Maliye

Temmuz Giveaway Kazananlar!

Öncelikle, favori amaçlar─▒n─▒ aday gösteren herkese te┼čekkür etmek istiyorum. Bütün dünyaya inan─▒lmaz i┼čler yapan ve teslim edilen birçok büyük organizasyon vard─▒. Bu organizasyonlar─▒n yapt─▒─č─▒ tüm çal─▒┼čmalardan dolay─▒ minnettar─▒z ve gelecekte daha fazla Giving Challenges'e sahip olmay─▒ bekliyoruz! O zaman kontrol etmeyi sürdür. ─░┼čte ─░yi Korunmu┼č Cüzdandaki ilk Giving Challenge için kazananlar:

Üçüncü s─▒rada - 200 $

Üçüncü olarak geliyor, Umut ─░çinde. Misyonlar─▒, açl─▒─č─▒ besleyen ve bütüncül kalk─▒nma yoluyla ya┼čamlar─▒ dönü┼čtüren i┼čbirlikçi ili┼čkiler yoluyla topluluklar kurarak dünyan─▒n fakirleri aras─▒ndaki de─či┼čimi güçlendirmektir. Onlar─▒ aday gösterenlerin ┼čunu söylemeliydi:

ÔÇťBu organizasyon tüm dünyada daha az ┼čansl─▒ topluluklar─▒n hayatlar─▒n─▒ de─či┼čtiriyor. ┼×u anda El Salvador, Filipinler ve Etiyopya'daki topluluklar─▒ destekliyorlar ve bu topluluklar─▒n üyeleri için canl─▒ de─či┼čim f─▒rsatlar─▒ sunuyorlar. Together in Hope'un personeli ve gönüllüleri, çal─▒┼čmalar─▒na gerçekten adanm─▒┼čt─▒r ve dünya, içinde çal─▒┼čmalar─▒n─▒ sürdürmek için daha iyi bir yerdir. ÔÇŁ

ÔÇťBu kurulu┼č, topluluk üyeleriyle, bu topluluk için en iyi programlar─▒ geli┼čtirmek için çal─▒┼č─▒r. Bu kurulu┼ča verilen tüm paralar, tüm genel masraflar özel ba─č─▒┼čç─▒lar taraf─▒ndan kar┼č─▒land─▒─č─▒ için do─črudan programlara verilir. Bu, tüm dünyada çocuklar─▒n ve ailelerinin hayatlar─▒nda büyük bir fark yaratan büyük bir organizasyon. ÔÇŁ

ÔÇť─░zole ve terk edilmi┼č çocuklar─▒ bütünsel yakla┼č─▒mlarla destekliyorlar. Tüm idari masraflar kar┼č─▒land─▒─č─▒ için tüm ba─č─▒┼člar do─črudan programlara gider. Umar─▒m Birlikte Umut sayesinde, ÔÇťunutulmu┼čÔÇŁ olan çocuklara umut verilirÔÇŽ daha büyük bir hediye yoktur! ÔÇŁ

─░kincilik Ödülü - 300 $

─░kincisi, Misyonu Yak─▒tland─▒r─▒yor. 2010 y─▒l─▒nda Ekvador'daki Nate Saint evinin restore edilmesine yard─▒mc─▒ oldular ve ┼ču anda Hindistan'─▒n kenar mahallelerinde k─▒zlara ve erkeklere hizmet veriyorlar. ─░┼čte onlar─▒ aday gösteren birkaç ki┼či ┼čöyle demekti:

ÔÇťBu, ailemizin ölümünü planlayan kendi ebeveynlerinden do─čmu┼č olan 19 k─▒z─▒m─▒z için bir ev in┼ča etmesine yard─▒mc─▒ olan ┼ča┼č─▒rt─▒c─▒ bir organizasyon. (Www.ashrayadaughters.org). Ailemize yard─▒m etmek ve Hindistan'da çal─▒┼čmak, fakirlere ula┼čmak için e─čitime ve dünyay─▒ daha da güzelle┼čtirmek için gecekondu d─▒┼č─▒nda bir hayata sahip olmak için yürekleri misyonlar─▒ ve bu organizasyonu olu┼čturan sevgili dostlar─▒m─▒za yak─▒t verdi─čimiz için çok minnettar─▒z! ÔÇŁ

