Maliye

Ücretsiz Hediye Kartları almak için 26 Kolay Yolları

En esnek ve değerli harcama araçlarından biri hediye kartlarıdır. Gerçek para almak için gelecek en iyi şey onlar. Dijital cüzdanlar daha yaygın hale geldikçe ve her yıl daha az nakit para kullandığımız için, çevrimiçi olarak tamamladığımız günlük işler için hediye kartları daha yaygın bir ödeme yöntemi haline geliyor. Ücretsiz hediye kartlarınızın envanterini oluşturmak istiyorsanız, bugün yapmaya başlayabileceğiniz birkaç kolay yol vardır.

1. Swagbucks'a katılın

Swagbucks, çevrimiçi olarak bulabileceğiniz en esnek ödül programlarından biridir. Çeşitli çevrimiçi görevleri tamamlayarak puan kazanabilirsiniz.

Puan biriktirmenin bazı yolları anket yapmak, video izlemek, oyun oynamak, internette gezinmek, ürün örneklerini incelemek ve bir Swagbucks perakende ortağından alışveriş yapmaktır.

Swagbucks'ı seveceksiniz çünkü mümkün 3 $ değerinde hediye kartları almak Amazon, eBay ve Dunkin Donuts gibi favori mağazalarınız için.

Ayrıca PayPal hesabınıza doğrudan yatırılmış bir nakit hediye kartı olan PayPal nakit puanlarınızı da değiştirebilirsiniz.

Swagbucks, periyodik olarak hediye kartlarını satışa çıkarır. belirli kartlarda% 1 ila% 20 arası bir indirimden yararlanın.

Şu anda, Swagbucks her gün 7000'den fazla hediye kartı dağıtıyor 194,960,363 doların üzerinde kümülatif olarak hediye kartlarında.

Puan kazanmak ve favori mağaza ve restoranlarınızın çoğuna hediye kartları alabilmek için bu kadar çok seçeneğiyle, Swagbucks'ın popüler olması hiç de şaşırtıcı değil.

2. Çevrimiçi Anketlere Katıl

Ücretsiz hediye kartları kazanmanın başka bir yolu da çevrimiçi anketler almaktır. Bazı anket şirketleri sizi doğrudan nakit ödüllendirecek. Diğerleri için de hediye kartları kazanabilirsiniz.

Göz önünde bulundurulması gereken iki saygın anket şirketi Survey Junkie ve Opinion Outpost.

Her iki şirket de ücretsiz hediye kartları veya PayPal ile ödeme almanızı sağlar.

Survey Junkie ile, anket nişindeki minimum asgari puan alma gerekliliklerinden biri olan 1.000 puan aldıktan sonra hediye kartları için puanlarınızı nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Görüş Merkezi ile ücretsiz 10.000 $ çeyrek ikramiye çizimine girdi tamamladığınız her anketle.

Her iki durumda da, politikadan alışveriş alışkanlıklarına, yemek yediğinizde yemek yemenize kadar çeşitli konularda fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Her iki şirket, deneyimleri ve anket sonuçlarını en üst düzeye çıkarmak için anketleri ilgi alanlarınızla eşleştirecektir.

3. Kredi Kartı Ödüller

Puan kazanan bir ödül kredi kartınız varsa, büyük olasılıkla bunları hediye kartları için kullanabilirsiniz. Satın alma alışkanlıklarınıza en uygun kredi kartını bulmak, hızlı bir şekilde ödül puanları kazanmanızı sağlar.

Örneğin: Eğer tutarlı bir şekilde yemek için dışarı çıkarsanız, restoranlarda harcanan dolar başına bir puan yerine iki puan ödeyen bir ödül kartı düşünebilirsiniz.

Kredi kartınız, nakit ekstre kredileri veya ücretsiz uçak bileti gibi birkaç farklı ödül kullanma seçeneği sunabilir.

Tüm kredi kartı ödülleri programı eşit şekilde oluşturulmasa da, puanlarınızı hediye kartları için değiştirmek çoğu zaman en değerli geri ödeme seçeneklerinden biridir.

