Maliye

37 Ev İşlerinden Çalışma (Haftalık Öde)

Evden para kazanmanın çeşitli yolları vardır ve hepsi farklı aralıklarla ödeme yapabilir.

Hiçbirimiz işten zevk almıyoruz ve bunun için ne zaman para alacağımızı bilmiyoruz. Sonuçta, bu bir aldatmaca klasik işareti olabilir, ve bazen ekstra iş alabilir çünkü hemen ekstra paraya ihtiyacımız var.

Bu ev işlerinde çalışanlar size düzenli bir maaş sağlayabilir.

Bu seçeneklerin çoğunda PayPal, hediye kartları ve hatta doğrudan ödeme ile ödeme yapabilirsiniz. Birden fazla ödeme seçeneği mevcut olduğunda platform ve ödeme tercihinize bağlıdır.

Bazen, hediye kartları seçmek için% 5 bonus gibi belirli bir ödeme yöntemini seçerek bir kazanç bonusu kazanabilirsiniz.

Serbest iş

Freelancing, evden çalışmak için en kazançlı yöntemlerden biridir. İşe gidişi sadece atlamakla kalmaz, aynı zamanda işinizi, çocukları okula götürmek ya da şehirde işlerini yapmak gibi diğer günlük faaliyetleriniz etrafında planlayabilmenin esnekliği de eklenir.

Bu gelir akışlarını boş zamanlarınızda ikinci bir gelir elde etmek veya mevcut tam zamanlı işinizin gelirini değiştirmek için takip edebilirsiniz.

1. Kendiniz için Çalışın

En kolay yollardan biri, haftalık ödeme almanızı sağlamaktır ve serbest çalışanlarla doğrudan çalışmak ve doğrudan çalışmaktır.

Platform ödemeleri topladığı için ödemenin gecikebileceği aracıyı (yani Fiverr veya Upwork gibi serbest bir platform) ortadan kaldırarak, küçük bir yüzdeyi tutar ve size kolaylık sağlayarak ödeme yapar. Doğrudan bir müşteri ile çalışarak, iş tekrarlanırsa hem ödeme planına siz karar verirsiniz.

Evde çalıştığınız için, en kolay ödeme yöntemi PayPal olacaktır. Bir iş tamamlandıktan sonra bir fatura gönderirsiniz ve müşteri faturayı onayladığında parayı alırsınız.

Bazı serbest çalışma örnekleri arasında yazı, grafik tasarım, veri girişi, web sitesi yönetimi veya bu diğer PayPal dostu serbest mesleklerden bazıları yer alabilir.

Çevrimiçi müşterilerle bağlantı kurmanın en iyi yolu, çevrimiçi bir web sitesi oluşturmaktır (tercihen BlueHost tarafından ayda 3.95 ABD dolarıdır). Bu site, birgerçekkişi ve işinizin kalitesini ve sunduğunuz hizmetleri göstermenin harika bir yoludur.

İşte bir bonus ipucu, e-posta adresinizi içeren bir “Work with Me” sayfası oluşturun, böylece müşterilerin ve web sitelerinin bireysel işletme sahiplerine satış konuşmasına ek olarak sizinle de bağlantı kurabilirsiniz.

2. Ulusal bir şirket için çalışmak

Ev işlerinde çalışmak için önde gelen veritabanlarından biri de FlexJobs. Bu veritabanını kullanmak için ödeme yapmak zorundasınız, ancak tüm şirketleri sadece gerçek işverenlerden meşru işler sunmak için önceden tanımlıyorlar.

İdeal işvereninizi bulmak için 50'den fazla farklı iş kategorisi vardır. Örneğin, yazım, müşteri desteği, yazım ve eğitim kategorileri listelemelerini, yalnızca birkaç olasılıkla adlandırabilirsiniz.

Ödeme aralıkları değişebilir, ancak bazı fırsatlar haftalık olarak ödeyecektir.

3. Upwork

Upwork, en büyük hepsi bir arada serbest platformlardan biridir. Katılmak ücretsizdir ve her ay 30 projeye teklif verebilir ve diğer iş teklifleri için görüşme davetiyeleri alabilirsiniz.

