Maliye

500 $ Hızlı Kazanmak için 20 Basit Yol

Para kazanıp hızlı yapman gerekiyor mu? ŞİMDİ yapılması gereken bir araba tamir var mı? Evindeki fırın bozuldu mu?

Tamamen unuttuğun için bir fatura var mı? Tatil hediyeleri için para ödemek için hızlı para kazanmak mı istiyorsunuz?

Ya da belki de hızlı bir şekilde paraya ihtiyacınız var çünkü bir Karayip tatili için çok şey buldunuz, ya da istediğin Stuart Weitzman botları boş yere gitti.

Belki de sadece Arlington'ın AT & T Stadyumu'nda Seahawks vs. Cowboys oyununu görmek için harika biletler satın alma fırsatınız oldu.

Sebep ne olursa olsun, hızlı bir şekilde paraya ihtiyacınız varsa, sizin için bazı fikirlerimiz var. Tüm bu para kazanma seçenekleri, bir hafta içinde 500 $ 'ı ya da doğru bir şekilde çalışıyorsanız daha da az para kazanmanıza yardımcı olabilir.

Görevlerin bir kombinasyonunu yaparsanız, hatta 500 $ 'dan fazla kazanabilirsiniz. Listeye göz atın ve para kazanma fikirlerinin mümkün olan en kısa zamanda nakit almanıza yardımcı olacağını görün. O zaman işe git!

Telefonunu kullan

Evet, hızlı para kazanmak için telefonunuzu kullanabilirsiniz. Telefonunuzu doğrudan veya dolaylı olarak kullanarak yapabileceğiniz işler için size ödeme yapacak çeşitli şirketler var. İşte favorilerimizden bazıları.

1. Anketi Junkie

Anket Junkie 3 milyon üyesi güçlü bir şirkettir. Her gün üyelerine anketler alarak puan kazanma şansı vardır.

Bu noktalar daha sonra PayPal hesabınıza nakit veya Amazon ve Target gibi popüler mağazalardan e-hediye kartlarına.

Bu tür telefon konserleriyle ilgili en iyi şey, onları boş zamanlarınızda burada ve burada yapabileceğiniz. Randevu almak için dişçi ofisinde beklerseniz, evde sıkıldınız ya da okuldaki sınıflar arasında hızlı para kazanabilirsiniz.

Şimdi, hızlı bir şekilde 500 $ kazanmak için çok fazla anket ve diğer etkinlikler yapmanız gerekecek, ancak telefonunuzda çok fazla iseniz bu sizin için harika bir seçenek olabilir.

2. Swagbucks

Swagbucks'ın ödülleri 200 milyondan fazla ödendi üyelerine Swagbucks üyeleri puan kazanmak için bir çok şey yapar.

İnternette arama yaparak, anketleri tamamlayarak, video izleyerek veya oyun oynayarak puan kazanabilirler.

Swagbucks ayrıca çevrimiçi alışveriş alımları için üye puanları veriyor. Belli sayıda puan kazandıktan sonra, Swagbucks sizi favori mağazanıza hediye kartı şeklinde ödeyecek VEYA PayPal hesabınıza nakit para yatırır.

3. Gelen Kutusu Dolar

Gelen Kutusu Dolar, milyonlarca üyesine gerçek para ödeyen bir Inc. şirketidir; üzerinde Şimdiye kadar 50 milyon dolar ödendi.

Üye olduktan sonra, Gelen Kutusu Dolar, muhtemelen video izlemek, anket yapmak, çevrimiçi alışveriş yapmak ve çevrimiçi arama yapmak gibi yapmakta olduğunuz işleri yapmak için size ödeme yapar.

Puan kazandıkça, bu ödemeleri PayPal ödemesi ile nakit olarak yapabilirsiniz.

4. Gigwalk

Gigwalk üyesi olmak için kaydolmak, hızlı bir şekilde para kazanmak için telefonunuzu kullanmanın başka bir yoludur.

