Maliye

Çevrimiçi Gelir, bir Kitap Deal ve Daha Fazla 1689 $!

Bu yüzden online gelirimi bildirmek için 10 ayım var ve Ocak ayından bu yana işlerimin nasıl ilerlediğini görmek heyecan verici. Çünkü bu benim ikinci en yüksek ayım. Burada önceki gelir raporlarımı gör.

Sayılara girmeden önce heyecan verici haberlerim var.

Kitap Anlaşmam var!

Bir yayıncı başlıklı bir kitap yazmak için bir mali yazar arıyordu. Erken Nasıl Emekli ve yazmam için beni seçtiler! Ben ancak, erken emekli olmuş hayatım boyunca birkaç kişi toplantı ayrıcalık oldu, henüz emekli değilim söylemek kısa bir not yapmak istiyorum. Basit bir matematiksel denkleme aşağı kaynar Sonunda, sadece emekli olduğunuzda istediğiniz yaşam tarzınızı karşılamak için yeterli gelir üreten varlıklara olması gerekir. Zaten ilk bölüm var ve önümüzdeki yıl perakendecilerin raflarda ve yayınlanmak için arıyor!

Yani daha fazla gecikme olmaksızın, Ekim ayından gelen bilgi burada.

Ekim Gelir Dağılımı

 • Media.net: $ .46
 • Adsense: 163,50 YTL
 • Ebates: 70 $ (Henüz bir şey satın almayan 83'den fazla kişi var. Eğer öyleyse, bir şey aldığınızdan emin olun, böylece paranız ve 10 $ 'lık bir hediye kartı kazanın!ÜCRETSİZ Ebates'e kayıt olmak için buraya tıklayın.
 • Bluehost: 65 $ - başlarken bir web sitesine ev sahipliği yapmak için ucuz bir yol.
 • RingCentral: $ 40 - Bu 800 bir numaraya sahip olmanın ucuz bir yoludur ve ulusal bir varlığa sahip olmak isteyen girişimciler için mükemmeldir.
 • Amazon: 6.23 $
 • YouTube (İyi Korunmuş Cüzdan Kanalı): 8,88 TL
 • YouTube (SEO Kanalı): 7,71 TL
 • Kredi Susam: 12 $ - Kredi puanınızı almanın ve kredi raporunuzu kontrol etmenin ücretsiz bir yoludur.
 • Ödünç Club: 60 $ - İnsanların para kazanabilirsiniz ve Ödünç Club verir nasıl para yatırım ve geleneksel yatırım çözümleri daha yüksek faiz oranı elde etme hakkında bir yazı var.
 • Kurslarım: 21 $ - 250 $ / ay Kurtar Mini Kurs & Borç 18 Ay İçinde Ücretsiz
 • SoFi: 0 $ student - Öğrenci kredilerini ve kredi kartı borcunu yeniden finanse etmenin harika bir yolu.
 • Affiliate Marketing Duygusu Yapma: $ 78.80 - İnternetten para kazanmayı öğrenmek için harika bir kurs.
 • Freelance Writing: 375 $ - Çeşitli Kişisel Finans siteleri için yazıyorum ve makale başına ödeme yapıyorum.
 • Ally Invest: 135 $ - Çoğu şirketin yarısı olan ticaret başına 4.95 $ 'lık hisse senedi satın almak için harika bir site.
 • Anketler: 42 $ - Bu harika çünkü insanlar internetten anket doldurarak para kazanmaya başlayabilirler. İşte beğendiklerim: Opinion Outpost ve Harris Poll. Bu anket firmalarının bir üyesi olmak için size erişim sunan bir Teklif Meyve suyu üyesi olmak istiyorsanız, burayı tıklayın.
 • MyFinance: $ 447.67 - bu beklediğimden çok daha iyi sonuç verdi. Onlarla kaydolmakla ilgileniyorsanız, bana haber verin ve sizi doğrudan onlara tanıtacağım.
 • MediaVine: $ 6.69 - Bu, WKW için ilerleyen Adsense'nin yerini alacak yeni reklam ağım.
 • Fundrise: 150 $ - Bu gayrimenkul emlak crowdfunding aracılığıyla 1000 $ kadar az yatırım için başlamak için bir yoldur.

