Maliye

Hulu vs Hulu Plus: Sizin i├žin en iyisi hangisi?

Kablo paketleri alman─▒n aksine, ak─▒┼č, bugünlerde birçok TV ve film izleyici için popüler bir seçim. Kablo TV ve uydu paketi maliyetlerinin kontrolü kontrolden ç─▒karken, insanlar TV izleme al─▒┼čkanl─▒klar─▒ için para tasarrufu alternatifleri ar─▒yorlar. Ak─▒┼č program─▒na kaydolman─▒n kolayl─▒─č─▒ndan bahsetmeyin.

Sonuçta, TV ┼čovlar─▒ ve filmleri basit bir web sitesi ziyareti ile zaman─▒n ve çaban─▒n bir bölümünde yay─▒nlayabildi─činizde, kablolu televizyona, kablo tesisat─▒na, kurulum adam─▒na, çirkin maliyete sahip olan tüm hantal i┼člere neden katlanmal─▒s─▒n─▒z?

Netflix, Sling TV, Pureflix ve daha fazlas─▒ gibi birçok ak─▒┼č seçene─či aras─▒nda popüler Hulu ve Hulu Plus (art─▒k Hulu ile Canl─▒ TV) var.

Hulu, en popüler iki ┼čirket olan Netflix ve Amazon Prime Video için h─▒zl─▒ bir rakip haline geliyor.

Öyleyse, Hulu hakk─▒nda bu kadar harika (ve pek de iyi de─čil) ve Hulu'nun ya da Hulu Plus'─▒n sizin için en iyisi olup olmad─▒─č─▒n─▒ nas─▒l bilebilirsiniz? Hem Hulu paket tekliflerinin art─▒lar─▒ ve eksileri hakk─▒nda biraz bilgi payla┼čaca─č─▒m, hem de TV izleme ihtiyaçlar─▒n─▒z için hangisinin en iyi olabilece─čini belirlemek için kendinize sorabilece─činiz baz─▒ sorular hakk─▒nda konu┼čaca─č─▒m.

Hulu Hikayesi

Hulu firmas─▒ ilk olarak 2006 y─▒l─▒nda ba┼člam─▒┼č olmas─▒na ra─čmen, kayna─č─▒n─▒za ba─čl─▒ olarak 2007'nin ba┼č─▒na / 2008'in ba┼č─▒na kadar ÔÇťHuluÔÇŁ olmayacakt─▒.

Bugün, Hulu'nun Walt Disney ┼×irketi, Comcast ve Time Warner gibi bir avuç sahibi var. Web sitelerine göre, Hulu 2017 y─▒l─▒nda 17 milyonun üzerinde aboneye ula┼čt─▒ - 2016 say─▒lar─▒ndan 5 milyonun üzerinde abone.

─░nsanlar kesinlikle HuluÔÇÖyu ak─▒┼čl─▒ TV ve film kayna─č─▒ olarak kullan─▒yor ve çok say─▒da kullan─▒yor.

Peki, Hulu'yu bu kadar popüler yapan ┼čey nedir ve e─čer Hulu'yu dü┼čünürseniz hangi program seçene─či sizin için en iyisidir?

Hulu'nun popülerli─či temel Hulu ile ba┼člar, o yüzden orada ba┼člar─▒z.

Hulu Temel

Temel Hulu, Hulu'nun bugüne kadarki en popüler plan─▒. Ayda sadece 7,99 ABD dolar─▒, Hulu TV ┼čovlar─▒n─▒ ve filmlerini TV'niz, tabletiniz, PC'niz, ak─▒ll─▒ telefonunuz ve daha fazlas─▒ dahil çe┼čitli cihazlara yay─▒nlayabilirsiniz.

Sitenin ÔÇťs─▒n─▒rl─▒ÔÇŁ ile ne anlama geldi─čini belirtmemesine ra─čmen ÔÇťs─▒n─▒rl─▒ÔÇŁ reklamlar─▒ Hulu temel paketi ile görüntülemeniz gerekecektir.

Ayr─▒ca Hulu temelini No Commercials ile ayda 11,99 $ seçebileceksiniz. Ancak, ÔÇťhiçbir reklamÔÇŁ, ÔÇťhiçbir reklamÔÇŁ anlam─▒na gelmez.

─░nternet sitesine göre, ÔÇťak─▒┼č haklar─▒ÔÇŁ nedeniyle, ÔÇťhiç reklamÔÇŁ seçene─čiyle bile, bölüm havas─▒ndan önce ve sonra reklam yapacak birkaç gösteri var.

