Maliye

Temmuz Giveaway Kazananlar!

Öncelikle, favori amaçlar─▒n─▒ aday gösteren herkese te┼čekkür etmek istiyorum. Bütün dünyaya inan─▒lmaz i┼čler yapan ve teslim edilen birçok büyük organizasyon vard─▒. Bu organizasyonlar─▒n yapt─▒─č─▒ tüm çal─▒┼čmalardan dolay─▒ minnettar─▒z ve gelecekte daha fazla Giving Challenges'e sahip olmay─▒ bekliyoruz! O zaman kontrol etmeyi sürdür. ─░┼čte ─░yi Korunmu┼č Cüzdandaki ilk Giving Challenge için kazananlar:

Üçüncü s─▒rada - 200 $

Üçüncü olarak geliyor, Umut ─░çinde. Misyonlar─▒, açl─▒─č─▒ besleyen ve bütüncül kalk─▒nma yoluyla ya┼čamlar─▒ dönü┼čtüren i┼čbirlikçi ili┼čkiler yoluyla topluluklar kurarak dünyan─▒n fakirleri aras─▒ndaki de─či┼čimi güçlendirmektir. Onlar─▒ aday gösterenlerin ┼čunu söylemeliydi:

ÔÇťBu organizasyon tüm dünyada daha az ┼čansl─▒ topluluklar─▒n hayatlar─▒n─▒ de─či┼čtiriyor. ┼×u anda El Salvador, Filipinler ve Etiyopya'daki topluluklar─▒ destekliyorlar ve bu topluluklar─▒n üyeleri için canl─▒ de─či┼čim f─▒rsatlar─▒ sunuyorlar. Together in Hope'un personeli ve gönüllüleri, çal─▒┼čmalar─▒na gerçekten adanm─▒┼čt─▒r ve dünya, içinde çal─▒┼čmalar─▒n─▒ sürdürmek için daha iyi bir yerdir. ÔÇŁ

ÔÇťBu kurulu┼č, topluluk üyeleriyle, bu topluluk için en iyi programlar─▒ geli┼čtirmek için çal─▒┼č─▒r. Bu kurulu┼ča verilen tüm paralar, tüm genel masraflar özel ba─č─▒┼čç─▒lar taraf─▒ndan kar┼č─▒land─▒─č─▒ için do─črudan programlara verilir. Bu, tüm dünyada çocuklar─▒n ve ailelerinin hayatlar─▒nda büyük bir fark yaratan büyük bir organizasyon. ÔÇŁ

ÔÇť─░zole ve terk edilmi┼č çocuklar─▒ bütünsel yakla┼č─▒mlarla destekliyorlar. Tüm idari masraflar kar┼č─▒land─▒─č─▒ için tüm ba─č─▒┼člar do─črudan programlara gider. Umar─▒m Birlikte Umut sayesinde, ÔÇťunutulmu┼čÔÇŁ olan çocuklara umut verilirÔÇŽ daha büyük bir hediye yoktur! ÔÇŁ

─░kincilik Ödülü - 300 $

─░kincisi, Misyonu Yak─▒tland─▒r─▒yor. 2010 y─▒l─▒nda Ekvador'daki Nate Saint evinin restore edilmesine yard─▒mc─▒ oldular ve ┼ču anda Hindistan'─▒n kenar mahallelerinde k─▒zlara ve erkeklere hizmet veriyorlar. ─░┼čte onlar─▒ aday gösteren birkaç ki┼či ┼čöyle demekti:

ÔÇťBu, ailemizin ölümünü planlayan kendi ebeveynlerinden do─čmu┼č olan 19 k─▒z─▒m─▒z için bir ev in┼ča etmesine yard─▒mc─▒ olan ┼ča┼č─▒rt─▒c─▒ bir organizasyon. (Www.ashrayadaughters.org). Ailemize yard─▒m etmek ve Hindistan'da çal─▒┼čmak, fakirlere ula┼čmak için e─čitime ve dünyay─▒ daha da güzelle┼čtirmek için gecekondu d─▒┼č─▒nda bir hayata sahip olmak için yürekleri misyonlar─▒ ve bu organizasyonu olu┼čturan sevgili dostlar─▒m─▒za yak─▒t verdi─čimiz için çok minnettar─▒z! ÔÇŁ

