Maliye

Çevrimiçi Evden Satmak için 23 Şey

Bugünün internet ekonomisinde, para kazanmak için evi terk etmek zorunda değilsiniz. Sadece bir kez 50 $ kazanmak veya mevcut tam zamanlı gelirinizi değiştirmek istersiniz, dünyanın her yerinden insanlar online evden şeyler satıyor ve para kazanıyor. Ve en iyi kısmı bugün ilk doları kazanabilirsin Zaten sahip olduğunuz bir şeyi satarak!

İnternette satış yapmak, karım ve ben her ay biraz ekstra para kazanmamızdan dolayı aylık faturalarımızı ödemek için normal iş gelirimize güvenmiyoruz. Bu nedenlerden bazıları için çevrimiçi şeyler satmayı seviyoruz:

 • Ek gelirimiz
 • Onları çöpe atmak yerine istenmeyen eşyalardan para kazanın
 • Tasarruf hedeflerimizi daha çabuk gerçekleştirmek için ekstra para kazanın (ör. Tatil için tasarruf, yeni araç, bilgisayar vb.)
 • Çocuklarımızın yönetebileceği bir yan iş kurmak
 • Yarı zamanlı bir iş için alternatif

Daha önce hiç düşünmemiş olabileceğiniz çok sayıda farklı fiziksel ürün, hizmet ve fikir satışı vardır. Bu kılavuz farklı ürün kategorilerine ayrılmıştır, böylece nakit akışınızı hemen satmaya ve artırmaya başlayabilirsiniz.

Çevrimiçi bir şey satabilirsin

Sıfır satış deneyiminiz varsa, hatırlamanız gereken ilk şey, (neredeyse) herhangi bir şeyi çevrimiçi olarak satabileceğinizdir! Artık ihtiyacınız olmayan kullanılmış ürünlerden, yepyeni el yapımı ürünler ve hatta dijital hizmetler.

Bu üç web sitesi aşağıdaki kategorilerin hepsine iyi uymaktadır, bu yüzden ürünlerinizi listelemeye başladığınızda onları görmezden gelmezler! Muhtemelen bu web sitelerinden en az birini düzenli olarak satın aldınız ve belki geçmişte bir veya iki öğe sattınız.

Amazon

Çoğu insan gibiyseniz, Amazon 1 numaralı çevrimiçi satıcınızdır; başka bir yere gitmeden önce oraya git. İşte bu yüzden, dünyanın en büyük izleyicilerinden birine ücretsiz maruz kalmak için Amazon'da satış yapmayı düşünmeniz gerekiyor!

craigslist

Craigslist yerel olarak satmak için en popüler uygulama. Ürünler çok pahalı olduğunda bu seçeneği göz önünde bulundurabilirsiniz. Örneğin, muhtemelen kullanılmayan halter ağırlık koleksiyonunuzu ülkeye göndermeyeceksiniz ve hala kar elde edersiniz. Yerel satış, bir tasarruf deposuna bağışta bulunup attığınız eşyalardan para kazanmanıza izin verir.

eBay

Son olarak, eBay'i sabit bir fiyatla veya açık artırmada satmak için unutma. Emin olun nakliye indirimi almak için eBay aracılığıyla gönderiminizi satın alın.

Bir eBay satışı yaptığımda, genellikle% 25'lik bir nakliye indirimi alırım ve postacı bile ön kapımızdaki büyük kutuları alır! Dijital bir posta ölçeğine yatırım yapmak, gelecek yıllarda temettü ödeyecek.

Ayrıca doğrudan postayla teslim edilmek üzere Posta Servisi'nden ücretsiz olarak sabit oranlı Öncelikli Posta kutularını da sipariş edebilirsiniz. Mümkün olduğunda, nakliye maliyetlerini en aza indirmek için daha ağır ürünler için bu kutuları kullanın.

Ne Satılır?

Bu kılavuz, satış başına ne kadar alabileceğinize göre alfabetik sırayla ayrılır. Dolayısıyla, tüm listeye göz atın ve bugün hangi ürünleri satmaya başlayabileceğinizi görün!

1. Antikalar

Kasabada birkaç antika dükkânı olabilir ama bu, koleksiyonlarınız için size en iyi doları verecekleri anlamına gelmez. Online satış yapmak size daha fazla para verebilir çünkü talep bir antika fiyatını büyük ölçüde etkiler. Yerel bölgenizdeki toplayıcılar, sattığınız ürünle ilgilenmeyebilir, ancak birkaç eyaletten uzakta olan kişiler, koleksiyonlarını oluşturmak için gönderim bedelini ödemeye hazırdır.

Ruby Lane

Ruby Lane muhtemelen çevrimiçi olarak en tanınmış antika ve koleksiyon pazar yeridir. Olası eşyalardan bazılarını satmak için kendi dükkanınızı açacaksınız:

 • Antika
 • oyuncak bebekler
 • Güzel Sanatlar
 • Eski takı
 • Bardak
 • Gümüş
 • Mobilya ve takılar

İnternet Antika Mağazası

İnternet Antika Mağazasından online olarak bir tuğla ve harç antika mağazasında sattığınız her şeyi satın alın. Mücevher, kitap, ev dekorasyonu, yemek takımı, reklam veya başka bir şey farketmez. Muhtemelen, sahip olduğunuz herhangi bir antika, 1995'ten beri diğerlerinin yaptığı gibi TIAS'da listelenebilir. Öğeleriniz, ek kitle erişimi için eBay ve Google'da da listelenecektir.

