamen ücretsiz ve ipoteksiz kiralık tamamen farklı seçenekler olduğunu bilmiyor olabilirsiniz. Çoğu kişi sadece kira veya ipotek maliyetlerinin hayatın bir parçası olduğunu varsaymaktadır ve bu tür masrafları azaltmak veya ortadan kaldırmak için aşağıdaki yöntemleri dikkate almamaktadır. Kiralık kiranın bedeli bedava mı?
Devamını Oku