Serbest yazma, grafik tasarım, veri girişi, müşteri hizmetleri, bilgisayar kodlama, çeviri ve yasal hizmetler dahil olmak üzere neredeyse herhangi bir çevrimiçi görev için istemcilerle bağlantı kurabilirsiniz. Müşterinin işinizi (dönüm noktası) onayladığı zamandan ödeme alabileceğiniz zamana kadar 10 günlük bir tutma süresi vardır.

Mevcut bakiyeniz en az 100 ABD Doları olduğunda, doğrudan ödeme veya PayPal ile ödeme talep edebilirsiniz.

4. Fiverr

Bir başka popüler serbest platform ise Fiverr. Tamamlanmış çalışmanın elektronik olarak teslim edilebileceği herhangi bir görev için ödeme yapılabildiği ve burada bir profil oluşturmanın potansiyel serbest müşterilere daha fazla maruz kalmanızı sağladığı için Upwork'e benzer.

Fiverr ismini, freelancerların gig başına 5 dolar (veya daha fazla) talep edebileceği gerçeğinden alıyor. Belirli görevler için, bazı satıcılar ücretlendirilir görev başına 10.000 dolara kadar. Şimdi bu ciddi bir ödeme günü!

Birçok Fiverr müşterisi, e-kitap kapakları tasarlama, şirket logoları oluşturma, blog gönderileri yazma, dijital videolar oluşturma ve ses kayıtlarını oluşturma gibi becerilerini ve tamamlama becerisine sahip olmayan diğer işleri yapmayı sever.

Karım ve ben şahsen yayınlanmış bir kitap için bir kitap kapağı oluşturmak için birini işe almak için Fiverr'i şahsen kullandık. Bir konser tamamlandığında, ödeme alırsınız.

5. CafePress'de Tasarım Tişörtleri

Kişiselleştirilmiş tişörtler, kıyafetler ve ev eşyaları, kendi kişisel benzersizliğimizi ifade edebilmemizin bir yoludur. Eğer şık tasarımlar yapabiliyorsanız, CafePress tasarım becerileriniz için ödeme alabileceğiniz mükemmel bir yaratıcı çıkış noktası olabilir.

Tek yapmanız gereken tasarımlarınızı yüklemek ve bir müşteri ürünlerinizden birini satın aldığınızda ödeme alırsınız. CafePress öğeyi yazdıracak ve dağıtım merkezinden postalayacaktır.

6. Sanal Asistan Olun

Web siteleri sürekli olarak kaliteli sanal asistanlar arıyor. Çeşitli profesyonel görevler için 20 dakikalık iş yapmak için ödeme alabileceğiniz Fantezi Ellerde en iyi doları kazanabilirsiniz.

İki farklı iş türü vardır. Standart işler, görevi size kolaylık sağlamak için 24 saat verir.

Canlı isteklerin, müşteriyle birlikte gerçek zamanlı olarak tamamlanması gerekir, aynen kişiselleştirilmiş bir otel rezervasyonu yaptırmak için sizi canlı bir müşteri servisi temsilcisi olarak aradığınızda olduğu gibi. Büro yardımından web sitesi tasarımına ve programlamaya kadar, beceriniz için bir görev var.

Veya kendi Sanal Asistan işinizi kurmak istiyorsanız, arkadaşım Kayla gibi ayda 10.000 $ kazanın. Başkalarının da aynı şeyi yapmasını öğretmek için 10 bin dolarlık bir çevrimiçi kurs başlattı bile.

7. Amazon MTurk

Genellikle Amazon'u düşündüğünüzde, para alışverişinden tasarruf etmek için en iyi çevrimiçi fırsatlardan bazılarını bulmanın birçok farklı yolunu düşünürsünüz. Aynı zamanda MTurk (Mekanik Türk) adında bir kaç kuruştan görev başına birkaç dolara kadar para ödeyecekleri kendi ‚Ä –get ücretli sahaları var. Ne kadar hızlı çalışırsanız, HIT'leri (görevleri) her saat tamamlayabilirsiniz.

