Maliye

18 En İyi Gizem Alışveriş Şirketleri

Eğer alışveriş yapmayı seviyorsanız, gizemli alışveriş, bir rüyanın gerçekleşmesi gibi geliyor. Aslında alışveriş yapmak için para alıyorsun! Alıcıların pişmanlığı ile bir mağazaya çıkmak yerine, gelmiş geçmiş en iyi ödeme günü gibi hissedeceksiniz!

Gizemli alışveriş, ekstra para kazanmanın en eğlenceli yolu olabilir. Alışverişten hoşlanıyorsanız ekstra para kazanmak da zor değildir. Gizemli alışverişle ilgili en zor kısım, ekstra para kazanmak için güvenilir bir şirket bulmaktır.

Neyse ki senin için araştırmayı yaptım! İhtiyaçlarınıza en uygun gizem firmasını bulmak için aşağıdaki listeye göz atın!

En İyi Gizem Alışveriş Şirketleri

1. BestMark

BestMark en büyük gizemli alışveriş şirketidir ve inanılmaz bir üne sahiptir. Bir A + 'nın BBB (Better Business Bureau) puanı ile, bu şirket için alışveriş yapmanın iyi bir tecrübesi olacak.

Ödeme, alabileceğiniz çeşitli mağazalara göre değişecektir. Genellikle, satın alma işleminiz için sabit bir ücret ve geri ödeme alırsınız. Alışveriş yaparken dikkat etmeyi unutmayın, çünkü deneyiminizi tekrar BestMark'a aktarmanız gerekecek.

Bu işe başvurmak için güvenilir bir ulaşım kaynağı ve iyi iletişim becerileri ile 21 yaşında olmanız gerekir. Kabul edildikten sonra, yeni işler bulmak için düzenli olarak giriş yapın.

2. Yoktan ikinci

İkincisi Yok, 1989 yılında açıldı ve yıllar boyunca iyi bir ün kazandı.

Onlar çeşitli dükkanlar mevcut ve ödeme dükkan tarafından değişir. Genellikle satın alma işleminiz için geri ödeme yaparsınız, ayrıca bir ücret alırsınız. Şirket size ayda bir kez PayPal ya da doğrudan para yatırarak ödeyecek.

Mevcut mağazaları kontrol etmek için hesabınıza giriş yaparak bir mağazada hak talebinde bulunabilirsiniz.

3. Piyasa Gücü

Pazar Gücü 1972'den beri iyi bir üne kavuşmuştur. Çoğu insan bu şirketi gerçekten çok seviyor ve onlarla kayıt olmaktan kendinizi rahat hissedebilirsiniz.

Ödediğiniz tutar mağazaya göre değişecektir. Çek veya doğrudan depozito ile ayda bir kez ödeme yapacaksınız. Mağazanızdaki tüm talimatları uyguladığınızdan emin olun, aksi takdirde size ödeme yapmaya karar verebilirler!

Bu şirkette bir müşteri olmak için lise diplomasıyla 18 yaşında olmanız gerekecek.

4. GAPbuster

GAPbuster, 105'den fazla ülkede dükkanları bulunan dünya çapında bir şirkettir.

GAPbuster'ın itibarı diğer şirketlerden daha karışık görünüyor. Ancak, onlarla çalışmak istiyorsanız, birkaç kötü yorumun sizi durdurmasına izin vermeyin.

Şirket, onlar için çalışmaya karar verirseniz takip etmeniz gereken bir kurallar listesine sahiptir. Kurallar kimliğinizi gizlemek, taahhütleri onurlandırmak, son başvuru tarihlerini karşılamak, yanıtınızı aynı gün dükkan ziyaretinde ve daha fazlasını sunmaktan ibarettir. Kaydolmadan önce, tüm kurallara uyduğunuzdan emin olun.

Bölgenizde bir mağaza varsa, kayıt olduktan sonra GAPbuster size bu konuda bir e-posta gönderecektir. GAPbuster elektronik para transferi ile ayda bir kez size ödeme yapacak.

5. Gizli Alışveriş

Secret Shopper daha yeni bir şirket, ancak şu ana kadar iyi bir üne kavuşmuş gibi görünüyorlar. Masaüstünüzde yerine telefonunuzdaki mağazaları tamamlamayı tercih ederseniz bir uygulamanız var.

