Maliye

12 Paranın Yanında Para Kazanmaya Başlayan Hustles

18 ay içinde 52.000 $ 'lık borcunu ödediğimiz zaman, ekstra para kazanmaya yardımcı olmak için bir yan acele bulmak çok büyük oldu. Sonunda, blog yazmanın benim yankıları geleneksel 9'dan 5'e kadar olan işi aştı.

Bir şey yapmanın en güzel yanı, hemen hemen herkes için seçenekler var. Fiziksel ya da finansal durumunuz ne olursa olsun, bazı parayı getirmek için taraftaki hustle'leri kullanma konusunda ciddi engeller yoktur.

Burada her ay ekstra para kazanmak için yapabileceğiniz bazı şeyler var.

1. Görüşünüze Para Kazanın

Birçok şirket anketleri doldurmak ve / veya internette gezinmek için insanlara para ödeyecek. Bununla birlikte, iyi anket şirketleri ve çok iyi olmayan anket şirketleri vardır.

Benim favorim onlar olacak gibi anket Junkie anında para ödemek Paypal ile. Onlar 6.000.000 'den fazla üyesi ve BBB ile bir A + rating var.

Anketler sizi zengin yapmazken yan tarafta gelir elde etmenin iyi bir yolu olabileceğini unutmayın.

2. İnternette arama yapın

Web'de arama yapmak için size ödeme yapacak şirketlerin olduğunu biliyor muydunuz? İnternette para kazanmaya geldiğinde en saygın şirketlerden biri olan Swagbucks'a göz atın. Sadece kaydolmak için 10 $ bonus kazanın!

3. Bir e-Ticaret Mağazası oluşturun

Satmak için bir ürününüz varsa, bir e-Ticaret mağazası onu buradan çıkarmak için harika bir yoldur. Araştırmanızı ilk önce bu pazar çok doygun olduğundan emin olun, böylece daha fazla niş, daha iyi olabilirsiniz.

Online mağazanızı açmayı daha da kolaylaştırmak için, iyi görünümlü şablonlara sahip bir eTicaret platformu olan Shopify'ı inceleyin, böylece herhangi bir programlama yapmanız gerekmez.

4. Crowdfunded Gayrimenkul Yatırım

Gayrimenkul uyurken para kazanmak için harika bir yol olabilir. Ancak, bir ev satın almak için çok pahalı olduğu için, gayrimenkul satın almak için bir crowdfunding platformu kullanarak daha uygun bir seçenek olabilir. Gayrimenkul yatırım için kolay, düşük maliyetli bir yol istiyorsanız, Fundrise gibi bir şirket kullanmayı düşünün.

Başlamak için sadece 500 $ 'a ihtiyacınız var ve aralarından seçim yapabileceğiniz üç ana eREIT var.

5. Aracınızı Kullanarak Ücretli Olun

Eğer bir arabanız varsa ve sürmeyi seviyorsanız, Lyft gibi bir şirkete gitmek için kayıt yaptırmak sizin için mükemmel bir fırsat olabilir. Kendi saatlerinizi ayarlayabilir ve hangi işleri yapacağınızı ve kullanamayacağınızı seçebilirsiniz, yani bu yan koşuyu seçtiğinizde gelirinizi kontrol altında tutuyorsunuz demektir.

Şu anda Lyft yeni sürücüler için 250 $ bonus veriyor.

İnsanlara yemek dağıtan para kazanmak ister misiniz? DoorDash ve UberEats'a göz atın. Her ikisi de en sevdiğiniz şarkıları dinlerken yiyecek sunmak için size para ödeyecek. Şehrinizdeki kurallara bağlı olarak, arabanızı, bisikletinizi veya scooter'ınızı teslim edebilirsin.

6. Videoları İzlemek ve Oyun Oynamak İçin Ücretli Olun

Bunun gerçek olamayacak kadar iyi olduğunu biliyorum, ancak InboxDollars aslında videoları izlemek için size para ödeyecek. Sadece bu değil, aynı zamanda oyunları indirip oynayabilecekler.

Final Fantasy XV'i indirdim ve sadece oyun oynamak için 3.75 dolar kazandım. Şu anda sadece kaydolmak için 5 $ nakit bonus sunuyorlar.

7. Bakkallar için Alışveriş yaparken Para Kazanmak

En az ayda bir kez bakkal alışverişi yapıyorsunuz. Market satın aldığınızda para kazanabileceğini biliyor muydun?

Ibotta adlı bir uygulamayı kullanıyorum ve aslında bana belirli türden yiyecekler satın almak için para ödeyecek. Anahtar sadece normalde satın alacağınız eşyaları satın almaktır. Sonra bu uygulamayı kullanarak no-brainer.

8. Genel olarak Alışveriş için Ödenen Öde

Satın aldığın her şey için para kazanmak harika olmaz mıydı? Aslında her gün satın aldığınız şeyler için size para verecek birçok web sitesi var.

En iyi sitelerden biri, Walmart, Amazon ve daha fazlası gibi perakendecilere alışveriş yapmak için size geri ödeme yapacak olan Ebates olarak adlandırılıyor.

