Maliye

Para Hakkında Top 5 Youtube Videoları

Seni bilmiyorum ama daha çok örnek buluyorum. Bir videoda veya filmde oynanan bir senaryoyu gördüğümde, bana daha çok etki ediyor ve sonra bir kağıda yazıyor. İşte para hakkında en iyi 5 Youtube videolarımın bir listesi:

1. Bütçeleme üzerine Bill Cosby

Çok doğru, gençken, paranın değerini gerçekten kavramıyoruz. Bence Cosby, Theo'ya hayatı ne kadar pahalıya mal ettiğini açıklayan harika bir iş yaptı.

2. Two and Half Men - Charlie'nin Para Problemleri Var

Çoğu insanın paraya gelmesi sorunu, çok az şey yapmaları değil, çok fazla harcadıklarıdır. Kupanın bir delik mi yoksa yüz tane mi var?

3. Borç Limiti - Amerikan Federal Borçlarını Kolaylaştırmak İçin Bir Kılavuz

Bu video, federal bütçeyi mahkumun şartlarına indirmenin harika bir işini yapıyor. Bu adama para verir misin?

4. Affive edemeyeceğiniz şeyler satın almayın - SNL

Bu video sevimsiz, ancak nokta geçerli. Kişisel finans basittir ve temelleri bir sayfaya sığabilir. Eğer hepimiz yaptıklarımızdan daha az harcarsak, bir acil yardım fonu olurduk ve bir yaşam biçimi olarak borç almak zorunda kalmazdık.

5. Stanley Johnson - Gözbebeklerime kadar borç

Kendi başına borç konsolidasyonu için değilim, ama bu borcun orta sınıf adamı nasıl tasvir ettiğinden etkilendim. Yüzünde bir gülümseme var ve yüzeydeki her şey harika görünüyor. Ama eğer onun altına bakarsanız, yardım için ağlayan bir adam var.

Bu videoları beğendiyseniz Android Uygulamı indirerek daha fazla kontrol edebilirsiniz. Onlara rastladığımdan şarkı listesine daha fazla ekleyeceğim. Ayrıca, paranızı ilgilendiren bir videonuz varsa sadece yolumu gönderirseniz, kontrol etmeyi çok isterim!

Videoyu izle: ТОП ВИРУСНЫХ Видео Ютуба 2017! САМЫЕ ПОПУЛЯРНЫХ ВИДЕО на YouTube # 5

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

" width="370" height="280" alt="2018'de En İyi Minimalist / Ultra İnce Cüzdanlar"/>
Maliye

2018'de En İyi Minimalist / Ultra İnce Cüzdanlar

Başkalarına parayla ne kadar anlayışlı davrandığınızı göstermek ister misiniz? En iyi yollardan biri, çirkin temelleri cimri görünmeden taşıyabilmenizi sağlayan minimalist bir cüzdandır. Büyük boyutlu bir akıllı telefon gibi hantal bir cüzdan kullanmaktan sıkıldıysanız, bu cüzdanlardan birine geçmek isteyeceksiniz; ve söz veriyorum, bu minimalist, ultra ince cüzdanlar babanızın para klibi gibi değil.
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="Başarılı Yatırım için Üç Basit Kural"/>
Maliye

Başarılı Yatırım için Üç Basit Kural

Yatırımcılığın en önemli üç kuralı, ilk işime girmeden önce daha deneyimli (daha eski) ailem ve arkadaşlarımdan aldığım talimatlara garip bir şekilde benziyor. İş çevresi son on yılda önemli ölçüde değişirken, arkadaşlarımın hiç olmadığı kadar tipik bir şekilde 8:00 ila 17:00 arası yapılandırılmış bir işte çalışıyorlar, prensipler hala geçerli.
Devamını Oku
Numaran kaç?
Maliye

Numaran kaç?

Hey. Bu Jeff Rose, GoodFinancialCents.com. Bugün, “Numaran nedir?” Sorusunu soruyorum. Bu soruyu sormamın sebebi, ilk defa bir müşteriyle buluştuğumda karşılaştığım en yaygın şeylerden biri olması. Tünel vizyonuna kesinlikle takılıyorlar, odaklanabilecekleri tek şey, ne kadar yapacakları.
Devamını Oku