Bu şirket, konuştuğumuz diğerlerinden farklı çalışıyor. Gigwalk, şirketlere, müşterileri çekecek şekilde reklam verdiklerinden emin olma konusunda yardım ediyor.

Bunu yapmaları için “gigwalkers” kullanıyorlar. Bir gigwalker olarak, yerel bir mağazada bir ürün teşhir standının resmini çekmeniz veya bir restoranda bir menünün fotoğrafını çekmeniz istenebilir.

Gigwalk ile konserler 3 ila 100 $ arasında herhangi bir ücret ödemek. Kulübelerinizi tamamlarken yaptığınız daha iyi iş, daha yüksek ödüllü konserlerle sunulabilir.

Şey satmak

Evinizin, apartmanınızın veya garajınızın etrafına bir göz attığınızda, artık kullanmadığınız veya gerçekten ihtiyacınız olmayan pek çok şey bulabileceğinize bahse girerim. Oyun sisteminizi en son ne zaman kullandınız? Ya da o rollerblades? En son ne zaman kahverengi deri Coach çantalarını kullandın?

Filmin, kitabın ya da CD koleksiyonunun nasıl? Artık bakmadığınız düzinelerce eşya var mı? Eğer öyleyse, neden bunları isteyen ya da onlara ihtiyacı olan insanların eline geçerek para kazanmıyorsunuz?

Kullanılmış eşyalarınızı satmak için birçok yer var - ya da diğer insanların kullanılmış eşyaları. İşte bazı fikirler.

5. Amazon Ticaret Programı

Amazon Trade-In programı, müşterilerin video oyunları, Kindles, kitaplar, elektronikler, DVD'ler ve daha fazlası dahil olmak üzere yüz binlerce uygun ürün karşılığında bir Amazon Hediye Kartı almasını sağlıyor. Bu işlem, anında bir teklif ve ücretsiz gönderim ile kolay ve kullanışlıdır.

Amazon size e-posta yoluyla önceden ödenmiş bir gönderim etiketi gönderir, böylece öğelerinize ürün göndermek için herhangi bir şeye mal olmayacaktır.

Neye satacağınıza bağlı olarak, Amazon alabilir veya almayabilir. Ama eğer yaparlarsa, size bir teklif fiyatı verecekler ve eğer onlara satmayı tercih ederseniz, eşyalarınızı analiz ettikten sonra iki gün içinde size bir Amazon hediye kartı biçiminde ödeme yapacaklardır.

Video oyunu, konsol veya aksesuar gönderen nitelikli müşteriler, Amazon'un Anında Ödeme seçeneğini seçerek hemen ödeme yapılabilir.

Ancak, gönderim için gönderdiğiniz şeyler konusunda doğru olmanız önemlidir. Çünkü paketiniz gelirse ve Amazon'un paranın iade edilmesini talep ettikleri gibi şeyler olmazsa.

Amazon'da bulunmayan paraya ihtiyacınız olan şey var mı? Hediye kartını aileye, arkadaşlara ya da eBay'e indirimli olarak satmaya ne dersiniz?

Çoğu kişi bir süredir en azından bir kez Amazon'da alışveriş yapıyor. Bu yüzden, doğrudan para çekmeyi tercih ederseniz Amazon hediye kartınızı satmak zor olmamalı.

6. Decluttr

Decluttr, artık kullanmadığınız bir sürü CD, DVD, kitap veya video oyununa sahip olmanız durumunda nakit para kazanmanın iyi bir yolu olabilir. Şirket bile Lego yapı taşı setleri satın alır.

Decluttr, istenmeyen teknoloji ürünlerinizi çevrimiçi satmanın en kolay yoludur.Satmak istediğiniz ürünün ISBN numarasını girersiniz ve Decluttr size anında teklif verir.

Tüm ISBN numaralarını girmeyi tamamladıktan ve teklif fiyatlarını kabul ettikten sonra kabul edersiniz ve Decluttr size ücretsiz bir ön ödemeli gönderim etiketi gönderir.

