Maliye

Çocuklar için Güvenli 12 En İyi Ücretli Anket Siteleri

18 yaşın altındaki çocuklara yönelik birçok anket sitesi var ama güvende mi? Bir çocuk genç yaşına geldiğinde para kazanmaya başlamak isteyeceği anlaşılabilir bir durumdur.

Bir genç olarak, ziyaret ettiğiniz anket sitelerinin ebeveyninizin onayına sahip olacağını bilmek istersiniz. Ve bir ebeveyn olarak, çocuğunuzun güvenli olan anket sitelerini kullandığını bilmek istersiniz. Ayrıca, sitedeki içeriğin daha genç kullanıcılar için uygun olduğunu bilmek istersiniz.

Çocuklara yönelik ve çocuk dostu içeriğe sahip olmayı taahhüt eden on iki anket sitesi. Her sitedeki minimum kullanıcı yaşı değişir, bu nedenle bu bilgileri burada da paylaşırız.

Ayrıca, bu sitelerin 18 yaşın altındaki herhangi bir üye için ebeveyn onamı alması gerektiğine dikkat etmek önemlidir. Onları kontrol edin ve bu anket alanlarından herhangi birinin çocuğunuzun harcama parası kazanmasına yardımcı olup olmadığını görün.

Çocuklar İçin En İyi Ücretli Siteler

1. Harris Anket Çevrimiçi

Harris Poll Online, anket yapanların 13 yaş ve üstü olduğunu düşünüyor. Üye olduğunuzda (katılmanız ücretsizdir) çeşitli konularda anket almanız istenecektir.

Tamamladığınız her anket için puan kazanacaksınız. Amazon, iTunes veya Starbucks'a hediye çeki almak için bu puanları kullanabilirsiniz. Bonus: Ayrıca puanlarınızla mal alabilir veya çekiliş kayıtları için kullanabilirsiniz.

2. Küresel Test Pazarı

14 yaşını doldurduğunuz anda Global Test Market'e (kısaca GTM) katılabilirsiniz. GTM web sitesi, şirketlerinin dünyanın bir numaralı ücretli anket sitesi olduğunu söylüyor.

Sadece 2016 yılında üyelere 30 milyondan fazla ödeme yaptılar. GTM'ye katılmak ücretsizdir ve size üyelik profilinize koyduğunuz bilgilere dayanarak anketler gönderirler.

Tamamladığınız her anket için puan kazanırsınız. Daha sonra Amazon hediye kartları gibi ödüller almak için bu noktaları kullanabilirsiniz.

3. Ipsos I-Say

Ipsos I-Say'a katılabilmek için asgari yaş 14'tür. Anketleri doldurmak için puan ödersiniz ve ödüller almak için bu puanları kullanabilirsiniz. Ödül seçenekleri Amazon, Starbucks, PayPal ve daha fazlası için hediye kartları içerir.

Bonus: Ipsos I-Say ayrıca nakit para ve diğer ödüller kazanmak için girebileceğiniz yarışmalara da sahiptir.

4. Toluna

Toluna, anketlere ve anketlere katılmak için 13 yaşında ve daha büyük çocuklar öder. Üye olarak bazen ürünleri de test etmeniz istenebilir.

Tamamladığınız her anket veya görev için puan kazanacaksınız. Puanları nakit veya hediye kartları veya diğer ödüller için kullanabilirsiniz. Bonus: Toluna, tüm üyeler için günlük çekilişler sunuyor.

5. VIP Ses

En az 13 yaşındaysanız VIP Voice'a katılabilirsiniz. VIP Voice, diğer siteler gibi anketleri tamamlamak için puan kazanmanızı sağlar.

Ancak, puanlarınızı sadece çekilişe giriş yapmak için kullanabilmeleri için bazı şeyleri farklı şekilde çalıştırırlar. Şirket herhangi bir günde çeşitli ödüller için piyango girişleri sunabilir.

Çekilişler elektronik eşya, tatil, nakit ve diğer ödüller şeklinde kazananlar ödüyor. VIP Voice'da ayrıca öğelere teklif vermek için girebileceğiniz açık artırmalar da vardır.

