Maliye

Çevrimiçi Gelir, Kitap Güncelleme ve Daha Fazla 3,542 $!

Vay. Söyleyebileceğim tek şey bu. Bu ay, geçen ay yaptığımınkiyle kıyaslandığında neredeyse iki katına çıktım ve bu, şimdiye kadarki en iyi aylık gelirden gelmiştim. İştiraklerimi tıklayarak ve kurslarımı alarak bunu mümkün kılan herkese minnettarım. Senin gibi insanlar için bugün olduğum yerde olmazdım.

Kitabımda Güncelleme

Kitabın 2. bölümünü tamamladım. Erken Nasıl Emekli ve bunları yayıncıya sundu. Bölüm 3'te başladım ve güzel bir şekilde geliyor. Her bölümün fikirlerini ortaya çıkarma sürecinden ne kadar keyif aldığımı görmek harika bir şey. Başlangıçta kitap anlaşmasını almak için bir içerik tablosu oluşturmak zorunda kaldım, bu yüzden her bölüm için içerik oluşturmak için rehberimi kullanıyorum. Ocak ayı ortası itibariyle 4. bölüme ihtiyacım var, bu yüzden her şey yolunda görünüyor.

Burada söylenenler, geçen ayın rakamları.

Kasım Gelir Dağılımı

 • Media.net: 2,97 TL
 • AdSense: $ 71,21
 • Ebates: $ (10 $) Henüz bir şey almayan 90 kişinin kayıtlı olduğu var. Eğer öyleyse, bir şey aldığınızdan emin olun, böylece paranız ve 10 $ 'lık bir hediye kartı kazanın!ÜCRETSİZ Ebates'e kayıt olmak için buraya tıklayın.
 • Bluehost: 0 $ - başladığınızda bir web sitesine ev sahipliği yapmak için ucuz bir yol.
 • EVOice: 70 $ - Bu 800 bir sayıya sahip olmanın ucuz bir yoludur ve ulusal bir varlığa sahip olmak isteyen girişimciler için mükemmeldir.
 • Amazon: 2,86 ABD doları
 • YouTube (İyi Korunmuş Cüzdan Kanalı): 5,92 ABD doları
 • YouTube (SEO Kanalı): 8,07 ABD doları
 • Kredi Susamı: $ 24 - Kredi puanınızı almanın ve kredi raporunuzu kontrol etmenin ücretsiz bir yoludur.
 • Borç Verme Kulübü: 36 $ - İnsanların nasıl para kazanabileceği ve Lending Club'ın nasıl para yatırdığınızı ve geleneksel yatırım çözümlerinden daha yüksek bir faiz oranına sahip olmanıza nasıl imkan verdiği konusunda bir yazım var.
 • Diğer Siteler: 200 $
 • Kurslarım: 475 $ - 18 Ayda 250 $ / Ay Mini Kurs ve Borç Nasıl Tasarruf Edilir
 • SoFi: 600 $ - Öğrenci kredilerini ve kredi kartı borcunu yeniden finanse etmenin harika bir yolu.
 • Affiliate Marketing Duygusu Yapma: 0 $ - Çevrimiçi para kazanmayı öğrenmek için harika bir kurs.
 • Serbest Yazma: 750 $ - Çeşitli kişisel finans siteleri için yazıyorum ve makale başına ödeme aldım.
 • Ally Invest: 240 $ - Çoğu firmanın maliyetinin yarısı olan 4,95 $ 'lık hisse senedi almak için harika bir site.
 • Anketler: 12 $ - Bu harika çünkü insanlar internetten anket doldurarak para kazanmaya başlayabilirler. İşte beğendiklerim: Opinion Outpost ve Harris Poll. Bu anket firmalarının bir üyesi olmak için size erişim sunan bir Teklif Meyve suyu üyesi olmak istiyorsanız, burayı tıklayın.
 • MyFinance: $ 93.74 - Bu, her gönderinin alt kısmında yer alan ve yalnızca kişisel finans içeriğidir. Onlarla kaydolmakla ilgileniyorsanız, bana haber verin ve sizi doğrudan onlara tanıtacağım.
 • Bakım: 1 $ - Bu bebek bakıcısı veya evcil hayvan bakıcısı olarak ekstra gelir elde etmenin bir yoludur.
 • MediaVine: $ 589.84 - Bu, WKW'da Adsense'nin yerini alan yeni reklam ağım. Şimdiye kadar bu, Adsense'den 3 - 4 kat daha iyi ödeme yapmıştı.
 • Fundrise: 350 $ - Bu gayrimenkul emlak crowdfunding üzerinden 1000 $ kadar az yatırım için başlangıç ​​için bir yoldur.

Toplam: 3542.61 ABD doları

İlgili: Diğer Çevrimiçi Gelir Raporlarımı Kontrol Et

Geçen ay herhangi bir ekstra gelir yaptın mı? Eğer öyleyse, lütfen aşağıdaki yorumlarda yaptığınız şeyi paylaşın!

Videoyu izle: Güzel Piyano Müziği 7/24: Müzik, Rahatlatıcı Müzik, Uyku Müziği, Meditasyon Müziği

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Çalışandan İş Sahibine Nasıl Sıçrama Yaptı?
Maliye

Çalışandan İş Sahibine Nasıl Sıçrama Yaptı?

Kendiniz ve işiniz hakkında biraz bilgi verin: Benim adım Melanie ve ben Dear Bort'ta yazan bir serbest yazar, marka konektörü ve borç veren meraklıyım. Çeşitli kişisel finans web siteleri için taze ve ilgi çekici içerikler sağlarım ve etkinlikleri ve sosyal medya aracılığıyla insanları birbirine bağlamayı seviyorum.
Devamını Oku
MetroMile Araba Sigorta İncelemesi
Maliye

MetroMile Araba Sigorta İncelemesi

Bir aracın sahibi olan herkes için, otomobil sigortasının genellikle, aracın (veya kamyonun veya kamyonetin vb.) Hasar ve hırsızlıktan korunmasını sağlamak için gerekli olması gerekir. kaza. Ayrıca, çoğu eyalette sürücülerin yasa gereği en az bir miktar araç sigortasına sahip olmaları gerekmektedir.
Devamını Oku
ISurvey Dünyası incelemesi
Maliye

ISurvey Dünyası incelemesi

Çevrimiçi para kazanmanın yollarını aradıysanız, birkaç anket panosuna rastladınız. Bu anket web siteleri, anketleri doldurmak isteyen hedef kitlelerinde tüketicilerle müşteri görüşleri arayan işletmelerin bağlantı kurmasına yardımcı olur. Bu bir kazan-kazan durumu, işletmeler cevaplarını alıyor ve tüketiciler zamanları için ödüllendiriliyor.
Devamını Oku
GFC TV Ep 005: Finansal Malpraktis tarafından Yandı Get Don't
Maliye

GFC TV Ep 005: Finansal Malpraktis tarafından Yandı Get Don't

Sahaya göz gezdirdiğim sırada, tam olarak ne yapacağımı biliyordum: Benim kısır Barry Sanders benzeri döndürme hareketlerinden birini kırmaya gidecektim. Sadece küçük bir problem vardı: Barry Sanders benzeri yeteneklere sahip değilim. Oh, evet, terbiyeli atletim. Fakat açık alanda böyle bir hamle yapmak benim için değil.
Devamını Oku