Her zaman için puanlarınızı kullanmaya çalışın nakit değerinin en az% 1'i Endüstri standardı her biri bir kuruş değerinde ödül puanları elde etmek için (yani 10 $, 1000 puan veya 100 $, 10000'e eşittir).

Puanlarınız hediye kartları için bir kuruştan daha azsa, mümkünse daha değerli bir ödül seçmeyi düşünebilirsiniz.

4. Ebatlar

Ücretsiz hediye kartı almanın bir başka yolu da Ebates ile alışveriş yapmaktır. Bu, ücretsiz hediye kartları açısından tek seferlik bir anlaşmadır, ancak neredeyse tüm çevrimiçi satın alımlardan para kazanmaya devam edebilirsiniz.

Ebates'a ilk kaydolduğunuzda, 10 ABD doları tutarında bir Walmart hediye kartı veya 10 ABD doları Ebates nakit bonusu kazanmayı seçebilirsiniz.

Ebates ile ilk 25 TL'lik alışverişinizi yaptıktan sonra bonus kazanırsınız.

2.000'den fazla online mağazadan ve 30'u aşkın tuğla ve harç perakendecisinden de para kazanmak mümkün. İlk alışverişinizi tamamladıktan sonra ücretsiz hediye kartınız gönderilecektir.

Aksi takdirde, Ebates nakit geri ödemenizi 5 $ 'a ulaştığında, nakit geri ödemelerinizi üç ayda bir posta veya PayPal ile gönderir.

5. Bal

Bal Amazon hediye kartları kazanmak için izin veren başka bir nakit geri uygulaması. Honey, seçtiğiniz mağazalarda size% 0 ile% 100 arası geri ödeme yapabileceğiniz Honey Gold adında bir nakit geri ödülleri programına sahiptir.

Tüm satın alma işleminizde sabit bir oran sağlayan diğer nakit geri dönüş portallarından farklı olarak, ödül oranı Bal ile bir gizemdir.

Honey ile katılımcı bir satıcıda satın alma işlemini tamamladıktan sonra, satın aldığınız ürünlerden herhangi birinin, bir Amazon hediye çeki için kullanılabilecek nakit para iadesi için uygun olup olmadığını öğreneceksiniz.

Amazon'da sürekli alışveriş yapıyorsanız, bu uygulamayı mutlaka dikkate almalısınız.

Amazon'daki üçüncü taraf listelerinin fiyatlarını karşılaştırarak ve tasarruf fırsatı olduğunda sizi nazikçe uyararak size Amazon'da para kazandırabilir.

Ayrıca, ek paradan tasarruf etmenizi sağlamak için Honey, bilinen tüm indirim kodlarına otomatik olarak gireceğinden, Amazon'da ve diğer tüm çevrimiçi mağazalarda paradan tasarruf edebilirsiniz.

6. MyPoints

Bir başka ödül uygulaması, 1996 yılından beri MyPoints uygulamasıdır. MyPoints, öncelikle çevrimiçi alışveriş yaparak ödül puanları kazanmanızı sağlar.

Verizon'a geçtiğinizde 4.000 puan, Uber ile binerek 3.000 puan gibi özel bir anlaşma satın aldığınızda bonus puan kazanabilirsiniz.

Ancak, videoları izleyerek, e-posta okuyarak, web araması yaparak, oyun oynayarak, hediye kartları satın alarak ve kuponlarla alışveriş yaparak puan kazanabilirsiniz.

Havayolu dahil 75'ten fazla farklı perakende ortağına hediye kartları hediye edilebilir. Puanlarınızı 5 $ 'dan başlayan hediye kartları için kullanabilirsiniz.

Örnek olarak, 5 puanlık 5 Amerikan Eagle hediye kartı ve 1,590 puan karşılığında 10 ABD doları Amazon kartı alabilirsiniz.