6. Survey Savvy

Anketi Savvy, anket almak için ve aynı zamanda anket yapan üyelere başvurmak için size ödeme yapacaktır. Katılmak için asgari üye yaşı 13'tür. Üye olmak için kayıt olduktan sonra (ücretsiz) bilgileriniz Survey Savvy veritabanına konacaktır.

Ankete ilişkin ölçütlere uyduğunuzda, talimatları içeren bir e-posta gönderilir. Çocuklara yönelik anketlerin çoğu video oyunları, oyuncaklar, atıştırmalıklar vb. İle ilgili sorular soruyor. Aldığınız her anket için size ödeme yapılacaktır. Ödeme evinize gönderilecek bir çekle yapılır.

Onlar da olacak ayda 5 dolar ödemek izleme yazılımlarını internete bağlı bir cihazda kurmak için.

7. Çocuk Görüşleri

Çocuk Görüşleri, Panel Polls anketlerinin bir bölümüdür. Üç yaşına kadar olan çocuklara katılmak için davet edilebilir. “İş” araştırması, bir video oyunu oynamayı, bir oyuncağı test etmeyi ve daha fazlasını içerebilir.

Çocuğunuzun yaptığı her anket için, nakit veya hediye kartları için kullanılabilecek puan kazanırlar. Çocuk Görüşleri için yapılan tüm anketlerin ebeveyn katılımını gerektirdiğini unutmayın.

8. Kidz Eyes

Kidz Eyes, özellikle 6-12 yaşlarındaki çocuklara yönelik çevrimiçi bir araştırma panelidir. Çeşitli konularda fikirlerinizi vereceksiniz. Bu konulardan bazıları şunlardır:

  • Oyuncak
  • Giyim
  • Gıda
  • Oyunlar
  • TV şovları
  • Müzik
  • teknoloji

Ve dahası. Tamamladığınız her anket için ödül puanları kazanacaksınız. En az 1.000 puan kazandıktan sonra çek şeklinde ödeme talep edebilirsiniz. Ebeveynlerin çoğu anket için hazır bulunmalı ve ortak olarak hareket etmelidir.

9. Ücretli Bakış Açığı

Ücretli Bakış açısı 13 yaş ve üstü üyeleri kabul eder ve tamamlanan anketler için nakit öder. Onlarla tamamladığınız daha fazla anket, daha fazla "TrustScore" yükselir.

TrustScore, şirketin hangi üyelerin dürüst cevaplar vermek için gerçekten çalıştığını belirlemesine yardımcı olur. Ve en kısa sürede olabildiğince çok sayıda anketi tamamlamaya çalışan kişilerden kurtulmaya yardımcı olur.

TrustScore'unuz yükseldikçe tamamladığınız anketler için daha fazla ödeme alırsınız. Daha yüksek ödeme daha fazla toplam kazanç ile sonuçlanır.

10. Gençler Gözler

Teens Eyes, sadece 13 ila 18 yaşlarındaki çocukların görüşlerine odaklanan bir araştırma sitesidir. Teens Eyes anketleri aldığınızda puan kazanacaksınız. Paranızın karşılığını, bakiyeniz tahakkuk ettikçe kullanabilirsiniz.

Bazı durumlarda, Teens Eyes anketler için puan yerine çekiliş ya da yarışmacı girişleri sunacak. İnternet erişiminiz olduğu sürece, bir e-posta adresiniz ve yaş gereksinimlerini karşılayın, Teens Eyes'a katılabilirsiniz.

11. Gençler Paneli

Gençler Paneli, gençlere yönelik Panel Anketlerinin başka bir bölümüdür. 13 yaşından küçük çocuklar katılabilir. Bir üye olarak TV şovunu izlemeniz, video oyunu oynamanız veya bir film izlemeniz istenebilir. Ardından düşüncelerinizi şovda, oyunda veya filmde paylaşacaksınız.

Gençler için beta testi ve odak grup oturumları da mevcuttur. Çocuk programında olduğu gibi, genç üyeler katılım için puan kazanacaklardır. Daha sonra puanlarınızı hediye kartları veya nakit satın almak için kullanabilirsiniz.