ÔÇťReklams─▒zÔÇŁ paketle bile olsa hava reklamc─▒l─▒─č─▒n─▒n, Grey's Anatomy, Once Up a a Time, Marvel'in Ajanlar─▒ ve S.H.I.E.L.D gibi birkaç tane oldu─čunu da gösterdi. Bununla ilgili daha fazla detay Hulu'nun web sitesinde bulunabilir.

Temel plan, özel seri, Hulu orijinalleri, çocuk gösterileri, hit filmler ve daha fazlas─▒ dahil olmak üzere Hulu'nun ak─▒┼č kitapl─▒─č─▒na s─▒n─▒rs─▒z eri┼čim sa─člayacakt─▒r.

Hulu kütüphanesine göz gezdirirken, birçok ki┼či ve aile üyesi için çok çe┼čitli zevkleri içerebilecek çok say─▒da gösteri ve film buldum. ┼×ovlar─▒n ve filmlerin baz─▒lar─▒ ┼čunlard─▒r:

 • Handmaid'─▒n Hikayesi, Gelecek Adam─▒ ve Zor ─░nsanlar─▒ gibi Hulu orijinalleri
 • Iron Man, 50 ─░lk Tarih ve Jung of George gibi klasik filmler
 • Seinfeld, The Goldbergs, En ─░yi ┼×ef ve ─░yi Doktor gibi popüler TV ┼čovlar─▒

Seçebilece─činiz binlerce seçenek vard─▒ ve bu da Hulu'nun birçok görüntüleyen ev için iyi bir seçim olmas─▒n─▒ sa─čl─▒yor. Ayl─▒k 7.99 $ fiyat etiketi, ço─ču hane için de uygun fiyatl─▒.

Netflix, FYI'de oldu─ču gibi, Hulu'da bir dizi film ve TV ┼čovu gibi büyük bir ┼čey bulamazs─▒n─▒z. Ama bence, Hulu'nun temel plan─▒ ile bile, her türdeki gösteriler ve filmler çok çe┼čitli.

Peki, neden daha fazlas─▒n─▒ istersiniz? Hulu Plus vs Hulu sahibi olman─▒n faydas─▒ ne olurdu? Her ┼čey, onlar─▒ görmek istedi─činizde en sevdi─činiz ┼čovlar─▒ nas─▒l gördü─čünüze ba─čl─▒. Hulu'nun premium paketi hakk─▒nda biraz daha konu┼čal─▒m.

Hulu Plus (Canl─▒ TV ile Hulu)

Hulu vs Hulu Plus aras─▒ndaki fark─▒ bilmek istiyorsan─▒z, yeni ad─▒nda ciddi bir aç─▒klama bulabilirsiniz; Canl─▒ TV ile Hulu.

Canl─▒ TV ile Hulu ile, 50'den fazla en iyi kabloyu ve prime zaman kanallar─▒n─▒, ┼čovlar─▒n bölümlerini geleneksel ak─▒┼čta bulunana kadar beklemek yerine, birkaç ay sürebilene kadar beklemek yerine, canl─▒ ak─▒┼č avantaj─▒n─▒ elde edeceksiniz.

Spor taraftarlar─▒, canl─▒ yay─▒n paketinde birkaç farkl─▒ spor kanal─▒n─▒ içerdi─činden, Hulu'ya özellikle Canl─▒ TV ile ilgi duyabilir:

 • ESPN
 • ESPN2
 • ESPN Haberler
 • Olimpiyat Kanal─▒

Ve dahas─▒. Di─čer kanallardan baz─▒lar─▒ Hulu ile Canl─▒ TV'ye dahil oldu mu? A┼ča─č─▒daki listeye göz at─▒n.

 • Ulusal Co─črafi
 • Disney Kanal─▒
 • Tarih Kanal─▒
 • hgtv
 • Seyahat Kanal─▒
 • Fox Haber
 • Fox ─░┼č
 • CBS
 • ABC
 • Tilki
 • CNN
 • G─▒da a─č─▒

Ve di─čerleri. Canl─▒ TV ile Hulu ile mevcut 50'den fazla toplam kanal var.

En sevdi─činiz kanallarla talep üzerine canl─▒ yay─▒n yapabilmenin en güzel yan─▒, en sevdi─činiz ana televizyon kanal─▒nda gerçekle┼čen büyük oyunu veya büyük etkinli─či görmek için beklemek zorunda kalmaman─▒z.

Gerçek zamanl─▒ olarak ak─▒┼č yapabilecek ve olaylar─▒ gerçekle┼čtikçe yakalayabileceksiniz. Canl─▒ TV'li Hulu ayda yaln─▒zca 39,99 ABD dolar─▒, bu günlerde ayda 100 ABD dolar─▒ndan fazla olan ço─ču kablo paketinden çok daha uygun.

