">
Maliye

24 Ucuz Bebek Du┼č Fikirleri

Bir ┼čekilde arkada┼č─▒n─▒n bebek du┼čunu koordine ettin mi? E─čer öyleyse, bir tarih belirleme, davetiye gönderme, bir yer bulma, koordine etme veya süslemeler yapma, yiyecekleri alma, içecekler alma, oyunlar─▒ planlama ve ödüller için al─▒┼čveri┼č yapma gibi her ┼čeyin yap─▒lmas─▒n─▒n korkusunu hissedebilirsiniz.

Ya da belki parti planlamas─▒nda ba┼čar─▒l─▒ olursunuz ve herkesin Pinterest'te kopyalad─▒─č─▒ (ve gizlice canland─▒rd─▒─č─▒) inan─▒lmaz parti fikirleri yay─▒nlayan o profesyonel çal─▒┼čanlardan birisiniz.

Ucuz bir bebek du┼č nas─▒l at─▒l─▒r

Her iki durumda da, du┼ču mümkün oldu─čunca ucuz tutmak için kö┼čeleri nas─▒l kesebilece─činizi dü┼čünmeniz gerekir. Gerçek masraflar bebe─čin do─čmas─▒ndan sonra gelir, bu nedenle bebek du┼čunda penny tutam─▒ anlaml─▒d─▒r.

Baz─▒ abart─▒l─▒ bebek du┼člar─▒na gittim ve bana hiç bir zaman hat─▒rlamad─▒─č─▒m ve dü┼čündü─čüm zaman güveniyorum, ÔÇťVay can─▒na, o kadar güzel bir ┼čekilde dekore edilmi┼č oldu─ču için bebek du┼čunu asla unutamayaca─č─▒m.ÔÇŁ Konuklar─▒n bekledikleri anne için günü özel ve unutulmaz k─▒lmak için kat─▒ld─▒─č─▒ e─členceli anlar─▒ ve etkinlikleri hat─▒rlay─▒n.

Du┼čun süslü veya yiyecek ve dekorasyona ne kadar para harcad─▒─č─▒na kimse bakmaz.

Pinterest ve The Dollar Store En ─░yi Arkada┼č─▒n─▒z Olacak

Vücudunuzda bir Martha Stewart kemi─činiz olmasa bile, yine de anlaml─▒ ama ucuz bir bebek du┼čuna sahip olabilirsiniz. Sadece hangi kaynaklar─▒ kullanaca─č─▒n─▒z─▒ (Pinterest ve The Dollar Store) bilmeniz ve haz─▒rlanman─▒z için biraz zaman ay─▒rman─▒z gerekiyor.

An─▒lar─▒n─▒z─▒ olu┼čturmaya çal─▒┼č─▒yorsan─▒z, birlikte olma deneyimine gidin ve foto─čraf ve video çekmeye karar vermi┼č bir kullan─▒c─▒ bulun.

Tabii ki lezzetli yemek, oyun ve aktiviteler gelenekseldir, bu yüzden yarat─▒c─▒ olun ve ucuza gidin.

─░┼čte, bebek du┼čunuza para tasarrufu yapman─▒za yard─▒mc─▒ olacak baz─▒ ak─▒ll─▒ fikirler.

Ucuz Fikir 1: Ücretsiz Bir Mekan─▒ Güvenli Hale Getirin

Görüntü Kayna─č─▒: //bit.ly/2vmGU01

Bir restoranda bebek du┼ču kiralamak ya da bir mekân─▒ kiralamak ve catering elemanlar─▒n─▒ i┼če almak, ne kadar haval─▒ oldu─čuna ba─čl─▒ olarak yüzlerce veya binlerce dolara mal olabilir.

Bu, para tasarrufu için en kolay yoldur.

Arkada┼člar─▒n─▒z─▒n a─č─▒ndan isteyin ve birilerinin evine veya bir mahalle park─▒ gibi bo┼č bir alana du┼č at─▒n. Çocuklara izin verilen bir bebek du┼čuna sahip olacaksan─▒z, etrafta ko┼čacak ve gev┼čeyecekleri bir yerde yapmak mant─▒kl─▒ olabilir.

