Maliye

12 Paranın Yanında Para Kazanmaya Başlayan Hustles

18 ay içinde 52.000 $ 'lık borcunu ödediğimiz zaman, ekstra para kazanmaya yardımcı olmak için bir yan acele bulmak çok büyük oldu. Sonunda, blog yazmanın benim yankıları geleneksel 9'dan 5'e kadar olan işi aştı.

Bir şey yapmanın en güzel yanı, hemen hemen herkes için seçenekler var. Fiziksel ya da finansal durumunuz ne olursa olsun, bazı parayı getirmek için taraftaki hustle'leri kullanma konusunda ciddi engeller yoktur.

Burada her ay ekstra para kazanmak için yapabileceğiniz bazı şeyler var.

1. Görüşünüze Para Kazanın

Birçok şirket anketleri doldurmak ve / veya internette gezinmek için insanlara para ödeyecek. Bununla birlikte, iyi anket şirketleri ve çok iyi olmayan anket şirketleri vardır.

Benim favorim onlar olacak gibi anket Junkie anında para ödemek Paypal ile. Onlar 6.000.000 'den fazla üyesi ve BBB ile bir A + rating var.

Anketler sizi zengin yapmazken yan tarafta gelir elde etmenin iyi bir yolu olabileceğini unutmayın.

2. İnternette arama yapın

Web'de arama yapmak için size ödeme yapacak şirketlerin olduğunu biliyor muydunuz? İnternette para kazanmaya geldiğinde en saygın şirketlerden biri olan Swagbucks'a göz atın. Sadece kaydolmak için 10 $ bonus kazanın!

3. Bir e-Ticaret Mağazası oluşturun

Satmak için bir ürününüz varsa, bir e-Ticaret mağazası onu buradan çıkarmak için harika bir yoldur. Araştırmanızı ilk önce bu pazar çok doygun olduğundan emin olun, böylece daha fazla niş, daha iyi olabilirsiniz.

Online mağazanızı açmayı daha da kolaylaştırmak için, iyi görünümlü şablonlara sahip bir eTicaret platformu olan Shopify'ı inceleyin, böylece herhangi bir programlama yapmanız gerekmez.

4. Crowdfunded Gayrimenkul Yatırım

Gayrimenkul uyurken para kazanmak için harika bir yol olabilir. Ancak, bir ev satın almak için çok pahalı olduğu için, gayrimenkul satın almak için bir crowdfunding platformu kullanarak daha uygun bir seçenek olabilir. Gayrimenkul yatırım için kolay, düşük maliyetli bir yol istiyorsanız, Fundrise gibi bir şirket kullanmayı düşünün.

Başlamak için sadece 500 $ 'a ihtiyacınız var ve aralarından seçim yapabileceğiniz üç ana eREIT var.

5. Aracınızı Kullanarak Ücretli Olun

Eğer bir arabanız varsa ve sürmeyi seviyorsanız, Lyft gibi bir şirkete gitmek için kayıt yaptırmak sizin için mükemmel bir fırsat olabilir. Kendi saatlerinizi ayarlayabilir ve hangi işleri yapacağınızı ve kullanamayacağınızı seçebilirsiniz, yani bu yan koşuyu seçtiğinizde gelirinizi kontrol altında tutuyorsunuz demektir.

Şu anda Lyft yeni sürücüler için 250 $ bonus veriyor.

İnsanlara yemek dağıtan para kazanmak ister misiniz? DoorDash ve UberEats'a göz atın. Her ikisi de en sevdiğiniz şarkıları dinlerken yiyecek sunmak için size para ödeyecek. Şehrinizdeki kurallara bağlı olarak, arabanızı, bisikletinizi veya scooter'ınızı teslim edebilirsin.

6. Videoları İzlemek ve Oyun Oynamak İçin Ücretli Olun

Bunun gerçek olamayacak kadar iyi olduğunu biliyorum, ancak InboxDollars aslında videoları izlemek için size para ödeyecek. Sadece bu değil, aynı zamanda oyunları indirip oynayabilecekler.

Final Fantasy XV'i indirdim ve sadece oyun oynamak için 3.75 dolar kazandım. Şu anda sadece kaydolmak için 5 $ nakit bonus sunuyorlar.

7. Bakkallar için Alışveriş yaparken Para Kazanmak

En az ayda bir kez bakkal alışverişi yapıyorsunuz. Market satın aldığınızda para kazanabileceğini biliyor muydun?

Ibotta adlı bir uygulamayı kullanıyorum ve aslında bana belirli türden yiyecekler satın almak için para ödeyecek. Anahtar sadece normalde satın alacağınız eşyaları satın almaktır. Sonra bu uygulamayı kullanarak no-brainer.

8. Genel olarak Alışveriş için Ödenen Öde

Satın aldığın her şey için para kazanmak harika olmaz mıydı? Aslında her gün satın aldığınız şeyler için size para verecek birçok web sitesi var.

En iyi sitelerden biri, Walmart, Amazon ve daha fazlası gibi perakendecilere alışveriş yapmak için size geri ödeme yapacak olan Ebates olarak adlandırılıyor.

