Maliye

Ücretsiz Giysiler Online almak için 4 Legit Yolları

Giyim, kaçınılmaz olan harcamalardan biridir, değil mi? Demek istediğim, tasarımcı kıyafetlerine sahip olmak zorunda değilsin, ama kıyafetlere ihtiyacın var.

Ben tutumlu bir insan olduğum için, her zaman özgür bir şey elde etmek için bir yol olduğuna inanıyorum - neredeyse her zaman. Neyse ki, giyim ücretsiz alabileceğiniz bu bütçe öğelerinden biridir.

Evet, ister Walmart'tan (benim gibi) kıyafetlerle, ister son modası ve en popüler isim markalarını giymekte ısrar edip etmediğiniz konusunda olsun, elbiseleriniz için en azından bir kısmı - eğer olmasa da - ücretsiz.

Ben de kadınlar, erkekler ve çocuklar için kıyafetler konuşuyorum. Ailenizin tüm kıyafetlerini almak ve bunu yapmak için hiçbir şey ödememek için seçenekler var.

Ücretsiz kıyafetler almak ve sizin ve aileniz için işe yarayıp yaramayacağını görmek için bu seçeneklere göz atın.

1. Ücretsiz giysi almak için kullanabileceğiniz puan kazanın

Ücretsiz kıyafet almanın bir yolu, paraya çevrilebilecek noktalarda size ödeme yapacak olan birçok programdan birini (veya daha fazlasını) kullanmaktır. Daha sonra kıyafet almak için bu parayı kullanabilirsiniz.

Bu programlardan bazıları, favori kartlarınıza da hediye kartlarında ödeme yapma seçeneğini sunacaktır. Burada, insanların giyim ve başka şeyler satın almak için puan kazanmaları (veya doğrudan para) almanın daha popüler yollarından bazıları.

Ibotta

Bu yıl başında Ibotta'yı Well Kept Cüzdanı için bir Ibotta incelemesi yazdığımda öğrendim. Bugün hala Ibotta kullanıyorum diye çok etkilendim.

İşte nasıl çalışıyor. Ibotta uygulamasını indirdiğinizde, her gün satın aldığınız şeyler için nakit geri teklifler bulmanıza yardımcı olur. En sevdiğiniz mağazada arama yaparsınız ve Ibotta size bu mağaza için tüm para iade tekliflerini gösterecektir.

Ibotta'yı en çok Walmart'ta alışveriş yaptığımda kullanırım. Gitmeden önce, sadece satın almam gereken şeylerin geri ödeme teklifleri olup olmadığını görmek için uygulamayı kontrol ediyorum. Bonus: Belirli eşyaların yanı sıra, Ibotta zaman zaman “herhangi bir meyve alımı” veya “herhangi bir eşyada X para iadesi” gibi şeyler için nakit geri ikramiye teklif edecektir.

Bu küçük “ekstraları” çok seviyorum çünkü nereden alabildiğimi jenerik almayı deniyorum, bu da isim markalı yiyecekler veya başka ürünler almıyorum bile Ibotta ile tasarruf edebileceğim anlamına geliyor.

İhtiyacınız olan veya satın almak istediğiniz bir şey için para iadesi teklifinde bulunduğunuzda, ürünü tıkladığınızda kuponunuzu Ibotta cüzdanınıza yatırırsınız.

Alışverişinizi tamamladıktan sonra, yapmanız gereken tek şey Ibotta uygulamanızla birlikte makbuz tarayıcı kodunu taramaktır. Uygulama, satın aldığınız öğeler için eşleşen teklifleri otomatik olarak bulur.

Tamamladığınız tekliflerden gelen para, Ibotta hesabınıza girer ve daha sonra parayı PayPal hesabınıza aktarabilir ve istediğiniz yerde ücretsiz kıyafet satın almak için kullanabilirsiniz.

