Maliye

Eviniz ile Para Kazanmak için 11 Benzersiz Yolları

İnternet sayesinde parayı yan yatırmak ve evde ekstra para kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Yalnızca on yıl önce uygulama yapma parası bile yoktu. Artık bir dizüstü bilgisayar veya akıllı telefon ile para kazanabilirsiniz.

Ama daha fazla para kazanmak için evinizi nasıl kullanabileceğinizi düşündünüz mü?

Bir ev büyük bir yatırım olsa da, hakkaniyetinize erişmek çok zordur. Diğer yatırımlardan farklı olarak, paranıza kolayca erişemezsiniz.

Bunu yapmak için normalde bir ev hisse senedi hattının veya HELOC'un uzun sürecinden geçmek zorundasınız. Bu çoğu insanın tamamlamak istemeyeceği zor ve zaman alıcı bir süreç olabilir. Neyse ki, artık evinizden ekstra para kazanmanın birçok yolu var.

Evinizi kullanarak para kazanmanın 11 yolu burada.

1. Yedek Odalar Kiralamak

Airbnb evinizle para kazanmayı kolaylaştırdı. İsterseniz bir oda, tüm ev veya hatta arka bahçeyi kiralayabilirsiniz.

Evet, şimdi arka bahçenizi kampçılara bile kiralayabilirsiniz.

Evimde yabancı olmasını istediğimden emin olmayan biri olarak kesinlikle bu yeni seçeneğin avantajlarından faydalanacağım!

2. Evinizin bir bölümünü satmak

Bu biraz belirsiz gelebilir ancak Point ile evinizin bir kısmını satabilirsiniz.

Endişelenme, kimsenin taşınması gerekmiyor! Resmi bir refinansman veya konut rehni kredisi yerine gitmek yerine, konutunuzdaki özsermayeyi açmanıza izin verir.

Ön onay ve değerlendirme yapıldıktan sonra teklifi kesinleştirecek ve 7-12 gün içinde size ödeme yapacaklardır. Ev değerinizin en az% 20'sini tutmanız gerekmektedir.

3. Board Evcil Hayvanlar

Hayvanları seviyor musun ve fazladan para kazanmak ister misin? Evcil hayvan oturağı, evinizden ekstra para kazanmak için harika bir yoldur. Rover ve DogVacay evcil hayvanınızın en büyük ağını yapmak için güçleri birleştirdi.

Başlamak için gereken tek şey Rover.com'da ÜCRETSİZ bir profil oluşturmak. Orada bazı resimler yükler, kısa bir biyografi yazacak ve potansiyel müşterilerden haber almaya başlayacaksınız. Ayrıca, hayvanları çok seviyorsanız, düzenli olarak yürüyen köpeklere de kaydolabilirsiniz.

4. Köşenizi kiralayın

Nookzy, saatlik bir ücret karşılığında küçük, yaratıcı alanları ayırmak için eşler arası bir platformdur. Bu hala San Francisco Körfezi bölgesinde beta test ediliyor ancak daha sonra 2018'de kullanıma açılabiliyor.

5. Driveway'inizi Kiralayın

Bu, bulunduğunuz yere bağlı olarak herkes için geçerli olmayacak, ancak büyük şehirlerdeki park yerinizi kolayca kiralayabilirsiniz. Park Easier'ı kullanırken mevcut park alanlarınızı kiralayabilirsiniz. En iyi şehirlerden bazıları San Francisco, Chicago, Washington D.C. ve Los Angeles.

6. Garajınızı Kiralayın

Evet, ayrıca garajınızı da kiralayabilirsiniz. GarageTime, insanların garajlarını veya garajlarını belirlediğiniz oranda kiraya vermelerine yardımcı olan bir uygulamadır.

Müşteriler arabalarınızı, motosikletlerinizi veya diğer ev projeleriniz için garajınızı kullanacaklar. En iyi bölüm, ödemenin% 90'ını tutmanızdır!

7. bir bahçe satış var

Bazı diğer uygulamalarla karşılaştırıldığında, eski moda bir avlu satışı, evinizden para kazanmanın başka bir harika yoludur. Garajı temizleyebilir, garajını temizleyebilir ve aynı zamanda para kazanabilirsiniz.

Resmi bir avlu satışı yapmak istemiyorsanız, Craigslist'i her zaman kullanabilirsiniz.

8. TV ve Filmler için Evinizi Kiralayın

Tamam, bunun bir şey olduğuna inanamıyorum ama oldukça havalı. Aşağıdaki iki site ile evinizi film yapım şirketlerine kiralayabilirsiniz.

Harika bir manzara ya da eviniz varsa, her ev “film hazır” olmasa da bu harika bir seçenektir. Evinizi yılda 15 günden az bir süre için kiralarsanız, gelirin IRS'ye bildirilmesi gerekmez! Artı, evini bir sonraki büyük filmde ya da televizyon programında görmek ne kadar güzel olurdu?

Mekanları Gözden GeçirinHub veya Film Mekanları Evinizi listelemek istediniz.

