Maliye

Cinch Finansal İnceleme: Gerçekten Dürüst Mali Danışmanlık Sağlama

Bugün o kadar çok kişisel finans aracıyla, hangisinin en iyi kullanılacağı konusunda bunalmak çok kolay.

Tüm bunlar, mali durumunuzu iyileştirmenize yardımcı olduğunu iddia etse de, bunların hepsi biraz farklı yollarla çalışır. Bu iyi bir şey, çünkü kişisel durumunuz için hangisinin en iyi çalıştığını görmek için bolca seçeneğiniz var demektir.

Ancak, bir hizmetin iş ile ilgili ortak bir sebeple, belirli bir finansal ürünü veya hizmeti size sunmasının neden çeşitli nedenleri ve nedenleri vardır.

Neyse ki, mümkün olan en iyi kararları almanıza yardımcı olacak gerçekten tarafsız finansal danışmanlık ve öneriler sağlayan yeni bir araç olan Cinch Financial.

Cinch Finansal
4

özet

Cinch'i kullanmanın yararları, özellikle mali durumunuza göre uyarlanmış öneriler aldığınızı bildiğiniz takdirde, aylık 4,99 $ 'lık ücretten daha ağır basıyor.

Cinch Finansal nedir?

Cinch, yalnızca kullanıcılarına düşük bir aylık abonelik ücreti ödeyerek para kazanabilen kişisel bir finans hizmetidir.

Cinch farklıdır çünkü kişisel bilgilerinizi diğer şirketlerle paylaşarak para kazanmaz ya da ihtiyacınız olmayan bazı ürünleri size önerebilir. Cinch, 90 günlük ücretsiz deneme süresinden sonra hizmeti kullanmaya devam ederseniz, yalnızca uygulama kullanıcılarından alınan 4,99 ABD doları / aylık ücret üzerinden para kazanır.

Cinch birkaç yıldır etrafta dolaşıyor, ancak ürününü kullanıcılara daha iyi hizmet etmek için yapılabildiğini fark ettikten sonra, eski araçları piyasadan çektiler ve çizim tahtasına geri döndüler.

Geçmişte bir Cinch kullanıcısı olsaydınız, 2015'te ilk sürümden bu yana gerçekleştirdikleri tüm değişikliklerden memnun kalacaksınız.

Eski sürüm, Cinch'e finansal hedeflerinin ne olduğunu ve hangi tür ürünlerle ilgilendiklerini anlatmak için müşterilere güvenir. Site, kullanıcılara seçebilecekleri kısa bir liste vermeden önce tüm şirketleri, markaları, ürünleri ve oranları karşılaştırır.

Artık şirket, her bir kullanıcı için tam olarak en iyi eşleşmeyi bulmak için binlerce ürünü karşılaştırıyor, ancak kullanıcılardan biraz uzaklaştık, aslında iyi bir şey, ve işte bu yüzden. Çoğumuz, düşündüğümüz kadar finansal açıdan anlayışlı değiliz. Örneğin, diğer kredi kartlarındaki borçları konsolide etmemize ve ödememize yardımcı olmak için yeni bir kredi kartına ihtiyacımız olduğunu düşünebiliriz. Ancak, Cinch'in araştırmasıyla öğrendiği ve 2015'teki ilk sürümden kullanıcı verilerini izlediği için bu her zaman böyle olmayabilir.

Ne buldularsa, çoğu kullanıcı olabileceği kadar çok finansal ilerleme kaydetmiyordu. Borçlarını ödemeye yardımcı olmak için yeni kredilerini akıllıca kullanmak yerine, bunun yerine daha fazla borç almak zorunda kaldılar.

Cinch'in yeni sürümü, aslında sizin maliyelerinizi iyileştirmek için çalışacak önerilerde bulunuyor. Endişelenme, hangi tavsiyenin takip edileceğine dair son sözü hala alacaksın!

Cinch ile Başlarken

Cinch'e kaydolduğunuzda, demografi ve finansınızla ilgili birkaç soru sorulur. Bunlar oldukça basit sorular, bu yüzden kayıt olduğunuzda tüm finansal bilgilerinizin veya evraklarınızın elinizin altında olması konusunda endişelenmenize gerek yok. Aslında, kayıt işleminin tamamlanması yaklaşık üç dakika sürdüğünü söylüyorlar!