Şirket 20 çek ile size ödeme yapacakinci her ayın ayı. Ücret, mağaza başına 12 ila 25 dolar arasında değişmektedir.

Gizli Alışverişçi, 18 yaşında ve genellikle güvenilir bir kişi olmanızı gerektirir. Bu sana benziyorsa, o zaman bir deneyin!

6. Yüz Hakkında

Yüz hakkında gizemli alışveriş sektöründe olumlu bir üne sahiptir.

Bazen bir mağaza hakkında e-posta alacaksınız, ancak iş panosuna girerseniz, tüm mevcut mağazaları bulabilirsiniz.

About Face mağazaları için tipik ödeme aralığı 25 ila 45 dolar arasındadır, ancak tam tutar mağazaya göre değişecektir. Ödemenizi mağazadan 45 gün sonra PayPal üzerinden alacaksınız.

7. GFK Gizem Alışverişi

GFK Mystery Shopping, herhangi bir gizemli alışveriş şirketinde önemli bir kalite olan PayPal ile hızlı bir şekilde ödeme yapmasıyla tanınıyor. Ancak, bu şirketin diğer değerlendirmeleri daha karışıktır. Zamanında ödenecek olursak, potansiyel eksilerden daha ağır basarsa, o zaman bu hala çalışmak için iyi bir şirkettir.

8. Daha Yakın Bir Bakış

Daha yakından bakıldığında, 1994 yılından beri güvenilir bir şirket var. Şirket sadece birçok geleneksel perakende mağazası değil, aynı zamanda restoran ve motel mağazaları da sunuyor! Güzel bir yemek ya da evin dışında bir gece için ödeme almak her zaman eğlencelidir!

Alışveriş yapmadan önce, Daha Yakından Bakış size ne kadar geri ödeme yapacağınızı bildirir. Bu yüzden alışveriş yaparken aklınızda bulundurun.

3 Yakında Daha Yakına Bir Bakışrd Her ayın cuma günü çek ile.

Daha yakından bakmak için çalışmak için 18 yaşında olmanız ve ön yeterlilik sınavını geçmeniz gerekmektedir. Bu testi ciddiye almanız gerekecek çünkü yönleri takip edip görece küçük detaylara dikkat edip edemeyeceğinizi görmeye çalışıyorlar.

9. Confero

Confero, 1986'dan beri etrafında ve çok iyi bir üne sahip. Çok çeşitli endüstrileri kapsayan çeşitli dükkanlar sunarlar.

Ücret, mağazaya göre değişir, ancak 20'ye kadar ödersiniz.inci PayPal ile her ayın.

Şirket, iyi gözlem yetenekleri ile 21 yaşında olmanızı gerektiriyor. ABD'deki tüm eyaletlerden insanlar istiyorlar.

Katıldığınızda mevcut dükkanlar için iş panosunu kontrol edin.

10. Eğlence Avantajı

Tema parklarını ve eğlenceyi seviyorsanız, Amusement Advantage sizin için gizemli bir dükkandır!

Bu şirketteki tek dükkanlar tema parkları ve diğer eğlence tesisleridir. Rollercoaster'a gitmek için para almayı hayal et, harika bir gün olur.

Bu gizemli alışveriş şirketinin dezavantajı, diğer gizemli alışveriş şirketleriyle yaptığınız kadar iyi ödeme yapamayacağınızdır. Ücretteki fark, tema parklarının gitmek için sadece pahalı yerler olduğu gerçeğiyle ilgilidir.

Dükkan başına miktar değişir, ancak genellikle 1-2 kişi için masrafları karşılayacak kadardır. Ancak, amacınız tema parkında ücretsiz (veya indirimli) bir günün tadını çıkarmaksa, bu harika bir uyum olacaktır. Özellikle zaten bir tema parkına gitmeyi planlıyorsanız, bu gizemli alışveriş fırsatından yararlanabilirsiniz.

11. Sinclair Müşteri Metrikleri

Sinclair Müşteri Metrikleri, 1976'dan beri olmuştur. Yıllar boyunca, gizemli alışveriş yapanlardan iyi bir üne kavuşmuştur. Aynı zamanda, iş dünyasından çok daha iyi konuşan Better Business Bureau'dan bir A + puanı almıştır.