Eşyalarınızı gönderdiğinizde, Decluttr bunları işler ve daha sonra sadece bir iki gün içinde ödeme gönderir.

Decluttr size birtakım farklı yollar ödeyebilir: PayPal yoluyla, çek veya tasarruf hesabınıza doğrudan para yatırarak ya da gerçek bir çek gönderebilir.

Nakit ödeme, Decluttr ile paranızı almanın en hızlı yolu olacaktır.

7. eBay

Decluttr sadece belirli öğeleri alırken, eBay'de sahip olduğunuz hemen hemen her şeyi satabilirsiniz. eBay, büyük olasılıkla ulaştığı kadarıyla her şeyi satan en popüler sitelerden biridir - dünyanın her yerinden insanlara satabilirsiniz.

EBay'de bir şeyler satıyorsanız, rekabetçi fiyatlarla listelemek önemlidir. EBay'de listelediğiniz, satmayı istediğiniz şeye benzeyen kalemlerin fiyatlarını kontrol ederek bunu yapabilirsiniz.

Başkalarının fiyatının altında veya fiyatını sorarsanız, ürününüzü hızlıca satarsınız. Ücretsiz nakliye vaad ediyorsanız, nakliye hakkında düşünmek için fiyatınızı ve fiyatınıza herhangi bir nakliye maliyetini eklemeniz gerektiğini unutmayın.

Harika bir açıklama yazmayı ve eBay'de sattığınız öğeler için iyi resimler çekmeyi unutmayın. Çoğu eBay alıcıları PayPal ile ödeme yapar, bu da sizin için hızlı ödeme anlamına gelir.

8. Craigslist

Craigslist, eşyalarını satmak için harika bir mekan. Ulaştığınız yer çok uzak olmasa da (muhtemelen sadece yerel insanlara satılacak olursanız), potansiyel olarak listelediğiniz günlerde öğelerinizden kurtulabileceksiniz.

Aslında, son günlerde aynı günde satılan Craigslist'de bir araba listeledik ve çok iyi bir fiyat aldık. Craigslist Son derece Hızlı Şeyler Nasıl Satılır Hakkında Bu İyi Tutulan Cüzdan makalesi, hızlı bir şekilde sitede satış için harika ipuçları verebilir.

Bonus ipucu: Bazı insanlar Craigslist'in ‚Äúfree‚Äù bölümünde sunulan ücretsiz eşyaları alıp para için yeniden satarak para kazanıyorlar. ‚ÄÄücretsiz‚Äù bölümünde listelenen bazı harika öğeler bulursanız, bu da 500 $ 'lık bir hız kazanma bileti olabilir.

9. Konsinye Dükkanı

Konsinye dükkanlar, yapabileceğiniz çok fazla kıyafetiniz veya ev eşyalarınız varsa hızlı para kazanmanın harika bir yolu olabilir.

Konsinye mağazalarındaki en hızlı satıcıların genel olarak mükemmel durumda olan markalı ürünler olduğunu unutmayın.

Konsinye mağazalarında, mağaza çalışanları, ürünü fiyatlandırır ve satıldığı zaman, mağaza sahibi, satıcıyla önceden belirlenmiş şartlara göre kazançları dağıtır.

Google'ı, bölgenizdeki mağazalarda bularak near‚ÄÄ near shops shops shops shops shops search search search search search search search search search search search search‚Äù‚Äù‚Äù‚Äù‚Äù‚Äù‚Äù and and and and and and and and and and and and and and and and and and and and and and and and and and and and and and and and and and and and and and and and and and and and and and and search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search search

10. Piyon Dükkanları

Mahalle piyonları dükkanları da insanlar için eşya satıyor, ama farklı bir şekilde. Bir piyon dükkanı genellikle size ‚ÄÄpay now‚Äù fiyatı verir ve daha sonra karınız için daha sonra ürününüzü tekrar satar.

