Maliye

Gıda Örnekleri Almak için 5 Yolları

İster inanın ister inanmayın, ellerinizi ücretsiz yemek örneklerine götürmek için yapabileceğiniz birkaç şey var.

Ücretsiz yemek örnekleri ailenizi ay için beslemeyecek olsa da, yeni ürünleri denemenize yardımcı olmak ve hareket halindeyken atıştırmalıklarınız için mükemmeldir.

Gıda örneklerinin yanı sıra, sağlık ve güzellik örnekleri, temizlik örnekleri, vb. Gibi bu yerlerin birçoğunda da diğer öğelerin örneklerini alabilirsiniz. Bugün, ücretsiz yemek örnekleri alabileceğiniz en yaygın beş yeri paylaşacağız. ve bonus olarak bazı yerler de başka türde ücretsiz örneklere sahip olabilir.

1. Yerel Walmart'ınız

Walmart, bakkal kesiminde örnek standları bulundurmakla ünlüdür. Yoğurt, atıştırmalık barlar ve diğer yiyecek örnekleri, ürünlerini denemenizi sağlamak olan samimi marka elçilerinden temin edilebilir.

Benim bölgemde en azından Walmart'taki en özgür örnek olayları perşembe, cuma ve hafta sonları gerçekleşiyor. O günlerde Walmart konumunuzun yakınında veya yakınında olursanız, uğrayın ve ne sunacaklarını görün.

2. Mahalle Bakkalınız

Walmart'ta olduğu gibi, birçok mahalle bakkalının, çeşitli gıda markalarını tanıttıkları ve ücretsiz örnekleri verdikleri belirli günler vardır.

Gıdaların ücretsiz örneklerini alabileceğiniz etkinliklerin sayısı, bakkalın büyüklüğüne ve pazarlama planına bağlı olarak değişecektir, ancak genellikle bağımsız mağazalar, büyük kutu mağazaları ile rekabet edebilmek için “arkadaş canlısı” olmayı tercih ederler. Tüketicileri çekmek için ücretsiz örnek olaylar ve diğer topluluk etkinlikleri.

Yerel mahalle bakanıyla konuşarak, belirli zaman ve tarihler hakkında ayrıntıları öğrenmek için ücretsiz numune örnekleri veya marka elçilerinin bulunduğu yerler hakkında konuşun.

3. Depo Kulübü Mağazaları

Çocuklarımın ne zaman küçük olduğunu hatırlıyorum; Sam's Club'a ihtiyacımız olan eşyaları almak için hemen hemen her hafta sonu giderdik ve çocuklara ücretsiz bir öğle yemeği hazırlarız.

Genellikle hafta sonları depo kulüplerinde serbest örnek yiyeceklerin bolluğu vardır. Sam's Club'da hafta sonları örnek standlarını ziyaret ettiğimizde tam bir yemek alabiliyorduk.

Bazı sebeplerden dolayı marka büyükelçiliği kabinleri depo kulüplerinde çok iyi iş yapıyor ve yeni şeyler denemeniz için harika bir yol olabilir. Bir haftasonu Costco'da olduğum zaman, bir örnek denedim her ürünü aldım - hepsi lezzetli ve biz hala bu ürünlerin çoğunu satın alıyoruz.

Tarihler, saatler ve satıcılarla ilgili ayrıntılar için yerel depo kulübünüzü kontrol edin.

4. Freebie Örnek Siteleri

Bir promosyon etkinliği sırasında bir mağaza veya restoran ziyaret ederek ya da üreticilerin size gönderdiği ücretsiz örnekleri almak için üreticilerin yol tariflerini izleyerek, ücretsiz numune alabileceğiniz yerleri gösteren çok sayıda ücretsiz örnek sitesi vardır.

İşte daha popüler freebie sitelerinin bir listesi.

Freeflys

Freeflys birçok farklı ücretsiz freebies hakkında bilgi paylaşıyor, ama aynı zamanda en azından bu yazıdan sadece ücretsiz gıda örneklerine ayrılmış bir sayfa var.

Freeflys'e katılmak ücretsizdir ve üye olduğunuzda e-posta yoluyla mevcut freebies ilk bildirimini alırsınız.

Ücretsiz Oyunlar

Free Stuff Times ayrıca kesinlikle ücretsiz yemek örneklerine ayrılmış bir sayfaya sahiptir. Bu site ayrıca kuponlar, yarışmalar ve çekilişler ve daha fazlası hakkında bilgi paylaşmaktadır. Buraya katılmak da ücretsizdir.

Bzz Ajan

Bzz Agent, size gönderdikleri ücretsiz yiyecekler ve diğer örnekler hakkında görüş bildirmek için bir ajan olmak için kayıt olmanızı sağlayan bir sitedir.

Bir Bzz Ajan olarak, size örnek gönderdiklerinde yeni yiyecekleri ve diğer ürünleri denerken ilk dibleri elde edersiniz ve daha sonra ürünü düşündüğünüzü şirketle paylaşırsınız ve üreticiye geri bildirim verirler.

Ücretsiz gıda örnekleri almak ve üreticilerin ürünleri test etmelerine ve ürünler üretmelerine yardımcı olmak için katılmak ve ücretsiz olarak katılmak ücretsizdir.

Ücretsiz Samples.org

Free Samples.org ücretsiz yiyecek ve diğer şeyleri almanızı sağlayan bir sitedir. Araştırmam için sitemi kontrol ettiğimde, Dairy Queen, birkaç başka restoran ve Pillsbury gibi birkaç gıda üreticisi için ücretsiz örnekler hakkında bilgi buldum.