Bu şirkete kaydolmak istiyorsanız, gizemli alışveriş işleriniz için bazı temel kuralları kabul etmeniz gerekecek. Ödeme, mağazaya göre değişir, ancak şirket, dükkandan 60 gün sonra ödeme yapar.

Genel olarak, insanlar Sinclair Müşteri Metrikleri için alışveriş yapmayı severler. Kesinlikle denemeye değer!

12. Intelli-shop

Intelli-shop, fast food, araba bakımı, otomotiv hizmetleri ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde dükkanlar sunmaktadır.

Şirket genellikle mağaza başına 5 ila 10 dolar öder, ayrıca dükkanda geçirdiğiniz tutarı geri ödüyorlar. Mağaza tamamlandıktan sonraki ayın 20'sinde PayPal üzerinden ödeme yaparlar.

İşyeri üzerinden mağazalara kaydolabilir, ancak bölgenizdeki mevcut mağazalar hakkında size e-posta gönderir.

13. Pinnacle

Pinnacle, Better Business Bureau'dan A + puanı almış gizemli bir alışveriş şirketidir.

Düzen diğer gizemli alışveriş şirketlerine benziyor, bölgenizdeki işleri talep etmek için bir iş kartı kullanacaksınız. Dükkandan sonra, deneyiminizle ilgili anketi tamamlamak için 12 saatiniz var.

Bu şirkette çalışmaya devam ettiğinizde, yarıştığınız her mağaza için bir ölçekte (1'den 10'a) derecelendirileceksiniz. Puan, doğruluk, detay, güvenilirlik ve yazma becerilerinizi yansıtır. Genel puanınız ne kadar iyi olursa, mağazaları tamamlamak için daha fazla fırsatınız olacaktır.

Mağaza başına ödeme 4 ila 75 dolar arasında değişiyor ve şirket size ayda bir kez PayPal ile ödeme yapacak.

Telefon Gizem Alışverişi

“Bu dükkanların hepsi iyi geliyor, ama evi terk etmemi istiyor” diye düşünüyorsanız, bu telefonlara gizemli alışveriş şirketlerine göz atın.

Bu şirketlerle çalışmak için evden çıkmanıza bile gerek yok. Gerçekten istiyorsan bu dükkânları yataktan çıkmadan bile tamamlayabilirsin. Sadece bir mağazayı tamamlamak için herhangi bir yerden arayın.

Telefon mağazaları, kişisel mağazalara çok benzer şekilde çalışır, sizden bir şirket aramanız ve belirli bilgileri bulmanız istenir. Gizemli bir müşteri olduğunuzu söyleyemezsiniz. Normal bir dükkanda olduğu gibi, deneyimlerinizi ödeme karşılığında şirkete iletmeniz istenecektir.

14. TeleXpertise

TeleXpertise, belirli bir işletmeyi aramanızı ve bazı bilgileri öğrenmenizi isteyecektir. Telefon başına ödeme yapılacak ve ödeme, çağrı başına 3 ila 10 dolar arasında değişecektir.

Şirket, eski bir gizemli alışveriş deneyimine sahip olmayı gerektiriyor, ancak mağaza içi gizemli alışveriş bu gereksinim için çalışacak.

Başlangıçta, şirket size çok fazla fırsat vermeyecektir. Bir ton dükkan yapmanıza izin vermeden önce iyi bir iş yapabildiğinizden emin olmak istiyorlar. Ancak, etrafta dolanır ve iyi bir iş yaparsanız, hatta daha fazla fırsat olacaktır.

15. Yardi Matrisi

Yardi Matrix, çeşitli kiralık mülkleri aramak ve bunlar hakkında bilgi edinmek için size ödeme yapacak bir şirkettir. Amaç, Yardi Matrix'in bu mülk hakkında doğru bilgiye sahip olduğundan emin olmaktır.

Burada çalışmak için bir sınavı geçmelisiniz ve temel telefon görgü kurallarına sahip olmalısınız.

Yardi Matrix en gizemli alışveriş şirketlerinden farklıdır, çünkü sizden bağımsız bir yüklenici yerine bir çalışan olmanızı isteyecektir. Durumunuza bağlı olarak bu sizin için iyi ya da kötü olabilir.