Birinin evinde du┼ča sahip olacaksan─▒z, evin yeri ve mekan─▒ dikkate al─▒nmas─▒ gereken iki önemli faktördür. En yak─▒n arkada┼člar─▒m─▒n ikisi de du┼č ald─▒─č─▒nda, bir arkada┼č─▒n─▒n ┼čehre merkezi bir ┼čekilde ya┼čam─▒┼č olmas─▒n─▒ tercih ettiler, bu yüzden oraya ula┼čmas─▒ kolay oldu.

Ucuz Fikir 2: Dijital Davetleri Kullan─▒n

Evite'den ücretsiz bir davetiye gönderebilmeniz için neden kâ─č─▒t davetlerine para harcamamak, adres yazmak, postalamak için para harcamamak gerekir?

Evite araman─▒z─▒ yapt─▒─č─▒n─▒zda, ücretsiz olarak filtreleyebilirsiniz. Tasar─▒m seçenekleriniz s─▒n─▒rl─▒ olabilir, ancak seçim yapman─▒z gerekenler gerçekten çok ┼čirin!

Art─▒, kim için zamana sahip, oyunlar, ödüller ve planlamak için yiyecekleriniz oldu─čunda!

Ucuz Fikir 3: Yiyecek ve ─░çecekler için Costco'ya git

Yiyecek bir lokantadan ya da f─▒r─▒ndan geliyorsa kimsenin umurunda olmad─▒─č─▒n─▒ söyleyin bana güvenin. Yemek yemek yerine Costco'ya gidin ve toplu olarak sat─▒n al─▒n.

Costco üyeli─činiz yoksa üyelerinize üye olup olmad─▒klar─▒n─▒ sorun. En kötü durum üyelik için kaydolabilir, y─▒ll─▒k 60 dolar. Y─▒ll─▒k ücretin maliyeti, al─▒┼čveri┼čten elde edece─činiz tasarruflara de─čer olabilir.

Ayr─▒ca, ba┼čka bir parti için bir ┼čey alman─▒z gerekti─činde geri dönebilirsiniz.

Konuklar için bir f─▒rt─▒na pi┼čirmek için endi┼čelenmek istemiyorsan─▒z, sadece bir avuç küçük ─▒s─▒r─▒k ve parmak yiyecekleri yap─▒n.

Daha sa─čl─▒kl─▒ seçenekler isteyenlere hitap eden çe┼čitli yemekler oldu─čunda her zaman ho┼č bir art─▒. Costco da taze meyve ve sebze için mükemmeldir. Sebzeler üzerine yükleyin ve onlar─▒ humus ile e┼čle┼čtirin.

Görüntü Kayna─č─▒: //bit.ly/2J8yNpX

Ucuz Fikir 4: Bir Bebek Du┼ču Baz─▒ Meyve Sanat─▒ Olmadan Tamamlanmad─▒

Pinterest, meyveyi nas─▒l kesece─činiz ve sunumla nas─▒l yarat─▒c─▒ hale getirilebilece─či konusunda fikirler almak için harika bir kaynakt─▒r. Uyar─▒ - Kayd─▒rmay─▒ durduramayacaks─▒n─▒z. Bu normal.

Ne kadar zaman─▒n─▒z oldu─čuna ba─čl─▒ olarak, baz─▒ renk ve e─členceyi masaya ta┼č─▒mak için meyve kullanman─▒n baz─▒ ç─▒lg─▒n ve sanatsal yollar─▒ vard─▒r. Konuklar─▒n yemeye ba┼člamadan önce birkaç foto─čraf çekmeyi unutmay─▒n!