Canl─▒ TV ile Hulu, Roku, Yang─▒n TV Çubu─ču, Xbox One, Apple TV, Playstation 4, iPod, iPad ve iPhone gibi di─čer Apple cihazlar─▒, Android telefonlar ve tabletler, Windows PC'ler, Windows telefonlar dahil olmak üzere bir dizi farkl─▒ cihazda kullan─▒labilir. , Kindle Yang─▒n ve daha fazlas─▒.

Eklentileri

HBO, Hulu gibi favori premium film kanallar─▒na ba─čl─▒ olanlar için - bu kanallarla gelmese de - her ay film kanallar─▒ sat─▒n alman─▒za izin veriyor.

Ayda 8,99 dolara ve ayda 14,99 dolara kadar, Hulu paketinizle HBO, Cinemax ve Showtime'a da eri┼čebilirsiniz.

Hulu'nun sevece─či çok ┼čey var. Yani, iki paketin tüm farkl─▒ faydalar─▒ ile, hangisinin sizin için oldu─čunu nas─▒l bilebilirsiniz? Karar verdikçe kendinize sorabilece─činiz baz─▒ sorular hakk─▒nda konu┼čal─▒m.

Benim için en iyi olan: Hulu vs Hulu Plus?

Bu sorunun cevab─▒ bir çok farkl─▒ ┼čeye ba─čl─▒d─▒r. Görüntü al─▒┼čkanl─▒klar─▒yla ba┼člayal─▒m.

─░zleme al─▒┼čkanl─▒─č─▒m neler?

Kendinize sormak istedi─činiz ilk soru görüntüleme al─▒┼čkanl─▒klar─▒n─▒zla ilgilidir. Büyük bir TV izleyici mi yoksa çok mu de─čil? Bu prime zaman sadece size gösterir var m─▒ var Görmek, onlar─▒ götürmek mi yoksa terk etmek mi?

Bu, Us veya American Idol'un en yeni bölümlerini kesinlikle özleyemezseniz, Hulu ile Canl─▒ TV seçene─či ile gitmek isteyebilirsiniz.

Bununla birlikte, e─čer TV bir ┼čeyse, yaln─▒zca ba┼čka bir ┼čey olmad─▒─č─▒ ve The Goldbergs ile The Batchelor aras─▒ndaki fark─▒ bilmedi─činizde izlerseniz, TV ekran seçimleri için normal Hulu ile hiçbir ┼čey olmad─▒─č─▒nda ek bir seçenek olarak iyi bir performans sergiliyorsunuz demektir. ba┼čka devam ediyor.

Hulu temelli Hulu ile Hulu'nun paran─▒z─▒n iyi bir ┼čekilde kullan─▒l─▒p kullan─▒lmad─▒─č─▒na dair izleme al─▒┼čkanl─▒klar─▒n─▒z büyük bir belirleyici etken olacakt─▒r.

TV ┼čovlar─▒n─▒z─▒ seviyorsan─▒z ve birkaç gün ya da hafta sonra havaland─▒r─▒ld─▒klar─▒nda yeni bölümler görmeyi seviyorsan─▒z, kesinlikle Hulu'yu Canl─▒ TV'de düzenli olarak seçmelisiniz.

Bütçem nedir?

Bütçe ayr─▒ca Hulu veya Hulu Plus'─▒ seçmek isteyip istemedi─činizde bir fark yarat─▒r. Live with TV paketi bile ayda 39.99 USD art─▒ vergilerden astronomik olarak pahal─▒ olmasa da, maliyet bir y─▒l veya daha fazla bir süre boyunca toplan─▒r.

Düzenli Hulu plan─▒ ile y─▒l için 95,88 art─▒ vergi ödeyeceksiniz (daha pahal─▒ ÔÇťhay─▒r reklamÔÇŁ plan─▒n─▒ seçmezseniz), ancak Hulu ile Canl─▒ TV paketi ile yakla┼č─▒k 500 $ art─▒ vergi ödeyeceksiniz. y─▒l.

Borçtan ç─▒kmak veya emeklilik birikimine yeti┼čmek gibi ciddi ve önemli finansal hedefleriniz varsa, y─▒lda 400 dolar küçük bir miktar nakit de─čildir, özellikle de di─čer küçük maliyetli maliyet azaltma önlemleriyle birlikte ekledi─činizde.