12. e-Anket

e-Poll üyeleri (katılmanız için en az 13 olmanız gerekir) çeşitli konularda fikir vermeleri istenecektir. Bu şirket öncelikle televizyon programlarına ve diğer medyaya odaklanmaktadır.

Bir üye olarak, PayPal nakit, Amazon hediye kartları veya diğer ödüller için kullanılabilecek puan kazanacaksınız. Ayrıca puanlarınızı seçtiğiniz bir hayır kurumuna bağışlayabilirsiniz.

özet

Gördüğünüz gibi, çocuğunuzun kullanması için güvenli olan birçok çocuk dostu anket sitesi vardır. Bu tür işten-eve “iş” tipi, çocuklarınıza girişimciliğin harikalarını öğretmenin harika bir yolu olabilir. Aynı zamanda çocukların para hakkında bilmesi gerekenleri öğrenmelerine yardımcı olabilir.

Siz veya çocuğunuz hiç bu çocuk dişli veya genç dişli araştırma alanlarından herhangi birini kullandınız mı? Eğer öyleyse deneyiminiz ne oldu? Aşağıda bir yorum bırakarak bize bildirin.

Videoyu izle: Para Kazandıran 3 Mobil Uygulamayı Sınav

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Google ile Çevrimiçi Para Kazanmak için 12 Yasal Yolları
Maliye

Google ile Çevrimiçi Para Kazanmak için 12 Yasal Yolları

En çok kullanılan arama motoruna sahip olan Google, hepimize tanıdık geliyor. İster beğenip beğenmeyin, Google büyük olasılıkla hayatınızın bir parçası. Bu makaleye, Google’ın dünya genelinde ne kadar yaygın olduğunu kanıtlayan bir Google aramasıyla bile girmiş olabilirsiniz. Google, geniş araç ve varlık setleriyle çok milyar dolarlık bir şirket oluşturdu.
Devamını Oku
Peer-to-Peer Lending Yazılım Hizmetleri
Maliye

Peer-to-Peer Lending Yazılım Hizmetleri

Eşler arası kredilendirme arttıkça, eşler arası yatırımlar da artmaktadır. Ancak, peer-to-peer yatırımlarıyla ilgili komplikasyonlardan biri, yüzlerce bireysel kredi notunu içerebilen bir portföyü yönetmektir. Eşler arası yatırım yazılım hizmetleri resmin içine giriyor. P2P ile nasıl kredi alabileceğinizi merak ederek P2P İncelememizde anlamanıza yardımcı olabiliriz.
Devamını Oku
Filmler Yayınlanmadan Önce Nasıl İzlenir?
Maliye

Filmler Yayınlanmadan Önce Nasıl İzlenir?

Dün gece, serbest bırakılmadan 5 ay önce bir film izledim. Çılgıntı çünkü daha önce bildiğim filmlerin bir listesi bile henüz filmin adını koymamıştı. Anlaşamayan bir anlaşmayı imzalamamı sağladılar, böylece size anlatabileceğim bir şeyle sınırlı kaldım. Ama söyleyebileceğim şey, bunun Paramount Pictures tarafından yapıldığı ve bir suç draması olduğu.
Devamını Oku
Yetişkin Çocukların Desteklenmesi Emekliliğinizi Nasıl Kasıtabilir?
Maliye

Yetişkin Çocukların Desteklenmesi Emekliliğinizi Nasıl Kasıtabilir?

İlk kez emeklilik hakkında konuşmak için Jack ve Peggy ile oturduğumda, hemen bir çaresizlik hissi fark ettim. Umutlu emeklilik tarihinden sadece iki yıl uzakta, Jack sonsuza dek çalışmak zorunda kalabileceğinden endişe ediyordu. Peggy gözlerinde dikkatli bir bakışla koltuğunun etrafında karıştırdı. Sanki konuyu halihazırda değiştireceğimi ümit ediyordu - sanki o kadar çaresizce ihtiyaç duyduğu yardımı istemiyormuş gibi.
Devamını Oku