Eşyalarınızı kapıya getirdiğinizde, bir satış fiyatı belirleyecek ve çoğu durumda size hemen ödeme yapacaklardır.

Aldığınız fiyatların, bunları doğrudan satmanızın mümkün olabileceğinden daha düşük olacağını, ancak çoğu durumda yerinde ödeme alacağınızı unutmayın, ki bu da güzel.

11. Garaj satışı

Garaj satışları çok fazla iş olabilir, ancak bir veya iki gün içinde yüzlerce dolar kazanmanıza da yardımcı olabilirler. Son garaj satışımızda, en küçük çocuğumuz bebek sahnesinin dışında ve yürümeye başlayan çocukluk döneminde tüm bebek ürünlerimizi sattık.

Bu satışta 750 dolardan fazla kazdık. Görünüşe göre bebek eşyaları garaj satışlarında yüksek talep görüyor.

Bir garaj satışı yaparak hızlı para kazanmayı seçerseniz, eşyalarınızı hızlı bir şekilde satmak için aşağıdaki ipuçlarını göz önünde bulundurun:

 • Satışınızı mahallenizdeki tabelalarla ve Craigslist veya diğer alternatifler gibi çevrimiçi garaj satış bildirim sitelerinde tanıtın.
 • İyi durumda olan ürünleri satmayı seçin. Çok iyi olmayan şeyler ‚Äúfree‚Äù kutusuna konabilir.
 • Eşyalarınızı rekabetçi bir şekilde fiyatlandırın. Perakende satış fiyatının yüzde 10'u iyi bir kılavuzdur, ancak pahalı veya popüler ürünler için bundan daha fazlasını alabilirsiniz.
 • Alışveriş yapanlarla pazarlık etmeye hazır olun. Garaj satış müşterileri iyi bir anlaşma SEVİYORUM.
 • Eşyalarınızı açıkça fiyatlandırın.
 • Kolay alışveriş yapmak için öğeleri düzgün bir şekilde tablolarda düzenleyin.

Ayrıca, bir hafta sonu ya da yakın bir tarihte satışınızı gerçekleştirin: Perşembe, Cuma ve Cumartesileri, satış için en iyi günler ve hava durumu güzel ve güneşli bir hafta sonu için satışınızı deneyin.

Bazı organizasyonlar ve sıkı çalışma ile, sadece iki veya üç gün içinde satış için hazırlayabilir ve hafta sonu yüzlerce nakit paraya sahip olabilirsiniz.

12. Facebook Satış

Facebook, bugünlerde, özellikle de bebek ya da çocuk eşyaları satıyorsanız ya da büyük şekillerde olan yüksek son ürünleri satmanın popüler bir yolu gibi görünüyor.

Facebook'ta satış konusunda müthiş olan şey bu kadar kolay: sadece sattığınız şeyi paylaştığınız bir mesajı ve bunun için ne kadar istediğinizi paylaşıyorsunuz. Ne satmak istediğinizin değerine bağlı olarak veya kaç adet ürün satmanız gerektiğine bağlı olarak, 500 $ 'lık bir sürede hızlı bir şekilde komisyon yapabilirsiniz.

Bebek ve çocuk giysileri için, sahip olduğunuz her bir öğenin kaçını (yani, pantolon, gömlek, onesi) adlandırarak ve tüm çantayı veya kutuyu almak için bir grup fiyatı koyarak, bunları demet halinde satmanızı öneririm.

13. Kitapçı

Eğer yeni bir üniversite mezunuysanız ve çok sayıda ders kitabı satıyorsanız, kitapçığı hızlı bir şekilde para kazanmanın harika bir yolu olabilir.

Bookscouter ders kitaplarınız için en iyi fiyatı almanıza yardımcı olacaktır. İşte nasıl çalışıyor. Ders kitabınızın ISBN numarasını (genellikle kitabın arkasında bulabilirsiniz) Kitaplık sistemine girersiniz.