Görüntü Kayna─č─▒: //bit.ly/2J4Epl0
Görüntü Kayna─č─▒: //bit.ly/2HJbMu4
Görüntü Kayna─č─▒: //bit.ly/2HAX0If

Ucuz Fikir 5: Bir Potluck Yapmak Tamam

Bütün bir menüyü bir araya getirmek ve oyun ve ödüller haz─▒rlamak için zaman─▒n─▒z yoksa, arkada┼člar─▒n─▒zdan ve misafirlerinizden bir bebek bezi du┼ču yapmas─▒n─▒ isteyin.

Kimsenin getirmeyi planlad─▒klar─▒ ┼čeyi koordine edebilir, böylece kimse çak─▒┼čmaz.

Bir kez daha, senin arkada┼č─▒n Pinterest. Nefis bir potluck yemek yapmak için sonsuz fiyatl─▒ ve renkli seçenekleri bulabilirsiniz.

Ucuz Fikir 6: Süslemeleri için Dolar Deposuna Git

Hedefi veya Walmart'─▒ unutun. Dolar Ma─čazas─▒, süslemeler için ana dura─č─▒n─▒z olacak. Süslemelere karar verirken, do─čum günü toplant─▒lar─▒ veya y─▒l dönümleri gibi di─čer partiler için yeniden kullan─▒labilecek ö─čeleri seçmeyi deneyin.

Pinterest, dolar ma─čaza fikirleri için bir cennettir.

Ucuz Fikir 7: Sadelik ─░çin Git

Pembe veya mavi tonlar─▒nda tamamen gölgede kalm─▒┼č bir du┼ča gittiyseniz elinizi kald─▒r─▒n.

Sadelikten, pembe veya maviden olu┼čan bir patlamaya gidin. Deneyimlerime göre, en güzel görünümlü du┼člar─▒n bile renk ┼čemas─▒ olmad─▒─č─▒n─▒ dü┼čündüm.

Dekorasyonlar─▒n─▒z─▒n bir çe┼čit amaca hizmet etti─činden emin olun.Dekorasyon yaparken, çabalar─▒n─▒z─▒ daha e─členceli hale getirmek için alana ekleyebilece─činiz küçük dokunu┼člara odaklay─▒n.

Görüntü Kayna─č─▒: //bit.ly/2EZ3Di2

Ucuz Fikir 8: Cupcake Standlar─▒

Servis stand─▒n─▒z yoksa d─▒┼čar─▒ ç─▒k─▒p sat─▒n almay─▒n. Bunun yerine, onlar─▒ yap─▒n. Dolar Ma─čazas─▒ndan a┼ča─č─▒daki ö─čeleri al─▒n ve i┼če ba┼člay─▒n.

Tek ihtiyac─▒n─▒z olan:

 • 3 dolar ma─čaza gümü┼č tabak
 • 2 Cam mumluklar─▒
 • Sprey boya (seçti─činiz renk)
 • Süper yap─▒┼čt─▒r─▒c─▒ veya s─▒cak tutkal tabancas─▒
Görüntü Kayna─č─▒: CraftyMorning.com

Ucuz fikir 9: masa örtüsü için kasap ka─č─▒t kullan─▒n

Yemek istasyonlar─▒n─▒n alt─▒na yerle┼čtirmek için pembe veya mavi masa örtüsü almak yerine, neden kasap kâ─č─▒t kullanmay─▒n ve her yeme─čin bir i┼čaretleyici ile niçin etiketlendi─čini belirtin?

Bu fikri Pinterest'te gördüm ve bir du┼č için de çok ucuz bir fikir olaca─č─▒n─▒ dü┼čündüm.

Görüntü Kayna─č─▒: //bit.ly/2HaWDoe

Ucuz Fikir 10: Tablo Ko┼čucusu Olarak Sarma Ka─č─▒d─▒ Kullan─▒n

Bir kez daha, The Dollar Store'u kurtar! Ucuz ambalaj ka─č─▒d─▒na yükleyin ve daha sofistike hale getirmek için masan─▒z─▒n ko┼čucusu olarak kullan─▒n.

