Maliye

Yaşına Göre En İyi 15 Hayat Sigortası Oranı

Ailelerimizi en uygun fiyata koruyabilmemiz için en iyi hayat sigortası oranlarını ödemek istiyoruz. Seçebileceğiniz birçok hayat sigortası şirketi ile her bir şirket aynı teminat tutarlarını ve politika koşullarını sunduğunda prim maliyetiniz en önemli karar faktörünüz olabilir.

Hayat sigortası şirketleri size bir teklif sunarken pek çok faktörü göz önünde bulundurur. En önemli faktörlerden biri yaşınız. Çocuğunuz için en iyi hayat sigortası şirketi sizin için en iyi seçenek olmayabilir.

Ne tür bir hayat sigortası almak

Bir yetişkin olarak, sadece dönem hayat sigortası düşünmelisiniz. Bu sizin en uygun fiyatlı seçeneğinizdir ve daha yüksek kapsama oranlarına sahip olabilirsiniz. Böylece, aile politikasını kullanmaları gerektiğinde sona erdirme hakkında endişelenmenize gerek kalmayacaktır.

Mümkün olan en düşük fiyatı sağlamak için mümkün olan en uzun vadeyi elde etmelisiniz; tercihen 20 ila 30 yıl. Aylık primleriniz daha yüksek olacaktır, ancak uzun vadede paradan tasarruf edebilirsiniz.

Bunun ana nedeni, hayat sigortası poliçenizi yenilediğinizde, yazım sürecinden geçmeniz gerektiğidir.

Mevcut teriminiz sırasında bir tıbbi durum geliştirirseniz, yeni bir politika aldığınızda oranlarınız artabilir. Politikaya başladığınız anda sağlığınıza dayalı bir sabit oran primi ödeyeceğiniz için daha uzun bir politika terimi seçtiyseniz oran artışı önlenebilirdi.

İşveren Hayat Sigortasına Güvenme

İşvereniniz, hayat sigortasını ücretsiz olarak (veya neredeyse ücretsiz) bir çalışanın yardımına sunabilir. Çünkü işverenleri değiştirip değiştirmeyeceğinizi ya da hayat sigortası avantajları sunmayı bırakıp bırakmayacağınızı bilmediğiniz için, bir tür bireysel hayat sigortası poliçeniz olmalıdır.

Kendi hayat sigortası poliçenizi alarak, iş değiştirirseniz hala kapsamınız vardır. Yeni işvereniniz hayat sigortası vermeyebilir veya teminat tutarı finansal ihtiyaçlarınız için çok küçük olabilir.

Bu değişiklik daha sonra kariyerinizde olursa, istediğiniz kapsamı karşılayamayabilirsiniz. Birkaç yıl önce bir politika açmış olsaydınız, daha iyi bir oran için kalifiye olabilir ve daha yüksek bir teminat tutarı elde edebilirsiniz.

En İyi Hayat Sigortası Fiyatı Nasıl Gidilir?

Yazma süreci çoğu hayat sigortası şirketi için çok benzer ve teklifiniz büyük ölçüde aşağıdaki faktörlere dayanacaktır:

 • Yaş
 • Cinsiyet
 • Yükseklik
 • Ağırlık
 • Mevcut iş
 • Mevcut sağlık koşulları
 • Tütün veya alkol kullanıyor musunuz?
 • Ebeveynlerin yaşı
 • Aile sağlığı geçmişi
 • Sürüş rekoru
 • Önceki hayat sigortası uygulama tarihi

Genç yetişkinler, benzer sağlık koşullarına sahip yaşlı yetişkinlerden daha az ödeme yapacaklardır. Ayrıca, kadınlar genellikle erkeklerden daha ucuz oranlara sahiptir.

Kişisel sağlığınız ve aile sağlığı geçmişinizle ilgili çeşitli soruları yanıtlamanız gerekecektir. Bununla birlikte, bir anlık fiyat teklifi almak için bu soruların çoğuna cevap vermenize gerek yoktur.

Vadeli Hayat Sigortası Maliyeti Ne Kadar?

Kişisel sağlığınızı içermeyen hayat sigortası primleri üç faktörle belirlenir:

 • Yaşınız
 • Politika kapsamı tutarı
 • Dönem uzunluğu

Hayat sigortası söz konusu olduğunda, en kısa sürede en uzun politika dönemini almalısınız.. 20 yaşında bir genç, 50 yaşından daha az hayat sigortası harcayacak, çünkü sağlık sorunları ya da beklenmedik bir şekilde geçme olasılığı daha düşük. Hayat sigortası şirketleri bunu biliyor ve fiyat, yaşınıza göre kişisel sağlığınızı yansıtıyor.

Yirmi yıllık dönemler, çoğu yaş grubu için en popüler seçeneklerdir çünkü çok yıllı bir kapsamı makul bir fiyata almak için iyi bir karışımınız vardır. Mümkünse, göz önünde bulundurmanız gereken en kısa süre 20 yıldır.