Bookscouter, dünya çapındaki kitap satıcılarından fiyat teklifleri için veritabanını araştırır. Site daha sonra, satın alma tekliflerini kabul edebileceğiniz veya reddettiğiniz satıcıların listesini açar.

Satın alma tekliflerini kabul ettikten sonra size önceden ödenmiş bir gönderim etiketi gönderir ve kitaplarınıza gönderirsiniz. Siparişinizi aldıktan ve kontrol etmenizin 1-2 günü içinde, kitapçı size PayPal üzerinden ödeme yapacaktır.

Tüm kitap satıcılarının gönderim bedelini ödemediğini belirtmek önemlidir. Bu nedenle, bir satıcı teklifini seçmeden önce ince baskıyı kontrol ettiğinizden emin olun.

Ayrıca, birçok kitapçıda, ön ödemeli bir gönderim etiketi gönderilmeden önce minimum ödeme bulunur. Bu nedenle, bu site aynı anda birden çok kitap satanlar için en iyi şekilde çalışır.

Tek Görevler ve İşler Yap

Tuhaf işler ve görevler yapmak hızlı bir şekilde para kazanmanın başka bir yoludur ve bu işleri bulabileceğiniz birkaç farklı yol vardır.

14. Görev Tavşanı

Görev Tavşan, sevdiğiniz işleri seçtiğiniz oranda bulmak için harika bir yer olabilir. Evet, bunu doğru duydun. Görev Tavşanı için bir taskör olduğunuzda, bölgenizdeki mevcut konserlerin listesine erişirsiniz.

Eğer işi yapmak istiyorsanız, bunu seçtiğiniz ücret oranı için yapmayı teklif edersiniz. Müşteri, ücretinizi kabul ederse, çalışmaya devam edersiniz.

Görev Tavşanı “görevliler”, müşteriler için farklı türde görevler yapmak üzere çağrılır. Görev Tavşanı için bir tasker olarak sahip olacağınız bazı iş fırsatlarının listesi:

 • General handyman işleri
 • Mobilya montajı
 • Taşıma ve ambalaj
 • Montaj ve kurulum
 • Bahçe işi
 • Ev geliştirme

Bir müşteri aynı zamanda kendileri için bir teslimat yapmak veya bir sosyal buluşma için evlerine hazırlanmalarına yardımcı olmak için bir Görev Tavşan'ı görevlendirebilir.

Tasker'lerin ödeme ile uğraşması gerekmez; şirket bunu sizin için yapıyor. Bonus: Bazı müşteriler, görev tamamlandığında görevlilerine ipuçları verir, yani 500 $ 'lık daha hızlı kazanabilirsiniz.

15. Sadece işe

Simply Hired, size hızlıca para kazandıran bir iş sitesidir. Şehri ziyaret ettiğimde, hemen işe başlayan ve günlük olarak ödeme yapan bir bulaşık makinesi için geçici bir iş buldum.

Sadece Simply Hired'e gidip, ilk arama kutusuna ve şehrinizi saniyede “geçici” yazın. Sadece birkaç günlüğüne çalışarak 500 $ kazanabilir ve daha sonra işinizi bitirebilir ya da işten hoşlanıyorsanız para kazanmaya devam edebilirsiniz.

16. Craigslist Gigs

Craigslist'in ana sayfasında "gigs" olarak adlandırılan "işler" bölümünün altında bir arama kutusu var. İşler genellikle bir gün veya birkaç gün içinde tamamlanan ve ödenen işlerdir.

Craigslist'in konser bölümünde, birilerinin evlerini temizlemesine ya da taşınmaya hazır olmalarına yardımcı olduğunuz ev işleri gibi çeşitli kısa vadeli, hızlı ödeme gerektiren işler bulacaksınız.

Ayrıca, düzenlenen etkinliklerin düzenlendiği, yırtılacağınız veya çalışmakta olduğunuz bir etkinlikte yer aldığı “etkinlik” alanında da bir iş bulabilirsiniz.

