Maliye

Hedefte Satın Almanız Gereken 5 Şey

Satın alma ve tasarruf sağlama söz konusu olduğunda, genellikle yürürlüğe girmesi gereken ince bir çizgi vardır ve tüketiciler genellikle satın almalarını yapmadan önce seçeneklerini tartmak zorunda kalmaktadır. Para tasarrufu yapmak iyidir, ancak bu şekilde sürecek kaliteli ürünler satın almak da mümkündür.

Hedef, ihtiyaç duyduğumuz / istediğimiz eşyaları satın almak için bizi daha fazla geri gelmeye devam eden bir mağaza. Uzman para kazandırıcılar olarak, en düşük fiyatların nerede olduğunu biliyoruz. Ancak, kalite söz konusu olduğunda, belirli ürünlerde en düşük fiyata sahip olmasa bile, Hedef'te satın almayı düşünmeniz gereken belirli şeyler vardır.

Fiyat için Hedef En İyi 5 Kalite Öğesi

Akıllı tüketicilerin fiyat ve kalite arasında bu büyük dengeyi bulmak için Hedefte satın almayı düşünmesi gereken birkaç öğe türü vardır. Hedefte satılan “iyi anlaşma” ve “kaliteli ürün” arasında büyük bir denge kurduğumuzu düşündüğümüz 5 ürün var.

1. Giyim

Hedef giyim alımları için bizim go-to-mağaza olma eğilimindedir. Hem çocuklar hem de yetişkin kıyafetleri için, Target'in en küçük giyim bütçesine bile uygun bir fiyata çeşitli stillerde kaliteli giysiler sunduğunu görüyoruz.

Geçen sene, çocuklarımızın dört kalite kış ceketini her biri 39.99 USD karşılığında satın aldık. Ceketler harika görünüyor, iyi tutuluyor ve sert Ortabatı kışlarımızda bile çocukları sıcak ve sıcak tutuyordu. Dahası, ceketler, önümüzdeki kış da kullanmak için hala mükemmel durumda.

Sezon ne olursa olsun, kaliteli kıyafetler konusunda her zaman çok şey bulabiliriz, bu yüzden bir giyim ihtiyacımız olduğunda ilk durağımız olur.

2. Bakkallar

Hedef mağazaların çoğunun günümüzde oldukça geniş bir yelpazede bakkal seçimleri vardır ve Target'daki çoğu bakkal ürününün diğer yerel marketler ile oldukça rekabetçi fiyatları vardır. Mağaza fiyatları alçaktan orta sona kadar değişir ve kalite her zaman iyidir.

Hedefe bakkal alışverişi yaparken, ailemiz için lezzetli ve kolay yemekler yapmak için ihtiyaç duyduğumuz eşyaları her zaman bulabiliriz. Hedef, alışveriş yapanların, satın almayı sevdikleri tüm marka ürünlerinin önyükleme için uygun fiyatlarla sunulmasını sağlar.

Her hafta market ürünlerinde büyük satışlar yaptıklarını ve yerel Hedef mağazanızdaki marketlerde ekstra tasarruf sağladığınızdan emin olabilirsiniz.

3. Havlular ve Nevresimler

Hedef aynı zamanda havlu ve yatak takımları için bizim go-to deposudur. Yine, Target'ın kaliteli ürünler ve uygun fiyatlı fiyatlar arasındaki büyük dengesi bizi tekrar geri getiriyor.

Hedefe havlu ve nevresimler aldığımızda, sadece modaya uygun olmayacaklarını, ancak kaliteli yapı sayesinde son kalacağını biliyoruz. Kupon kullanmadan Hedefe ekstra para kazandırmak için, ceplerimizde daha da fazla para bulundurmak ve hala ailemiz için kaliteli çarşaflar temin etmek için gümrükleme yatakları için boşluk koridorlarını düzenli olarak kontrol ediyoruz.

4. Filmler ve Müzik

Hedef mağazaların her zaman uygun fiyatlarda film ve müzik seçimleri bolluğu vardır, bu yüzden bir film veya CD ararken, önce Hedefi kontrol ederiz.