Bonus: Ibotta ayrıca ikramiye ve referans ikramiye de verir. Bu ücretsiz kıyafetler için para kazanmak için ekstra kolaylaştırır. Aslında, Ibotta ile sadece ilk iki hafta içinde 30 $ 'dan fazla kazanmıştım.

Swagbucks

Swagbucks muhtemelen giyim almak için puan kazanmanın en kolay yoludur. Swagbucks üyelerine bugüne kadar 250 milyon doları aştı, bu yüzden yasal olduğunu biliyorsunuz. Aslında, her gün 7000'den fazla hediye kartı veriyorlar. Swagbucks ile çeşitli şekillerde puan kazanabilirsiniz.

  • Alışveriş yaparak puan kazanabilirsiniz
  • Oyun oynayarak kazanabilirsiniz
  • Video izleyerek kazanabilirsiniz
  • Anketleri tamamlayarak kazanabilirsiniz
  • Net arayarak kazanabilirsiniz

Ve dahası. Swagbucks, arkadaşlarınızın kaydolması için sizi yönlendirecek. Puanlarınızı kazandıktan sonra, favori mağazalarınıza hediye kartları almak için bu puanları kullanabilirsiniz.

Kullanılabilir hediye kartlarına sahip olan mağazalardan bazıları Amazon, Walmart, Target ve Sephora'dır. Swagbucks'la eBay için bir hediye kartı bile alabilir ve kullanılmış satın alarak daha da fazla kıyafet alabilirsiniz.

Ya da bir PayPal hediye kartı veya Visa hediye kartı almak için puanlarınızı kullanabilir ve en sevdiğiniz kıyafet mağazalarında alışveriş yapmak için para kazanabilirsiniz.

Swagbucks muhtemelen ücretsiz kıyafet satın almak için puan kazanmanın en popüler yollarından biridir. İpucu: Sadece kaydolmak için size 10 dolar verecekler, böylece hemen bedava kıyafetler için nakit para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Ebates

Ebates üyelere sadece alışveriş için para ödüyor. Ebates ile 2.000'den fazla mağazada% 40'a varan indirim alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sevdiğiniz mağazalarda Ebates portalından alışveriş yapmak.

Bazı mağazalar Ebates size alışveriş yapmak için ödeme yapacak:

  • Walmart, Hedef ve Amazon
  • Walgreens, Rite Aid ve CVS
  • Groupon, Ofis Depoları ve Zımba
  • Shutterfly, Snapfish ve Hotels.com

Ve yüzlerce diğerleri. Ebates, alışveriş yaparak kazanabileceğiniz para miktarını iki katına çıkaran bazı mağazalara bile sahip. Bu mağazalardan bazıları Macy, Amazon, Groupon ve diğerleri.

Alışverişinizi Ebates portalı üzerinden yaptığınızda, nakit geri bonuslarınız doğrudan Ebates hesabınıza gider. Ebates daha sonra size bir çek gönderir veya Paypal hesabınıza para yatırır. Bu kadar basit.

Diğer seçenek Ebates tarayıcı uzantısını kullanmaktır. Bu yüklendiğinde, Ebates web sitesini ziyaret etme adımını atlayabilirsiniz. Eklenti, ziyaret ettiğiniz bir web sitesi satın alma işleminizde size geri ödeme yapmak için uygun olduğunda bir açılır pencere gösterecektir. Tek yapmanız gereken, aktif Ebates için pop-up düğmeyi tıklatıp para kazanmak.

Ebates'i, yine de satın almayı planladığınız şeyler için düzenli alışveriş yapmak için kullanırsanız, para harcamazsınız demektir. Daha sonra, siz ve / veya aileniz için kıyafet almak için geri para iadelerini kullanabilirsiniz. Ayrıca, bugün üye olarak daha fazla para kazanabilirsiniz (10 $ 'lık bir ikramiye bonusu sunacaklardır) ve arkadaşlara katılmaları için başvuruda bulunabilirsiniz.