20.000 $ 'lık bir yıllık hayat sigortası poliçesi için, politikanızın başladığı yaşa bağlı olarak her ay aşağıdaki ödemeleri yapabilirsiniz. Mükemmel sağlık ve tütün içermeyen bir kişi için yaşına göre en iyi hayat sigortası oranlarının altındaki örnek alıntıları düşünebilirsiniz. Teklifiniz, aşağıda listelenen örneklerden farklı olabilir:

YaşErkekKadın
20$12$11
30$19$12
40$44$16
50$58$34
60$125$87
70 (10 yıllık dönem)$200$124

Bir sağlık durumunu iyileştirmeniz gerekiyorsa uygulamak için beklemeye karar verebilirsiniz. Örneğin, belki de yüksek tansiyonunuz var veya en iyi orana hak kazanmak için kilo vermeniz gerekiyor. Ya da 36 ay boyunca tütünden kurtulmanız gerekir. Bazı hayat sigortası şirketleri, teklif edilen en düşük fiyatı almak için hangi niteliklere sahip olduğunuzu bilmeniz için ayrıntılı teklifler sunar.

Herhangi Bir Yaş İçin En İyi Hayat Sigorta Şirketleri

Çünkü hepimiz farklı yaşam aşamalarındayız, bu makale farklı yaş gruplarına ayrılmıştır. Tüm bu şirketler, vadeli hayat sigortası-tek hayat sigortası ürünü sunuyor - bu yüzden hayat sigortası için fazla ödeme yapmıyorsunuz.

45 yaşına gelene kadar sınav hayat sigortası poliçesi bile almaya hak kazanamazsın. Bu politikalar bazen tıbbi muayeneden ayda daha fazla ücret alır, bu yüzden bir fiyat farkı varsa iki ayrı teklif sunabilsinler diye sigorta şirketine danışır.

En hayat sigortası şirketleri ile, Onlar anlık tırnak sunan ve başvuru süreci kolaylaştırır, çünkü ilk olarak bu üç hayat sağlayıcılardan bir alıntı alma deneyebilirsiniz yaş 75'e bağlayan kapsama kalkmaya mümkündür.

Diğer bazı hayat sigortası şirketlerinin de aşağıda listelendiğini unutmayın. Sundukları özel avantajlar için tek yaş kategorisinde olmalarına rağmen, mevcut yaşınıza bakılmaksızın iyi bir seçenek olabilirler.

1. Ethos

Ethos bir alıntı yapmak için 21. yüzyıl teknolojisini kullanıyor ve 10 dakika içinde onay kararı alın. Başvuru sahiplerinin yaklaşık% 81'i, Ethos'a göre ilk teklifleri için onaylanmıştır. Fiziksel veya maddi olarak sağlıklı değilseniz daha fazla ödeme yapmanız gerekebilir.

Mükemmel sağlığa sahip kişiler, sınavsız bir politikaya hak kazanabilirler.Her başvuru sahibine bireysel olarak yazılır ve önce bir başvuru göndermeniz gerekir.

Bir bütçeye sahipseniz ve bir şeye ihtiyacınız varsa, ayda 6 ABD doları kadar düşük bir politika elde etmek mümkündür. Sadece ortak cenaze masrafları ve birkaç fatura için ödenecek kadar teminat olabilir, ama hiçbir şeyden daha iyi değildir.

2. Politikabilim

PolicyGenius, çevrimiçi teklif sürecini olabildiğince basit hale getirebilir çünkü birden fazla hayat sigortası sağlayıcısını bir kerede karşılaştırırsınız. Temel kişisel bilgilerinizi giriyorsunuz ve Policygenius size birkaç sağlayıcıdan temel bir alıntı sunuyor. Sağlayıcıyı seçtikten sonra, yazım sürecine başlayacaksınız, böylece gerçek teklifiniz kişisel sağlık faktörlerine bağlı olarak artabilir.

Policygenius bir hayat sigortası arama motoru olsa da, doğrudan hayat sigortası şirketi aracılığıyla değil, bunlardan geçerseniz fazladan ödeme yapmazsınız. Hayat sigortası oranları düzenlenir ve çoğu her pazarda aynı fiyata sahiptir.

3. Haven Yaşamı

45 yaşına kadar sağlık muayenesi gerektirmeyen Haven Life InstantTerm politikasına hak kazanabilirsiniz. Anında bir politika kararı alabilir ve politikanız, A.M.'den A ++ mali notu olan MassMutual tarafından desteklenir. En iyi. Bu, A.M. En iyi lider sigorta derecelendirme şirketidir.

Mükemmel sağlığa sahip 20 yaşındaki bir erkek için 20.000 dolarlık 20.000 yıllık bir ücret aylık 13,61 dolar. Ayrıca MassMutual'ın kapsama alanı için başvurabilirsiniz, ancak Haven Life ile yapacağınız aynı ücreti ödeyebilirsiniz.

Bu kadar ihtiyacınız olduğunda, 2 milyon dolara kadar çıkabiliyorsunuz.

Genç Yetişkinler için En İyi Hayat Sigortası: Yaşları 20-29

Birçok hayat sigortası şirketi 18 yaşında yasal bir yetişkin oluncaya kadar size bir hayat sigortası poliçesi vermeyecektir, ancak bazı şirketler 20'nci dönene kadar politikalar vermeye başlamayacaktır. 20'li yaşlarınız, tercihen 20'li yaşların başında, ideal zamanınızdır. mümkün olan en iyi hayat sigortası oranlarını elde edin. Şu an yenilmez gibi hissetmekle birlikte, bir on yıl daha yaşamaya ya da bir ailene girene kadar bekleyin.

Şimdi kişisel hayat sigortası poliçesi almak için zaman ayırmak en az 20 yıllık bir dönemdir. Çoğu durumda kapsama için ayda sadece 10 ila 20 dolar ödeyebilirsiniz. 20 yıllık 250.000 $ 'lık bir vadede ayda sadece 15 dolara kadar ödeme yapabilirsiniz.

