Maliye

7 En İyi Bebek Kayıt Sitesi: Amazon, Hedef ve Daha Fazlası

Bir bebeğe sahip olmak, bir yetişkinin hayatında gerçekleşmesi gereken en heyecan verici şeylerden biridir. Ayrıca çok ezici olabilir. Ebeveynlik zor bir iştir, ve eğer ilk defa ebeveynliğe gidiyorsanız, beslenme, sarf malzemeleri ve maliyetten her şeyden emin olmak yaygındır.

Bebekler de pahalı olabilir. Bu nedenle, ihtiyaç duyacağınız bazı şeyler için yerel ve çevrimiçi mağazalarda bebeğiniz için bir bebek kaydı oluşturma, ebeveynliğin mali yükünü hafifletmeye yardımcı olabilir. Ayrıca sevdiklerinize, yeni sevinç kutunuzu dünyaya getirmenize yardımcı olmak için bazı harika fikirler verir.

Aşağıda, en popüler mağazalardan bazılarını (hem çevrimiçi mağazalar hem de tuğla ve harç depoları), bebek kayıt servislerini ve bu güzel aile topluluğunu beklerken ne tür kayıt yaptırmanız gerektiğini nasıl öğrenebileceğinizi anlatacağız. .

Her mağazanın kayıtlarının faydaları vardır. Bu yüzden, hangi kayıtların kayıt olacağına karar vermeniz için gereken bilgileri verebilmek için aşağıdakilerle ilgili ayrıntılı bilgi vereceğim. Bazı insanlar sadece bir tane için kayıt olur, diğerleri birden fazla kayıt için kaydolur. Hangi bebek kayıt programlarının sizin için en iyi olabileceğini görmek için her birinin ayrıntılarına ve faydalarına göz atın.

1. Amazon

Amazon birçok yararı ile oldukça kapsamlı bir bebek kayıt programı var. İşte programın özelliklerinin bir listesi.

Prime üyeler için ekstra indirimler ve diğer avantajlar

Daha önce bir Amazon Prime üyesi iseniz (ya da) iseniz veya kayıt defterinizi oluşturduğunuzda, nitelikli satın alımlarda ekstra% 15 tamamlama indirimi almaya hak kazanırsınız. Bir hediye indirimi bittikten sonra kalan bebekler kayıt defteri listenizde satın aldığınızda bir indirim indirim uygulanır.

Bir Prime üyesi değilseniz, hala% 10'luk bir indirim indirimi sunulur.

Ayrıca Hoş Geldiniz Kutusu, ücretsiz ebeveynlik e-kitabı, Tiny Prints'ten indirimler, hamile kıyafetleri, ürün tasarrufları ve daha fazlası gibi dönen teklifler için de uygun olacaksınız.

Bonus: Amazon Prime Üyesi olarak tüm siparişlerde ücretsiz 2 gün kargo ve Amazon Prime Video'ya ücretsiz erişim elde edeceksiniz.

Amazon Prime Üyesi olmak istemiyor musunuz? Sorun değil: Bebek kayıt defteri üyesi olarak satın aldığınız hemen hemen tüm ürünlerde hala% 10 indirim alacaksınız.

Evrensel Kayıt Yönetimi

Herhangi bir cihazdan istediğiniz zaman bebek kayıt listenizi oluşturabilir, ekleyebilir veya düzenleyebilirsiniz. Bu, kayıt defterinizi Amazon ile yönetmeyi kolaylaştıran kullanışlı bir özelliktir.

En Büyük Seçim

Amazon, hemen hemen her mağazada en büyük seçim hakkına sahiptir ve fiyatları birçok ürün üzerinde daha düşüktür. Şeyler için alışveriş yaptığımız zaman, Amazon ilk durağımız ve sonra fiyatları oradan karşılaştırıyoruz, ancak neredeyse her zaman Amazon'dan satın aldık.

Bu yazıdan seçim yapabileceğiniz 270.000'in üzerinde bebek ürünü ile, neredeyse bebeğiniz için Amazon'da ihtiyacınız olanı bulacaksınız.

Amazon Yardımcısı

Tamam, bu gerçekten harika bir özellik. Siz veya bebeğiniz için Amazon'da belirli bir öğe bulamazsanız, diğer alışveriş sitelerinden Amazon bebek sicilinize öğe eklemek için Amazon Assistant özelliğini kullanabilirsiniz.