Freebies ile ilgili hızlı haber için onların posta listesi almak için kaydolun.

Freebies'e git

Go Freebies, restoran gıdalarından ve imal edilmiş gıda ürünlerinden ücretsiz numune alabileceğiniz yerlerle ilgili bilgileri paylaşan bir başka freebie sitesidir. Ayrıca Sağlık ve Güzellik, evcil hayvan malzemeleri, ücretsiz çıkartmalar ve daha fazlası gibi diğer kategorilerde de ücretsiz olarak nasıl yararlanabileceğinizi paylaşıyorlar.

Tatlı Ücretsiz Şeyler

Sweet Free Stuff sitesi basit bir şekilde hazırlandı ve mevcut ücretsiz örnekleri farklı kategoriler halinde düzenleyerek ziyaretçilere yardımcı oluyor. Ve evet, “ücretsiz yiyecek” kategorisine sahipler. Kullanımı kolay bir site ve ücretsiz yiyecek ve diğer örneklerin nasıl elde edileceğine dair birçok bilgi paylaşıyor.

Ücretsiz Ürün Örneklerim

Ücretsiz Ürün Örneklerim, güzel bir şekilde tasarlanmış ve ziyaretçilerin ücretsiz yemek örneklerini ve diğer numune türlerini kolayca bulmasına yardımcı olan başka bir sitedir. Bu site aynı zamanda çeşitli mağaza ve web sitelerinden çekilişler ve eşantiyon bilgileri sunmaktadır.

5. Üreticileri Doğrudan

Gıda üreticileri genellikle sadece sormak için veya belirli promosyonlar sırasında ücretsiz yemek örnekleri verirler.

Temas için biraz daha rahatsız edici olsa da, sadece bir freebie web sitesinden sadece ücretsiz yiyecek örnekleri bulmaktan ziyade, numuneler için doğrudan üretmektedir, bazı üreticilerin alabilecekleri ücretsiz numunelerin hızlı bir şekilde bildirilmesini sağlayacak tüketiciler için e-posta listeleri bulunmaktadır. posta ile.

Bir gıda üreticisinin posta listesine girmek için kaydolduğunuzda, muhtemelen ürünlerinde de indirim kuponları alabileceksiniz. Daha fazla bilgi için en sevdiğiniz yiyecek üreticilerinin web sitesini kontrol edin. Coupons.com'da ücretsiz yiyecek kuponları da bulabilirsiniz.

özet

Ücretsiz yemek örnekleri almak için yukarıdaki yöntemlerden faydalanmak, yeni şeyler denemek ve aperatifler ile küçük öğünlerin stoklanmasını sağlamak için harika bir yol olabilir.

Kaç adet ücretsiz yemek örneğinin alabileceğini görmek için yukarıdaki seçenekleri kullanın.

Hiç ücretsiz yemek örnekleri almak için yukarıdaki yöntemlerden herhangi birini kullandınız mı? Eğer öyleyse deneyiminiz ne oldu? Aşağıdaki yorumlar bölümünde paylaş.

Videoyu izle: Fast Food Restoranlarında Uygulayabileceğiniz 5 İPUCU!

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Öğrenci Kredi Borcunda 40.000 ABD Dolarını Nasıl Ödenür?
Maliye

Öğrenci Kredi Borcunda 40.000 ABD Dolarını Nasıl Ödenür?

Borçta “$ 40,000” i nasıl elde ettiniz? Bu borç ne türden oluşuyordu? 40.000 $ 'lık borcumu tüm öğrenci kredilerimden aldım. Üç derecem var - lisans derecelerim bir B.S. İş ve bir B.A. yönetimde. Ve sonra bir de Finans MBAim var. Üniversite boyunca tam zamanlı çalışmış olmama rağmen, öğrenci kredilerime gerçekten fazladan fazla para vermedim.
Devamını Oku
Poshmark İnceleme: Kullanılmış Giysiler Alış ve Satmaya Değer mi?
Maliye

Poshmark İnceleme: Kullanılmış Giysiler Alış ve Satmaya Değer mi?

Poshmark nedir? Poshmark çoğunlukla tasarımcı ve isim bandı giyim için tasarlanmış, yavaşça kullanılan öğeleri satın almak ve satmak için bir uygulama. Ücretsiz uygulamayı indirmeniz gerekiyor. Alış ve satış esas olarak uygulama üzerinden yapılır, ancak bunu web sitesinin masaüstü sürümünden de yapabilirsiniz. Uygulamanın ilk online alışveriş sitesi, Kaboodle eski kurucusu Silikon Vadisi girişimci Manish Chandra tarafından 2011 yılında başlattı.
Devamını Oku
Ultimate Airbnb Kontrol Listesi: Daha Fazla Rezervasyon Almak İçin 14 Yol
Maliye

Ultimate Airbnb Kontrol Listesi: Daha Fazla Rezervasyon Almak İçin 14 Yol

Airbnb madalyonun her iki tarafında konuk ve ev sahibi olarak bulundum. Misafir olarak, harika fotoğraflar, çok sayıda olumlu yorum ve hızlı yanıt süreleri aradım. Bir ev sahibi olarak, daha fazla misafir çekmek için bu üç öğeye odaklanıyorum. İlk olarak 2009'da Airbnb'yi kullanmaya başladım ve o zamandan beri çoğunlukla renkli deneyimleri bir konuk olarak topladım.
Devamını Oku