Hangi Hulu paketinin sizin için oldu─čuna karar verdi─činizde, bütçenizi ve finansal hedeflerinizi hesaba katmak ve kendinize, finansal hedeflerinizle ortakl─▒k içinde dü┼čündü─čünüzde, hangi paketin hayat─▒n─▒za daha fazla de─čer katt─▒─č─▒n─▒ sormak iyi bir fikir olabilir.

Oldukça finansal olarak oturuyorsan─▒z ve çok az paran─▒z varsa veya hiç paran─▒z yoksa veya endi┼čeniz varsa, ayl─▒k 39,99 ABD dolar─▒ muhtemelen banka hesab─▒n─▒z─▒ bozmaz.

Ayr─▒ca, üzerinde çal─▒┼čt─▒─č─▒n─▒z hedeflenmi┼č finansal hedefleriniz varsa, ancak Hulu Plus paketini y─▒l boyunca ana e─člence kayna─č─▒ olarak almak istiyorsan─▒z, maliyetinizi garanti alt─▒na almak için ailenize yeterli de─čer getirebilir.

Sonuçta, bir y─▒ll─▒k Hulu Plus de─čeri, sinemaya haftal─▒k bir geziden kesinlikle daha ucuzdur.

Bütçenizi belirlerken, Hulu paketine karar verirken bu hususlar─▒n tümünü dikkate alman─▒z yararl─▒ olur.

Kabloyu veya Uyduyu Yedek Olarak Hulu Olarak Kabul Ediyorum?

Hulu'yu mevcut kablo veya uydu plan─▒n─▒z─▒n yerini almay─▒ dü┼čünüyorsan─▒z, para birikimi, Hulu'yi Canl─▒ TV paketi ile seçseniz bile seçiminizi kolayla┼čt─▒rabilir.

Temel kablo ve uydu paketleri için bile ayda 100 dolar veya daha fazla ödeme yapmak nadir de─čildir ve Canl─▒ TV ile Hulu bundan çok daha ucuzdur, ancak ayn─▒ faydalar─▒n ço─čunu sunmaktad─▒r. Sadece 50'den fazla kanalla birlikte gelse de, daha önce tart─▒┼čt─▒─č─▒m─▒z gibi daha popüler olan kablo kanallar─▒n─▒ da ta┼č─▒yor.

Dürüst olmak gerekirse, kablo paketinizle birlikte gelen 150 kanaldan kaç tanesi gerçekten izliyorsunuz, de─čil mi?

Canl─▒ TV ile Hulu, ayn─▒ kabloyu veya uydu paketini de─či┼čtirmek için geçerli bir seçenek sunuyor.

Ancak, her ikisinde de mevcut dizileri kontrol etmeli ve anahtar─▒ yap─▒p yapmamaya karar vermeden önce mutlaka kablo izlemeyi sevdi─činiz kanallardan hiçbirini kaybetmedi─činizden emin olmal─▒s─▒n─▒z.

Ya da, para kazanmak için kaybedece─činiz herhangi bir kanal olmadan ya┼čamaya de─čip de─čmeyece─čine karar vermelisiniz.

Sonuç olarak, Hulu veya Hulu'ya Canl─▒ TV ile geçi┼č yapmak, ┼ču anda bir kablo veya uydu paketine abone olanlar ve uygun fiyata daha fazla TV ve film izleme seçene─či arayanlar için uygun bir seçenektir.

Ak─▒┼č paketleri herkes için geçerli olmayabilir, ancak daha fazla TV görüntüleme seçene─či için uygun maliyetli seçenekler arayanlar için iyi bir seçim olabilir.

┼×ahsen, ailem ve ben be┼č y─▒ldan fazla bir süredir akaryak─▒t servislerini kulland─▒k. Banliyödeki evimizden bir hobi çiftli─čine ta┼č─▒nd─▒─č─▒m─▒zda, kablo paketini atlay─▒p bir yay─▒n paketini denemeye karar verdik.

Ve daha mutlu olamazd─▒k. Ailemizin tamam─▒ için her zaman bol bol TV ┼čovu ve film seçene─či var ve d─▒┼čar─▒da tak─▒l─▒ kal─▒rken so─čuk Midwest'in o günlerinde daha geni┼č bir TV izleme seçene─či sunuyor.

Eklenen bonus, eski kablo TV paketimizde y─▒lda yüzlerce dolar tasarruf etmemiz ve para birikimlerimizi kullanarak kendimiz için daha iyi bir finansal resim olu┼čturmam─▒z.

Hulu paketine bak─▒yorsan─▒z, Hulu veya Hulu'yu Canl─▒ TV ile seçip seçmemeniz, bütçenize ve görüntüleme tercihlerinize ba─čl─▒ olarak de─či┼čecektir.

