Maliye

Temmuz Giveaway Kazananlar!

Öncelikle, favori amaçlar─▒n─▒ aday gösteren herkese te┼čekkür etmek istiyorum. Bütün dünyaya inan─▒lmaz i┼čler yapan ve teslim edilen birçok büyük organizasyon vard─▒. Bu organizasyonlar─▒n yapt─▒─č─▒ tüm çal─▒┼čmalardan dolay─▒ minnettar─▒z ve gelecekte daha fazla Giving Challenges'e sahip olmay─▒ bekliyoruz! O zaman kontrol etmeyi sürdür. ─░┼čte ─░yi Korunmu┼č Cüzdandaki ilk Giving Challenge için kazananlar:

Üçüncü s─▒rada - 200 $

Üçüncü olarak geliyor, Umut ─░çinde. Misyonlar─▒, açl─▒─č─▒ besleyen ve bütüncül kalk─▒nma yoluyla ya┼čamlar─▒ dönü┼čtüren i┼čbirlikçi ili┼čkiler yoluyla topluluklar kurarak dünyan─▒n fakirleri aras─▒ndaki de─či┼čimi güçlendirmektir. Onlar─▒ aday gösterenlerin ┼čunu söylemeliydi:

ÔÇťBu organizasyon tüm dünyada daha az ┼čansl─▒ topluluklar─▒n hayatlar─▒n─▒ de─či┼čtiriyor. ┼×u anda El Salvador, Filipinler ve Etiyopya'daki topluluklar─▒ destekliyorlar ve bu topluluklar─▒n üyeleri için canl─▒ de─či┼čim f─▒rsatlar─▒ sunuyorlar. Together in Hope'un personeli ve gönüllüleri, çal─▒┼čmalar─▒na gerçekten adanm─▒┼čt─▒r ve dünya, içinde çal─▒┼čmalar─▒n─▒ sürdürmek için daha iyi bir yerdir. ÔÇŁ

ÔÇťBu kurulu┼č, topluluk üyeleriyle, bu topluluk için en iyi programlar─▒ geli┼čtirmek için çal─▒┼č─▒r. Bu kurulu┼ča verilen tüm paralar, tüm genel masraflar özel ba─č─▒┼čç─▒lar taraf─▒ndan kar┼č─▒land─▒─č─▒ için do─črudan programlara verilir. Bu, tüm dünyada çocuklar─▒n ve ailelerinin hayatlar─▒nda büyük bir fark yaratan büyük bir organizasyon. ÔÇŁ

ÔÇť─░zole ve terk edilmi┼č çocuklar─▒ bütünsel yakla┼č─▒mlarla destekliyorlar. Tüm idari masraflar kar┼č─▒land─▒─č─▒ için tüm ba─č─▒┼člar do─črudan programlara gider. Umar─▒m Birlikte Umut sayesinde, ÔÇťunutulmu┼čÔÇŁ olan çocuklara umut verilirÔÇŽ daha büyük bir hediye yoktur! ÔÇŁ

─░kincilik Ödülü - 300 $

─░kincisi, Misyonu Yak─▒tland─▒r─▒yor. 2010 y─▒l─▒nda Ekvador'daki Nate Saint evinin restore edilmesine yard─▒mc─▒ oldular ve ┼ču anda Hindistan'─▒n kenar mahallelerinde k─▒zlara ve erkeklere hizmet veriyorlar. ─░┼čte onlar─▒ aday gösteren birkaç ki┼či ┼čöyle demekti:

ÔÇťBu, ailemizin ölümünü planlayan kendi ebeveynlerinden do─čmu┼č olan 19 k─▒z─▒m─▒z için bir ev in┼ča etmesine yard─▒mc─▒ olan ┼ča┼č─▒rt─▒c─▒ bir organizasyon. (Www.ashrayadaughters.org). Ailemize yard─▒m etmek ve Hindistan'da çal─▒┼čmak, fakirlere ula┼čmak için e─čitime ve dünyay─▒ daha da güzelle┼čtirmek için gecekondu d─▒┼č─▒nda bir hayata sahip olmak için yürekleri misyonlar─▒ ve bu organizasyonu olu┼čturan sevgili dostlar─▒m─▒za yak─▒t verdi─čimiz için çok minnettar─▒z! ÔÇŁ