Anketi Junkie

Anket Junkie anketleri tamamlamak için puanlar size öder. Tamamladığınız her anket için belirli sayıda puan kazanacaksınız.Puan ödemeleri anketin uzunluğuna ve türüne göre değişir.

Bu puanları kazandıktan sonra, bunları düzinelerce farklı mağazaya hediye kartları için kullanabilirsiniz. Ayrıca PayPal hesabınıza para gönderebilirsiniz, böylece istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde alışveriş yapabilirsiniz.

Survey Junkie'ye kayıt olan ve kullanan arkadaşlara ve aile üyelerine başvurduğunuzda Anket Junkie de puan ödeyecek.

2. Ücretsiz Giysiler Almak için Giyim Sitelerinden Yönlendirme Programlarını Kullanma

Ücretsiz kıyafet almanın başka bir yolu da, birçok online giyim mağazasında alışveriş yapmaktır. Sadece süper derin indirimlerle giysi alabilecek olmanın yanı sıra, sadece kayıt yaptırmak için arkadaşlara başvurarak ücretsiz kıyafetler için para kazanabilirsiniz.

Arkadaşlarınıza atıfta bulunduğunuzda, çevrimiçi katıldığınızda veya alışverişte bulunduğunuzda, size nakit ya da mağaza için kredi ödeyeceğiniz çevrimiçi giyim sitelerinin bazıları.

ThredUp

İşte ThredUp nasıl çalışır. Artık ThredUp'a istemediğiniz yüksek kaliteli kıyafetlerinizi gönderin. Aldıklarında, bunu değerlendirecek ve ThredUp'a bir kredi verecek, böylece ücretsiz kıyafet alabilirsiniz.

Ayrıca, başkalarının ThredUp'ı kullanmasına atıfta bulunmak için kredi alabilirsiniz - başvuru başına en fazla 10 ABD doları. ThredUp ile öğeleri sadece mükemmel durumda bulacaksınız, böylece mükemmel bir fiyata kaliteli kıyafetler aldığınızdan emin olabilirsiniz - özellikle mağaza kredileri kullanarak ücretsiz olarak edinirseniz!

Rue La La

Rue La La, kadınlar, erkekler ve çocuklar için% 70'e varan marka giyim, aksesuar ve daha fazlasını sunuyor. Bu bir üyeye ait tek sitedir, bu yüzden büyük fırsatlar elde etmek için katılmalısınız, ancak katılmak ücretsizdir.

Rue La La ile nasıl özgür kıyafetler elde edebilirsiniz? Basitçe arkadaşlar atıfta bulunarak. Satın aldığınız her arkadaşınız için 10 $ Rue La La kredisi alacaksınız.

Bu kredileri sitede ücretsiz kıyafet almak için kullanabilirsiniz.

3. Giyim Takvimlerini Arayın

Giyim taksileri giderek daha popüler hale geliyor. Facebook'ta giyim takaslarını bulabilir veya çevrimiçi giyim takas sitelerine katılabilirsiniz. Ya da kurtulmak istediğiniz öğeleri listeleyerek ve kendi ticaretiniz için kendi ürünlerini sunmaları için insanları teşvik ederek kendi kıyafet takasınızı barındırın.

Örnek olarak, sizinkine benzer yaştaki çocukları olan arkadaşlarınız ve aile üyelerinizle bir takas takas günü kurabilirsiniz.

Önceden kurulmuş ve kullanıma hazır bir çevrimiçi giyim takasında alışveriş yapmakla ilgileniyorsanız Rehash'a göz atın.

aynen çıkarmak

Rehash, sahip olduğunuz kıyafetleri başka bir şey için değiştirmek istediğinizi listelemenizi sağlar. Ne zaman listeleyeceğinizi, ne yapmak istediğiniz hakkında ayrıntılı bilgi verebilirsiniz. Sahip olduğunuz bir diğer seçenek, bu bölüme basitçe “bir şey” koymak ve ne tür tekliflerin size geldiğini görmek.

