Maliye

İnternette Arama Yapmanın 4 Yolu

Araştırmanızı yaparsanız, internette para kazanmanın birçok yolu olduğunu göreceksiniz. Bazıları kolay, bazıları ise biraz zor olabilir. Para kazanmanın en iyi yolunu anladığınızı düşündüğünüzde, göz açıp kapayıncaya kadar değişebilir.

Teknolojideki hızlı artışlar nedeniyle, internette her gün para kazanmanın yeni yöntemleri ve teknikleri var. Sadece sizin için çalışabilecek kanıtlanmış yollar bulmanız gerekiyor.

Örneğin. İnternette arama yaparak para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Eh, yapabilirsin ve bu çok kolay. İnsanların internette nasıl gezindiklerini öğrenmek isteyen ve bu bilgileri ödemek için istekli olan şirketler var.

İnternette arama yaparak para kazanmaya başlamadan önce, zamanınızın en iyi getirisini elde etmek için hangi şirketlerin kullanılacağını seçmeniz gerekir.

Web'de Arama Yapan En İyi Şirketler

İnternette arama yaparak para kazanmanın sayısız yolu var. Bugün dördünü geçeceğim.

1. Swagbucks

Swagbucks benzersiz bir site. Anket yapmak, alışveriş yapmak, video izlemek ve web sitelerinde arama yapmak gibi işlemler yaparak “Swagbucks” kazanabilirsiniz. Web sitesi gezinmek için çok kolay. Swagbucks ile nakit ve hediye kartları kazanabilirsiniz.

Ekstra para kazanmak için 2013'ten beri Swagbucks'ı kullanıyorum. Bu herkesin yapabileceği bir şey. Öğle tatilinde bazı görevleri yapabilirsiniz. Zaman zaman evde sıkılıyorsanız bazı görevleri de yapabilirsiniz.

Swagbucks'la para kazanmanın en sevdiğim yollarından biri de videoları izleyerek. Spor, fitness ve yemek gibi izleyebilmeniz için farklı kategoriler vardır. Swagbucks'ın herkes için videoları var.

Alabileceğiniz en düşük para miktarı 25 $ 'dır. Bunu 2500 Swagbucks'ı kullanarak elde edersiniz. Para size PayPal üzerinden ödenir. Parayı 25 $, 50 $, 100 $ veya 250 $ arasında alabilirsiniz.

Swagbucks'ın daha fazla puan kazanabileceğiniz birkaç yolu var. Bir arkadaşınıza yönlendirmek için 5 $ bonus alabilirsiniz. Sosyal medya kollarını da izlemelisiniz. Facebook ve Twitter'da çok aktifler. Her gün daha fazla puan kazanmanıza yardımcı olacak farklı miktarlarda swag kodları yayınlarlar. Program ile daha fazla para kazanmanın kolay bir yolu.

2. Qmee

Qmee, insanlara para kazanma şansı veren çok popüler bir sitedir. Bu bireyler hızlı para kazanmak için izin veren ücretsiz bir alışveriş aracı ve nakit ödül uygulaması. Öncelikle bu uygulamayı yüklemeniz gerekiyor. Ardından, tarayıcınızın sol tarafındaki sonuçları gösterir. İlginizi çeken ve nakit para kazanan sonuçları tıklamanız yeterlidir.

Qmee'nin ek reklamverenleri var ve bir şirketler ağı oluşturdu. Belirli bir ürünün en düşük fiyatını arayan birinin yanı sıra ekstra para kazanmak isteyenler için iyidir. Herhangi bir sonuç sizi ilgilendirirse uygulama size ödül verecektir. Sadece ödülünüzü kazanmak için üzerine tıklamanız gerekiyor. Qmee ile zengin olmayacağınızı size vurgulamak istiyorum. Ancak, bir fatura ödemek veya biraz borç ödemek için yeterli para kazanabilirsiniz.

Qmee, Walmart, Yahoo, Best Buy, eBay ve Google gibi çeşitli şirketlerle çalışır. Sık sık çevrimiçi alışveriş yapıyorsanız, Qmee kontrol etmeniz gereken bir şey olmalıdır. Daha önce belirtildiği gibi, ücretsiz ve ekstra zaman gerektirmez.

3. Gelen Kutusu Dolar

Sadece internette arama yapmak için size ödeme yapmazlar, size e-postaları okumak, teklifler için kayıt yaptırmak ve yorumları bırakmak için size ödeme yaparlar.