Toplam: 1689.94 ABD doları

İlgili: Diğer Çevrimiçi Gelir Raporlarımı Kontrol Et

Yukarıda belirttiğim gibi, bu benim ikinci en iyi ayım. Affiliate Marketing'in Pazarlama Yapma dersi, çevrimiçi gelirim üzerinde büyük bir etki yaratmaya devam ediyor. Bu arkadaşım Michelle tarafından oluşturulan bir ders oldu ayda 100.000 $ üzerinde çevrimiçi yapma. Deli değil mi? Kursu hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz buraya tıklayın.

Çok Para Kazanabilirsiniz

Eğer online para kazanmak istiyorsanız, bir yere başlamalısınız. İlk adım kendi blogunuzu oluşturmaktır. Harika bir şey, bir blog başlatmak için süper uygun olmasıdır. Bu özel teklifi tıklayarak, bugün ayda 3,95 $ gibi bir fiyat alabilirsiniz.

Sürecin daha da kolaylaşmasına yardımcı olmak için, blogunuzu hazır hale getirmek için yapmanız gereken her şeyi size gösterecek olan, on dakikadan daha kısa bir sürede bir bloga nasıl başlayacağınız konusunda bir eğitim hazırladım.

Sadece üç yıl önce, günüm işimi bırakabildim çünkü yanımda bir blog vardı. Çok az başlangıç ​​maliyetiyle biraz fazladan para kazanmakla ilgileniyorsanız, neden bugün bir blog kullanmaya başlamıyorsunuz ve topu yuvarlamıyorsunuz?

Hiç para kazanmış mısın? Eğer öyleyse, bu senin için nasıl çalıştı?

Videoyu izle: FELSEFE - David Hume

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Gen Xers'in Geleceğini Tehdit Eden 21 Mali Hata
Maliye

Gen Xers'in Geleceğini Tehdit Eden 21 Mali Hata

Gen-Xers, Baby Boomers'ın kendilerinden önce yaptıkları aynı mali hataların çoğunu yapıyorlar. Ancak Baby Boomers, onlara daha fazla solunum odası sağlayan birkaç tane yerleşik avantaja sahip. Birincisi, onlar İkinci Dünya Savaşı kuşağının yıkım mirasının baş yararlanıcılarıdır. Bir diğeri için, Gen-Xers'in işgücüne bile girmesinden yıllar önce eldeki en iyi işler için sıraya girdiler.
Devamını Oku
Emeklilik Sağlık Maliyetlerine Hazırlanmak İçin Beş Yol
Maliye

Emeklilik Sağlık Maliyetlerine Hazırlanmak İçin Beş Yol

Nihayet emekli olduktan sonra ayağını kaldır ve rahatlamanız kesinlikle çok güzel. Maalesef, artık işe yaramıyor olsanız bile faturalar devam ediyor. Bu, aynı standart yaşamdan yararlanabilmeniz için emeklilik fonlarınızı önceden düşünmeniz gerektiği anlamına gelir. Unutmayın, yaşlandıkça ihtiyaç duyacağınız en önemli şeylerden biri sağlık sigortasıdır.
Devamını Oku
Akran İş Kredileri
Maliye

Akran İş Kredileri

Birkaç yıl öncesine kadar, küçük işletmeler bankalardan ve diğer geleneksel kaynaklardan işletme kredileri almakla sınırlı kalmıştır. Ancak son birkaç yıl içinde başka bir kaynak açıldı ve bu da eşler arası (P2P) ticari krediler. Bunlar özellikle küçük işletmeler için özel olarak hazırlanmış kredilerdir ve küçük işletme sahiplerinin bankalarda bulabileceklerinden daha fazla kredi seçeneği sunarlar.
Devamını Oku