Rehash'a katılmak veya eşyalarınızı listelemek veya satmak için herhangi bir ücret alınmaz, ancak diğer swapper'larla nakliye planlarını ve maliyetlerini hesaplamak zorunda kalabilirsiniz.

4. Craigslist ve Diğer Siteleri kontrol edin

Ücretsiz kıyafet almanın başka bir yolu da Craigslist'i veya diğer benzer siteleri (Letgo gibi) kontrol etmek ve “ücretsiz” bölümlerine bakmaktır.

Birçok kez, insanların evlerinin hızlı bir şekilde çözülmesini sağlamak için bebek kıyafetleri, çocuk kıyafetleri, erkek ve kadın kıyafetleri veriyorsunuz.

Yerel Craigslist sitemizi kontrol ettiğimde, iki çantalı bebek kıyafetleri veren birisini buldum ve başka bir kişi, kadın giysileriyle dolu bir çöp torbası veriyordu.

Giyimden vazgeçen insanların, giymeye değmeyecekleri şeyler bıraktığını düşünebilirsiniz, ancak bu durum mutlaka geçerli değildir.

Varlıklı bir banliyösünde yaşadığımda (hobi çiftliğimizi almadan önce) insanlar çoğu zaman gerçekten güzel kıyafetler giyerlerdi. Nedeni, paraya ihtiyaçları yoktu ya da satmak için alacağı güçlükleri istiyorlardı.

Her şeyi bir kutuya koymaları ve “özgür” olarak etiketlemeleri çok daha kolaydı.

Bonus ipucu: Uygun şekilde kullanılıyorsa, bu tür sitelerden diğer ücretsiz öğeleri de alabilirsiniz. Ardından, çevrimiçi olarak satın ve paranızı hiçbir ücret ödemeden satın almak için kullanın.

İşte aldın; İnternette ücretsiz kıyafet almak için dört popüler ve okunaklı yol. Şimdi, daha az harcayacağınız ve daha fazla tasarruf sağlayabileceğiniz kıyafetler için para tasarrufu için bazı ipuçları.

Satış ve Gümrükleme Raflarının Avantajlarını Alın

Ne zaman alışverişe gidersem, kontrol ettiğim ilk yer temizlik rafı ve satış reklamlarıdır. En büyük kızım tenis ayakkabılarımı sadece 2,00 dolar kazandığım zaman gibi açıklıklarla ilgili inanılmaz fırsatlar aldım.

Süper derin indirimlerden faydalanırsanız, kıyafetlere tonlarca para kazandırabilirsiniz.

Değiştirilebilir Giysi Parçaları ile Akıllı Al

Giyimden tasarruf etmenin bir başka yolu da akıllıca satın almak. Örneğin, iş için giysiye ihtiyacınız varsa, temel renklerde 5 veya 6 değiştirilebilir öğe satın alabilirsiniz.

Örnek olarak, temel siyah elbise pantolonunu ve pantolonla birlikte 3 veya 4 gömlek alabilirsin. Çocuklar için üç çift pantolon ve daha sonra her pantolonla birlikte üç gömlek olabilir.

Bu, değiştirilemeyen tam kıyafetler satın almaktan daha ucuz olacaktır.

Sezon dışı al

Bu, ailemi yüzlerce dolara bir yıl boyunca kıyafetlerimde saklayan bir başka ipucu. Ben her zaman sezondan satın almaya çalışıyorum. Geç yaz ya da sonbaharda çocuklarımı takip eden yaz mayoları alacağım. Ya da, Şubat ayında, çok büyük olan ve aşağıdaki kışa uyabilecek olan kışlık montları alacağım.

Sezonun dışında bir şekilde satın alarak, ailenizin ve nihayetinde giyeceğiniz şeyler için temizleme fiyatları alabilirsiniz. Onları hemen kullanamayacaksın.