Görüntü Kayna─č─▒: //bit.ly/2EZ4mzM

Ucuz Fikir 11: Tavandan Ka─č─▒t Fenerler As─▒n

Ka─č─▒t fenerler, bebek du┼člar─▒ için bir elyaf gibi görünüyor. Muhtemelen onlar çok ucuz ve ┼čenlikli görünüyorlar.

Ka─č─▒t fenerler ucuza çevrimiçi sat─▒n al─▒nabilir. Oryantal Ticaret üç ki┼čilik bir set için sadece 5,97 $ için onlar─▒.

Ucuz Fikir 12: Duvarlarda Asmak Üçgen Afi┼čler

Bu ba┼čka bir ortak bebek du┼č dekorasyonudur, ancak ka─č─▒t fenerler aksine, bunlar─▒ kendiniz yapabilirsiniz.

Yerel kuma┼č ma─čazan─▒za göz at─▒n ve parlak desenli kuma┼člar giyin. Onlar─▒ ayn─▒ büyüklükteki üçgenlere kesin ve sicim üzerine yap─▒┼čt─▒rmak için s─▒cak bir tutkal tabancas─▒ kullan─▒n. Duvara as─▒n.

Ya da kuma┼č yerine ka─č─▒t veya ambalaj ka─č─▒d─▒ da kullanabilirsiniz. Ka─č─▒d─▒n daha ince olmas─▒na dikkat edin, çünkü baz─▒ ambalaj ka─č─▒tlar─▒ gerçekten çok ince ve çirkin olabilir.

Görüntü Kayna─č─▒: //bit.ly/2EXvzD7

Ucuz Fikir 13: Bir Kek Al─▒m─▒ Yöresi Toplamak

Havas─▒z buzlanma diye bir ┼čey oldu─čunu biliyor muydun? Pinterest'te ö─črendi─činiz ┼čeyler!

Baz─▒ beceriler gerektirebilecek ve da─č─▒n─▒k olabilen geleneksel buzlanma kullanmak yerine, sadece baz─▒ kekleri pi┼čirin ve üzerlerine bir parça buz dökün ve pi┼čirin.

Görüntü Kayna─č─▒: //bit.ly/2HaVBJ8

Ucuz Fikir 14: Trader Joe'nun Çiçekler ─░çin Ziyaret Edilmesi

Trader Joe'nun mason kavanozlar─▒na koyman─▒z için ucuz çiçekler var. Birkaç düzine sat─▒n almak yerine, sadece bir demet al ve onlar─▒ tek masonlu kavanozlara koyup masalar─▒n etraf─▒na yay.

Görüntü Kayna─č─▒: //bit.ly/2HbEhiS

Ucuza çiçek alabilece─činiz di─čer yerler:

 • ┼×ehrin yerel çiçek mart─▒. Bunlar genellikle ┼čehir merkezinde bulunur.
 • Costco ayr─▒ca çiçeklere göz atmak için harika bir yerdir.
 • Yerel çiftçinin pazar─▒nda genellikle iyi bir fiyat için papatyalar ve gerberalar vard─▒r.

Ba┼čka bir fikir ise, IKEA'ya gidip farkl─▒ bir parti için onlar─▒ gelecekte tekrar kullanmak istedi─činizi dü┼čündü─čünüzde sahte çiçeklerden birkaç─▒ almak.

Ucuz Fikir 15: Pahal─▒ Bak─▒lan Centerpieces

Tüm çiçek ┼čeylerini tamamen terketmek istiyorsan─▒z, e─členceli ve yarat─▒c─▒ fikirler yaratmak için bu yarat─▒c─▒ ve ucuz fikirlerden baz─▒lar─▒n─▒ deneyebilirsiniz.

Her zaman alabilece─činiz kolay yol var, bu da bo┼č bir cam vazoyu e─členceli boyutlu çikolata ve ┼čekerlerle doldurmak. Onlar─▒ havuç çubuklar─▒ ve kereviz gibi sa─čl─▒kl─▒ seçeneklerle de doldurabilirsiniz.