Ve, çünkü hala genç ve korkusuz, büyük olasılıkla size zaman kazandıran bir sınav politikasına sahip olmayacaksınız.

20'li yaşlardaysanız 20 yıl veya 30 yıllık bir dönem almayı düşünmelisiniz. Önümüzdeki yirmi yıl içinde hayatınız çok değişecek, özellikle bekarsanız ve evlenmeyi ve kendinize ait bir aileye sahip olmayı planlıyorsanız!

4. Koruyucu

Koruyucuları isteyebilirsiniz çünkü sundukları kaza sonucu ölüm yardımcısı sundukları için. Bu ek sürücü maliyeti ekstradır, ancak 20 yaşınızda olduğunuz zaman, kazara sağlık durumundan daha çok ölme olasılığınız daha yüksektir. Bu teminat, teminat miktarınızı artırmak ve daha yüksek bir primi ödemek istemiyorsanız, mevcut vadeli hayat sigortası poliçenize ek olarak ek bir fayda sağlayabilir.

Koruyucu ayrıca 6.000.000 poliçe sahibine sahiptir ve daha büyük hayat sigortası şirketlerinden biridir. 30 yaşını doldurmaya hazır olsanız bile, Koruyucu ile birlikte 30 yaşında bir erkek olarak 13.76 $ 'a kadar 500.000 $' lık kapsama alabilirsiniz. Büyük 3-0 yakında yaklaşıyorsa, önümüzdeki on yıl boyunca düşük bir oranla uygulamak ve kilitlemek için çok geç değildir.

5. Banner Yaşamı

Genç yetişkinler bazen “Selfie Generation” olarak adlandırılır. Banner Life ile cep telefonunuzla kendinize bir fotoğraf çekerek anlık bir SelfieQuote alabilirsiniz. Yüz analitik teknolojisini kullanan Banner Life, aşağıdaki bilgileri tek bir selfie ile belirleyebilir:

 • Yaş
 • Cinsiyet
 • Vücut Kitle İndeksi (BMI)

Resminizi analiz ettikten sonra, ne kadar hayat sigortası istediğinize ve uzunluğuna karar verirsiniz. Banner Life ile bir politikaya başvurmak için en az 20 yaşında olmanız gerekecektir.

6. Pasifik Hayat Sigortası

Pasifik Hayattan Pasifik PRIME süreli hayat sigortası ürününü de değerlendirebilirsiniz. Onlar da çok yüksek olan bir A + derecesine sahipler ve Pasifik Hayat'ın ulusun en çok 5. sigorta poliçesi satışına sahip olmasının bir başka nedenidir.

Ek sürücüler, genellikle hayat sigortası poliçenizin maliyetini artırdığı için cesaret kırılsa da, bir yerleşik yarar, ölümcül hastalık feragatıdır. Politika döneminiz sırasında bir terminal hastalığı teşhisi konulursa, poliçe miktarının% 75'ine kadar erken para çekebilirsiniz.

Aileler için En İyi Dönem Hayat Sigortası: 30-49 Yaş

Hayat sigortası oranlarınız 50'den 30'a yaklaştıkça daha düşük olacak olsa da, yaşam hedefleriniz 30 ve 40'larınızda çok benzer olabilir. Bu noktada, kariyerinizde zaten kurulmuş bulunuyorsunuz, çocuklarınız var ve yeni bir üniversite mezunu olarak asla satın almayacağınızı düşündüğünüz aile dostu ev için ipotek ödemeleri yapıyorsunuz.

Hayatın bu aşamasında, küçük bir öğrenci kredisi bakiyesi ve beslenecek bir aile bulunmayan yeni bir üniversite mezunu olarak yaptığınızdan daha fazla mali yükümlülüğünüz var. Aşağıdaki giderleri karşılamak için bir hayat sigortası poliçesi almayı düşünmelisiniz:

 • Ev ipoteğiniz
 • Çocuklarınız için eğitim masrafları
 • Şu anda borç veya kredi kartı gibi borçlu olduğunuz diğer krediler
 • En az bir yıl için yedek gelir

Birçok finansal planlamacı, mevcut gelirinizin 10 katı olan bir hayat sigortası poliçesi alma tavsiyesini kullanır. Yılda 50.000 dolar kazanırsanız, politikanız 500.000 dolar olur. Tüm finansal yükümlülüklerinizi karşılamak için yeterli mi?

Daha iyi bir mali durumdaysanız veya daha büyük bir aylık prim istemiyorsanız daha küçük bir politika almaya karar verebilirsiniz.Nihayetinde, hala gençsin ve politikandan vazgeçmelisin. Vadeli hayat sigortası nakit değerini biriktirmediğinden, hala en düşük fiyata en fazla kapsama almak istersiniz.

En çok 30 ve 40 gibi, En uygun seçeneğiniz hala 20 yıllık bir dönem politikası olacaktır. 20 yıllık bir politikaya sahip olmak, temel istihdam yılları boyunca size yardımcı olacaktır, böylece ailenizi yetiştirmeye ve emeklilik için tasarruf etmeye odaklanabilirsiniz.

7. AIG

Yukarıda belirtilen diğer hayat sigortası rekabetçi fiyatlar sunsa da, AIG 500,000 dolarlık bir teminat tutarı gibi daha yüksek bir poliçe miktarına ihtiyacınız varsa daha iyi bir seçenek olma eğilimindedir. 30 yıla kadar vadede hayat sigortası poliçeleri alabilir ve 30'ların başında veya 20'li yaşların sonlarındaysanız ve daha yüksek aylık primleri karşılayabiliyorsanız hala bir seçenek olabilir. AIG ayrıca 5.2 milyon müşteriyle dünyanın en büyük sigorta şirketlerinden biridir.