Garage Satış Mağazası

Eğer alışveriş için doğru mahalleleri biliyorsanız, garaj satışlarında bazı yıldız giyim fırsatları alabilirsiniz. Eski mahallemde, çocuklarını her zaman tasarımcı kıyafetleriyle giymiş bir komşum vardı. Bonus: Bir şekilde bu kıyafetleri bozulmamış durumda tutmayı başardı.

Her baharda büyük bir garaj satışı yapar ve çocuklarının giydiği kıyafetleri satardı. Bir ün kazandı ve insanlar yıllık satışlarına akın etti. Güzel çocuk kıyafetlerini harika bir fiyata alacaklarını biliyorlardı.

Benzer şekilde, her zaman markalı kıyafet satın alan başka bir arkadaşım vardı. Onlarla bittiğinde onları ucuza satardı. Saat 10 gibi uzun bir deri ceket sattığı zaman gibi. Bölgenizdeki garaj satışlarına göz atın ve ucuza bazı harika bulgular elde edip edemeyeceğinizi görün.

Bazı ayak giyeceklerini giymeye istekli olursanız, ücretsiz ya da ucuz kıyafetler almanın birçok yolu vardır. Ya sen? İnternetten ücretsiz kıyafet almak için yukarıdaki yollardan herhangi birini denediniz mi?

Videoyu izle: Çevrimiçi Kafa Topu Herşeyi Bedava Alma Hilesi

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Emeklilik Tasarruflarını Nasıl Yönetiriz?
Maliye

Emeklilik Tasarruflarını Nasıl Yönetiriz?

Emeklilik birikimleriniz, günlerinizin geri kalanı için rahatça yaşamak için yeterli paraya sahip olduğunuzdan emin olmak için aktif olarak yönetilmelidir. Çoğu insan emeklilik yaşına geldiğinizde, tüm çalışmalarınızın arkanızda olduğunu düşünürken, altın yıllarına giren ya da birkaç yıl içinde kemeri olan herkes size başka türlü söyleyecektir.
Devamını Oku
Gerçekte Çalışan Bir Bütçe Nasıl Yapılır?
Maliye

Gerçekte Çalışan Bir Bütçe Nasıl Yapılır?

Muhtemelen finansal hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için bir bütçeye ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuzdur. Birçok kişi için “bütçe” altı harfli bir kirli sözcüktür, ama olması gerekmiyor. Muhtemelen uzun vadeli finansal hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak bir bütçeye ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuzdur, ancak çoğu insan etkili bir bütçe yaratmaya nereden başlayacağını bilmemektedir.
Devamını Oku
Quitter ve Dropout Nasıl Daha Başarılı Oldu?
Maliye

Quitter ve Dropout Nasıl Daha Başarılı Oldu?

Tüm stratagemlerden, ne zaman çıkacağını bilmek en iyisidir. - Çin Atasözü Kazanmak İçin Çıktı mı? Bununla gurur duymuyorum, ama ben bir bırakıyorum. Hepimi her zaman yaptığım her şeye soktum ve gerçekten gurur duyduğum bir özellik. Eğer bir şey yapmaya karar verdiysem, gücümün sonuna kadar her şeyi yaparım.
Devamını Oku
Bu yıl bir bahçe dikmek için 5 neden
Maliye

Bu yıl bir bahçe dikmek için 5 neden

Bahçemi seviyorum. Kocam ve ben ciddi bahçıvanlar değiliz, fakat domatesleri, salatalıklarını, çeşitli biberleri, otları ve meyveleri yetiştiriyoruz. Arka bahçede dört meyve ağacımız var, ancak sadece gala elma ağacı bize şu ana kadar önemli bir şey sağladı. Biz de yalnız değiliz. Ulusal Bahçe Derneği, yaklaşık 43 milyon Amerikalı'nın kendi yiyeceklerinden bazılarını yetiştirdiğini bildiriyor.
Devamını Oku