Maliye

İnternette Arama Yapmanın 4 Yolu

Araştırmanızı yaparsanız, internette para kazanmanın birçok yolu olduğunu göreceksiniz. Bazıları kolay, bazıları ise biraz zor olabilir. Para kazanmanın en iyi yolunu anladığınızı düşündüğünüzde, göz açıp kapayıncaya kadar değişebilir.

Teknolojideki hızlı artışlar nedeniyle, internette her gün para kazanmanın yeni yöntemleri ve teknikleri var. Sadece sizin için çalışabilecek kanıtlanmış yollar bulmanız gerekiyor.

Örneğin. İnternette arama yaparak para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Eh, yapabilirsin ve bu çok kolay. İnsanların internette nasıl gezindiklerini öğrenmek isteyen ve bu bilgileri ödemek için istekli olan şirketler var.

İnternette arama yaparak para kazanmaya başlamadan önce, zamanınızın en iyi getirisini elde etmek için hangi şirketlerin kullanılacağını seçmeniz gerekir.

Web'de Arama Yapan En İyi Şirketler

İnternette arama yaparak para kazanmanın sayısız yolu var. Bugün dördünü geçeceğim.

1. Swagbucks

Swagbucks benzersiz bir site. Anket yapmak, alışveriş yapmak, video izlemek ve web sitelerinde arama yapmak gibi işlemler yaparak “Swagbucks” kazanabilirsiniz. Web sitesi gezinmek için çok kolay. Swagbucks ile nakit ve hediye kartları kazanabilirsiniz.

Ekstra para kazanmak için 2013'ten beri Swagbucks'ı kullanıyorum. Bu herkesin yapabileceği bir şey. Öğle tatilinde bazı görevleri yapabilirsiniz. Zaman zaman evde sıkılıyorsanız bazı görevleri de yapabilirsiniz.

Swagbucks'la para kazanmanın en sevdiğim yollarından biri de videoları izleyerek. Spor, fitness ve yemek gibi izleyebilmeniz için farklı kategoriler vardır. Swagbucks'ın herkes için videoları var.

Alabileceğiniz en düşük para miktarı 25 $ 'dır. Bunu 2500 Swagbucks'ı kullanarak elde edersiniz. Para size PayPal üzerinden ödenir. Parayı 25 $, 50 $, 100 $ veya 250 $ arasında alabilirsiniz.

Swagbucks'ın daha fazla puan kazanabileceğiniz birkaç yolu var. Bir arkadaşınıza yönlendirmek için 5 $ bonus alabilirsiniz. Sosyal medya kollarını da izlemelisiniz. Facebook ve Twitter'da çok aktifler. Her gün daha fazla puan kazanmanıza yardımcı olacak farklı miktarlarda swag kodları yayınlarlar. Program ile daha fazla para kazanmanın kolay bir yolu.

2. Qmee

Qmee, insanlara para kazanma şansı veren çok popüler bir sitedir. Bu bireyler hızlı para kazanmak için izin veren ücretsiz bir alışveriş aracı ve nakit ödül uygulaması. Öncelikle bu uygulamayı yüklemeniz gerekiyor. Ardından, tarayıcınızın sol tarafındaki sonuçları gösterir. İlginizi çeken ve nakit para kazanan sonuçları tıklamanız yeterlidir.

Qmee'nin ek reklamverenleri var ve bir şirketler ağı oluşturdu. Belirli bir ürünün en düşük fiyatını arayan birinin yanı sıra ekstra para kazanmak isteyenler için iyidir. Herhangi bir sonuç sizi ilgilendirirse uygulama size ödül verecektir. Sadece ödülünüzü kazanmak için üzerine tıklamanız gerekiyor. Qmee ile zengin olmayacağınızı size vurgulamak istiyorum. Ancak, bir fatura ödemek veya biraz borç ödemek için yeterli para kazanabilirsiniz.

Qmee, Walmart, Yahoo, Best Buy, eBay ve Google gibi çeşitli şirketlerle çalışır. Sık sık çevrimiçi alışveriş yapıyorsanız, Qmee kontrol etmeniz gereken bir şey olmalıdır. Daha önce belirtildiği gibi, ücretsiz ve ekstra zaman gerektirmez.

3. Gelen Kutusu Dolar

Sadece internette arama yapmak için size ödeme yapmazlar, size e-postaları okumak, teklifler için kayıt yaptırmak ve yorumları bırakmak için size ödeme yaparlar.

Gelen Kutusu Dolar, bu tür web sitelerinin en güvenilirlerinden biridir. Çalışma şekli, reklamverenlerin sitelerini üyelerine tanıtmak için Gelen Kutusu Dolarları ödemeleridir. Gelen Kutusu Dolar, web sitesini ziyaret etmek veya kaydolmak için karlarının bir kısmını size sunar. Bu teklif çoğunlukla ücretsizdir ve çevrimiçi para kazanmanın harika bir yoludur.

