">
Maliye

Temmuz ayında 1.330.87 dolar, Bebek sahibi olacağız, ve daha fazlası!

Şey, ikinci en yüksek ayımı aldığımı söylemekten mutluluk duyuyorum - bu da cesaret verici. Şu an 6 aydır online gelirimi kaydediyorum en yüksek ayım 1.500 $ 'dan fazla. Fakat bu ayın rakamlarına ulaşmadan önce, ormanın boynumunda neler olduğunu size bildirmek istedim.

İkinci Bebeğimizi Yapıyoruz

Karımın ikinci çocuğumuzla birlikte Ocak ayı sonunda o bir kız! İlk çocuğumuz - Finn - bir buçuk yıl önce Ocak ayında doğdu. O, çok fazla enerjiye sahip harika bir çocuk ve şimdi, önümüzdeki Ocak ayında bir bebek kız kardeşi olacak gibi görünüyor. Bu konuda çok heyecanlı!

FinCon'da konuşuyorum

Her yıl kişisel finans uzmanları, bilgisini diğer benzer fikirli insanlarla paylaşmak için toplanıyorlar. Bu sene, bir sebepten dolayı, bu uzmanlardan biri olarak beni sayıyorlar ve Google’ın ilk sayfasına nasıl gireceğimi konuşacağım. Kişisel finans ile ilgileniyorsanız FinCon'a mutlaka göz atmalısınız.

Bu yıl FinCon, San Diego, Kaliforniya'da düzenlenecek ve son birkaç yıldır FinCon konferanslarına katılarak, harcanan zaman ve paraya değdiğini söyleyebilirim. Girişimcilik, blog ve para yönetimi hakkında öğrendiklerim hayatım üzerinde önemli bir etki yarattı.

Bu yıl için FinCon'daki açılış konuşmacıları arasında Clark Howard, Kim Garst ve Noah Kagan var ve sıra halinde onlarca başka para uzmanı var, bu yüzden kaçırmayın. Her yıl en sevdiğim konferansım!

Bağlı Pazarlama Duygusu Yapma

Bir arkadaşım Michelle'in, Cents Sense of Cents'in yarattığı, Affiliate Marketing'in Duygusu Yapmasını içeren bir kursa kaydolmaya karar verdim. Bu derste daha fazla şey öğrendim, 6 yıldan beri blog yazıyordum ve zaten öğrendiklerimi uygulamaktan bağlı ortaklık gelirlerinde sıçramalar görüyorum.

Michelle yapar ayda 50.000 doların üzerinde blogunda bağlı kuruluş gelirinde, kursu almak için paraya değdiğini biliyordum. Online olarak ciddi para kazanmayı öğrenmek istiyorsanız, Michelle'in kursuna göz atmak için buraya tıklayın.

Önceki Ayların Blog Gelir Numaraları

 • Şubat 2016 - 940.41 (Çevrimiçi gelirimi bildirmenin ilk ayı)
 • Mart 2016 - 1,175,48 ABD doları
 • Nisan 2016 - 1.533.50 (En iyi ay henüz! Kısmen Pinterest trafiğinde büyük bir artış yaşadım)
 • Mayıs 2016 - 937,58
 • Haziran 2016 - 869.97 $ (Pinterest'ten gelen trafikte büyük düşüş)

Çevrimiçinde olan çevrimiçi geliri görmek muhteşemdi. Son 6 ay boyunca sürekli olarak 1.000 $. Burada, Temmuz ayı için nasıl gelir elde ettiğimi ve kazancımın nereden geldiğini gösteren dökümü söyledim.