İlgili Podcast

Diğer iş fırsatları, bir bilgisayarın bilgisayar kurulumu veya onarımı, birinin hikayeyi yazmasına yardımcı olma gibi yaratıcı çalışmalar veya birinin peyzaj işini tamamlamasına yardımcı olmak gibi çalışma gibi işleri içerebilir.

Müşteriler genellikle sitede ihtiyaç duydukları tam yardımı ve işe aldıkları kişiyi / kişilere ödemek istedikleri para miktarını belirtirler.

17. Komşulara, Arkadaşlara ve Ailene Sor

500 $ 'lık hızlı bir şekilde yapmanın bir diğer kolay yolu, e-posta, metin ya da Facebook gönderisini arkadaşlarınız, aileniz ve komşularınız için kendileri için yapmaları gereken herhangi bir iş varsa onlara göndermektir. Bazı örnekler şunlar olabilir:

 • Evlerinde garaj veya oda temizliği ve organizasyonu
 • Çimlerini biçmek, yaprakları tırmıklamak veya başka bir küçük peyzaj işi yapmak
 • Arabalarını yıkama ve vakumlama
 • Çocuklarını veya evcil hayvanlarını bakmakta
 • Pencerelerini yıkamak
 • Bir hamle için onlara yardım etmek veya evlerini yeniden düzenlemek için onlara yardım etmek
 • Yerel çöplüğe bir çöp torbası getirin ya da çöp kutusuna atın.

E-postada birkaç yüz dolar kazanmanız gerektiğini hızlıca açıklayın ve onlara hızlı nakit için yapmak istediğiniz iş fikirlerini verin.

Ya da sadece ihtiyaç duydukları bir şeyleri varsa, bir iş önermelerini isteyin. Eğer işinizi iyi yaparsanız, gelecekte de bir şeylere ihtiyaç duyduklarında gelecekte sizi arayabilirler.

İlgili Podcast

18. Hemen Çalışmaya Başlayabileceğiniz İşler için İş Sitelerini Ara

Birçok işveren, derhal doldurulması ve hızlı bir şekilde nakit ödeme yapması gereken açık pozisyonlara sahiptir. Bir örnek, bir restorandaki bir sunucudur.

Hemen başlamanız gereken bir restorandaki bir sunucu olarak, ödeme yapmadan önce bir veya iki hafta sürebilir, ancak işinizi iyi yaptığınız takdirde, işe başladığınız ilk günü ipuçları kazanmaya başlayabilirsiniz.

Gerçekten de Craigslist, hemen işe alım yapan işleri bulmak için arayabileceğiniz iki site.

19. Çevrimiçi İş Bulma

Potansiyel olarak yüzlerce dolar kazanmanın başka bir yolu, mevcut çevrimiçi işleri bulmaktır. Upwork ve Fiverr gibi işlerde genellikle evden yapabileceğiniz ve oldukça hızlı bir şekilde tamamlayabileceğiniz işler.

Upwork'te daha uzun süreli işler bulabilirseniz de grafik tasarım, web sitesi bakım işleri ve yazım işleri gibi freelancing konserleri de bulabilirsiniz. Fiverr aynı tür işleri içeriyor.

Bu siteler büyük ölçüde kısa vadeli görevlere ihtiyaç duyan ve iş tamamlandığında ödeme yapan küçük şirketler tarafından kullanılmaktadır.

20. Geri Dönüşümlü Şeyler

Paranızı hızlı bir şekilde geri getirmenin bir başka yolu da öğeleri geri dönüştürmektir - ya kendi eşyalarınız ya da arkadaşların, ailenizin ve komşularınızın kurtulmak istediği şeyler.

İçinde bulunduğunuz duruma bağlı olarak, geri dönüşüm için çeşitli seçenekler vardır. Alüminyum kutular toplayabilir, hurda metali toplayabilir veya eski cihazları geri dönüştürebilirsiniz.