2. Sanat ve El Sanatları

Hepimiz kendi zevkimize göre evimizi süslemek için sanat ve el sanatları kullanıyoruz. Kendi el işlerinizi satmak, yaratıcı tasarımlarınızla başkalarının hayatlarını zenginleştirmenin harika bir yolu olabilir.

ArtPal

Aşağıdaki orijinal işi ArtPal'da satabilirsiniz:

 • Tablolar
 • Baskılar
 • fotoğrafçılık
 • Resimler
 • Heykeller
 • El yapımı takı
 • El sanatları

Bir satış yaptığınızda ödeme anında yapılır ve ArtPal% 95 ile% 100 arasında bir kazanç elde eder ve üyelik ücreti yoktur.

Orijinal parçaları satabilirsiniz ve ArtPal teklifleri de isteğe bağlı olarak üretilebilir.

Etsy

Etsy, aşağıdaki sanat ve el sanatları çeşitlerini satabileceğiniz en büyük çevrimiçi el sanatları pazarıdır:

 • Takı
 • Giyim ve Ayakkabı
 • Ev ve Yaşam
 • Düğün ve parti
 • Oyuncaklar ve eğlence
 • Sanat ve Koleksiyon
 • Zanaat Malzemeleri ve Araçları
 • bağbozumu

Amazon'da El Yapımı

Sattığınız el sanatları el yapımı, el değiştirmiş veya elle monte edilmiş olduğu sürece, El Yapımı at Amazon, sanatlarınızı ve zanaat işlerinizi ölçeklendirmenin en iyi yollarından biri olabilir. Bire bir tasarım için gelir akışınızı daha da çeşitlendirmek için özel ürünler bile sunabilirsiniz. Amazon'da El Yapımı, ayda 40'tan az ürün sattığınızda ücretsiz olarak başlamanızı sağlar!

Zibbet

Zibbet, güzel sanatlar ve benzersiz el yapımı veya klasik ürünler satmanın bir yolu olarak kendini ödüllendiriyor. Ayrıca, ödeme yapmak için sıfır satın alma ve satış ücretleri de vardır ve Etsy listelerinizi otomatik olarak mağazanızı açmak için içe aktarabilirsiniz.

3. Beyzbol Kartları

Eğer bazı değerli beyzbol kartlarınız varsa ya da futbol ve basketbolunuz varsa, koleksiyonunuzdan biraz para kazanabilirsiniz.Kartlarınızı kalite açısından derecelendirmeyi düşünebilirsiniz, böylece bunları buna göre fiyatlandırabilirsiniz. Yeni başlayanlar için kartlarınızı eBay'de satabilirsiniz, ancak The Cardboard Collection da dikkate değer.

4. Kitaplar

Kitapların satılması en kolay öğelerden biri olabilir, çünkü pek çok kişi okumayı sever. Karım ve kütüphanemizi kitap okumak için her yıl birkaç kitap satıyoruz. Bu fikirle, bir e-kitabı veya sesli kitabı kendi kendine yayınlayarak nasıl para kazanacağınızı da öğreneceksiniz.

Bookscouter

Barkodu tarayabileceğiniz ya da barkodu girebileceğiniz için muhtemelen kitapçık kullanılmış ders kitaplarını satmanın en kolay yoludur. 35 farklı satıcıdan en iyi fiyatı anında görün. Satıcıyı seçin, öğelerinizi ücretsiz olarak gönderin ve nakit veya hediye kartıyla ödeme alabilirsiniz.

PANDORA

AbeBooks'taki nadir ve eski kitaplarınızı listeleyin. Yazar tarafından imzalanan ilk baskılar ve kitaplar da AbeBooks'ta popüler satıcılar. Ayrıca, vintage dergileri, çizgi romanlar ve dergileri de satabilirsiniz!

Amazon Kindle Doğrudan Yayıncılık

Bir kitabı kendinden yayınlamak, Amazon Kindle Direct Publishing'den daha kolay olmamıştı. Hepimizin içinde bir kitabımız olduğu ve kitabınızı okuyabileceğiniz dünya için Kindle Store'a yükleyebileceğiniz söylendi.

Kindle eBook'unuzu kendiniz yayınlamak ücretsizdir, ancak çekici bir kitap kapağı oluşturmak, el yazmasını düzeltmek ve hatta kitabınızın tanıtımını sosyal medyada yayınlamak için Fiverr'den küçük bir serbest çalışan takımını işe almak iyi bir fikirdir.

Amazon Sesli

Yazılı ve e-Kitapların yanı sıra, kendi sesli kitabınızı Amazon Audible kullanarak da yayınlayabilirsiniz.

Yoğun dünyalarımızda, bir sesli kitabın dinlenmesi, bazı kişilerin işlerini yaparken işe giderken, işlerini yürütürken veya evde dinlenirken, ses versiyonunu dinledikçe, bazı kişilerin kitapları “okuduğunun” tek yolu olabilir. Dinledikleri bir sonraki kitap çok iyi olabilir!