Kaydolmak için 10 ABD doları nakit almak için buraya tıklayın ve ilk satın alma işlemini Ebates üzerinden gerçekleştirin.

9. Evden İngilizce Öğretin

En az bir yıllık öğretim deneyiminiz var mı? O zaman VIP Kid'e göz atmak isteyebilirsiniz. ayda 2.000 $ ödemek kendi evinizin rahatlığında İngilizce öğretmek için.

Gereksinimler:

  • ABD veya Kanada'da çalışma uygunluğu.
  • Lisansherhangi bir alanda.
  • Geleneksel öğretim deneyiminden bir yılveya rehberlik, özel ders veya alternatif eğitimde eşdeğerdir.

Çalışmanın yolu, Çin'de İngilizce öğrenmek isteyen bir öğrenciye atanmanızdır. VIP Kid müfredatı sağlar ve her şeyi bir bilgisayardan yaparsınız. Çok perişan değil, değil mi?

10. Evinizdeki Bir Odayı Listele

Konuklar için bir yatak odası ya da bodrum katı gibi başka kullanılmayan bir alanınız var mı? Eğer öyleyse, bu her ay birkaç yüz dolar getirmek için harika bir yol olabilir.

Arkadaşım steve Airbnb ile boş yatak odalarını listeleyerek ayda 1.000 $ 'dan fazla yapar.

Airbnb'yi kullanarak evinizdeki bir odayı kolayca listeleyebilirsiniz. Kiracılar sizin için zaten taranmış ve sorunlarınız varsa Airbnb'ye yardım için dönebilirsiniz.

11. Akran Kredilendirmesi

Günümüzde paraya ihtiyacı olan ve aynı zamanda paranızı geri alan başkalarına yardım etmek kolaydır. Kredi Kulübü, övünen bir platformdur Bundan% 5-7 daha fazla kazanabilirsiniz, ancak tarihsel olarak geri dönüyor. Bu yüzde, seçtiğiniz yatırımlara ve bu yatırımlarla ilgili risklere göre değişmektedir.

Yatırımcılarının% 99,9'u olumlu getiri gördü, Bu nedenle eşler arası kredilendirme ile ilgileniyorsanız, başlamak için iyi bir yer olabilir.

12. Eski Elektronik Ürünleri Satmak

Eğer benim gibi iseniz, eski cep telefonları, masalar, video oyun konsolları, vb. İle dolu bir çekmeceniz var. Bunları toplamaya devam etmek yerine, onları Decluttr'da satabilirsiniz.

Açıkçası, daha yeni, gadget, bunun için alacağınız daha fazla para. Ancak, ne olursa olsun, nakliye ücretsizdir ve gönderi alındıktan sonra bir ila iki gün içinde ödeme alırsınız.

Bu, evinizde daha fazla boş alan oluşturmanıza ve cüzdanınıza daha fazla para eklemenize yardımcı olur.

En sevdiğin tarafın ne?

Videoyu izle: Bakkala Manava Kripto Parayla Ödeme Yapın; Agatechain (Akik) Nedir?

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Alliant Kredi Birliği İncelemesi
Maliye

Alliant Kredi Birliği İncelemesi

Amerika Birleşik Devletleri'nde 6.000'den fazla farklı banka olduğunu duymanız şaşırtıcı olmayacaktır. Aslında, muhtemelen başınızın üstünden yaklaşık 20 banka ismi verebilirsiniz. Paranızı koyabileceğiniz bir yer için alışveriş yaptığınızda, size ve paranıza en uygun olanı bulmak için ezici bir arama olabilir.
Devamını Oku
Bugün En Para Kazanmak için 27 En İyi Side İşler
Maliye

Bugün En Para Kazanmak için 27 En İyi Side İşler

Ekstra para kazanmak istediğinizde, bakmanız gereken ilk yer çevrimiçi. Online en iyi taraf işler esnek saatler, evden çalışma kolaylığını sunar ve size nakit öderler. Günde sadece 15 dakika ya da tüm bir geceniz varsa farketmez, hemen çevrimiçi para kazanmaya başlayabilirsiniz!
Devamını Oku
Borcunuzu Konsolide Etmek için 17 En İyi Şirket (Kredi Kartları Dahil)
Maliye

Borcunuzu Konsolide Etmek için 17 En İyi Şirket (Kredi Kartları Dahil)

Mevcut aylık kredi ödemenizi yapmak için mi uğraşıyorsunuz? Borcunuzu birleştirdiğinizde, daha düşük bir faiz oranı ödeyerek paradan tasarruf edebilirsiniz. Ve yakın gelecekte yükselmesi öngörülen faiz oranları ile, bugünkü kredilerinizi konsolide etmek, beklediğinize kıyasla size ekstra para kazandırabilir. Kredi kartı borcunuz, öğrenci kredileriniz veya tıbbi borcunuz varsa, bazı şirketler, borçlarınızı daha düşük bir faiz oranı ve daha esnek geri ödeme koşulları ile tek bir aylık ödemede birl
Devamını Oku