Taranan market makbuzları için satın alma tutarlarını girmek, anketleri (çoğunlukla akademik araştırma) almak, sesleri kopyalamak ve veri araştırması yapmak gibi çeşitli görevleri tamamlamak için ödeme alabilirsiniz. Seçim yapabileceğiniz 421.000'in üzerinde farklı görev vardır, bu nedenle hiçbir zaman kazanç fırsatları için bir sıkıntı yoktur.

Nasıl transkripsiyonist olunur hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Her Yerde Transkribe Edin!

MTurk size doğrudan yatırma ya da Amazon hediye kartları ile ödeme yapma seçeneği sunar. Ayrıca, minimum ödeme tutarı 1 $ olduğu için haftalık olarak ödeme isteyebilirsiniz. Bir görevi tamamlayarak bu eşiğe kolayca basabilirsiniz.

8. Clickworker

Clickworker, Amazon MTurk'a benzer, anket almak, web araştırması yapmak, reklam kampanyaları için metin yazmak ya da içeriği farklı kazanca çevirmek için farklı bir dile çevirmek için ödeme alabilirsiniz.

Bu görevlerden bazıları daha teknik olacak ve bu da MTurk'a kıyasla daha yüksek ortalama ödeme oranı anlamına geliyor. Bir görev tamamlandıktan sonra yedi gün içinde PayPal ile ödeme alabilirsiniz.

9. Şekil Sekiz

Veri girişi işleri için, Şekil 8, mükemmel bir seçenek olabilir. Bir microtask işlemini tamamlamak için sadece birkaç dakikanız varsa, bu hizmeti beğenebilirsiniz.

Düzenli bir Sekizinci Sekiz taskici olarak, ilk katıldığınız zamandan daha karmaşık ve yüksek ödeme gerektiren görevleri tamamlamaya davet edileceksiniz. Bir sadakat bonusu için bu fikri nasıl buldunuz?

10. Swagbucks

Swagbucks, çeşitli görevleri tamamlamak için ödeme almanızı sağlayan her şey dahil birkaç platformdan biridir. Bu listedeki diğer önerilerden bazıları gibi, günlük anketler almak için ödeme alabilirsiniz ve ayrıca videoları izleyebilir veya ödül puanları için oyun oynayabilirsiniz.

Serbest fotoğraflarınızdan biri yazıyorsa veya web araştırması yapıyorsa, web aramalarınızı Swagbucks arama motoru üzerinden gerçekleştirerek, aynı anahtar kelime sonuçlarını doğrudan Google veya Bing'e gönderecek şekilde doldurabilirsiniz.

Kazandığınız her puan hediye kartları veya PayPal nakit için kullanılabilir.

11. InboxDollars

Swagbucks gibi siteye gelen bir başka In ÄÄget InboxDollars. Çevrimiçi anketler, video izleme, oyun oynama, web'de gezinme ve e-postaları açma gibi çeşitli mikro görevleri tamamlamanız için ödeme alabilirsiniz.

Örneğin, mümkün olabilir bir anket için 25 $ kazan eğer hak kazanırsan. Görevlerin çoğunun tamamlanması sadece birkaç dakika sürdüğünden, evde ebeveyn olarak kalıyorsanız veya boş zamanlarınızda veya günlük otobüs yolculuğunuzda birkaç ekstra dolar kazanmak istiyorsanız, bu büyük bir yan gelir akışı olabilir.

12. Anket Junkie

Öncelikle ücretli online anketlerle para kazanmaya odaklanmak istiyorsanız, Survey Junkie haftada bir ödeme yapabilir. Çoğu anketin tamamlanması 15 dakikanızı alır ve anket başına 3 $ 'a kadar ödeme yapar.

Haftada birkaç anket alarak 10 ABD doları ödeme eşiğine ulaşabilir ve PayPal veya hediye kartıyla anında ödeme yapabilirsiniz. Düşünceleriniz, en iyi işletmelere hayatınızın kalitesini iyileştirmek için en faydalı olacak ürünleri anlamanıza yardımcı olacaktır.