5. CD'ler, DVD'ler ve Video Oyunları

Eski filmlerimizi, müziklerimizi ve video oyun koleksiyonlarımızı kullandığımız satışlar hızlı bir şekilde para kazanmanın popüler bir yoludur. Her zaman bir talep vardır ve nakliye ucuzdur çünkü paketler küçük ve hafiftir. Daha yüksek bir kar elde etmek için bazı öğeleri yerel olarak veya bir pakette satmayı deneyebilirsiniz, ancak bu siteler de incelemeye değer olabilir.

SecondSpin

SecondSpin eski CD'lerinizi, DVD'lerinizi ve video oyunlarınızı satın alacak. Sen bile yapabilirsin vinil koleksiyonunuzu SecondSpin'e satmak de. Satış web sitelerine bakmak şu anda en çok talep gören ürünleri gösterecek ya da anında fiyat teklifi almak için barkod numarasını girebileceksin. Ödeme yöntemleri PayPal, mağaza kredisi ve posta çeki içerir.

Eski Okul Oyunu Vault

Çocukluğunuzdaki video oyun sistemlerinden retro oyunlarınız varsa, bunları Eski Okul Oyunu Vault gibi bir butik sitede satmayı düşünebilirsiniz. Nakliye ücretlerinden kaçınmak için en az 50 $ değerinde oyun satın almanız gerekir. Tüm ödemeler PayPal üzerinden yapılır veya ABD'de ikamet edenlere kontrol edilir.

PlayerAuctions

Video oyun dünyası dijitalleştikçe, tamamen bulut tabanlı olan Steam host oyunlar gibi ağlar. Bu, fiziksel bir oyun diski veya kartuşu postalayamayacağınız anlamına gelir çünkü bir tane yoktur. PlayerAuctions, oyun hesabınızı satmak için sizi diğer alıcılarla bağlar. Bir oyunu bitirdiğinizde, arkadaşlarınız arasında palavra haklarından daha fazlasına sahip olabilirsiniz, çünkü hobileriniz için ödeme alırsınız.

GameStop

GameStop, yeni ve kullanılmış video oyunlarının en geniş ulusal perakendecisidir; Şehrinizde bir mağazanız bile olabilir! Eski oyunlarınızı GameStop'a satabilir ve çevrimiçi veya mağaza içinde kullanılabilecek mağaza kredisi alarak karınızı maksimize edebilirsiniz. Ödeme daha küçük olsa da, herhangi bir yere harcanabilecek bir nakit ödeme tercih edebilirsiniz.

6. Giyim ve Takı

Dolabınızı ayırmak, çocuklarınız için giyim eşyası satmanız veya bir bahçe satışında veya bir kar için konsinye satışında bulduğunuz eşyaları satmanız gerekiyorsa, giyilmesi en kolay parçalardan biri. günlük olarak.

Poshmark

Poshmark, artık giymediğiniz ya da giydiğiniz kıyafetleri yerel olarak indirimli olarak satabileceğiniz ve çevrimiçi perakendecilik arbitrajı için satış yapıp sattığınız kıyafetleri satan en büyük platformlardan biridir. Bir ürün Poshmark'ta satıldığında, yazdırılabilir bir ön ödemeli nakliye etiketi alırsınız ve paketi alma için posta kutunuza gönderirsiniz.

İlk siparişinizden 5 TL almak için DHAYES8282 kodunu girin.

ThredUP

ThredUP, erkekler, kadınlar ve çocuklar için kullanılan kıyafetleri, ayrıca ayakkabı ve el çantaları kabul eder. “Temiz” bir çanta alacaksınız ve her bir ürün için% 80'e varan oranda tasarruf edeceksiniz. Ayrıca ThredUP'a satarak ne kadar kazanacağınızı tahmin etmek için satış hesaplayıcılarını da kullanabilirsiniz.

CafePress

CafePress'de özelleştirilmiş tişörtler, telefon kılıfları, ev dekorasyonu, içecek ve duvar sanatı satmak. Tasarımlarınızı yüklersiniz ve bir satış yapıldığında CafePress geri kalanıyla ilgilenir. 60'tan fazla farklı ürün çeşidi ile CafePress, yaratıcı yeteneklerinizi her ürünü fiziksel olarak üretmeden ve göndermeden çevrimiçi satmanın en çeşitli yollarından biridir.

Redbubble

Redbubble, sadece ürün tasarımını ve Redbubble baskıları yüklemeniz ve satılan ürünleri satmanız gereken CafePress'e benzer başka bir siparişe verilen site. Daha yaygın giyim ürünlerine ek olarak, hatta Redbubble'da etiket satmakMüşterilerinizin giyim temellerinin ötesinde kendilerini ifade etmelerine yardımcı olmak. Redbubble'da satış yapmayı düşünmenin bir başka nedeni, her satıştan sonra PayPal ile ödeme almanızdır.

Amazon tarafından Merch

Amazon Merch, özelleştirilmiş tişörtleri satmak için nispeten yeni bir satış platformudur. Birisi tasarımlarınızdan birini satın aldığında, Amazon tişörtünü basacak ve gönderecektir.Tek yapmanız gereken göz alıcı bir tasarım yüklemek ve Amazon'a telif haklarınızı nereye göndereceğinizi söylemek.

Hayatın dışında

Bazen güzel bir mücevher ve yüzükleri eski bir ilişkiden satmak zor olabilir. Ama eğer değerlerine sahiplerse, bu mallara sahipseniz hala nakit alabilirsiniz.