Kayıt işleminin bir parçası ve araç kullanma işlemi, kredi raporunuzu çekme izninizi ister (ancak puanınızı etkilemeyecek kadar yumuşak bir sorgulamadır), ayrıca banka hesabınızı uygulamaya bağlamanızı da ister . Bu şekilde, kredi raporunuzun ve banka hesabınızın bir birleşiminden finansmanı ile neler olduğunu görebilirler.

Şu anda Cinch kapalı bir Beta sürümündedir. Bu, uygulamaya erişmek için davetiye almanız gerektiği anlamına gelir. Ama burada bekleyenler listesine üye olabilirsiniz. Ardından, kullanımınız için uygun olduğu anda e-posta ile bilgilendirileceksiniz.

Cinch nasıl çalışır

Çek hesabınıza erişmenizi isteyen kişisel finans araçlarının çoğundan farklı olarak Cinch, tüm bireysel işlemlerinizi çekmeye ve bunları sizin için sınıflandırmaya odaklanmaz. Bunun yerine, dört ana alanı analiz ederek size maliyenizin büyük resmini vermek isterler:

  • Sigorta
  • Harcama Akışı
  • Borç ve Alacak
  • Yağmurlu Gün Fonu

Sigorta

Bugün Cinch, vadeli hayat sigortası ve araba sigortası için mevcut sigorta poliçelerinize bakma kabiliyetine sahiptir. Yeterli sigortanız, çok fazla sigortanız varsa veya mevcut politikalarınızla aşırı ödeme yaptığınızı düşünüyorsanız bunlar hakkında tavsiyelerde bulunurlar.

Harcama Akışı

Bu bir nakit akışı analizine benzer. Harcamalarınızı sınıflandırmak yerine, Cinch, her ay bağlantılı çek hesabınıza giren ve çıkan genel para miktarına bakmaktadır. Ekstra nakit para ile ne yapacağınız konusunda tavsiyelerde bulunacaklar ve harcamalarınızın zamanla arttığını fark ettikleri konusunda sizi uyarıyorlar.

Borç ve Alacak

Cinch, toplam borcunuzun (kredi kartı hariç) ve kredi kartı borcunuzun toplamı için ayrı ayrı numaralar verecektir. Ayrıca, borçlarınızın zaman içinde artıp arttığını veya azaldığını görmek için geçmiş verilerinizi de inceler.

Kredi kartlarınızı Cinch'e bağlamak, borçtan kurtulmak için en iyi önerileri size yardımcı olmak için bu bölümle ilgili daha fazla veri sağlar.

Yağmurlu Gün Fonu

Cinch, acil durum fonunu arar, hesap arabelleğini kontrol eder ya da eldeki parayı alır. Kullanıcıları, ortalama aylık gelir ve giderlerinize bağlı olarak, kontrol hesabınızdaki mevcut arabelleği hesaplamanın yanı sıra, sıvı tasarrufları yapmaya teşvik ederler.

Öneriler alınıyor

Panodaki bu dört bölümü inceledikten sonra, Cinch size her bir bölümün nasıl geliştirileceği konusunda size öncelikli tavsiyelerde bulunacaktır. En önemli öneri en üstte listelenir, ancak kullanıcılar istedikleri sırada listelenen öğelerden herhangi birinde çalışmakta özgürdürler.

Her bir öğeye tıklamak, bununla ilgili daha fazla bilgi vermenin yanı sıra, yapılacaklar için bazı seçenekler de sunacaktır.

Örneğin, Cinch kredi kartı borcu ödemek için yardım etmek isterse, kişisel bir kredi almak ya da düşük bir oran kredi kartı almak için iki seçenek verebilir. Kullanıcı hangi seçeneği tercih ettiklerini seçtikten sonra, Cinch finansal verilerinize göre en iyi eşleşmeyi bulmak için binlerce fiyatı ve ürünü karşılaştırır.