13. Vindale Araştırması

Vindale Araştırma, yapabileceğiniz başka bir araştırma şirketidir. her anket için 75 ABD dolarına kadar ödeme alın. PayPal veya kağıt çekiyle anında ödeme talep etme seçeneğiniz vardır.

Mümkün olan en fazla anket davetini almak için, mobil uygulamayı indirdiğinizden emin olun. Anketleri tamamlamanın yanı sıra, sponsorlu e-postalar açarak, belirlenmiş web sitelerinde ödül kodları bularak, video izleyerek ve fikirlerinizi paylaşarak ve sosyal medyada kazanç kontrolünüzün bir resmini paylaşarak para kazanabilirsiniz.

14. SigTrack

Vatandaşlık durumundaysanız SigTrack, seçmen kayıt başvurularını işlemek ve dilekçeleri imzalamak için ödeme alabileceğiniz için ilginç bir teklif olabilir. İşe alma isteğe bağlı olarak yapılır, bu nedenle şu anda uygulamaları kabul etmiyorlarsa periyodik olarak kontrol etmeniz gerekebilir.

SigTrack için çalışmaya başladığınızda, size PayPal üzerinden ödeme yapacaklar.

15. Web Sitelerini ve Uygulamaları Sınayın

UserTesting ile şirketler, web siteleri ve uygulamaları test etmek için kendinizi kaydetmeniz için size ödeme yapar. Müşteri size gerçekleştirilmesi gereken görevlerin bir listesini verecektir.

Ürünüyle etkileşime geçtikçe, onlara neyi sevdiğini ve sevmediğinizi söylersiniz. Bu, onlara herhangi bir değişiklik yapma veya uygulama güncellemesi yapma fırsatı verecek.

16. Mindswarms

Mindswarms, 10 dakikalık bir video kaydı için PayPal nakit olarak anında ödeme alabileceğiniz etkileşimli bir video anket şirketidir.

Tek yapman gereken o on dakika içinde yedi soruya cevap vermek ve her seferinde 50 dolar kazanmak. İhtiyacınız olan tek şey, video ve ses kayıt özelliği olan bir akıllı telefon, tablet veya web kamerası.

İşleri Yazma

Internet bant genişliği hızları arttıkça ve bilgisayarlarımız daha ileri teknoloji ürünü hale geldikçe, video tabanlı işler çevrimiçi dünyada daha büyük bir yer edinirken, yazım hala ev işlerinde en yaygın işlerden biri.

Bir araya gelmek için son tarihler olsa da, yazı yazmak popülerdir, çünkü internet bağlantınız olan her yerden yapabilirsiniz, hatta yavaş, hatta evden, kahvehaneden, havalimanında ya da çocuklardan sonra ödeme alabilirsiniz. yatağa git.

İlgili Podcast

17. BlogMutt

BlogMutt, lance ÄÄtaketaketake‚Äù‚Äù‚Äù‚Äù‚Äù‚Äù free free free free free free free free free free free free free free free free free free free free free takes takes takes takes takes takes takes takes takes takes takes takes takes takes takes takes takes takes takes takes takes takes takes takes

Bağımsız bir yüklenici olduğunuz halde, sonunda şirketin küçük bir payını kazanabilirsiniz. Bir BlogMutt yazarı olarak, işletmeler için makaleler yazarsınız ve bir iş postanızı satın aldıktan sonra ödeme alırsınız.

Şu anda,% 90 kabul oranı vardır.

Deneyim düzeyiniz arttıkça, BlogMutt daha uzun ve daha yüksek ödemeli yayınlar yazmanıza izin verecektir. Sonunda, şirketin ortak sahibi olabilirsiniz.

BlogMutt'a göre, bu teşvik için tek serbest yazma platformu. Kabul edilen makalelerinizle BlogMutt'a bir fatura gönderdikten sonra PayPal aracılığıyla her Pazartesi ödeme alırsınız.