Hayatınızın dışında aşağıdaki mücevher türlerini kabul eder:

 • Nişan yüzükleri
 • Pırlantalı alyans
 • Güzel takı

İstenmeyen mücevherlerinizi göndermek için ücretsiz, posta ücreti ödenmiş “ayrılma” kutunuzu talep edebilirsiniz. Hayatınız bir kez kutunuzu aldıktan sonra, bir gün içinde PayPal veya postayla çek ile ödeme gönderir.

Gelinlikini Sat

Bir nedenden ötürü, düğün elbisenizi nakit olarak satmak isteyebilirsiniz. Diğer siteler de düğün elbisenizi satmanıza izin verir, ancak Preowned Gelinlik gibi özel bir mağazadan daha fazla kazanabilirsiniz. Elbisen için birkaç bin dolar ödemiş olabileceğin için, nakit anılardan daha değerli olabilir.

Ayrıca aksesuarlarınızı, gelinlik elbiselerinizi ve Annenizin elbiselerini Düğün Elbiseleri de satın alabilirsiniz. Sadece alıcı başına ödeme yapmazsanız, gelinlik başına 25 ABD doları ve diğer ürünler için 5 ABD doları küçük bir liste ücreti ödersiniz. Elbiseniz satıldığında PayPal veya Venmo ile ödeme alabilirsiniz.

7. Yemek takımı

Lüks yemek takımı, züccaciye, sofra takımı ve güzel mücevherler için değerli eşyalarınızı satmak için Replacements.com ile iletişime geçebilirsiniz. Ülkenin dört bir yanından toplayıcılar, bir koleksiyonu tamamlamak veya hasarlı ürünleri değiştirmek için bireysel parçalar arıyor olabilir.

Aile hazineniz varsa veya başka bir ailenin eski yemeklerini ucuz bir garaj satışında buldunuzsa, Replacements.com'a satarak bir kar elde edebilirsiniz

8. Alan İsimleri

Bazı insanlar evleri çevirmeyi sever, ancak alan adları ve web siteleri satın alma konusunda ne düşünüyorsunuz? Flippa ile, sadece bunu yapabilir ve süreçte biraz değişiklik yapabilirsiniz. En popüler alan adlarını ve yarının internet trendlerini tahmin ederseniz, devam edin ve birkaç dolar için bir alan adı satın alın ve bir prim ödemeye istekli bir alıcı bulana kadar tutun.

İlgili Podcast

9. Dropship Ürünleri

Satmak için kendi ürünleriniz olmadığında, başkalarıyla birlikte bir şirketle ortaklık kurarak ve ürünlerini web sitenizde ve Amazon ve eBay gibi diğer çevrimiçi pazarlarda tanıtarak da satabilirsiniz. Bu gelir akışına drop shipping denir ve burada hızlı bir örnek.

Ayakkabı satan bir şirket bulursun ve çift başına 25 dolar ücret alırlar. Ürünü fiziksel olarak görmeden 50 $ karşılığında çevrimiçi satış yapabilir ve satış başına 25 $ kazanabilirsiniz.

Alıcının Shopify mağazasından satın almasına rağmen, ayakkabı üreticisi onları depolarından gönderir. Herhangi bir müşteri hizmetleri sorununu ele almanız gerekecek, ancak bu, tamamen satış ortaklığı pazarlamasına dayanan bir site oluşturmaya kıyasla daha hızlı bir maaş alabilir.

10. Elektronik

Kullanılmayan elektronik ve akıllı telefonlarınız olduğunda, hala iyi çalışır durumdalarsa, onlar için para kazanabilirsiniz. Şimdi sadece toz toplayan eski elektronik masanın çekmecesini temizlemek için ideal bir zaman olabilir.

Decluttr

Decluttr kolaylaştırır eski elektronik cihazlarınızı, CD'lerinizi, DVD'lerinizi, video oyunlarını ve Lego setlerini satmak barkod tarama uygulaması ile. Sattığınız herhangi bir ürünü göndermek için asla para ödemezsiniz ve Decluttr ertesi gün PayPal ödemesi sunar! 10 TrustPilot reytinginden 9.0'unda Decluttr, kullanılmış elektronik cihazlarınızı satmayı düşünen ilk yerlerden biri olabilir.

Bırak

Letgo başka popüler yerel satın alma ve satış uygulaması. Bunu daha fazla kullanıcı dostu ve öğeleri listelemek ve alıcılar ile iletişim kurmak daha kolay olduğundan Craigslist'e tercih edebilirsiniz. Uygulamanın kullanımı% 100 ücretsizdir ve sadece nakit için kullanılan elektronik daha fazla satabilirsiniz.

Facebook Pazarı

Hacimli elektronikler gemiye çok pahalıya mal olabilir. Bu durumda, Facebook Marketplace, yerel topluluğunuzda alıcıları bulmak için başka bir yerel satış seçeneğidir. Ayrıca Facebook'ta satış yapmak tamamen ücretsizdir, yani herhangi bir liste ücreti veya satış komisyonu ödemezsiniz.

Gadget Kurtuluşu

Bakılacak başka bir çevrimiçi satış sitesi Gadget Salvation. Eski dizüstü bilgisayarlarınızı, Mac bilgisayarlarınızı, iPhone'larınızı, tabletlerinizi ve diğer gadget'larınızı satabilirsiniz. Gadget Salvation, elektronik işlemlerinizi çevrimiçi satışa veya satış sürecini son derece kullanışlı hale getiren metin mesajını satmanıza olanak tanır.