ÔÇťHindistan'daki gecekondu futbol program─▒ için bu sponsorlu─čun sa─članaca─č─▒n─▒ umuyor ve dua ediyoruz. Bu program, haftada 350'den fazla çocu─čun hayat─▒nda büyük bir fark yarat─▒yor. Sadece sporda de─čil, Tanr─▒lar─▒n Sözü ve O'nun sevgisine dayanan karakter becerilerinde koçluk yap─▒yorlar. ÔÇŁ

ÔÇťDürüst, çal─▒┼čkan, adanm─▒┼č, sadece sahip olduklar─▒ ┼čeylere ne yapm─▒┼č olduklar─▒na bak─▒n. Bir hayat─▒ de─či┼čtirdikten sonra bile asla pes etmediler. Yak─▒t, Misyon veya ki┼či hiçbir ┼čekilde Büyük Misyona ula┼č─▒lamaz.

─░lk S─▒ra - 500 $

Ve birincilikÔÇŽ .Nalubaale Çocuk Bak─▒m Merkezi. Onlar─▒ ezici 38 farkl─▒ ki┼či ile birlikte, kesinlikle bir etki yarat─▒yorlar. Nalubaale Çocuk Bak─▒m Merkezi, 2009 y─▒l─▒nda ba┼člat─▒lm─▒┼č ve 2011 y─▒l─▒nda HIV / AIDS salg─▒n─▒na yan─▒t olarak Pastor Joshua Bamugemereire taraf─▒ndan yasal olarak kay─▒t alt─▒na al─▒nm─▒┼čt─▒r. NCCC'nin ilk önceli─či, toplam çocu─čun refah─▒d─▒r. Bu bütünsel yakla┼č─▒m, okul e─čitimi ve kaynaklar─▒, sa─čl─▒k de─čerlendirmeleri ve takip tedavisinin sponsorlu─čunu içerir. ─░┼čte onlar─▒ aday gösterenlerden birkaç yorum:

ÔÇťS─▒n─▒rl─▒ i┼č alanlar─▒na sahip di─čer örgütlerden farkl─▒ olarak, Nalubaale Çocuk Bak─▒m─▒, neredeyse herkese, programlar─▒m─▒z Çocuklara, gençlere, ya┼čl─▒lara, savunmas─▒z, sokak çocuklar─▒na, dullara, engellilere, Hiv / Aids'eÔÇŽÔÇŁ yönelik çe┼čitli programlara sahiptir. ÔÇŁ

ÔÇťYoksul aileden gelen çocuklar için harç ödeyerek e─čitimi te┼čvik ediyorlar ve böylece çocuklar─▒ çocuk i┼čçili─činin ─▒zd─▒rab─▒ndan kurtar─▒yorlarÔÇŁ.

ÔÇťYak─▒n zamanda ziyaret ettim ve bahçelerini, dengeli bir beslenmeyi sürdürmek için ihtiyaç duyduklar─▒ sebzeleri ve di─čer yiyecekleri ürettikleri zaman gördü─čümde hayrete dü┼čtüm. Yetim yard─▒mlar─▒, bu programdan ve gelir bulunmayan dullardan da yararlan─▒yor. ÔÇŁ

Daha fazla güçlük çekiyor olaca─č─▒z, bu yüzden organizasyonunuz bu sefer seçilmediyse, korkmay─▒n. Ba┼čka f─▒rsatlar da olacak, bu nedenle zaman zaman tekrar kontrol etti─činizden emin olun. Küresel olarak lay─▒k sebeplere hizmet etmeye adanm─▒┼č tüm büyük insanlar ve örgütlerin hayranl─▒─č─▒ içindeyiz ve onlar─▒n misyon ve vizyonlar─▒n─▒ gerçekle┼čtirmede onlara destek olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Videoyu izle: Kanal Duyurusu! / 1 DL ├çekili┼č

Pop├╝ler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Milyonerler D├╝nyada Nas─▒l Ya┼č─▒yor?
Maliye

Milyonerler D├╝nyada Nas─▒l Ya┼č─▒yor?