Her bir satıcının, diğer sitelerin 1.000 puan gibi kullandığı sabit oranlı bir sistemin aksine hediye kartları için farklı puan gereksinimleri vardır, herhangi bir perakendeciye 10 ABD doları değerinde hediye çeki gönderir.

Örnek olarak, 5 puanlık 5 Amerikan Eagle hediye kartı ve 1,590 puan karşılığında 10 ABD doları Amazon kartı alabilirsiniz.

Her bir satıcının, diğer sitelerin 1.000 puan gibi kullandığı sabit oranlı bir sistemin aksine hediye kartları için farklı puan gereksinimleri vardır, herhangi bir perakendeciye 10 ABD doları değerinde hediye çeki gönderir.

7. Plenti

Ücretsiz hediye kartları kazanmanın başka bir yolu da Plenti ile. Yeni başlayanlar için Exxon Mobil, Bi-Lo veya Winn-Dixie markalı marketlerden gaz aldığınızda ödül puanları kazanabilirsiniz.

Diğer Plenti ortakları arasında Hulu, AT & T, Chili's, Ulusal Ülke, Expedia, Macy's ve Rite Aid bulunuyor.

Plenti kartınızı kredi veya banka kartınıza bağladığınızda katılımcı yerel restoranlar ve barlarda dolar başına üç puan kazanabilirsiniz.

Puanlar, Plenti ortakları olarak da görülen, en sevdiğiniz perakendecilerin çoğunda nakit geri kredileri için kullanılabilir.

Plenti'ye katılmak ücretsizdir ve tankı her doldurduğunuzda veya bir restoranı ziyaret ettiğinizde puan kazanmaya başlayabilirsiniz.

8. Microsoft Ödülleri

Bir PC'niz varsa ve Microsoft Mağazası'na hediye kartları arıyorsanız, en iyi yollardan biri Microsoft Ödüllerini kullanmaktır.

Bilgisayarınızda veya akıllı telefonunuzdaki Bing aracılığıyla bir web araması gerçekleştirdiğinizde ödüller kazanabilir ve beyninizi test eden günlük bir sınav ve diğer hızlı ve eğlenceli aktivitelerle bonus puanları kazanabilir ve ofiste deneyimleyebileceğiniz günlük monotonluğu bozmaya yardımcı olabilirsiniz. veya ev.

Hediye kartı seçenekleri çok sınırlıdır. Office Ödül puanlarınızı Microsoft Store'a, Office 365 aboneliği, uygulaması, filmleri ve oyunları gibi bir satın alma işlemi yapmanız gereken bir sonraki sefer için kullanabilirsiniz.

9. Xbox Live Ödülleri

Xbox sahipleri birleşti! Xbox Live Rewards'a katılarak, Xbox Mağazası hediye kartları için iyi görevler, sınavlar ve sınavlar yaparak ve Xbox mağazasında para harcayarak ödül puanları kazanabilirsiniz.

Ödüller, oyunlar, filmler ve TV şovları dahil olmak üzere Xbox mağazasındaki herhangi bir satın alım için iyidir.

Çevrimiçi oyunlar oynamak için ödeme alabileceğiniz diğer yollara göz atın.

10. Yağma Sarayı

Loot Palace, çevrimiçi oyunlar oynayarak, ürün veya hizmet denemeyle, anketler alarak ve video izleyerek puan kazanmanızı sağlar.

Ödül puanları, favori satıcılarınızdan birkaçına hediye kartları veya abonelikler için kullanılabilir. Hatta cevabın ne olabileceğini tahmin etmek için bir haftanızın olduğu birkaç sosyal oyun bile var.

Bazı örnekler, hediye kartının nasıl göründüğünü tahmin etmeyi, bir medya dosyasının size nasıl olduğunu ve Loot Palace web yöneticisinin gülümsemesini sağlamak için bir boşluğu doldurmayı içerir.

Doğru tahmin ederseniz, 100 ila 500 puan arasında herhangi bir kazanç elde etmek için Cumartesi çekilişine girilir.