11. Uçucu Yağlar

Temel yağlar hastalıklara ve çeşitli ağrılara ve ağrılara karşı binlerce yıldır kullanılmaktadır. Artan bir eğilim, daha pahalıya mal olabilen veya etkili olmayan ticari olarak üretilen ürünleri satın almak yerine uçucu yağları kullanmaktır.

Bazı önemli petrol şirketleri, her bir satış için petrol satmanıza ve bir komisyon almanıza izin veriyor.

Genç yaşam

Genç Yaşam, uçucu yağlar endüstrisinde muhtemelen en büyük isimdir. Genç bir Living üyesi olarak, kendi fiyatlarını satabilir ve hatta kendi fiyatlarınıza toptan satış fiyatından indirim alabilirsiniz. Yağlarınızı kişisel blogunuzda online satmanın yanı sıra, genç Living partileri de yerel olarak satmak için evinize de ev sahipliği yapabilirsiniz.

doTerra

doTerra bir başka lider şirket ve onların esansiyel yağlarını satarak para kazanabilirsiniz. Onlara katılmayı düşünebilirsiniz ve Young Living, her ikisi de aynı yağları satıyor, ancak onların özel kokularını ve ürünlerini tercih edebilirsiniz. Eğer doTerra'yı kişisel olarak kullanmaktan hoşlanıyorsanız, kişisel olarak kullandığınız ürünler için de indirimlerden yararlanabilirsiniz.

12. Mobilya

Büyük mobilyalarda bile, kullandığınız web sitesine bağlı olarak, ülkeyi bir alıcıya gönderebilirsiniz. Ya da, mobilyalarınızı her zaman çevrimiçi olarak tanıtabilir ve yerel pick-up teklif edebilirsiniz. Craigslist online satış yapmak için iyi bir başlangıç ​​noktası olabilir, ancak bu web siteleri daha seçici bir tada sahip alıcılara hitap etmektedir.

Chairish

Başkan, üst düzey mobilya, sanat, ayna ve aydınlatmayı kabul eder. Parçanızın sevk edilmesi gerekiyorsa, Chairish beyaz eldivenle nakliye işlemini koordine eder. Daha küçük ürünler için Başkan, kolay postalama için size önceden ödenmiş bir UPS etiketi gönderecektir.

Ayrıca, satış fiyatının en az% 80'ini, aynı zamanda yerel olarak satmaktan daha rekabetçi olabilen, Başkanlık ile de satabilirsiniz.

Trove Pazarı

Trove Market muhtemelen vintage orta yüzyıl mobilya ve sanat eserleri online satmak için en iyi web sitelerinden biridir. Girişleriniz de Facebook, Pinterest ve Twitter'da paylaşılabilir. Büyük bir ABD metropol bölgesinde yaşamak, eşyalarınızı almanız için en iyi şansı size sunacaktır, ancak posta kodunuzdan bağımsız olarak ülkenizdeki küçük ürünleri gönderebilirsiniz.

13. Hediye Kartları

Ailenizden, arkadaşlarınızdan ve iş arkadaşlarınızdan aldığınız hediye kartlarıyla dolu bir çekmeceye sahip olabilirsiniz. Bu Starbucks hediye kartıyla ne yapacağınız hakkında bir fikriniz olmasa bile, bunu birilerine satabilirsiniz. Bir indirim için hediye kartını satacak olursan, bazı paralar hiç yoktan iyidir, değil mi?

Hediye Kartı Büyükanne

Hediye Kartı Büyükanne, tek bir tıklama ile birden fazla hediye kartı satıcılarından bir teklif alabilirsiniz, çünkü tek elden hediye kartı pazar yeridir. Granny Rewards programı ile, ücretsiz hediye kartları için kullanılabilecek puan kazanmak için birden çok hediye kartı satın almak ve satmak için ödül puanları kazanabilirsiniz. Hediye kartlarınızı dilediğiniz kadar ticaret yapabilirsiniz ve potansiyel olarak daha yüksek bir nakit değeri için satabilirsiniz.

Yükseltmek

Raise, dijital ve fiziksel hediye kartları satmanıza olanak tanıyan en büyük hediye kartı pazarlarından biridir. Bu, 24 saat içinde hediye kartı satma şansınız olduğu anlamına gelir. Satmak için birkaç kez Raise'ı kullandım ve asla bir kart satmak için beklemedim. Bir kart satıldığında PayPal, doğrudan ödeme veya çek ile ödeme talep edebilirsiniz.

14. Serbestlik Becerileri

21. yüzyıl “bilgi ekonomisi”, akıllı insanlara bir dizi çevrimiçi tabanlı görevi tamamlamayı amaçlıyor. Yazmayı, grafik oluşturmayı, web sitelerini ve blogları yönetmeyi veya programları geliştirmeyi, program geliştirmeyi, becerilerinizi talep ediyor olun. Güvenilir bir internet bağlantınız olduğu sürece, evden çalışabilir veya “dijital göçebe” olabilir ve dünyayı gezerken çalışabilirsiniz.