Riches Road: Global Superwealthy'nin Yolculu─čunu Takip Etme ba┼čl─▒kl─▒ ┼ču infografiye rastlad─▒m ve olduk├ža ilgin├ž buldum. D├╝nyan─▒n d├Ârt bir yan─▒ndaki insanlar─▒n net de─čerlerini par├žalamakla ba┼člar ve d├╝nya ├žap─▒nda varl─▒kl─▒ insanlar─▒n m├╝lklerini a├ž─▒─ča ├ž─▒karmaya ba┼člar.
Devam─▒n─▒ Oku
Vergi Online Dosya 6 Ucuz Yollar─▒
Maliye

Vergi Online Dosya 6 Ucuz Yollar─▒

Y─▒llar boyunca insanlar gelirlerini, harcamalar─▒n─▒ ve kesintileriyle ilgili evraklar─▒ toplay─▒p yerel vergi y├Âneticisi ofisine s├╝r├╝kl├╝yorlar. Baz─▒ insanlar da ister ├ževrimi├ži ister ki┼čisel olarak i┼člerini kendileri yapabilirler. ├çevrimi├ži vergi haz─▒rlaman─▒n icad─▒, benim d├╝┼č├╝nceme g├Âre dahiydi.
Devam─▒n─▒ Oku
2018'de En ─░yi 17 ├ťcretsiz Uygulama
Maliye

2018'de En ─░yi 17 ├ťcretsiz Uygulama

Halihaz─▒rda pahal─▒ hesap y├Ânetimi ├╝cretleri yat─▒r─▒yor ve ├Âd├╝yorsan─▒z ya da yat─▒r─▒m yapm─▒yorsan─▒z, ├╝crete tabi arac─▒ kurumlar sizin tek se├žene─činiz oldu─čunu d├╝┼č├╝n├╝rseniz, bu yat─▒r─▒m uygulamalar─▒n─▒ de─čerlendirmenin vakti gelmi┼čtir. Yat─▒r─▒m getirilerinize giren y─▒ll─▒k hesap ├╝cretlerini ├Âdemezsiniz. G├╝nl├╝k yat─▒r─▒m kararlar─▒ ve portf├Ây yeniden dengelenmesiyle ilgilenmek istemeyen ÔÇťhands-offÔÇŁ yat─▒r─▒mc─▒lar i├žin, bu uygulamalardan baz─▒lar─▒ bile t├╝m hesab─▒n─▒z─▒ hi├žbir ek ├╝cret ├Âdemeden y├Ânetecek.
Devam─▒n─▒ Oku
Medicare Ek Plan─▒n─▒ Anlama
Maliye

Medicare Ek Plan─▒n─▒ Anlama

Medicare kapsama alan─▒ 65 ya┼č─▒n ├╝st├╝ndeki herhangi bir ya┼čl─▒ i├žin iyi bir sa─čl─▒k sigortas─▒ sa─člar. H├╝k├╝met program─▒ milyonlarca Amerikal─▒ya ├Âzel bir sigorta ┼čirketi arac─▒l─▒─č─▒yla kar┼č─▒layamayacaklar─▒ sa─čl─▒k hizmetlerini almalar─▒n─▒ sa─člam─▒┼čt─▒r. Medicare ile program, her ┼čey i├žin ├Âdeme yapmamas─▒.
Devam─▒n─▒ Oku