Büyük İade Politikası

Amazon Bebek Kaydınızdan alacağınız bir hediyeden memnun değilseniz, tam bir geri ödeme için çoğu öğeyi iade etmek için 90 gününüz vardır. Bu özellik, hediyelerinizin hiçbirinin bir dolapta veya çekmecede kullanılmamasını sağlamaya yardımcı olacaktır.

Bebek Sicil Piyangosu ve Diğer Ödüller

Amazon'un bebek sicil programi genellikle beklemekte olan ebeveynler için diger ödül teklifleri de içerir. Bu yazıya göre, yeni kayıt üyeleri, 2475 $ 'lık bir hediye için, Graco bebek eşyalarının övgüleri için bir çekilişe giriyorlar.

Bu ödül kazanma şansı, bebeğiniz için ihtiyacınız olan her şeye daha iyi hazırlanmanız için size fırsat verebilir.

Sonuçta, Amazon Bebek Kayıt Programı ile ilgili pek çok harika şey var. Bir yan taraf, sadece mağazaya girip görüp göremeyeceğiniz, hissetmediği ve incelemeyeceğiniz, onları aynı gün eve götürüp satın alamayacağınız ve hediye veren arkadaşlarınızla akrabalarınız olamaz.

Ayrıca, teknoloji eski moda alışveriş tarzını tercih eden yaşlılar için bir sorun olabilir. Ancak, kullanıcıların çoğunluğu için Amazon, kayıt defteri üyeleri için bebek hediyeleri satın almayı süper kolaylaştırır ve ebeveynler için gayret göstermeye değer bir bebek kaydı oluşturulmasını sağlar.

2. Hedef

Hedef başka bir popüler bebek kayıt programı var. Sadece Amerika Birleşik Devletleri'nde 1800'ün üzerinde tuğla ve harç mağazalarıyla, hediye verenler, bebeğinizin hediyelerini aldıklarında yanlarında bir Hedef mağaza bulmaya mahkumdur.

Peki, Hedef Bebek Kayıt Programı ne sunuyor? Çok. Avantajları kontrol edelim.

Hem Çevrimiçi hem de Mağaza Kaydı

Hedef, ABD genelinde yüzlerce mağaza konumuna sahip olduğu için çevrimiçi olarak kaydolabilir veya mevcut ürünleri daha iyi, daha kapsamlı bir şekilde inceleyebileceğiniz bir mağaza konumuna gidebilirsiniz.

Online mağaza kesinlikle seçim yapabileceğiniz daha fazla ürüne sahip olurken, doğrudan bir mağaza yerindeki bebeğinize kaydolmanız, belirli markaların, renklerin vb. Kalitesi hakkında daha iyi bir fikir edinmenize yardımcı olacaktır.

Seni bilmiyorum, ama ben her zaman hedef bebek ya da diğer mağazalarda bebek departmanı ile dolaşırken sıcak fuzzies olsun ve bebek ürünleri için online alışveriş yaparken aynı sıcak fuzzies gelmiyor.

Online alışveriş yapmak zorundaysanız, 35 $ ​​üzerindeki siparişlerde ücretsiz gönderim almak için bu bağlantıyı kullanın.

Bir Hoş Geldiniz Kiti

Target'da bebek kaydı yapan herkes, 50 $ değerinde bir Hoş Geldiniz Kitini alır. Hedef Bebek Siciline Hoş Geldiniz Takımı, bebeğinizi doğru yola çıkarmanıza yardımcı olacak ve aynı zamanda para tasarrufu yapmanıza yardımcı olacak örnek öğeler ve kuponlarla doludur.

Tamamlanma İndirimi

Amazon gibi, Hedef, son kayıt tarihinizden sonra kalan bebekler kayıt listenizde satın aldığınızda tamamlanma indirimi sunar. Hedef tamamlama iskontosu, kurulda% 15'tir, ancak bu indirimin bazı limitleri vardır.

İlk olarak, sadece bir mağaza içi satın alma ve bir çevrimiçi satın alma için kullanılabilir, yani bebek kayıt alımlarınızı tamamlamak için yalnızca iki “yolculuk” elde edersiniz. Ayrıca, Xbox One, Nintendo, Apple, Nikon veya Canon kameralar, Bose ürünleri, Vitamix, elektronik ürünler ve Lego öğeleri gibi oyun markaları da dahil olmak üzere indirimin uygulanmayacağı bazı markalar var.

İnsanların bunu bir bebek kayıt defterine koyduğunu bilen var ama görünüşe göre, bu oluyor. Ya da Hedef, sadece bu tür öğeler için bir bebek kayıt programı kullanabilecek kişilere ön ayak olduğunu düşünüyor. Ayrıca, hediye kartlarını satın almak için indiriminizi kullanamazsınız.

Kolay İade

Hedef, bebek sicil kalemini, yerel bir Hedef mağazasında “en yeni, açılmamış ürünler” i geri almak için bir yıla kadar kayıt üyelerine vererek kolaylık sağlar.

Çevrimiçi olarak okudum, bu öğeler çevrimiçi olarak satın alınmışsa, kullanıcıların bazen yerel mağaza konumlarına ürün iade etme konusunda sıkıntıları var. Bu, yerel Hedef mağazanızla ilgili olabilir veya olmayabilir.

Evrensel Kayıt

Amazon'da olduğu gibi, çevrimiçi Hedef kaydınız diğer birçok web sitesinden öğeler içerebilir. Hedefte satılmayan ürünleriniz varsa, bu, çevrimiçi alışveriş yapan kişiler için harika bir özelliktir.

Grup Hediye Verme Özelliği

Hedef, insanların bebek kayıtlarınızdaki büyük hediye öğelerinde birlikte gitmesini kolaylaştırır. Susie Teyze, Kuzen Mary, Kuzen Jenna ve Büyükannem Jane'in senin için bir araba koltuğu satın almak üzere bir araya gelmek istediğini ve araba koltuğunun 100 dolara mal olduğunu söyleyelim.

Gruptaki bir grup hediye alımını başlatır. Aslında size “X marka araba koltuğunu satın almak için kullanılmalıdır” yazan bir not içeren bir hediye kartı gönderiyorlar, ancak bununla birlikte başka şeyler satın alma seçeneğiniz de var.

Grup hediye grubundaki her üye, e-hediye kartına doğru gidebilecekleri belirli bir dolar miktarına katkıda bulunabilecekleri bireysel bir link alacaktır. E-hediye kartı size gönderilir ve belirtilen ürünü veya farklı bir ürünü satın alabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş Sayfa Özellikleri

Target's Baby Registry programı, çevrimiçi kayıtlarınızı özel URL ve fotoğraflar gibi özelliklerle kişiselleştirebilmenizi sağlar.

Bu, insanların sizi ve ebeveynlik yolculuğunuzu anlamalarına yardımcı olabilecek eğlenceli küçük bir avantajdır.

Bebek Kayıt Kontrol Listesi

Hedef, kontrol listenizde kayıt defterinize eklenecek öğeler hakkında fikir edinmenize yardımcı olur. İlk kez ebeveynler için süper yararlı.

Hediye Takibi

Hedef Hediye Takibi özelliği, kimlerin size teşekkür ettiğini ve kimin kime katılmadığını kimin size verdiğini görmenize yardımcı olur. Bu özellik, alıcı olarak sizden bazı girişler gerektirir, ancak gönderilen notların kaydını tutmak için size kolay, çevrimiçi bir yer sağlar.

Amazon'da olduğu gibi, Target Baby Registry programını sevmek için çok şey var. Araştırmamda, çevrimiçi satın alımların bazen mağazalarda geri dönmek zor olabileceğinden başka olumsuzluklar buldum.

3. Walmart

Bebek Kaydı, Amazon ve Target'taki kayıtların sahip olduğu tüm özelliklere sahip görünmüyor, ancak Walmart'ta bebeğiniz için kayıt yaptırmayı çok sevecek çok şey var. Walmart'ın Bebek Kayıt Programı'nın faydalarından bazıları aşağıdadır.

Tüm Tescil Ettirenlere Hoş Geldiniz Kutusu

Walmart'ın Bebek Kayıt Programı'na kayıt olan herkes ücretsiz bir Hoş Geldiniz Kutusu alır. Site, Hoş Geldiniz Kutusunun neleri içerdiği hakkında çok fazla şey paylaşmıyor; Sadece bebeğinizin gelişiminin her aşaması için ürün numunelerini içereceğini ve kutuların yalnızca sarf malzemeleri sürerken kullanılabilir olduğunu söylüyor.

Ancak yıllar boyunca bu program hakkında biraz araştırma yaptım ve hiçbir zaman bir Hoş Geldiniz Kutusunun teklif edilmesine gerek kalmadan siteye yönelmedim, ancak malzemelerin Walmart'a göre tükenmesi durumunda bu durum değişebilirdi. Web sitesi.

Walmart Uygulaması

Günümüzde çoğu mağazada olduğu gibi, Walmart, akıllı telefon veya diğer cihazınızdan bebek kayıt işleminizi kolayca izlemenize yardımcı olacak indirilebilir bir uygulamaya sahiptir. Hem Android hem de Apple için kullanılabilir.

Fiyat Eşleşme Garantisi

Bazı perakendecilerden değil, tüm perakendecilerden daha düşük bir fiyat bulursanız, Walmart, eşleşme bebek ürünlerini fiyatlandırır. En büyük perakendecilerin birçoğu Amazon, Target, JC Penney, Kohl's Babies R Us ve daha fazlası dahil olmak üzere fiyatları eşleştirecekleri mağazaların listesinde yer aldı.

Bebek kayıt defteri web sitesinde bulunabilir fiyat eşleştirme garantisi ile de başka hükümler vardır.

Daha fazla tasarruf edebilirsiniz bu ecoupon ile. Size sadece 5 $,% 50 tasarruf için 10 $ verir!

Ücretsiz iade

Ürününüze göre değişebilen web sitelerinde belirtilen zaman dilimi içerisinde iade ettiğiniz sürece, Walmart'tan aldığınız bir bebek kayıt defteri öğesini iade etmek her zaman ücretsizdir.

Web sitesinin iade politikasını incelediğim için, 15 günlük iade politikasına sahip bazı öğelerden, 30 günlük iade politikasına sahip olanlardan ve 90 günlük iade politikasına sahip olanlardan söz ettiler. Belirli öğeleri iade etmek için ne kadar zamana ihtiyacınız olduğuna dair daha fazla bilgi edinmek için iade web sayfasına bakın.

Not: Online bebek sicilinizde, Walmart tarafından yerine getirilemeyen ve yerine dış bir şirketten gönderilen bir öğeniz varsa, doğrudan bu dış şirkete ve muhtemelen kendi maliyetinize geri göndermeniz gerekir.

Oğlumuzun bir hediyeyi Noel hediyesi olarak almasını beklediğimiz bu tatil boyunca zor yoldan öğrendik.Ürünün bir dış satıcı tarafından yerine getirildiğinden, doğrudan onlara gitmemiz gerektiğini söyleyen Walmart ile bağlantı kurduk.

Öyle yaptık, ama bize yardım etmeyi reddettiler, o yüzden oğlum parasını ödediler. Kapak tarafında, Walmart üzerinden satın alınmış ancak dışarıdan bir satıcı tarafından yerine getirilen üç kızım için gerdanlık kolye sipariş ettim.

Sadece ürünler geldiğinde ve mükemmel durumda, şirket bize de ücretsiz bir hediye olarak gerdanlık kolye ekstra bir paket gönderdi!

Buradaki taksit, Walmart Bebek Siciliniz için online olarak kayıt olduğunuzda, aradığınız ince baskıya dikkat edin. Walmart tarafından satılmayan ve sevk edilmeyen bir şeye bakıyorsanız, şirketin adını belirten “Satıldı ve gönderilir…” yazan küçük bir bulanıklık olacaktır.

Bu tür bir bulanıklık yoksa, ürün doğrudan Walmart'tan satılır ve gönderilir. Bu, çevrimiçi kayıt defterinizi için öğeleri seçerken aklınızda bulundurmak isteyebileceğiniz bir şeydir.

Walmart's Baby Registry programının çok fazla çan ve ıslık sesi olmayabilir, ancak bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek mükemmel bir temel kayıt defteri.

Ve bugünlerde çoğu şehirde (şu anda ABD'de 4000'den fazla) bir Walmart olduğu için, ülkenin dört bir yanından gelen hediye verenler, eğer tercih ederse, kayıt listenizden bir hediye satın almak için çok uzaklara gitmemeli. İnternetten online satın alın.

4. Buy Bebek Satın Al

Satın Satın Bebek mağazaları, Hedef ve Walmart mağazaları gibi geniş bir alana yayılmış değildir, ancak web sitelerine göre 38 ABD eyaletinde yerleri vardır.

Neyse ki, bugünün online alışveriş dünyası, size yakın bir tuğla-harç yeri olmasa bile, Buy Buy Baby'de bebeğiniz için kaydolabileceğiniz anlamına gelir.

Buy Buy Baby ile bebeğinizi kaydetmenin en iyi özelliklerinden ve avantajlarından bazılarını burada bulabilirsiniz.

Ücretsiz Hediye Çantası

Buy Bebek tüm bebek kayıt üyelerine bir Goody Bag verir. Çanta ücretsiz örnekleri ve kuponlar içerir; Ancak, Goody Bag'ınızı almak için gerçek bir mağaza konumuna gitmeniz gerekiyor. Çevrimiçi kayıt yaptırıyorsanız ve yakınınızda herhangi bir mağaza konumu yoksa onu göndermezler.

Arkadaşlarınızla Kayıt Defterinizi Oluşturun

Bunun eğlenceli bir özellik olduğunu düşündüm: Buy Buy Baby, arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize kayıt listelerinizi oluşturmanıza yardımcı olan bir çevrimiçi aracı var. “Arkadaşa Sor” ve “Arkadaş Kopyala” kayıt araçları, bebeğiniz için mükemmel bir kayıt listesi oluşturmak için sevdiklerinizle birlikte çalışmanıza yardımcı olur.

Tavsiye Programı

Buy Buy Baby Registry programının bir başka güzel özelliği de, Buy Buy Baby'de kendi kayıt defterine kaydolmak için bebek beklediklerini belirten arkadaşlar ve aile üyeleri için ödüllendirilebileceğidir.

Sevdiklerinize başvurursanız ve kendi kayıt defterine kaydolurlarsa, yönlendiren taraf olarak Buy Buy Baby'de 100 dolarlık bir satın alma işleminden 25 $ değerinde bir kupon alırsınız.

Tavsiye programı notları, kupon kullanan satın alma işleminin mağaza içi bir satın alım olması gerektiğini belirtti, bu nedenle bu şartlara dikkat edin.

Fiyat Eşleşme Garantisi

Burada bulunan diğer mağazalar gibi Buy Buy Baby's kayıt programı bir fiyat maç garantisi vardır. Aşağıdakiler dahil olmak üzere bilmeniz gereken fiyat eşleştirme garantisinin bazı özellikleri vardır:

 • Yarışmacının ürünü Satın Al Bebek ürünü ile aynı olmalıdır.
 • Sadece doğrudan rakipler için fiyatları eşleştiriyorlar. Diğer bir deyişle, doğrudan Amazon'dan gelen ancak üçüncü taraf bir tedarikçiden gelen bir Amazon ürününde fiyat karşılaştırması yaparlar.
 • Ürün bir boşluk veya kapanış kalemi olamaz.
 • Satın al Bebek, bir fiyat eşleşmesinde miktarları sınırlama hakkını saklı tutar.

Fiyatını sormadan önce bilmeniz gereken her şey, başka bir yerde daha ucuz bulduğunuz bir öğeyle eşleşiyor.

Sorunsuz Geri Dönüşler

Buy Ben tam olarak ne demek istediğini belirten bir şey bulamadım rağmen, Web sitelerinde güçlük ücretsiz getiri kendi Web sitesinde satın alın.

Ücretsiz Kayıt Duyuru Kartları

Satın Al Bebek'te mağazaya kaydolduğunuzda, Satın Alma Bebek'te kayıtlı olduğunuzu bildirerek aile ve arkadaşlarınıza posta göndermek için ücretsiz bir duyuru kartı paketi alırsınız. Bunun hoş bir dokunuş olduğunu düşündüm.

Buy Buy Baby'da kayıt yaptırmayı çok seviyorum. Görebildiğim tek dezavantaj, ABD'de Walmart veya Target'a kıyasla mevcut mağaza konumlarının olmamasıdır, ancak arkadaşlarınızın ve aile üyelerinizin çoğu Buy Buy Baby konumlarıyla bir şehirde yaşıyorsa, bu bir sorun olmayacaktır.

5. Bebekler R Us

Buy Buy Bebek, Bebekler R Us bebek ürünleri satışında uzmanlaşmıştır. Bebek kayıt programlarıyla ilgili birçok harika özellik var. İşte daha cazip özelliklerin bir listesi.

Sonsuz Kazanç Programı

Target gibi mağazalarda ne zaman alışveriş yaptığınızı biliyorsunuz, RedCard'ı kullanarak hedefiniz en sevdiğiniz okula% 5 veriyorsunuz?

Bebekler R Us, bebek kayıt programına kayıt olan ebeveynler için benzer bir programa sahiptir. Rewards R Us programına kaydolduğunuzda ve bebek kayıtlarınızı onlarla tamamladığınızda, arkadaşlarınızın ve aile üyelerinizin kayıt defteri listenizden satın almaları için% 5'e kadar para kazanabilirsiniz.

300 $ 'a kadar olan tüm alışverişlerde% 5, geri alımlarda ise% 10 geri kazanacaksınız. Not: Nakit geri ödüller, Toys R Us'ta satın alınan kayıt kalemlerinden de birikir.

Program indirimi, son tarihinizden sonraki 30 güne kadar yapılan tüm satın alımlar için geçerlidir ve hatta kayıt listenizden aldığınız alışverişler bile Endless Earnings indirimi için geçerli olacaktır.

Sonsuz Kazanç ödüllerinizin size nakit olarak verilemeyeceğini, ancak herhangi bir Bebek R Us veya Toys R Us satın almak için bir e-hediye kartı olarak kullanacağını unutmayın, ancak yine de bedava paradır.

Birebir Kayıt Danışmanlığı

Babies R Us'taki bebek siciline dair bir başka güzel özellik de, bebek sicilinizi en iyi şekilde yapmanıza yardımcı olacak bir mağaza içi kayıt danışmanı ile randevu alabilirsiniz. Bu hizmet için size bir maliyeti yok.

Doğum öncesi ve sonrası için sınıflar ve etkinlikler

Bebekler R Us, aynı zamanda, çok çeşitli gebelik ve ebeveynlik konularını kapsayan ebeveynler için de sınıflara sahiptir. Sınıflar da ücretsizdir. Sınıf saatleri ve konular hakkında daha fazla bilgi için yerel mağaza web sitenizi kontrol edin.

Tamamlama İndirimi

Amazon ve Hedef gibi, Bebekler R Us bebek kayıt listenizde yerine getirmeyi tamamlamak için satın aldığınız ürünlerde indirim sunar. Bebek kayıt ihtiyaçlarınızı tamamlamak için kendiniz satın aldığınız ürünlerde% 15 indirim alırsınız.

Bebekler R Us da fiyat eşleştirme, mobil uygulama ve 29 $ veya daha fazla çevrimiçi alışveriş için ücretsiz gönderim sunuyor. Ve geri dönüş politikaları, satın alma işleminden sonra bir yıl öncesine kadar “hiçbir soru sorulmadı, zorluk yok” politikası belirtti.

Burada beğenilmek çok, ve ben de Toys R Us tarafından satılan kayıt defteriniz için öğeleri seçebilirsiniz.

6. Çömlekçilik Barn

Pottery Barn Kids web sitesini hiç bir zaman gözetlemediyseniz, şimdi tam zamanı. Her ne kadar ürünler daha yüksek bir fiyat noktasında olma eğiliminde olsa da, sattıkları ürünler sevimli olmanın ötesindedir.

Çocuklarım küçükken, ben Pottery Barn'da alışveriş yapmayı çok severdim. Pottery Barn eşyaları için tam fiyat ödemek için (ve hala) çok tutumlu olmasına rağmen, onların boşalma bölümlerini düzenli olarak alışveriş listesi öğelerimin boşluğa gitmesini beklerdim, böylece onları çok indirimli fiyatlarla satın alabilirim.

Pottery Barn, ABD'de ve dünyada sınırlı sayıda mağazaya sahiptir, ancak bebek kayıtlarınızı oluşturmak için kullanılabilecek bir e-ticaret mağazasına da sahiptirler veya bir mağazada durabilir veya Bebeğiniz için de kayıt yaptırmak için müşteri servis hattı.

İşte Pottery Barn'ın bebek sicilinin diğer özelliklerinden bazıları.

Ücretsiz Tasarım Hizmetleri

Çömlekçilik Ahır Tasarım Stüdyosu Uzmanlar, küçüklerinizin varış için ücretsiz kreş oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Bir mağazayı şahsen ziyaret edebilir, müşteri hizmetleri numaralarını arayabilir veya kreşinizi oluştururken yardım için çevrimiçi görünebilirsiniz.

Tamamlanma İndirimi

Pottery Barn'ın tamamlanma indirimi, bebek kayıtları için gördüğüm en yüksek puandır; Kayıt işleminizde listelenen öğeleri bulundurmanız durumunda, etkinlik tarihinden sonra altı ay boyunca satın aldığınız herhangi bir üründe% 20 indirim sunarlar.

Teşekkürler Organizatör

Pottery Barn bebek sicil dairesi, kime gönderilen notları takip etmenize ve kimin hala bir teşekkür notuna ihtiyaç duyduğunu izlemenize yardımcı olan bir “teşekkür notu düzenleyicisi” ne sahiptir. Bu, ebeveynlerin zamanlarını iyi yönetmelerine yardımcı olan harika bir özelliktir.

Sorunsuz Değişim ve İade

Şirket ayrıca, bebek kayıt listenizden satın alınan herhangi bir ürünle ilgili sorunsuz alışverişler ve iadeler vaat ediyor.

Mağaza lokasyonları sınırlı olsa da ve fiyatlar burada listelediğimiz diğer mağazalara göre daha yüksek olmasına rağmen, Pottery Barn'ın bazı sevimli bebek ve çocuk eşyaları var. “Büyümüş” mağaza eşyaları da güzel.

7. Bebek Listesi

Bebek Listesi bebek kaydı, burada sahip olduğumuz diğerlerine göre tamamen farklı bir bebek kaydıdır. Bebek Listesi bir mağaza değil, bunun yerine bir çeşit bebek kayıt hizmeti.

Bu benzersiz ve heyecan verici çevrimiçi bebek kaydı 2011 yılında kuruldu ve o zamandan beri katlanarak büyüdü. Aslında, 2017 yılı itibariyle Bebek Listesi bebek kayıtları üzerinden 5 milyondan fazla hediye verildi. İstediğiniz Bebek Listesi ile ilgili bazı özellikler aşağıdadır.

Herhangi bir mağazadan herhangi bir öğe

Bebek Listesi, gerçek bir mağaza yerine bir kayıt hizmeti olduğundan, Bebek listesi kayıt defterinizdeki herhangi bir mağazadaki öğeleri koyabilirsiniz. Sadece çevrimiçi mağazalarda bulduğunuz öğeleri Bebek Listesi kayıt defterine ekleyin ve hediye verenler bunları sizin için satın alabilir.

Diğer Anlamlı Hediye Seçenekleri

Bana gerçekten göze çarpan bir özellik, Bebek Kitaplığı kayıt defterinize hizmet hediye ekleme olanağı. Aşağıdaki gibi hediye seçenekleri ekleyebilirsiniz:

 • Yemekler teslim edildi
 • Evde beslenen hayvan veya bebek bakıcılığı gibi hizmet odaklı hediyeler
 • Bebek bezi servis planları

Yeni bir ebeveyn size, bu gibi hediyelerin ağırlıklarının altın değerinde olduğunu söyleyecektir. İnsanların yemek getirmesi, ev işlerinde yardımcı olması ve siz ve yenidoğanın yerleşmesi sırasında çocuklara ve evcil hayvanlara yardım etmek çok güzel.

Merhaba Bebek Örnek Kutusu

Bebek Listesi şu anda bebek ve ebeveyn ihtiyaçlarınız için 160 dolara kadar numune ve kupon içeren hamile ebeveynler için örnek bir kutu sunuyor. Bu teklifin “sarf malzemeleri sürerken” etiketli olduğunu unutmayın.

Hizmet hediye seçeneklerinin tek başına beklemede olsaydım tamamen Bebek Listesinde kayıt olurdum.

Bu daha popüler bebek kayıt sitelerinin bazılarının özeti. Şimdi bebeğinizin kayıt defterinde ne tür ürünler için kayıt olmanız gerektiği hakkında bazı bilgiler.

Bebek beklerken ne için kayıt olmalıyım?

Bebeğinizin gelmeden önce sizin ve bebeğinizin ihtiyaç duyabileceği şeyleri düşünmek çok zor olabilir. Ebeveynliğe hazırlanmanıza yardımcı olmak için bebek kayıt listenize koyarak düşünmek isteyebileceğiniz şeylerin kısa bir listesi.

Büyük Bilet Öğeleri

Hastane faturasının yanı sıra, beşik gibi büyük biletler de, yeni bebeğinize hazırlanmanız için gerekli olan en pahalı şeylerden biri olabilir. Bu yüzden kayıt defterinize aşağıdaki gibi bir şeyler eklemeyi düşünebilirsiniz:

 • Beşik seçim
 • Bir beşik
 • Araba koltuğu
 • Bir bebek arabası veya bebek arabası / araba koltuğu kombinasyonu
 • Bir oyun parkı
 • Yüksek sandalye

Veya ihtiyacınız olabilecek veya isteyebileceğiniz diğer pahalı ürünler.Her ne kadar bazı insanlar kayıtlarında pahalı kalemleri sormak konusunda gergin olsalar da, daha küçük bütçeli birçok hediye verenler, diğer kişilerle birlikte büyük bir bilet kalemi satın almaktan mutlu olurlar.

Giyim Temelleri

Onesies, battaniyeler, önlükler ve tek parça pijama tipi kıyafetler almak buraya geliyor. Tükürme ve diğer bedensel işlevler arasında, özellikle ilk birkaç ayda bebekler giyim değişimlerine çok fazla ihtiyaç duyarlar.

Bunları birçoğunu kayıt listenize koyun - ve çeşitli ebatlarda, giyim ihtiyacının olduğu kadar birkaç ay boyunca kaplanacaksınız.

Diğer Kolaylık Öğeleri

Özellikle kapüşonlu banyo havluları, nemlendiriciler, bebek termometreleri, burun aspiratörler, emzikler ve benzeri şeyler düşünüyorum.

Yeni doğan çocuğunuza bakım yaparken bu tür eşyaların ne kadar kullanışlı olduğuna şaşırabilirsiniz.

Çocuk bezi, Mendil ve Formül Sorma Dikkat

Kayıt defterinize büyük miktarlarda elden çıkarma bezleri, mendiller ve formüller istemenize karşı dikkatli oluyorum. Bunların sahip olması gereken önemli öğeler olmasına rağmen, bazı bebeklerin bu ürünlerin belirli markalarına karşı duyarlılıkları veya alerjileri vardır.

Belirli bir mendil markanızla dolu bir dolabınız varsa ve bebeğinizin o markadaki bir veya daha fazla malzemeyi tolere edemeyeceğini fark ederseniz çok para kazanabilirsiniz.

Yeni bir bebek evi getirmek, bir kişinin hayatındaki en heyecan verici zamanlardan biridir. Yeni paket (ler) iniz için ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğunuzdan emin olmanıza yardımcı olabilecek bir veya daha fazla bebek kaydı oluşturarak hazırlandığınızdan emin olun.

Videoyu izle: Amazon'da Satın Almak yerine 300 $ yatı. .

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Karşılıklı Güven Hayat Sigortası İncelemesi
Maliye

Karşılıklı Güven Hayat Sigortası İncelemesi

Genel finansal planlamaya bakıldığında hayat sigortası kapsamı ayrılmaz bir parça olabilir. Bunun nedeni, bir hayat sigortası poliçesinden elde edilen kazançların, hayatta kalanlar tarafından borçların ödenmesi, günlük faturaların bir eş ve diğer bağımlı kişiler tarafından ödenmesi ve / veya bir kişinin cenaze ve diğer mali harcamalarının ödenmesi de dahil olmak üzere çok sayıda şey için kullanılabileceğidir.
Devamını Oku
Medicare Ek Planını Anlama M
Maliye

Medicare Ek Planını Anlama M

Medicare, en büyük hükümet programlarından biridir ve ülke çapında milyonlarca yaşlı için sağlık sigortası temin edilmesine yardımcı olur. Parts A & B'ye kayıtlıysanız, ihtiyacınız olan tüm korumaya sahip olduğunuzu varsayabilirsiniz. Orijinal Medicare kapsamınız varsa, programın kapsamadığı birçok boşluk vardır.
Devamını Oku
Harcama # 1 Harcama
Maliye

Harcama # 1 Harcama

İyi Korunmuş Cüzdan için ilk harcama sorununu tanıtmak. Herhangi bir ürün veya hizmette benden az harcadığınızı görmek için harcadığım 5 alanı listeleyeceğim. Eğer yaparsan ve ben senin planına geçersem, o zaman bir aylık tasarrufları ödeyeceğim. "Ne? Bunu doğru mu duydum?
Devamını Oku