Kaydolmak için 10 ABD doları nakit almak için buraya tıklayın ve ilk satın alma işlemini Ebates üzerinden gerçekleştirin.

9. Evden İngilizce Öğretin

En az bir yıllık öğretim deneyiminiz var mı? O zaman VIP Kid'e göz atmak isteyebilirsiniz. ayda 2.000 $ ödemek kendi evinizin rahatlığında İngilizce öğretmek için.

Gereksinimler:

  • ABD veya Kanada'da çalışma uygunluğu.
  • Lisansherhangi bir alanda.
  • Geleneksel öğretim deneyiminden bir yılveya rehberlik, özel ders veya alternatif eğitimde eşdeğerdir.

Çalışmanın yolu, Çin'de İngilizce öğrenmek isteyen bir öğrenciye atanmanızdır. VIP Kid müfredatı sağlar ve her şeyi bir bilgisayardan yaparsınız. Çok perişan değil, değil mi?

10. Evinizdeki Bir Odayı Listele

Konuklar için bir yatak odası ya da bodrum katı gibi başka kullanılmayan bir alanınız var mı? Eğer öyleyse, bu her ay birkaç yüz dolar getirmek için harika bir yol olabilir.

Arkadaşım steve Airbnb ile boş yatak odalarını listeleyerek ayda 1.000 $ 'dan fazla yapar.

Airbnb'yi kullanarak evinizdeki bir odayı kolayca listeleyebilirsiniz. Kiracılar sizin için zaten taranmış ve sorunlarınız varsa Airbnb'ye yardım için dönebilirsiniz.

11. Akran Kredilendirmesi

Günümüzde paraya ihtiyacı olan ve aynı zamanda paranızı geri alan başkalarına yardım etmek kolaydır. Kredi Kulübü, övünen bir platformdur Bundan% 5-7 daha fazla kazanabilirsiniz, ancak tarihsel olarak geri dönüyor. Bu yüzde, seçtiğiniz yatırımlara ve bu yatırımlarla ilgili risklere göre değişmektedir.

Yatırımcılarının% 99,9'u olumlu getiri gördü, Bu nedenle eşler arası kredilendirme ile ilgileniyorsanız, başlamak için iyi bir yer olabilir.

12. Eski Elektronik Ürünleri Satmak

Eğer benim gibi iseniz, eski cep telefonları, masalar, video oyun konsolları, vb. İle dolu bir çekmeceniz var. Bunları toplamaya devam etmek yerine, onları Decluttr'da satabilirsiniz.

Açıkçası, daha yeni, gadget, bunun için alacağınız daha fazla para. Ancak, ne olursa olsun, nakliye ücretsizdir ve gönderi alındıktan sonra bir ila iki gün içinde ödeme alırsınız.

Bu, evinizde daha fazla boş alan oluşturmanıza ve cüzdanınıza daha fazla para eklemenize yardımcı olur.

En sevdiğin tarafın ne?

Videoyu izle: Bakkala Manava Kripto Parayla Ödeme Yapın; Agatechain (Akik) Nedir?

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Medicare Ek Planını Anlama J
Maliye

Medicare Ek Planını Anlama J

Medicare'ye ayak uydurmanın çok zor olmasının bir nedeni de sürekli değişiyor olmasıdır. Hükümet her zaman sağlık hizmetlerine kısıtlamalar ekliyor ya da alıyor. Medicare kapsamı değişmeye devam etmekle kalmayıp, aynı zamanda ek sigorta da kapsamayı sürdürmektedir. Medicare mükemmel bir hükümet programıdır ve ülke çapında milyonlarca yaşlı için sağlık hizmeti sunmaya yardımcı olur, ancak her şeyi kapsamaz.
Devamını Oku
Aşk ve Para: Yeni evliler için Finansal İpuçları
Maliye

Aşk ve Para: Yeni evliler için Finansal İpuçları

Onunla yüzleşelim evlilik çok büyük bir adımdır. Bir ilişki çalışması yapmaya giden bir çok şey var ve finans genellikle bir çiftin aşağısına inebilir. Bu yüzden para meselesi hakkında ön planda olmak önemlidir. Birçoğu için, mali yönetim ayrı ayrı süpürme stresinde en mantıklı seçim gibi görünüyor, ama aslında, bu sorunu tahriş edebilir.
Devamını Oku
İnce Baskı'nın Arkada Bite Bırakmasına İzin Verme
Maliye

İnce Baskı'nın Arkada Bite Bırakmasına İzin Verme

Görüntü kredisi: Flickr Geçen ay Meksika'da muhteşem bir şahane her şey dahil tatilden döndükten sonra, neyin peşinde olduğu hakkında hayal kurmayı bırakamıyorum. Tabii ki gelen kutumda yardım yok. Her gün yeni bir promosyon - sıcak yaz indirimi, 24 saat çılgınlık, 99 $ fırsatlar var! Zeki şeyi yapmak için zaman ayırmadım ve abonelikten çıkarken, tanıtımların bir kısmının sırf meraktan ve hayal kurmaya eğilimli bir bakış açısına tıklıyorum.
Devamını Oku