ÔÇťHindistan'daki gecekondu futbol program─▒ için bu sponsorlu─čun sa─članaca─č─▒n─▒ umuyor ve dua ediyoruz. Bu program, haftada 350'den fazla çocu─čun hayat─▒nda büyük bir fark yarat─▒yor. Sadece sporda de─čil, Tanr─▒lar─▒n Sözü ve O'nun sevgisine dayanan karakter becerilerinde koçluk yap─▒yorlar. ÔÇŁ

ÔÇťDürüst, çal─▒┼čkan, adanm─▒┼č, sadece sahip olduklar─▒ ┼čeylere ne yapm─▒┼č olduklar─▒na bak─▒n. Bir hayat─▒ de─či┼čtirdikten sonra bile asla pes etmediler. Yak─▒t, Misyon veya ki┼či hiçbir ┼čekilde Büyük Misyona ula┼č─▒lamaz.

─░lk S─▒ra - 500 $

Ve birincilikÔÇŽ .Nalubaale Çocuk Bak─▒m Merkezi. Onlar─▒ ezici 38 farkl─▒ ki┼či ile birlikte, kesinlikle bir etki yarat─▒yorlar. Nalubaale Çocuk Bak─▒m Merkezi, 2009 y─▒l─▒nda ba┼člat─▒lm─▒┼č ve 2011 y─▒l─▒nda HIV / AIDS salg─▒n─▒na yan─▒t olarak Pastor Joshua Bamugemereire taraf─▒ndan yasal olarak kay─▒t alt─▒na al─▒nm─▒┼čt─▒r. NCCC'nin ilk önceli─či, toplam çocu─čun refah─▒d─▒r. Bu bütünsel yakla┼č─▒m, okul e─čitimi ve kaynaklar─▒, sa─čl─▒k de─čerlendirmeleri ve takip tedavisinin sponsorlu─čunu içerir. ─░┼čte onlar─▒ aday gösterenlerden birkaç yorum:

ÔÇťS─▒n─▒rl─▒ i┼č alanlar─▒na sahip di─čer örgütlerden farkl─▒ olarak, Nalubaale Çocuk Bak─▒m─▒, neredeyse herkese, programlar─▒m─▒z Çocuklara, gençlere, ya┼čl─▒lara, savunmas─▒z, sokak çocuklar─▒na, dullara, engellilere, Hiv / Aids'eÔÇŽÔÇŁ yönelik çe┼čitli programlara sahiptir. ÔÇŁ

ÔÇťYoksul aileden gelen çocuklar için harç ödeyerek e─čitimi te┼čvik ediyorlar ve böylece çocuklar─▒ çocuk i┼čçili─činin ─▒zd─▒rab─▒ndan kurtar─▒yorlarÔÇŁ.

ÔÇťYak─▒n zamanda ziyaret ettim ve bahçelerini, dengeli bir beslenmeyi sürdürmek için ihtiyaç duyduklar─▒ sebzeleri ve di─čer yiyecekleri ürettikleri zaman gördü─čümde hayrete dü┼čtüm. Yetim yard─▒mlar─▒, bu programdan ve gelir bulunmayan dullardan da yararlan─▒yor. ÔÇŁ

Daha fazla güçlük çekiyor olaca─č─▒z, bu yüzden organizasyonunuz bu sefer seçilmediyse, korkmay─▒n. Ba┼čka f─▒rsatlar da olacak, bu nedenle zaman zaman tekrar kontrol etti─činizden emin olun. Küresel olarak lay─▒k sebeplere hizmet etmeye adanm─▒┼č tüm büyük insanlar ve örgütlerin hayranl─▒─č─▒ içindeyiz ve onlar─▒n misyon ve vizyonlar─▒n─▒ gerçekle┼čtirmede onlara destek olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Videoyu izle: Kanal Duyurusu! / 1 DL ├çekili┼č