18. Medyayı Yükseltme

Çok az kelime ile sihir çalıştırabilecek bir pazarlama gurusu musunuz? Öyleyse, Boost Media, arama motorlarında ve sosyal medya sayfalarında görüntülenecek reklamları yazmanızı sağlar.

Ödeme, kabul edilen reklam başına 4 ABD dolarından başlayabilir ve Boost size haftalık olarak ödeme yapar.

19. Denemeler için Nakit

Mezun olduğun için hiç kullanmadığın eski üniversite makalelerini sakladın mı? Denemeler için Nakit, bu denemelere ikinci bir hayat vermek için size ödeme yapacak. Satmak istediğiniz kadar çok makale yükleyebilir ve üç ila beş gün içinde kabul ettikleri bir teklif alırsınız.

Teklifini kabul ettikten sonra, bir PayPal ödemesi alacaksınız.

20. Çevrimiçi Yazma İşleri

Kadar yapmak Makale başına 50 $ Online Yazılı İşler. Ödeme yazma becerilerinize ve makale uzunluğuna bağlı olarak değişecektir. Tamamlanan tüm işler için PayPal ile haftalık olarak ödeme alacaksınız.

Çoğu makale SEO için optimize edilmiş içerik isteyen ve çeşitli konularda olacak web siteleri için olacaktır. Çevrimiçi Yazma İşleri aracılığıyla serbest yazarları işe alan müşteri hakkında fikir edinmek için yakın zamanda tamamlanmış işleri görüntüleyebilirsiniz.

İlgili Podcast

21. Her Yerde Yayımla

Gününüzü yeni içerikler yazmak için harcamak istemiyorsanız, prova okuma da finansal açıdan kazançlıdır.

Kanıt Her Yerde, daha karmaşık yasal ve tıbbi transkriptlere e-Kitap ve beyaz kağıt gibi temel dokümanlara ödeme yaptığınız için başlamak için en iyi yerlerden biri olabilir. Her mikro görevi tamamladıktan sonra ödeme alabilirsiniz.

22. TranscribeMe!

TranscribeMe bu bölümdeki diğer önerilerden biraz farklı. Ses kayıtlarını yazılı bir kopyaya çevirebilmelisiniz.

Pay, genel transkripsiyon için sesli saat başına 20 $ 'dan başlar ve genellikle transkripsiyon veya mesleki deneyim gerektirdiği için tıbbi ve yasal transkripsiyon için daha fazla kazanabilirsiniz.

Her ses klibi bir veya iki dakika sürelidir, bu nedenle diyaloğu hızlı bir şekilde yazıp ödemenizi alabileceksiniz.

Telefon Tabanlı İşler

Telefon tabanlı müşteri hizmetleri temsilcisi olmak için de ödeme alabilirsiniz. Her şirket farklı gereksinimlere sahip olsa da, hızlı, güvenilir internet erişimi ve dikkat dağınıklığı olmayan bir çalışma odası olması koşuluyla genellikle evden çalışmanıza izin verir.

23. Amerikan Desteği

İş olanakları, American Support'ta sürekli olarak değişmektedir, ancak genellikle, gelen satış acenteleri ve müşteri hizmetleri temsilcilerinden işe alım yapmaktadırlar. Baz ödeme, 30 gün sonra maaş zammı almak için bir fırsatla 9 saat başlar. Her hafta doğrudan depozito veya nakit kart ile ödeme yapabilirsiniz.

24. Mavi Zebra Randevu Ayarı

Mavi Zebra Randevu Ayarı, bir şirket ile randevuları oluşturmak için potansiyel müşterileri soğuktan arayan kişileri işe alır.

Daha da kazançlı bir pozisyon, daha fazla sorumluluğa sahip olduğunuz ancak parayla soğuk aramalar yapamayacağınız bir idari asistan olarak hizmet veriyor.

Ödeme her iki pozisyon için haftalıktır ve çabalarınız için saatte 25 dolara kadar kazanabilirsiniz.

25. İğne ile Canlı Sohbet Desteği

Canlı sohbet temsilcisi olmayı tercih ederseniz, İğne, tıpkı sizin bir profesyonel gibi olmanız için insanları işe alır.