Temmuz Blog Gelir Raporu

 • Media.net: $ 7.23 - Siteyi bir cep telefonunda görüntülerken sağladıkları deneyimi beğenmediğim için bu reklamları İyi Kept Cüzdan'dan kaldırdım. Kaçınılmaz bir şekilde tıklayacağım bir pop vardı ve gerçekten sinir bozucu oldu. Karşılama WKW okuyucularınız 🙂
 • Adsense: 92,87 ABD doları
 • Ebates: 0 $ (Kayıtlı 15 kişiyim ve henüz bir şey satın almadı. Eğer bir şey satın aldığınızdan emin olursanız, paranızı geri almanız ve 10 $ 'lık bir hediye kartınız olsun!ÜCRETSİZ Ebates'e kayıt olmak için buraya tıklayın.
 • Çekirge: 0 $ - Normalde bu satış ortağıyla ayda 100 ila 200 dolar kazanıyorum, ancak bu ay hiç dönüşüm gerçekleştirmedim. Çekirge 800 bir numaraya sahip olmanın ucuz bir yoludur ve ulusal mevcudiyet sahibi olmak isteyen girişimciler için mükemmeldir.
 • Amazon: 0 $ - 🙁
 • YouTube (İyi Korunmuş Cüzdan Kanalı): $ 5.59 - Bir halkayı şişmiş bir parmağından nasıl çıkaracağınız hakkında yeni bir video yayınladım çünkü büyükannem onun yüzüğünü kesmek için para ödeyecekti ve bunun aptalca olduğunu düşündüm. Şimdiye kadar 100 kez görüntülendi.
 • YouTube (SEO Kanalı): 5,73 ABD doları
 • Kredi Karma: $ .50 - Bir süre geri kalan kredi karmasıyla ilgili bir incelemeden gerçekten pasif gelir.
 • Kredi Susam: 15.20 $ - Kullanıcılara kredi puanlarını nasıl alabileceklerini ve Credit Susame ile kredilerini ücretsiz olarak kontrol edebileceğini belirten bir e-posta gönderdim.
 • Ödünç Kulübü: 12 $ - İnsanların nasıl para kazanabileceği ve Lending Club'ın nasıl para yatırıp geleneksel yatırım çözümlerinden daha yüksek bir faiz oranına sahip olduğunuza dair bir yazım var.
 • Kurslarım: 82 $ (18 Ayda 250 $ / Ay Mini Kurs ve Borç Nasıl Kurtarılır)
 • Diğer site gelirleri: 510 $ - Çeşitli reklam kaynaklarıyla para kazanan diğer iki web sitem var.
 • Freelance Writing: 575 $ - Çeşitli Kişisel Finans siteleri için yazıyorum ve makale başına ödeme alıyorum.
 • Görüş Yankı: $ 24.75 - Bu harika çünkü insanlar internetten anket doldurarak para kazanmaya başlayabilirler. Gözden Geçirme Merkezine buradan göz atın.

Toplam: 1330.87 ABD doları

Daha önce de belirttiğim gibi, Temmuz ayı ikinci en yüksek gelirim oldu. Ağustos ayının, çevrimiçi gelirimi arttırmak için Michelle'in kursunda bağlı kuruluş pazarlama hakkında öğrendiğim ipuçlarını kullanmaya devam ettiğimden daha da yüksek olmasını bekliyorum.

Kendi Paranızı Çevrimiçi Yapmaya Başlayın

Online para kazanmak, girişimci bir rüyaya sahip olanlar için gerçek ve geçerli bir gelir yoludur. Kendi blogunuzu başlatarak başlar. Şu anda burada bir linke tıklayarak Bluehost ile 3.49 $ 'a kadar bir blog başlatabilirsiniz. Ayrıca, bu süreçte yönlendirilmek istiyorsanız, On Dakikadan Kısa Bir Sürede Nasıl Blog Başlatılacağına ilişkin eğiticime göz atın.

İyi İşe Aldığım Cüzdanı başlattığım için günüm işimi bırakabildiğimi ve kendime tam zamanlı çalışmaya başlayabildiğim için oldu. Bloglama beni, başkası için çalışmak yerine kendi iş girişimlerimde iyi bir gelir elde etmeme yardımcı olan diğer girişimcilik fırsatlarına yönlendirdi.

İnternetten para kazanıyor musunuz? Yoksa, fazladan bir gelir elde etmek için kendi blogunuzu oluşturmayı düşündünüz mü?

Videoyu izle: Temmuz Ayında Okud İlçe Bölüm 1 2018

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

" width="370" height="280" alt="Bu Çift, Sadece 3.5 Yılda Borcunda 138.000 Dolardan Nasıl Para Kazandı?"/>
Maliye

Bu Çift, Sadece 3.5 Yılda Borcunda 138.000 Dolardan Nasıl Para Kazandı?

Amacım, paranıza geldiğinde nerede olmak istediğinizden size yardım etmekti, böylece yolculuğunuzda sizi teşvik etmek için parayla başarılı olan diğer insanları bulmaya karar verdim. Borcunu ödeyemediğimden bu yana tutkulu olduğum bir şey olduğu için, Borçlu Başarı Öyküleri adlı yeni bir dizi başlatıyorum.
Devamını Oku
2018'de Tasarruf Sağlamanın Kolay Yolu
Maliye

2018'de Tasarruf Sağlamanın Kolay Yolu

Bir çok insanın düzenli olarak para biriktirebilmelerini dilediği bir sır değil. Bu sene yapmaları gereken şeylerin listesi var. Ancak, bir sebepten ötürü, bunu yapamazlar. Bu tanıdık geliyor mu? Eğer öyleyse, para tasarrufu ve hesaplarında çok az sorunla karşı karşıya olan birçok Amerikalı gibi olabilirsiniz.
Devamını Oku