Loot Sarayında kazanabileceğiniz hediye kartlarından bazıları Amazon, Nintendo, eBay ve Google Play'den sadece birkaçıdır. Ayrıca Loot Sarayı'na katılmak için 1.000 puanlık bir bonus kazanırsınız.

11. Razer Cortex

Eğer video oyunları oynarsanız ve Razer Cortex'i konsolunuza kurabilirseniz, oynadığınız her dakika için üç zSilver kazanabilirsiniz.

Razer Cortex olacak her gün 900 zSilver kadar ödersiniz (beş saat) kendi oyun kitaplığındaki oyunlardan birini oynadığınızda.

ZSilver kredileri, kulaklık ve klavye gibi yeni oyun ekipmanlarını satın almak için Razer Store'a hediye kartıyla değiştirilebilir. Hediye kartını mağaza içi veya çevrimiçi satın alımlar için kullanabilirsiniz.

ZSilver kampanyalarına katılarak ek zSilver kazanabilirsiniz. Ve periyodik olarak ortaya çıkan başka teklifler de var.

12. Hediye Kartı Büyükanne

Online olarak indirimli hediye kartı satın alırsanız, Gift Card Granny'de alışveriş yapmayı düşünebilirsiniz. Ödül programı sayesinde, ücretsiz hediye kartları için puan kazanamazsınız.

Satın aldığınız her hediye kartı için puan kazanmanın yanı sıra, günlük haber bültenlerini okuyarak ve Chrome uzantılarını indirerek her gün beş puan kazanabilirsiniz.

Hediye Kartı Büyükanne ile paylaşmak için bir kupon veya hediye kartı anlaşması varsa, daha fazla puan kazanabilirsiniz.

Satın aldığınız her hediye kartı için puan kazanmanın yanı sıra, günlük haber bültenlerini okuyarak ve Chrome uzantılarını indirerek her gün beş puan kazanabilirsiniz.

Ayrıca Gift Card Granny'yi benzersiz kılan, Raise ve Giftcard Zen gibi diğer birçok hediye kartı indiricisinin fiyat listelerini aradıklarıdır.

Granny sadece alışveriş için puan verir, aynı zamanda sizin için en iyi fırsatları bulur.

13. Grindabuck

Grindabuck, ücretsiz hediye kartları kazanmak için en esnek sitelerden biridir. Müzik dinleyerek, video izleyerek, anket çekerek, reklam görüntüleyerek, mikro görevleri tamamlayarak, ücretli uygulamaları ve oyunları indirerek, yarışmalar kazanarak ve mobil tekliflerden yararlanarak ödül puanları kazanmak mümkündür.

Sadece kaydolmak için 100 grindabucks, 1 $ değer kazanabilirsiniz. Ödül puanları (grindabucks) hediye kartları veya Bitcoin için kullanılabilir. Hediye kartı ödeme seçeneklerinden bazıları Amazon, Walmart ve GameStop içerir.

14. FreebiePoints

FreebiePoints, 2002'den beri “Orijinal En İyi Freebie Sitesi” olduğunu iddia ediyor. Üç farklı şekilde puan kazanabilirsiniz. İlk seçenek anketler alıyor. İkinci seçenek, bir dakikalık kayıt tekliflerini tamamlıyor. Ve üçüncü yol onların oyun odasında veya bonus lotoda oynamak. Size Minecraft veya World of Warcraft hesaplarını bağlayarak tekliflerden bonus puan kazanmak daha kolay olabilir.

Size Minecraft veya World of Warcraft hesaplarını bağlayarak tekliflerden bonus puan kazanmak daha kolay olabilir.

FreebiePoints'e katılmak için 1.000 puan kazandınız ve 20 $ değerinde hediye kartlarını kullanmaya başlamak için 5.000 puana ihtiyacınız var. Bir elektronik hediye kartı size e-posta gönderebilen herhangi bir perakendeci için hediye kartları mevcuttur.