Serbest Yazma

Bu sayfadaki her kelime, üniversitede İngilizce veya Gazetecilik olmayan bir serbest yazar tarafından yazılmıştır. Önceki yazı deneyiminiz yoksa önemli değil, sadece serbest yazar olmak için etkili bir şekilde yazabilirsiniz.

Bir söz yazarıysanız, tutku duyduğunuz konular hakkında diğer web sitelerini yazın. Yazma kariyerine başlamak için birden fazla yol var, ancak ilk önce düşünülecek iki yer Fiverr ve Upwork.

Bir Prova Okuyucu Ol

Belki de yazmayı sevmezsiniz, ancak düzenleme ve düzeltme okumayı seviyorsunuzdur. En küçük yazım hatası, cümle fragmanı veya endişeli bir yazıyı hızlı bir şekilde tespit ederseniz, bir içerik doğrulama okuyucunun ideal açıklamasını uygularsınız. Blog yayınlarını, kitaplarını, beyaz kağıtlarını, mahkeme transkriptlerini ve tıbbi transkriptleri evden prova edebilirsiniz.

Sanal asistan

Çoğu web sitesi ziyaretçisi, her büyük web sitesinin, büyük olasılıkla dişlilerin dönmesini engelleyen sanal bir asistanın olduğunu fark etmez. Bazıları sanal asistanın yaptığını tartışabiliriyi web siteleriharika web siteleri.

Sanal asistanlar birçok görevi yerine getirir ve aşağıdakilerden bazılarını yapabilirsiniz:

 • Blog yayınlarını ve sosyal medya kampanyalarını zamanla
 • Sosyal medya hesaplarını yönetin
 • Veri girişi
 • Müşteri servisi
 • Teknik destek
 • Grafik dizayn

Her web sitesinin farklı ihtiyaçları vardır, bu nedenle iş yükünüz yukarıda belirtilen tüm olasılıkları içerebilir veya içermeyebilir.

Cüzdanın çok özel sanal asistanı olan Kayla Sloan, iyi bir 10K VA çevrimiçi kursunu bir araya getirdi. sanal asistan olarak ayda 10.000 $ kazanın evden çıkmadan.

Tasarım Grafikleri

Fotoğraflarınızı, sanat eserlerinizi ve kişiselleştirilmiş kıyafetlerinizi internetten satmak için para ödeyebilirsiniz ancak dijital grafikler çok geniş bir alan. Fiverr, aşağıdaki grafik tasarım hizmetlerini sunan bir serbest platformdur:

 • eKitap kapakları
 • Logo tasarımı
 • Sosyal medya grafikleri
 • Banner reklamlar
 • Çizimleri
 • Videolar
 • Photoshop düzenleme

Bir görüntü gerekiyorsa, Fiverr'de dijital ürünler yapmak için ödeme alabilirsiniz. Gigs 5 $ 'dan başlar, ancak karmaşık işler için daha fazla ücret talep edebilirsiniz.

Bilgisayar Programlama

Freelance bilgisayar programcıları her zaman, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için uygulama, veri tabanı, program, web sitesi teması ve bir şirketin ihtiyaç duyduğu her şeyi inşa etmek için talepte bulunurlar. Fiverr ve Upwork, yeteneklerinizi listelemeyi düşünecek iki yer. Potansiyel müşterilerin nelere ihtiyaç duyduğuna bir göz atın ve işlerinin büyümesine nasıl yardımcı olabileceğinizi görün.

Blog oluştur

Bir web sitesi oluşturmak, üç farklı gelir akışında gelir elde etmenizi sağlayan başka bir fikirdir:

 • Ürettiğiniz ve sattığınız ürünler ve hizmetler
 • Başkalarının ürünlerini tavsiye etme (satış ortaklığı pazarlaması)
 • Reklam geliri

Bu kılavuzda bahsedilen birçok çevrimiçi pazarda satışa ek olarak, oluşturduğunuz ürünleri satmak ve satışın daha yüksek bir yüzdesini tutmak için kendi web sitenizi oluşturabilirsiniz. Web sitenizi, ziyaretçilerinizi satın almak için çevrimiçi platformlara yönlendirmek için de kullanabilirsiniz.

Satmak için kendi ürünleriniz yoksa, bir ziyaretçi bağlantınız üzerinden alışveriş yaptığında size küçük bir komisyon ödeyeceğiniz bağlı kuruluş bağlantılarına sahip ürünler önerebilirsiniz. Bağlı kuruluş pazarlaması ve web sitenizden nasıl para kazanılacağı hakkında daha fazla bilgi edinmek için, Michelle's Affiliate Marketing kursu olan Michelle's Making sayfasına bakın.

15. Müzik Aletleri

Müzik yeteneğiniz varsa ve kullanılmayan araçları veya yenilenmiş enstrümanları satabiliyorsanız, bunları çevrimiçi satmayı düşünün. Enstrümanı çalabiliyorsanız, alıcının enstrümanın nasıl çaldığını bilmesi için kısa bir kayıt ekleyin. Video, satış yapma şansını artırır, ancak yüksek kaliteli bir cihaz için daha fazla kazanç elde etmenize yardımcı olabilir.