Eski elektronik veya cam şişeleri ve kavanozları da geri dönüştürebilirsiniz.Geri dönüştürdüğünüze ve ne kadar getirdiğinize bağlı olarak, birkaç gün içinde birkaç yüz dolar kazanabilirsiniz.

Farklı evlere giderken, geri dönüşümlü geri dönüşümlerini almak için biraz zaman ayırmanız gerekecek, ancak sonuçta elinizde nakit olacak.

özet

Gördüğünüz gibi, işe koyulmak istediğinizde, 500 $ 'lık hızlı bir şekilde kazanmanız için düzinelerce yol vardır. Bu listeyi kontrol ederek ve nakit kazanmanın yollarının hangisinin yaşam tarzınıza en uygun olduğunu belirleyerek, hızlı bir şekilde ihtiyacınız olan parayı kazanabilirsiniz.

Nakit para kazanmak için yukarıdaki fikirlerden herhangi birini denediniz mi?

Videoyu izle: 500 TANE KAZI KAZAN KAZIMAK!

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

" width="370" height="280" alt="Amazon.com'da Büyük Anlaşma Scoring için 4 Sırları"/>
Maliye

Amazon.com'da Büyük Anlaşma Scoring için 4 Sırları

1. Amazon.com Fiyat Dalgalanmaları Amazon.com'un öğelerin fiyatını günlük veya hatta saatlik olarak değiştirdiği bilinen bir gerçektir. Bu konuda oldukça kapalıyken, yıllar içinde topladıkları satın alma eğilimlerini ve verilerini takip ettiklerini düşünüyorum. "Daha Sonra Kaydet" bölümünde, sepetinize ürün ekleyerek bunu avantajınıza kullandığınızdan emin olun.
Devamını Oku
Kişisel Sermaye vs Nane | Web'deki En İyi Finansal Hizmetler Uygulaması
Maliye

Kişisel Sermaye vs Nane | Web'deki En İyi Finansal Hizmetler Uygulaması

En popüler web tabanlı finansal hizmet sağlayıcılarından ikisi Kişisel Sermaye ve Nane'dir. İkisi de benzer birçok hizmet sunuyor, ancak her biri, maliyenizin birkaç alanında uzmanlaşıyor, diğeri de öyle değil. Ve her ikisi de ücretsiz bir hizmet sunar, ancak Kişisel Sermaye sizin yatırımlarınızı sizin için yönetecekleri çekici bir prim hizmetine sahiptir.
Devamını Oku
Gençlik Hakkında Para Verme: FutureSmart Challenge
Maliye

Gençlik Hakkında Para Verme: FutureSmart Challenge

Geçenlerde Phoenix, Arizona'ya konan MassMutual'ın FutureSmart yarışmasına katılma ayrıcalığına sahip oldum. Phoenix Suns'ın normalde oynadığı Talking Stick Arena'da yaklaşık 2500 öğrenci vardı. Etkinlik, paranın iyi yönetilmesi konusunda gelecek nesillere yöneliktir. Böyle bir genç yaşta öğrenmenin sıkıcı bir konu olduğunu düşünebilirsiniz, ancak öğrencileri nasıl eğlenceli hale getirdiklerini ve ilgi duyduklarını çok etkiledim.
Devamını Oku
Yeminli Mali Analist Olmak İçin Gereklilikler “Numaraları Junkie”
Maliye

Yeminli Mali Analist Olmak İçin Gereklilikler “Numaraları Junkie”

Stajyerim hisse senedi analisti. Şu anki SIU Carbondale Saluki Yatırım Fonu'nun başkanıdır ve Pazartesi Ayı Futbolu'nda Chicago Bears'ı izlerken P / E oranlarını tartışmaktan memnuniyet duyar. Bir çeşit hasta, ama onun tutkusuna hayran olmalısın. Son zamanlarda, okuldan sonra planlarını tartışıyorduk ve bir CFA (Sertifikalı Mali Analist) olma konusu gündeme geldi.
Devamını Oku