15. PuanParazi

PointsPrizes anketler almak, uygulamaları indirmek, ürünleri test etmek, piyango bültenlerine kaydolmak ve diğer teklifleri tamamlamak için puan verdiğiniz bir ödül. Söz konusu arkadaşlarınızın kazandıkları her on puan için bir puan bile kazanabilirsiniz. PointPrizes ayrıca virüs ve dolandırıcılığa yönelik tüm teklifleri taramak için büyük çaba sarf etti.

Puanlarınızı kullanmak için zaman geldiğinde, dijital bir kod e-posta alacaksınız. Bu kod, nakit veya perakende hediye kartı için kullanılabilir. Hatta Apple, Facebook, eBay, Amazon, Walmart veya PlayStation Store, Steam veya Xbox Live gibi favori oyun sitelerinizden biri için de kullanılabilir.

16. Paralar Ödül

Ücretsiz hediye kartları için ödül puanları değiştirmenizi sağlayan başka bir uygulama ise Para Kazanma Ödülünü kazanır. Video izleyerek, uygulama indirerek ve anketleri tamamlayarak puan kazanırsınız. Ödül puanları Amazon, iTunes, Google Play, PayPal ve Paytm hediye kartları için kullanılabilir.

Geri ödeme seçenekleri, bu makalede sözü edilen diğer sitelerden çok daha sınırlı olmakla birlikte, birçok çevrimiçi alışveriş için hala çok işlevseldir.

17. Amazon Associates

Pasif gelirle ücretsiz hediye kartları kazanmanın bir yolu, bir Amazon Associate olmaktır. Önerdiğiniz ürünler için web sitenize veya blogunuza Amazon bağlı kuruluş linkleri yerleştirerek, linkinizden satın alınan her ürün için küçük bir komisyon kazanabilirsiniz! Önermediğiniz ürünler bile.

Nakit veya bir Amazon hediye kartı ile bağlı ortaklık gelirinde 10 dolardan fazla kazandığınızda ödeme yapılır. Amazon Associates'in şartlarını ve koşullarını, seçkin eyaletlerin sakinlerinin Amazon üyelik programına katılamaması olarak okumalısınız. Nitelikli bir durumda yaşıyorsanız, bu, blogunuzdan para kazanmanın başka bir seçeneği olabilir.

18. Amazon Ticaret-In

Ticaret-Amazon teknolojisi kartlarını almak için eski teknolojiniz, kitaplarınız, video oyunlarınız ve Amazon Trade-In'e ait eşyalar. Amazon'un ürün listelemelerini ararken öğelerinizi almaya istekli olup olmadığını bileceksiniz. Kullanılmış envanteri elde etmek isteyen mevcut bir değere sahip bir ticari kutu görüntülenir.

Amazon, satın alma geçmişinize de göz atacak ve ticaret ekranlarında da nitelikli ürünlerin potansiyel ticari değerini gösterecektir. Amazon'da satın almadığınız bile öğeler hediye kartları için değiştirilebilir. Gönderim yaptığınız tüm ürünler için Kargo ücretsizdir ve gönderiminizi aldıkları tarihten itibaren 10 iş günü içerisinde ödeme alırsınız.

Amazon öğelerinizi reddederse, hediye kartı almayacaksınız, ancak ücretsiz olarak geri göndereceklerdir.

19. Amazon Prime'a Arkadaş Öner

Amazon Prime ile alışveriş yapıyor musunuz? İlk 5 dolar satın aldıktan sonra Amazon Prime'a başvurduğunuz her arkadaş için ücretsiz 5 ABD doları Amazon hediye çeki kazanın.

Özel indirimler, sınırsız akış ve 2 günlük gönderimle, arkadaşlarınızın Amazon Prime'a katılmalarına neden yardım etmek istemiyorsunuz?

20. Mail-In İadesi

Hediye kartları kazanmanın başka bir yolu da, belirli ürünleri satın almak için postayla gönderimi alabileceğiniz mağaza içi satın alma işlemidir. Geçmişte satıcı, makbuzunuzun bir kopyasını postaladığınızda ve ürün ambalajından bir UPC sembolü postaladıktan sonra postaya bir çek gönderir.