Daha fazla pizazz ile bir ┼čeyler bir araya getirmek için biraz zaman harcamak istiyorsan─▒z, Momtastic'ten size ucuz bebek du┼ču centerpieces yapmak için 101 yol gösteren harika bir slayt gösterisi var.

Görüntü Kayna─č─▒: Momtastic.com

Kim bir bebek du┼č oyunu oynamak ister? (Ben de─čilim)

Yalan söylemem. Bir bebek biberonunda biraz meyve suyu emmek ya da bir bezden eritilmi┼č bir çikolata ÔÇťbokÔÇŁ u koklamak gibi ┼čeyler yapman─▒za olanak veren bebek du┼č oyunlar─▒n─▒ seviyorum. Diyorum ki, neden mükemmel bir iyi bebek bezi harc─▒yorsun?

Bir bebek du┼ču çe┼čitli bayanlar bir araya getiriyor ve henüz bebek du┼č oyunlar─▒n─▒ sevdi─čini iddia eden bir kad─▒nla tan─▒┼čmad─▒m. Yeni anne için bir hat─▒ra yaratmak için oyunlar─▒n bir parças─▒ olabilece─či aktivitelerle oyunlar─▒ minimumda tutun ve oyun süresini dengeleyin.

Konuklar─▒n bundan memnun kalacaklar.

Ucuz Fikir 16 (Oyun): Annemin Dev Göbe─činin Büyüklü─čünü Tahmin Et

Ne haz─▒rlan─▒r: ─░plik, ┼čerit veya ip, makas

Biraz iplik al ve misafirlerin annenin karn─▒n─▒n çevresine göre kesmesini isteyin.

En yak─▒n olan─▒ ödülü kazan─▒r.

Ucuz Fikir 17 (Oyun): Tahmin Et Kim?

Ne haz─▒rlan─▒r: Du┼čtan önce, misafirleri e-postayla gönderin ve bebek foto─čraf─▒ isteyin.

Bu oyun bebek temas─▒n─▒ vurgular, ama ayn─▒ zamanda herkesin birbirini tan─▒mamas─▒ndan dolay─▒ buz k─▒r─▒c─▒ görevi görür.

Bu oyun için du┼čtan önce biraz haz─▒rl─▒k çal─▒┼čmas─▒ yapmal─▒s─▒n─▒z. Konuklara bebek olduklar─▒nda foto─čraf göndermelerini isteyin. Onlar─▒ zaman zaman size e-postayla göndermelerini ve basmalar─▒n─▒ isteyebilirsiniz - bu ┼čekilde herhangi bir orijinal foto─črafla ilgilenmiyorsunuz.

Her konuk için bir numaray─▒ bir poster veya mantar tahtas─▒ndaki foto─čraflar─▒ düzenleyin. Ard─▒ndan misafirlerden kim oldu─čunu yazmas─▒n─▒ isteyin. En do─čru cevaplar─▒ olan ki┼či kazan─▒r.

Ucuz Fikir 18 (Etkinlik): Bebek Kovas─▒ Listesi

Ne haz─▒rlan─▒r: Not kartlar─▒ ve kalemler

Konuklar─▒n, yeni ebeveynlerin bebekle ne kadar e─členeceklerini dü┼čündüklerini bir ┼čeyler yazmas─▒n─▒ sa─člay─▒n. Belki de kendi ebeveynleri ile çocuk olarak yapt─▒klar─▒ veya çocuklar─▒yla yapt─▒klar─▒, ebeveynleri de varsa, onlara dayan─▒r.

Parti bitiminde yeni annelere not kartlar─▒ verilecek ve bebe─čin ilk y─▒l not defterine eklenebilecektir.

Ucuz Fikir 19 (Aktivite): Bebek Bezi Notlar─▒

Ne haz─▒rlan─▒r: Düz çocuk bezi ve ┼čarpi paketi

Düz çocuk bezi paketi (bask─▒larda kapsanan türden de─čil) ve baz─▒ keskinlikler al─▒n.Misafirlerin yeni ebeveynler için sevimli, komik veya motivasyon notu yazmas─▒n─▒ isteyin.