Gelen Kutusu Dolarlarına katılmak ücretsizdir ve en iyi şey şudur: sadece kaydolmak için sana 5 dolar veriyorlar. Gelen Kutusu Dolarları, para çekebilmek için en az 30 ABD doları toplamanızı ve bir çek göndererek size para ödemenizi gerektirir. Gelen Kutusu Dolar internet arama ek olarak bir ton teklifleri vardır. Bu 30 dolarlık nakit seviyesine ulaşmanızın göreceli olarak kolay olmasını sağlıyor.

Microsoft Ödülleri

Bing Rewards gibi Microsoft Ödülleri, Bing ile arama yapmak için puan kazanmanızı sağlayacaktır. Web'e göz atarken ve Windows ve Microsoft mağazalarında alışveriş yaptığınızda olduğu gibi daha fazla yolla puan kazanabilirsiniz. Microsoft hesabınızda oturumunuzun açık kalması yeterlidir.

Microsoft Ödülleri, çevrimiçi arama yapmak için para kazanmanın kolay yoludur. Sadece Microsoft mağazasından kaydolmanız ve harika ödüller kazanmanız gerekiyor. Ayrıca, Microsoft Store'da harcanan her 1 dolar için en az 1 puan kazanırsınız. Puanlarınızı Microsoft Store'dan indirebilir veya ücretsiz oyun, müzik veya film almak için kullanabilirsiniz. Microsoft ürünlerini ne kadar çok kullanırsanız veya satın alırsanız, o kadar çok freebiyen karşılığında ödüller kazanacaksınız.

Gördüğünüz gibi internette arama yaparak para kazanmanın yolları var. Swagbucks, Qmee, Inbox Dollars ve Microsoft Rewards, göz önünde bulundurmanız gereken sadece birkaçıdır. Ekstra paraya ihtiyacınız varsa, bugün bu web sitelerinden birini deneyin. Bu ekstra parayı yapmaya başlama zamanı.

Videoyu izle: TT - Avea 4ümüzde kaçak internet yapmak 2018 programsız

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Yaşına Göre En İyi 15 Hayat Sigortası Oranı
Maliye

Yaşına Göre En İyi 15 Hayat Sigortası Oranı

Ailelerimizi en uygun fiyata koruyabilmemiz için en iyi hayat sigortası oranlarını ödemek istiyoruz. Seçebileceğiniz birçok hayat sigortası şirketi ile her bir şirket aynı teminat tutarlarını ve politika koşullarını sunduğunda prim maliyetiniz en önemli karar faktörünüz olabilir. Hayat sigortası şirketleri size bir teklif sunarken pek çok faktörü göz önünde bulundurur.
Devamını Oku
MetroMile Araba Sigorta İncelemesi
Maliye

MetroMile Araba Sigorta İncelemesi

Bir aracın sahibi olan herkes için, otomobil sigortasının genellikle, aracın (veya kamyonun veya kamyonetin vb.) Hasar ve hırsızlıktan korunmasını sağlamak için gerekli olması gerekir. kaza. Ayrıca, çoğu eyalette sürücülerin yasa gereği en az bir miktar araç sigortasına sahip olmaları gerekmektedir.
Devamını Oku
GF ¢ 049: Broke’dan 37’de Self-Made Millionaire’a
Maliye

GF ¢ 049: Broke’dan 37’de Self-Made Millionaire’a

Http://traffic.libsyn.com/goodfinancialcents/GFC_049.mp3 37'de kırdı. Kendine güvenen milyoner. Frugal, Camı Doldurmanın Yazarı: İşyerinde Pozitif Düşünme İçin Şüphecinin Kılavuzu. Seçime bağlı yarı emekli (“para çekme makinesini kapatmak inanılmaz derecede zor”). Barry Maher hayat yaşıyor ve onu seviyor.
Devamını Oku
Yaptığınız 5 Kötü Para Bildirimi {Ama Kabul Etmeyebilirim}
Maliye

Yaptığınız 5 Kötü Para Bildirimi {Ama Kabul Etmeyebilirim}

Eğer geleneksel bir ekonomi kursu aldıysanız, insanların maddi durumları hakkında rasyonel kararlar aldıklarını ve en iyi çıkarları olan şeyleri seçtiklerini öğrendiniz. Ancak, özellikle de finans söz konusu olduğunda, insanların rasyonel olmaktan uzak olduğunu gösteren kanıtlar bulmak için etrafınıza bakmak zorundasınız.
Devamını Oku