Artık, artan sayıda perakendeci size miktar için Visa hediye kartı gönderiyor. Örneğin, yeni müşterileri çekmek için üretici indirimi nedeniyle Cooper lastiklerini satın aldığınızda 70 $ 'lık bir hediye kartı alabilirsiniz.

Evrak işlemlerini tamamlamak sadece birkaç dakika alır ve genellikle hediye kartını altı ila sekiz hafta içinde alırsınız. Bazı perakendeciler, bilgileri çevrimiçi olarak gönderebildiğiniz ve hediye kartınızı daha erken alabildiğiniz için daha da kolaylaştırıyor.

21. Ibotta

Ibotta gibi marketlere para kazanmak için bir uygulama kullanırsanız, bu ödülleri hediye kartlarına dönüştürebilirsiniz. 341 katılımcı tüccardan birinden alışveriş yaparak ve makbuzunuzun fotoğrafını çekerek, Ibotta, kontrol etmeden önce seçtiğiniz aktive nakit verir. Ayrıca iTunes, Groupon, Jet ve Boxed gibi diğer çevrimiçi ortaklara harcadığınızda para kazanabilirsiniz.

20 $ ödülü kazandıktan sonra, Best Buy, Amazon veya Starbucks'tan PayPal, Venmo veya hediye kartlarında ödeme alabilirsiniz.

22. Ders kitaplarını satmak

Mağaza içi krediler için kullanılmış ders kitaplarını satmak, gelecekteki ders kitabı satın alımlarınızın hala olması durumunda karınızı en üst düzeye çıkarmanın kolay bir yolu olabilir.

Kontrol edilecek bir site, eski kitaplarınızı satmak için CampusBooks'tur. Mağaza içi kredi oranları, nakit ödemelerinden daha yüksektir. Daha sonra geri dönüp gelecekteki dersler için ihtiyacınız olacak ders kitaplarını satın almak veya kiralamak için bu krediyi kullanabilirsiniz.

23. Bir Aracı Test Edin

Yeni bir araba satın almak istiyorsanız, bir satın alma işlemi yapmadan bir test sürüşü için hediye kartları sunan bir satıcıya gidin. Bu teklifleri bayi web sitelerini ziyaret ederek, radyo reklamlarını dinleyerek veya posta veya e-posta ile bir teklif alarak öğrenebilirsiniz.

Bir test sürüşü, yeni bir araç satın alma konusunda en azından biraz ciddi olduğunuzu gösterir, bugün satın almaya hazır değilseniz hayır demeye hazır olun.

24. Geri Dönüşüm Bankası

Recyclebank'ta yeşil olmayı öder. Çevre dostu makaleleri okuyarak ve OneTwine mağazasında yeşil ve alışveriş yapmak için söz vererek puan kazanabilirsiniz. Kazanılan puanlar, yerel restoranlara ve işletmelere hediye kartları için kullanılabilir.

25. Transfer Reçeteleri

Ücretsiz hediye kartları almak için başka bir seçenek de reçetelerinizi transfer etmektir. Eczaneler, tıbbi ihtiyaçlarınız için rekabet edebilmek için çok rekabetçi olabilir ve eczaneleri değiştirirseniz 25 dolarlık hediye kartı dağıtmaya istekli olabilirler.Bazen bir yerel eczane kapandığında veya yeni bir müşterinin müsait olduğu zaman için hedeflenmiş teklifler görebilirsiniz.

Bazı eyaletler, bir reçete gönderdiğinizde eczanelerin teşvik teklifleri sunmasına izin vermez. Ayrıca, muhtemel eczanelerin fiyatlarını kontrol ettiğinizden emin olun. Ücretsiz bir hediye kartı, sigorta planınız belirli bir eczane reçetelerini kapsamıyorsa veya sadece ödediğiniz miktardan daha yüksek fiyatlara sahipse, artan ilaç masraflarına değmeyebilir.