Ucuz Fikir 20 (Oyun): Fiyat Do─čru

Ne haz─▒rlan─▒r: Bir bebek bezi, emzik, bebek çorab─▒, çocuk bezi döküntü kremi ve bebek mamas─▒ bir kavanoz gibi bir bebe─čin ihtiyaç duyabilece─či günlük ürünler. (Benim tahminim, anne-olman─▒n bu e┼čyalara sahip olaca─č─▒d─▒r, o yüzden sadece sahip oldu─ču ┼čeyi kullan.)

Baz─▒ bebek e┼čyalar─▒n─▒ toplay─▒n ve misafirlerin bu maliyetlerin ne kadar oldu─čunu dü┼čündüklerini tahmin edin. Bir kâ─č─▒t üzerindeki maliyeti yazmas─▒n─▒ sa─člay─▒n.

T─▒pk─▒ TV versiyonunda oldu─ču gibi, fiyat─▒ a┼čmayan ki┼či, ama alt─▒nda kal─▒r ve en yak─▒n kazan─▒r.

Ucuz Fikir 21 (Oyun): Bebek Du┼č Scramble

Ne haz─▒rlan─▒r: Ka─č─▒t, kalem, bir zamanlay─▒c─▒

Bir avuç dolusu bebegim kelimesini seçin ve misafirlerden harflerden yeni sözcükler gelmesini isteyin. En çok kazanan ki┼či gelir.

Örnek kelimeler ┼čunlard─▒r: emzik, bebek mamas─▒, anne sütü, do─čum, sezaryen, anestezist

Ya da bu oyunun ba┼čka bir versiyonu, kelimeleri önceden kar─▒┼čt─▒rmak ve kelimelerin ne oldu─čunu anlamaya çal─▒┼čmakt─▒r.

Örne─čin, ark yiyor bir araba koltu─ču olur.

Ucuz Fikir 22 (Oyun): Kim, Anne mi, Baba m─▒?

Ne haz─▒rlan─▒r: Du┼čtan önce, ebeveynlere kendi çocukluklar─▒ndan unutulmaz anlar ya┼čatmas─▒n─▒ isteyin. Örne─čin: ÔÇťBen 10 ya┼č─▒na kadar bebeklerle oynad─▒m.ÔÇŁ

Bu oyun, misafirler her iki ebeveynle arkada┼č oldu─čunda iyi çal─▒┼č─▒r. Çocukken 5 ila 10 unutulmaz an isteyin.

Sonra listeyi yazd─▒r─▒n ve anneniz ya da baban─▒z─▒n seçilmesini isteyin. Ya da kâ─č─▒ttan tasarruf etmek istiyorsan─▒z, sadece bir tane yazd─▒rabilir ve misafirlere okuyabilir ve cevaplar─▒n─▒ yaz─▒p yazmad─▒klar─▒n─▒ yazabilirsiniz.

En do─čru cevaplar─▒ olan ki┼či kazan─▒r.

Ucuz Fikir 23 (Oyun): Baby Mad Libs

Ne haz─▒rlan─▒r? Web'den deli kütüphaneler yazd─▒r─▒n. Bunlar─▒ çevrimiçi olarak ücretsiz olarak Pinterest'te bulabilirsiniz.

Çocukken Deli Libs yapmay─▒ hat─▒rl─▒yor musun? Kesinlikle yapar─▒m. Ben tak─▒nt─▒l─▒yd─▒m.

Konuklar─▒n─▒z─▒n kelime toplama becerilerini test edin. Umar─▒m, bir isim, fiil, s─▒fat ve zarf─▒n ne oldu─čunu hat─▒rlarlar!

Çok fazla misafir varsa, tak─▒mlara ayr─▒l─▒n ve grup, Mad Lib'in en komik oldu─ču oyu verin.

