Maliye

Para Hakkında Top 5 Youtube Videoları

Seni bilmiyorum ama daha çok örnek buluyorum. Bir videoda veya filmde oynanan bir senaryoyu gördüğümde, bana daha çok etki ediyor ve sonra bir kağıda yazıyor. İşte para hakkında en iyi 5 Youtube videolarımın bir listesi:

1. Bütçeleme üzerine Bill Cosby

Çok doğru, gençken, paranın değerini gerçekten kavramıyoruz. Bence Cosby, Theo'ya hayatı ne kadar pahalıya mal ettiğini açıklayan harika bir iş yaptı.

2. Two and Half Men - Charlie'nin Para Problemleri Var

Çoğu insanın paraya gelmesi sorunu, çok az şey yapmaları değil, çok fazla harcadıklarıdır. Kupanın bir delik mi yoksa yüz tane mi var?

3. Borç Limiti - Amerikan Federal Borçlarını Kolaylaştırmak İçin Bir Kılavuz

Bu video, federal bütçeyi mahkumun şartlarına indirmenin harika bir işini yapıyor. Bu adama para verir misin?

4. Affive edemeyeceğiniz şeyler satın almayın - SNL

Bu video sevimsiz, ancak nokta geçerli. Kişisel finans basittir ve temelleri bir sayfaya sığabilir. Eğer hepimiz yaptıklarımızdan daha az harcarsak, bir acil yardım fonu olurduk ve bir yaşam biçimi olarak borç almak zorunda kalmazdık.

5. Stanley Johnson - Gözbebeklerime kadar borç

Kendi başına borç konsolidasyonu için değilim, ama bu borcun orta sınıf adamı nasıl tasvir ettiğinden etkilendim. Yüzünde bir gülümseme var ve yüzeydeki her şey harika görünüyor. Ama eğer onun altına bakarsanız, yardım için ağlayan bir adam var.

Bu videoları beğendiyseniz Android Uygulamı indirerek daha fazla kontrol edebilirsiniz. Onlara rastladığımdan şarkı listesine daha fazla ekleyeceğim. Ayrıca, paranızı ilgilendiren bir videonuz varsa sadece yolumu gönderirseniz, kontrol etmeyi çok isterim!

Videoyu izle: ТОП ВИРУСНЫХ Видео Ютуба 2017! САМЫЕ ПОПУЛЯРНЫХ ВИДЕО на YouTube # 5

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

2018 yılında ücretsiz Amazon hediye kartları almak için 55 yolu
Maliye

2018 yılında ücretsiz Amazon hediye kartları almak için 55 yolu

Amazon hediye kartları, çevrimiçi yan etkinlikleriniz için en popüler ödeme yöntemlerinden biridir. İhtiyacınız olan her şeyi Amazon'dan satın alabileceğiniz için, özellikle Amazon'a doğrudan ihtiyacınız olan bir şeyi satın almak için ücretsiz Amazon hediye kartları yararlı olabilir. Amazon hediye kartlarını daha da iyi kılan şey, hemen hemen her şeyi yaparak bunları kazanmanızdır.
Devamını Oku
Voya Finansal Hayat Sigortası (Eski adıyla ING)
Maliye

Voya Finansal Hayat Sigortası (Eski adıyla ING)

Voya Financial, Inc., sigorta, emeklilik ve yatırım ürün ve hizmetleri konglomeralarının bir kombinasyonudur. Şirket, ABD çapında yaklaşık 13 milyon müşterinin - hem ticari hem de tüketici - finansal ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Voya'nın vizyonu, Amerika'nın Emeklilik Şirketi olmaktır - ve şirket, müşterilerinin zorlukların üstesinden gelmesine yardımcı olduğu için yoldadır. 7000'den fazla çalışanı ile emeklilik için tasarruf.
Devamını Oku
Ücretsiz Kablo TV almak için Basit Yolları
Maliye

Ücretsiz Kablo TV almak için Basit Yolları

Kablo ve uydu TV pahalı olabilir. Biliyorum. Hala uydu TV kullanıyoruz ve ayda 92 dolar ödüyoruz. Ve hatta prim paketimiz bile yok. Ancak bir noktada, kocamı spor için televizyona ihtiyaç duymadığına ve en sevdiği takımlara ayak uydurmanın başka yollarını bulacağına inanıyorum.
Devamını Oku
Medicare Ek Planını Anlama
Maliye

Medicare Ek Planını Anlama

Medicare, yaşlıların sağlık sigortası alabilmelerini, aksi takdirde karşılayamayacakları mükemmel bir programdır. Amerikalıların sigorta kapsamına girmeleri için harika bir yol olsa da, kapsanmaması gereken pek çok masraf var. Bu kapsama boşlukları, büyük bir hastane hesabına ve bir banka hesabına ciddi bir yük getiren tıbbi ücretleri olan kişileri bırakabilir.
Devamını Oku