20 yıllık bir dönemle 500.000 $ 'lık bir poliçeye ihtiyacı olan 30 yaşında bir erkekseniz, aylık oranınız yaklaşık 20 $ olacaktır. Bu, sigara içmeyen bir başvuru sahibinin mükemmel sağlığındadır.

Hayat sigortası tekliflerini Policygenius ile hızlı bir şekilde karşılaştırın.

8. Omaha'nın Karşılaşması

Omaha'nın da aynı zamanda rekabetçi dönem hayat sigortası oranları sunuyor. Şu anda 80 yaşına kadar hayat sigortası temin ediyorlar, böylece tüm hayatınız boyunca gerçekten bir Omaha politikası edinebilirsiniz. 100.000 $ 'a kadar teminat tutarı olmayan bir sınav politikası için hak kazanabilirsiniz. Mutual of Omaha'nın minimum teminat tutarı, temel cenaze masraflarınızı karşılayabilecek 25.000 dolar.

30 yaşında bir erkek ayda yaklaşık 21 dolar için 500.000 dolarlık bir politika alabilir. Bu oran, benzer teminat için diğer hayat sigortası şirketleri ile eşittir.

9. SBLI

Massachusetts Savings Bank Hayat Sigortası Şirketi için kısa olan SBLI, gimmick içermeyen, basit bir koruma ile vadeli hayat sigortası sunmaktadır. 30 yaşında sigara içmeyen bir kadın olmanız halinde, örnek politikaları 10 yıl süreyle 10.15 $ 'lık bir kapsama alanıdır.

20 yıldır 500.000 dolarlık kapsama alanı olan 30 yaşındaki bir erkek çocuğunun örneğiyle, 22.19 dolar ödemeniz beklenebilir.

Belki de daha önce SBLI'yi hiç duymadınız, ancak 1907'den beri (bir Yargıtay adaleti ile) buralarda bulundular ve mali sağlık ve müşteri değerlendirmeleri için iyi bir dereceye sahipler. SBLI, profesyonel hizmetleri için Trustpilot'da 10 üzerinden 9,7 puan aldı. Onları da beğenebilirsiniz çünkü onlar müşteriye aittir. Sadece hayat sigortası sundukları için, diğer daha az karlı sigorta ürünlerini sübvanse etmek için fiyatları şişirmek zorunda kalmıyorlar.

50 Yaşınızdayken En İyi Hayat Sigortası: 50-59

Her ne kadar hayat sigortası poliçeleri emekliliğinize yaklaştığınızda yükselmeye başlasa da, 50 yaşını doldurduğunuzda hala büyük bir sıçrama görebilirsiniz. Örneğin, 30 yıllık bir ücret karşılığında ayda 21 dolar ödediğiniz aynı 20 yıllık 500.000 dolarlık politika artık ayda 100 dolar. . Ahh.

Mevcut vadeli hayat sigortası poliçenizin geçerliliğini yitirmeye hazır olması durumunda, vade politikasını kalıcı bir hayat sigortası ürününe dönüştürmek için bol miktarda teklif alabilirsiniz. Bir kez daha, herhangi bir kalıcı hayat sigortası ürününden kaçının.

Maliyetler faydaları haklı çıkarmaz. 10, 15 veya 20 yıllık bir vade politikasını elde edip, ya fark yaratmaya ya da tasarrufta bulunmaya devam etmekten daha iyi olursunuz.

Dave Ramsey hayranları, 50'lerinizde hedefinizin kendini sigortalı hale getireceğini bilecekler. Örneğin, 500.000 $ 'lık bir hayat sigortası poliçesi yerine, aylık hayat sigortası primi ödemeden çekebileceğiniz 500.000 dolarlık nakit rezerviniz var.

Daha genç olmuyorsunuz ve 60 yaşına geldiğinizde hayat sigortanız da daha yüksek olacaktır. Henüz tam olarak sigortalanamayabilirsiniz, ancak o kilometre taşına ulaşmak için mümkün olan her şeyi yapmalısınız.

Şimdi 50 yaşın üzerindeyseniz, aşağıdaki ilaçlardan birini alırsanız, teklifinize daha fazla dikkat etmeniz gerekecektir:

 • Kolesterol ilaç
 • Yüksek tansiyon ilaçları

Bu ilaçlar üzerinde olmak aylık priminizi artırabilir. Hayat sigortası prim maliyetlerinizi düşürmek için egzersiz yapmak için hala geç kalmadığını unutmayın.

10. Lincoln Finansal Grubu

Lincoln Financial Group, 45 yaşından büyük başvuru sahipleri için Lincoln LifeElements Term politikasını sunuyor. Yaşınıza bağlı olarak aşağıdaki politika kapsamı miktarlarını almak mümkündür:

 • 1.000.000 $ 'a kadar kapsama: 45 yaş ve üstü
 • 500.000 $ 'a kadar kapsama: 55 yaş ve üstü

Süreci bir telefon görüşmesi ile tamamlayabilir ve 60 yaşına kadar sınavsız bir politikaya sahip olabilirsiniz! Pek çok hayat sigortası şirketi, 45 yaşından büyük herhangi bir başvuru sahibi için sınava girmeye başlaması nedeniyle hiçbir laboratuar çalışması seçeneği oldukça etkileyici.