Ucuz Fikir 24 (Oyun): Baby Shower Bingo (Annem Hediyeler Açarken)

Ne haz─▒rlan─▒r: Bingo panosuna yay─▒lm─▒┼č çe┼čitli bebek ö─čeleri içeren bir tombala tahtas─▒ oyununun ç─▒kt─▒s─▒. Unutmay─▒n, kurullar─▒n hepsinin farkl─▒ olmas─▒ gerekir - bebek ö─čeleri her bir tahtaya farkl─▒ ┼čekilde s─▒ralanmal─▒d─▒r.

Birçok du┼čun konu─ču olarak, annemin misafirlerin önünde hediyeleri açmay─▒ rahats─▒z etmedi─či için minnettar─▒m. Küçük olan için sevimli hediyeler için oo ve ah güzel olsa da, ayn─▒ zamanda s─▒k─▒c─▒.

Bu süre zarf─▒nda telefonlar─▒n─▒ dü┼čürmek için bir te┼čvik verin ve üzerlerine yaz─▒lan ortak du┼č hediyeler ile bebek du┼ču bingo ç─▒kt─▒lar─▒n─▒ iletin. Anne hediyeleri açarken, misafirlerin bingo ile oynamas─▒n─▒ sa─člay─▒n.

Ucuz Fikir 25 (Aktivite): Bebek ─░çin Zaman Kapsülü

Ne haz─▒rlan─▒r: E-posta misafirlerini önceden e-postayla gönderin ve bebek için bir zaman kapsülü içine koymak için e┼čya getirmelerini isteyin. Örnekler ┼čunlar─▒ içerir:

 • Gazete kupürleri
 • Foto─čraflar
 • Ebeveynler hakk─▒nda notlar veya benzersiz bir ┼čey
 • Küçük oyuncaklar

Ucuz Fikir 26: Oyunlar için Ödüller

Oyunlar─▒n kazananlar─▒ için ödüllerin ço─ču ucuza The Dollar Store'dan veya çevrimiçi olarak önceden sat─▒n al─▒nabilir. Burada, oyunlara kat─▒l─▒rken biraz çaba sarfetmek için yarat─▒c─▒ ve motive olabilece─činiz yer buras─▒d─▒r.

Bebek du┼člar─▒nda her türlü ödülü gördüm, ama bunlar en ak─▒lda kalanlar:

 • Votka veya tekila gibi
 • Kokulu mumlar
 • Losyonlar
 • Kahve kupalar─▒
 • Serin mutfak gereçleri (evde latte yapmak için süt köpü─čü gibi)

Hediye çantalar─▒nda gelen ödüller de e─člencelidir. Bir temay─▒ temel alarak çe┼čitli ö─čeleri gruplayabilirsiniz.

─░┼čte baz─▒ fikirler:

 • T─▒rnak seti: yüksek kaliteli oje, t─▒rnak törpüsü, pamuk toplar─▒.
Görüntü Kayna─č─▒: //bit.ly/2HI1ZV4
 • Spa seti: losyonlar, ┼čampuan, saç kremi, vücut y─▒kama, köpük banyosu
 • Tatl─▒lar: kurabiye, çikolata, ┼čekerleme, film geçi┼čleri
Görüntü Kayna─č─▒: //bit.ly/2qI6eb6
 • Kokteyl seti: Mükemmel kokteyl yapmak için sevimli aksesuarlarla seyahat eden alkollü içecek
Görüntü Kayna─č─▒: //bit.ly/2HAd5he

Ödüllere eklenecek baz─▒ hediye kartlar─▒:

 • Starbucks
 • Hedef
 • Amazon
 • Yatak Banyosu ve Ötesi
 • Google Oyun ma─čazas─▒
 • iTunes

─░┼čte harika temizlik ürünlerine sahip ma─čazalar:

 • TJ Maxx
 • Marshalls
 • Ross
 • Hedef
 • Walmart

Bu ma─čazalarda, kay─▒tlara ula┼čmadan önce kuyruklar─▒ s─▒ralayan ucuz knickknack'ler ve doodads var:

 • Eski donanma
 • H & E
 • Sonsuza kadar 21

Mutfak e┼čyas─▒ veya sürahi gibi, du┼č için ihtiyac─▒n─▒z olabilecek eksik malzemeler için yerel GoodWill veya ikinci el ma─čazas─▒na göz at─▒n.