Hedef ayrıca, çok çeşitli film seçenekleri, televizyon dizisi DVD'leri ve en yeni müzik türlerinin yanı sıra 5.00 $, 7.50 $ ve 10.00 $ fiyat noktalarında güzel katmanlı film seçenekleri sunuyor. Geniş seçim ve uygun fiyatlandırma ile neden başka bir yerde alışveriş yapmalısınız?

5. Elektronik

Geçen yıl ilk düz ekran TV'mizi çektiğimizde (evet, biliyorum: zamanın biraz gerisindeyiz), televizyonlarda markaları ve fiyatları üç farklı popüler mağazada karşılaştırdık. Hedef fiyatlara baktığımız tüm markalarda / boyutlarda, insanların genellikle en düşük fiyatlara sahip olduklarını düşündükleri başka bir büyük kutu mağazasının neredeyse aynı olduğunu gördük.

Ayrıca, geniş elektronik aksesuarları yelpazesi için Hedef'i de seviyoruz. Kablosuz fareler, elektronik şarj cihazları ya da başka herhangi bir şey olsun, Hedef, elektronik aksesuarlara geldiğinde neye ihtiyacımız olursa olsun, bu fiyatlarda da ödemeye hazırız.

Frugal her zaman istediğiniz şeylere geldiğinde ve kendiniz ve aileniz için ihtiyacınız olduğunda “düşük kalite” anlamına gelmez. Target'da alışveriş yaparak, kaliteli inşaatı uygun bir fiyata ev ve aile için satın alabilirsiniz. Evet, eğer Hedef RedCard'a kaydolursanız, her alışverişte% 5 tasarruf edeceksiniz!

Videoyu izle: Oha Dedirten 7 İlginç Ürünü Test Ettik

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Ultimate Roth IRA Dönüşüm Kılavuzu - Bilmeniz Gereken Her Şey
Maliye

Ultimate Roth IRA Dönüşüm Kılavuzu - Bilmeniz Gereken Her Şey

Roth IRA'yı seviyorum. Onları sarabilir ve doğum günü hediyesi olarak verebilirsem, muhtemelen yapardım. Çiz şunu. Kesinlikle yapardım! Yine de, bir Roth IRA'nın her şeyin cevabı olduğunu düşünmüyorum. Roth IRA'ları sevdiğim kadarıyla, geleneksel IRA'larınızı ve eski 401 (k) 'lerinizi bir Roth IRA'ya dönüştürmeye karar vermek kişisel bir karardır.
Devamını Oku
Geleneksel IRA Kuralları ve Limitleri
Maliye

Geleneksel IRA Kuralları ve Limitleri

Roth IRA hakkında bugünlerde endişe duyduğumuzda, geleneksel IRA'lar kaybolma tehlikesiyle karşı karşıya kalabilir. Fakat bir Roth IRA'nın çok önemli olmasının birçok nedeni için geleneksel IRA'lar değerli olmaya devam ediyor. Kabul ediyorum - Roth IRA'nın büyük bir hayranıyım. Bence herkesin bir tane olmalı. Fakat geleneksel bir IRA'nın işi bitirdiği zamanlar vardır.
Devamını Oku
Boşanma Sonrası Araba Alışının Zorlukları
Maliye

Boşanma Sonrası Araba Alışının Zorlukları

Boşanma, hem duygusal hem de yasal olarak karmaşık bir süreçtir. Ancak düşünceli planlama, boşanma kararınızı ve sürecin kendisini kolaylaştırabilir. Boşanma hakkında tek bir fikriniz olduğunda planlama hemen başlamalıdır. Bir zor mesele, evliliğin mülkü olan araçlarla ne yapılacağıdır.
Devamını Oku
İkinci Bir İpotek Çekerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Maliye

İkinci Bir İpotek Çekerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dürüst olalım, ipotekleri karmaşık ve kafa karıştırıcı, ancak ikinci ipotek daha da karmaşık ve daha kafa karıştırıcı. İkinci bir ipotek, servetiniz için son derece yararlı bir araç olabilir ya da finansal bir tuzağa dönüşebilir. İkinci ipotek dünyasına girmeden önce, düşünmeniz gereken birkaç farklı şey var.
Devamını Oku