ÔÇťHindistan'daki gecekondu futbol program─▒ için bu sponsorlu─čun sa─članaca─č─▒n─▒ umuyor ve dua ediyoruz. Bu program, haftada 350'den fazla çocu─čun hayat─▒nda büyük bir fark yarat─▒yor. Sadece sporda de─čil, Tanr─▒lar─▒n Sözü ve O'nun sevgisine dayanan karakter becerilerinde koçluk yap─▒yorlar. ÔÇŁ

ÔÇťDürüst, çal─▒┼čkan, adanm─▒┼č, sadece sahip olduklar─▒ ┼čeylere ne yapm─▒┼č olduklar─▒na bak─▒n. Bir hayat─▒ de─či┼čtirdikten sonra bile asla pes etmediler. Yak─▒t, Misyon veya ki┼či hiçbir ┼čekilde Büyük Misyona ula┼č─▒lamaz.

─░lk S─▒ra - 500 $

Ve birincilikÔÇŽ .Nalubaale Çocuk Bak─▒m Merkezi. Onlar─▒ ezici 38 farkl─▒ ki┼či ile birlikte, kesinlikle bir etki yarat─▒yorlar. Nalubaale Çocuk Bak─▒m Merkezi, 2009 y─▒l─▒nda ba┼člat─▒lm─▒┼č ve 2011 y─▒l─▒nda HIV / AIDS salg─▒n─▒na yan─▒t olarak Pastor Joshua Bamugemereire taraf─▒ndan yasal olarak kay─▒t alt─▒na al─▒nm─▒┼čt─▒r. NCCC'nin ilk önceli─či, toplam çocu─čun refah─▒d─▒r. Bu bütünsel yakla┼č─▒m, okul e─čitimi ve kaynaklar─▒, sa─čl─▒k de─čerlendirmeleri ve takip tedavisinin sponsorlu─čunu içerir. ─░┼čte onlar─▒ aday gösterenlerden birkaç yorum:

ÔÇťS─▒n─▒rl─▒ i┼č alanlar─▒na sahip di─čer örgütlerden farkl─▒ olarak, Nalubaale Çocuk Bak─▒m─▒, neredeyse herkese, programlar─▒m─▒z Çocuklara, gençlere, ya┼čl─▒lara, savunmas─▒z, sokak çocuklar─▒na, dullara, engellilere, Hiv / Aids'eÔÇŽÔÇŁ yönelik çe┼čitli programlara sahiptir. ÔÇŁ

ÔÇťYoksul aileden gelen çocuklar için harç ödeyerek e─čitimi te┼čvik ediyorlar ve böylece çocuklar─▒ çocuk i┼čçili─činin ─▒zd─▒rab─▒ndan kurtar─▒yorlarÔÇŁ.

ÔÇťYak─▒n zamanda ziyaret ettim ve bahçelerini, dengeli bir beslenmeyi sürdürmek için ihtiyaç duyduklar─▒ sebzeleri ve di─čer yiyecekleri ürettikleri zaman gördü─čümde hayrete dü┼čtüm. Yetim yard─▒mlar─▒, bu programdan ve gelir bulunmayan dullardan da yararlan─▒yor. ÔÇŁ

Daha fazla güçlük çekiyor olaca─č─▒z, bu yüzden organizasyonunuz bu sefer seçilmediyse, korkmay─▒n. Ba┼čka f─▒rsatlar da olacak, bu nedenle zaman zaman tekrar kontrol etti─činizden emin olun. Küresel olarak lay─▒k sebeplere hizmet etmeye adanm─▒┼č tüm büyük insanlar ve örgütlerin hayranl─▒─č─▒ içindeyiz ve onlar─▒n misyon ve vizyonlar─▒n─▒ gerçekle┼čtirmede onlara destek olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Videoyu izle: Kanal Duyurusu! / 1 DL ├çekili┼č