16. Çevrimiçi Kurslar

Öğretmeyi sever misin? Herhangi bir alanda veya hobide uzman iseniz, çevrimiçi bir kurs oluşturabilir ve kursunuza kayıt yaptıran her öğrenci için ödeme alabilirsiniz. Birçok insan yeni bir beceri öğrenmek için gerçek bir sınıf için ödeme yapma zamanına sahip değildir, ancak boş zamanlarında video tabanlı bir ders alabilirler. Yeni başlayanlar için bilgisayar programlama ya da yoga olup olmadığı önemli değil, insanlar sizden öğrenmek istiyor!

İlgili Podcast

Skillshare

Skillshare, video dersleri ve bir sınıf projesi içeren 30-40 dakika uzunluğundaki sınıfları arıyor. Öğrencilerinizin sınıfınızı izleyen dakika sayısına ve Skillshare Premium planına kaç öğrenciye başvurduğunuzu temel alırsınız.

Skillshare'da yeniyseniz, ilk dersinizi oluşturmadan önce becerilerinizi geliştirmek için İyi Kept Cüzdan bağlantısını kullanarak iki aylık ücretsiz Skillshare Premium alabilirsiniz!

Udemy

Başka bir küresel öğrenme sitesi, kullanıcıların her bir kursu satın aldığı Udemy'dir. Udemy'nin 20 milyon öğrencisine ulaşmak için kurs başına 200 $ 'dan fazla ücret talep edebilirsiniz. Kurslar, daha karmaşık bir konu için 30 dakika veya birkaç saat kadar kısa olabilir. Udemy, kursunuzu oluşturmaya çalışırken herhangi bir sorunuz olursa 7/24 destek sunar.

Lynda

Lynda LinkedIn tarafından sahip olunan ve işletmeler, yüksek öğrenim ve devlet çalışanları için tasarlanmış bir çevrimiçi öğrenme sitesidir. Aşağıdaki türlerden biri için bir kurs oluşturabilirsiniz:

 • Yaratıcı
 • teknoloji

Ders oluşturmaya başlamadan önce bir anketi doldurmanız ve bir içerik geliştirici tarafından davet edilmeniz gerekir.

Kendi Web Siteniz

Kursunuzu yukarıda listelenen öğrenme sitelerinden birinde satarak daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz, ancak daha fazla trafik çekmek için kendi web sitenize de bir kurs satabilirsiniz.

Deacon'un Borç Ödemesini 18 Ay İçinde Kurtardığınız Kuyu Cüzdanında satin alin, bu kurs diger ögrenme platformlarindan birinde satilabilir ama burada. Kursu kendi web sitenizde satmayı düşünmenin bir başka nedeni, siz sadece sunumcu olduğunuzdan daha az rekabet.

17. Ücretli Anketler

Bazen fiziksel ürünler satmak için zamanınız yok, ancak yine de satmak için para almaksenin görüşün.Hepimiz çeşitli konularda fikirlerimiz var ve şirketler iki sentinizi duymak için ödeyecekler. Anketleri mükemmel bir gelir akışı yapan şey, çoğu durumda yalnızca 15 veya dakika daha az sürmesi ve genellikle günde birden fazla kez almanızdır.

En iyi anket siteleri size nakit veya kredi kartıyla ödeme yapacak ve çok çeşitli konularda fikirlerinizi soracaktır.

Anketi Junkie

Anket Junkie, tüketici markaları ve pazarlama kampanyaları hakkındaki düşüncelerinizi soran en büyük çevrimiçi anket sitelerinden biridir. Eğer tutarlı kazanç fırsatları istiyorsanız, Survey Junkie'yi en iyi öneri haline getiren günlük anket davetleri alacaksınız. Ödülde 10 ABD doları kazandığınızda, PayPal veya hediye kartıyla ödeme yapılır.

Görüş Merkezi

Ayrıca, minimum 5 $ bakiyesi olan nakit ve hediye kartları için Fikir Ödeneği ile görüşünüzü dile getirebilirsiniz. Tamamladığınız her anket için, çeyreklik 10.000 $ nakit çekilişe de girilir. Opinion Outpost'a katılmak ücretsizdir ve siz de tüketici olmayan konular hakkındaki fikirlerinizi soracağından davetlerinden keyif alabilirsiniz.

Vindale Araştırma

Vindale Research birkaç farklı kazanç fırsatı sunuyor. Elbette, geleneksel 15 dakikalık çevrimiçi ankete sahip olacaksınız, ancak odak gruplara ve yeni ürünleri test etmeye de daha fazla ödeme yapabilirsiniz. Sen de yapabilirsin Vindale'e katıldığınızda 2 $ kayıt bonusu kazanınsponsorlu e-postaları okumak ve video izlemek için ekstra para kazanın.

Swagbucks

Anketlerden para kazanmanın keyfini çıkarırken, bazen biraz farklı bir şey için çevrimiçi başka bir şey yapmak istersiniz. Anketler ve diğer çevrimiçi mikro görevler için en iyi site Swagbucks'dır. Anketlerin yanı sıra, videoları izlemek, çevrimiçi alışveriş yapmak ve oyun oynamak için de ödeme alabilirsiniz. Ödeme almaya hazır olduğunuzda, ödül puanlarınızı hediye kartları ve PayPal nakit olarak kullanabilirsiniz.

Kazançlarınızı en üst düzeye çıkarmak için, en iyi fırsatları bulmak için Swagbucks yorumumuzu okuyun.