En sevdiğiniz markaların bazıları için satın alma sürecinde müşterilere yardımcı olacak, böylece en iyi fırsatları bulabileceksiniz. Ayrıca, sahip olabilecekleri sorulara da cevap verebilirsiniz. Pay her pazartesi PayPal üzerinden yapılır.

26. Evde Noktada

Telefon tabanlı işlerde yeni bir yaklaşım için, Evde On Point ile bir savunuculuk danışmanı olmaya karar verebilirsiniz. Sosyal meselelerden ziyade, iş temelli politik konularda telefon görüşmeleri ve yazılı kampanyalar yapacaksınız ve bağışçılardan ve destekçilerden para almaktan sorumlu olmayacaksınız.

Bir proje üzerinde çalışırken, kampanya tamamlanana kadar iki ila on iki hafta boyunca haftada en az 25 saat kullanılabilir olmanız gerekir.

Her danışman saatlik olarak ödenir ve her hafta bir doğrudan ödeme maaşı alır. Bir kampanyanın sonunda başka bir kampanya için başvuru yapma şansınız olacak. Daha yüksek bir ücret kazanmak için liderlik pozisyonları da var.

Özel Ders

İnternet, ders vermeyi her zamankinden daha kolay hale getirdi. Yine de yerel öğrencilerden öğretmenler için kütüphaneye gidebilirken, aynı zamanda dünyanın diğer tarafı. Ciddi anlamda!

27. Tutor.com

Tutor.com çeşitli akademik geçmişlerden ve başarılardan eğitmenleri kabul ediyor Bir üniversite öğrencisi, endüstri uzmanı veya ara sıra bir yerdesiniz, Tutor.com'da ücretli bir eğitmen olabilirsiniz.

Haftada beş saatten yirmi dokuz saate kadar her yerde öğretmene izin verilir, esnekliğinize bağlıdır. Ve, uygunluk saatlerinizi haftalık olarak ayarlayabilirsiniz.

Başvuru sürecinin tamamlanması 1-3 hafta arasında sürebilir. Onaylandıktan sonra, kime öğrettiğinizi seçebilirsiniz (örneğin lise öğrencileri, kolej öğrencileri, yetişkin öğrenciler) ve her oturum video tabanlı olabilir.

28. Chegg

Chegg başka bir büyük çevrimiçi ders hizmetidir. Ödeme saatte 20 $ 'dan başlar ve talepte bulunan dersler için daha fazla kazanabilirsiniz ve en iyi öğretmenler ayda en az 1.000 $ kazanıyor!

Her ne kadar herkes bir öğretmen olmak için başvurabilirse de Chegg, üniversite öğrencisi olarak para kazanmak için harika bir fırsat sağlayan üniversite öğrencisidir.

Daha fazla öğrenciye ders verirken, itibar sıralamanız artacak ve Chegg daha fazla öğrenciyi yollayacaktır. Her zaman olduğu gibi, her hafta ödenecek.

29. StudyHavuz

Bir başka kazançlı ders seçeneği, daha düşük komisyonlar ve ücretler nedeniyle diğer ders alanlarından daha fazlasını yapabileceğiniz anlamına gelen StudyPool'dur.

Studypool ile olan fark, öğrencilere ev ödevlerinde yardımcı olmak için özel dersler verebilirsiniz. Örneğin, 2016’daki en iyi Studypool öğretmenleri,tekyıl.

10.000'den fazla soru günlük olarak yayınlanır, bu nedenle ödeme almak için bir soruya teklif vermede sorun yaşamanız gerekir.

30. Cambly ile Öğretmen ESL

Bir ESL eğitmeni olmak istiyorsanız, Cambly iyi bir seçenek olabilir. İstihdam şanslarını artırmak için İngilizce dil becerilerini geliştirmek isteyen dünyanın her yerinden müşterilerle bağlantı kurabilirsiniz.

1'e 1 ve grup oturumlarında öğretmenlik yapmak mümkün. Cambly dakikada ödeme yapar ve kazançlar her Pazartesi PayPal ile yatırılır.