Ama her iki planla da, Hulu'nun kablo ve uydu TV paketlerine de─čerli bir alternatif bulaca─č─▒n─▒ dü┼čünüyorum. Sunulacak çok ┼čey var, ve ço─ču zaman fiyat─▒n bir k─▒sm─▒.

Hulu veya Hulu Plus'─▒ hiç denediniz mi? E─čer öyleyse deneyiminiz ne oldu? A┼ča─č─▒daki yorumlarda payla┼čmaktan çekinmeyin - sizden duymay─▒ çok isteriz!

Videoyu izle: Hu─člu Renova 12 Kalibre Kinetik Sistem Yar─▒ Otomatik De─čerlendirme

Pop├╝ler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Thrift ma─čazas─▒nda sat─▒n almak i├žin 6 Back-To-Okul ├ľ─čeleri
Maliye

Thrift ma─čazas─▒nda sat─▒n almak i├žin 6 Back-To-Okul ├ľ─čeleri

Tavsiyemi almadan ├Ânce, bana ─░yi Kept C├╝zdan─▒ i├žin iki ayl─▒k bir yaz─▒ yapma f─▒rsat─▒ verdi─činden dolay─▒ Deacon'a te┼čekk├╝r etmek istiyorum. Makalelerimin ard─▒ndaki fikir, ayl─▒k maa┼č─▒n─▒z─▒ m├╝mk├╝n oldu─čunca uzatman─▒za yard─▒mc─▒ olmak i├žin, bir├žo─ču kullan─▒ma haz─▒r, para tasarrufu sa─člayan ipu├žlar─▒ ve ilgili kuponlar sunmakt─▒r.
Devam─▒n─▒ Oku
Gen├žler i├žin 15 Legit Online ─░┼čler
Maliye

Gen├žler i├žin 15 Legit Online ─░┼čler

Bu g├╝nlerde, gen├žler, web ve sonsuz ├že┼čitlilikteki uygulamalar sayesinde McDonald's veya kertenkelelerdeki kli┼čele┼čmi┼č yar─▒ zamanl─▒ ├žal─▒┼čman─▒n d─▒┼č─▒nda ekstra para kazanmak i├žin ├žok daha fazla se├žene─če sahipler. E─čer bir gen├žsen, muhtemelen birden fazla vesileyle cebinde daha fazla para kazanmak i├žin ┼čans─▒n var.
Devam─▒n─▒ Oku
Paras─▒z Haftasonu ─░├žin 53 Etkinlik
Maliye

Paras─▒z Haftasonu ─░├žin 53 Etkinlik

Sporu seven bir adam olarak, kendimden daha fazla (daha fazla olmasa bile) sporu sevmeye ba┼člayan 3 o─član ├žocu─ča sahip olmaktan ├žok kendimi fazlas─▒yla ├Ânemsiyorum. Haftasonlar─▒ ge├žirdi─čimiz en iyi zamanlardan baz─▒lar─▒, herhangi bir topla oynuyor: beyzbol, futbol, ÔÇőÔÇőkickball. Heck, herhangi bir top ├žal─▒┼čacak! K─▒r─▒lmadan aile zaman─▒n─▒ seven herhangi bir aile i├žin, bu sahip olabilece─činiz en iyi zamanlardan biridir.
Devam─▒n─▒ Oku
13+ ─░nan─▒lmaz Basit Yollar─▒ Bir ├ç─▒lg─▒n G├╝n├╝n├╝zde Diyetinizdeki Elyaf─▒n ├ťzerinden 40 gramdan Fazla Elde Edilmesi!
Maliye

13+ ─░nan─▒lmaz Basit Yollar─▒ Bir ├ç─▒lg─▒n G├╝n├╝n├╝zde Diyetinizdeki Elyaf─▒n ├ťzerinden 40 gramdan Fazla Elde Edilmesi!

G├╝n ger├žekle┼čti─či zaman ger├žekten emin de─čilim. Haftal─▒k rutinimin bir par├žas─▒ haline geldi─čimde ├╝niversitemdeyken daha sa─čl─▒kl─▒ yemeye ba┼člad─▒─č─▒m─▒ biliyorum. Protein, karbonhidrat ve iyi ya─člar, kelime da─čarc─▒─č─▒m─▒n d├╝zenli bir par├žas─▒ haline geldi. Bir g├╝n olsa, biraz tak─▒nt─▒l─▒ oldum. Ve bu saplant─▒ lif oldu.
Devam─▒n─▒ Oku