Pop├╝ler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Tatil al─▒┼čveri┼č i├žin h─▒zl─▒ nakit nas─▒l yap─▒l─▒r
Maliye

Tatil al─▒┼čveri┼č i├žin h─▒zl─▒ nakit nas─▒l yap─▒l─▒r

Pembe, bu bir uygulama, bazen etrafta dola┼čman─▒n en elveri┼čli yolu ve milyonlar─▒n hedeflerine g├╝venli bir ┼čekilde ula┼čmalar─▒na yard─▒mc─▒ oldu - ve geleneksel bir kabinden daha ucuz. Burada ne hakk─▒nda konu┼čuyoruz? Rideshare uygulamas─▒, Lyft! Muhtemelen bir binici oldunuz, ancak hi├ž s├╝r├╝c├╝ olmay─▒ d├╝┼č├╝nd├╝n├╝z m├╝?
Devam─▒n─▒ Oku
Bir Hekimin Yard─▒mc─▒s─▒ Olman─▒za Yard─▒mc─▒ Olman─▒n En ├ľnemli Rehberi
Maliye

Bir Hekimin Yard─▒mc─▒s─▒ Olman─▒za Yard─▒mc─▒ Olman─▒n En ├ľnemli Rehberi

Bu Jessica Rodriguez Ohanesian, MS, PA-C taraf─▒ndan bir konuk mesaj. Gelecek kitab─▒n yazar─▒, Doktor Yard─▒mc─▒s─▒ Mesle─či i├žin Ultimate Guide. Jessi kitab─▒nda ilk ├žal─▒┼č─▒rken bana ula┼čt─▒, ├ž├╝nk├╝ kitab─▒nda blogumdan baz─▒ materyaller kullanmak istiyordu. San─▒r─▒m herkesin kendi kitab─▒nda olmam─▒ istedi─či ilk defa bu y├╝zden pompalanm─▒┼čt─▒m.
Devam─▒n─▒ Oku
Yat─▒r─▒m Gerektirmeyen 26 ├ťcretsiz Online ─░┼č
Maliye

Yat─▒r─▒m Gerektirmeyen 26 ├ťcretsiz Online ─░┼č

Para kazanman─▒n en iyi yollar─▒ndan biri ├ževrimi├ži. Bo┼č zaman─▒n─▒zda birka├ž ekstra dolar kazanmaya ├žal─▒┼čt─▒─č─▒n─▒z i├žin, yapmak istedi─činiz son ┼čey kar elde etmeye ba┼člamadan ├Ânce ├žok fazla para yat─▒rmakt─▒r. Neyse ki, ba┼člamak i├žin s─▒f─▒r sermaye gerektiren ve ilk i┼činizde gelir elde etmeye ba┼člaman─▒za izin veren bir├žok i┼č var.
Devam─▒n─▒ Oku
├çok Milyonerlerin 10 ├ľzellikleri
Maliye

├çok Milyonerlerin 10 ├ľzellikleri

Kim Milyoner Olmak ister? Uzun s├╝redir devam eden oyun g├Âsterisi on y─▒l─▒ a┼čk─▒n bir s├╝redir talep etti. San─▒r─▒m d├╝nyan─▒n bir├žok insan─▒ bu soruya ÔÇťYapar─▒m!ÔÇŁ Diye cevap verecekti. Ancak meselenin ger├že─či, bir oyun g├Âsterisi veya b├╝y├╝k bir piyango galibi sayesinde ├žo─ču insan milyoner olmayacak. Yine de, sadece U'da 10 milyondan fazla ÔÇťmilyonerÔÇŁ var.
Devam─▒n─▒ Oku