Maliye

Bugün Yapabileceğiniz 7 Basit Para Taşıyor

Zengin olmak istiyorsan, zengin insanlar gibi düşünmelisin. Warren Buffet ve Mark Cuban gibi dünyanın en zengin insanlarından bazıları kaza ile orada değil. Zaman içinde sürekli olarak bazı şeyleri yapmışlar, bugün oldukları yere götürmelerine yardımcı olmuşlardır.

İşte zenginliğini artırmak için yapabileceğin 7 şey:

1. Bu Hafta Daha Fazla Para Kazanın

Ne kadar yatırım yapabileceğinizi artırmak için yapabileceğiniz en iyi şeylerden biri gelirinizi artırmanın yollarını bulmaktır. İşte bugün başlayabileceğiniz birkaç yol var:

Lyft seni etrafta gezdirmen için sana para ödeyecek. Bu yan koşuşturma, zaten yoğun programınızda para kazanmanın harika bir yoludur. 300 dolarlık bir bonus bile veriyorlar. Şu anda kayıt olanlar için.

Survey Junkie, boş zamanlarınızda anket almak için size para ödeyecek. 6.000.000'den fazla üyesi var ve bu şirket harika çünkü yapacaklar anında öde Paypal ile nakit.

Swagbucks, internette arama yapmak ve çevrimiçi alışveriş yapmak gibi her gün yaptığınız iş için size ödeme yapar. Onlar bir .. sahip Güvenilirlik derecesi 8,4 ve sahip üyelerine 279,000,000 $ 'dan fazla ödeme yapıldı.

2. Yüksek Verimli Bir Tasarruf Hesabı Açın

Geleneksel bankalar bu günlerde tasarruf hesaplarında hiçbir şey yok. Paramın bu kadar düşük bir getiri elde etmekten yoruldum, bu yüzden en çok faiz ödeyen bankaları araştırmaya başladım. FDIC sigortalı olan CITBank ile karşılaştım ve % 1,55 faiz ödedi. Bu yüzde çılgın, çünkü bu normal tasarruf hesabından çok daha yüksek.

Onlar sahip en az 100 dolar Bir hesap açma zorunluluğu var ve aylık ücret yok. Tasarruf hesabınızda% 1'den az kazanıyorsanız kesinlikle kontrol edin.

3. Yüksek Faizli Borcunuzu Yeniden Değerlendirin

Kredi kartı borcunuz varsa, o zamanYAPMA Bu seçeneği gözden kaçırmayın. Ortalama kredi kartı faiz oranı yaklaşık% 15 ile, bu size uzun mesafe üzerinde bir ton para kazandırabilir.

En sevdiğim şirketlerden biri, size yardımcı olabilecek borç verenleri size sunacağı için GüvenilirdirKredi kartı borcunuzu% 4.99'a kadar düşürünBöylece borcunuzu daha hızlı ödeyebilirsiniz.

Yeniden finanse etmek için öğrenci kredileriniz varsa, ayrıca kullanabilirsiniz federal ve özel öğrenci kredilerinizi yeniden finanse etmek için bu bağlantıOrtalama Güvenilir kullanıcı 18,688 ABD doları tasarruf ediyor öğrenci kredilerini yeniden finanse ederek!

4. Geleceğinize Yatırım Yapın

Gerçekten varlıklı olmak istiyorsanız, bir yatırım stratejisine sahip olmanız gerekir. Örneğin, 40 yıl boyunca sadece% 400 faizle ayda 400 dolar ayırırsanız, 2.2 Milyon Dolardan fazla olurdu.

Dışarıda bir sürü büyük yatırım şirketi var, ama kullanmayı düşünmeye değer biri, Ally Invest. Ticaret başına 3.95 $ gibi düşük ticaret ücretleri.

Bu çılgınca çünkü çoğu şirket işlem ücreti için 10 dolar civarında ücret alıyor.

5. Evinizi veya Evinizi Kiralayarak Para Kazanın

Evinizde ekstra bir odanız varsa, kiralamak için Airbnb'yi kullanmayı düşünün. Bir oda, bodrum veya tüm yerinizi listeleyseniz, Airbnb ekstra gelir elde etmenin kolay bir yoludur.

Airbnb alanınızı listelemeniz için bir fiyat önerir, böylece bölgenizdeki diğer girişlerle rekabet edebilirsin.

Yapmanız gereken tek şey, alanın net fotoğraflarını çekmektir (dağınıklığı temizleyin!) Ve olanakları ve neleri sunmanız gerektiğini açıklayan bir açıklama yazın.

Havalimanına ne kadar yakın olduğunuzu, toplu taşıma araçlarını ve mahallenizin neye benzediğini de belirtmek de yararlıdır. Daha detaylı, daha iyi.

6. Yatırım Masraflarını Ödenmeyi Durdurun

Yüksek ücretler nedeniyle yatırımlarınızdan para kaybetmekten bıktınız mı? Blooom bunu değiştirmek için burada.

Blooom, 401k ücretlerinizi, hisse senedi / tahvil miksinizi ve yatırımlarınızla ilişkili fırsat maliyetini değerlendirmeye yardımcı olur. Fırsat maliyeti, daha fazla yatırım yapmamak ya da çok muhafazakar bir yatırım yaparak kaçta kalacağınızdır.

7. Kredinizi Kontrol Edin

Kredinizin iyi durumda olduğunu bilmek önemlidir. Birkaç yıl önce, eşim sahte hesap onun adı ve biz düzenli olarak bizim kredi kontrol için olduğunu buldum tek nedeni açıldı vardı. Kredi raporunu temizlemeyi bitirdik, ama dikkat etmesek daha da kötü olabilirdi.

Kredi Susam adlı bir site kullanacağımhemen hemen bedava olarak kredi puanınızı verin Kullanımınızı gösteren bir harf notuna sahip CARD kredi raporu ile birlikte. Hileli bir etkinlik olmadığından ve kredinizin iyi durumda olduğundan emin olmak için kredinizi yılda birkaç kez kontrol ettiğinizden emin olun.

Bu yıl servetinizi arttırmak için hangi parayı harekete geçiriyorsunuz? Lütfen aşağıdaki yorumları paylaşın.

Videoyu izle: Zaman Kazanacağınız 5 Bahis Hilesi

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Anket Sesleri İncelemesi
Maliye

Anket Sesleri İncelemesi

Çevrimiçi para kazanmayı düşünmüşseniz, muhtemelen düzinelerce ve düzinelerce anket programına rastladınız. Bu web siteleri, kanepenizin rahatlığında ekstra para kazanmak için mükemmel bir yol olabilir. Çok sayıda farklı anket sitesi bulunduğundan, hangisinin sizin için en uygun olduğuna karar vermek kafa karıştırıcı olabilir.
Devamını Oku
Para Yönetimi Stres Ücretsiz Nasıl Yapılır
Maliye

Para Yönetimi Stres Ücretsiz Nasıl Yapılır

Çoğumuz için, stres ve finansal konular el ele gidiyor gibi görünüyor. Konuştuğum insanların büyük çoğunluğu için, banka bakiyeleri ve faiz oranları, sınırlı gelirler ve zorunlu kesintiler düşüncesi onları soğuk bir terlemeye sokmak için yeterli. Ve içine düştüğümüz şu anki ekonomik durumu göz önüne aldığımızda hiç de şaşırtıcı değil!
Devamını Oku