9. Bir Döviz Değişim Öğrencisine ev sahipliği yapmak

Bu bir kazan-kazan senaryosu. Ekstra para kazanırsınız ve İngilizce öğrenen ve dünyayı dolaşan yeni insanlarla tanışırsınız.

Bir döviz değişim öğrencisine ev sahipliği yaptığınızda, genellikle altı hafta ile altı ay arasında sürer. Fiyatlar bulunduğunuz yere göre değişebilir, ancak genellikle haftada 200 dolar civarındadır.

Bir okul bulmak ve başvuru sürecini başlatmak için Uluslararası Dil Merkezleri Birliği'ne göz atın.

10. Evinizi Refinance

Yakın rekor düşük faiz oranları ile, refinansman hala evinize tonlarca para tasarrufu için en iyi yollardan biridir. Teknik olarak bu seçenekten para kazanmazsınız, ancak uzun vadede size ton kazandırır.

Oranınızı en az% 1 düşürebilirseniz kesinlikle buna değer! Daha sonra bu parayı yatırım yapmak, ev onarımında harcamak veya borcunuzu ödemek için kullanabilirsiniz!

11. Kulübenizi Kiralayın

Bir çöpçü değilseniz ve boş alanınız varsa, bu, evinizden para kazanmak için başka kolay bir seçenektir. My House App Store ile Me veya Mağazayı kullanarak, kullanılmayan depolama alanını kolayca kiralayabilirsiniz.

Depolama birimi olduğunuz hissine kapılsa da, bu, yinelenen, pasif gelir elde etmenin harika bir yoludur. Tek yapmanız gereken ücretsiz bir hesap kurmak, kurallarınızı ayarlamak ve gerisini halledecek.

Evinizi Nasıl Kullanacaksınız?

Gördüğünüz gibi, evinizden para kazanmanın bir ton yolu var. Bu yöntemlerden bazıları diğerlerinden daha geleneksel, ancak hepsi gerektiğinde size ekstra para kazandırabilir. Finansal hedefleriniz için para kazanmaya başlamak için bu yöntemlerden birini veya ikisini deneyin.

Bu yöntemlerden daha önce denediniz mi? En sevdiğin ya da en sevdiğin ev kaçağı neydi? Yorumlarda bize bildirin.

Videoyu izle: ViDOZA. Video Yükle Ederek Para Kazanma - Film Dizi Siteleri İçin Para Kazanma Sitesi

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

GFC TV Ep 010: Yardım! Ben bir Serbest Çalışan ve Yatırım Yapmaya İhtiyacım Var
Maliye

GFC TV Ep 010: Yardım! Ben bir Serbest Çalışan ve Yatırım Yapmaya İhtiyacım Var

Muhtemelen bildiğiniz gibi, okuyucu sorularını cevaplamayı kesinlikle çok seviyorum. Eh, bugünün okuyucu soru New York City Noreen geliyor. Noreen'in sorularının ve yorumlarının bir özeti şöyledir: “Çeşitli gelirlere sahip serbest çalışanlar ve bireyler için ne gibi tavsiyeleriniz var? Bir model olarak, gelirim haftaya bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir.
Devamını Oku
Online alışveriş yapmak için ödeme en iyi 6 Cashback siteleri
Maliye

Online alışveriş yapmak için ödeme en iyi 6 Cashback siteleri

İnsanların alışveriş yaparken paradan tasarruf etmelerine yardımcı olan büyük trendlerden biri de para kazanma sitelerini kullanmaktır. Çevrimiçi alışveriş yapmak için size para ödeyecek birkaç büyük para kazanma sitesi vardır. Demek istediğim, yine de alışveriş yapacaksın, değil mi? Bunu yaparken neden ekstra para kazanmıyorsunuz? İnternetten alışveriş yaparak kazandığınız para birkaç farklı şey için kullanılabilir.
Devamını Oku
Altı Rakamlı Bir Ay İçin 7 Temel Analiz
Maliye

Altı Rakamlı Bir Ay İçin 7 Temel Analiz

Bana çimdik. Bu kelimeler, yukarıdaki sayıyı gördüğümde nasıl hissettiğimi tam olarak açıklıyor. Asla en çılgın rüyalar hiç bir zaman tek bir ayda çok fazla para üretmeme izin verecek birden fazla iş kurabileceğimi düşündüm. Asla. Heck, üniversiteyi bitirdiğimde, bunu bir yılda yapabileceğime gerçekten inandığımdan emin değilim.
Devamını Oku
Medicare Ek Planını Anlama
Maliye

Medicare Ek Planını Anlama

Medicare kapsama alanı 65 yaşın üstündeki herhangi bir yaşlı için iyi bir sağlık sigortası sağlar. Hükümet programı milyonlarca Amerikalıya özel bir sigorta şirketi aracılığıyla karşılayamayacakları sağlık hizmetlerini almalarını sağlamıştır. Medicare ile program, her şey için ödeme yapmaması.
Devamını Oku