Harris Anket Çevrimiçi

Bu diğer çevrimiçi anket sitelerinin tümü yasal taraflar için fırsatlar olsa da, Harris Poll'i tercih edebilirsiniz. Bu efsanevi araştırma firması, önde gelen medya kuruluşları tarafından büyük araştırmalar ve kamuoyu anketlerinde sık sık dile getirilmekte ve sesinizi duymak istemektedir. Puanlarınız hediye kartları ve nakit para için kullanılabilir ve aldığınız her anketle nakit çekimlerine otomatik olarak girilir.

18. Fotoğraflar

Dünyanın en büyük medya kuruluşlarından en küçük bloga kadar, web sitelerinin içeriğinin “pop” yapılabilmesi için stok fotoğraflarına ve videolarına ihtiyacı var. Bir fotoğraf makinesiyle yetenekli iseniz, fotoğraflarınızı ekstra para için çevrimiçi olarak satabilirsiniz.

Depositphotos'un

DepositPhotos, aşağıdaki dijital medyayı satmanıza olanak tanır:

 • Fotoğraflar
 • Vektör Görüntüler
 • Video

Katmanlı bir ödeme sistemi vardır ve aylık satış artışınız olarak satış başına daha fazla kazanırsınız. Bu, internetteki en büyük stok görüntü sitelerinden biridir ve güncel olaylara ve çöl manzarası veya eylem çekimleri gibi “zamansız” sahnelere dayanan resimleri kabul eder.

SmugMug'da

SmugMug, SmugMug'un alıcıya yazdıracağı ve postalayacağı dijital baskıları ve fiziksel baskıları satmanıza olanak tanır. SmugMug'da satmak için aylık bir abonelik ödersiniz, ancak 14 günlük ücretsiz deneme ve sınırsız fotoğraf yüklemeleri elde edersiniz.

Şu anda, SmugMug ile kaydolduğunuzda% 15 indirim alabilirsiniz.

19. Ayakkabılar

Atletik ve tasarımcı ayakkabılarınızı satmak da iyi bir gelir akışı olabilir. Bir alıcının bakış açısına göre, hepimizin dolabında en az bir çift ayakkabı var ve sonunda da yıpranıyorlar. Yıpranırken, bir mağazadan satın almaktan daha ucuza bakmak daha ucuz olabilir.

buyMYheels

Tasarımcı topuklularınızı satın alın. Her bir listeyle, çiftin dört fotoğrafını çekiyorsunuz ve bir komisyon ödemeye bile gerek yok. Topuklarınızın orijinal satın alma fiyatının dörtte birini satmasını bekleyebilirsiniz. Satmak için birden fazla çiftiniz varsa, gelir hızla yükselebilir.

Kixify

Özel olarak spor ayakkabı satan özel bir pazar yeri istiyorsanız, Kixify'a bakın. Erkek, kadın ve çocuk spor ayakkabılarını satabilirsiniz. Ayrıca hızlı listeleme için bir Android ve iOS uygulaması var!

20. Web Sitelerini Test Edin

Yeni web sitelerini ve uygulamalarını test etmekten mi yoksa programlama hataları mı arıyorsunuz? Yarı zamanlı veya tam zamanlı bir web sitesi testçisi olmak için ödeme yapabilirsiniz. Bir kez daha, bilginizi bu gelir fikriyle satıyorsunuz. Bir hata bulursanız, bazı yerler bunu düzeltmek için size para ödeyecektir.

Web sitelerini ve uygulamalarını test etmek, çevrimiçi anketlere de eğlenceli ve heyecan verici bir alternatif olabilir.

UserTesting

UserTesting, daha önce herhangi bir deneyimi olmayan testçileri kabul eder. Bir web sitesini test ederken düşüncelerinizi sözlü olarak iletebildiğiniz sürece, 20 dakikalık bir test için 10 $ kazanabilirsiniz. Her bir test size tamamladığınız bir dizi görev sunar ve web sitenizle etkileşimde bulunduğunuzda deneyimlerinizi pozitif ve negatif olarak ifade edersiniz.

99Tests

Profesyonel bilgisayar programcıları ve uygulama geliştiricileri, ileri programlama bilgilerinin gerektiği 99Testlerde gelirlerini artırabilirler. Ayrıca, karmaşık hatalar veya proje başına en fazla sayıda hataları bulabilen test ediciler için nakit ödüller de vardır, bu yüzden oyunlar başlasın!

21. Oyuncak

Çocuk oyuncakları ve oyunları da online olarak nakit olarak satılabilir. Koleksiyon oyuncağı, el yapımı oyuncaklar, klasik tahta oyunları ve çocuklarınızla oynayabileceğiniz ancak atmak veya bağış dükkanına bağış yapmak için hala çok iyi olan oyuncaklarınız olabilir.

takas

Takas, çocuk kıyafetlerini kabul eder, ancak kullanılmış oyuncakları ve oyunları da satabilirsiniz. Swap kredinizi, Swap’taki aileniz için daha uygun olan diğer öğeler için kullanabilir ya da evinizde yeterli kıyafetiniz varsa, PayPal nakit ödeme de alabilirsiniz. İstenmeyen öğelerinizi Swap'a ücretsiz olarak gönderebilir ve paketinizi işledikten sonra size bir teklif verebilirsiniz.

Videoyu izle: Top 23 Doğum Günü Pastası Dekorasyon Fikirleri. Ev Yapımı Kolay Kek Tasarım Fikirleri. Çok lezzetli

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale