Maliye

Ücretsiz çocuk bezi almak için 8 yasal yollar

Bebeğin ebeveyni olarak sahip olacağınız en büyük harcamalardan biri de çocuk bezi. Bazı araştırmalar, bebeğinizin hayatının ilk iki yılında bebek bezlerinde 1500 dolardan fazla harcayabileceğinizi göstermektedir.

Çocuğunuz iki yaşından (ki çoğu bebek) geçmiş bebek bezleri giyiyorsa, bundan daha fazla harcama yapabilirsiniz.

Ama ya bebeğinizin çocuk bezlerini bedavaya ya da en azından bir kısmını bedavaya alabilirseniz? Yüzlerce dolar ya da daha fazlasını, yalnızca birkaç çocuk sırrını özgür çocuk bezi almak için tanımaktan kurtarabilirsiniz.

Burada ücretsiz çocuk bezi almak için kontrol edebileceğiniz kaynaklardan bazıları. Bazı yerler sadece bir veya iki tane gönderebilir, diğer kaynaklar ise küçükleriniz için bebek bezi masrafları için tamamen ödeme yapmanıza yardımcı olabilir.

Onları kontrol edin ve sizin ve yaşam tarzınız için en uygun olan fikri görün.

Ücretsiz çocuk bezi almak için yasal yollar

Ücretsiz çocuk bezi almak, yerel kaynaklarla iletişim kurmak veya bazı ekstra para kazanmak için şirketlerle iletişim kurabileceğiniz çeşitli yöntemler vardır, böylece çocuk bezi masraflarınızın normal bütçenizden çıkması gerekmez. Ve ücretsiz çocuk bezi almak için tüm yollardan yararlanmaya kararlıysanız, daha da fazla para kazanabilirsiniz.

Ücretsiz bebek bezi çok para kazanmanıza yardımcı olabilir. Onları hangi yollarla seçeceksin?

1. Ulusal Bezi Bankası Ağına başvurun

Ulusal Bebek Bezi Bankası Ağı (kısaca NDBN) “tüm bebekler ve aileleri için temiz ve kuru çocuk bezlerine erişimi korumak” için var. Bu kar amacı gütmeyen örgütü bu yazı için yaptığım araştırmalardan önce hiç duymamıştım, ama sadece bunun olağanüstü bir kavram olduğunu düşünmeme izin verin.

Bebek bezi banka ağının amacı, ülkenin 300'den fazla toplum temelli bebek bezi bankalarını bağlamak ve desteklemek. Web sitelerine göre, 2016 yılında ağ sadece 52 milyondan fazla çocuk bezi dağıtmıştır.

Bu benim bir fark yaratmaya çağırıyorum. Bölgenizdeki bebek bezi banka dağıtım merkezlerinin olup olmadığını görmek için, National Diaper Bank Network'ün üye dizinine gidebilirsiniz.

Oradan, bölgenizdeki küçük çocuğunuz için ücretsiz çocuk bezi almanıza yardımcı olabilecek kuruluşların bir listesini alabilirsiniz.

Bonus: Ayrıca, NDBN web sitesine gidebilir ve doğrudan ya da bir kereye mahsus olarak bağış yapabilir ya da bir sosyal kampanya kurabilir ve kuruluşunuza para toplamak için sevdiklerinizle birlikte çalışabilirsiniz.

Verdiğiniz çabalar, ülke çapında daha fazla ailenin bebekleri için ücretsiz çocuk bezi erişimine sahip olmasını sağlamaya yardımcı olacaktır.

2. Çevrimiçi Anketleri Alın

Boş zamanlarınızda para kazanmanıza yardımcı olacak çok sayıda anket şirketi vardır, böylece normal bütçenizden çocuk bezi ödemek zorunda kalmazsınız.

İşte bizim favori anket şirketlerimizden ikisi hakkında bazı bilgiler: Survey Junkie ve Swagbucks.

Anketi Junkie

Fikriniz için ödeme almak ister. Bunu yapmanın bir yolu, 3 milyondan fazla üyesi olan Survey Junkie ile güçlü, bu yüzden doğru bir şey yapmaları gerekiyor. Anketi Junkie Katılıyor ücretsiz ve kolaydır.

Üye profilinize katılmanızın ve tamamlamanızın ardından, şirket sizi beğeni ve ilgi alanlarınıza dayalı anketlerle eşleştirir. Her anketi tamamladığınızda puan kazanırsınız.

Puanlarınız, Amazon ve Target (çocuk bezi almak için kullanabileceğiniz hediye kartları) gibi popüler mağazalara hediye kartları almak için hemen transfer edilebilir veya puanlarınızı paraya dönüştürülebilir ve PayPal hesabınıza para yatırabilirsiniz.

Para PayPal hesabınıza girdiğinde, bu parayı çocuk bezi ya da ihtiyacınız olan her şey için ödemek için kullanabilirsiniz.

Swagbucks

Swagbucks anketi alarak nakit veya hediye kartları almak için puan kazanabileceğiniz Survey Junkie gibidir, ancak başka şeyler yapmak için de para ödersiniz.

Web sitelerine göre, Swagbucks bugüne kadar üyelere 250 milyon doları aştı, bu yüzden açık bir şekilde yanıltıcı bir durum. Sitelerini kullanarak nasıl para kazanıyorsunuz?

Üye olduktan sonra (katılmanız ve birkaç saniye sürmeniz ücretsizdir), Swagbucks anketleri almak, video izlemek, oyun oynamak, internette gezinmek, çevrimiçi alışveriş yapmak ve daha fazlasını yapmak için size ödeme yapar.

Swagbucks sitesinde bu küçük, kolay görevleri tamamladığınızda puan kazanırsınız. Puanlarınız, Amazon ve Walmart gibi popüler alışveriş yerlerine hediye kartları almak için kullanılabilir.

Ya da puanlarınızın nakde dönüştürülmesini ve PayPal hesabınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz. PayPal yatırma seçeneğini veya hediye kartı seçeneğini seçtiyseniz, çocuk bezi almak için paranız var.

Ücretsiz Çocuk Bezi için Anketler Neden Akıllı?

Anketler alarak ve diğer görevleri tamamlayarak puan kazanmayla ilgili en önemli şey, boş zamanlarınızda yapabilmenizdir.

Kanepede otururken TV seyrederken, doktor veya diş hekimi randevusuna girmeyi veya bir yere gitmek için beklemeyi beklerken, sizi almak için kullanabileceğiniz puan kazanmak için küçük veya büyük miktarda boş zaman harcayabilirsiniz. ücretsiz çocuk bezi.

Bu şirketlerden biri veya her ikisi için kaydolmak, boş zamanlarınızda ücretsiz çocuk bezi ve diğer şeyler almak için, sadece telefonunuza göz atarak ve küçük görevleri tamamlayarak harika bir yol olabilir.

Ilgilenen?

Survey Junkie'ye üye ol.

Swagbucks'a kaydol.

3. Bezi Şirketlerine Numune ve Kuponlar Sorma

Birçok bebek bezi şirketi, tüketicilere ücretsiz bebek bezi örnekleri göndermekten ve indirimli bebek bezi alımları için ücretsiz kuponlar göndermekten memnuniyet duyar.

Çocuk bezi satın almalarda indirim için kuponlar, çocuk bezi tam fiyattan satın aldığınızdan daha fazla para elde edeceğiniz için yine de ücretsiz çocuk bezi. Daha fazla tasarruf için kuponlarınızı mağaza satışlarıyla birleştirin.

Bebek bezi ihtiyacı olan bir tüketici olarak size ne göndermek istediklerini görmek için birkaç bebek bezi şirketiyle iletişim kurmak için zaman ayırmaya değer.

Burada bebek bezi örnekleri veya kuponları göndermek için istekli olabilecek bazı popüler bebek bezi şirketlerine bağlantılar listesi.

Hergün mutlu

Her gün Happy, çevre dostu bebek ve aile ürünlerini tanıtmaya odaklanan havalı bir şirkettir. Vücut ve bebek yıkamaları gibi diğer şeylerin yanı sıra, toksik olmayan, çevre dostu bezler satıyorlar.

Eğer kendi web sitelerine giderseniz (yukarıdaki bağlantıyı kullanın), bebek bezi bakım setinin ücretsiz deneme sürümünü ve isterseniz ücretsiz kayıt yaptırabileceğiniz ücretsiz deneme ürünlerini gönderirsiniz.

Çocuk bezlerini ve diğer aksesuarları sevdiğini fark ederseniz, bebek bezi bakım setinin her ay kapınıza ulaştırılması için kaydolabilirsiniz, böylece çocuk bezi veya diğer koordine gereksinimleri asla bitmez.

Her gün mutlu çocuk bezleri ve diğer bebek ürünleri, doğal olarak serbest gözyaşı yatıştırıcı, toksik olmayan PETA sertifikalı acımasızlık içermeyen vejetaryenmişsin formaldehit gibi tehlikeli kimyasal maddelerin serbest ve vardır.

Bu bebeğiniz ve çevre için daha sağlıklı tek kullanımlık çocuk bezi demektir.

Huggies Ödül Programı

Huggies, birçok şekilde ücretsiz çocuk bezi alabilmeniz için harika bir ödül programı sunar. Huggies'deki ödül programına kaydolduktan sonra (bu yazıda 500 puanlık bir kayıt bonusu veriyorlar), farklı şeyler yaparak puan kazanmaya başlayabilirsiniz.

Anket çekerek, Facebook ve Twitter'da paylaşarak, makaleler okuyarak ve daha fazlasını yaparak puan kazanacaksınız. Belli sayıda puan kazandığınızda, hediye kartlarını (ücretsiz çocuk bezi almak için kullanabileceğiniz), çocuk bezi bağışları ve diğer ürünler için kullanabilirsiniz.

Site ayrıca, ödüller üyelerine bir yıllık çocuk bezi değerinde bir hediye gibi çeşitli çekilişlere giriş fırsatları da sunuyor. Kesinlikle denemeye değer.

Pampers

Pampers bebek bezi şirketi de bir ödül programı vardır. Eğer kaydolursanız, çeşitli şekillerde puan kazanma fırsatlarına sahip olabilirsiniz. Puanlar, Pampers bebek bezi alımlarından veya diğer eşyalardan para almak için kullanılabilir.

Öncelikle Pampers çocuk bezi satın alarak puan kazanırsınız ve daha sonra çocuk bezi paketindeki puan kodunu telefonunuzla tarayabilirsiniz. Eğer Pampers çocuk bezi düzenli bir kullanıcı iseniz bu ücretsiz çocuk bezi için para almak için iyi bir yol olabilir.

Luvs Çocuk Bezi

Luvs bebek bezi şirketi size bebek bezi satın almaların kapalı parayla kupon bulacaksınız web sitesini ziyaret Ancak eğer bir ödül programı yoktur ve zaman zaman yanı çekiliş fırsatlar bulacaksınız.

Bu makale için yaptığım araştırmada bulduğum son çekilişler bir yıllık çocuk bezi için bir hediye oldu. Şimdi bir sürü ücretsiz çocuk bezi.

GoodNites

GoodNites markası, bebek bezinden “büyük çocuk” iç çamaşırına geçiş için çocuk bezi satıyor. GoodNites ürünlerinden ve diğer bonuslardan paranın kuponlarını sitelerinde üye olmak için kayıt olabilirsiniz.

4. Amazon Ailesi için kayıt olun

Amazon, Amazon Ailesi adında ciddi indirimlerle ücretsiz çocuk bezi alabilmeniz için harika bir ödül programı sunuyor.

Amazon Ailesi'ne üye olduğunuzda, uzman tavsiyesi,% 15'lik bir bebek kaydı tamamlanma iskontosu,% 20'ye varan bebek ve aile ürünleri ve daha fazlasına erişebilirsiniz.

Bu bir sürü bedava çocuk bezi. Ayrıca bebek bezi ve diğer ürünlerin (örnek kutu ürünleri herhangi bir zamanda değişebilir) örnekleri olan Amazon'da bebeğiniz için kaydolursanız, ücretsiz bir bebek kayıt kutusu almayı da hak ediyorsunuz.

Bonus: Sık sık arkadaşlarınızla ve aile üyelerinizle Amazon ailesine başvurmak için para kazanabilirsiniz ve daha sonra ücretsiz çocuk bezi almak için bu yönlendirme parasını kullanabilirsiniz.

5. Ücretsiz Çocuk Bezi için Doktorunuzun Ofisine ve Hastanenize Sorun

Doktorların ofisleri ve hastaneleri, genellikle çeşitli bebek bezi şirketleri tarafından ücretsiz bebek bezi örnekleri ile bombardımana tutulur ve bazen sadece onlara başvurarak ücretsiz çocuk bezi alabilirsiniz.

Doktorların ofisleri, özellikle bebek bezi örneklerinin, formül örneklerinin ve aldıkları diğer numunelerin saklanması için sınırlı alana sahip oldukları için, ücretsiz bebek bezi örneklerini vermek için özellikle istekli olabilirler.

O sık bebek check-up için çocuk doktorunun teklifi ziyaret ettiklerinde Yani, hastanede olduğunuzda bebek sahibi ya onlar verebileceğim herhangi bir serbest bezi varsa mutlaka sorun.

Ayrıca, bebek bezi şirketi temsilcilerinin sıklıkla doktorlara ve hastanelere de verdikleri gibi, kuponlar da istemenizi tavsiye ederim.

6. Yerel Gıda Raflarını Kontrol Edin

Yerel yemek raflarında birazcık gönüllü çalışıyordum ve ihtiyaç duyanlar için sık sık sahip oldukları çocuk bezi paketlerine hayran kalıyordunuz.

Her yemek rafı, ücretsiz çocuk bezi, yiyecek ve diğer ürünler için farklı parametrelere sahiptir. Bazı yiyecek rafları belirli gelir parametrelerini karşılamanızı gerektirirken, diğerleri kapıdan içeri girerken kimseye ücretsiz şeyler verir.

Akıllı telefonunuzda veya bilgisayarınızda “yanımda yemek rafı” düzenleyerek bölgenizdeki yemek raflarını bulabilirsiniz. Bu, eyaletinizdeki veya bölgenizdeki yiyecek raflarının bir listesini doldurmalıdır.

Buradan, onları arayabilir veya ziyaret edebilir ve ücretsiz çocuk bezi ve mevcut olabilecek diğer öğeleri ve yemek rafını ziyaret etmek için gerekli tüm nitelikleri öğrenebilirsiniz.

7. Yerel Kiliseler ve Kadın Sığınakları ve Hamilelik Merkezlerinde sorun

Yerel kiliseler ve bölge kadın sığınma evleri, paranın sıkı olduğu bir durumda ya da konutunuz veya başka sorunlarınız varsa, size çocuk bezi temin edebilir.

Ayrıca, bebek bezlerine ihtiyaç duyanlara veya bebeklerine bakmakta yardımcı olan yerel yaşam bakım merkezlerindeki ücretsiz çocuk bezlerine de erişebilirsiniz.

Yakınınızdaki kiliselerin, barınakların veya yaşam merkezlerinin telefon numaraları için çevrimiçi olarak veya yerel telefon rehberinizde kontrol edin.

Yerel bölgemde, bebeklere ve çocuklara bakım için ihtiyaç duyulan diğer öğelere ihtiyaç duyan ailelere yardım etmeye istekli birçok düzine örgüt var.

8. İl Sosyal Hizmetler Ofisi ile kontrol edin

İlçe ve şehir hükümeti tarafından yönetilen sosyal hizmet programları da ücretsiz çocuk bezleri için kaynak bulmak için harika bir yer olabilir.Çoğu zaman bu tür kaynaklar aracılığıyla ücretsiz çocuk bezleri için kaynak bilgisi almak finansal veya başka bir ihtiyaç doğurmaktadır.

Şu anda çocuğunuz için bebek bezi almak zor hale getiren bir zorlukla karşı karşıyaysanız, yerel şehir veya ilçe sosyal hizmetler merkeziyle iletişim kurmayı düşünün ve ücretsiz çocuk bezi veya ailenizle ilgilenmek için ihtiyacınız olan her şey için yardım isteyin.

Bebeğinizi Daha Fazla Maliyet Verimli Şekillendirmenin Diğer Yolları

Ücretsiz çocuk bezi almak için yukarıdaki tüm seçenekleri tükettiyseniz bile, çocuk bezini aileniz için daha uygun hale getirmeye yardımcı olmak için yapabileceğiniz başka şeyler de vardır. İşte bazı fikirler:

  • Jenerik veya düşük maliyetli bebek bezi markalarını denemek için korkmayın. Çocuklarım çok azken, daha büyük isimlerin yanı sıra jeneriklerin bazılarını denedim ve en sevdiğim marka Luvs oldu. O zamanlar büyük markaların en düşük maliyetini buldum ve dört çocuğumun hepsinde harika bir şekilde çalıştılar.
  • Yan sesini al. Evden ayrıldığınız veya kendi evinizin rahatlığında yaptığınız çalışma olsun, yan hustle ekstra para kazanmanın birçok yolu vardır. Ekstra para kazanmayla ilgili daha fazla fikir edinmek için 50'den fazla tarafa ait bu listeye göz atın.
  • Bez bebek bezi düşünün. Eğer bir çocuğunuz varsa daha maliyet etkin olmasalar da, birden fazla çocuğa sahip olmak istiyorsanız çok büyük bir para tasarrufu yapabilirler. Evet, daha fazla iş alabilirler (bebek bezi hizmeti almadıkça) ama buna değecek para tasarruflarını bulabilirsiniz.

Çocukları yetiştirmek, özellikle de bebek evresinde yüzlerce çocuk bezi, formül teneke kutularını, onlarca kutu mendil ve diğer pahalı bebek bakım ürünleri için ödeme yaparken pahalıya mal oluyor.

Bütçenin Önemi

Bunun için günlük bakım masraflarınız varsa veya bir ebeveynin evde kalmayı seçtiyseniz ve bebeğinizin her gün anne veya baba ile birlikte olabilmesi için ikinci bir gelire sahip olmayı seçtiyseniz, daha da büyük bir ihtiyacınız olacaktır. Evinize getirdiğiniz paraların sekmelerini tutmak için.

Değere dayalı harcama yapmanıza yardımcı olacak iyi bir bütçeye sahip olmak, büyüdükçe bebeğinize bakmak için ihtiyacınız olanı elde etmenizi sağlamaya yardımcı olur ve kolej ve emeklilik gibi gelecekteki maliyetleri planladığınızdan emin olmanıza yardımcı olur.

Finansal hedeflerinizin başlangıcından sonuna doğru biraz para koymak, bu hedeflere ulaşmayı daha kolay hale getirerek, emeklilik birikiminde ya da daha sonraları çocuklara yönelik üniversite yardımında yetişmeniz gerekenden daha kolay olacaktır.

Bebeklerinizi yetişkinliğe dönüştürdüğünüzde, mali hedeflerinizin her birine bir miktar para ayıran kişiselleştirilmiş bir bütçeye sahip olarak, tüm finansal tabanlarınızı tek seferde bir adımda tamamladığınızdan emin olabilirsiniz.

Evet, çocuk yetiştirme pahalıdır, ancak çocuk yetiştirme maliyetlerini azaltmanın ve aileniz için daha istikrarlı bir finansal gelecek yaratmanın birçok yolu vardır. Ve ilk iki yıl boyunca ihtiyaç duyacağınız pek çok ihtiyaç için para kazanmanın başka yollarını bulup ücretsiz çocuk bezi edinerek başlayabilirsiniz.

İşte tüm aile üyeleriniz için mutlu, sağlıklı ve mali açıdan güvenli bir yaşam.

Ücretsiz çocuk bezi almak için bu yollardan hiç birini denediniz mi? Bebek yetiştirme maliyetlerinden tasarruf etmek için başka tavsiyeleriniz var mı? Aşağıdaki yorumlar bölümünde paylaş.

Videoyu izle: Bebek Bezi Nasıl Değiştirilir? - Evde Bebek Var 9. Bölüm

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Ertelenmiş tazminat planları nelerdir?
Maliye

Ertelenmiş tazminat planları nelerdir?

Hangi ertelenmiş Comp planı en iyisidir? Son yıllarda, Ertelenmiş Tazminat Planlarının kullanımı büyük ölçüde artmıştır. Bu, büyük ölçüde mevcut iş piyasasından kaynaklanmaktadır… işverenler, yetenekli çalışanları cezbedecek ve tutacak yeni yollar aramaktadır. Çalışanlara sağlanan faydalara yaklaşmanın yeni yollarına bakmak, bunu başarmaya yönelik bir yoldur.
Devamını Oku
Quitter ve Dropout Nasıl Daha Başarılı Oldu?
Maliye

Quitter ve Dropout Nasıl Daha Başarılı Oldu?

Tüm stratagemlerden, ne zaman çıkacağını bilmek en iyisidir. - Çin Atasözü Kazanmak İçin Çıktı mı? Bununla gurur duymuyorum, ama ben bir bırakıyorum. Hepimi her zaman yaptığım her şeye soktum ve gerçekten gurur duyduğum bir özellik. Eğer bir şey yapmaya karar verdiysem, gücümün sonuna kadar her şeyi yaparım.
Devamını Oku
Beni 4,1 Milyon Dolardan Fazla Kurtaran 5 Para Hack
Maliye

Beni 4,1 Milyon Dolardan Fazla Kurtaran 5 Para Hack

Finansal olarak ilerlemek söz konusu olduğunda, gelirinizi artırmak için bir yol bulmak özellikle güçlü olabilir. Emrinizde daha fazla nakit ile daha fazla tasarruf edebilir, daha fazla yatırım yapabilir ve daha büyük bir ölçekte zenginliklerini artırabilirsiniz. Kulağa harika geliyor, değil mi? Ama para biriktirmeye ne dersin? Birçok insan için para biriktirme düşüncesi onları ağlamak istemektedir.
Devamını Oku