50 yaşında bir erkek için 20 yıl, 500.000 dolar, ayda 101 dolar.

11. AXA

Tüm adaylar 20 yıla kadar vadeli hayat sigortası poliçeleri alabilirler. AXA, birkaç farklı dönem vadeli hayat sigortası ürünleri sunar ve AXA BrightLife Term Serileri ile sabit (aylık) aylık ödemelerde kalmak isteyeceksiniz.

Diğer hayat sigortası şirketleri gibi, AXA da hayat sigortanızın bir kısmını erken çekebilmenizi sağlayan, tamamlayıcı bir ölümcül hastalık yaşam yardımı sürücüsü sunar.

AXA'nın 20.000 yıllık 500.000 dolarlık vadesi, reçeteli ilaçlar olmadan mükemmel bir sağlığınız varsa, ayda yaklaşık olarak 101 dolar.

12. John Hancock

Belki yuva yumurta ve hayat sigortanızı tek bir çatı altında tutmaktan hoşlanırsınız. John Hancock, servet ve miras planlama hizmetleriyle tanınır ve aynı zamanda rekabetçi hayat sigortası teklifleri sunar.

20 yıllık bir dönemde 500.000 $ 'lık teminat karşılığında diğer iki tavsiyeden birkaç dolar daha fazla ücret alıyorlar, ancak bunlar saygın bir kurum.

Hayat sigortasıyla ilgili olarak, John Hancock, prim maliyetlerinizi düşüren fitness temelli ödüller sunar sağlıkla ilgili aşağıdaki faaliyetler ile:

 • Egzersiz
 • İyi yemek
 • Meditasyon
 • İyi uyku alışkanlıkları uygulamak

Yıllık priminizde% 15'e kadar tasarruf edebilir ve teşvik programlarıyla marketlere 600 $ 'a kadar tasarruf edebilirsiniz. Hatta 25 $ 'lık bir ilk ödemeden sonra ücretsiz bir Apple Watch kazanabilir ve düzenli olarak da egzersiz yapabilirsiniz.

Yaşlılar için En İyi Hayat Sigortası Oranları: 60+

60'lara ulaştığında emekli olursun ya da zaten oradasın. 60'lı ve 70'li yaşlarınızdaki hayat sigortası, önceki on yıllara göre daha pahalı olacak ve yaş sınırınız olabilir. Hayat sigortası şirketleri, 80 yaşına ulaştığınızda hayat sürenizi iptal edebilir ve şu anki yaşınıza bağlı olarak sadece 10 veya 15 yıllık bir dönem sunabilir.

Yaşlılar için hayat sigortası vadesi çok fazla olduğundan, maliyetlerinizi minimumda tutmak için daha kısa bir politika veya daha az teminat tutarı almayı düşünmelisiniz.

Aşağıdaki giderleri karşılamak için yeterli hayat sigortası almaya karar verebilirsiniz:

 • Cenaze ve defin
 • Sağlık harcamaları
 • Emekli ikamesi
 • Emlak vergileri

Geçmiş yıllarda, hayat sigortası, ailenize ikame gelir sağlamak için sizin aracınızdı. Şimdi, eşinizin emekli olmasının gerekmediğinden emin olmak için ya da çocuklarınızı mali bir yükle bırakmayacağından emin olmak için hayat sigortasına ihtiyacınız olabilir.

Kıdemli olarak, garantili evrensel koruma için birçok teklif göreceksiniz. Bu kalıcı veya bütün bir hayat sigortası şeklidir, bu yüzden bu planlardan kaçının. Bir vadeli poliçe ile sopa ve nakit için kolay erişim ile ortalamanın üzerinde faiz elde etmek için yüksek getirili bir banka hesabı farkı yatırın.

13. güvence

Assurity bireysel vadeli hayat sigortası sunmaktadır. Onlar da Ethos için hayat sigortası sağlarlar. Sigorta düzenlemeleri nedeniyle her iki şirket de aynı teklifi verecektir.

Sadece 10 yıllık bir dönem kazanabilirsiniz, ancak ayda sadece 102 dolar karşılığında 200.000 dolar kazanabilirsiniz.

14. İhtiyatlı

Prudential başka saygın ve büyük bir hayat sigortası şirketidir. Ayrıca, genç yetişkinler için her zaman en uygun fiyatlı olmasa da, yaşlılar için 10 yıllık bir dönem politikasına çok rekabetçi fiyatlar sunarlar. 60 yıllık 250.000 dolarlık bir 10 yıllık vadeye ihtiyaç duyduğunda, aylık ücretiniz yalnızca 81 TL olabilir.

Benzer bir kapsama sahip 20 yıllık bir plana atlamak, 20 yıllık bir süre için diğer sigorta sağlayıcılarından daha yüksek olan 165 $ 'a mal olabilir. Prudential ile daha uzun şartlar alabilseniz de, sadece 10 yıllık bir dönem için pazardaysanız daha iyi bir seçenek olabilir.

15. Forvet Finansal

Birçok kişi Foresters'ı yaşlılar için en iyi hayat sigortası sağlayıcılarından biri olarak görüyor. Aynı zamanda kritik, kronik ve terminal hastalıkları için daha esnek bir hızlandırılmış ölüm faydası sürücüsü var. Diğer hayat sigortası şirketleri bu faydalar için ek ücret alabilir.

Foresters Financial, aynı zamanda, diğer hayat sigortası şirketlerine göre yaşlılara daha fazla teminat sunmakla daha cömerttir.

Sigara içenler için En İyi Hayat Sigortası Oranları

Sigara ve çiğneme tütünü birçok olumsuz mali ve sağlık yararına sahiptir ve düzenli bir tütün kullanıcısı olarak daha yüksek primler ödersiniz. Bir tütün kullanıcısı olarak, hayat sigortanızdaki oranlar daha fazla müzakere etme oranına sahip olduğunuz için geniş ölçüde değişebilir.

Tütünden muaf olmaya gayret etseniz de, düşük maliyetli bir hayat sigortası alamayacağınız anlamına gelmez. Bazı sigorta şirketleri tütün kullanımına diğerlerine göre daha açıktır.

Her sigorta şirketi tütün kullanıcılarını, kullandığınız tütün türüne bağlı olarak farklı şekilde alıntılar. Tütünün türüne ve onu ne sıklıkta kullandığınıza bağlı olarak, “Standart Sigara içen” yerine “Tercih Edilen Sigara” olarak sınıflandırılmış olabilirsiniz. Ücretleriniz sigara içmeyenlerden daha yüksek, normal sigara kullananlardan daha düşük olacaktır.

Alışkanlık yapabilirseniz, kaç yıldır tütünden muaf olduğunuza bağlı olarak oranınız kanıtlanabilir. Çoğu durumda, en az üç yıl boyunca tütünden arındırılmış olmanız gerekir, ancak bazı şirketler beş yıldan fazla bir süreliğine talep edebilir.

Güncel Tütün Kullanıcıları

Şu anda tütün kullanıyorsanız veya arada sırada sigara içiyorsanız, vadeli hayat sigortası bulmak için en iyi seçeneğiniz aynı zamanda teklifleri karşılaştırmak için Policygenius olabilir. Anket sırasında, aşağıdaki sorulardan bazıları size sorulacaktır:

 • Kullanılan tütün türü (sigara, e-sigara, puro, pipo, çiğneme tütünü)
 • Geçen ay tütün kullandın
 • Günde kaç kez tütün kullanıyorsunuz
 • Nikotin yamaları veya sakız gibi tütün bırakma ürünlerini kullanıyor musunuz?

Aktif bir tütün kullanıcısı olarak kalırsanız, oranlarınız belirgin şekilde daha yüksek olacaktır. Örneğin, 20 yaşında bir ayda 13 dolar ödemek yerine, ayda 44 dolar ödersiniz. Genel olarak, Banner Life tütün kullanıcıları için en uygun hayat sigortası şirketlerinden biridir, ancak sigara yerine tütün veya pipo tütünü kullanıyorsanız diğer sağlayıcılar daha düşük fiyatlar sunabilir.

Ya da, Sagicor'u da tütün kullanıcılarıyla daha esnek olduklarını düşünebilirsiniz.

Önceki Tütün Kullanıcıları

Bir yıl önce tütünü kullanmayı bırakmış olsanız bile, önemli ölçüde daha düşük bir oran elde etmek mümkündür. Mükemmel sağlıkta sigara içmeyen bir kişi kadar düşük olmayacak, ancak alışkanlığı tekmelediğinizden mali olarak mutlu olacaksınız.

Bir yıl için tütün içermez

Eğer aktif bir yıl olarak ayda 44 dolar ödüyorsanız, bir yıl boyunca tütünden muafsanız sadece ayda 20 dolar ödeyebilirsiniz. Bu, söz konusu oranların bir gecede% 50 düşebileceği anlamına gelirse, hayat sigortası almak için birkaç ay beklemenin mantıklı olabileceği durumlardan biridir.

Banner Life Sigortası muhtemelen en az bir yıldır tütün içermeyen için en iyi seçeneğiniz olacaktır.

Üç Yıl Boyunca Tütün İçermeyen

En az üç yıl içinde herhangi bir tütün formuna dokunmadıysanız, tütün olmayan kullanıcı oranlarını tekrar almaya başlayabilirsiniz. Bazı hayat sigortası şirketleri, en az beş yıl boyunca tütünden kurtulmanızı gerektirebilir, bu yüzden fazla ödeme yapmadığınızdan emin olmak için birden fazla teklif alın.

En İyi Hayat Sigortası Oranları Hakkında SSS

Vadeli hayat sigortası çok basit bir kavramdır, ancak hala geniş fiyat dalgalanmasına neden olabilecek birçok seçeneğiniz vardır. Bu sorular ve cevaplar, vadeli hayat sigortasını anlamanıza yardımcı olabilir, böylece doğru sağlayıcıyı, vade süresini ve kapsama miktarını seçersiniz.

Vadeli Hayat Sigortası Nedir?

İki farklı hayat sigortası, vade ve daimi hayat sigortası vardır. Vadeli hayat sigortası, kira sürenizin sona ermesinden sonra bir daire kiralamak gibi bir şeydir ve taşınan paranızı geri almazsınız çünkü özkaynak biriktirmezsiniz.

Vadeli hayat sigortasıyla, kaç yıl ödeme yapmak istediğinizi seçersiniz. Buna terim denir. 20 yıllık bir dönem seçtiyseniz, 20 yıl boyunca aynı aylık ödemeyi yaparsınız ve dönem sona erdiğinde para iadesi yapmazsınız, çünkü hayat sigortası nakit değer yaratmaz.

Sürekli ya da evrensel hayat sigortası olarak adlandırılan kalıcı hayat sigortasıyla, politikalarınız nakit değer yaratır, ancak aylık ödemeniz her zaman daha yüksektir. Çoğu durumda, daha düşük fiyatlı bir dönem politikası elde etmek için finansal olarak daha iyi durumdasınız ve daha fazla para kazanmak için fiyat farkına yatırım yapabilirsiniz.

Vadeli Hayat Sigortası Poliçeleri ne kadar sürer?

Genellikle hayat sigortası poliçelerinizin ne kadar süreceği konusunda beş seçeneğiniz vardır:

 • 10 yıl
 • 15 yıl
 • 20 yıl
 • 25 yıl
 • 30 yıl

Bazı şirketler bir yıl veya 35 yıllık bir dönem sunabilir, ancak en yaygın olarak seçilen terimler 10, 15 veya 20 yıldır.

Mevcut dönem sona erdikten sonra, yeni bir hayat sigortası poliçesi için tekrar başvurmanız ve yaşınıza, kişisel sağlık koşullarınıza, vade uzunluğunuza ve poliçe miktarınıza göre hayat sigortası ücretini ödemeniz gerekecektir.

10 Yıl veya 20 Yıl Vadeli Hayat Sigortası Daha İyi mi?

Hemen hemen her durumda, uzun vadeler hayat sigortası için daha iyidir. İlk bakışta, 10 yıllık bir dönem için mükemmel bir seçenek olduğunu düşünebilirsiniz çünkü aylık oranınız sadece 8 $ olabilir. Aynı teminat tutarı olan 20 yıllık bir dönem için ayda 13 dolar ödeyebilirsiniz.

Mümkün olan en düşük kirayı elde etmek için mümkün olan en uzun daire kiralama sözleşmesini aldığınız gibi, daha uzun bir hayat sigortası vadesi almak sizi gelecekte yapılacak oran artışlarından korur. Hayat sigortasıyla, 10 yıl içinde yeni bir politika aldığınızda daha yüksek ücretler ödemeniz garanti edilir.

20 yıllık bir dönem için daha fazla ödeme yapmanıza rağmen, yeni aylık primleriniz, on yıldan bu yana politikanızı yenilemeye hazır olduğunuzda önemli ölçüde daha yüksekse paradan tasarruf edebilirsiniz.

Fiyat farkı, 20 ve 30'unuzdaki oranları karşılaştırabileceğiniz, ancak aldığınız yaşların büyük ölçüde farklılık gösterebileceği kadar dik olmayabilir.

On yıllık dönemler aşağıdaki nedenlerden dolayı daha iyi bir seçenek olabilir:

 • 15 veya 10 yıllık bir sigorta ücretini karşılayamazsınız.
 • Kapsama tutarını on yıl içinde önemli ölçüde düşürebilir ve daha düşük bir primi ödeyebilir

Yirmi yıllık terimler birkaç nedenden ötürü çok popüler:

 • İçiniz rahat olsun, yirmi yıldır aynı oranı ödüyorsunuz (sağlığınıza ne olursa olsun)
 • Her 10 yılda bir yenilenirseniz, yüksek aylık oranlara karşı Hedge
 • 20 yıl içinde yenileme politikasına ihtiyaç duymamanız için tasarruf sağlamaya daha fazla odaklanabilirsiniz

Tam bir rahatlık istiyorsanız ve ekstra aylık ödemeyi karşılayabiliyorsanız, 30 yıllık bir ödeme en iyi seçeneğiniz olabilir. Ancak, aynı zamanda en az popüler hayat sigortası koşullarından biridir, çünkü aylık prim hızla artabilir.

En Ucuz Hayat Sigortasını Nasıl Alabilirim?

En iyi hayat sigortası poliçesini en ucuz fiyata almanın birçok faktörü vardır.

Hayat Sigortası Tırnaklarını Karşılaştır

Yapabileceğiniz en iyi eylemlerden biri, hayat sigortası için hayat sigortası tekliflerini karşılaştırmaktır. Birkaç dakika içinde birkaç anında teklif alabilirsiniz, böylece internet üzerinden karşılaştırma alışverişi son derece kolaydır. Bir şirket sınav politikaları sunmazsa, bu hayat sigortası planlarının sınav yerine daha yüksek bir ücret talep edip etmediğini sorun.

Ayrıca, sigorta şirketinin iki farklı teminat tutarı için aynı tutarı ödeyip ödemeyeceğini görmek için birkaç farklı teminat miktarını denemek iyi bir fikirdir.

Mümkün Olduğunda Erken Uygula

En iyi gençleri elde edersin. Oranlarınız, 35 yaşına gelene kadar çok benzer kalabilir, ancak aylık prim, her bir yaşam yılı için aşamalı olarak artacaktır.

Mümkün olan en kısa sürede kapsama almak, hala mükemmel sağlık durumunuz olduğunu garanti eder. Oranlarınızı keskin bir şekilde artırabilecek ya da kapsama için sizi diskalifiye edebilecek garip bir tıbbi durum geliştirebilirsiniz. Bu oranlar genç bir yetişkin olarak nispeten düşük olmasına rağmen, hayat en azından beklediğimizde bir eğri topu atabilmektedir. Beklemek, kapsama almak ve hayat sigortası yapmamak arasındaki farkı ifade eder.