Temel olarak, bu, bir yıl boyunca ne kadar para kazandığınızı takip etmek yerine, vergilerinizin otomatik olarak düşeceği anlamına gelir. Şirket sağlık ve diş sigortası gibi faydalar sunuyor.

Haftada yaklaşık 10 saat çalışacaksınız ve verimliliğinize bağlı olarak saatte 10 ila 11 dolar ödemeniz gerekecektir.

Hızlı arama yapmak için iyi bir saatlik ücretin anahtarı. Hızlı bilgi almakta iyiysen, saat ücretiniz diğerlerinden daha yüksek olacaktır.

Pozisyonlar geçicidir, yaklaşık 6 hafta sürer. Anketler yılda 3 kez yapılmaktadır (Ocak / Şubat, Mayıs / Haziran ve Eylül / Ekim). Tüm dönemler için çalışmak istiyorsanız, başvurunuzda geri dönen bir çalışan olduğunuzu ve büyük olasılıkla geri dönmeniz isteneceğini unutmayın.

Şirketin, işi nasıl yapacağını bilen insanları işe alması daha kolay.

16. ARC

ARC, hem gizemli alışveriş hem de performans izleme ve analizi sunan bir şirkettir. Telefon gizem alışverişi, çağrı başına 3.5 ila 12 dolar arasında ödeme yapıyor. Şirket doğrudan mevduat ile ayda bir kez ödeyecek.

Başvurursanız, telefonla alışveriş yapmanıza izin vermeden önce bir eğitim toplantısına davetiye alırsınız. Kaç tane müsait olduğuna bağlı olarak yapabileceğiniz telefon mağazalarının sayısı. Şirket size uygun dükkanlar olduğunda size bildirecektir.

Telefonda gizemli alışverişte gerçekten harikaysanız, şirket sizi işin performans izleme tarafına katılmaya davet edebilir. Görünüşe göre bu iş, daha iyi bir para kazanıyor ve gizemli alışveriş deneyiminizi genişletmek ve biraz daha fazla para kazanmak istiyorsanız harika olabilir.

17. Çağrı Merkezi QA

Çağrı Merkezi QA, ülke çapında çağrı merkezlerinde çağrı denetleme ve değerlendirme hizmetlerini gerçekleştirmeleri için insanları işe alır. Şirket, bir şirketi aramanızı ve deneyiminize göre çağrı merkezini değerlendirmenizi isteyecektir.Aramadan sonra, deneyiminizin bir özetini yazmanız gerekecek.

Eğer uygulamak istiyorsanız, bu becerilere ihtiyacınız olacaktır: iyi dinleme becerileri, detaylara dikkat, iyi yazma becerileri, tarafsızlık ve mükemmel bir değerlendirme hizmeti sağlama arzusu. Bir çağrı merkezi arka planınız varsa, bu büyük bir artı ama işe alınması gerekli değildir.

İşe alındıktan sonra, para için çağrı yapmaya başlamadan önce iki ücretsiz deneme araması yapmanız istenecektir. İş mevcutsa şirket tarafından sizinle iletişime geçilecektir, ancak aldığınız fırsatların sayısı, sahip olduklarına göre değişir.

Çağrı başına 5 dolar alacaksınız. Bu şirket hakkında en önemli şey, PayPal üzerinden son derece hızlı ödeme yapmalarıyla tanınmaları. Bazen aramanızdan 24 saat sonra bile!

18. Algı Stratejileri

Algı Stratejileri, özellikle sağlık sektörüne odaklanan gizemli bir alışveriş şirketidir. Onlar sadece telefonla alışveriş yapmakla kalmaz, aynı zamanda kişi ve web sitesi mağazalarında da çalışırlar. Telefon görüşmeleri, sunulan saatleri ve hizmetleri doğrulamak için genellikle doktor ofisleridir.

Başvurun ve kabul edildikten sonra, şirket bir eğitim sürecinden geçmenizi gerektirecektir. Bunu geçtikten sonra, ne yapmaları gerektiğine göre telefon mağazaları atarlar. Aramayı tamamlamak için bir haftanız var ve işin açık olduğu her an bunu yapabilirsiniz.

Şirket, size sadece bir telefon görüşmesi yaptığınız düşünüldüğünde gerçekten iyi bir oran olan mağaza başına 12 ila 17 dolar ödeyecek. Bir önceki ay tamamladığınız iş için ay başında çekle ödeme alırsınız.