Pop├╝ler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

" width="370" height="280" alt="Nas─▒l Craigslist ├╝zerinde Araba Sat─▒l─▒r"/>
Maliye

Nas─▒l Craigslist ├╝zerinde Araba Sat─▒l─▒r

Araban─▒z─▒ Craigslist ├╝zerinde satmak, a┼ča─č─▒daki de─čerli ipu├žlar─▒n─▒ kullanarak satman─▒z ┼čart─▒yla h─▒zl─▒ para kazanman─▒n harika bir yoludur. Otomobiller genellikle do─čru bir ┼čekilde listelendiklerinde, Craigslist'de olduk├ža h─▒zl─▒ bir ┼čekilde sat─▒┼č yap─▒yorlar. Arac─▒n─▒z i├žin en iyi dolar almak ve h─▒zl─▒ bir ┼čekilde satmak, arac─▒n─▒z─▒ iyi bir ┼čekilde haz─▒rlay─▒p iyi bir ┼čekilde pazarlamakla ilgilidir.
Devam─▒n─▒ Oku
" width="370" height="280" alt="Amazon.com'da B├╝y├╝k Anla┼čma Scoring i├žin 4 S─▒rlar─▒"/>
Maliye

Amazon.com'da B├╝y├╝k Anla┼čma Scoring i├žin 4 S─▒rlar─▒

1. Amazon.com Fiyat Dalgalanmalar─▒ Amazon.com'un ├Â─čelerin fiyat─▒n─▒ g├╝nl├╝k veya hatta saatlik olarak de─či┼čtirdi─či bilinen bir ger├žektir. Bu konuda olduk├ža kapal─▒yken, y─▒llar i├žinde toplad─▒klar─▒ sat─▒n alma e─čilimlerini ve verilerini takip ettiklerini d├╝┼č├╝n├╝yorum. "Daha Sonra Kaydet" b├Âl├╝m├╝nde, sepetinize ├╝r├╝n ekleyerek bunu avantaj─▒n─▒za kulland─▒─č─▒n─▒zdan emin olun.
Devam─▒n─▒ Oku
─░nan─▒lmaz F─▒rsatlar ile 17 ├çevrimi├ži Dolar Ma─čazalar─▒
Maliye

─░nan─▒lmaz F─▒rsatlar ile 17 ├çevrimi├ži Dolar Ma─čazalar─▒

├ço─čumuz b├╝y├╝k bilet al─▒mlar─▒nda para biriktirmek i├žin internette dola┼č─▒yoruz, ancak sadece bir dolara veya daha az─▒na sat─▒lan e┼čyalara ne dersiniz? Bu k├╝├ž├╝k al─▒mlarda da para tasarrufu yapman─▒za yard─▒mc─▒ olacak online dolar ma─čazalar─▒ var. Yerel al─▒┼čveri┼č merkezinize gitmek ve arad─▒─č─▒n─▒z ┼čeyi elde etmeyi umuyor olmak yerine, bu sitelere ├Ânce bir deneme yapmal─▒s─▒n─▒z.
Devam─▒n─▒ Oku
" width="370" height="280" alt="K├╝├ž├╝k ─░┼čletmeler ─░├žin En ─░yi 800 Numaral─▒ Hizmet"/>
Maliye

K├╝├ž├╝k ─░┼čletmeler ─░├žin En ─░yi 800 Numaral─▒ Hizmet

─░┼čletmeniz i├žin 800 numara almay─▒ d├╝┼č├╝nd├╝n├╝z m├╝? Belki de yeni bir i┼č kurdunuz ve daha geni┼č bir m├╝┼čteri kitlesine hitap etmek istiyorsunuz. Ya da belki kurulu bir i┼čsiniz ve sizi co─črafi alan─▒n─▒za s─▒n─▒rlamayan 800'l├╝k bir numaraya sahip olman─▒n g├╝venilirlik ve g├╝ven fakt├Âr├╝ olmas─▒n─▒ istiyorsunuz.
Devam─▒n─▒ Oku