Sağlıklı kal

Yaşınızın yanı sıra kişisel sağlığınız, teklifinizi belirlemede en önemli faktördür. Oranlarınız aşağıdaki nedenlerden dolayı artabilir:

 • Astım veya şeker hastalığı gibi hayat boyu sürecek bir tıbbi durumunuz var
 • Aşırı kilolu, yüksek BMI veya yüksek tansiyon veya kolesterol okumaları var mı
 • Reçeteli ilaç al
 • Düzenli olarak tütün veya alkol kullanın
 • Aileniz erken bir tıbbi hastalıktan ölüyor.

Düzenli diyet ve egzersiz, mükemmel sağlıkta kalmak için en iyi iki ilaç olabilir.

Ekstrem Sporlardan ve Riskli İşlerden Kaçının

Paraşütle atlama veya tüplü dalış gibi ekstrem sporlara düzenli olarak katılırsanız, oranlarınız da artabilir. Riskli bir işin varsa aynı şey söylenebilir.Sigorta şirketleri, talepte bulunma olasılığı en düşük olan müşterilere en iyi oranları sunar. Bu durumda, doğal olmayan nedenlerden ölme ihtimali daha az olan başvuranlar.

Hayatta Sorumlu Olun

Birçok hayat sigortası şirketi, sürüş geçmişinizi ve kredi geçmişinizi de hayat sigortası teklifine dahil ediyor. Eğer birkaç hızlı biletiniz varsa veya kaza sonucu kazalarınız varsa, yaralanma veya ölüm riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Mükemmel kredi, mükemmel sağlık geçmişi ve yaşam tarzı ile en düşük oranı almak için.

Riders Ekle

Hayat sigortası şirketleri ayrıca biniciler olarak adlandırılan çoklu eklentiler de sunacak. Olası binicilerin bazıları şunlardır:

 • Çocuk biniciler (çocuğunuzu aynı politikada sigortalayın)
 • Eşe binenler (eşinizi aynı politikada sigortalayın)
 • Kaza sonucu ölüm
 • Sigorta primi altı ay boyunca feragat edildiyse

Bu biniciler ek kapsama alanı sağlar ve eşiniz için ek bir politika almaktan daha ucuz olabilir, ancak bu biniciler özgür değildir. Çoğu durumda, muhtemelen bu binicilere ihtiyacınız olmaz, bu yüzden paranızı kurtarmak daha iyidir.

özet

Mükemmel sağlığa sahip insanlar, her zaman yaş grupları için en iyi hayat sigortası oranlarına sahip olacaktır. Her ne kadar onlarca hayat sigortası şirketi olsa da, en iyi fiyatı aldığınızdan emin olmak için birden fazla sağlayıcıdan teklif almanız gerekir. Bazı şirketler yönetim kurulu genelinde düşük fiyatlar sunsa da, bazı şirketler de belirli yaş gruplarına hitap etmektedir.

Videoyu izle: Kanal D ile Günaydın Türkiye- Ek - 5 sigortalanma ödeyenler dikkat!

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Para Öğretimi İngilizce Çevrimiçi yapmak için 5 Yolları
Maliye

Para Öğretimi İngilizce Çevrimiçi yapmak için 5 Yolları

Çocukların öğrenmesine yardımcı olmak ve fazladan para kazanmaya çalışmak istiyorsanız, çevrimiçi İngilizce öğretmeyi düşünmelisiniz. Dershane ve öğretim yan hustles çeşitli farklı seçenekler gelir ve farklı özel ders şirketleri için çeşitli nitelikleri vardır. Çevrimiçi bir öğretmen olarak, sahip olmanız gereken temel nitelikler öğretmek istediğiniz konuların ustalığı ve harika bir öğretmen olması için gereken sabır ve tutkudır.
Devamını Oku
Ülke Çapında Pet Sigorta İncelemesi
Maliye

Ülke Çapında Pet Sigorta İncelemesi

Ülke çapında evcil hayvan sigortası, köpekler, kediler ve diğer hayvanlar için çalışan birkaç farklı evcil hayvan sigortası planı sunmaktadır. Temel katastrofik kapsamı veya sağlık bakımı ve rutin tıbbi bakım için de ödeme yapan bir politika satın almayı tercih edebilirsiniz. Genel olarak, bu şirket zaten sigorta dünyasında bilinir.
Devamını Oku
Uyku Apnesi Olan Kişiler İçin Daha Basit Hayat Sigortası
Maliye

Uyku Apnesi Olan Kişiler İçin Daha Basit Hayat Sigortası

Sağlık koşulları, yaşla birlikte, hayat sigortanız için uygunluğunuzu belirleyen temel faktörlerdir. Daha spesifik olarak, bir politika için ödeyeceğiniz prim oranını belirlerler. Büyük bir şemada, uyku apnesi risk seviyesi ölçeğinde genellikle nispeten düşüktür. Ama çoğunlukla sahip olduğunuz uyku apnesinin derecesine bağlıdır.
Devamını Oku
21 Günlük Habit Yarışmasını Bitirdiğim 6 Şey
Maliye

21 Günlük Habit Yarışmasını Bitirdiğim 6 Şey

Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca finansal planlama pratiğimi, bloglarımı ve diğer çevrimiçi girişimlerimi geliştirmeye odaklandım. Bir koçluk programına kayıt olduktan ve danışmanlarla ve diğer başarılı girişimcilerle konuştuktan sonra, başarılı insanların, günlük işlerinin bir parçası olarak iyi şeyler elde etmelerine yardımcı olmak için güçlü pozitif alışkanlıklar yarattığını fark ettim.
Devamını Oku