26. Hediye Kartlarını Hediye Olarak İsteyin

Bunu daha önce yaptık. Hediye kartları, arkadaşınıza veya aile üyesine Noel veya doğum günü için bir hediye vermenin ne olduğunu bulmak için kolay bir çözümdür. İstek listenizin bir parçası olarak, arkadaşlarınıza ve ailenize genellikle para harcadığınız yerlerden bazılarını söyleyin.

Bu şekilde bir hediye dükkanı veya mağazaya hediye kartı alamayacaksınız, asla ziyaret etmeyeceksiniz ve muhtemelen diğer arkadaşlarınızdan birine “yeniden hediye” edemeyeceksiniz.

özet

Ücretsiz hediye kartları nakit kadar değerli olabilir. Oyun oynamaktan, anketleri yanıtlamaktan, internetten alışveriş yapmaktan, hatta internette gezinmekten de birçok farklı şekilde onları kazanmak mümkündür. Günlük hayatta yaptığınız şeyi yaparak, muhtemelen rutininizi değiştirmeden hediye kartları kazanmaya başlayabilirsiniz.

Geçmişte ücretsiz hediye kartları aldınız mı? Aşağıdaki yorumlarda nasıl olduğunu anlat!

Videoyu izle: BEDAVA GOOGLE OYUN HEDİYE KARTI ALINIR MI ??

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Aileler için 15 {Şaşırtıcı Basit) Para Tasarrufu İpuçları
Maliye

Aileler için 15 {Şaşırtıcı Basit) Para Tasarrufu İpuçları

İlk oğlumuzu almadan önce, aylık harcamalarımızı ne kadar artıracağımızı çok korktum. Zaten aklıma gelen bu yeni masraftan tasarruf etmek için para kazanmak için aklımdaki fikirleri karıştırıyordum! Maliyetimizi yönetmek konusunda gayet iyiydik ama aniden tüm ceplerimde delikler olduğunu hissettim ve tüm paramız yeni bebek uçuruma düşecekti.
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="Spor Salonu Üyeliği Buna Değer mi?"/>
Maliye

Spor Salonu Üyeliği Buna Değer mi?

Geçmişte para biriktirmek için spor salonu üyeliklerini kestik. Bir noktada oturma odamızın bir bölümünü ev spor salonuna dönüştürmeye karar verdik, böylece uygun bir şekilde çalışabilirdik. Bu doğru olsa da, kendi başıma çalışmak için çok motive olmadığımı fark ettim. Beni yanlış anlamayın, bir ev jimnastik salonuna sahip olmaktan hoşlanıyorum, ancak spor salonuna üyeliğim varsa, özellikle de bir egzersiz ortağım olsaydı daha tutarlı olurum.
Devamını Oku
Fırsat Kolları, Harekete Hazır Olduğunda
Maliye

Fırsat Kolları, Harekete Hazır Olduğunda

Fırsat çarptığında kendinizi tanımak için kendinizi eğittiniz mi? Daha da iyisi, fırsat çarptığında, bazen hızlı bir şekilde harekete geçmek için kendinizi eğittiniz mi? Rutin ve planlamayı isteyen bir kişi olarak, beklenmedik fırsatları tanımak için bu günlerde çok çalışıyorum ve bu fırsatlara karar vermek için hızlı bir şekilde hareket etmeye istekli olmak istiyorum.
Devamını Oku
19 En İyi Tıbbi Sınav Hayat Sigortası Şirketleri
Maliye

19 En İyi Tıbbi Sınav Hayat Sigortası Şirketleri

İşte Well Kept Cüzdan'da, bir hayat sigortası poliçesine sahip olmanın sağlam bir mali plan için kritik bir bileşen olduğuna inanıyoruz. Eğer kendi hesabınıza sigortalı olduğunuz noktadan mali olarak bağımsız değilseniz (yani, paranızda yeterli paranız varsa ve sevdiklerinize maddi olarak maddi olarak katılabileceğinizi düşünürseniz), hayat sigortası bir zorunluluktur. .
Devamını Oku