Ucuz bir bebek du┼ču için planlama

─░┼či bölün ve her ┼čeyi kendi ba┼č─▒n─▒za yapmay─▒n. Arkada┼člar─▒na yard─▒m et ve dekorasyon ya da içki gibi bir görev ver.

Bir kontrol listesi olu┼čturun ve ne kadar harcad─▒─č─▒n─▒z─▒ takip edin.

Du┼čta bir ton para harcaman─▒za gerek yok, özellikle de katk─▒da bulunacak baz─▒ malzemeleri olan bir arkada┼č a─č─▒n─▒z varsa - servis taba─č─▒ gibi.

Pinterest'ten yararlan─▒n - ┼čenlikli, keyifli ve lezzetli yemeklere sahip, ucuz bir bebek du┼ču deneyimi yaratman─▒n sonsuz yollar─▒ oldu─čunu göreceksiniz.

Videoyu izle: ESLEM BEBEK OYUNCAKLARINA BANYO YAPTIRIYOR

Pop├╝ler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Ultimate Airbnb Kontrol Listesi: Daha Fazla Rezervasyon Almak ─░├žin 14 Yol
Maliye

Ultimate Airbnb Kontrol Listesi: Daha Fazla Rezervasyon Almak ─░├žin 14 Yol

Airbnb madalyonun her iki taraf─▒nda konuk ve ev sahibi olarak bulundum. Misafir olarak, harika foto─čraflar, ├žok say─▒da olumlu yorum ve h─▒zl─▒ yan─▒t s├╝releri arad─▒m. Bir ev sahibi olarak, daha fazla misafir ├žekmek i├žin bu ├╝├ž ├Â─čeye odaklan─▒yorum. ─░lk olarak 2009'da Airbnb'yi kullanmaya ba┼člad─▒m ve o zamandan beri ├žo─čunlukla renkli deneyimleri bir konuk olarak toplad─▒m.
Devam─▒n─▒ Oku
Kuzey Amerika Ya┼čam Sigorta ┼×irketi ─░nceleme
Maliye

Kuzey Amerika Ya┼čam Sigorta ┼×irketi ─░nceleme

Kuzey Amerika Hayat Sigortas─▒ ┼×irketi, 125 y─▒l─▒ a┼čk─▒n bir s├╝redir insanlara sigorta sa─člamaktad─▒r. Onlar─▒n m├╝┼čteri hizmetleri ve finansal istikrar─▒, onlara en iyi puan alan hayat sigortas─▒ ┼čirketlerinden biri olarak onlara onurlu bir s├Âz vermemizin nedeni. Hayat sigortas─▒ kapsam─▒n─▒ ararken, araman─▒n ├Ânemli oldu─ču birka├ž kriter vard─▒r.
Devam─▒n─▒ Oku
Finansal Tablolar─▒n─▒z─▒ Ne Kadar Tutmal─▒s─▒n─▒z?
Maliye

Finansal Tablolar─▒n─▒z─▒ Ne Kadar Tutmal─▒s─▒n─▒z?

Benimle ├žal─▒┼čmaya karar veren her yeni m├╝┼čteri, her zaman onlara alacaklar─▒ giri┼č evraklar─▒n─▒n miktar─▒n─▒ bildirmek zorunday─▒m. ─░zahnameden 'ifadelere kadar, bir├žo─ču ba┼člang─▒├žta ald─▒klar─▒ miktar─▒n ├╝st├╝ne bindirilir. Ayr─▒ca, vergi beyannamesi, banka kay─▒tlar─▒ ve 401k beyannameleri gibi ald─▒─č─▒n─▒z di─čer ├Ânemli belgelerin ne kadar s├╝re saklanmas─▒ gerekti─čini de payla┼čmak istedim.
Devam─▒n─▒ Oku