31. NiceTalk

NiceTalk, Çince konuşmacılarla iş ortaklığı yaptığınız ve onlarla konuşarak İngilizce becerilerini geliştirebilecekleri ve geliştirebilecekleri başka bir ESL ders sitesidir. Ödeme saatte 10 ABD dolarıdır ve bakiyeniz 20 dolara ulaştığında PayPal'da ödeme talep edebilirsiniz.

Yani, tek yapman gereken haftada iki saat öğretmen olmak ve sen para alıyorsun. Ve eğer mükemmel bir öğretmenseniz bonus kazanma fırsatı var.

Çevrimiçi Satış Yapın

Ayrıca, her bir satış için ödeme alabileceğiniz için, çevrimiçi olarak satmaya karar verebilirsiniz, haftalık olarak ödenmesi kolay olabilir.

32. Kullanılmış Ders Kitaplarını ve Kitaplarını Sat

Kullanılmış kitaplarınızı ve ders kitaplarınızı Bookscouter'da satarak biraz ekstra para kazanın. Tek yapmanız gereken her kitap için ISBN'leri girmek ve Bookscouter 35 farklı satıcıdan alım fiyatlarını karşılaştırmak olacaktır.

İstediğiniz satıcıları seçtikten sonra ön ödemeli bir pakette kitaplarınızı gönderirsiniz ve ürün alındığında çek veya PayPal ile ödeme alabilirsiniz.

33. Kullanılmayan Elektronik Ürünleri Satmak

Eski cep telefonları ve sadece toz toplayan diğer kullanılmayan elektronik eşyalarla dolu bir çekmeceniz varsa, bunları hemen Decluttr'da satabilirsiniz.

Decluttr uygulaması, istenmeyen DVD'lerin ve video oyunlarının barkodunu taramanıza izin verir veya eski telefonların ve tabletlerin seri numarasını girebilirsiniz. Eşyalarınız Decluttr deposuna ulaştığında, PayPal ödeme 24 saat içinde gönderilir.

34. Kendi Dropshipping İşinizi Başlatın

Hiç Amazon veya eBay'de üçüncü taraf bir satıcıdan sipariş ettiniz mi? Cevabınız evet ise, satıcı hiç bir zaman ürüne hiç dokunmamıştır.

Bunun yerine, bir satın alma yapıldığında ürünü doğrudan depolarından gönderen bir üretici ile ortaklık kurdular. Düşüşü yapan kişi, bu satış arbitrajı yoluyla her satıştan küçük bir kazanç elde eder ve haftalık olarak ödenebilir.

Üreticiyle ortaklık kurmak ve bir web sitesi kurmak gibi bazı başlangıç ​​çalışmaları olsa da, bu, pasif gelir elde etmenin benzersiz bir yolu olabilir.

Süreci kolaylaştırmak için Shopify aracılığıyla bir çevrimiçi mağaza oluşturun. Dropshipping yerine kendi el yapımı ürünlerinizi satmak istiyorsanız bile, Shopify tüm ilanlarınızı internet üzerinden (eBay, Amazon, Etsy, Bonanza, vb.) Yayınlayacak, kredi kartı ödemelerini ele alacak ve posta ücreti hesaplayacaktır. Bunu yap ve postacıya ver.

Ev Seçeneklerinde Çevrimiçi Olmayan Çalışmalar

Bu gelir akışları yine de çok kazançlı olabilir, ancak şahsen ödeme yapabildiğiniz için işi yapmak için internet bağlantısı gerekli değildir! Birçok görev dijital hale gelmiş olsa da, göreceğiniz gibi bazı şeylerin hala tamamlanması gerekiyor.

35. Bebek bakıcısı

Bu gelir akışı, bir bilgisayar olmadan evinizin rahatlığında yapabileceğiniz bir şeydir. Bununla birlikte, Care.com'daki hizmetlerinizi listelemek, sizi sorumlu bir bakıcı arayan diğer ebeveynlerle bağlantı kurmanıza yardımcı olabilir.

