Maliye

Hedefte Satın Almanız Gereken 5 Şey

Satın alma ve tasarruf sağlama söz konusu olduğunda, genellikle yürürlüğe girmesi gereken ince bir çizgi vardır ve tüketiciler genellikle satın almalarını yapmadan önce seçeneklerini tartmak zorunda kalmaktadır. Para tasarrufu yapmak iyidir, ancak bu şekilde sürecek kaliteli ürünler satın almak da mümkündür.

Hedef, ihtiyaç duyduğumuz / istediğimiz eşyaları satın almak için bizi daha fazla geri gelmeye devam eden bir mağaza. Uzman para kazandırıcılar olarak, en düşük fiyatların nerede olduğunu biliyoruz. Ancak, kalite söz konusu olduğunda, belirli ürünlerde en düşük fiyata sahip olmasa bile, Hedef'te satın almayı düşünmeniz gereken belirli şeyler vardır.

Fiyat için Hedef En İyi 5 Kalite Öğesi

Akıllı tüketicilerin fiyat ve kalite arasında bu büyük dengeyi bulmak için Hedefte satın almayı düşünmesi gereken birkaç öğe türü vardır. Hedefte satılan “iyi anlaşma” ve “kaliteli ürün” arasında büyük bir denge kurduğumuzu düşündüğümüz 5 ürün var.

1. Giyim

Hedef giyim alımları için bizim go-to-mağaza olma eğilimindedir. Hem çocuklar hem de yetişkin kıyafetleri için, Target'in en küçük giyim bütçesine bile uygun bir fiyata çeşitli stillerde kaliteli giysiler sunduğunu görüyoruz.

Geçen sene, çocuklarımızın dört kalite kış ceketini her biri 39.99 USD karşılığında satın aldık. Ceketler harika görünüyor, iyi tutuluyor ve sert Ortabatı kışlarımızda bile çocukları sıcak ve sıcak tutuyordu. Dahası, ceketler, önümüzdeki kış da kullanmak için hala mükemmel durumda.

Sezon ne olursa olsun, kaliteli kıyafetler konusunda her zaman çok şey bulabiliriz, bu yüzden bir giyim ihtiyacımız olduğunda ilk durağımız olur.

2. Bakkallar

Hedef mağazaların çoğunun günümüzde oldukça geniş bir yelpazede bakkal seçimleri vardır ve Target'daki çoğu bakkal ürününün diğer yerel marketler ile oldukça rekabetçi fiyatları vardır. Mağaza fiyatları alçaktan orta sona kadar değişir ve kalite her zaman iyidir.

Hedefe bakkal alışverişi yaparken, ailemiz için lezzetli ve kolay yemekler yapmak için ihtiyaç duyduğumuz eşyaları her zaman bulabiliriz. Hedef, alışveriş yapanların, satın almayı sevdikleri tüm marka ürünlerinin önyükleme için uygun fiyatlarla sunulmasını sağlar.

Her hafta market ürünlerinde büyük satışlar yaptıklarını ve yerel Hedef mağazanızdaki marketlerde ekstra tasarruf sağladığınızdan emin olabilirsiniz.

3. Havlular ve Nevresimler

Hedef aynı zamanda havlu ve yatak takımları için bizim go-to deposudur. Yine, Target'ın kaliteli ürünler ve uygun fiyatlı fiyatlar arasındaki büyük dengesi bizi tekrar geri getiriyor.

Hedefe havlu ve nevresimler aldığımızda, sadece modaya uygun olmayacaklarını, ancak kaliteli yapı sayesinde son kalacağını biliyoruz. Kupon kullanmadan Hedefe ekstra para kazandırmak için, ceplerimizde daha da fazla para bulundurmak ve hala ailemiz için kaliteli çarşaflar temin etmek için gümrükleme yatakları için boşluk koridorlarını düzenli olarak kontrol ediyoruz.

4. Filmler ve Müzik

Hedef mağazaların her zaman uygun fiyatlarda film ve müzik seçimleri bolluğu vardır, bu yüzden bir film veya CD ararken, önce Hedefi kontrol ederiz.

Hedef ayrıca, çok çeşitli film seçenekleri, televizyon dizisi DVD'leri ve en yeni müzik türlerinin yanı sıra 5.00 $, 7.50 $ ve 10.00 $ fiyat noktalarında güzel katmanlı film seçenekleri sunuyor. Geniş seçim ve uygun fiyatlandırma ile neden başka bir yerde alışveriş yapmalısınız?

5. Elektronik

Geçen yıl ilk düz ekran TV'mizi çektiğimizde (evet, biliyorum: zamanın biraz gerisindeyiz), televizyonlarda markaları ve fiyatları üç farklı popüler mağazada karşılaştırdık. Hedef fiyatlara baktığımız tüm markalarda / boyutlarda, insanların genellikle en düşük fiyatlara sahip olduklarını düşündükleri başka bir büyük kutu mağazasının neredeyse aynı olduğunu gördük.

Ayrıca, geniş elektronik aksesuarları yelpazesi için Hedef'i de seviyoruz. Kablosuz fareler, elektronik şarj cihazları ya da başka herhangi bir şey olsun, Hedef, elektronik aksesuarlara geldiğinde neye ihtiyacımız olursa olsun, bu fiyatlarda da ödemeye hazırız.

Frugal her zaman istediğiniz şeylere geldiğinde ve kendiniz ve aileniz için ihtiyacınız olduğunda “düşük kalite” anlamına gelmez. Target'da alışveriş yaparak, kaliteli inşaatı uygun bir fiyata ev ve aile için satın alabilirsiniz. Evet, eğer Hedef RedCard'a kaydolursanız, her alışverişte% 5 tasarruf edeceksiniz!

Videoyu izle: Oha Dedirten 7 İlginç Ürünü Test Ettik

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Kolej Sonrası Mali Yönetimi için 4 Basit Adım
Maliye

Kolej Sonrası Mali Yönetimi için 4 Basit Adım

Bunu yaptınız: Önceki tavsiyede, üniversite derecenizi aldınız ve çalışan profesyonel dünyaya dönüştünüz. Şimdi ne olacak? Öğrenci kredilerinizin devam etmesi için iyi bir şans var. Şanslı olanlardan biri iseniz, kredileriniz yoktur, ancak hepsi eğitiminize doğru gittiğinden, hala nakit paranız var demektir.
Devamını Oku
2018'de En İyi 11 Pet Sigorta Şirketi
Maliye

2018'de En İyi 11 Pet Sigorta Şirketi

Eğer evcil hayvanınız hastalandıysa veya acil ameliyat gerekiyorsa, beklenmedik masrafları karşılayabilir misiniz? Bazı prosedürlerin birkaç bin dolara mal olabileceğini düşünmek korkutucu bir soru olabilir. Köpeğimi başkalarının çocukları gibi sevmesini seviyorum ama birkaç yıl öncesine kadar onu etkileyen kazaları veya hastalıkları hiç düşünmemiştim.
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="Güneşe Gitmeden Önce Sorulacak 11 Soru"/>
Maliye

Güneşe Gitmeden Önce Sorulacak 11 Soru

Eğer güneş enerjisine geçmeyi düşünüyorsanız, tetiği çekmeden önce bilmeniz gereken çok şey var, ne kadar size mal olacak gibi. Bu süreçte size yardımcı olmak için, sizin için doğru hareket olduğundan emin olmak için 11 soruya cevap vermek üzere Pick My Solar ile çalışıyoruz. 1. Benim hizmetim, şebekeye geri koyduğum enerji için bir fatura kredisi sağlıyor mu?
Devamını Oku