Gelen Kutusu Dolar, bu tür web sitelerinin en güvenilirlerinden biridir. Çalışma şekli, reklamverenlerin sitelerini üyelerine tanıtmak için Gelen Kutusu Dolarları ödemeleridir. Gelen Kutusu Dolar, web sitesini ziyaret etmek veya kaydolmak için karlarının bir kısmını size sunar. Bu teklif çoğunlukla ücretsizdir ve çevrimiçi para kazanmanın harika bir yoludur.

Gelen Kutusu Dolarlarına katılmak ücretsizdir ve en iyi şey şudur: sadece kaydolmak için sana 5 dolar veriyorlar. Gelen Kutusu Dolarları, para çekebilmek için en az 30 ABD doları toplamanızı ve bir çek göndererek size para ödemenizi gerektirir. Gelen Kutusu Dolar internet arama ek olarak bir ton teklifleri vardır. Bu 30 dolarlık nakit seviyesine ulaşmanızın göreceli olarak kolay olmasını sağlıyor.

Microsoft Ödülleri

Bing Rewards gibi Microsoft Ödülleri, Bing ile arama yapmak için puan kazanmanızı sağlayacaktır. Web'e göz atarken ve Windows ve Microsoft mağazalarında alışveriş yaptığınızda olduğu gibi daha fazla yolla puan kazanabilirsiniz. Microsoft hesabınızda oturumunuzun açık kalması yeterlidir.

Microsoft Ödülleri, çevrimiçi arama yapmak için para kazanmanın kolay yoludur. Sadece Microsoft mağazasından kaydolmanız ve harika ödüller kazanmanız gerekiyor. Ayrıca, Microsoft Store'da harcanan her 1 dolar için en az 1 puan kazanırsınız. Puanlarınızı Microsoft Store'dan indirebilir veya ücretsiz oyun, müzik veya film almak için kullanabilirsiniz. Microsoft ürünlerini ne kadar çok kullanırsanız veya satın alırsanız, o kadar çok freebiyen karşılığında ödüller kazanacaksınız.

Gördüğünüz gibi internette arama yaparak para kazanmanın yolları var. Swagbucks, Qmee, Inbox Dollars ve Microsoft Rewards, göz önünde bulundurmanız gereken sadece birkaçıdır. Ekstra paraya ihtiyacınız varsa, bugün bu web sitelerinden birini deneyin. Bu ekstra parayı yapmaya başlama zamanı.

Videoyu izle: TT - Avea 4ümüzde kaçak internet yapmak 2018 programsız

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

29 Ödenen iyi online ev işleri
Maliye

29 Ödenen iyi online ev işleri

Ev işlerinden uygun saatlerle çalışmak istiyor musunuz, fakat telefonda konuşmak istemiyor musunuz? Sessiz bir çalışma alanınız yoksa ve müşteri hizmetleri sektöründe çalışmak istiyorsanız, çevrimiçi sohbet işleri bir olasılıktır. Daha fazla müşteri yardım için internete gittikçe, müşteri hizmetleri sohbet işleri popülerlik kazanıyor.
Devamını Oku
Jüri Hizmetinden Çıkmak
Maliye

Jüri Hizmetinden Çıkmak

Amerikalılar olarak sahip olduğumuz en önemli sivil görevlerden biri bir jüriye hizmet ediyor. Yargı sistemimizin muazzam bir parçası, hükümeti yargıç, jüri ve icracı olmasına izin vermek yerine emsallerinizi yargılayabilmeyi içerir. Yine de birçok kişi, kolaylık sağlamak için jüri hizmetinden çıkmaya çalışıyor ve bu gerçek bir utanç.
Devamını Oku
Başarılı Girişimcilerin 7 Özellikleri
Maliye

Başarılı Girişimcilerin 7 Özellikleri

Birçok insan kendi işine sahip olmayı hayal eder, ama asla “hayal” den “yapmaya” geçmez. Başarılı girişimcilerin özellikleri nelerdir? Kendi işinizi başarılı bir şekilde yürütmek için ne gerekiyorsa veya bir çalışan olarak çalışmayı sürdürmeniz gerekiyorsa nasıl biliyorsunuz? Hepimiz birçok insanın kendi işine başlamaları için on binlerce dolar (veya daha fazla) harcadıklarını gördük ve başarısız olduklarını ve daha sonra iş gücüne geri döndüklerini gördük.
Devamını Oku