Çocuğun evine gidebilirken, aynı zamanda onları evinizde de izleyebilirsiniz. Ebeveynlerin nakit, çek veya kredi kartı ile haftada ödeme yapabilecekleri ev tabanlı günlük bakım hizmetlerini kullanarak kazançlarınızı artırabilirsiniz.

36. Yürü Köpekler

Bir başka seçenek evde evcil hayvan bakım hizmetleri sunmaktır. Köpekleri gezmek veya evcil hayvan bakımı yapmak istiyorsanız, bu, istediğiniz sıklıkta çalışmanıza izin veren başka bir potansiyel gelir akışıdır.

Bir kez daha, Care.com'daki hizmetlerinizi, iş arkadaşlarının işten uzaktayken veya şehir dışına seyahat ederken ihtiyaç duyabilecekleri sevgiyi sunacak yerel evcil hayvan sahipleri ile bağlantı kurmasını sağlayabilirsiniz.

37. Müzik Derslerini Öğretmek

Müziksel olarak eğimli iseniz, müzik dersleri verebilirsiniz. Yerel bir toplum merkezinde buluşarak veya öğrencilerin evinize sürerek, her yaştan öğrencilere haftalık dersler verebilirsiniz.

Öğrencilerin her dersin sonunda ödeme yapmasına veya tüm ay boyunca ön ödeme yapmaya karar verebilirsiniz (bu, haftalık olarak ödenenlerden daha iyi olabilir). Kim bilir, bir sonraki Mozart veya Louis Armstrong'u eğitebilirsin.

özet

Evden çalışmanın ve düzenli haftalık aralıklarla ödeme yapmanın çeşitli yolları vardır. Anketleri cevaplamak ve veri girişi yapmak gibi bir mikro görevi tamamlamak için sadece birkaç dakikanız olsa ya da bir müşteriye çalışmak için haftada 20 saatten fazla zaman ayırabiliyorsanız, bugün para kazanmaya başlayabileceğiniz en az bir yeni gelir akışı var. Şimdi başlayalım!

En çok hangi fikri seviyorsunuz? Bu yazıyı okuyana kadar daha önce hiç duymadığınız hangi gelir akışı? Aşağıda sosyal medyada paylaş!

Videoyu izle: Selena kimsesiz çocukları kurtarıyor

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Broke People'ın 5 Alışkanlığı
Maliye

Broke People'ın 5 Alışkanlığı

Websters Dictionary'e göre, “kırdı” kelimesi parasız anlamına gelir. Talihsizlik nedeniyle parası olmayan insanlar olsa da, alışkanlıkları nedeniyle kırılan birçok insan var. Burada, bir gün zengin olmak istiyorsanız, kaçınmanız gereken beş alışkanlık vardır: 1. Kendilerini diğer kırılan insanlarla çevreliyorlar Eğer kırılmaktan vazgeçmek istiyorsanız, başarılı olan insanların etrafında takılmaya başlamalısınız.
Devamını Oku
7 Bugünün Finansmanını İyileştirmek için Son Derece Kolay Yollar
Maliye

7 Bugünün Finansmanını İyileştirmek için Son Derece Kolay Yollar

Mevcut finansal durumunuz ne olursa olsun, her zaman geliştirebilirsiniz. Daha az para harcayarak, daha az para harcayarak veya alışveriş yaparak olsun, her zaman iyi ayarlanmış bir alan vardır, böylece finansal hedeflerinize ulaşmak için daha yakın olabilirsiniz. Size yardımcı olmak için, mali refahınızı iyileştirmek için yedi fikir aşağıda verilmiştir.
Devamını Oku
Bir Ay İçin Yemekten Para Kazanın
Maliye

Bir Ay İçin Yemekten Para Kazanın

Bu, tüm bir ay boyunca dışarıda yemek yememe yolculuğunu paylaştığı için Les O'Dell'den gelen başka bir konuk gönderidir. Şahsen, birkaç gün sonra başarısız olurdum, bu yüzden çaba için ona destek verdim. Okumanın tadını çıkarın ve umarım bu para biriktirmek için en iyi yolunuz olacaktır! Bir burger almak üzereyim…
Devamını Oku