Öneriler listelenecek ve hangisini seçeceğinizle ilgili son kararı siz verirsiniz. Sadece seçtikten sonra Cinch, ürünü hangi şirketin sunduğunu söyler. Şartların, şirketin seçtiğiniz ürünü sunduğundan daha önemli olduğunu düşünüyorlar.

Cinch'in Geleceği

Şu anda Cinch, kredi veya kredi kartı başvurusu yapma veya doğrudan aracıyla yeni bir sigorta satın alma yeteneğine sahip değildir. Ancak, adım adım talimatları ve önerilerini uygulamanıza yardımcı olmak için tamamlanması gereken bir yapılacaklar listesi sunarlar.

Gelecekte Cinch, kullanıcıların Cinch deneyiminde yeni krediler, sigortalar ve daha fazlasını uygulamak için işlevselliğe sahip olmayı planlamaktadır ve bazı durumlarda Cinch sizin adınıza bile başvurabilir!

Ayrıca sağlık sigortalarını, şemsiye sigortalarını ve daha fazlasını kapsayacak şekilde sigorta bölümlerini genişletmeyi planlıyorlar.

Cinch Bir Sonraki Go-To App Olabilir

Cinch, çıkarlarını gözeten kolay bir finansal uygulama isteyen tüketiciler için devrim yaratabilir. Size, mali durumunuzun büyük resmine bir göz atmanızı sağlar ve en çok ihtiyacınız olan yerde iyileştirme konusunda tavsiyelerde bulunmanıza yardımcı olur.

Cinch'i kullanmanın yararları, özellikle mali durumunuza göre uyarlanmış öneriler aldığınızı bildiğiniz takdirde, aylık 4,99 $ 'lık ücretten daha ağır basıyor.

Videoyu izle: Cinch Finansal Uygulama İncelemesi - Otomasyonun Geleceği?

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Kişisel bir konsiyerj iş nasıl başlatılır
Maliye

Kişisel bir konsiyerj iş nasıl başlatılır

İşlerinizi yürütmek ve meşgul profesyonellerin ve varlıklıların tamamlamak için zamanlarının olmadığı günlük görevleri göz önünde bulundurarak para kazanmak mı istiyorsunuz? Eğer öyleyse, kendi kişisel konsiyerj işinizi başlatmayı düşünebilirsiniz. Minimum başlangıç ​​maliyetleri ve çeşitli görevleri yerine getirme yeteneği sayesinde, bu, evden çalışmak istediğiniz mükemmel iş fırsatı olabilir.
Devamını Oku
Frankenmuth Hayat Sigortası İncelemesi
Maliye

Frankenmuth Hayat Sigortası İncelemesi

Genel mali planınızı oluşturma sürecindeyseniz, bu durumda karta hayat sigortası kapsamını dahil etmeniz önemlidir. Bunun nedeni, bir hayat sigortası poliçesinden elde edilen gelirlerle, sevdiklerinizin maddi sıkıntılarla birlikte kalmayacağından ve sözlerinizin muhafaza edilebileceğinden daha iyi olmanızdır.
Devamını Oku
İki Kişi için 59 Eğlenceli Kart Oyunları
Maliye

İki Kişi için 59 Eğlenceli Kart Oyunları

Eğlence pahalı olabilir. Bir filmin maliyeti 12 dolar ve şehirdeki bir gece ikiye katlanırsa (ya da üçlü), bütçeye uygun eğlence bir efsaneye benziyor. Ancak sizi ve bir arkadaşınızı eğlendirmek% 100! Eğer bir kart desteniz varsa, bütün gece boyu eğlenmenizi sağlayacak 59 iki kişilik kart oyunu için okumaya devam edin.
Devamını Oku
Medicare Ek Planını Anlama D
Maliye

Medicare Ek Planını Anlama D

Medicare, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en büyük hükümet programlarından biridir. Ülke genelinde milyonlarca yaşlı vatandaşa sağlık hizmeti veriyor. Aksini göze alabilecekleri sağlık sigortası sağlar. Medicare yaşlıları büyük hastane faturalarından korumaya yardımcı olan mükemmel bir program olmasına rağmen, her şeyi kapsamıyor.
Devamını Oku