Yeni Gizem Tüketicileri için Öneriler

Herhangi bir gizem alışveriş şirketi için kayıt olacaksanız, bir aldatmaca olmadığını kontrol ettiğinizden emin olun. Bir aldatmacanın kesin işaretinin gizemli dükkana ayrıcalık vermesi isteniyor.

Meşru bir şirket asla işten ödeme yapmanızı istemez. O devasa kırmızı bayrakla karşılaşırsanız, sadece saygın olduğu kanıtlanmış farklı bir şirkete geçin.

Orada çok sayıda gizemli alışveriş şirketi var, bu yüzden kendinizi hiç rahatsız hissetmeyecek biriyle hiç kaydolmayın. Bu şirkette çalışmak için iyi hissetmiyorsanız buna değmez.

Gizemli alışveriş güvenilmez bir gelir kaynağı olsa da, ekstra para kazanmak ve aynı zamanda biraz eğlenmek için gerçekten kolay bir yol olabilir.

Fırsatlarınızı arttırmanın bazı kolay yolları, birden fazla şirkete kaydolmaktır, her zaman bir mağazaya kaydolursanız ve iyi bir iş çıkarırsanız ortaya çıkar! Eğer işte iyi iseniz, herhangi bir şirket size iş verme olasılığınız daha yüksektir.

Videoyu izle: Ünlü Logolarda Mevcut 12 Gizli Mesaj

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

" width="370" height="280" alt="Amazon öğrenci vs Amazon Başbakan: Nasıl farklı?"/>
Maliye

Amazon öğrenci vs Amazon Başbakan: Nasıl farklı?

Amazon'da paradan tasarruf etmenin popüler bir yolu, ücretsiz iki günlük gönderim, sınırsız medya akışı ve özel indirimler alırken Amazon Prime'a abone olmaktır. Üniversite öğrencisi iseniz, bu Prime avantajlarından yarı fiyatına yararlanabilirsiniz. Keşfettiğiniz gibi Amazon Öğrenci ve Amazon Prime üyelik planları arasında birkaç fark var.
Devamını Oku
Egzersiz Yapacak 20 Uygulama
Maliye

Egzersiz Yapacak 20 Uygulama

Zaten egzersiz kilo kaybının, daha fazla enerjinin, daha az stresin ortak faydalarını biliyorsunuzdur, ama birileri sizi egzersiz için ödemeyi teklif ederse ne olur? Kablo TV'yi kesmek sizi kanepeli bir patatesten alıcısına dönüştürmek için yeterli değilse, belki bu egzersiz uygulamaları olacak! Gerçek şu ki, çoğumuz muhtemelen daha sık egzersiz yapmalıyız, çünkü biz doğru teşviği bulamadık, belki de egzersiz için ödeme alma olasılığı.
Devamını Oku
Mobilya Satmak için 35 Yer Hızlı (Yerel ve Çevrimiçi)
Maliye

Mobilya Satmak için 35 Yer Hızlı (Yerel ve Çevrimiçi)

Mobilya, aile ihtiyaçlarımız ve dekor stilleri değiştikçe sürekli olarak yer değiştirdiğimiz bir ev eşyasıdır. Çoğu kez, değiştirdiğiniz mobilya hala iyi durumda ve çöplükte gömülmeye hazır değil. Kullanılmış Mobilyalarınızı Satın Birini çöp kutusuna götürmek yerine, fazladan para kazanmak için veya kullanılmış olabileceğiniz yeni eşyaların maliyetlerini dağıtmak için kullanılmış mobilyalarınızı satmayı düşünün.
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="Güneşe Gitmeden Önce Sorulacak 11 Soru"/>
Maliye

Güneşe Gitmeden Önce Sorulacak 11 Soru

Eğer güneş enerjisine geçmeyi düşünüyorsanız, tetiği çekmeden önce bilmeniz gereken çok şey var, ne kadar size mal olacak gibi. Bu süreçte size yardımcı olmak için, sizin için doğru hareket olduğundan emin olmak için 11 soruya cevap vermek üzere Pick My Solar ile çalışıyoruz. 1. Benim hizmetim, şebekeye geri koyduğum enerji için bir fatura kredisi sağlıyor mu?
Devamını Oku